Het nieuwe Nato-paleis in Parijs Tuften^- KOREAN Garage Leewis AUTORIJLES CHEMISCH ANALYST (E) Meisjes voor haar kousenatelier Jongens voor de Spoelerlj en Haspelarlj Jonge mannen voor de afdelingen BreieriJ en Spinnerij MJJj.'l WATERDICHTmaken HRRDEVELD 2 mensen SIMON DE WIT N.V. Fa. W. de Kruyf ZIJ KOCHTEN MIJN KIND SetterSets EDERVEEN SCHERPENZEEL Auto-schade? Atlantische organisatie medio december in liggende A IEDER HET ZIJNE TEMPO iEi\i\nttL WAT U OOK GEEFT... TURKESTEEN Ir. Ketelaars voor C.B.T.B. afdeling Ederveen: Rundveevoeding in de komende winter de verschrikkelijke trouwrijden J. Hogendoorn Zn NEVEDA-WOL Leidsche Wolspinnerij N.V. VEENENDAAL N.V. „Hollandia" Wol-en Kousenfabrieken |J (De basis voor een prima vakman) van Herk, mynjaSKa/i eA, tege/i dcwAty'iffrmme/i door L. VAN DEN BOSCH LEERLING VERKOOPSTER accumulatoren Maximumprijs in sporttoto? (Van onze correspondent) PARIJS, eind november. Sedert 1951 wordt het hart van Parijs ontsierd door de Nato-monsters, de beide provisorisch bedoelde noodvleugels van het Palais dc Chaillot. Eind december kunnen ze worden afgebroken, want het grote Nato- paleis aan de Porte Dauphine is nu na vier jaar bouwen gereed gekomen en Jacques Carlu, eerste Grote Prys van Rome en bouwmeester van het Palais de Chaillot, heeft de Noord-Atlantische Verdrags Organisatie in het groene kader van het Bois de Boulogne een werk- en vergaderruimte verschaft van 42.000 vierkante meters, verdeeld over zes verdiepingen. Hiermee kunnen de heren het voorlopig wel doen. Er zyn 1012 kantoren, dertien vergaderzalen, drie radio studio's, twee t.v.-studio's en natuurlek de nodige bars, restaurants en wandel gangen De eerste verdieping huisvest de kan toren van het lagere personeel. De vloer werd hier geheel in blauw plastiek ge houden. Op de tweede verdieping vindt men vergaderzalen, commissiezalen en een ontspanningsgelegenheid voor ver moeide afgevaardigden. De volgende drie verdiepingen worden ingenomen door de vijftig officierskantoren, de kantoren der delegaties, hun secretaria ten enz. Op de zesde verdieping is on der meer een groot restaurant. Eén der muren is gesierd met een mozaïek (15 x 2.5 m) van de grote Turkse kunste naar Bedri Rahmi. Deze eetgelegenheid geeft plaats aan 250 personen. Er is bo vendien nog een privé-restaurant inge richt op deze zesde verdieping alsmede een cafetaria. De landen van de verdragsorganisatie hebben broederlijk samengewerkt om er iets keurigs van te maken. De bouw meester is een Fransman, de Duitsers zorgden voor de telefooninstallatie, de Italianen voor plafonds en vloeren, de Britten voor de keukeninrichting en de Denen voor de meubelen. Om ook in het Nato-kader de Benelux te accen tueren, zorgden de Luxemburgers voor het staal, de Nederlanders voor de slo ten en sleutels en de Belgen voor de veiligheidsdienst. De ingenieurs en de technici komen uit zestien landen. Het paleis heeft de vorm van een liggende A met twee benen van tachtig meter lengte, die zich samenvoegen in een voorgevel met zes zuilen op de Place Dauphine. In de 23 meter hoogte heeft men zes verdiepingen en twee kelder verdiepingen verwerkt. De laatste die nen als archief en garage voor 503 wagens en 100 scooters. Niet minder dan 21 liften dienen voor de verticale verbindingen. De verwarming ge schiedt via de plafonds met een pla- tensysteem. EEN MOZAÏEK VAN BEDRI RAHMI Gelijkvloers komt men in een gigan tische hall, in wit geschilderd, muren van groen marmer en met vierkante zuilen van zwart Italiaans marmer. Men vindt hier ook de diensten voor de banken, posterijen, telefoon, pers, enz. ten verkrijgbaar bij: VANAF 1.98 KOUSENHUIS Zandstraat 84 - Veenendaa minuut: mej. J. Wagensveld te Scherpen- zeel; voor stenografie „Groote" Neder lands, snelheid 130 lettergrepen per mi nuut: mej. F. W. H. van Blijderveen te Kesteren, Ans van Engelenhoven, de heer H. E. Huibers, mej. H. J. G. van Kooten en mej. A. E. van de Meent te Wouden berg. Voor kantoortypist(e): mej. J. C. Arie- sen, mej. C. C. van Doorn, mej. B. T. van Doorn, mej. G. van Engelenburg, mej. G. Inkenhaag, Scherpenzeel, mej. Ph. de Man, mej. A. E. van de Meent te Wouden berg, Age Pasterkamp, de heer C. Reber- gen te Eist, mej. J. van de Bovenkamp, mej. L. Hoefakker te Scherpenzeel, mej. C. C. H. Verhoef. Van de Koningin Juliana School, Chr. Mulo, waarvan dr. J. G. Thoomes direc teur is, de leerlingen: Breunis G. van Breeschoten, Jannie van Dam, Loes G. J. Dijkstra en Henk E. Voorsluys. BUURTBEWONERS NIET TEVREDEN De veiligheidsdienst onder leiding van een Belg staande, bestaat uit stevige mannen van honderd kilo, al of niet gesierd met een grijze gleufhoed. Een deel van het paleis is namelijk ook voor de pers en het personeel „streng verboden toegang". Indien men er in moet zijn, dient men toestemming te vragen aan de veiligheidsdienst, die dan uw paspoort inneemt en daarvoor in de plaats een speciaal bewijs verstrekt. Paspoort krijgt men pas terug indien het speciale bewijs is ingeleverd. Daarnaast zijn er tientallen andere maatregelen genomen om spionnen te weren. Want er is in dit paleis van vier miljard francs natuurlijk heel wat te spioneren. De rijke bewoners van de boulevards Flandrin en Lannes zijn niet erg te spreken. Het gebouw heeft volgens hen niets schoons en belem mert hun uitzicht op het Bois de Bou logne. Niettemin is de huur- en ver koopwaarde van de alhier gelegen apar- tementen plotseling nog aanzienlijk ge stegen, want het ligt voor de hand, dat het Nato-personeel graag in de buurt woont. Maarhet moet al erg hoog geplaatst zijn om zich hier iets te kun nen aanschaffen. Een Franse journalist schreef over de ontevredenen: „Indien ze met hun vijftig meter vrij zicht niet tevreden zijn, zal niemand deze stakkerds willen beletten om hun apartementen te ver huren aan spionnen. Die kunnen in de regel goed betalen en het moet hun ongetwijfeld wat waard zijn om „eer ste rang" te zitten." Daarentegen beweert de Belgische chef van de veiligheidsdienst, dat hij ook de eventuele spionnen uit de be lendende percelen zal weren. GESLAAGD Voor het praktijkdiploma van de Neder landse Unie slaagden dezer dagen de vol gende cursisten van het Handelsinstituut Van Rijswijk te Veenendaal: Voor Engels stenografie „Groote", ge middelde snelheid 100 lettergrepen per De volledige sortering verkrijgbaar bij Textielhandel Hoogstraat 26 Tel. 2686 Voor de afdeling Ederveen van de C.B.T.B. hield Ir. Ketelaars, secr. van het Veevoederbureau uit Arnhem vrijdag avond een lezing in cafe v. d. Linden aan de Hoofdweg. Besproken werd het on derwerp „Rundveevoeding in de komende winter". Nadat voorzitter Van Riesen nit de bijbel psalm 91 had gelezen en voorging in gebed, kwamen enkele huishoudelijke punten aan dc orde. Er bestaan plannen voor het houden van een pluimveecursus. Belangstellenden kunnen zich opgeven by de heren Van Oostrom en G. Lager- wey te Ederveen of bij de heer Uenk van de coöp. De Klomp. Indien er voldoende deelname is zal de cursus vyf lessen van twee uur bevatten voor een bedrag van 2,per persoon. Na het lezen van de notulen kreeg Ir. Ketelaars het woord. Spreker begon met op te merken dat Ederveen niet bepaald bij de ergste noodgebieden kan worden gerangschikt. Op vele plaatsen in Gelder land b.v. in de Achterhoek is de situatie tengevolge van de grote droogte veel erger. Er is echter overal te weinig hooi. Een normaal rantsoen bevat 7 of 8 kg hooi, terwijl er in deze streken nu maar 5 kg is. Een lichtpuntje is dat het hooi van een betere kwaliteit is dan vorig jaar. De voederwaarde is 20 #/o hoger. De balans voor het ontbreken van de 2 kg hooi in het rantsoen zou dus door de betere kwa liteit in evenwicht zijn, maar er blijft dan nog het gemis van ruwe celstof. Nu dient men om dit te compenseren stro te gebruiken, een produkt vol van ruwe celstof. Ook kuil is er minder. Hiervoor is moeilijk een vervangingsmiddel te vinden of het zou het weinig gebruikte bier bostel moeten zijn. Bieten zijn er ook te weinig. In een normaal rantsoen gaan 20 kg bieten. Er is misschien maar 10 kg. In de noodge bieden is er soms maar 25 Hiervoor kan men pulp voeren of mogelijk aard appelen. Rode wortelen kunnen ook ge voerd worden, maar die zijn ook niet te krijgen of veel te duur. Voederen met graanmeel is mogelijk, maar dan met mais, dat het voordeligst is en bovendien een goed vetgehalte heeft en een behoor lijke dosis vitamine A. Sprekende over de economische aan kopen zei spreker dat men hooi voor deliger kan aankopen dan stro dat duur der is. Aardappelen zijn soms nog ver krijgbaar maar het voederen met aard appelen geeft meer werk. Spreker pleitte om vooral aan kalveren krachtvoer te geven voor het noodzakelijke vitamine A. Resumerend zei spreker dat een en an der nog wel zal meevallen, hier in deze streken, maar men dient wel een ver antwoord rantsoen samen te stellen om de melkgift op peil te houden. Men moet zich aan het minimum van 8 kg droog ruwvoeder houden, dus b.v. 6 kg hooi en 2 kg stro. Het rantsoen van 20 kg bieten kan ook niet minder, dus als men tekorten heeft dan de vervangingen aanspreken, hetzij aardappelen of kracht voer. Deze leerzame uiteenzetting van de voederdeskundige werd met aandacht ge volgd en er volgde een levendige be spreking, waarbij situaties uit de dage lijkse praktijk werden besproken. Voorzitter Van Riesen dankte de spre ker voor zijn heldere causerie, die niet al te theoretisch was, maar praktisch goede suggesties bood hoe de winter het beste door te komen met ons rundvee. HOE SPAARDE SCHERPENZEEL Gedurende de maand november werd bij de Rijkspostspaarbank alhier ingelegd 32.275,68 en terugbetaald 17.382,05. Bij de Nutsspaarbank werd over dezelf de periode ingelegd 26.353,55 en terug betaald 10.129,59 terwijl 16 nieuwe boek jes werden uitgegeven. „ONS BELANG" VERHOOGDE OMZET Blijkens een door de voorzitter van de Coöperatieve Verbruiksvereniging „Ons Belang" te Scherpenzeel, de heer W. Wes terhuis, gedane mededeling is er het afge lopen jaar een omzet geweest van 302.385,— (vorig jaar 279.538,—). Het le dental bedraagt thans 412. Woensdag avond heeft de uitbetaling plaats van het dividend dat voor de leden 5 en voor de niet-leden 3 bedraagt. FILM OVER AUTO'S Of de mensen ontspanning zoeken in deze drukke dagen van Sint-Nicolaas of dat ze niet zenuwachtig zijn, in ieder ge val was de zaal van hotel „Boszicht" dinsdagavond propvol met genodigden, waar door de N.V. Blanken-Ploeg in sa menwerking met de Renault-autofabrie- ken enkele films werden vertoond die be trekking hadden op de fabricatie en het doelmatig gebruik van de bekende Re- nault-automobielen. Interessant was de film, 24 uur bij Renault, die een goed beeld gaf van de moderne fabricage methode, alsmede een avontuurlijke tocht per auto van het hoge noorden, door sneeuw en ijs de zuidpunt van Afrika dwars door de stoffige woestijn. Het merendeel der films was in kleuren op genomen. (66) Ademloos luistert Aram naar het geluid van het wegschuiven van grendels. Dan knarst langzaam een deur open. De man verdwijnt naar binnen. Aram hoort hem een ruwe lach uitstoten en iets mompelen. Met een paar schreden is hij bij de geopende deur. Hij moet weten, wat daar gebeurt. Er is een wilde hoop in zijn hart opgelaaid, dat hij geluk heeft gehad en dat de kruik, die de man meedroeg, bestemd is voor een gevangene. Met de hand aan het gevest van zijn dolk is Aram dichterbij gekomen. Voorzichtig gluurt hij door de spleet van de geopende deur. En dan is het hem, alsof zijn hart een paar slagen overslaat. Op een houten drievoet zit een vrouwengestalte. Aram kan het gezicht niet zien, want de vrouw heeft het hoofd in de handen gesteund en het schokken van haar schouders verraadt Aram, dat zij zachtjes snikt. De rover heeft de kruik met water in de hoek van de kerker gezet en het pak op de ijzeren krib neerge smeten. Vol leedvermaak staat hij naar de ineenge doken gestalte te kijken en Aram hoort hem zeggen: „Huil maar niet, liefje! Korban zal heus wel goed voor je zorgen!" Verder komt hij niet, want als een tijger is Aram hem op de rug gesprongen. (Wordt vervolgd) Voor uw adres Nieuweweg 41, Veenendaal Telefoon 2535 MODERNE BRUIDSAUTO EN 6-8 PERSOONS AUTO'S Voor naar Garage firma Telefoon 2454 Nieuweweg 151-155 VRAAGT VOOR HAAR LABORATORIUM in het bezit van diploma le gedeelte of vergevorderd met de studie hiervoor. Leeftijd tot ca. 25 jaar. Brieven met uitvoerige inlichtingen over op leiding en praktijkervaring, met pasfoto, in te zenden aan de Afdeling Personeel, Spoorlaan 2, Veenendaal. v.h. Gebr. v. Leeuwen Pr. Bernhardlaan 186. Veenendaal VRAAGT: (Afw)sselend en goed betaald werk) (Ook tijdens de opleiding wordt een goed loon betaald) Reisgelegenheid of vergoeding Gratis werkkleding Muziek bij het werk Inlichtingen en aanmelden bi) de portier Pr. Bernhardlaan 186. Uitdeuken-lassen Dorpsstraat 8 - Renswoude Tel. 08387-502 STOMERU BERTRIXSTR 37 TEL24I5 VEENENDAAL Gevraagd Loon volgens C.A.O. plus prestatietoeslag die liefhebberij voor het hout vak hebben. Vroegere ervaring strekt tot aanbev. maar ook de soil, van anderen worden gaarne ingewacht bij Geerseweg 38 Veenendaal heeft in haar filiaal te Veenendaal plaats voor een flinke (15-17 jaar) Goed loon. Prettige afwisselende werkkring. Persoonlijk earmelden bij de chef van het filiaal SIMON DE WIT N.V.Hoofdstraat 93. te Veenendaal Profiteer van 50 jaren ervaring van deze Westduitse accumulatoren- fabriek. Opgericht 1910 voor AUTOMOBIELEN DIESELMOTOREN VORKHEFTRUCKS MOTORRIJWIELEN SCOOTERS FOTOBLITZ-APPARATEN Bestand tegen Siberische koude en tropische hitte Levering bedrijfsklaar uit voorraad door Zuivelstraat 5, Veenendaal, Tel. 2532 FEUILLETON DOOR IIANOL SPOOR (25.) GeluktGeluktjuichte Jane inwendig en ze genoot van de gezellige en kameraadschappelijke sfeer. Op dat ogenblik zwaaide de deur open en Vorens keek verbaasd de kamer rond. Dan leek hij een besluit te ne men en stapte ongenood de kamer bin nen. Hij scheen de verwonderde gezich ten, waarop duidelijk stond te lezen, dat hij niet welkom was, niet op te merken en lachte gemaakt joviaal. „Ja, toe maar, neem het er eens van, maar gun een eenzame vrijgezel ook wat van deze overvloed". Hij wreef overdreven in zijn handen. „Ik hoef niet te vragen of ik welkom ben, dat spreekt vanzelf. Ik zie dat er een heer ont breekt en dat gemis zal ik, ongetwijfeld tot jullie grote vreugde, aanvullen." Vorens lachte om zijn eigen geestig heid. „Zo zo", bast hij verder, terwijl hij bij het verblufte gezelschap aan tafel schoof. „Rechts heb ik al twee tortelduifjes, als ik het goed zie en links zal ik de zaak in evenwicht bren gen, nietwaar liefje?" De laatste woorden waren tot Jane ge richt en gingen vergezeld van een knip oogje, terwijl zijn hand over haar arm gleed. Jane voelde een rilling van weerzin door zich heen gaan, doch ze wilde een onaangename scène voorkomen. Ten slotte was Vorens eigenaar van deze zaak en hij meende waarschijnlijk in zijn recht te staan. Er viel een vreemde stilte. Joyce kon van zenuwachtige schrik geen hap meer door haar keel krijgen. Ze zag dat Ro land ook helemaal niets tot zich nam, terwijl zijn kaken maalden, alsof hij aan een onverteerbaar brok bezig was. Jane bleek over de meeste tegenwoor digheid van geest te beschikken. Ze dekte rustig voor een persoon erbij. De stilte duurde voort. Vorens blikte nijdig van de een naar de ander. „Ik kan niet zeggen, dat jullie over lopen van hartelijkheid en gastvrijheid. Het is mij anders best mogelijk, om eens te vergeten dat ik de directeur ben, dus doe me een plezier en zet je over die bleuheid heen!" Nog steeds kwam er geen antwoord, maar Vorens gaf het nog niet op. Blijk baar kon hij zich niet voorstellen, dat hij als man van gewicht, door zijn eigen personeel genegeerd kon worden. Er flitste een listige glans in zijn ogen. Hij vestigde zijn aandacht weer op Jane. „Die Jane, ha ha haze moet haar baas vanavond maar eens vertroetelen. Dat heb ik ondertussen wel verdiend. De mooiste kamers van de hele afdeling heeft ze gekregen en waarvoorHa ha hapracht mop Weer stak hij zijn vettige hand uit naar Jane, maar deze probeerde aan zijn aanraking te ontkomen. „Ja lieveling", hernam hij onverbe terlijk, „ik zou er niet mee op de prop pen komen, als je niet telkens opnieuw de beledigde majesteit speelde. Die co- medie verveelt me. Toe, wees nu voor mij ook eens een heel klein beetje lief, zoals je voor anderen ook al bent ge weest?" Als versteend kon Jane geen woord meer uitbrengen. Ze begon bijna aan het verstand van Vorens te twijfelen. Hulp zoekend keek ze naar Roland en Joyce. Deze laatste zag krijtwit en blik te vol afgrijzen naar Vorens, terwijl Roland plotseling overeind sprong en Vorens toesnauwde: „En nu is het ge noeg. U heeft niet het recht om zo be ledigend tegen Jane op te treden." „Wel nu nog mooier. Zeg jongeman, je vergeet toch je plaats niet? Wie geeft jou het recht zo tegen mij uit te va ren?" „Dat komt later", grimde Roland. „Ik eis van u, dat u Jane excuus vraagt voor de aangedane beledigingen." Paarsrood sprong Vorens overeind. „Welja, mijnheer eist maar! Weet je wel voor wie je eigenlijk in de bres springt?" Zijn stem kreeg een insi nuerende klank. „Voor een zeker soort vriendinnetje van een zakenrelatie, die haar omlaten we zeggen gezond heidsredenen een poosje kwijt wilde." Bij die woorden verloor Jane haar zelfbeheersing. „Dat lieg je", snikte ze, „er waren heel andere redenen." Met uiterste wilskracht tot zichzelf komend, zei ze: „Ik was verzocht hier de zaak te controleren, omdat hier diefstal werd gepleegd, die zonder veel ophef moest worden opgehelderd." „Nu", smaalde Vorens, „wat heb ik je gezegd? Knap smoesjes maken, dat kan ze, dat moet ik toegeven." 1 Roland, die aan Jane's gezicht zag, hoe diep verontwaardigd ze was en geen ogenblik aan haar woorden twij felde, voelde een felle woede in zich opkomen. „Het wijst er veel meer op, dat u deze praatjes gebruikt hebt, om haar hierheen te lokken. Dat hier gestolen wordt, kan eenvoudig niet bestaan, zon der dat ik dat zou merken. Als Jane onder dit voorwendsel hierheen is ge komen, dan heeft u daarmee stellig iets anders willen bereiken." Nu was het de beurt van Vorens om geheel buiten zichzelf te raken. Zijn vuist dreunde op tafel, zodat het ta felgerei rinkelde. „Ik heb haar schijn heilige braafheid altijd al belachelijk gevonden", riep hij uit met bulderende stem. „Maar dat ze de zaak zo gladweg kan beduvelen, dat doet de maat over lopen." Hij wendde zich tot Jane. „Zeg madam, je maakt zo vlug mogelijk dat je wegkomt. Je oude vriend moet je maar weer in genade aannemen. Hier ben je de langste tijd geweest." Het doodsbleke gezichtje van Jane maakte alle ridderlijke gevoelens bij Roland wakker. Zijn hart vloeide over van medelijden en verontwaardiging. „Zij er uit, ik er ook uit", zei hij met vaste stem. „Maar man", gilde Vorens. „Laat je toch niet door dat engelensnuitje om de tuin leiden. Ik zal op slag tegen de we reld slaan, als ze hier niet met een smoesje over gezondheid en zo, naar binnen gesmokkeld is. Bennickhoff hield zo aan, dat ik tenslotte gezwicht ben. Hij betaalt zelfs haar salaris, de be wijzen kan ik je laten zien." Er klonk een snerpende kreet uit Jane's mond. Met een kermende zucht zakte ze op haar stoel ineen en begon uit zinnig te snikken. Noch lieve woordjes van Joyce, noch de verzekering van Roland, dat hij im mers die leugens niet geloofde, konden haar tot bedaren brengen. Integendeel, tussen de felle en benauwde snikken door, klonk het hortend: „Ik weet nu dat hetwaar isja.... het iswaar „Alsjeblieft", zei Vorens voldaan. „Daar komt de aap uit de mouw." „Ik zou willen, dat u deze kamer verliet", stoof Roland op. „Tut tut, mannetje, jij waagt je goede betrekking eraan voor zo'nzo'n..." „Eruit", bulderde Roland. „Ik stel geen prijs meer op dit werk onder uw supervisie. U heeft misbruik willen maken van de toestand van dit meisje. Voor iemand, die tot zoiets in staat is, wens ik niet meer te werken." Grommend en snuivend verdween Vorens, een totaal terneergeslagen drie tal achterlatend. Het heerlijke eten stond koud en verloren op tafel. Joyce trachtte Jane, die geheel in elkaar ge doken voor zich uitstaarde, tot nieuw leven te wekken. Ze waste haar ge zicht en polsen met koud water, terwijl ze steeds maar troostende woorden sprak. Het was een diep ongelukkige Jane, die met ogen, waarin een wereld van leed lag, haar gasten aankeek. Een smartelijk lachje gleed even om haar mond, als ze naar de ontluisterde tafel keek. „Ik ben jullie een verklaring schul dig", zei ze diep zuchtend, „want nu heb ik je ook nog mee in mijn ongeluk gehaald." Joyce en Roland verzekerden om strijd, dat Jane geen verontschuldiging hoefde te maken. Die praatjes van Vo rens hadden voor hen geen enkele waarde. Beslist schudde Jane het hoofd. „Ge deeltelijk heeft hij gelijk", zei ze en weer had ze moeite om niet in tranen uit te barsten. „Alles zie ik nu zo duidelijk voor me", zei ze langzaam. „O, waarom kwam ik toch niet eerder op het idee? Waarom heb ik dit spel niet veel vroeger door zien?" Stil keek ze voor zich uit, zonder dat Joyce en Roland haar sombere en droe vige gedachten durfden te storen. Dan kromden zich plotseling haar handén en ze riep uit: „Ja, dat is het, dat is het, hij heeft mijn kind gekocht!" (Wordt vervolgd.) Advertentie De regering heeft gesproken. Het plan om de prijzen van de voetbaltoto aan een maximum van 25.000,te binden is bekend. Vele reacties uit de sport wereldo.a. de kopregel: Maximum prijs tast toto in hart aan! Harten kloppen vol verwachtingEr wor den hértige en hartelijke woorden over gezegdIemand zei: nou is de boot an! Maar VERSTEEG zegt: Denk in deze tijd wat meer aan de stoom boot. En aan een keur van geschenken in onze schoenenzaak. VERSTEEG schenkt u het maximum aan waarde voor een minimum prijs. U zult uzelf gelukkig prijzen als u iets geeft of ontvangt uit de sortering van VER STEEG.

De Vallei | 1959 | | pagina 4