\u of nooit van Engelenburg's Balans opruiming Mijlpalen uit Engelands verleden WAAROM....? WANNEER....? WIE. DE ZUIDPOOL ^77 kunt het toch niet afreizen^ ALLER LAAGSTE PRIJZEN Wees er als de kippen bij! korting grote opruiming in onze vanaf vrijdagmorgen 15 jan. de de mooiste DAMES VESTEN vanaf 5.95 HEREN VESTEN met en zonder mouw vanaf 2.95 DAMES PULLOVERS mouwen vanaf 2.95 moderne HEREN PULLOVERS vanaf 9.95 dames ROKKEN van 19.95 un 9.95 PLISSÉ ROKKEN van 26.95 voor 1 2.95 JONGENS en MEISJES pullovers en vesten HALVE PRIJZEN Al onze artikelen 100% wol ALLEEN BIJ Speciaalzaak in pullovers en vesten Pr. Bernhardlaan 68 - Veenendaal VRIJDAG 15 JANUARI A.S. OM HALF NEGEN BEGINT ONZE Let eens op onze extra lage prijzen Prima 2 persoons bedden Prima 1 persoons bedstel Grote zuiver wollen dekens Mooie gestikte dekens 62.50 39.50 36.50 11.90 Complete slaapkamer ameublementen samen nu voor 1 19.50 3 01 5.75 1.79 0.49 0.98 - 1.39 - 1.59 3.45 Mooie lakens geborduurd Bijpassende slopen Pracht kwaliteit theedoeken nu Sterke royale baddoeken Mooie tafellakens Restanten ondergoed Prachtige nylons Schitterende heren overhemden Partijtje KLM overalls Partijtje lappen vitrage en overgordijnstoffen Mooie wollen japonstoffen Prachtige breiwol 0.89 1.69 11.90 10°/o MflNUFRCTUREN BEDDEN a LEDIKONTEN VEENENDAAL GORTSTR.39 TELEF. 2321 Door Anne Buckingham Voor de vrouw VRAAG EN AANBOD Alcohol en weggebruiker Politieke en wetenschappelijke belangstelling voor bar gebied Russische actie Amerikaanse groet Politiek Dovo-adspiranten scoorden twee doelpunten per minuut Volg de gemakkelijkste en zekere weg Door het brengen van plaatselijk nieuws wordt „DE VALLEI" niet gelezen maar gespeld van A tot Z In die sfeer genieten Uw advertenties bijzondere belangstelling en de resultaten bewijzen dat ADMINISTRATIE; Parallelweg 10 Veenendaal met volle garantie nu met volle garantie nu 2 persoons vanaf vanaf BESTAANDE UIT 2 persoons ledikant a 1 tafel 2 stoelen re 1 nachtkastje - V. re 180x240 vanaf van 5.45 nu iets vuil 20 - 30 en 40% onder prijs Luiers van een zeer bekend merk nu van 2.95 nu iets vuil SPOTPRIJZEN iets vuil van 15.45 nu BIJNA VOOR NIETS VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS mooie kleuren van 2.85 voor 1.29 VERDER EEN HELE PARTIJ ANDERE ARTIKELEN TEGEN SPOTPRIJZEN TEVEEL OM OP TE NOEMEN EN ALLE ARTI KELEN BUITEN DE UITVERKOOP Overtuig U ervan bij De geschiedenis van Groot-Brittannië is als het ware in lagen opgebouwd, zoals het glazuur op een taart. Elk tijdvak is over het verleden uitgestreken met een eigen bovenlaag en als u het geheel gaat aansnijden vindt u de ene eeuw boven op de andere. Dit is in werkelijkheid zo bij vele opgravingen, b.v. wanneer een oude bron of een rivierbedding overblijfselen blootlegt uit verschillende tijd perken, steeds vroegere tijdperken naarmate men dieper graaft. In verschillende delen van het land zijn nog een aantal markante overblijf selen uit vroeger tijden welke in tact en aan de oppervlakte zijn gebleven. En deze plaatsen heb ik gekozen voor een beschrijving van de „mijlpaal" uit Engelands verleden. In deze plaatsen behoeft u geen oudheidkundige te zijn, Dok de „dagelijkse" bezoeker proeft hier de atmosfeer van een ver verleden. Ik zou willen beginnen met Stone- henge in het hart van Zuid-Engeland in het wijde vlakke land van Wiltshire. Als u temidden van deze machtige ste nen staat zult u iets begrijpen van de betekenis van het prehistorische Groot- Brittannië. Vierduizend jaar geleden hebben honderden mannen gezwoegd om deze tempel op te richten, welke nog steeds een mysterie is. Sommige van de stenen werden aangevoerd uit 'S WINTERS MEER VET Over een tekort aan vet in de Neder landse voeding behoeven wij ons geen zorgen te maken. Van ondsher staat de Nederlandse keuken bekend om haar machtige en vette winterkost, die u na tuurlijk zelf ook kent en waardeert. Dat er over het algemeen veel waarde aan vet wordt gehecht moge blijken uit het feit, dat het gemiddeld vetgebruik sinds de laatste oorlog sterk gestegen is en thans l>/« maal de aanbevolen hoeveel heid bedraagt. Toch heeft men kunnen vaststellen, dat het onder de huidige levensomstandig heden niet noodzakelijk is om in de win ter voor een extra grote hoeveelheid vet te zorgen. Het is zelfs zo, dat het verhoog de vetgebruik - vermoedelijk nauw ver bonden met het gestegen welvaartspeil van de bevolking - ernstige gevaren voor de volksgezondheid met zich meebrengt. Een hoog vetgebruik werkt namelijk in sterke maten overvoeding in de hand. En juist de overvoeding schijnt de westerse mens vatbaar te maken voor ziekten, die in landen met sobere voedingsgewoonten naar verhouding veel minder voorkomen. Zo blijkt o.a. een hoog vetgebruik in vloed te hebben op het veelvuldig voor komen van hart- en vaatziekten. Werke lijk een aannemelijk motief om, zeker wanneer u de veertig gepasseerd bent, matigheid in deze te betrachten. Het vet in de voeding kunnen we on derscheiden in: het zichtbare vet, dat wij als zodanig in onze voeding gebruiken, b.v. om te bak ken en te braden en om ons brood te be smeren; het onzichtbare vet, dat in allerlei le vensmiddelen voorkomt zonder dat wij daar zo zeer bij stilstaan. Denkt u b.v. eens aan mayonaise, slasaus, room, vette vleeswaren en de meeste soorten gebak. Juist deze laatste groep kan ons onge merkt veel vet leveren. Enige kieskeurig heid is hier dus wel gewenst, terwijl het ook aanbeveling verdient om bij de be reiding van het voedsel met overleg te werk te gaan. U doet er goed aan, ervoor te zorgen dat u een vetsoort gebruikt, die u tevens vitamines levert. Dit betekent, dat in het algemeen de voorkeur gegeven moet wor den aan boter en margarine als vitami ne A- en D-leveranciers boven b.v. de slachtvetten, die deze vitamines niet be vatten. Ook met wat minder vettigheid is het mogelijk smakelijke en voedzame winter- gerechten samen te stellen. En waar schijnlijk zult u daaraan graag uw krach ten wijden als u bedenkt, dat u uw voe ding op die manier nog beter en gezonder kunt maken. Profiteer van de huidige stand van de voedingswetenschap: wees zuinig met vet! Wales over een afstand van 290 km. Men weet nog niet hoe! Tweeduizend jaar later voerden de Romeinen de leefwijze van een mach tige keizerrijk in Groot-Brittannië in en veel is thans nog merkbaar van hun bezetting. In St. Albans, even ten noor den van Londen, zult u een van de meest fascinerende indrukken krijgen van het Romeinse leven. St. Albans, vroeger de stad Veru- lamium, heeft het enige Romeinse thea ter van Engeland, de fundamenten van de „London Gate" en een prachtige mozaïek-vloer vim een warme-lucht bad, een Romeinse luxe welke werd ingevoerd in het primitieve noordelijke land. U kunt bijna de vaste tred horen van voeten in sandalen en de beschaaf de sfeer aanvoelen van het Romeinse bewind. INVALLEN Nadat de keizerlijke strijdmacht ver dreven was, gingen honderden jaren voorbij voordat het land tot enige ver dere ontwikkeling kwam. Engelen, Sak sen en Vikingen deden op hun beurt invallen en bezetten Groot-Brittannië en zo ontstond het Angel-Saksische ras. Veel in onze taal is van Saksische oor sprong en de Saksische architectuur is nog te zien in enkele vroege kerken, mooi in hun eenvoud. Ten zuiden van Londen in Sompting bij Lancing, dicht bij de kust van Sussex, staat een van deze kerken, een prachtig gebouw met zijn hoge toren met de typische „pilas ter-strip", kleine smalle ramen en so- liede metselwerk. Toen Willem de Veroveraar de zege had behaald in de slag van Hastings in 1066 het enige jaartal dat het ge hele Britse volk heeft onthouden kwam het grootste keerpunt in de ge schiedenis van Groot-Brittannië sinds de komst van de Romeinen. Kastelen ter verdediging, kerken voor het hou den van erediensten de Normandi- sche kerken behoren tot de mooiste van Groot-Brittannië's erfgoederen kwa men als paddestoelen uit de grond. Hiervan kunnen veel gebouwen naar voren worden gebracht, doch het meest indrukwekkende bouwwerk is wel het Londense kasteel, de „White Tower", met de bouw waarvan werd begonnen in 1078 en dat thans het middelpunt is van een aantal gebouwen, welke te zamen de beroemde „Tower of London" vormen. Dit is macht, opgebouwd uit stenen hard en zonder luxe. U kunt hier een zeldzame collectie wapenrusting en wapens uit alle tijdperken bezichtigen en als ooit in een gebouw de echo van staal heeft weerklonken is het wel in de „White Tower". HUIZENBOUW Langzamerhand begon de huizen bouw zich te ontwikkelen. Naarmate, na enige eeuwen, de behoefte aan on neembare kastelen minder werd, begon men de zgn. middeleeuwse landgoederen te bouwen. Op 240 km ten noordwesten van Londen in Derbyshire bevindt zich de mooiste van deze buitengoederen, nl. Haddon Hall. Het is het eigendom van de Duke of Rutland en gedurende de zomer op weekdagen voor het pu bliek toegankelijk. Het is een laag gebouw van zachte steen, om binnenplaatsen gebouwd, om geven door terrasvormige tuinen. Een juweel van Britse (binnenlandse) archi tectuur. De meeste van de bestaande gebouwen dateren uit de veertiende en vijftiende eeuw, doch sommige delen zijn ouder en latere generaties hebben het geheel aanzienlijk verrijkt. Nog is 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent Te koop een groot aantal niet van nieuw te onderschei den 2e hands handnaaima chines, o.a. Singer, Gritzner, Kohier, Haid en Neu enz. volledige garantie. Naaima chinehandel Koomen, Kerke- wijk 17a, Veenendaal. Te koop overhemden effen wit, maat 15>/2 - 153/4 - 16 I6V2 5,90. Piet van Beek, Emmalaan 28, Veenendaal. Te koop een nieuwe Knittax breimachine „overjarig" 270,- met 20 °/o korting en gratis les. Naaimachinehan del Koomen, Kerkewijk 17a, Veenendaal. Te koop zwaar vleesvarken voor huisslachting. Parallel weg 98, Veenendaal. Kamers gevraagd door jong echtpaar zonder kinderen. In Veenendaal of omgeving. Te gen hoge beloning. Brieven onder nr. 5125 aan het bur. van dit blad. Kunt u wel naaien maar niet knippen. Gediplomeerde cos- tumière knipt alle modellen, prima coupe. N. van Altena, Groenelaan 51, Veenendaal. Te koop gevraagd woonhuis goed onderhouden, rond cen trum dorp. Brieven onder nr. 5126 aan het bur. v. dit blad Te koop csse-bonenhout. J. Keiman, Kersweg 37, telef. 03434-626, Amerongen. Schoonmaken en repareren van orgels. Muziekhandel A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 60 Veenendaal, tel. 2102. Klavarskribolessen voor or gel, piano, guitaar, accor deon enz. hebben wij steeds voorhanden. Muziekhandel A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 60, Veenendaal, tel. 2102. Bestelling. Alle rassen, voor 0,68 per henkuiken. Alles on der volle garantie. Aanbe velend G. v. d. Brink, Cune- raweg 274, Achterberg, tel. 08385-3230. Te koop Tromp kachel z.g. a.n. en prima schaatsschoe- nen, maat 40, Holleweg 32, Veenendaal. Favorita schorten 2,98. Piet v. Beek, Emmalaan 28, Vee nendaal, tel. 2039. Woningruil: Te Veenendaal woning gezocht. Aangeboden mooi mod. vrij huis bij Tiel, of gerief le et. aan plein te Amsterdam. Brieven onder nr. 5128 aan het bur. van dit blad. Opruiming van enkele gebr. accordeons, zeer goedkoop. A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 60, Veenendaal, tel. 2102. Te koop accordeon, 80 bas, in pr. st. Esdoornlaan 56, Rhenen. Te koop arbeiderswoningen vanaf 14.000,-. Te bevr. Pr. Bernhardlaan 25, Veenendaal daar de grote zaal waar de eigenaar van het landgoed dineerde above the salt' aan de grote tafel. Ook de be dienden aten in dezelfde zaal, terwijl minstrelen speelden in de galerij. Zes- i honderd jaren vallen weg als u door Haddon Hall wandelt. Op enige kilometers afstand in de zelfde provincie vindt u een prachtig voorbeeld van de volgende fase in de Britse architectuur de eeuw van Eli zabeth I. Hardwick Hall werd gebouwd omstreeks 1590 door de Gravin van Shrewsbury „Bess of Hardwick" de moeder van de eerste Graaf van Devonshire en bleef sindsdien in de fa milie. Het is een groot en elegant huis met lange van stenen middenposten voorziene ramen en een van de kamers is volgens Sacheverell Sitwell de mooi ste in Europa. Hardwick Hall wordt gedurende de zomer verschillende da gen per week voor het publiek open gesteld. Omstreeks de zeventiende eeuw kwam de klassieke bouwstijl in de mode en als laatste mijlpaal heb ik een gebouw gekozen dat, op een eigen ma nier, even merkwaardig is als Stone- henge, nl. Blenheim Palace, op 130 km van Oxford. Dit omvangrijke landgoed, gelegen op een stuk grond, dat sinds de twaalfde eeuw een koninklijk park is, werd gebouwd in opdracht van ko ningin Anne, als hulde van het volk aan de Duke of Marlborough, een van Engelands grootste generaals. Het wordt ook wel het „Engelse Versailles" ge noemd, maar als u door de machtige statievertrekken dwaalt langs de pracht van de achttiende eeuw, vergeet dan niet dat dit het geboortehuis is van een misschien nog beroemder man uit onze eigen tijd Sir Winston Churchill. Waarom, zo kan men zich afvragen, wordt er nog altijd alkohol gedronken door mensen, die kort daarop weer aan het wegverkeer gaan deelnemen, wetende dat zij daarbij een gevaar kunnen zyn voor zichzelf en voor anderen? Een exact antwoord is op die vraag moeilijk te geven want de oorzaken, die tot alkoholgebruik aanleiding geven zijn wel héél verschil lend en héél subjektief. Een interessant onderzoek op dit terrein is onlangs ingesteld te Saarbrücken, waar bij in 281 van de 300 onderzochte verkeers- ongevallen de bovenbedoelde aanleiding kon worden vastgesteld. Dr. W. Rudolf, Advokaat-Generaal bij het Gerechtshof te Saarbrücken, heeft onlangs bekend ge maakt, in welke groepen deze 281 gevallen kunnen worden onderverdeeld: 1. lust tot „drinken" zonder meer: a. het verongelukte voertuig was daarbij vervoermiddel van het ene naar het andere café (104 gevallen 37°/o); b. het verongelukte voertuig werd gebe zigd voor vervoer naar huis na één cafébezoek (93 gevallen 33°/«); 2. festiviteiten: a. bezoek aan danslokalen (22 gevallen 7,7*/.); b. bezoek aan volksfeesten (5 gevallen DEN HAAG. De aarde heeft een merkwaardige „onderkant". Een gebied, bijna tweemaal zo groot als de Verenigde Staten, is voor de onbeschermde mens volkomen onbegaanbaar. Slechts met de hulpmiddelen van de techniek kan men de Pool betreden en dan nog met de grootste ontberingen. Een moordend klimaat heerst over een landschap, dat veel doet denken aan dat van de maan. Het is een ironische speling van de natuur dat dit maanachtige aardlandschap voor ons meest nabije hemellichaam van groot belang kan worden De ruimte vaart heeft namelijk, zolang zij nog in een beginstadium verkeert, veel nut van de beide aardpolen, die immers een vrij stabiele positie hebben. Bovendien heb ben de kunstmanen aangewezen dat verscheidene gevaarlijke stralingsgordels boven de polen veel minder intensief zijn. - 1,7 c. bezoek aan verenigingsfeesten (8 geval len 2,8*/.); 3. beroep of maatschappelijke „verplich ting": a. alkoholgebruik op de arbeidsplaats (14 gevallen 4,9 b. alkoholgebruik bij klantenbezoek (9 ge vallen 3,2*/»); 4. in huiselijke kring: a. alkoholgebruik bij partikulier bezoek (14 gevallen 4,9 b. alkoholgebruik in eigen huis (7 geval len 2,4"/»); 5. bijzondere gebeurtenissen: Telkens één geval 0,3°/#) bij bruiloft, teraardebestelling, doop en verjaardag. Bij hetzelfde onderzoek bleek, dat het merendeel van de ongevallen gebeurd was op zondag, nl. 70 van de 300. Voor de overige dagen van de week lagen de aan tallen als volgt: maandag 62, dinsdag 35, woensdag 24. donderdag 35, vrijdag 30 en zaterdag 44. Meer dan een derde van het aantal verkeersongevallen - 109 - gebeur de tussen zaterdag 20 uur en maandag 7 uur. Van deze 109 week-end-ongevallen vonden er 41 in de nacht van zaterdag op zondag en 47 in die van zondag op maan dag plaats. Met betrekking tot de vraag „Wie?" bleek bij het interessante onderzoek, dat de meeste bestuurders „onder invloed" vielen in de leeftijdsgroep 18-24 jaar, n.l. in 96 van de 300 gevallen. De ongevallen werden veroorzaakt door: bestuurders van personenauto's (128) bestuurders van vrachtauto's en bussen (15) motorrijders (54) bromfietsers (21) wielrijders (8) voetgangers (21) Publikatie van het Verbond voor Veilig Verkeer. RIJDEN ONDER INVLOED De aandacht, welke nu in internationale kring aan de Zuidpool besteed wordt, Is dus niet geheel belangeloos. Het expedi tieseizoen is weer begonnen en men treft de voorbereidingen voor een latere exploi tatie van het onbegaanbare gebied. Een exploitatie die ook gericht wordt op het winnen van grondstoffen. Onder het ijs bevindt zich een enorme hoeveelheid steenkool, welke echter op het ogenblik nog niet rendabel te bereiken is. Sporen zijn gevonden van goud, uranium en an dere mineralen. Wanneer in ons land de winter zijn in trede doet, begint in het gebied van de Zuidpool de zomer. Dat is het meest gun stige tijdperk voor onderzoekingen. De landen, die belangen bij de pool hebben, treffen op het ogenblik de laatste voorbe reidingen voor expedities, die zelfs de onderzoekingen van het internationale ge ofysisch jaar in de schaduw zullen stel len. Russen zullen een tocht maken dwars over het Zuidpoolgebied. Het wordt de grootste expeditie welke ooit de barre ijsvlakte heeft doortrokken. Enorme trac toren zullen de mannen en een voor vier maanden voldoende voorraad over de ijs- hellingen en verradelijke sneeuwvelden vervoeren. Het eigenlijke uitgangspunt zal de basis Komsomolska zijn. Hier lig gen grote hoeveelheden voedsel en brand stof opgeslagen, die door de expeditie voor het laatste gedeelte van de tocht naar de eigenlijke Zuidpool zullen wor den gebruikt. Op de eigenlijke Zuidpool, de geogra fische, zullen de Russen met Amerikaanse woorden en Amerikaans blikbier worden begroet. De Verenigde Staten hebben de eigen lijke pool afgebakend met lege petroleum vaten en er een permanente nederzetting gevestigd. Een gelukkig gevolg van het geofysisch jaar is, dat de Amerikanen en Russen tenminste op de Zuidpool samen werken. De Russische geleerden hebben hier getoond uitstekende kameraden te zijn met heel wat minder reserves dan landgenoten in andere streken en op an dere gebieden. Het is niet bekend of de Amerikanen hulp zullen verlenen aan de nieuwe Russische expeditie, maar het is duidelijk dat, wanneer die hulp nodig is, zij verstrekt wordt. De Amerikanen hebben eveneens grote plannen om het ijs van de Zuidpool aan een nader onderzoek te onderwerpen. Al lerlei biologische, geologische en oceano- grafische vraagstukken, welke in het geo fysisch jaar nog niet zijn opgelost, hoopt men nu definitief tot klaarheid te bren gen. Voor dit onderzoek is een bedrag uitgetrokken van ruim 12 miljoen gulden. Vanuit verschillende bases zullen tochten worden gemaakt naar o.a. de Ross-Zee, het geheimzinnige Victorialand, het Mary Byrd land en de Bellinghausen-zee. De laatste tocht staat onder marine-leiding. Schepen (ijsbrekers) zullen proberen door te dringen tot deze tot nu toe onbekende wateren. Antarctica is een omstreden gebied. Maar liefst zeven landen maken aanspra ken op een gedeelte van de barre ijs- en sneeuwvlakten. Om hiervoor een oplos sing te vinden debatteren sinds begin augustus in Washington afgezanten van de landen over de toekomst van het koude werelddeel. Het is misschien de enige conferentie tussen grote machten waarbij men langzaam maar zeker op weg is naar een volledig akkoord. Zowel Russen als Amerikanen zijn het er over eens, dat het Zuidpoolgebied niet mag worden tot een oorlogsterrein waarop uitgebreide militaire installaties worden aangelegd. De wensen en aanspraken van de lan den respecteert men nog altijd zoveel mogelijk. Maar het blijft een groot vraag teken of men er toe zal overgaan enkele gebieden definitief aan een bepaalde staat toe te wijzen. Dat zou een ernstige be dreiging betekenen voor de andere over eenkomsten. Immers, wanneer eenmaal een land een gebied tot zijn territorium mag verklaren vindt men allicht aan leiding tot botsingen, vooral wanneer een inspectie op de ontwapening wordt ge- eist. De ZZuidpool is belangrijk voor de gehele mensheid. Voorlopig is het een vredesgebied, waar alle staten samen werken. Welhaast een Utopie, maar hier toch werkelijkheid. Moge het zo blijven! (Nadruk verboden) Wie veroordeeld wil worden voor een misdrijf op grond van de Wegenverkeers wet maakt door rijden „onder invloed" een goede kans. In 1958 niet minder dan 68'/j van alle veroordelingen! Doe daar om als Veilig Vcrkccr's mannetje Wouter Wegwijs, die liever niet in 't gevang komt en zich altijd en overal houdt aan de regel: „ALS IK RIJDEN MOET, DAN DRINK IK NIET, ALS IK GEDRONKEN HEB, DAN RIJD IK NIET." In Amerongen is j.l. zaterdag een voetbalwedstrijd gespeeld, waarbij maar liefst 26 doelpunten door één club gescoord werden. Deze „volautomatische scorings- machine" was de club van de Dovo- adspiranten A die hun sportbroe- ders, de DVSA-adspiranten, volko men overliepen. Rekenkundig gezien betekent de- van één doelpunt per 2 minuten. Ongetwijfeld een uniek gebeuren in de voetbalsport. Te koop 3-jarige vaars. Uit geteld. G. v. d. Haar, Cune- raweg 334, Rhenen. Gevraagd een net meisje v. huishoudelijke werkzaamh. in klein gezin voor hele da gen. Brieven onder nr. 5127 aan het bur. van dit blad. Te koop gevraagd geëmail leerd fornuispot. Spoorlaan 72, Veenendaal. Te koop telefoonpalen, 1.10 per meter te Scherpenzeel en Voorthuizen tel 03404-3980 Zeist. Woningruil: aangeboden te Arnhem, Zoomstraat 6*. flat, best. uit woonkamer, 2 sl.- kamers, keuken, badcel en box. Huur 10,95 p. w. Ge vraagd: huis in Rhenen of omgeving. Te koop dobby gordijnstof 120 br. rood 1,95 per meter. Piet van Beek, Emmalaan 28 Veenendaal, tel. 2039. Breng de goede hoedanigheden van Uw artikelen via ons blad onder de aandacht van het kopend publiek. Wij adviseren U graag bij" het opstelen van Uw advertentie. TELEFOON 0 8385-2023

De Vallei | 1960 | | pagina 11