op staat i Tl P PAUK opruiming i N.U. DRV CLEANING EXPRESS 1.60 1.90 Sarco- globine 10°/o KORTING DIJKSTRA SYSTEEM „SOLVENT BAD" 0.65 0.90 1.00 1.50 2.75 rm vogel-voederhuisjes EXTRA MEEVALLERS mm Zaterdag vindt het tweede treffen plaats tussen Dovo en V.R.C. BABYDERMKr™ Burgerlijke stand KERKDIENSTEN bij HE 11! „DE VALLEI" uw blad D. v. d. Meijden ^X»-«JJJJJULUX8JJJJJJJXUJUAgXUUULUX»JUJUUUUUUUU^^ A. van de Weerd SPORTPROGNOSE Kleinschiphorst op de beroepslijst geplaatst PFAFF NAAIMACHINEHUIS „DE WELM 'ées&st óóA UW DROGIST VOORDEEL!! ANT. DE RUITER Geef de jeugd eerlijkheid! DINSDAGKOOPJES Bedkruiken Bloemgietertje Wasknijpers Gevonden en verloren Cursus bomverkenning bij Veenendaalse B.B. Ingekomen en vertrokken Zondagsdienst doktoren vindt u in de Dames Pullovers Dames pullovers 2.95 Sport pullovers Kinder pullovers 2,95 OP GOEDEREN BUITEN DE OPRUIMING Een succes voor iedere gastvrouw Fa. J. HERTOG nette winkel juffrouw Uitgifte volkstuinen DE BETERE REINIGING VEENENDAAL PRINS BERNHARDLAAN 156 RANG is alleen RANG als er RANG Rang 19 Rang Menthol 19 c Rang Ice Mints 19 ct per rol Nou, ik heb van de week weer es heel weinig te vertelle. Dat heb ik wel es meer gezeid in het verleede en dan kwam ik met een heele baan uit de bus, ik bedoel zoo'n heel stuk van me praat stoel af tot onder an de krant toe. Och, ja, je ken et van te veure in feite nooit bekijke. As ie eenmaal an et praate gaat, dan heb ie zoo nog een eind bij mekander gekwekt Mar ik geloof nou toch abseluut, dat jelui deeze keer bitter weinig wijzer van me zelle worde. Ik heb me neus bijna niet buite de deur gehad en ik mot et, ronduit gezeid, ok zoo'n beetje van de straat hebbe. Daar vang ik et meeste op. Mit achter de kachel te zitte komt een praatjiesmaaker, as ik dur een bin, niet veer. Mar et was mijn te gurtig de afgeloope daage. Nou gaat et weer zoo'n bietj ie (as et teminste op dit oogeblik ok weer niet sneeuwe of vrieze is). Ik heb, toen ik zoo achter me salle- mandertie me eige an me pijpie vast zat te houwe, te doen gekreege mit die minse die daar 's nachts an et zand streuie motte. Da's nou meteen gien baantjie om veur in de rij te gaan staan tot je an de beurt bint. Die minse, zee Driek, die magge ze wel vijf guide in een uur geeve. Minse, minse, wat een bestaan. Op zoo'n kau- we auto in de volle wind staan. Nou, dat was Driek recht uit dur hart gegreepe, daar kenne jelui van verzeekerd zijn. En ik mot et mit dur eens zijn, want ze kreege mijn dur niet veur. Onbetaalbare keerels bin et. En we motte dat winterwerk van die minse altijd mar es in gedachte houwe as we ze 's zoomers lekker in et zonnet j ie an de gang zien. Want op die tijdstippe kon ie wel es een verkeerde veurstel- ling van zaake krijge. Ik vin eigelik, dat wij dur wel es wat teugenoover koste stelle. Zou et nou vindt U bij Beatrixstraat 76-80 Tel. 2965 zoo'n bezwaar zijn 'as die zandstreuiers 's nachts es een keer binnen geriepe wiere. As dat een keer of twee keer op een nachie zou gebeure zouwe de baa- ze daar ok gien bezwaar teuge kenne hebbe. En veur de minse zelf zou et een heele opkikker zijn. Niet alleenig omdat dur dan een lekker warm koppie koffie veur ze klaar staat of misschien wel iets anderst dat dur lekker warm inloopt mar ze weete in zukke barre nachte dan ok, dat dur minse zijn, die an ze denke en dur een poosie veur op blijve. Denk dur es an, beste leezers van me. As et weer gebeurt, gaa dan es op de uitkijk staan, licht dat dur een auto veurbij komt. We motte dur allemaal wel es uit 's nachts en dan neem ie dat effe mee. Niet allemaal tegelijk, want dan zijn de minse drie weeke onderweg en dan dooit et alweer veurdat ze de eerste straat gehad hebbe. Zoo iets mot nooit ooverdreeve worde. Nee, alleenig mar effe laate merke: dur zijn dur nog die midde in de nacht an jelui denke. Dat geeft de burger weer nieuwe moed. In de tusseted bin ik net effetjies bij Bram naar binne gewipt. Ik denk mis schien is daar nog wat te haale, mar daar was et heelegaar rustig. Nou ja, rustig met de nieuwtjies dan, want dur wier wel druk gepraat. O nee, heel gien huis vol minse, mar Bram die zat mit Mijntjie te mins-erger-je-niete en hij had juust effe veurdat ik op et te- neel van de strijd verscheen Mijntjie dur af geknikkerd. Hij had vijf gegooid mar volges Mijntjie had ie vals ge- speuld, want zij sting mar vier plekke verder as Bram. Nou wis ik niet percies, wie ik mos geloove, want Mijntjie ken heel iezig slecht teuge dur verlies, mar Bram dat is een stiekemerd. Hij doet het niet om te winne, mar hij mag greeg een bietjie harrie schuppe. Dat weete ik en Driek uit eige ervaaring want as ze bij ons op zaterdagaavund komme sjoele, wat we dan bij tije nog wel es doen, dan is et ok zoo hommeles. Hij zit Mijntjie altijd een bietjie dwars om dur te treetere. Ik lees net in de krant zee Bram - en hij liet Mijntjie en dur praatjies heelegaar links legge - dat ze in Am sterdam hoogloopende harrie hebbe over de plek waar de nieuwe ooperaa mot komme. Et gebouw van de ooperaa, zei ie bedoele, zee Mijntjie vinnig. Laat ze liever huize bouwe, zee Bram onverstoorbaar. Dan hoeve ze oover de plaats heelegaar niet te zaanike, want dur kenne dur hier in 't Veen nog zat staan. Tusse twee haakies, zee Bram, oover plekke gesprooke, weet jij nou al de plek waar et nieuwe Veense raadhuis zei komme? Net zooveul as jij, mos ik zegge. Niks. Mijn naam is, haaWout Blauwkous. Al geruime t\jd was er enig rumoer en geheimzinnigheid rond Kleinschiphorst, de nieuwe aanwinst van de voetbalvereniging Veenendaal. Bjj navraag over deze zaak kon men ons aanvankelijk niet anders meedelen, dan dat de KNVB, om bepaalde redenen, deze speler verbood voor Veenendaal uit te komen. Thans lezen we echter in „De Spil", het officiële orgaan van de voetbalvereniging Veenendaal, dat het bestuur van die vereniging het verwonderlijke bericht van de KNVB heeft ontvangen, dat het lid Kleinschiphorst, in verband met de affaire „ronse- larij van spelers in de Betuwe", in de beroepsklasse is geplaatst. De voetbalvereniging Veenendaal wordt hierdoor, zij het dan zijdelings, in een zeer onaangename kwestie betrokken. Verder vernemen wij nog dat in de Sport kroniek (het officieel orgaan van de KNVB) van 21 december 1959 alleen de straffen voor enkele bestuursleden van een voetbalvereniging in de Betuwe, die ook in deze affaire waren betrokken, wor den meegedeeld, terwijl de straf van Kleinschiphorst en van twee spelers van een Nijmeegse voetbalvereniging, waar van de laatste een voorwaardelijke straf gekregen hebben, om voor Veenendaal onbekende redenen niet is gepubliceerd. Dovo en VRC gaan voor de tweede maal in dit seizoen de krachten meten. In de eerste ontmoeting, nu enkele weken ge- 1862 Kerkewijk 9 - Veenendaal Tel. 0.8385-3043 leden, wist VRC een gelijk spel uit het vuur te slepen. Of dat nu weer lukken zal staat nog te bezien. Dovo moet nog steeds als de beste ploeg gezien worden en we nemen aan dat zij op eigen terrein wel alles in het werk zullen stellen om een herhaling te voorkomen. Er zal dan echter wel heel anders aangepakt moeten worden, dan in de eerste wedstrijd. Veel meer kunnen wij er niet van zeggen want per slot van rekening blijft het altijd een plaatselijke ontmoeting. Veenendaal krijgt zondag bezoek van het Groesbeekse Treffers. Deze club be vindt zich nog steeds in de bovenste gele deren van de ranglijst. Winst boeken zal dan ook wel weer een heel zware opgave zijn. Treffers zijn oude bekende, die zich de kaas niet zo gemakkelijk van het brood laten halen. Mogelijk dat de Veenendalers door terreinvoordeel tot een gelijk spel kunnen komen maar meer zal er dan ook wel niet inzitten. GVVV krijgt het uit tegen Zuidvogels in Huizen ook niet gemakkelijk. Daarbij komt nog dat de verplichte rust niet altijd bevorderlijk is voor het te vertonen spel. Het zal heel hard werken worden, waar bij een gelijk spel al een hele prestatie genoemd mag worden. Merino's speelt thuis tegen Geinoord. Ook al een erg lastige tegenstander. Wil len de wolmensen echter een kans op het kampioenschap behouden, dan zal de vol le winst geboekt moeten worden. Of het lukken zal is echter de vraag nog. Laten we het ook hier op een gelijk spel houden. SV Panter gaat het in Barneveld tegen SDVB proberen. De Barnevelders zijn nu niet bepaald sterke tegenstanders, maar of de Veenendalers de kracht op zullen kunnen brengen om op tijd door te stoten is onbekend. Er zit in elk geval een kans je in. Endenk aan de voetbalschoenen. Musketiers heeft tegen Hierden een harde thuiswedstrijd voor de boeg. Toch moet er winst inzitten voor de Elstenaren hetgeen zij aan de stand ook verplicht zijn. NA GRIEP OF ZIEKBED Met dit bloedvormend krachttonicum bent u vlug weer de oude. In vloeibare- en in drageevorm. DUTIM N.V. - OEGSTGEEST Het Amerongse DVSA zal het in Nijkerk tegen NSC wel niet tot winst kunnen brengen. Vooral op eigen terrein zijn de Nijkerkers heel wat mans. Triangel Boys heeft de kans om tegen het Amersfoortse Sova het doelgemiddel- de wat bij te werken. De Amersfoorters spelen soms wel heel erg zwak zodat een flinke overwinning voor de Veenendalers zeker niet vreemd zal zijn. NSVS moet uit tegen Valkenheide ook winst kunnen boeken hoewel er direct bij gezegd moet worden dat deze heren zich wel aan het herstellen zijn. Toch zullen de jongens van de Leidse het wel kunnen klaren. Spel. Rhenen-Kulan beloofd een span nende ontmoeting te worden. Waarschijn lijk twee clubs die elkaar geen duimbreed toegeven. We geven hier echter de Vee nendalers de meeste kans op succes. Advendo-Valleivogels zal wel een duide- I lijke overwinning voor de Scherpenzeelse Valleivogels worden. Hoewel de Ederve- ners nog wel eens raar uit de hoek kun nen komen zal van enig succes wel geen sprake zijn. In de zondagssector van de afdeling Utrecht is Scherpenzeel-Hoogland wel de belangrijkste ontmoeting. Deze clubs din gen alle twee naar de bovenste plaats. Veel.krachtsverschil zal er dan ook wel niet zijn. Wij houden het echter op Scher- penzeel. M06d®t V^byïuidje Rhenus gaat bij Veense Boys op bezoek. Hoewel de Nijkerkerveners niet tot de sterkste gerekend mag worden zijn ze op eigen veld toch heel wat mans. Een kleine overwinning voor Rhenus lijkt ons toch niet vreemd. Oranje Wit-DVSA kan wel plaatselijk genoemd worden. Het zal wel een harde noot worden, die er gekraakt moet wor den. Mogelijk is een gelijk spel dan ook wel de beste oplossing. Tenslotte speelt RK Unitas uit tegen En Avant. Weer een kans voor de Vee nendalers, om weer een paar punten rij ker te worden maar dan zal er goed aan gepakt moeten worden. Wilt u nog profiteren?? Komt u eens by ons kyken. Er zyn nog vele koopjes, o.a. Vloerkleden 25 korting Cretonne vanaf 1,49 per meter Gew. dekens 15 korting Bedden, prima 1-pers. v.a. 39,75 2-pers. v.a. 74,50 Bouclé tapyt 8,25 per meter Ziet onze etalages en doet uw VOOR DEEL, maar Koopt by een vertrouwd adres, dus... by Manufacturen Woninginrichting Hoogstraat 12, Telef. 2627, Veenendaal Reeds driekwart eeuw tevreden klanten Dr. Slot. de Bruïneplein 25 - Tel. 2390 (Vervolg van pagina 1) Men moet de oorzaak opzoeken waar om de jeugd de kerk niet meer moet. „Waarom spijbelen ze van de kerk. Waarom zetten zij bij een test op pa pier dat zij, wanneer zij de beschik king kregen over het volledige salaris, maar drie centen voor de kerk over hebben?" GEEN HAAR BETER Een in deze tijd vaak gestelde vraag: „Hoe denkt men over de tegenwoordige jeugd, is zij minder goed of anders dan vroeger?" was de volgende kluif die de heren forumleden voor zich kregen. Voorzitter T. Deijk gaf het woord aan de heer Schouten, die de beant woording echter liever overliet aan de heren Griffioen en Van Pijpen omdat zij dagelijks met jeugd in aanraking komen. Met de nodige humor ging de heer Griffioen op dit probleem in. De jeugd van vroeger? Geen haar beter", aldus zijn mening. De uiting is alleen anders; deed men het vroeger stiekum, tegen woordig gebeurt alles open." Ook hier weer verwees hij naar de achtergrond (het gezin) van de juegd. „Spreek eer lijk en open, ook over sexuele proble men." De heer Van Pijpen was het volko- met de heer Griffioen eens maar wilde toch nog een facet belichten. „De jeugd moet een lijn in het leven leren zien en wat gaat er van de ouderen uit? Als ze klein zijn moeten ze maar ergens heen, anders zijn ze thuis zo lastig en als ze werken moet u de gesprekken van de ouderen in de kantine eens be luisteren." Van de ouderen uit moet er een levenshouding doorgedragen wor den. Benader de jeugd positief, dan is ze positief." Het zou te ver voeren alle vragen uit voerig op deze plaats te behandelen. Het forum kreeg verder nog vragen te beantwoorden op het gebied van de vakbeweging, er werd gedebatteerd over het wel of niet invoeren van voet bal bij de pas opgerichte sportvereni ging in Veenendaal, terwijl aan het slot van de avond de heer Griffioen nog een gloedvol betoog hield over de we reld-economie, naar aanleiding van een gestelde vraag of een arbeidsanalyst voor de arbeider wel nut had. De forumavond werd gesloten met dankgebed door de voorzitter. prima gegalvaniseerde O CQ bedkruik plastic, fraai model A QA moderne kleuren prima wasknijpers 12 stuks op kaart A OQ twee kaarten Alleen dinsdag 26 januari Hoofdstraat 7, Veenendaal, Tel. 3103 VEENENDAAL In het tijdvak van 14 tot en met 20 jan. 1960 werden aan het bureau van gemeen tepolitie te Veenendaal de volgende voor werpen aangegeven. Gevonden: regenkapje met étui; rood blauwe kinderhandschoen; metalen duim stok; nylonkousen in zakje; rode dames schoen; bruine herenglacé; blauw-grijze ballpoint; grijze want; ring met sleutels; zwarte muts; beige damesglacé; monster kistje; paar kraag pantoffels; groene kin- derwant; gele kinderwant; damestas mte inhoud. Verloren: slee; zwarte damesglacé; 3 muntbiljetten van 2,50; bruine heren glacé; beige kinderwant; zwarte dames glacé; bruine herenglacé; paar schaatsen; zwarte hond; paar bruine herenglacés; bruine damesglacé; bruine portem. inh. ƒ4,bruine herenglacé; paar dames- kraagpantoffels; grijze kinderwant met rode streep; benen sierspeld; maandkaart busdienst De Haas; lichtbruine jonge hond; paar lichtbruine glacés. RHENEN Gevonden: geel lederen portemonnaie met knipsluiting inh. 0,76; lipssleutel nr. 13536; schaats (doorloper); witte wol len kinderwant; motorbril met groen kap je; zegelring voorzien van rose steentje; paar bruine want enmet gebreide boven stukken; paar bruin gekleurde gevoerde herenhandschoenen; beige gevoerde lin ker handschoen; groene ball point. Verloren: bruin lederen schooltas inh. boeken en schriften*; paar zandkleurige glacéhandschoenen; grijs wollen kinder want; paar nylons; bruine herenporte- monnaie inh. zilverbon 2,50, wisselgeld en sleutel; groene dameshandschoen; blauwe handschoen; gouden trouwring met inscriptie 2-10-'46 Fred; losse witte fietstas; lederen aktetas inh. brood en flesje; witte kinderwant met groene stre pen. RENSWOUDE Verloren: een achterdeur van een vracht auto (kleur groen). Gevonden: een wieldop van auto (waar schijnlijk van Opel); een rose plastic re genjas. (Vervolg van pagina 1) Wanneer de cursist zover gevorderd is dat hij zich „bomdemonteur" mag noemen, dan moet hij in bovengenoemd geval handelend optreden. Hij moet weten welk type bom het is, hoe de ontsteking daarvan werkt en welke maatregelen hij moet nemen om de bom onschadelijk te maken. Overbodig te zeggen dat hieraan levensgevaarlijke risico's zijn verbonden. KERN BLIJFT HETZELFDE Wellicht zal de lezer zich afvragen: Wat hebben wij er nu aan al die bom men te kennen die tijdens de laatste wereldoorlog in gebruik waren. Als er weer oorlog komt, dan is men toch niet zo dom om dezelfde bommen, die bij vriend en vijand bekend zijn, te gaan gebruiken? Deze zelfde vraag hebben wij gesteld aan de heer Wilmink, die zijn antwoord direct klaar had. „Ik ben ervan overtuigd dat we bij een volgende oorlog - die hopelijk nooit komt - de oude typen weer tegen zul len komen. In de eerste plaats is de voorraad van de laatste wereldoorlog nog lang niet op en ten tweede zijn er typen bommen die altijd blijven be staan. Neem bijvoorbeeld de staaf- brandbom, goedkoop, efficient en - hoe luguber het ook klinkt - voor de volle 100% doeltreffend. (Deze bom ontwik kelt een warmte van 2000 tot 3000° C.) Bovendien zal de kern van iedere nieuwe bom hetzelfde blyven. Momen teel zijn de nieuwe typen niet bekend, maar zodra ze in de stryd gebruikt worden, zoekt men op hoog niveau uit wat de samenstelling is en de juiste werking. Men heeft het kunnen zien bij de magnetische mijn van de Duitsers. Toen deze voor het eerst gebruikt werd wist niemand er iets van. Het duurde echter niet lang of de geallieerden kon den alle gegevens aan de opruimings diensten doorgeven. Kijk, in dergelijke gevallen zal een bomdemonteur in vrij korte tyd in staat zyn de werking te kennen. Overigens: op ieder wapen is een tegenwapen." OOK RUSSISCHE De cursisten krijgen ook vier typen Russische bommen te bestuderen. Van zelfsprekend heeft dit land wel meer in petto maar aangezien deze geheim zijn, valt er verder niets te leren. Evenzo met Amerika. Ook dit land geeft nu de geheimen van de atoombom en meerdere nog niet los. Om redenen van veiligheid houden de grote mogend heden dit alles geheim. Wanneer echter de nood aan de man komt, zal de bomdemonteur en bom- verkenner zijn mannetje moeten staan. Juist omdat het gevaarlijk is, is de Veenendaalse BB trots hiervoor man nen te hebben gevonden die de cursus enthousiast volgen. SCHERPENZEEL MARKTBERICHTEN Aanvoer eieren: 90.000 stuks. Prijzen 9,tot 10,per 100 stuks. Midden- prijs 9,50. Handel matig. Aanvoer biggen: 68 stuks. Prijzen ƒ48, tot 65,per stuk. Handel willig. veene'ndaal Geboren: Barend Jan, z. v. J. Wallet en C. van Dam; Sophia Jacoba Wilhelmina, d. v. P. van Hardeveld en W. J. Nijland; Maria Christina, d. v. A. Konings en W. J. van Stempvoort; Irma Maria, d. v. J. W. van der Putten en E. P. M. Megens; Paul, z. v. C. J. Koetsier en K. Soede; Adriana, d. v. M. Anbeek en J. van Soest; Gina Vivienne, d. v. H. Blaauw en J. H. van Leijden; Willem, z. v. J. H. Bleijen- berg en T. Heiwegen; Aletta Willemina Johanna Elisabeth, d. v. G. Bakker en G. Takken; Margreet Tiny, d. v. H. van de Kraats en C. ter Burg. Ondertrouwd: J. van de Bovenkamp en H. van Ginkel; C. J. Schenkeveld en J. H. M. Th. van Kessel. Getrouwd: W. van de Pol en E. Bud ding; O. Hols en J. van de Weerthof; J. Heijnen en A. Jonkers. Overleden: Gerrit Berkhof, 86 jaar, wedn. van E. van den Heuvel. rhenen Geboren: Willemijntje, d. v. J. v. Kreel en H. v. d. Bruinhorst; Gerritdina Geer- truida, d. v. A. D. van Ruiswijk en J. van Hoef laken; Albert Arnoldus, z. v. W. Budding en L. R. A. T. de Raad; Paul z. v. B. de Haan en A. Hoogendijk; Nicolina, d. v. W. ter Haar en W. Drost; Johanna Maria Henriette, d. v. J. A. M. Waanders en M. H. J. de Rooij; Gezina, d. v. A. van Capelleveen en W. Stuivenberg; Joseph, z. v. M. J. Venrooij en J. M. C. van Beek. Ondertrouwd: T. van de Hoef en H. G. M. van den Berg. amerongen Geboren: Wilhelmus, z. v. W. Zandvliet en K. C. Molenaar. Ondertrouwd: W. E. van Swetselaar en L. van Mourik. Getrouwd: J. Sukkel en W. van Groot- veld; G. van Manen en J. van Ommeren; J. Blaauw en C. van Soest. renswoude Geboren: Albertus Jan, z. v. A. A. van Rinsum en G. A. van Lutterveld; Albertus z. v. A. v. d. Brandhof en G. Verbeek; Jacob Jan, z. v. E. J. van Voorst en M. v. d. Meent. rhenen Ingekomen: M. J. Westfa van Suriname; J. F. Bandel van Hengelo (O.); W. A. van Veen (gez.) van Lienden; A. T. Spies van Wageningen; P. Troostheide (gez.) van Ede; R. A. Meinders van Amsterdam; H. M. Roeper wed. v. Miltenburg van Bla- ricum. Vertrokken: C. Hiensch naar Kesteren; W. J. Tomesen naar Nijmegen; A. K. J. de Vriend naar Bergen (N.-H.); J. Beening g.m. Van Buuren naar Lienden. amerongen Ingekomen: J. P. A. IJsselstijn v. Maarn L. Veenbrink van Veenendaal; A. F. Al tenaar van Amsterdam. VEENENDAAL: dr. H. E. G. Pilon, tel. 2481. RHENEN: dr. G. E. Wijchers, tel. 328. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: dr. Kars, Amerongcn, tel. 03434-273. EDERVEEN, DE KLOMP, LUNTEREN: dr. S. Hey, De Klomp, tel. 08387-200. RENSWOUDE: dr. Th. S. ter Velde, tel. 450 (eigen praktijk). SCHERPENZEEL: dr. Wensink, tel. 03497- 220. VEENENDAAL Oude Kerk 9.30 uur ds J. Vermaas, 5 uur ds K. van de Pol (H.D.) Julianakerk 9.30 uur ds A. Wisgerhof, 5 uur ds H. N. v. Hensbergen v. Renkum. Vredeskerk 9 en 10.30 uur ds K. van de Pol, 5 uur ds J. Vermaas (H.D.) Sionskerk 9.30 uur ds H. Harkema van Zeist, 5 uur ds A. Wisgerhof (H.D.) Veeneind 3 uur ds A. Wisgerhof, donder dag 28 jan. ds Middelkoop van Zwolle. Dijkstraat 2.45 uur ds C. van Viegen van Overberg. Ger. Kerk Kerkewijk 9, 10.30 en 5 uur ds Overduin. Ger. Kerk geb. OCB 9 en 3 uur ds Smelik Chr. Ger. Kerk Beatrixstraat 9.30 en 5 uur ds Heerma. Chr. Ger. Kerk Hoofdstraat 9.30 en 5 uur ds Keuning. Ger. Gem. syn. geb. „Eltheto" 9.30 en 5 uur ds H. Rijksen, Vlaardingen. Ger. Gem. Fluitersstraat 9.30 en 5 uur ds Mallan. Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds Hoekema van Heemstede. Leger des Heils 10 uur heiligingsdienst, 12 uur zondagsschool, 6.45 uur open luchtsamenkomst, 7.30 uur verlossings samenkomst. RK Kerk Salvatorkerk, Patrimoniumlaan 8 en 10.15 uur H. Mis, 7 uur Lof. H. Willibrordkerk, Nieuweweg 8 en 10.15 uur H. Mis. 5 uur Lof. Ned. Herv. Kerk „Sola Fide" 9 uur dhr Van Pijpen (jeugddienst), 10.30 uur ds Goedhart, 5.30 uur ds De Veij Mestdagh van 's-Gravenhage. RHENEN Herv. Gem. 10 uur ds Kooreman H.A., 5 uur ds Dijkstra. Prot. Bond 10.30 uur dra J. Ph. Feikema van Driebergen. Ger. Kerk 10 en 5 uur ds Volten. Ger. Gem. syn. 10 en 5.30 uur leesdienst. Ger. Gem. Plantsoen 10 en 5.30 uur lees dienst. Oud. Ger. Gem. 10 en 6 uur leesdienst. Donderdag 28 jan. 7 uur de heer Kamp van Utrecht Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 en 5 uur ds v. d. Berg van Veenendaal, donderdag 28 jan. 7.30 uur ds Van Dieren van Ede. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk 10 uur dhr v. d. Bor uit Eist, 6 uur ds Kooreman van Rhenen. ELST Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur ds Stekelen burg. Ger. Gem. 9.30 en 6 uur leesdienst, woens dag 27 jan. ds v. d. Woestijne van Bar neveld. OVERBERG Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 uur ds Van Viegen. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur leesdienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk 9.30 en 3 u. ds Schipper. Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur leesdienst. Oud Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur leesdienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk 9.30 uur ds P. Zijlstra van Vlaardingen, 6.30 uur Eerw. heer Meijer uit Veenendaal. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds D. G. Mole naar (bed. H.A.) SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur ds L. A. Klootwijk. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds P. W. v. d. Veen. i Vrijz. Herv. (Bethel) 9.45 uur ds Canne- gieter. 100% zuiver wollen Ronde hals Lange mouwen NU Extra zware zuiver wollen dames 9 Wollen Zonder mouwen NU Diverse tinten N U <1 Zuiver wollen Korte mouwen NU 13.95 en nog vele andere koopjes vindt u bi) L. HEIJ is onze grote sortering SLAGROOMGEBAKJES CRêME GEBAKJES Wij brengen deze week iets zeer bijzonderst GEVULDE HAZELNOOT FROU FROU 250 gram voor 1.25 300 gram HAZELNOOTGLACé voor 1.00 Enthousiast roept iedereen ha.... gebak van HOOFDSTRAAT Telefoon 2136 21 BENTV'N Al ONZE ARTIKELEN By Nieuweweg 69 GEVRAAGD: in TEXTIELZAAK niet beneden 18 jaar Brieven onder no 5141 a/h bur. v. d. blad. Gegadigden voor volkstuinen, groot ongeveer 200 m2, gelegen naast de algemene begraafplaats te Rhenen, welke worden uit gegeven d f 10.- per jaar, ge lieven zich aan te melden ter gemeentesecretarie van Rhenen. afd. financiën, voor 7 febr. 1960. Hiervoor verhuren wij: TROUWCOSTUUMS MET ALLE TOEBEHOREN BONTJASSEN EN BONTSTOLA'S WITTE BONTCAPE voor bruid en bruidsmeisje Pakje voor bruidsjonkers Hoofdstraat 46 gk r.,' i o SHIRT SERVICE- OVFRHEMDEN ROKKEN TRUISN VESTEN BLOUSFS PANTALONS KOLBERTS JAPONNEN vanaf MANTELS KOSTUUMS REGENJASSEN (incl. waterdicht)

De Vallei | 1960 | | pagina 2