KOSTER i DIEPEVEEN m WATERDICHThaken HflRDEVELD Van Manen DIJKSTRA m Jaarvergadering van de Sticht-Gooische Wandelsportbond VEENENDAAL EDERVEEN werksters atVn FAKTURISTE lïlïft* EEN FLINKE JONGEN Accu defect? D.O.S. - P.S.V. ARAM Afdeling Veenendaal klaagt over toewijzing wandeldagen op zondag Avondvierdaagse in juni Mantelfabriek „Speciaal" vierde 25-jarig bestaan AMERONGEN SCHERPENZEEL OVERBERG De heer Van Dijk sprak over diepvries Filmavond voor imkers zeer druk bezocht RENSWOUDE VRAAG EN AANBOD DIVERSEN Banketbakkerij RHENEN ACHTERBERG Fa. Lee wis GARAGEBEDRIJF OUWEHANDS Dierenpark mjjajaAKa/i el ieg£/L f dwiAty'tfümwm poor Werkkring gezocht rcnto Levensmiddelen zaak Bep van Resteren soesjes truffels lï A. W. de H a a s Grossier te Veenendaal vraagt voor direct een Een sukses voor iedere gastvrouw FBMFWIFH gj TRI li ENKELE NETTE MEISJES Iets nieuws iets aparts! MAISON KRAMER Papiergroothandel Van Barneveld KAPOK D. van Bruggen J.C. i\ Kooien Ds. E. du Marchie van Voorthuijsen (BIDDAG) Voetbalwedstrijd U kunt het toch niet afschreeuwen Het geheim van de stalknecht Onder leiding van de heer N. Nqhof hield de Sticht-Gooise Wandelsportbond j.l. zaterdagmiddag in het N.V. Huis te Utrecht haar jaarlijkse algemene ver gadering. Tijdens de rondvraag werd door de afgevaardigde van Veenendaal geklaagd over de toewijzing van wandeldagen op zondag aan verenigingen met een overwegend aantal christelijke leden, waardoor principiële moeilijkheden ontstaan voor organisaties die gekant zijn tegen sportbeoefening op zondag. Het bestuur zegde toe, dat de technische commissie die hierover gaat, met deze bezwaren ernstig rekening zal houden. Op deze vergadering werd tevens de wandelagenda 1960 vastgesteld. onder de hamer door. De K. H. Broekhoff-beker werd dit keer uitgereikt aan de club „D.E.S." te Utrecht, terwijl de jubileum-plaquette o.a. werd toegekend aan S.O.V.A. te Amersfoort, „Ritmeester" te Veenen daal en „Woudenberg" te Woudenberg. De aftredende bestuursleden, de he ren A. van Beek, J. E. Mansvelder, J. Rietveld en T. Achterberg werden bij enkele kandidaatstelling en bij accla matie herkozen. De voorziening in de vacature Rouwhorst werd op voorstel van het bestuur verdaagd tot septem ber a.s. hoewel AmersfoorJ de heer A. Riemersma schriftelijk kandidaat had gesteld en getracht had deze op de vergadering te doen benoemen. De voorzitter bracht hulde aan het afgetreden lid, de heer Rouwhorst, voor de vele door hem in het belang van de organisatie verrichte werkzaamheden. Blijkens de wandel-agenda is de eer ste tocht welke in Veenendaal gehou den zal worden op 14 mei a.s. De Technische Commissie had aanvanke lijk ook 15 mei (zondag) vastgesteld, hetgeen later is komen te vervallen. De Avondvierdaagse wordt in Vee nendaal gehouden van 14 tot 18 juni Een bijzonder welkom riep de voor zitter op de vergadering toe aan de heer en mevrouw Visser als vertegen woordigers van de Noord-Hollandse Wandelsportbond. De diverse punten van de agenda gingen zonder discussie Het personeel van de N.V. Mantelfabriek „Speciaal", gevestigd te Veenendaal, Ren- kum en Amsterdam, heeft j.l. vrijdag avond in de foyer van „Junushoff" te Wageningen door middel van een groots feest het 25-jarig bestaan van dit bedrijf gevierd. Medewerking aan deze avond verleende het radio- en televisie-ensemble van Charles Aerts, met o.a. Tineke van Leer en mr. Doodle. Het tweede deel van de feestavond werd verzorgd door de Vada Rythm Jiggers met vrolijke dansmuziek en spelletjes. De avond werd geopend door de direc teur, de heer H. van Schuppen, waarna de heer Tiessen, als oudste medewerker van Speciaal, een overzicht gaf van de laatste 25 jaar. Hij schetste hoe met enke le personen in het maatatelier van Hein van Schupp ende eerste konfektiemantels werden vervaardigd. Al spoedig na de oorlog bleek dit atelier te klein en werd het oude „Koetshuis" in de Tuinstraat omgebouwd tot een modern atelier. De produktie heeft zich nadien steeds in stijgende lijn bewogen en na de ope ning van een eigen verkoopkantoor met showroom in Amsterdam werd in 1958 een filiaal geopend in Renkum. Na amper twee jaar blijkt dat ook niet voldoende, zodat er nu plannen worden gemaakt voor het bouwen van een geheel nieuw bedrijf. Hierna werd door vertegenwoordigers van het gezamenlijke personeel aan de directie een cadeau aangeboden. Aan het slot van de geslaagde feestavond sprak een der personeelsleden een woord van dank aan de directie. FILM-MIDDAG NED. HEIDE MIJ. Woensdagmiddag kreeg de bejaarden sociëteit bezoek van een aantal ambte naren van de Ned. Heide mij. uit Arnhem Door de heer Looyen werd het een en ander verteld over het werk van deze nuttige instelling, terwijl ter toelichting een aantal films werd vertoond. De be jaarden genoten buitengewoon van een film over Achterhoekse klompendansers, ook het imposante filmwerk van Her man van de Horst „Het schot is te boord", een film over de haringvisserij welke zeer in de smaak viel. „Eekhoorntje" verte derde vooral de dames van het gezel schap. Terwijl de heren meer belangstel ling toonden voor een film over de ont ginning van een oerbos op Sumatra. Voor de bejaarden was het een leerza me en prettige middag waarvoor de Ned. Heide Mij. alle lof toekomt. TWEE VERKEERSONGEVALLEN Op het punt waar de Industrieweg en Schapendrift uitkomen op de Prins Bern- hardlaan ontstond dinsdagmiddag een aanrijding tussen een luxe wagen en een bestelwagen van een plaatselijke kruide nier. De een betwistte de ander voor rang, wat flinke materiele schade tot ge volg had. Flinke schade was er ook bij een boV- sing tussen twee bromfietsers. Dit ge beurde in de nacht van zaterdag op zon dag nabij garage Reede. RESERVEPOLITIE WON WISSEL BEKER De Amerongse leden van de reserve- rij kspolitie hebben verleden week vrij dagavond de schietwedstrijd tegen Rhe- nen gewonnen. Naast de wisselbeker kwam men bovendien ook nog in het bezit van drie andere prijzen. De wed strijd werd bijgewoond door burge meester W. Martens, adjudant Zijlstra en de postcommandanten Dingemanse en Gerzen. Adjudant Zijlstra besprak de wed strijd en reikte de prijzen uit. ZWERVEND LANGS WILDPADEN De natuurbeschermingswacht Renswou- de-Scherpenzeel en de VVV te Scherpen- zeel organiseerden op woensdagavond j.l. een filmavond in de Sociëteit te Scher- penzeel, waarvoor een zeer grote belang stelling bestond. De heer J. J. Lans te Renswoude, voor zitter van de natuurbeschermingswacht, heette allen hartelijk welkom. Deze avond aldus spreker, heeft ten doel de liefde voor de natuur aan te kweken. Allerwe gen zien we de eerste lenteboden ver schijnen, waaronder ook de wilgenstrui ken met hun sierlijke katjes. Dit is voor velen het sein de mooie takken van de struiken te rukken en van wat eerst het oog boeide door haar schoonheid, blijft niets anders over dan een armetierige heester met ontvelde takken. Er is hele maal geen bezwaar tegen enkele wilgen- takken mee naar huis te nemen en met een mes kan men wat katjes van de struiken snijden, die dan niet onnodig be schadigd worden. De natuurliefhebber behoud dan nog de schoonheid en het zelfde geldt voor de brem en de lupinen. Deze worden geplukt en nadat ze ver welkt zijn, weggegooid. Zonde en jammer. Ook vogelnesten met eieren trekken veler belangstelling. De vogels stellen deze belangstelling slechts matig op prijs en zullen, als ze niet met rust gelaten worden, dikwijls hun nest verlaten, waar door broedsel verloren gaat. Na een beroep te hebben gedaan op de medewerking van alle aanwezigen, om vernielingen in de natuur te helpen voor komen, werd met het filmprogramma be gonnen. Eerst werd een komische film vertoond en daarna kwam de schitteren de film „Zwervend langs Wildpaden". Allen werden geboeid door de zeer mooie opnamen van de fauna en de flora in de ongerepte velden van Hongarije. De heer H. Valkenburg Jzn. sloot na mens de WV-Scherpenzeel deze uitste kend geslaagde avond. De commissie „Voorlichtingsdienst Zuidoost Utrecht" heeft woensdagavond in de kantine van de Ossenberg een voorlichtingsavond gehouden, waar de heer Van Dijk met woord en beeld het voordeel van de diepvries toelichtte. De heer Sasburg opende deze avond en wees ten eerste op de Indiëvaarders die door het slechte eten veel slacht offers hadden. Later is men gekomen tot inmaak en wecken van groenten, vlees en fruit en dit is wel houdbaar gebleken, maar verliest veel van de voedingswaarde. Het ideale is volgens de heer Sasburg diepvries. Hierna gaf de heer Van Dijk met lichtbeelden te zien hoe diepvries er uitzag. Na de pauze gaf mevrouw Eg bert-van Dalen op vele vragen een zeer duidelijk antwoord. Aan het einde van de avond gaven twaalf inwoners zich op voor een diepvriescel, maar om de inwoners van Overberg vertrouwd te maken met de praktijk heeft de com missie besloten maandagavond met een bus vanaf de Ossenberg een kijkje te gaan nemen in Achterberg waar al enige tijd een diepvriescentrale aan wezig is. De zaal van café Bastiaan aan de Hoofdweg te Ederveen was maandag avond tot de nok toe bezet met bijen houders en hun dames, die belangstelling toonden voor de filmavond, die voor de imkers werd gegegven. De voorzitter van de imkersvereniging Ederveen, de heer Van Kessel, heette allen hartelijk welkom en gaf het woord aan de heer Laban uit Wageningen, die een toelichting gaf over de te vertonen films. De heer Laban zei dat de films werden vertoond onder auspiciën van het Rijks- bijenteeltconsulaat te Wageningen. De eerste film „Bijen houden met succes" werd vervaardigd naar aanwijzingen van de Rijksbijenteeltconsulent, Ir. Mommers uit Tilburg, in samenwerking met de afdeling Tuinbouw van het ministerie van Landbouw. De opnamen werden gemaakt in 1955, in hoofdzaak op de Proefbijenstand „Am- brosiushoeve" te Hilvarenbeek. De vakfilm over het bijenhouden werd met aandacht gevolgd en legde de nadruk op het bijenhouden in kasten in plaats van korven. Men kan met kasten het zwermen beter in de hand houden en ook zijn er nog meerdere voordelen van de kasten. De produktie aan honing was met deze methode - de zogenaamde Aalster methode - omdat de heer Evers, een im ker uit het plaatsje Aalst in Noord-Bra bant - deze methode propageert - zeer rijk. Duidelijk werd getoond dat het bijen volkje het gehele jaar de aandacht nodig heeft en men zeer accuraat te werk moet gaan om werkelijk een goede imker te zijn en met succes bijen te houden. De 37 flessen honing - de opbrengst van een geheel seizoen - waren de bewijzen van een grote produktie bij een serieuze aan pak van het bijen houden. Na de pauze werden enkele films ver toond, die het natuurschoon van Zuid- Afrika nader belichtten, alsmede de zeden en gewoonten van de vier voornaamste rassen, die Zuid-Afrika bevolken. BENOEMING Het bestuur van de School met de Bij bel heeft deze week in de bestaande va cature van onderwijzer benoemd de heer B. Dijkman. De heer Dijkman is afkomstig uit Mar- rum (Fr.) en hoopt op 1 mei a.s. in Rens woude in fuctie te treden. 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent Te koop Knittax breimachi ne, z.g.a.n. 1 jaar garantie. Gratis les ƒ175,-. G. v. d. Garde, Naaimachines, Cune- raweg 328, Rhenen, tel. 03835- 2332. Wie ruilt mijn woning te Rhenen met 3 sl.kamers voor ander huis (liefst nieuwb.). Nieuwe Veenendaalseweg 10 Rhenen. Te koop witte trouwjapon. Maat 40. Brieven onder nr. 5223 aan het bur. van dit blad. Te koop i.g.st.z. haardkachel merk .Becker' tegen elk aan nemelijk bod. Te bevr. Bos- laan 141, Veenendaal. Te koop een bromfiets Vicky in goede staat. Rijksstraat weg 229, Eist (U.) Te koop een jongensfiets 4-8 jaar, radio met ingeb. pick up, lengte 90 cm, bromfiets 3 versn. en een bromfiets Berini met rol. Alles i.g.st. Te zien op werkdagen na 17 uur. 's Zaterdags na 13 uur. G. Brienisse, Rijksstraatweg 186, Eist (U.) Te koop kalkoenbroedeieren. G. G. Schot, Stationsstr. 131 De Klomp. Te koop i.pr.st.z. kinderwa gen en box. Panhuis 107, Veenendaal. Aangeboden te Ederveen een nieuwe woning met tuin, 8,- huur per week. Gevr. dito woning in Veenendaal. Brieven onder nr. 5218 aan het bur. van dit blad. Te koop 40 vim eike- en ber- ke takkebossen. Billijke prij zen. Dooiweg 7, Amerongen Een goed tehuis gezocht voor blauwe Kees. Goed waaks. Fluitersstraat 43, Veenendaal Te koop 200 hennen WxR, Parallelweg 65, Veenendaal. Te koop twee éénpers. bed den en springveren matras. 1 éénpers. bed en wolvlok matras. 1 tweepers. bed (op klap) en ombouw, 1 dressoir, 1 eettafel en 4 stoelen, 1 ron- dë tafel en 2 armstoelen, 1 stofzuiger (Excelsior), 1 klei ne geyser, 1 2-pits fornuis (Ataq). Emmalaan 47 a, Vee nendaal. Solex. Wie heeft voor mij ter overname, gebruikte So lex. Betaling contant. Brie ven onder nr. 5220 aan het bur. van dit blad. Te koop z.g.a.n. stofzuiger, Holl. Electro 55,-. Dahlia straat 4, Veenendaal. Regelmatig te koop voer- aardappelen, Gerritsen, fou- rages, Ederveen, tel. 298. Te koop wegens overcompl. rotan ameublement, 4 stoelen en tafeltje en kussenover- trekjes en éénpers. eiken le dikant, 90 cm breed. Harry Zimmerman, Kerkewijk 19, Veenendaal, tel. 2646. Woningruil: Aangeb. huis in Wageningen, best. uit kamer en woonkamer, keuken, 3 slaapkamers, kelder. Gevr. dito woning in Veenendaal. Brieven onder nr. 5221 aan het bur. van dit blad. Te koop Sparta 1957. Te be vragen Vendelseweg 34, Vee nendaal. Te koop partij varkensmest. A. v. Veldhuizen, Maander- buurtweg, Ede. Te koop eiken heiningpalen. C. Diepeveen, Dorpsstraat 41 Renswoude. Gevraagd een juffrouw voor het schoonhouden der kan toren. 3 morgens in de week van half acht tot negen uur. Fa. J. Boers Zn., Aann.- bedrijf Zandstraat 135, Vee nendaal. Te koop goed onderhouden kinderwagen. Te bevr. Rem- brandtpark 86», Veenendaal. Te koop gevraagd woonhuis In goede staat zijnde nabij centrum. Brieven onder nr. 5216 aan het bur. van dit blad. Te koop pracht kinderwagen Dijkstraat 116, Veenendaal. Te koop Solex. Groen van Prinstererstraat 26, Veenen daal. Te koop wandelwagentje z.g. a.n. Kanaalweg 35, Veenen daal. Te koop tropisch aquarium, 95x60x40 met eiken kast. Elektr. verwarming, pomp, T.L.-verlichting enz. Aart de Gelderstraat 62, Veenendaal, ('s avonds na 8 uur). Gevraagd net zelfst. meisje voor dag of dag en nacht. Aanm. liefst na half acht. Tel. 03404-3055. Mevr. Spaan, Oude Arnhemsew. 305, Zeist. Te koop diepvrieskast. Kan koelen en vriezen tot 40 graden. Te bevr. J. W. Drost Beukenrode 2 B, Doorn. Te koop zware bromfiets (frame) met z.g.a.n. wielen met banden. Tevens een 2- plaats elektr. comfoor. Te bevr. des avonds na 6 uur of zaterdags Middellaan 12 Vee nendaal. Weer zware luiers ontvan gen 0,98. A-keus. Anton Achterberg, Veenendaal-zuid Te koop de volmaakte elektr. zig-zag-naaimachine in kof fer 395,-. Vraag demonstra tie. G. v. d. Garde, Naaima chines, Cuneraweg 328, Rhe nen, tel. 08335-2332. Golfplaten. Weer ontvangen een partij gegalv. golfplaten. Lang 1.83 m. en 2.13 m. Lage prijs. Drost t.o. de Veerweg Eist (Utr.), tel. 284. Laat ons uw bedden ver nieuwen. Vlug en voordelig. Nic. van Leeuwen, Achter kerkstraat 65, Veenendaal. Voor mooie nylons naar Nic. van Leeuwen, Achterkerk straat 65, Veenendaal. Bekend merk damesslips met kant 1,35. Luierbroekjes met strookjes 1,35. Ant. Achter berg, Veenendaal-zuid. Laat ons uw manchester broek maken. Zit altijd goed. Nic. van Leeuwen, Achter kerkstraat 65, Veenendaal. Een sterke overall koopt u bij Nic. van Leeuwen, Ach terkerkstraat 65, Veenendaal Pracht wit no-iron over hemd met werkje van 10,95 voor 8,95. Iets vuil. Anton Achterberg, Veenendaal-zuid Coupons flanel effen en ge bloemd. Zeer goedkoop. An ton Achterberg, Veenendaal- zuid. 14 dagen reclame. Dames schoenen 2,75 in de kleur gespoten, zoals ze nieuw wa ren. Dames zijn uw schoenen niet zo heel mooi meer, geef ze dit onderhoud, mooi en glad. Als nieuw. In alle mo dekleuren. Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 38, Veenendaal. Te huur volkswagen de luxe met verwarming. Billijk ta rief. Te bevr. Dahliastraat 24 Veenendaal. Een week varen met het prachtige hotelschip .Regina' Gezellige (vrije) uitstapjes in Düsseldorf, Königswinter, Koblenz, Rüdesheim, Bonn en Keulen. Over de mooiste vakantieweek die u zich maar denken kunt verscheen zojuist het interessante boekje „Zeven dagen op en aan de Rijn", dat wij u op aanvrage gratis toezenden. N.V. Rijnland Molenstraat 61 Den Haag, tel. 117113. Alleen deze week flanellen damespyama's 5,95. Anton Achterberg, Veenendaal-zuid Veense Verkoophuis biedt u o.a. aan: club- en fauteuil stellen, bankstellen, haard- fauteuils, dressoirs, theemeu beltjes, rookstoelen, keuken klooster- en uitschuiftafels, schrijfbureaus, waskasten, boekenkasten, keukenstoelen, haardbankjes, kapstokken, divans, vloerkleden, televi sietafels, spiralen, wringer- bokken, bromfiets Batavus, 1- en 2-pers. ledikanten, 1- en 2-pers. bedden, enz. (Alles tegen zeer lage prijzen). Ver laat 1, Veenendaal, tel. 2209. Plastic-ceintuurs vanaf 0,95 in vele tinten en breedten. „Tempo", Zandstraat 84 Vee nendaal. Week-end reklame 7 vruchtencakes voor f 1 250 gr. slagroomsoesjes v. 11.- Herenstraat-Grebbeweg tel. 386 tel. 367 tel. 324 „Ten Cate" nylons Favoriet' De elegante oplossing voor uw kousenprobleem, nu een klassemerk voor 1,98. Ook maat 8V2. „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal. Bij aankoop van onze 1ste klas merk wasmachines v.a. 213,- de wringer geheel gratis. Alleen bij „De Kam pioen" Hoofdstraat 39, Vee nendaal. Alle reparaties aan al uw uurwerken en sieraden ver zorgen wij tegen zeer billijke prijzen en onder volledige garantie. Alleen bij „De Kampioen" Hoofdstraat 39, Veenendaal. „Optillon" ritssluitingen met garantie van 12 t/m 60 cm. 50 tinten. „Tempo", Zand straat 84, Veenendaal. Wees zuinig met uw „poen". Koop steeds bij „De Kam pioen" Doe het zelf! Alle materiaal voor uw elektr. aanleg leve ren wij tegen zeer concur rerende prijzen. Alleen bij „De Kampioen" Hoofdstraat 39, Veenendaal. Hand- en machinale stop page „Tempo" Zandstraat 84 Veenendaal. Alle huis- en slaapkamer lampen hangen wij gratis op. Ook in de omliggende plaat sen. Alleen bij „De Kam pioen", Hoofdstraat 39, Vee nendaal. Kousenreparaties, ervaren reparatrices. „Tempo" Zand straat 84, Veenendaal. Geen moeilijkheden met de was drogen meer met onze nieuwe centrifuge v. slechts 188,- en wij geven 50,- v. uw oude wringer retoer. Al leen bij „De Kampioen", Hoofdstraat 39, Veenendaal. Uw oude stofzuiger is 25,- waard, bij aankoop van een nieuwe voor slechts 145,-. Een eerste klas merkstofzui- ger met volledige garantie (gem. betaling). Alleen bij „De Kampioen" Hoofdstraat 39, Veenendaal. Voor het rollen van grasland met zware rol kunt u terecht bij G. Lodder, Dijk 84, Ach terberg. Glas in lood, panelen voor suitedeuren in moderne uit voering maakt voor u. Han delsvereniging Zimmerman Zn., Sandbrinkstraat 1 (bij H. A. Sol, steunzolen, breuk banden, corsetten enz. Zit ting iedere donderdag van 2 tot 5 uur in apotheek Zui- dersma. Hoofdstraat 53, Vee nendaal. Sportrijwielen geheel com pleet in kleur 125,- Radio's 125,-. Wasmachines 150,-. Centrifuges 175,-. Tevens wasmachines en centrifuges te huur. N. van Ek, Prins Bernhardlaan 1, Rijwielhan del, tel. 2533, Veenendaal. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg D. 120. Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuisbe zorgd. Financieringen van: Auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. Verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaal- weg 2, Veenendaal, tel. 2918. Vebotex levert 't 'm. Kerke wijk 37, tel. 2730, Veenendaal De grootste sortering vuren hout vindt u bij L. van den Bosch Geerseweg 38, tel. 3014 Veenendaal. Gewolmaniseerde palen heb ben een levensduur van ca. 15 jaar. U koopt ze nergens voordeliger dan bij L. van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014, Veenendaal. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt. Dennenlaan 38, tel. 3015 en G. Gerritsen, Julianastr. 81, tel. 2691. Alles gratis thuisbezorgd. Te huur 4 nieuwe Renault Dauphines en Volkswagen busje 1960 met radio. Alles all. risk. verzekerd. G. van Wakeren, J. v. Goyenstraat 27, tel. 2949, Veenendaal. Rijwielen te huur, per uur, per dag, per week en per maand. Tevens nog enkele goede 2e hands rijwielen te koop. Rijwielstalling „De Klomp" tel. 241. Veenendaal, Nieuweweg 41 Telefoon 2535 Lqkauto en begrafenisrfl den Dealer v. d. Wartburg Taxi en autorftles Bruidsanto en trouwrftden vraagt voor haar restaurants op uurloon. Gehuwd geen bezwaar U kunt zich aanmelden schriftelijk, mondeling of per telefoon 08376-680 f STOMERU BEflTRIXSTB.37 TEL Z4I5 VEENENDAAL (geen colportage) door 1 of 2 heren, repre sentatief en algemeen ont wikkeld, voor hele of halve dagen. In bezit van auto en telefoon. Brieven onder nr. 5217 aan het bureau van dit blad. WENST U EEN BE TROUWBAAR HORLOGE KIES EEN Een model dat spreekt van goede smaak. Een uurwerk dat getuigt van groot vakmanschap Verkrijgbaar bij HORLOGERIE Hoogstraat 28-Telefoon 2521 WIJ ZOEKEN EEN BEHOORLIJKE in de provincie Utrecht op in Westelijk Gelder land. Omzet plm. 2.000.- of hoger per week. Contanten aanwezig Brieven onder nr. 5211 bureau van dit blad. Banketbakkerij en automatiek Pr. Bernhardl. 175-177 tel. 2501 Vrijdag en zaterdag 250 gr. voor 1 1 50 gr. voor 0.75 VOOR UW met auto's zijn wij SPECIAAL ingericht 4-8 pers. auto's disponibel Tevens inlichtingen ver krijgbaar (ook 's avonds) Dr. Colijnstraat 47 en J. P. C. Leinweberstraat 79 N.V. v/h Fa. Wed. Kerkewijk 91, Telef. 2845 VEENENDAAL leeftijd ca. 16 jaar Brieven onder nr. 5219 aan het bureau van dit blad. Onze sortering CRÈMEGEBAKJES 10 soorten SLAGROOMGEBAKJES Deze week iets zeer bijzonders GEVULDE KOEKJES met hazelnoot en van DROSTE CHOCOLADE vervaardigd 250 gram voor f 1,25 ADVOKAATGLACÉ 300 gram voor f 1,— f Enthousiast roept iedereen ha.... gebak van HOOFDSTRAAT 21 Telefoon 2136 WIJ BELEGGEN VOOR U, UW GELDEN VEILIG IN SOLIDE PANDEN Veenendaal - Ingang tijdelijk achterom in de Groen van Prinstererstraat Kerkewijk 110 - Tel. 0 8385-2252 VRAAGT voor haar nieuwe konfektie afdeling Gunstige loonregeling Êi Prettige werkkring "ïfcjjv Aanbiedingen Stationsstr. 136 of na 6 uur Stationsstr. 134 HAZELNOOTTAARTEN 2,95 per stuk Van vrüdag Lm. don derdag 250 gram HOORNTJES voor 1.10 HET KWALITEITSHUIS Kerkewijk 15 - Veenendaal - Telefoon 2365 WIJ VERWERKEN UITSLUITEND ROOMBOTER Wij vragen voor spoedige indiensttreding voor kantoor en magazij n werkzaamheden Leeftijd 17 a 18 jaar J. P. C. Leinweberstraat 55 Telefoon 2825 is nu goedkoop dus laat nu uw matrassen bijvullen of vernieuwen Reeds meer dan 25 jaar het adres voor het repareren van uw matrassen en meubelen. VRAAGT EENS PRIJS Emmalaan 1 - Veenendaal Telefoon 2552 NIEUW, REVISIE, REPAREREN, LADEN, LENEN Zandstraat 125 - Veenendaa Telefoon 2259 OUD GEREF. GEMEENTE te Leersum Woensdag 2 maart 2.30 uur en 7.15 uur Opgeven vóór 4 maart bij M. Budding, Holleweg 44. Wanneer u de goede hoe danigheden van uw arti kelen onder de aandacht van het kopend publiek wilt brengen. Daarvoor staat ,De Vallei' te uwer beschikking. Dit nieuwsblad wordt, doordat het plaatselijk en regionaal nieuws brengt, niet ge lezen, maar „gespeld" van A tot Z. In die sfeer genieten ook uw adver tenties een bijzondere be langstelling. De resultaten bewijzen dat. Adverteert dus in De Vallei. Het blad met verreweg de grootste oplaag voor de omgeving. 000000000000000 (1) Het is enkele dagen na Arams thuiskomst uit de verre landen, waar hij zolang geweest is. Iedereen is verheugd, dat de kasteelheer van Darranca weer in hun midden is. Presto, de kleine schildknaap niet het minst. Het staat hem maar half aan, dat heer Aram zich die eerste dagen nauwelijks vertoond heeft, daar hij eerst volledig wilde uitrusten van alle vermoeie nissen. Maar nu is het een stralende dag en hij heeft besloten een rondgang over zijn bezittingen te maken om te zien, of alles nog bij het oude is. Trots stapt de kleine schildknaap naast zijn meester voort. Eerst gaan zij door het hele huis, door de kelders en door de wapenkamer, maar dan kan Presto zich niet langer goedhouden. „Gaan wij nu naar de stallen?" vraagt hij. „Toe, heer Aram, want daar heb ik een grote verras sing voor u!" (Wordt vervolgd)

De Vallei | 1960 | | pagina 7