J\mjLO ONZE WONING GAAT MET VAKANTIE f 188.- Fa. L. Heij AUTORULES Vebotex het Fa. FRANS DIEPEVEEN HOOFDSTRAAT 29 - VEENENDAAL - TEL. 2727 Garage R. VONK plastic doek HRRDEVELD verkoopster schilderijlijsten IN UW BELANG DOOR VAKSPECIALISTEN UITGEZOCHT! 199.- Hoe vinden we haar terug.... uitgerust of oververmoeid Een akkoordje Help een handje C I T R O N VEBOTEX Fa. Leewis GARAGEBEDRIJF Philips radio prijs Woning stoffeerder Meubel stoffeerder VRAAG EN AANBOD DIVERSEN Fietsen is gezond.... en goedkoop! H. J. VAN GESINK A. MEISJE VOOR POST- en ARCHIEFWERK B. JONGSTE BEDIENDE (Mann.) Weverijen Jos. Gehéniau N.V. a. Zoomsters en leerlingzoomsters b. Naaisters en leerlingnaaisters c. Stopsters en leerlingstopsters Aangifte van leerlingen openbare v.g.l.o. school Vroon heeft voorraad !Ga voor raad naar Vroon Voor PASEN Het Kwaliteitshuis MAISON KRAMER Garage firma J. Hogendoorn Zn hartelijk pleeggezin Ook £_JO GASFORNUIS een meesterstaaltje van prijs en kwaliteit Is de onvoorstelbaar-lage prijs van het AMCO gasfornuis met het 5-voudlge voordeel GEEF NIET MEER UIT DAN NODIG IS Hebt u er ooit over gedacht, dat uw woning, net zo goed als uzelf, een maal per jaar met vakantie gaat of, wanneer u de gelegenheid krijgt vaker weg te trekken, ook meermalen? Neen, dit is geen grapje, want alles wat gebruikt wordt heeft in feite af en toe een periode van rust nodig. U weet dat u uw kleding moet af wisselen om deze niet „uit te putten" en dat u langer met uw schoenen doet wanneer u twee of meer paren tegen elkaar kunt dragen. Maar ook uw woning, uw meubilair, bedden, stoffering en gerei hebben, wil het goed zijn, een tijdje rust zo af en toe echt nodig. Die periode van rust kunt u uw wo ning bezorgen, wanneer u zelf met uw gezin op vakantie gaat. Bent u niet in die omstandigheden, dan leeft uw wo ning het ganse jaar met u mee, maar dan bent u het toch, die het meest te kort komt, uw woning zal uw trouw blijven zo goed en zo kwaad als het gaat. Maar er is nog een derde mogelijk heid: u trekt weg en u ruilt of ver- suurt in die tijd uw woning. Dan wordt er van uw home extra veel gevraagd en zult u dus ook extra voorzieningen moeten treffen, wilt u uw „thuis" niet oververmoeien. Lijkt het u nu langzamerhand op een praatje bij de dokter? Ach, het is in de praktijk toch zo eenvoudig, het is al leen een kwestie van er eens even goed over te denken. Nemen we aan, dat u, zoals het meest voorkomt, met vakantie gaat en uw woning gesloten achterlaat. Hoe doet u dat dan? Bent u een van de heerlijk- zorgelozen, die op het allerlaatst nog koffers moet pakken en dan op de eer ste vakantiedag er spoorslags vandoor gaat met de bedden haastig toegesla gen, het gebruikte goed in de wasmand, de kamers wat stoffig en rommelig en de ontbijtboel onaf gewassen in de keu ken onder de vrolijke leus: „We vinden het wel weer als we thuiskomen, met koffers uitpakken maken we tóch rom mel?" Is dit uw gewoonte helemaal niet, denkt u dan vooral niet dat zoiets niet voorkomt. Integendeel: vaker, dan u denkt. Maar vraag niet, wat uw woning van deze zorgeloosheid heeft te lijden! Vuil en stof kunnen heerlijk inwerken en een broeinest voor ongewenste in secten worden in een huis, dat een of meer weken van frisse lucht verstoken blijft! Bedden met gebruikte lakens worden bijzonder onfris, in de vuilgoedmand verstikt uw kostbare textiel. De zon schijnt misschien overvloedig binnen, of de vocht krijgt een knappe kans als het veel regenten als u thuiskomt is uw woning er allesbehalve op voor uitgegaan. Ofhebt u alles schoongepoetst en alle ramen en deuren zorgvuldig ge sloten, overal de gordijnen dichtgetrok ken en uw woning, met de beste be doelingen, een paar weken van licht en lucht afgesloten? Ook dan zult u niet zulke goede resultaten hebben be reikt, het zal duf zijn in huis en wel licht klam of vochtig. Was uw huis verhuurd en is het to taal anders bewoond dan u het zelf ge wend bent? Hebben uw goede spullen geleden van kinderschoenen, is het nieuwe tafelkleed smoezelig of het li noleum gekrast? Is er volop en vrolijk vakantievertier geweest in uw woning en is zij nu „oververmoeid", zodat u aan grote schoonmaak en misschien restauratie moet gaan denken? Doet u het dit jaar dan eens hele maal anders. Gooit u het op een ak koordje met uw kostbare woning, die u zo trouw verwent met gezelligheid, als u haar op uw beurt met zorg tege moet komt. Neemt u tijdig op, wat vernieuwd moet worden in huis. Jawel, zegt u, daar is de schoomaaktijd voor. Maar., weet u ook, dat bijv. de stoffeerders, de beddenmakers en de dekenstome rijen het juist in de schoonmaaktijd zeer druk hebben en u dan wellicht wat langer op bediening moet wachten? Bekijkt u dan eens de mogelijkheid, het opknappen van uw meubilair, uw gordijnen, dekens of bedden te laten doen tijdens uw vakantie-afwezigheid. Maar maakt u dan ruim van tevoren een goede afspraak. Het is natuurlijk niet de bedoeling, dat u de eerste nacht na uw thuiskomst zonder bedden of dekens zit. Is er misschien iemand die u de sleutel van uw woning kunt toe vertrouwen en die de opgeknapte spul len in ontvangst komt nemen? Met wat overleg en vooral degelijke afspraken kunt u vast verrassende re sultaten bereiken. Een ander ding is: hoe laat u de wo ning het beste achter? In de eerste plaats: schoon. Pakt u wat eerder de koffers, opdat u de laatste dag kunt besteden aan het reinigen van de wo ning, zonder dat u natuurlijk grote beurten gaat geven. Let u vooral op, dat er, als het maar éven kan, geen gebruikt wasgoed in huis achterblijft. Wellicht kunnen de buren uw was laten weghalen en wan neer u zelf wast, wees er dan op voor bereid dat u daags voordat u weggaat alles wat gebruikt is, wast. Zorgt u dat de lakens niet meer dan éénmaal zijn gebruik en wanneer u geen gelegenheid hebt voordat u op reis gaat de bedden flink te laten luch ten, laat u ze dan onopgemaakt, maar vouw dekens en lakens breed op zodat de matras open blijft. Trek ook niet de gordijnen dicht, maar werk, indien u kunt, met zon weringen. Uw gesloten gordijnen kun nen heerlijk verschieten en worden er in elk geval niet beter op, wanneer u ze achter dichte ramen in de zon laat hangen. Gebruikt u moderne zonwerin gen, dan valt het licht in gebroken stralen binnen en kunt u gerust uw meubels achterlaten zonder dat zij van teveel zon te lijden krijgen. Als het maar even mogelijk is, pro beert u dan een klein steekraampje dat hoog geplaatst is, open te laten. In flatgebouwen of andere hoogbouw is dit best te doen. Kan dat niet zonder gevaar (inregenen is óók gevaar!), tracht u dan een goede buur of kennis bereid te vinden af en toe, liefst om de andere dag, even fris te luchten in huis. Dit is altijd te combineren met het verzorgen van de planten, waar voor u toch meestal ook hulp vraagt. En laat u vooral alle binnendeuren openstaan om zo weinig mogelijk be sloten ruimten te houden. Gaat U Uw huis verhuren of ruilt U van woning, spant U het paard dan niet achter de wagen, maar help een handje om de bewoning door vreemden zo ge makkelijk mogelijk te maken. Zet gerust Uw kostbare spulletjes achter slot, zet Uw dure meubels zo lang op zolder. Maak een prettig, maar gemakkelijk bewoonbaar geheel van Uw huis. Bedenkt U daarbij dat de huisvrouw die Uw woning in de va kantie overneemt, er heus niet op ge steld is de hele dag in angst en vrezen te leven voor Uw mooie dingen en zich veel liever behelpt met de eenvoudiger meubels, de kopjes die-er-tegen-kun- nen en een vloerkleed dat niet net nieuw is. Bespreekt U de wijzigingen die U wilt aanbrengen van tevoren goed, dan kunt Uzichzelf zowel als de tijdelijke gasten in Uw woning een heel stuk rust bezorgen. Wilt U dit jaar dingen in Uw wo ning vernieuwen, stelt U het dan, wan neer U vakantiebewoners krijgt, tot september uit als dit mogelijk is. Na tuurlijk verhuurt of ruilt U geen ka potte dingen. Maar dat nieuwe linoleum dat U wilt hebben in de keuken, dat nieuwe tafelkleed waarvan U droomt of die moderne stoelbekledingwacht daar even mee en tracteert Uw woning erop, als de vakantiedrukte achter de rug is. U helpt dan meteen mee aan sprei ding van werkzaamheden voor de vak manen dat is óók belangrijk! v.a. 9775,— £ARAU^WEG4_TELEF 2545 VEENENDAAL SPECIAAL in BRILLEN Hoofdstraat 51 Veenendaal IN PLAATS VAN GLAS voor Uw broeiramen, broeikastjes of iets dergelijks v.a. I 0.95 p. meter (zwaardere kwal.) Kerkewijk 37 - Telef. 2730 VEENENDAAL Veenendaal, Nieuweweg 41 Telefoon 2533 L(jkauto en begrafenlsrtJden Dealer v. <L Wartborg Taxi en an tort) les Bruidsauto en trouwrflden STOMER!! BERTRIXSTR.37 -TEL24I5 VEENENDRRL schoonmaak service Nu is het de tijd van vernieuwing. Nu gaat u het hele huis door met stofdoeken en bezems. Nu is het ook de tijd om eens aan vernieuwing van uw radio te denken. U denkt dat het geluid nog prima Is, maar dan weet u niet hoe het geluld van een nieuwe radio klinktl Komt u eens met uw radio bi] ons voor een grondige schoon maak. En belgister dan tevens het geluid van een Philips toestel. Stel niet uit tot morgen maar kom heden nog langs. fa Uf.u.schuppen HOOFDSTRAAT 102 - TEL. 2729 - VEENENDAAL Voor direct gevraagd MATSER'S WONINGINRICHTING Sollicitaties: Raadhuisplein 5, Wageningen 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer lf cent Te koop aangeb. gebruikte radiotoestellen in pr. st. R. v. Laar, Cuneralaan 8, Rhe- nen. Gevraagd net meisje voor cafetaria, leeft, vanaf 16 jr. Aanm. zo spoedig mogelijk. Oninks Cafetariabedrijf, Mo lenstraat 20, Rhenen. Te koop motorrijwiel, 125 cc, merk TWN. nieuwe banden, goed lopend, prijs 150, v. Esse. Cederlaan 2, Veenen daal. Gevraagd bassist en saxefo- nist. Brieven onder no. 5291 aan het bur. van dit blad. Te koop jongensfiets z.g.a.n. Te bevr. Smederij Aart van Ingen, Eist. Te koop 175 prima hennen, 1,25 per stuk. Julianastr. 44, Veenendaal. Te koop tafel, vier stoelen, kachel (merk Etna). Bou- man, Munnikenweg 3, Vee nendaal. Te koop z.g.a.n. half Engel se kinderwagen, 2 kleuren (crème en grijs). Geheel on beschadigd. Holleweg 16, Veenendaal. Te koop radio i.g.st., merk „Aristona". Te bevr. zater dag n.m. vn 2-5 uur, Wester singel 33-11, Veenenjdaal. Te koop Sparta bromfiets '57 en een Berini 1957, beide met rijkskeur. Parallelweg 121, Veenendaal. Te koop jonge grijze rood staart papegaai. Fluit en praat. Oude Dijksestraat 6, Rhenen. Te koop goed onderhouden kinderwagen. Te bevr. Mul derslaan 34, Veenendaal. Te koop Morris minor 1953, prijs 1.475,Dorpsstraat 271, Scherpenzeel. Tel. 03497- 392. Te koop een verse melkkoe en een drachtige koe. G. Hei kamp, Middelbuurtseweg 32, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. kinderwa gen. Valleistraat 71, Veenen daal. B.z.a. meisje van 14 jaar in de huishouding liefst bij een kapper. Brieven onder nr. 5294 aan het bur. v. d. blad. Aangeb. „Sparta" brommer, z.g.a.n. 275,Meidoorn laan 8, Rhenen. Te koop vier mooie biggen bij C. v. Beek, Nieuweweg 24, Ederveen. Te koop jonge pincers. Mo lenstraat 3a, Renswoude. Woningruil: Aangeb. nieuw bouwwoning te Rhenen bev. grote kamer, 3 sl. kamers, douche, keuken, schuur en zolder. Gevr. dito woning in Eist (oud geen bezwaar). Br. onder nr. 5295 aan het bur. v. d. blad. Te koop z.g.a.n. kinderwa gen donker blauw. Kostver- loren 45, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. groen leren damesjas maat 40 van 187,- voor 100,—. Ostadelaan 16, Veenendaal. Te koop jonge hennen 400 H x R, 400 WL. G. Verwijs, Bruine Horstweg 4a, Eder veen. Te koop z.g.a.n. kinderwa gen, model half Engels. Ferd. Bolstraat 16, Veenendaal. Gevraagd nette meisjes voor werkzaamheden in onze nieuwe kofectie afdeling. Prettige werkkring. Goede loonregeling. Diepeveen Tri- co, Stationsstraat 136, Vee nendaal. Woningruil: Wie ruilt mijn flat voor woning met Engelse kamer in een der omliggen de plaatsen. T. Prins, Rem- brandtpark 16', Veenendaal. Gevraagd hulp in de huis houding. Geheel zelfstandig kunnende werken en even tueel koken. Aanmelden ma gazijn Tiptop. Herenstr. 14, Rhenen. Tel. 214. Te koop een mooie boxer (teef) P/i jaar oud, met stam boom. Gortstraat 45, Veenen daal. Te koop een prima solex. Dr. Wallerstraat 93, Rhenen. Te koop 500 hennen W. x H. 10 weken oud. Valleistraat 105, Veenendaal. Tel. 2181. Te koop lange witte trouw japon, maat 40. Zandstraat 29, Veenendaal. Te koop jawa junior motor 150 cc. I.pr.st. Ook te ruil voor bromiets. W. C. Beer manstraat 18, Veenendaal. Te koop kinderfietsje (6 jr.) en wandelwagen. Leinwebe- straat 15, Veenendaal. Net meisje zoekt vriendin boven 19 jaar. Brieven on der nr. 5292 aan het bur. v. d. blad. Te koop een schuurtje van betonplaten zonder dak 1.60 x 2.20 m. Kastanjelaan 6, Veenenaal. Bromfiets te koop N.S.U. m. 2 versn. in prima staat. Mid delbuurtseweg 32, Veenen daal. Woningruil aangeb. mooie woning met tuin in Veenen daal voor dito woning in Veenendaal, met inrit. Brie ven onder nr. 5297 aan het bur. v. d. blad. Woningruil aangeb. groot winkelhuis voor andere wo ning te Veenendaal. Brieven onder nr. 5298 aan het bur. v. d. blad. Te koop 250 8 weekse hen nen H. x R. Buurtlaan oost 67, Veenendaal. Te koop 60 hennen en 70 ha nen, 8 weken oud. Cunera laan 46, Rhenen. Breiwerk gevraagd. Dr. Slo- te maker de Bruïnestraat 12, Veenendaal. Te koop 4 stoelen en 2 fau teuils. Aart de Gelderstr. 5, Veenendaal. Te koop een damesfiets m. verlichting 27,50, 1 prima stofzuiger 25,2 pr. voet balschoenen maat 37 en 39 4,50 per jaar. Ger. Dou- straat 30, Veenendaal. Te huur 2 pers. tent 6,- p. week incl. grondzeil. Te bevr. E. v. Burken, Zandstraat 4, Veenendaal. Regelmatig te koop prima kwaliteit hooi. Alsmede alle soorten stro, voeraardappelen Gerritsen, fourages, Eder veen. Tel. 298. Wouingruil aangeb. in z.w.' Veenendaal (nieuwbouw) v. huis in centrum of omgeving Oud huis geen bezwaar. Br. onder nr. 5296 aan het bur. v. d. blad. Te koop Typhoon futura 1959 i.g.st. Ook genegen te rui len. Fluiterstraat 13e, Vee nendaal. Woningruil: Aangeb. huis in Groenelaan voor huis Jan Steenlaan of omgeving. Br. onder 5288 aan het bur. van dit blad. Wand en staandelampen v. a. 0,98, slaapkamer en gang lampen prachtige modellen v.a. 4,95, pracht kronen 5 lichts v.a. 22,50. Voor al uw verlichting naar de man die ze zelf maakt. ,De Kampioen' Hoofdstraat 39, Veenendaal. P.S. Ook in de omliggende plaatsen worden de lampen gratis opgehangen. Wilt u op z'n Paasbest zijn7 Laat dan eerst uw kleding reinigen door van Hofwegen Dr. Slotemaker de Bruïne- plein 29, Tel. 3404. Wij kunnen bogen op een jarenlange ervaring op het gebied van „fijne" zowel als gezinswas. Sinds 1863. Van Hofwegen, Dr. Slot. de Bruï- neplein 29, Tel. 3404. Voor rijles. Erk. rijschool „Victoria" gediplomeerd in structeur. gratis halen en brengen. Hans Slok, Rijks straatweg 107, Eist (U.), Tel. 207. Voor Veenendaal inlicht. Eventueel opgave bij Slot boom (kapper) Achterkerk straat 45, Veenendaal. Is uw bed aan vernieuwing of reparatie toe? Dan naar Nic. van Leeuwen, Achter kerkstraat 65, Veenendaal. Te koop prima kolenfornuis. Gladiolenstraat 26, Veenen daal. Te koop wandelwagentje in prima staat. Rembrandtpark 4l, Veenendaal. Te koop Boxers 8 weken oud van prima ouders. Parallel weg 8, Rhenen. Tel. 08376- 513. Scheveningen. Te huur ge meubileerde kamers nette stand voor 9 juli en na 27 augustus. H. Meijering, Ha ringkade 115, Scheveningen. Woningruil. aangeb. prima woning te Ederveen. Gevr. woning of flat te Veenen daal. Brieven onder nr. 5293 aan het bur. v. d. blad. Te koop 4 clubs, dressoir, ronde tafel en rookfauteuil. Lindenlaan 28, Veenendaal. Autoboxen te huur gelegen achter KI. Katerstraat 5 en achter Fluiterstraat 16. In lichtingen Fluiterstraat 16, Veenendaal. Voor de beste merk-rijwie- len en prima service naar RIJWIELHANDEL Achterberg Te koop een jongensrijwiel. Leeftijd 6-10 jaar. Kostver- loren 12, Veenendaal. Te koop een wringer met bok Pelikaanstraat 24, Veenen daal. Gevraagd meisje voor halve dagen of paar dagen in de week. Schras 23, Ederveen. Te koop i.g.st.z. kinderwagen Franseweg 103, Eist (U.) Te koop bromfiets locomo tief, jongens- en meisjesfiets van 9—12 jaar. W. Wijkniet, Woudweg 41, Eist (U.) Te koop Batavus bromfiets, tourmodel, wegens overcom pleet, z.g.a.n. Nieuweweg 66, Veenendaal. Tel. 3392. Te koop uitneembare kinder wagen i.g.st. Mevr. v. Har- develd. Zandstraat 5, Vee nendaal. Net meisje gevraagd voor hele of halve dagen. Mevr. Slotboom, Bergweg 53, Vee nendaal. Te koop scooter Zündapp Bella 1956. Electr. starter. I. pr. st. Parallelweg 41, Vee nendaal. Gevr. voor enkele avonden per week oppas in onze auto matiek. Maison Kramer, Ker kewijk 15, Veenendaal. N.V. NEDERLANDSCHE MAATSCHAPPIJ VAN KOGELLAGERS TE VEENENDAAL zoekt voor spoedige indiensttreding leeftijd 16 17 jaar. leeftijd 16 17 jaar. Voor beide functies worden gezocht ge gadigden met Mulo- of Handelsavond schoolopleiding, c.q. hiermee bezig. Bij gebleken geschiktheid goede pro motiekansen. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties met inlichtingen over leeftijd, op leiding, enz. te richten tot de afdeling Perso neelszaken. Ook het oudste schudbed kan tot een mooi driedelig bedstel gemaakt worden maar dan alleen bij Nic. van Leeuwen, Achterkerkstraat 65, Veenendaal. „Geerli" B.H.'s vanaf 2,95 stepins vanaf 3,40. Nic. van Leeuwen, Achterkerkstraat 65, Veenendaal. Dames! Schoenen nieuw ge spoten voor 2,75. Beklede hakken worden glad. Fan tastisch mooi. Schoenmake rij Valkenburg, Gortstraat 38, Veenendaal. Wasmachinefabriek heeft enige lichtbeschadigde was machines gloednieuw met garantie 125,— en 145,—. Centrifuges v.a. 145,—. Vraagt demonstratie. Postbus 24, Zwijndrecht. Van oud weer nieuw. Wij wikkelen U oude lamp in el ke gewenste kleur. A. v. d. Lustgraaf, Achterkerkstraat 76a, Veenendaal. Dagreklame. Dat is goed koop, profiteer nu bij aan koop van kaas allen eenmaal 3 pakjes 1ste kwaliteit Kluit margarine van 1.14 nu voor 87 cent, dus geen 38 cent maar 29 cent per pakje, dat is 27 cent voordeel. Alleen bij van Beek's, Kaashandel op de markt te Veenendaal. Leidse blokkaas voor 98 cent per 500 gram. Koopt u al leen bij Van Beek's Kaas handel op de markt te Vee nendaal, tevens roomboter bij ons, de laagste prijs. De fijnste belegen kaas voor honderdvijftig cent per 500 gram koopt u alleen bij van Beek's Kaashandel, Bij ons gratis proeven. Demonstratie met rijsttafel- produkten vrijdag 1 april en zaterdag 2 april van 10 tot 12.30 en van 14 tot 17.30 uur. Bij B. W. Smudde, Zelfbe diening. Slot. de Bruïneplein 1. Veenendaal. Gratis keu ren. Zowel voor* uw fijne als ge zinswas is het adres, sinds 1863. Van Hofwegen. Dr. Slot. de Bruïneplein 29, tel. 3404. Radio en bandrecorders. Koop zonder zorgen. Post bus 263, Arnhem. Binnendeuren, liggen in voorraad bij Vebotex, Ker kewijk 37, Veenendaal. Tel. 2730. Volkswagen te huur te be vragen Dahliastr. 24, Vee nendaal. Al risk verz. 16 cent per km. Benzine vrij. Festoneren en knoopsgaten. Tempo, Zandstraat 84, Vee nendaal. Vanaf heden weer verkrijg baar bruine carbolineum, koolteer, groene carbolineum mat en glans. Prima kwali teit, concurrerende prijzen. J. Kool, Holleweg 4, Veenen daal. Tel. 2463. Er is weer een beetje scha- deboard te verkrijgen bij Ve botex, Kerkewijk 37, Vee nendaal. Tel. 2730. H. A. Sol, steunzolen, breuk banden, corsetten enz. Zit ting iedere donderdag van 2 tot 5 uur in apotheek Zui- dersma, Hoofdstraat 53. Vee nendaal. Financieringen van: Auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. Verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaal- weg 2. Veenendaal, tel. 2918. Vebotex levert 't 'm. Kerke wijk 37. tel. 2730, Veenendaal Gewolmaniseerde palen heb ben een levensduur van ca. 15 jaar. U koopt ze nergens voordeliger dan bij L. van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014, Veenendaal. Te huur 4 nieuwe Renault Dauphines en Volkswagen busje 1960 met radio. Alles all. risk. verzekerd. G. van Wakeren, J. v. Goyenstraat 27. tel. 2949, Veenendaal. Rijwielen te huur, per uur. per dag, per week en per maand. Tevens nog enkele goede 2e hands rijwielen te koop. Rijwielstalling „De Klomp" tel. 241. De grootste sortering vuren hout vindt u bij L. van den Bosch Geerseweg 38, tel. 3014 Veenendaal. „Ten Cate" kwaliteits nylons boordevol charme, met en zonder naad 1,98; 2,95; ƒ3,50; ƒ3,95. „Tempo" Zand straat 84, Veenendaal. Kinderen kunnen niet indeplooi blijven. Hun kleren ook niet. Wie ze maakt en wie ze koopt moeten daar rekening mee hou den. Jack met capuchon. Regen- en winddicht. Oersterk! 12 jr. 17,50 Blouson. Voor de meer sportieve jongeman. 14 jr 10,85 Junior sponcolbett met moderne l-knoopssluicing. 14 jr. 28,75 Te koop nieuwe trottoirte gels geen 50 cent maar slechts 38 cent. Franco thuis. Eiken laan 9, Wageningen. Nu televisie voor iedereen zonder zorgen. Posbus 263, Arnhem. Overhemdreparaties, man chetten, boord (met origi neel) „permastift'-voering „Tempo" Zandstraat 84, Vee nendaal. Gazongraszaad, fijn mengsel. Zaadh. H. v. Dijk, Buurtlaan 50 W., Veenendaal. Tel. 2117. Kleinvakartikelen uitge breid sortiment. Tempo, Zandstraat 84, Veenendaal. TE VEENENDAAL HEEFT PLAATS VOOR: Geboden wordt een prettige werkkring met hoog loon. Voor meisjes uit de omgeving van Veenendaal geldt een reiskosten vergoeding. Aanmelden dagelijks van 9 uur tot 12.30 uur en van 2 uur tot 6 uur aan het kantoor van de fabriek, Prins Bernhardlaan 180, Veenendaal. BIJ ONS IS PLAATS VOOR EEN ERVAREN Prettige werkkring Goed salaris 2 weken vakantie HOOFDSTRAAT 43-45 - VEENENDAAL aan de Groeneweg (hoofd mevr. A. L. Weenink) Aangifte van nieuwe leerlingen voor het schooljaar 1960-1961, op maandagavond 4 april a.s„ tussen 7 en 8 uur in de hoof- denkamer van het schoolgebouw. Aan deze school wordt opgeleid voor u.l.o.; L.T.S.; het I.V.O.-diploma (alg. ontwikkeling) en voor het diploma machineschrijven en stenografie. Voorts wordt aan meisjes les gegeven in koken, huis houdkunde, nuttige handwerken, Engels, handenarbeid en A.V.O. en aan de jongens in wiskunde, handen arbeid (hout en metaal), boekhouden, handelsrekenen, Engels en A.V.O. De nieuwe cursus vangt aan op 23 augustus 1960. Aanmelding kan ook schriftelijk geschieden aan het huisadres van het hoofd, Levendaalseweg 17, Rhenen. Sportieve kleding kombineren met schoenen, die daar goed bij staan! Daarbij wil Vroon u adviseren u treft daar vele kansen aan. Zelfs in het exclusief-sportieve biedt Vroon u kansen bij de vleet. In 't stoére genre of het liéve. Wanneer Vroon uw smaak maar weet. Men zal uw vlot geschoeide voeten met véél bewond'ring gadeslaan. En u zult óók mensen ontmoeten die zeggen: Komt dat bij Vroon vandaan? Dat is het juist, het is een hulde aan Vroon en aan uw goede smaak. Want Vroon die elke wens vervulde staat goed bekend als goede zaak. HOOFDSTRAAT 105 - TELEF 3170 brengen wij: prachtige bonbonnières opgemaakte eieren exclusief verpakte eitjes Van vrijdag t.m. donderdag 250 gr. hoorntjes voor 1,10 Kerkewijk 15, Veenendaal, Telefoon 2365 Sportkousen, ankiets en sokken. „Becopa", één merk met naam, exclusieve des sins. Tempo, Zandstraat 84, Veenendaal. Permanent: Belt u even tel. 08377-316 en wij komen u aan huis permanenten. Snel ler, beter en makkelijker. Wico verzorgt uw haar. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt. Dennenlaan 38, tel. 3015 en G. Gerritsen, Julianastr. 81, tel. 2691. Alles gratis thuisbezorgd. Voor naar Telefoon 2454 Nieuweweg 151-155 Voogd ij vereniging zoekt voor 13-jarige jongen, die reeds jarenlang in een kinderhuis verblijft, een In een gezin met wat oudere kinderen zou hij zeker op zijn plaats kunnen zijn. Br. No. V-9074, Adv. Bur. ALTA, Utrecht. koopt u voordeliger bij Kerkewijk 37 Veenendaal Telef. 2730 Am Alleen verkrijgbaar bij de Amco-handelaren - herkenbaar aan dit embleem - die tezamen dit merk In de handel brengen en voor 100% garanderen. goedgekeurd door de gasstichting 4f 4 verstelbare branders en ruime oven in- en uitwendig zwaar geëmailleerd ijzersterke constructie O 80 cm. hoog, 48 cm. breed en 48 cm. diep incl. rooster en bakblik afdekplaat 20.- extra

De Vallei | 1960 | | pagina 6