JONGEMAN M DE VAKANTIE VOOR DE DEUR AMERONGEN Uuidgenezing RUROL Koop nü IVOROL SCHERPENZEEL ARAM Het geheim van de stalknecht Zonnige zomer- impressies! VLAGGEN Piet van Beek J& DE ERVEN Mantelfabriek SPECIAAL' Piet van Beek „DE VALLEI" UW BLAD FBMFUIiFN DERDE BLAD „DE VALLEI" VRIJDAG 29 APRIL 1960 Nr. 34 DE TREIN VOOR EEN DAGJE UIT Eéndagstrein Texel BLOEIENDE BETUWE Machtige manifestatie Eten, drinken en slapen Raadzaalconcert werd matig bezocht Programma bevrijdingsfeest 5 mei 1960 Dubbele tuben: Voordeliger prijs. Uw tanden vragen het beste. Twee miljoen gulden voor aan vullende hulp droogteschade ooooooooooooooo Voor luxe V olks wagen verhuur en autorijles met VW is „SUCCES'' UW ADRES MEDEDELING gesloten zullen zijn 4?t JOH. DROST 7 fé.LL^ Emmalaan 28 bromfietsen Rijwielstalling „DE KLOMP" ru Inboedelveiling Cees Rozendaal, VITRAGES. GORDUNEN. net winkelmeisje Drogisterij REIN KOK een hulp in de huishouding Mevr. v.d. Haar Uw WONINGg.* NAAR EIGEN SMAAK INGERICHT door Emmalaan 28 EEN WOONHUIS WOONHUIS EEN WOONHUIS MIDDENSTANDSWONINGEN De wat late paastijd is achter de rug, de zomer begint met rasse schreden te naderen. 21 juni zal het zover zijn. Het is nu de tyd waarin wy de eerste symp tomen vertonen van een jaarlijks terugkerende kwaal: de reiskoorts. Niemand zal het een onaangename ziekte durven noemen. We behoeven niet veel meer te zeggen over het nut van een vakantie of een dagje uit. Daar zyn we het wel over eens. Het wegtrekken uit de bekommernissen en zorgen van alledag naar oorden waar alles nieuw en mooi is, waar de natuur zachte zalf smeert over de vermoeide geest, is een verfrissing, welke we echt wel nodig hebben. Het zqn rustdagen voor uw en mijn geest, al mag ons lichaam nog zo moe worden door lange wandelingen. Voor velen zo gezellig als de reis zelf is de tyd vooraf. Een goede vakantie eist een zorgvuldige voorbereiding. Reisschema's moeten worden ontworpen, de uit rusting moet worden nagekeken en een klein lichtje wordt alvast opgestoken over de streek waarheen de reis zal leiden, wanneer u zich tenminste al een reisdoel hebt gesteld. De grote vraag voor iedere vakantie van iedereen is: binnen- of buitenland, bij de beantwoording waarvan men meestal met een schuin oogje van de portemonnee naar de buren kijkt. Is het nu werkelijk nodig om alleen voor die kennissen en buren naar het buitenland te gaan? Wat wilt u vinden in de Provence, aan de Duitse Rijn of de Italiaanse Middellandse zeekust, wanneer u niet uw eigen land kent? Wanneer u de interessante plekjes van ons landje bezoekt - u zult zien, u waardeert daarna des te meer uw vol gende buitenlandse reis (èn uw eigen landje!). Wat wij niet hebben, vindt u elders, maar wat ze daar niet hebben, hebt u hier al gevonden. Goed, op va kantie gaan moet men leren en waar leert men het beter dan in eigen land? Een van de beste en handigste moge lijkheden om het eigen land op een snipper -of verloren vakantiedag wat beter te leren Kennen wordt ons ge boden door de Nederlandsche Spoor wegen. Sinds enkele jaren kent men de zogenaamde dagtochten, bijzonder aardig gecombineerde trein-, bus- (en soms boot-)uitstapjes naar allerlei aan trekkelijkheden van het dikwijls zo veelzijdige Nederland. Het enorme voordeel van de NS-dag- tochten is dat u volkomen eigen baas blijft. Wilt u onderweg uitstappen? Ga gerust uw gang, straks komt er nog een trein. Doe het wel als de trein stil staat. U reist helemaal op eigen initia tief, op de dag van eigen keuze, gewoon met de andere reizigers. Dus geen aparte trein, maar de normale dienst regeling. U bent niet gebonden aan een vaste datum; enorm voordeel: u kunt 'smorgens nog net even naar het weer bericht luisteren. Is het allemaal nogal somber en triest, dan gaat u een vol gende keer! Dat de NS-dagtochten een succes zijn geworden tonen de statistieken: vorig jaar 40 °/o meer belangstellenden dan in 1958. Reden waarom de spoorwegen er dit jaar maar liefst 24 hebben uitge schreven. Bent u ook zo weg van wilde duinkam- men, met aan de voet een breed, zacht strand, waarop de zee onophoudelijk aan vallen onderneemt? Houdt u van vogëls, die zeilen boven de lage begroeiingen van het duinlandschap, van schapen, die stoï cijns de bezige mensen gadeslaan? Het is het eindpunt van een van de dagtochten. De trein brengt u naar Den Helder, in de kop van Noord-Holland. Vandaar steekt u per boot over naar één van de meest ge liefde vakantiestreken van Nederland, Texel. In het schilderachtige haventje van Oudeschild wacht een bus, die u naar de verschillende dorpjes van het eiland brengt. (Prijs van boot en bus bij het dag- tochtbiljet inbegrepen.) U kunt van de gelegenheid gebruik ma ken om, deskundig voorgelicht door een vogelwachter, een bezoek te brengen aan een van de vele vogelbroedplaatsen, een telkens opnieuw verrassende sensatie. De Vereniging voor Vreemdelingen Verkeer van Texel (Den Burg) geeft u graag alle inlichtingen als u van te voren alles even lekker wilt organiseren. O, Betuwe, wat zijt gij mooi Nu, met uw voorjaars bloesemtooi De Betuwe is 't land van fruit Op 't ogenblik is het de bruid Vruchtbomen, met hun smetteloos kleed (Blank als sneeuw, zo u wel weet) Vragen uw aandacht: ga eens kijken 't Is nu zo gemakkelijk te bereiken Vroeger bracht dat vaak bezwaren Toen men met de pont moest overvaren Gelukkig zijn die nu verdwenen Dank zij de vaste brug in Rhenen Wie vanaf de brug eens kijkt En ziet, hoe mooi nu alles prijkt Zegt vast ën zeker, wat een pracht Wordt nu een goede oogst verwacht? Wij hopen het maar: echter veel [factoren Die bij het telersvak behoren Spreken een danig woordje mee 'n Nachtvorst van 'n graad of twee Doet niet veel kwaad, doch een van zes Maakt het vooruitzicht minder best Kunnen we over 'n maand al kersen [eten? Wij hopen 't maar: je kunt nooit weten Dat zijn van velen de gedachten En nu maar duimen en afwachten Want ieder weet, fruit is gezond Reeds komt mij 't water in de mond Nu 'k over kersen, pruimen schrijf Geduldig maar, nog 'n week of vijf J. M. Het meest imposante waterwerk van Europa, een manifestatie van Nederlands kunnen, die naam heeft gemaakt over de gehele wereld, mag gerust het doel zijn van een-dagje-uit-per-trein. De N.S. heb ben in hun schema een dagtocht opge nomen naar Hellevoetsluis, waaraan ver bonden een boottocht van bijna anderhalf uur langs de Deltawerken. Moet u beslist eens gaan kijken. Hier wordt in zee voort gebouwd aan een eeuwenoude traditie van de Nederlandse watertovenaars. U kunt ook naar Walcheren. Daar wel geen boot tocht maar toch een goed overzicht. Bo vendien is sinds 17 april in Middelburg een wereldje op zich te bewonderen: „Mi niatuur Walcheren", zoeits als het Haagse Madurodam. Alles even klein, alles even mooi. U kunt ook een wat noordelijker doel verkiezen. Voor dit jaar hebbeni de spoor wegen ook een dagtocht ingelast naar de Floriade, de grote (en grootste) tuinbouw tentoonstelling in Rotterdam. Staat uw besluit al vast en keert u uw land voor een aantal dagen de rug toe door toch naar het buitenland te gaan, dan kunt u gemakkelijk en gemoedelijk per trein reizen. Wij hebben onlangs een treinexcursie gemaakt naar een van Ne derlands mooiste streken (ja, alweer Ne derland), Zuid-Limburg. De trein was een vreemd allegaartje van allerlei wagens uit internationale treinen, samengevoegd om ons te tonen hoe gemakkelijk en hoe gemoedelijk het wel gaat. Daar was een ligrijtuig van het Hotelplan, een eerste klas rijtuig van de Rijnexpresse, een mo derne restauratie, een wagen met bar plus wasgelegenheid - vreemde maar grappige combinatie uit de Zon-express - en een wagen uit de Bergland-express. We heb ben ons verwonderd over de verzorging welke ons werd geboden en die ook de reizigers in de verschillende internationale treinen ter beschikking staat. De meest verwende komt echt wel aan zijn trekken. De inrichting van de wagons wordt met de jaren luxueuzer. De reis daardoor comfor tabeler. Zelfs staan nu, wanneer men geen slaapwagen heeft, rustbanken ter beschik king, compleet met kussens en dekens. O ja, Zuid-Limburg was weer wonder mooi. De lente komt hier altijd wat vroe ger dan in de rest van ons land. De bloe sempracht" is dan overrompelend. Wanneer u direct gaat, ziet u het nog net. Het voor deel van zo'n vroege tocht is, dat u geen last hebt van de zwermen andere toeris ten, die in het hoogseizoen de mooie plek jes bezetten. Ook de prijzen hebben nog niet het toeristenpeil bereikt. In vergelijking met de reeds gegeven raadzaalconcerten, waarvoor de belang stelling altjjd verheugend was, werd die van maandagavond j.l. maar matig be zocht. Waar dit aan kan hebben gelegen is moeilijk te zeggen. In ieder geval was het wel jammer dat de raadzaal maar voor de helft gevuld was. Het trio uit de Muziekkring de Neder landse Cantory hebben deze avond drie eeuwen kamermuziek doorspeeld. Het was een flink programma dat de sopraan Ma ria van der Slikke, de fluitist Kees Ver hoeven en Maarten Kooy op de clavecim- bel ten gehore brachten. Voor de pauze waren het werken van Sweelinck, Loeillet en Telemann, van welke laatste het drie tal samen de Cantate Ewiger Quelle, mil der Storm bracht. Door zijn eenvoud van klanken sprak dit werk de belangstellen den wel het meest aan. In dit werk was REGEN IS HARD NODIG De droogte van de laatste weken geeft weer te denken. De herinneringen aan de droge zomer van 1959 zijn nog vers. Hoe wel de kleine buitjes van de laatste dagen vanzelfsprekend hartelijk welkom waren, is het toch wel hard nodig dat er flink regen komt. Het gras op de weilanden ziet er nog niet slecht uit. Maar als het vee straks het groen eraf geknappeld heeft, en er nog geen regen is geweest, gaat het er slecht uitzien. Evenzo is het met de vroege gewassen, ze staan er momenteel nog behoorlijk voor, maar regen is brood nodig. De gevolgen van de droge maanden van vorig jaar zijn hier en daar in de bos sen goed te zien. Verschillende bomen, zoals dennen en larixen, hebben het niet overleefd, troosteloos staan ze tussen de andere groene bomen. Huidzuiverheid Huidgezondheid En .puistjes verdrogen door Purolpoeder ook de sopraan goed haar plaats. Genoemd moet ook worden de sonate in E van G. F. Handel voor fluit en clavecimbel, die toch ook een mooie uitvoering kreeg en waarin de vaardigheid van Maarten Kooy op het clavecimbel opviel. Met een sonate van de hedendaagse componist Albert Thate werd dit concert, dat georganiseerd was door het Nutsdepartement besloten. Bloemen en een hartelijk applaus gaven de waardering van de aanwezigen weer. 'ft OCHTENDS: 7.30 uur: Lossen van 15 vreugde-kanon schoten in de Laan. 8.00 uur: Klokluiden; alle vlaggen uit! 8.10-8.40 uur: Koraalmuziek uit de toren. 9.00 uur: Hijsen van de vlag voor het ge meentehuis. Gezamenlijk zingen van het Wilhelmus. Aubade leerlingen kleuter- en lagere scholen. 9.30 uur: Optocht leerlingen. Daarna trac- tatie in de scholen. 10.30-12.00 uur: Gereserveerd voor het hou den van herdenkingsdienst(en). 'S MIDDAGS: 13.30-15.00 uur: Kinderspelen in plantsoen Lievedael en in de Laan (ringsteken). Leuke prijzen. 15.00 uur: Volksspelen: 1. Ringsteken voor trekkers in de Laan Aanvang 3 uur; 2. Veldloop twee categorieën: 15 t.e.m. 22 jaar en 23 jaar en ouder. Start Lievedael, finish Hof. Aanvang le groep 3 uur; 3. Behendigheidswedstrijden voor mo toren en bromfietsen in de Laan. Aanvang 3.30 uur. Deelnemers aan de volksspelen (alleen uit Amerongen) dienen zich uiterlijk 30 april op te geven bij Boekhandel Vis ser of Sigarenmagazijn Vonk (wacht niet te lang dus). 17.00-18.00 uur: Nationaal programma voor radio en televisie. 'S AVONDS: 20.00 uur: Populair concert op de Hof door „Ons Genoegen". 21.00 uur: Fakkeloptocht vanaf de Hof naar Amerongen-noord voor ontsteken groot vreugdevuur. 22.00 uur: Volksdans en -bal op de Hof. Voor de bejaarden wordt vrijdagavond 6 mei een ontspanningsavond gegeven welke door de N.B.M. personeelsvereniging wordt verzorgd. Aanvang half acht (in het Clubhuis). Vrije toegang voor bejaar den en hun helpers. De bijzondere aandacht wordt door het feestcomité gevraagd voor: 1. Om acht uur 's morgens zo veel moge lijk vlaggen uit. Men tooie zich met oranje of rood-wit-blauw. 2. Tijdelijk zijn enige weggedeelten afge sloten. Men houde zich aan de orde maatregelen. 3. Ook Amerongen werkt mee aan de ac tie „Nationale Bevrijdingsmanifestatie 1960" ten bate van de vluchtelingen hulp. Bevrijdingskaarten en vluchtelin- genpostzegels zijn verkrijgbaar bij Boekhandel Visser, Sigarenmagazijn Vonk en ter gemeentesecretarie. De ac tie duurt tot en met 7 mei. dinsdagavond in Marktzicht. Voor de pauze werd het huishoudelijke gedeelte afgewerkt met een openingswoord door de presidente. Nadat de notulen door de secretaresse mevr. Ter Maaten-Meerveld waren ge lezen, was er in de pauze gelegenheid zich op te geven voor het uitstapje naar de Floriade te Rotterdam. Na een inleidend woord door de pre sidente, hield de heer Schotel een cau serie over „kapok". Kapok is een oud produkt, maar daarom niet ouderwets, aldus spreker. De Oostindiëvaarders brachten het mee uit Achterindië naar Westeuropa en het heeft hier grote opgang gevonden. De oudere mensen prefereren kapok bedden en ook de jongeren komen erop terug. Voor de oorlog kwam 80 van de kapok van Java. Nu is de produktie het verst gevorderd in Thailand en Cambodja (dit is ook Javakapok). De stichting Kapok Bureau, die deze avond verzorgde, werkt samen met het Koninklijk Instituut voor de Tropen en stelt hoge eisen aan de kapokma trassen, die dan voorzien mogen wor den van een keurlabel. Deze stichting is de grootste ter we reld en Nederland heeft de grootste ka- pokmarkt van Europa. Kapok geeft na tuurlijke rust en betere nachtrust geeft een goed humeur, aldus spreker. Tot slot werd nog een filmpje ver toond van de verwerking van de kapok en de verzending hiervan, begeleid door gamelanmuziek. „ACTUELE POLITIEK" Maandagavond 2 mei a.s. komt Prof. Mr. Dr. I. A. Diepenhorst in het vereni gingsgebouw van de Ger. Kerk aan de Molenweg te Scherpenzeel een causerie houden voor de ARJOS-club Scherpen zeel-Woudenberg, met als onderwerp: „Actuele politiek". MARKTBERICHTEN Aanvoer kippeëieren 775.000 stuks. Prijzen 11,25 tot 11,75 per 100 stuks. Handel vlug. Geen middenprijs. Aanvoer biggen: 170 stuks. Prijzen 48,tot 65,per stuk. Handel vlug. PUZZELRIT In het kader van de voorjaars winkel week van de Scherpenzeelse winke liersvereniging E.M.M. was maandag avond door de auto-, motor- en brom fietsenclub „PIOS" een puzzelrit uit geschreven voor bestuurders van brom fietsen. Hiervoor hadden zich zeven entwintig deelnemers laten inschrijven. De start en finish was bij café Markt zicht en de uitslag was als volgt: 1. D. v. Ede met 2 strafp.; H. v. Ede en E. Feenstra met 3 strafp.; G. ten Broek met 5 strafp. en H. Westerhuis met 10 strafp. allen uit Scherpenzeel. E. v. d. Broek, Soest met 13 strafp. en J. v. d. Bank, Soest met 16 strafp. De prijzen bestonden uit gebruiks voorwerpen. BEVRIJDINGHERDENKING Verschillende groepen buurtbewoners zijn reeds bezig voorbereidingen te treffen ter herdenking van de bevrij ding op een zo mogelijk zelfde wijze te vieren als bij de bevrijding zelf, thans bijna 15 jaar geleden. Van de Marktstraat, Holevoetplein, westelijk gedeelte van de Dorpsstraat en de Prinses Irenelaan zijn activitei ten bekend, maar het is mogelijk dat andere buurten misschien ook bezig zijn, doch van hun plannen niets laten merken en bij verrassing met iets bij zonders voor de dag komen. Het bestuur van de Scherpenzeelse Oranjevereniging heeft voor de optocht die op 5 mei zal worden gehouden, reeds verschillende toezeggingen van verenigingen, scholen, buurten en be drijven ontvangen. Deelnemers of deelnemende groepen aan deze optocht dienen zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de bestuurs leden van de Oranjevereniging. Het programma voor de herdenking op 5 mei a.s ziet er als volgt uit: 's Morgens aubade van de school jeugd voor het gemeentehuis, daarna rondgang door de muziekvereniging „Caecilia", 13.00 uur keuring van de wagens en de groepen die meedoen aan de optocht. De verzamelplaats is het kasteelplein aan de Burg. Rooyaardslaan. Na afloop van de optocht is er een gecostumeerde voetbalwedstrijd en des avonds zullen er eventueel volksdan sen worden uitgevoerd. PLATTELANDSVROUWEN VERGADERDEN De Ned. Bond van Plattelandsvrou wen, afdeling Scherpenzeel, vergaderde Minister Marijnen zal 2 miljoen ter be schikking stellen van het Hulpfonds droogteschade 1959. Bij de behandeling in de Tweede Kamer van de financiële tegemoetkoming aan de in 1959 door droogte getroffen agrarische bedrijven heeft de minister toegezegd na der overleg te zullen plegen met het Land bouwschap over eventuele aanvullingen op de reeds ontworpen hulpmaatregelen. In dit overleg is gebleken, zo deelt de minister aan de Staten-Generaal mee, dat het georganiseerde bedrijfsleven er de voorkeur aan geeft 'n event, aanvullende hulp speciaal te richten op die bedrijven, die in het kader van de reeds bestaande regelingen 'n onvoldoende tegemoetkoming ontvangen ter voorziening in de bestaande nood. De meest geëigende vorm waarin dit zou kunnen geschieden werd geacht het verruimen van de mogelijkheden om via het „Hulpfonds droogteschade 1959" in in dividuele, schrijnende gevallen een grote re financiële tegemoetkoming te verstrek ken dan waarin de aanvankelijke regelin gen voorzien. Mede in verband hiermee, is minister Marijnen voornemens om - wanneer het wetsontwerp wijziging van de landbouw begroting 1960, waarbij suppletoir de gel den voor de droogteschaderegeling zijn aangevraagd, het Staatsblad zal hebben bereikt - naast de reeds aangekondigde aanvullende voorzieningen ten behoeve van de door de droogte getroffen krediet nemers van de wateroverlastregelingen 1954 en 1956, tevens een bedrag van 2 miljoen ter beschikking te stellen van het Landbouwschap. Het Landbouwschap kan dit bedrag besteden voor een nader te re gelen verruiming van de mogelijkheden om via het .Hulpfonds droogteschade 1959' in individuele gevallen aanvullende hulp te verlener*. 19. Vanaf zijn schuilplaats tussen de takken kijkt hij met ingehouden adem neer op het kleine groep je ruiters, dat in volle vaart onder de boom door jaagt. Het is een kwestie van slechts enkele secon den. Dan haalt hij verlicht adem. „Ze zullen niet lang blijven zoeken," mompelt hij, terwijl hij zich voorzichtig laat zakken en langzaam een andere richting inslaat. Even later is hij tussen de bomen uit het gezicht verdwenen. Inmiddels begint Aram er steeds minder van te begrijpen. Voor het vertrek heeft hij er zich van overtuigd, dat geen enkel paard uit de stal verdwenen was. De vreemdeling moet dus te voet vertrokken zijn en volgens Aram's berekening hadden zij hem al lang moeten inhalen. Hij overweegt om zijn krijgers het bos te laten doorzoeken, doch tenslotte haalt hij de schouders op. „De man was geen gevangene" zegt hij tegen Presto. „Als hij dan zo graag weg wil kunnen wij hem toch niet tegenhouden. We keren terug!" (Wordt vervolgd) W. C. Beeremansstraat 21 De leden van de Midden standsvereniging Eist ma ken bekend dat hun zaken KONINGINNEDAG 30 april, 6.00 uur HERDENKINGSDAG 4 mei, 6.00 uur, en BEVRIJDINGSDAG 5 mei, 12.00 uur De gezamenlijke leden van de E.M.V. 11II II KERKEWUK19 VEENENDAAL TEL.2646 G1R0491270 Verkoop uitsluitend KERKEWIJK 19 öM Kies uit een overvloed van jeugdige, kokette| toiletjes voor kleine, slanke maatjes... mo-J Heel charmant is dit beeldig modelletje van excellent katoen-struktuur. Door derne kraag, brede ceintuur en zwierige rok mèt ingestikte pett/coat, zal het ,,de lieveling van uw garderobe"- zijn! -3 VLAGGESTOKKEN EN VLAGGESTOKHOUDERS UIT VOORRAAD t.o. Veerweg Eist (U-) VINDT U BV Telefoon 2039 - Veenendaal Te huur de nieuwste geheel automatisch Bespreek vroegtijdig Telefoon 241 Een stralend voorbeeld dit zonnig, feestelijk japonnetje met exclusief bovenstukje van- fraaie engelse embossing. In lila-bleu-rood. Hoogstraat 16 - Veenendaal Telefoon 2032 1084 te* |v;'l TUINSTRAAT 10 vraagt om opgeleid te worden in ons bedrijf TE EDE - MOLENSTRAAT 138 Woensdag 4 mei 1960 d.v.m. 10 uur zal t.o.v. Notaris D. H. C. Neervoort alhier, publiek con tant worden verkocht t.v.v. de Weled. heer G. G. KROON, de keurig onderhouden COMPLETE INBOEDEL w.b.: eet-, slaapkamer- en salonameublementen; boekenkast; radio; divanbedden; matrassen; de kens; linnengoed; tapijten; vloerbedekking; gang en traplopers; vitrage; overgordijnen; kristal, glas- en aardewerk; pracht Jaarsma haard (grote capaciteit); olie-kookkachel; elektr. wasmachine met wringer; Gazelle damesrijwiel; keukenin richting en hetgeen verder tot een complete wo ning behoort. KIJKDAG: dinsdag 3 mei van 9-17 uur Veilingdirectie L. v. d. LINDEN, Maanderweg 68-70, Ede, telefoon 8440. Erkend Veilinghouder Beëdigd Taxateur. Wegens ZIEKTE wordt er NIET GEVENT. Wel iedere dag verse en gebakken vis verkrijgbaar. Ook ontvan gen prima dikke blanke zoute vis. Scheveningse Vishandel Gortstraat 28 VEENENDAAL GEVRAAGD Zij, die als zodanig werkzaam zijn ge weest, genieten de voorkeur. Gelderland 10 (hoek Hoogstr.), Tel. 2656 Veenendaal. GEVRAAGD VAN 1 MEI TOT 1 JUNI Aanm. bij Leinweberstraat 2 Veenendaal Telefoon 2039 - Veenendaal Kerkewijk 110 - Telefoon 0 8385-2252 Veenendaal - Ingang tijdelijk achterom in de Groen van Prinstererstraat Biedt te koop aan: In Veenendaal: aan de Koninginnelaan In Lunteren: Een enkel en dubbel in aanbouw zijnd aan de Klomperweg. In Ede: aan de Wilterdinkstraat, Kernhem- kwartier. In Eist: Diverse in aanbouw zijnde en nog te bouwen

De Vallei | 1960 | | pagina 5