De aktie Brood in de Wereld' J KINDER GOED een huurophaler Een jongste bediende woon- winkelhuis BATAVUS LIXOR i Das Dreimaderlhaiis Die Glücklichste Frau der Welt Wegens opheffing A. ACHTERBERG v.a. 0,98 TAFELTENNIS Winst en verlies voor Veenendaalse spelers in Kleve (Duitsland) r' Theater Veenendaal i Rudolf Schock - Magda Schneider - Karlheinz Böhm in de schitterende kleurenfilm Caterina Valente - Silvio Francesco - Rudolf Vogel in Patrimonium's Bouwvereniging I VRAAG EN AANBOD C ASSIÉRE ORANJE-GEBAK Het Kwaliteitshuis MAISON KRAMER Dagwinkel te huur centrum EDE N.V* Hollandia Wol- en Kousenfabrieken MONTEUR-BANKWERKERS DIVERSEN Firma Ant. Achterberg In 1955 werd ter gelegenheid van de officiële herdenking van Nederlands bevrijding door de Nederlandse Bakkerij een manifestatie gehouden door de zeer geslaagde Zweedse wittebroodsaktie ten behoeve van het Rode Kruis en de Stichting 1940-1945. De totale geldopbrengst van deze aktie was een kwart miljoen gulden. Geïnspireerd door de gedachte dat de komende internationale bakkerij- tentoonstelling (van 10-20 mei in de R A.I. te Amsterdam) gewijd zal zijn aan het daaglijks brood in de wereld, zijn vanuit de bakkerij plannen gerezen om opnieuw een grootscheepse charitatieve aktie te voeren. Te dien einde is in het leven geroe pen een groot nationaal aanbevelings comité waarvan het beschermheerschap is aanvaard door Z.K.H. de Prins dei- Nederlanden. Tevens is een uitvoerend werkcomité benoemd dat nadere uitvoering heeft gegeven aan de gedachte meer brood te brengen in een wereld waar nog zo- velen het eenvoudige daaglijkse brood niet kennen. Het uitvoerend comité is samengesteld uit personen, die de ge hele bakkerij zowel werkgevers als werknemers uit de sector groot-, mid den- en kleinbedrijf alsmede de coöpe raties, vertegenwoordigen. Het is dus een aktie van de gehele Nederlandse bakkerij, evenals dit het geval was in 1955. DE AKTIE De broodbonkaart in de laatste oor log was voor alle Nederlanders sym bool van leven. Deze gedachten bracht het comité er toe 3 miljoen broodkaar ten te laten drukken. Uitgekozen werd bonkaart KA-410 uit de 10e periode 1944 van 3-30 september, de laatste kaart die voor geheel Nederland gegol den heeft. In de week van 9 t.e.m. 14 mei zullen de bakkers en hun personeelsleden zowel in de winkels als bij de bezorging deze bonkaart aan het publiek verkopen voor een kwartje. De tekst van deze konkaart luidt: BROOD IN DE WERELD „Deze bonkaart over de periode, waarin „Dolle Dinsdag" viel, is een herinnering aan de tijd, waarin brood voor u het sym bool van leven was. Deze kaart verstrekt u een broodrant soen van 1800 gram per week (4 bonne tjes van 400 gram en 2 van 100 gram per week). Vandaag leven er op onze aarde miljoe nen mensen voor wie een dergelijk rant soen ook nu nog een nooitgekende weelde is. Mensen die nu veel minder hebben dan wij toen. Uw bakker vraagt in deze dagen van bevrijdingsherdenking een steentje te wil len bijdragen aan de bevrijding van mede mensen, die nog altijd zuchten onder het juk van honger en ondervoeding. Door deze kaart te kopen voor een kwartje draagt u bij in een fonds dat straks zal worden aangewend voor de ver betering van de graancultuur en de brood voorziening in streken waar thans nog honger geleden wordt op een schaal, die wij zelfs nooit hebben gekend. Koopt daar om een brood voor een mens in nood. Deze aktie staat onder beschermheer schap van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bemhard." De uitvoering van deze aktie wordt me de mogelijk gemaakt door de Ned. Kon. Gist- en Spiritusfabriek te Delt, de Stich ting Importbloembureau te Amsterdam, de Bedrijfsvereniging voor het Bakkersbe drijf en de Stichting Nebato, die ieder op eigen wijze belangrijke medewerking (zo wel financieel als organisatorisch) verle nen. Hierdoor worden alle aan de organisatie van deze aktie verbonden kosten geheel „opgevangen!" zodat het nettoresultaat ge lijk zal zijn aan de directe opbrengst van de kaartenverkoop. De controle hierop wordt uitgeoefend door een accountants kantoor aan te wijzen door de Novib. DE BESTEMMING VAN DE OPBRENGST Door de Wereldvoedsel- en Landbouw organisatie, de F.A.O. te Rome, wordt in de komende 5 jaren een anti-honger cam pagne over de gehele wereld gevoerd met medewerking van alle internationale z.g. In het kader van de sportuitwisseling welke bestaat tussen de sportvereniging „Unitas" uit Veenendaal en „Rhenania" uit Kleve, speelden negen Veenendaalse spelers het afgelopen weekeinde in Kleve. Op uitnodiging van de vereni ging Unitas werd hieraan ook deele- nomen door spelers van de vereniging Climax. niet gouvernementele organisaties uit de bij de F.A.O. aangesloten landen. Te dien einde worden thans nadere concrete op- jecten voor hulpverlening aan minder ont wikkelde gebieden uitgewerkt. Een daarvan zal zijn de ontwikkeling en stimulering van de graancultuur in die landen waar hieraan een zeer grote be hoefte bestaat. Binnen het raam van deze campagne is de Nederlandse actie „Brood in de Wereld" het begin. In samenwerking met de NOVIB en het Comité in de Wereld zal definitief het hulpverleningsobject worden aangewezen, zodra hiervoor door de F.A.O. het concre te plan is uitgewerkt. Voorts staat vast dat bij de verwezenlijking van dit plan vooral gebruikt zal worden gemaakt van Nederlandse deskundigen uit de graai- en broodsector. De Nederlandse Bakkerij hoopt op deze wijze een bescheiden bijdrage te kunnen leveren in de strijd tegen de wereldhonger en doet daarom op de pers, radio, film en televisie een dringend beroep aan deze actie de broodnodige publiciteit te willen verlenen. Zaterdagmiddag vertrok het gezel schap uit Veenendaal en arriveerde om ongeveer half zeven in Kleve. In het „Kolping-Haus" werden de spelers wel kom geheten door de voorzitter van de vereniging „Rhenania" en kreeg men de gelegenheid kennis te maken, of de kennismaking te hernieuwen, met de gastheren. Namens de gasten werd door de heer Drost een aandenken over handigd. Om acht uur werden in één der sporthallen de wedstrijden gespeeld. (Kleve heeft ongeveer een gelijk aantal inwoners als Veenendaal en bezit een vijftal prima sporthallen van ongeveer 30x8 meter). Het team van Climax, bestaande uit C. van Dam, W. Vos en D. van Manen, speelde tegen 3 spelers van het le team van Rhenania (de teams bestaan in Duitsland uit zes spelers) een wedstrijd volgens het Nederlandse competitie schema en wist een 7-3 overwinning te boeken. Van Dam bleef ongeslagen; Vos en Van Manen wonnen elk tweemaal. De overige spelers t.w. de Gebr. Bruits- man; Eimers en Drost van Unitas en Vermeer en Devilee van Climax speel den een wedstrijd volgens het Duitse schema, waarbij zestien partijen in to taal worden gespeeld. Zodra één der partijen 9 punten heeft behaald is dus de beslissing gevallen en speelt men niet verder. De uitslag werd 10-2 in het voordeel van de gastheren. Vermeer en Devilee zorgden voor de tegenpunten. Na afloop van de wedstrijden bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen. Voor de zondagmiddag was een wan deling door de prachtige omgeving van Kleve gepland, maar deze kon door de weersomstandigheden niet doorgaan. Een gedeelte der spelers bracht de mid dag door in gezelschap van hun gast heren, terwijl de rest zich amuseerde met kegelen, een sport die in Kleve ook veel beoefend wordt. Zondagavond wa ren gastheren en gasten gezellig bijeen, waarna om elf uur de terugreis naar Veenendaal werd aanvaard. Het ligt in de bedoeling dat deze zomer de voetballers, vergezeld van enige tafeltennissers, een tegenbezoek aan Veenendaal zullen brengen. HEER. Kwamen vroeger troubadours op de kastelen zingen voor de slot- vrouw, nu worden de kastelen bewoond door de troubadours, die het als een gunst toestaan dat afstammelingen van de oude adel hen daar eens komen op zoeken. Bij de chansonniers die in Frankrijk reeds een kasteel bewonen, wil zich nu de zanger André Dassary voegen; hij zoekt een passend slot in de Franse provincie Anjou. WIE ZEI DAT? „De betrekkingen tus sen het bestuur van een politieke par tij en zijn leden moet niet van die aard zijn als die tussen man en vrouw in het Duitse boerengezin waar de vrouw tegen de man zei: Wanneer wij het eens zijn beslis jij, wanneer wij het niet eens zijn beslis ik." (Eduard De- preux op het congres van de Franse socialistische partij.) Van vrijdag 29 april t.m. zondag 1 mei vrijdag 7.30 uur, zaterdag 7 en 9 uur, zondag 3 en 7.30 uur De onsterfelijke liederen van de romantische componist Franz Schubert. Rudolf Schock zingt o.a. „Ave Maria"„Am Brunner vor dem Tore" e.v.a. bekende liederen. Toegang alle leef tijden. Van maandag 2 t.e.m. donderdag 5 mei Elke avond 7.30 uur Caterina Valente zingt en Kurt Edelhagen met zijn orkest spelen de modernste melodieën in deze prachtige kleurenfilm. Toegang alle leef tijden. Let op: Woensdag 4 mei is ons theater GESLOTEN wegens nationale gedenkdag Rijwielstalling naast het theater Plaatsbespreken dagelijks van 1 tot 2 uur aan de kassa, a 10 cent, ook telefonisch: 2376 VENDELSEWEG, VEENENDAAL, TELEF. 2376 VEENENDAAL vraagt voor haar nieuw te openen kantoor Leeftijd 1718 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties worden ingewacht aan het secretariaat: KANAALWEG 2. Door de AMSTERDAMSCHE BANK N V. kantoor VEENENDAAL wordt gevraagd Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van genoemd kantoor. VERKOOP van alle voorradige manufakturen o.a. STOFFEN, TRICOTAGES, HEREN- EN DAMES-PYAMA'S, B.H.'s, CORSETTEN enz. Pr. Bernhardlaan 201, Veenendaal Te koop aangeboden een met pakhuis en garage in Hoofdstraat te Veenendaal. Billijke prijs. Brieven onder nr. 5328 aan het bureau van dit blad. 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent Te koop kiras-karpet z.g.a.n. 2.25 x 3.15. Populierenlaan 10' Rhenen. Goed tehuis gezocht voor zwarte hond, type herder, geen ras. Hoogte 56 cm. Zeer lief voor kinderen. Leeftijd 2 jaar. Scheers, Prins Bern- hardstraat 57, Rhenen. Te koop aangeb. prima 2de hands bromfietsen, 1 trans portbromfiets en nieuwe overjarige bromfietsen. M. A. v. Doorn, Utrechtsestr. 19, Amerongen. Tel. 03434-725. Gevraagd ervaren chauffeur voor lijndiensten. Gebr. Van Eek. Burg. v. d. Boschstraat 110, Amerongen. Tel. 295. Te koop mantelpakje, maat 40-42 (licht). Zandstraat 40, Veenendaal. Te koop wegens overcompl. i.pr.st. 2 gasstellen (1- en 2- pits, crème) met deksel. Wes tersingel 15, Veenendaal. Te koop aangeb. stortkar voor ponny. Kruiwagens 60,- met luchtbanden 75,-. D. v. d. Bosch, Munnikenweg 60, Vee nendaal. Te koop Zundapp, 175 cc. We gens aanschaf auto. Dijk 46, Achterberg. Tc koop ll/-2 vim riet. A. v. d. Fliert, Heuvelsesteeg 7, Over- berg. Te koop kinderwagen, mari neblauw z.g.a.n., een wieg en een box. v. d. Meyden, Prins Bernhardlaan 120, Veenen daal. Woningruil: aangeb. flat J. v. Nassaulaan voor huis V'daal- zuid. Huur 10,—. Brieven onder no. 5329 aan het bur. van dit blad. Te koop wegens aanschaf elektrisch 2-pits gascomfoor 10,en prima strijkijzer 5,— en snelkoker. Ferd. Bolstraat 3, Veenendaal. Te koop 2 jongensfietsen 10 jaar, meisjesfiets 6-9 jaar, meisjessportfiets 12 jr. Dijk- straat 12, Veenendaal. Te koop oud damesrqwiel 10,-, damessportfiets, mooi, 50,Eikenlaan 10, Veenen daal. Net meisje gevraagd voor 3 a 4 dagen per week. Cunera- laan 2, Rhenen. Te koop lange witte bruids japon met toebehoren, maat 40, Grebbeweg 47, Rhenen. Te koop een Horex-motor, bouwjaar 1958. Rein Veenen daal, Gortstraat 1, Veenen daal. Tel. 2456. Dragende varkens te koop bij M. v. Brenk, Boveneindse- straat 5, Kesteren. Tel. 08886- 282. Te koop bruidsjapon met toe behoren, wit, 38-40 lang. Br. onder no. 5326 aan hot bur. van dit blad. Gevraagd net meisje voor de morgenuren. Mevr. C. van Hardeveld, Hoofdstraat 31 te Veenendaal. Te koop z.g.a.n. kinderwagen, 1 jaar oud, zwart met witte bies, weinig gebruikt. Te be vragen P. Potterstraat 12 te Veenendaal. Te koop 160 hennen WxH, 8 weken en 7 beste biggen. H. v. Ravenhorst, Holleweg 40, Renswoude. Te koop huiskamerkachel m. pijp 20,—. Achterkerkstraat 23, Veenendaal. Te koop Jawa junior 1956, in pr.st. Cuneraweg 134, Achter berg. Te koop mooie kinderwagen, half hoog. Groenelaan 27, Veenendaal. Bij J. A. Henken, Cuneraweg 200, Achterberg dikke geit zeugjes te koop. Te koop hoog drachtige geit zeugen. A. Putman, Rijnstr. 14, Amerongen. Te koop Chevrolet, zeldzaam mooi, olie vrij, radio, kachel, nieuwe banden. Dorpsstraat 271, Scherpenzeel. Te koop 500 stuks hennen, W.L.xH.R. Te bevr. Veldhui zen, Schalm 9, 't Dijkje, Renswoude. Te koop aquarium, compleet, bij L. Zoeten, Westersingel 47, Veenendaal. Te koop een Simca, bouw jr. 1948, goede banden en lak, eventueel ruilen met scooter of motor. Beatrixstraat 42, Eist (U.). Aangeboden jongensfietsje 4- 6 jaar, meisjesfiets 5-8 jaar. Overstraat 48, Amerongen. Doktergezin te Rotterdam (3 kinderen, waarvan 2 school gaand) zoekt nette, zelfstan dige hulp in de huishouding, boven! 20 jaar. Brieven onder no. 5327 aan het bur. van dit blad of na 19 uur: tel. Rot terdam 39112. Te koop z.g.a.n. 2 houten koffers, stofzuiger, 2 gr. leren koffers, wasmand met deksel, Duping-wringer. Walboom, Rijksstraatweg 115, Leersum. Te koop broedeieren van swinhoen zilver, lady-Am- herst en Goudfazanten a 2, 1,1,— en 0,75 Amherst bij A. Verkerk, „Kamp Over- berg" te Overberg. Te koop aangeboden 2-per- soons Auping met ledikant en kinderwagen. Colijnstraat 59, Veenendaal. Te koop een kinderwagen. Groenelaan 47, Veenendaal. Stichting natuurbad B E R G B A D vraagt voor spoedige indiensttreding eventueel voor halve dagen. Aanmelden aan het Bergbad of Tuinstr. 10, Veenendaal Voor Koninginnedag en Bevrijdingsdag brengen wij ons bekende Van vrijdag t.m. don derdag amandel-pensees in leuke zakjes van 4 stuks 90 cent Wij verwerken uitslui tend roomboter Kerkewijk 15, Veenendaal, Telefoon 2365 geschikt voor ALLE BRANCHES Makelaar VAN DER LINDEN - EDE Park Paasberg 20, Tel. 08380-9535 b.g.g. 8440 v/h Gebr. Van Leeuwen Prins Bernhardlaan 186 Veenendaal Vragen voor spoedige indiensttreding enige ervaring op het gebied van spinnerij machinerieën strekt tot aanbeveling Sollicitaties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken. Te koop een Batavus sport, een Sparta bromfiets, scoo termodel en een Zundapp Bella scooter, 17.000 km ge lopen. J. v. Walsem, Groene- weg 17, Rhenen. Te koop kinderfiets, leeftijd 5-10 jaar. Te bevragen Prin- senweg 5, Eist. Te koop N.S.U.-bromfiets, bouwjaar 1959, Vreewijkplein 17, Rhenen. B.z.a. net meisje voor de dag, leeftijd 15 jaar. Brieven on der no. 5330 aan het bur. van dit blad. Te koop z.g.a.n. garage of schuur, betonplaten 3.5 x 8 meter. Tevens bouvier, teef. A. Rijkse, Burg. v. d. Bosch straat 30, Amerongen. Afwisselend Cabaret pro gramma. Heerlijk proeven - verloting - prijsuitreiking, kortom een gezellige avond met cabaret. Deze Elva- noshow „waar het om draait" trok overal uitver kochte zalen. Daarom ons advies. Haal nu reeds aan de zaak Fa. Hootsen, Hoofdstr. 72-77 gratis toegangskaarten. Marino les met de nieuwste Anglia 1960, gratis theorie met instructiefilm, ook voor scooterrijles. Gedipl. instruc teur. Veenendaal: Dijkstraat 15, tel. 3153; Rhenen: Juliana- straat 44, tel. 812. Houd 11 en 12 mei 's avonds vrij voor grote cabaret huis houd en meubelshow. Gratis aangeboden door Fa. Hoot sen. Haalt nu reeds kaarten aan de zaak. Volkswagen te huur te be vragen Dahliastr. 24, Vee nendaal. Al risk verz. 16 cent per km. Benzine vrij. Bondstentenverhuurin- richting Sunny-Camp, Slotl. 184, en Krullelaan 6, Zeist. Tel. 03404-6737-6390. Verhuur van alle kampeerbenodigd- heden. Ook familie combi natietenten. Bungalow ten ten en auto imperials. Uit gebreide folders op aan vraag. Te koop gebruikte gerevi seerde vorkjeshooischudders, hooiharken Jamain en Ni cholson harkkeerders. Sme derij Merkestein, Lienden. Tel. 03443-223. Rijwielen en bromfietsen te huur, per uur, per dag, per week en per maand. Rij wielstalling De Klomp. Tel. 241. Permanent: Belt u even tel. 08377-316 en wij komen u aan huis permanenten. Snel ler, beter en makkelijker. Wico verzorgt uw haar. Binnendeuren, liggen in voorraad bij Vebotex, Ker kewijk 37, Veenendaal. Tel. 2730. Er is weer een beetje scha- deboard te verkrijgen bij Ve botex, Kerkewijk 37, Vee nendaal. Tel. 2730. Schoenen te klein? Dan moet u bij Blankesteyn zijn. Schoenreparatiebedrijf D. Blankesteyn en Zn., Helling 14, Veenendaal. Woningruil: aangeb. 2e etage Rotterdam-zuid 4 kamers en keuken, balcon. Gevr. kleine woning te Veenendaal. Inl. SI. de Bruïneplein 29, Vee nendaal. Vermist. Reeds enige tijd vermist een Cyperse kater. Grijs met ingedeukt oortje. Beloning bij terugvinding. M. Hobbemastraat 18, Veenen daal. Zaterdagmarkt Veenendaal. Weespermoppen, bokkepoot- jes, advocaat bètons, mocca- glacé per 250 gram 75 cent. Een fijn koekje. Koek, cho colade en suikerwerken. Har- kes. Wij hebben onze voorraad bedden weer aangevuld. Zie etalage! E. v. Hunnik Zn., Achterberg. Pettycoats met schuimplastic in alle maten voorradig. E. v. Hunnik Zn., Achterberg. Te koop singer handnaaima chine met 5 jaar garantie 90,G. v. d. Garde, He renstraat 21, Rhenen. Te koop singer ringspoel naaimachine in salonkast, met 5 jaar garantie 110, G. v. d. Garde, Herenstraat 21, Rhenjen. Diepeveen Trico heeft in haar nieuwe confectie-afde- ling nog plaats voor enkele nette jongedames voor diver se werkzaamheden. Hoog loon. Prettige werkkring. Aanmelden Stationsstraat 134 's avonds Stationsstraat 136, Veenendaal. Te koop singer handnaaima chine met 5 jaar garantie 50.G. v. d. Garde, He renstraat 21, Rhenen. Zaterdagmarkt Veenendaal. Alleen a.s. zaterdag bij be steding van 2,50 aan koek- chocolade e.d. ontvangt u nog éénmaal drie vruchtenrollen voor 5 cent. Koek, chocolade en suikerwerken. Harkes. Blouses van poplin no-Iron. Open en ge sloten te dragen. Leeftijden 6 t/m 12 jr. Vanaf4.90 t/m 6.90 Pullover met korte mouw. Van sterk en warm Orlon. Leeftijden 5 t/m 12 jaar. Vanaf7.75 t/m 9.75 Fleurige, leuke petticoats van wijduit- staand schuimplastic. Bezet met schat tige Bambi-flguurtjes. Leeftijden 4 t/m U jaar. Vanaf4.90 t/m 6.90 ja Sportlef jack met voering in streepdes- **sin. Met capuchon. In rood en marine. Leeftijd:5 t/m 13 jaar 16.90 t/m 22.75 Bijpassend doorknooprokje in leuke ruit. Met petticoat. In rood/groen of blauw/groen. Leeftijd: 8 t/m 13 jaar 13.75 t/m 17.90 Moderne Amerikaanse imprimé-ruit. Met lèuke, wijdvallende petticoat. In rose/wit, bleu/wit of zwart/wit. Leeftijd: 6 t/m 14 jaar. 14.75 t/m 19.75 k Sportieve, flanellen blazer. Met 2-rij knopen. Embleem op borstzak. In marine of grijs. Leeftijd: 4 t/m 14 jaar 17.75 t/m 25.25 Bijpassend rokje van sterk, plooihoudend Terlenka. Frisse kleuren. Leeftijd:5 t/m 13 Jaar 9.75 t/m 16.50 Meisjes-parka, geheel gevoerd in streep- dessin. Met capuchon. Kleuren: marine en rood. Leeftijd: 4 t/m 12 jaar 18.75 t/m 26.25 Pantalon met ingeweven satijnstreep. Ver stelbaar in de taille. In lila/beige, beige/ groen of andere kleurstellingen. Leeftijd: 6 t/m 12 jaar. .8.75 t/m 12.75 ■T Jurkje in fris B.B.-ruitje. Vrolijk jurkje voor zonnige zomerdagen. In bleu, rose. lila of linde. Leef tijd: 6 t/m 12 jaar 12.75 t/m 17.90 H. A. Sol, steunzolen, breuk banden. corsetten enz. Zit ting iedere donderdag van 2 tot 5 uur in apotheek Zui- dersma. Hoofdstraat 53, Vee nendaal. Vanaf heden weer verkrijg baar bruine carbolineum, koolteer, groene carbolineum mat en glans. Prima kwali teit, concurrerende prijzen. J. Kool, Holleweg 4. Veenen daal. Tel. 2463. Financieringen van: Auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. Verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaal- weg 2. Veenendaal, tel. 2918. Vebotex levert 't 'm. Kerke wijk 37, tel. 2730. Veenendaal De grootste sortering vuren hout vindt u bij L. van den Bosch Geerseweg 38, tel. 3014 Veenendaal. Gewolmaniseerde palen heb ben een levensduur van ca. 15 jaar. U koopt ze nergens voordeliger dan bij L. van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014, Veenendaal. Te huur 4 nieuwe Renault Dauphines en Volkswagen busje 1960 met radio. Alles all. risk. verzekerd. G. van Wakeren, J. v. Goyenstraat 27, tel. 2949, Veenendaal. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt. Dennenlaan 38, tel. 3015 en G. Gerritsen, Julianastr. 81, tel. 2691. Alles gratis thuisbezorgd. Zaterdagmarkt Veenendaal. Sinas-Citroenschijfjes, 'n fris se specialiteit bij de thee, 250 gram 60 cent. Sinas-snip- pers 250 gram 75 cent, koek- chocolade en suikerwerken. Harkes. Stam- en stokslabonen, nieu we oogst. Hollandse teelt. Ruim gesorteerd. Zaadhan- del H. v. Dijk, Buurtlaan w. 50, Veenendaal. Tel. 2117. Bllonet G 50 Super Sport JIO G 50 motor met 2 of 3 ver snellingen. Verstelbore potentcronls voor gemakkelijker en veiliger zit. Grote kilometerklok. Extra lange buddyseat. Met 2 versnellingen f.689.- Met 3 versnellingen I. 720.- Extra voor patentcrank 'O— AMSTERDAM ROTTERDAM EINDHOVEN HAARLEM UTRECHT NIJMEGEN AMERSFOORT MAASTRICHT AMERSFOORT Heeft u al geprofiteerd van ons met gekleurd kantje Veenendaal-zuid

De Vallei | 1960 | | pagina 6