Van Schuppen groeide met de techniek Is het getal 40 ook voor U belangrijk? Hoofdstraat 102 Veenendaal Telefoon 2729 Het kan U geluk brengenl 1* Wie wordt 9 mei a.s. 40 jaar oud? 2. Wie is tussen 1 en 1 5 mei a.s. 40 jaar getrouwd? 3. Wie heelt 40 punten op zijn H.B.S. of Gymnasium eindexamen? 4; Wie bezit een Philips Radio met een serienummer dat eindigt op 4040? 5. Uw tientje Is 40 gulden waard.... Inzendingen, opgaven en aanmelding vanal 9 mei en vóór 21 mei 1960 aan of in onze zaak. Wij wensen U véél geluk. Maandag 9 mei a.s. bestaat onze zaak 40 jaar. Onze klanten die ons in de afgelopen veertig jaren hun vertrouwen schonken hebben mogelijk ge maakt, dat onze zaak kon uitgroeien tot wat zij nu is. Wij zijn daarvoor zeer erkentelijk. In die veertig jaar heeft de techniek grote sprongen gemaakt. Wij zijn meegegaan, zodat U nu terecht kunt voor alle artikelen op elektrotech nisch gebied, verlichting, radio, televisie en elektrische huishoudelijke apparaten, platenspelers en -wisselaars, bandrecorders, medische appa raten, enz., enz. Bent U nog nooit in onze zaak geweest? Kom dan één dezer dagen eens een kijkje nemen. Wij verstrekken U alle inlichtingen en verzorgen gaarne een kosteloze demonstratie. Die eerste kennismaking zal U zeker bevallen. Veertig jaar geleden gebruikte men een verrekijker om iets op afstand gade te slaan. Tegenwoordig zorgt Philips Televisie daarvoor. We kunnen zelfs over de grenzen heenkijken en getuige zijn van belangrijke gebeurtenissen in binnen- en buitenland! Bij ons kunt U met eigen oren beluisteren, dat Philips Radio van elke noot een vreugd maakt. Vraagt demonstratie van een toestel uit onze grote collectie! In die veertig jaar hebben de wetenschapsmensen ook aan de huismoeders gedacht. Dat bewijst de collectie Philips elektrische huishoudelijke apparaten. Van deze lichtgewicht snelstrijker heeft iedere huismoeder strijk en zet plezier. Ook op het gebied van huiskamerverlichting is er heel wat veranderd. Met lichtspreiding wordt ieder hoekje van de kamer een gezellig hoekje. Wij hebben talrijke verlichtingsornamenten in voorraad. Steek Uw licht eens bij ons opl In de feestvreugde rond ons jubileum, willen wij ook onze klanten en al degenen die per 9 mei geabonneerd zijn op dit blad, laten delen. Hieronder kunt u lezen op welke wijze. Hij of zij ontvangt een Philips „Philishave" of snelstrijkijzer naar keuze Dat echtpaar ontvangt een Philips elektrische koffiemolen of een fraai verlichtingsornament, naar keuze, ter waarde van ƒ40,— Wie voor de vakken Frans, Duits, Engels, Nederlands en Natuur- of Scheikunde bij elkaar precies 40 punten heeft, maakt kans op een „Philishave" of Philips snelstrijkijzer. Wij stellen in totaal 5 „Phili- shaves" of snelstrijkijzers beschikbaar. De bezit(s)ter van een dergelk toestel geven wij een moderne kleine Philips radio voor keuken of slaapkamer (BO x 95 U) cadeaul als het één van de vier exemplaren is, die wij de afgelopen week in Veenendaal en omgeving in omloop brachten. De nummers zijn: 3 GN 069576 3 AW 056457 6 GV 046558 6 HV 020253 Bij omruiling van één dezer biljetten in onze zaak, verstrekken wij u een waardebon van 30 gulden, zodat uw tientje 40 gulden waard wordt! v. Schuppen zn.

De Vallei | 1960 | | pagina 7