REPEN LIMONADESIROOP VRUCHTENKOEKJES I Aardbeienjam k? 78 Gelderse ham. 100 gram 39 Prima slaolie. grote fles 89 kantoor bediende Rijkspolitie kampt met ernstige moeilijkheden EDERVEEN Dovo voetbalde voor Rode Kruis maakt u het leven goedkoper! Appelstroop BEKER 49 Grote ontbijtkoek 39 Boterhamkorrels 39 Fijne Snijworst^ 38 TWEEDE BLAD DE VALLEI" WOENSDAG 29 JUNI 1960 Nr. 51 Veiligheid platteland in gevaar „DEN HAAG" DOET AL HET MOGELIJKE Bestellingen c.a.o.'s landbouw 1960-1961 Sparta haalde op rayondag twaalf eerste prijzen weg Bestrijding van distel en coloradokever Voor de vakantiegangers: NIEUWE REGELING REIS- DEVIEZEN Grenswijziging vraagt grote financiële offers Dure politie-auto Voor de kantonrechter Grote Butterscotch 6^ voor Heerlijk frisse tractatie! per zakje 150 gram van 49 voor U proeft de verse vruchten vrl. Tricotfabriek J. DIEPEVEEN Zn DEN HAAG te weinig personeel; geen middelen van vervoer; ontevredenheid en ongerustheid; misdaad van stad naar platteland. Het korps rijkspolitie verkeert in ernstige moeilijkheden. Tot die conclusie moet men komen wanneer men beziet met welke problemen men te kampen heeft op de over het land verspreide posten. Het is een alarmerend geluid, want een goed-functioneren van een rijkspolitiekorps gaat nauw samen met de vei ligheid op het platteland en in de kleinere steden. Dat die veiligheid al in gevaar is gekomen werd onlangs op het in Amsterdam gehouden congres van rükspolitie-beambten naar voren gebracht. Misdadigers uit de grote steden verleggen hun werkterrein steeds meer naar het platteland. „Zij hebben het te gemakkelijk. Wij hebben niet voldoende personeel, geen goede verbindingen, geen middelen en moeten te dikwijls andere diensten ver richten." Het is een veel gehoorde klacht van de plattelandsposten. Men kijkt daar met afgunst naar de goede technische uitrusting van de gemeente politie, die beschikt over jeeps, motor rijtuigen en mobilofooninstallaties. De mannen van de rijkspolitie moeten al tijd grote afstanden afleggen op hun dienstfiets, wat heel wat bezwaren heeft. Niet alleen verliest men veel tijd, maar bovendien kan men niet optreden tegen een zich misdragende jeugd, die beschikt over snelle bromfietsen. TEKORT Een groot landelijk ochtendblad schreef onlangs, dat men zich niet blind moet staren op de praal, welke in het cen trum en westen van ons land wordt vertoond. De verkeersgroepen op de wegen patrouilleren met prachtig ma teriaal. Maar aan de normale politie diensten ontbreekt nogal het een en ander. Het gebrek aan materieel zou nog enigermate zijn op te vangen door een uitbreiding van het aantal manschap pen, maar juist daar ligt het grootste probleem. Men heeft een schrijnend te kort, dat op het ogenblik geschat wordt op 500 man. In de toekomst zal dat nog groter worden door het met pensioen gaan van de ouderen. Op lange termijn, rond 1972, ziet men zelfs een aantal piekjaren, waarin 2000 man het korps zullen verlaten. Daar tegenover staat een zeer geringe aanmelding bij de op leidingsscholen, zodat de verwachtingen beslist niet rooskleurig kunnen zijn. Op het ogenblik komt het voor, dat in gemeenten, die krachtens haar in wonertal en oppervlakte een bezetting van zes man moeten hebben, slechts twee man dienst doen. Geen wonder, dat men op verscheidene posten het werk niet meer aankan. CONCURRENTIE Op het ministerie van Justitie is men op de hoogte van de huidige moeilijkheden. Al wat mogelijk is wordt gedaan om ver betering in de huidige toestand te bren gen. Men vroefT wervingscampagnes voor nieuw personeel, maar daarbij ondervindt men grote concurrentie. Niet alleen is de arbeidsmarkt gespannen, ook de gemeen- KNVB-BEKER GEEXPOSEERD De KNVB-zaterdagmiddagbeker welke in het bezit gekomen is van de zaterdagmid dagclub Dovo, is in één der etalages van juwelier Bos in de Hoofdstraat geëxpo seerd. tepolitie adverteert regelmatig, omdat ook zij met een tekort aan agenten zit. Boven dien zal ook he leger meer beroepsmili tairen gaan vragen. De animo voor het in dienst treden bij de rijkspolitie is niet groot. Voorwaarden om daarin verbetering te brengen zijn een wijziging van de salariëring, een nieuwe promotieregeling en een betere vergoeding voor overwerk en gebruik van eigen woning en vervoer. Dat in die rich ting stappen worden ondernomen, ver klaarde onlangs de minister van justitie in de kamer. Een nieuwe salarisschaal is in ontwerp. BROMFIETS KOMT De weg van plan naar verwezenlijking duurt echter, vooral op het ministerie lang Soms te lang. Beloofd is, dat iedere groep zal worden uitgerust met een auto en een aantal motoren met zijspan. Ieder rayon krijgt een bromfiets. Maar tot nu toe is daar nog maar weinig van gekomen. Grote ontevredenheid is het gevolg ge weest. Naar ons door de Directeur-Gene raal van de rijkspolitie werd verzekerd, komen er echter nieuwe vervoersmiddelen ook bromfietsen ter beschikking. De oorzaak van de vertraging ligt in techni sche moeilijkheden, welke men heeft on dervonden. (NADRUK VERBODEN) NIEUWE SLAGERIJ GEOPEND Niet alleen de bouw van nieuwe wonin gen in Ederveen breidde zich dit jaar uit, maar daarmee hield ook gelijke tred de opening van nieuwe middenstandszaken. Donderdag werd een moderne slagerij van de heer W. de Koning aan de Hoofd weg geopend. In dit pand was voorheen de heer Lagerwey gevestigd. Door een vakkundige ombouw kwam er een prach tige slagerij tot stand met een keurige winkel. De heer de Koning was tot nu toe aan de Nieuweweg gevestigd, maar door een grote uitbreiding van de cliëntele moest worden omgezien naar een ruimere en comfortabeler gelegenheid. Dit heeft de heer de Koning aan de Hoofdweg gereali seerd met deze moderne winkel, waarvan het interieur geheel aan de eisen1 des tijds voldoet. Tal van zakenrelaties, kennissen en vrienden gaven donderdag van hun belangstelling blijk in de vorm van bloe men, zodat deze modelslagerij in een lust hof was herschapen. Als extra attractie ontving elke vijfde koper een artikel naar keuze, terwijl elke honderdste koper een fijne rollade kreeg aangeboden. Met zijn nieuwe zaak heeft de heer de Koning aan het dorp Ederveen op zaken- gebied weer een grote aanwinst geschon ken. Ofschoon reeds per circulaire van 1 maart j.l. aan alle afnemers van col lectieve arbeidsovereenkomsten voor de land- en tuinbouw is verzocht hun be stellingen voor de c.a.o.'s 1960-1961 op te geven, blijken vele organisaties en andere instellingen hieraan tot dusver nog geen aandacht te hebben besteed. De aflevering van de bestelde c.a.o.'s voor de tuinbouw is thans nagenoeg beëindigd. Daar het vaststellen van de oplage geschiedt op basis van het aan tal bestellingen kan slechts bij uitzon dering aan een nagekomen bestelling worden voldaan. Dezer dagen zal ook een aanvang ge maakt worden met de aflevering van de gedrukte c.a.o.'s 1960-1961 voor de landbouw. Degenen, die tot nu toe verzuimd hebben deze c.a.o.'s te bestellen, kun nen dit alsnog per omgaande doen. Voor zover de betreffende c.a.o. dan nog niet in bewerking is, kan bij het bepalen van de oplage hiermede rekening wor den gehouden. Ook hier geldt dat na bestelling slechts bij hoge uitzondering kan geschieden. Opmerkelijke successen boekte de Veenendaalse gymnastiekvereniging j.l. zaterdag tijdens de te Achterberg ge houden rayondag van de Stichtse Turn kring. In nagenoeg alle afdelingen vie len prijzen en, evenals de vele deel nemende verenigingen uit dit rayon van de Stichtse Turnkring, speelden het kleine terrein, waarop de wedstrijden werden gehouden de Veenendaalse tur ners en turnsters geen parten Integendeel, want ook van Veenen daalse zijde was men vol lof voor de organisatie van dit evenement door de Achterbergse gymnastiekver. .Excelsior' Moest op 11 juni j.l. deze hoogtijdag van de turnsport in deze streek worden uitgesteld wegens de minder goede weersomstandigheden, twee weken la ter had men weer geen terrein beschik - De beschikbaarstelling van het sport - baar. terrein „Candia" in Rhenen voor 11 juni gold niet voor 25 juni en de organisa toren zagen hun laatste verzoek door het gemeentebestuur van Rhenen niet ingewilligd. In allerijl werd een wedstrijd veld in Achterberg in gereedheid gebracht op de terreinen van de Gebrs. Van Laar. Hieraan werd met man en macht ge werkt, o.a. het vee overgebracht naar een andere weide en het gras gemaaid. Op het laatste moment was alles nog tot in de puntjes in orde gebracht. In de gelederen van „Sparta" vielen de volgende prijzen: Meisjes 9-12 jaar massale vrije oef. 3e prijs; meisjes 12-16 jaar massale vrije oef. 2e prijs; meisjes 12-16 jaar lange mat 2e prijs; meisjes 12-16 jaar paardspringen le prijs; meisjes 12-16 jaar klassikaal brug 2e prijs; dames lange mat le prijs; dames brug met on gelijke leggers 2e prijs; dames ringen le prijs; dames trainingsoefening le prijs; dames paardspringen le prijs; jongens 9-12 jaar massaal springen 3e prijs; jongens 12-16 jaar massale vrije oef. le prijs; jongens 12-16 jaar bok springen le prijs; jongens 12-16 jaar paardspringen le prijs; jongens 12-16 jaar ringen le prijs; heren vrije oef. le prijs; heren tafelspringen le prijs; heren hoog-brug le prijs. In totaal dus: 12 eerste prijzen, 4 tweede en 2 derde prijzen. Op het terrein van GVVV aan de Buurt- laan heeft Dovo j.l. zaterdagavond ten be hoeve van de uitzending van patiënten met het hospitaalschip J. Henri Dunant een vricnschappeiyke wedstrijd gespeeld tegen de West 3e klasser Quick uit Amers foort. De rood-witten moesten met 3-1 het loodje leggen tegen een veel sterker Quick. Het was een zeer matige wedstrijd, waar bij bij Dovo kennelijk de spanning van de laatste wedstrijden parten speelden. Na een beetje verkennen van beide zijden, werd al gauw duidelijk dat Quick deze avond de sterkste troeven in handen had. VIERDE COMPETITIERIT VAN MOTORCLUB Hedenavond zal de vierde competitierit van de motor- en autoclub Veenendaal worden verreden. Deelgenomen kan wor den met auto's, motoren, scooters en brom fietsen. Start om half acht weer vanaf „La Montagne", waar ook kan worden in geschreven. De stand is momenteel na drie ritten: auto's: 1. R. de Nooy, 134 pnt. 2. J. Boers (132). 3. J. Slok (132). 4. G. van Ee (123) 5. H. Huijdink (LL4). Motoren, scooters: 1. A. Dorrestijn (142). 2. G. J. van Eden (132). 3. J. van 't Veen ((130). 4. B. Willems (98) 5. M. J. de Bruin (97). Aanval op aanval golfde op het Dovo- doel af, hetgeen nog voor de rust resul teerde in een doelpunt voor de mannen uit Amersfoort. Dovo bleef het antwoord hier op schuldig, zodat de pauze met deze stand inging. Na de thee verhoogde Quick door goed samenspel de score tot 3-0. Het leek er veel op dat Dovo ingeslapen was; van de strijdlust zoals die bij alle vorige wed strijden vertoond was, bleef hier niet veel over. Het was eindelijk Bertus Kroesber- gen die uit een voorzet van Klaas van Hal de eer voor de thuisclub wist te redden. Het sluitstuk van deze ontmoeting vorm de een gezellig samenzijn in het Rode Kruisgebouw, waar de voorzitter van de afd. Veenendaal van het Rode Kruis, de heer Welle, alle spelers hartelijk dank bracht en hen als herinnering een lepeltje aanbood. De opbrengst van de wedstrijd bleek 230,te zijn, genoeg voor twee patiënten om een reis met de Henri Dunant mee te maken. VERHAALTJE VOOR HET SLAPEN GAAN. Een echtgenoot tot zijn vrouw: „Elke morgen als ik me scheer voel ik me twintig jaar jonger." De echtgenote. „Scheer je dan liever 's avonds." FRIENDSHIP VOOR KONINKLIJK HUIS. Deze foto geeft een doorkijkje in het door Fokker gebouwde „Friendship" vliegtuig PH-PBF, dat binnen afzienbare tijd zal worden afgeleverd aan het Koninklijk ge zin ter vervanging van de Regeringsdako- ta. De „Friendship" heeft drie cabines. Op de voorgrond een luxecabine met zes zit plaatsen, gezien van de cockpit uit. Op de achtergrond de in het midden van het vliegtuig gelegen lounge, uitgerust met banken, de telefoon geeft rechtstreekse verbinding met de stuurhut. STELLING. De 71-jarige Bretonse zanger Fanch Gourvil, uit Morlaix, heeft in de universiteit van Rennes een proefschrift verdedigd over „Hersart de la Ville-mar- qué et son Barraz Breiz". Hersart die op het einde van de vorige eeuw op een kas teel bij Quimperlé leefde en voor een van de grootste kenners van het Bretonse volksleven doorging, verzamelde in zijn boek Barraz Breiz tal van volksliederen die tevoren alleen uit mondelinge overle vering bekend waren. Dertig jaar lang heeft Gourvil hiernaar nasporingen verricht. Per fiets reed hij de dorpen of om de archieven van de gemeen ten, kerken en kastelen te doorzoeken en mensen te ondervragen. Zijn slotconclusie is dat Hersart de hele liederenschat uit zijn duim heeft gezogen. Nu het groeiseizoen) al weer volop be gonnen is, komt het gewenst voor de aan dacht te vestigen op de distelbestrijding. De distels, die dit voorjaar nog niet op de een of andere wijze zijn bestreden zullen spoedig het bloeistadium hebben bereikt, waarna korte tijd later het zaad van dit onkruid zich naar verschillende richtingen zal gaan verspreiden. Hoewel de bestrijding van distels heden ten dage geen probleem meer vormt, treft men toch nog steeds opnieuw plaatsen aan waar de distels niet of te laat worden op geruimd, zoals op bermen, langs wegen, spoorlijnen en opslagplaatsen. Hier krijgt dit onkruid vaak de gelegenheid zich welig te gaan ontwikkelen. Evenwel zijn er hier en daar ook nog landbouwpercelen waar de opruiming van distels te wensen over laat. Al deze plaatsen vormen een besmet tingsbron voor de landbouwpercelen in de omgeving. De provinciale distelverorde ning in Utrecht is juist in het leven ge roepen om de vervuiling van landbouw percelen met distels tegen te gaan. Krach tens deze verordening zijn dan ook de ge bruikers of bij het ontbreken daarvan de eigenaren of beheerders van gronden ver plicht deze gronden te zuiveren van distels voordat ze in bloei komen. In het belang van zichzelf en anderen is het gewenst dat deze verordening wordt nagekomen. COLORADOKEVER Door de grote aantallen coloradokevers, die het vorig jaar in overwintering zijn gegaan, moet volgens de Plantenziekten- kundige Dienst er rekening mee worden gehouden dat er dit jaar kans bestaat op een plotselinge in hevige mate optreden van dit insect. Hoewel een en ander af hankelijk is van weersomstandigheden wijzen de berichten over de grote vondsten van deze kevers op verschillende plaatsen, reeds in deze richting. Ook in deze om geving is de kever gesignaleerd. Er zal, gezien onze exportpositie van agrarische Met ingang van 8 april 1960 is een nieuwe regeling voor de aankoop van reisdeviezen van kracht geworden, welke een aanzienlijke verruiming betekent. Reisdeviezen Onder reisdeviezen worden ver staan: buitenlandse betaalmiddelen (zoals vreemd bankpapier); buiten landse geldswaardige papieren (zoals reischeques in vreemde valuta e.d.) Reis- en verblijfkosten Reisdeviezen mogen worden gekocht ter bestrijding van reis- en verblijf kosten. Dit mag ruim worden uitge legd, zodat hieronder ook vallen: aan koop van goederen voor persoonlijk gebruik; uitgaven voor medische hulp; reparaties aan auto's e.d. Wie reisdeviezen mag kopen Reisdeviezen mogen door elke inge zetene worden gekocht: voor zichzelf; voor de medereizende gezinsleden voor het reisgezelschap dat onder zijn leiding staat. De bedragen a. de reis duurt niet langer dan 14 dagen. In dit geval mogen reisdeviezen worden gekocht tot een zodanig bedrag dat u na aankoop niet meer reisdeviezen dan de tegenwaarde van 3.000,per persoon in uw b. De reis duurt langer dan 14 dagen. In dit geval mogen reisdeviezen worden gekocht tot een zodanig bedrag dat u na aankoop niet meer reisdeviezen per persoon in uw be zit heeft dan de tegenwaarde van 3.000,voor de eerste 14 dagen; vermeerderd met -150,voor iedere dag dat de reis langer zal duren dan 14 dagen (met een maxi mum van 75 extra dagen). Voorbeeld: Voor een reis van 21 dagen mag worden gekocht: 3.000,— (7 X f 150,4.050,— per persoon. In verband met het maximum van 75 extra dagen mag per persoon niet meer dan 14.250,worden gekocht. Nazenden van reisdeviezen Indien u in het buitenland verblijft mag aan u bovendien een bedrag van ten hoogste 1.500,per persoon voor reisdoeleinden worden overgemaakt. Medenemen van Nederlands geld Nederlands geld mag worden mede genomen naar het buitenland en daar worden omgewisseld, voor zover het totaalbedrag van het Nederlandse geld èn de buitenlandse betaalmiddelen het hiervoor genoemde maximum van 3.000,per persoon niet overschrijdt. Autokosten Autokosten zijn thans begrepen in het basisbedrag van 3.000,per per soon per reis. Terugkeer in Nederland De niet verbruikte reisdeviezen moeten weer worden ingeleverd. Aan gezien een ingezetene nimmer meer dan 3.000,aan reisdeviezen in zijn bezit mag hebben, dienen de niet ver bruikte reisdeviezen, voor zover ze een tegenwaarde van 3.000,te bo ven gaan, weer in Nederland ten ver koop te worden aangeboden. Koersen Ter oriëntatie geven wij onder staand enkele koersen. (Overigens worden elke dag nieuwe koersen vast gesteld, in de regel echter met kleine verschillen). België 1 bfr. 0,07»/» Denemarken 1 dkr. 99 0,55 W-Duitsland 1 DM. 99 0,91 Engeland 1 Pond St. n 10,60 Frankrijk 1 nwe fr. 99 0,78 Italië 1 lire 99 0,006 Noorwegen 1 nkr. 99 0,53 Oostenrijk 1 o.sch. =a 99 0,15 Spanje 1 peseta 99 0,06 Zweden 1 zw. kr. 99 0,73 Zwitserland 1 zw. fr. 99 0,88 Deze koersen hebben betrekking op bankpapier en zijn naar boven afge rond. Voor cheques gelden afwijkende koersen. In het algemeen kan gezegd worden dat de aankoop van bankpapier voordeliger uitkomt, aangezien de che- quekosten voor diverse landen nogal hoog zijn. Verder verdient het aanbe veling, dat men zoveel mogelijk moet trachten te voorkomen buitenlandse specie (munten) mee terug te nemen, daar de banken hiervoor veel minder kunnen betalen dan voor bankpapier of cheques. produkten, alles moeten worden gedaan wat mogelijk is om een dergelijke positie het hoofd te bieden. Deze bestrijding is in eerste instantie een taak voor de aard appelteler zelf. Een steeds weer terug kerende controle is beslist niet overbodig. Bij het aantreffen van coloradokevers, eieren, larven of poppen dienen maatrege len genomen te worden. (Vervolg van pagina 1) en desnoods hierdoor nieuw personeel aantrekken. De stratenmakers, die de gemeente heeft, aldus b. en w. zijn doorlopend in de weer met kleine re paraties en onderhoud, terwijl de ge meente de lonen die door geroutineerde stratenmakers voor grotere werken worden gevraagd, niet kan betalen. Wat de straatverlichting betreft wordt om meer nachtbranders gevraagd door vele raadsleden, in het bijzonder in lange straten. B. en w. zeggen toe dit te onderzoeken. Wat de avondbranders aangaat veranderen de meningen nog al eens. Het tijdstip waarop de avond- verlichting uitgaat is al eens gesteld van elf uur op half een en later weer teruggebracht op elf uur. Thans zijn er weer raadsleden, die de avondverlichting een half uurtje langer willen aanlaten, tot half twaalf. Dat kan de PUEM niet; het is elf uur of half een. In de nieuwe gebieden worden op zeer korte termijn de noodzakelijk ste uitbreidingen in de straatverlichting gebracht, terwijl de bewoners van de Nieuweweg ten noorden van rijksweg 12 een adres aan de raad zullen moeten richten als ze waterleiding willen heb ben. Twee raadsleden vinden de politie auto erg duur in het gebruik en boven dien een apparaat dat weinig effect kan sorteren, omdat het reeds van verre kenbaar is. Een politie-volkswagen b.v. vinden zij beter. Er zijn twee soorten surveillances, aldus b. en w.: de zicht bare, die preventief werkt en de on zichtbare, die onopvallend moet gebeu ren. Maar de gemeente is dermate uit gebreid dat er in de naaste toekomst een „onzichtbare" kleine wagen zal moeten komen. Veel wegkruisingen zijn volgens enige leden niet voldoende beveiligd, o.a. dit aan de Klaas Katerstraat/Dr. de Visser straat, waar al talloze verkeersongeluk ken zijn gebeurd. Tot nu toe drie, is het antwoord van b. en w. en het uit zicht is daar niet slechter dan op ande re kruisingen. Zij zullen dan ook voor dat punt geen bijzondere voorzieningen treffen. Het rapport ten behoeve van de in dustrievestiging, dat de stedebouwkun- dige zou maken, blijft volgens een lid wel wat lang uit, terwijl een ander lid vraagt of dit rapport nog wel urgent is. Er was een misverstand en de raming was veel te laag, aldus b. en w. Het zal een veelvoud van de raming gaan kos ten. En wat betreft de urgentie: wat nu niet is kan komen. Juist als er een aan vraag om industrieterrein komt, moeten de gegevens voor het grijpen liggen. (Vervolg van pagina 1) Foulkesweg de doorgang vrij te loten voor - een daar rijdende fiets. Er was een botsing gevolgd, waarbij de wielrijder, een jongen, gevallen en gewond was. 't Was maar een hersenschudding, zei verdachte vergoeilijkend toen hij vrijdag voor het kantongerecht te Wageningen te recht stond. U doet maar net of dat de moeite niet waard is, viel de officier, mr. Pfeil, uit. U let niet op bij het kruisen van een fietspad en van de gevolgen trekt u zich niets aan. Zo iemand noemen wij een nonchalante weggebruiker. Eis en vonnis 50,— of 10 dagen. Op 2 januari 's avonds omstreeks negen uur botste op de Schaapsweg te Ede Van de V., keurmeester te Ede, met zijn bestel auto tegen een stilstaande vrachtauto. Vrijdag werd deze zaak voor het Wage- nings kantongerecht behandeld. Verdachte was niet aanwezig, doch de verbalisant, hoofdagent H. van de Edese verkeerspolitie, verklaarde als getuige, dat Van de V. op het moment van de aanrij ding onder de invloed van sterke drank had verkeerd. Ruim drie kwartier tevoren hadden wij de man bij een cafécontrole al opge merkt en) toen had hij reeds zoveel ge dronken, dat hij niet meer in staat was op juiste wijze een auto te besturen. Als we geweten hadden, dat hij een auto bij zich had, hadden we hem toen onmiddellijk een rijverbod opgelegd. Hij had toen de auto echter achter het café staan, zodat hij van de weg af niet te zien was, vertelde de getuige. Deze aanrijding is dermate verweven met drankmisbruik, dat ik een hechtenis- straf van veertien dagen zal vragen met een ontzegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van twee jaar, zo eiste de officier. Rechter Tiddens vonniste met een hech tenis van veertien dagen, waarvan acht dagen voorwaardelijk, met een proeftijd van twee jaar, ontzegging van de rijbe voegdheid voor één jaar en een boete van 100,of 20 dagen. bereid met slagroom en koffie KWALITEITSGARANTIE Wanneer u een bij AH gekocht artikel niet élke cent waard acht die u er voor betaalde dan wordt u door Albert Heijn het volle bedrag vergoed. Albert Heijn 1 ZAK 250 GRAM nieüwe oogst j R496 WIJ vragen voor spoedige indiensttreding een met enige kantoorervaring. Leeftijd 15-20 jaar. Zij die in het bezit van de diploma's ulo en Ned. Han delscorrespondentie zijn, genieten de voorkeur. Met vakantieafspraken kan re kening gehouden worden. Stationsstraat 136, Veenendaal 's avonds: Stationsstr. 134

De Vallei | 1960 | | pagina 5