Restanten voor weinig geld Ruimte - deskundigen zijn het eens! Jan uan schuppen SIMON DEWIT 30L0MB0 THEE 3 pakken margarine DE GEESTEN VAN DARTMOOR kantoor bediende Zie onze W* Rebergen - Herenmodes 0. v. d. Mei j den De opruiming bij Anton Achterberg in Veenendaal-Zuid, tel. 2091 Buiten de opruiming 10°/0 korting mannelijk personeel Postdienst Amsterdam één gulden GOUDMERK VOOR DE VROUW GESLOTEN Postdistrict Amsterdam vraagt VRAAG EN AANBOD pakken TWEEDE BLAD „DE VALLEI" WOENSDAG 13 JULI 1960 Nr. 55 Lach er om maar als de wind door de schoorsteen blaast zal het lachen overgaan in een koude rilling GENIET VAN DE NIEUWE MAATJES Op welke dag gebeurde dit of dat? Geslaagden Chr. Techn. school vrl. Tricotfabriek J. DIEPEVEEN Zn niet speciaal voor ingekocht dus zuiver restanten etalages Brigitte Bardot AUTO-DROP ii voor r GESLOTEN Gerritsen FANTASTISCH Wegens vakantie van 16 t.m. 23 juli Winkelmeisje gevraagd Riek de Jong voor bestel werkzaam heden Adverteren doet verkopen Tom Pearse, Tom Pearse, lend me your gray mare, All along, down along, out along, lee, For I want for to go to Widecombe Fair, With Bill Brewer, Jan Stewer, Peter Gurney, Peter Davy, Daniel Whiddon, Harry Hawk, Old Uncle Tom Cobleigh and all! Iedereen in Groot-Brittannië kent dit oude lied uit Devonshire en het droeve verhaal van de grijze merrie; van hoe het vrijdag werd - en zaterdagmiddag - en ze nog niet naar huis kwam draven met haar vrachtje van acht feestvierders. Hoe Tom de top van een heuvel beklom, om te zien hoe de oude merrie haar laatste wil aan het maken was en toen stierf. En als nu de koude wind 's nachts over de „moor" blaast, verschijnt Tom Pearse's oude merrie spookachtig wit, met rammelende botten, en men hoort haar de hele lange nacht kreunen en kermen. Half grappig, half spookachtig, vertelt het lied iets van de vreemde sfeer van Dartmoor. Als U op een zomerse dag in Widecombe-in-the-Moor komt, zult U niet veel merken van de angstwekkende kant van de „moors". U ziet een dorp, gelegen in een groen dal, dat een mooie oude kerk bezit, welke, na het lied, het meest bij draagt tot de beroemdheid van Widecombe En toch zijn er heel vreemde dingen ge beurd in deze vredige plaats Op een zondag in 1638 trof een bliksem straal de kerk tijdens een dienst en vier mensen werden gedood en tweeenzestig gewond. Het oude boek „.Worthies of De von" voegt er aan toe dat van vele slacht offers het ondergoed was verbrand, maar dat hun bovenkleren niet eens verschroeid warenAls u door de kerk dwaalt zult u een beschrijving in dichtvorm vin den van dit vreemde ongeluk, gemaakt door de dorpsschoolmeester. Twee eeuwen later geloofde men dat de vicaris van Widecombe en zijn zuster onwettige kinderen waren van de Prins Hegent, de latere Koning George IV. De zuster had een dochter, die na haar hu welijk op het landgoed kwam wonen en het dorp regeerde als een excentriek des poot. „Lady" Darke haar man was niet van adel en dus had zij geen recht op deze Denkt u ook, dat een maatjesharing be slist „uit de hand" gegeten moet worden? Op die wijze geconsumeerd, is hij dan ook wel erg lekker. Maar er zijn van haring veel smakelijke gerechtjes te maken, zo als: IIARINGHAPJES MET TOMAAT. Recep ten voor 4 personen. 4 gefileerde haringen, 4 kleine tomaten, 1 pakje kleine toostjes, 2 grote augur ken, 1 kleine ui, boter of margarine. De haring ontgraten, de tomaten was sen, de ui schoonmaken, de toostjes be smeren met boter of margarine. Op ieder stukje toost een schijfje augurk, een plak je tomaat, een stukje haring en een ringe tje ui leggen. Haring en tomaat kunt u ook gezellig combineren door haringfilets op te rollen en te bekronen met een klein kapje to maat. Op de kapjes kunnen hier en daar wat nopjes mayonaise gelegd worden. Dat staat vrolijk. Een blaadje sla eronder is nog meer verzorgd, maar nodig is het echt niet. Wilt u eens een bijzonder HARING SLAATJE maken, neem dan: 4 gefileerde haringen, 2 appelen, 2 zure augurken, 1 banaan, desgewenst 25 gr walnoten, 1 kleine ui, slasaus of mayo naise, (mosterd, peper, zout, azijn) hard gekookt ei of tomaat. De vruchten schoonmaken en evenals de augurken en de haringen in stukjes snijden. De ui schoonmaken en fijnsnijden. De walnoten grof hakken. Alle ingrediën ten dooreen mengen en het slaatje op smaak afmaken met slasaus of mayonaise en zonodig mosterd, peper, zout en/of azijn. Het slaatje op een platte schaal, op bord jes of glazen schaaltjes leggen en ver sieren met schijfjes ei of tomaat. HARING „COCKTAIL" 4 gefileerde haringe, 2 uien, 10 gr (1 eet lepel) boter of margarine, 1 2 appelen, 1/4 1 yoghurt, ±1 eetlepel tomatenpu ree, peper, mosterd, suiker (citroensap). De uien schoonmaken, fijnsnijden en in de boter of margarine lichtbruin fruiten. De uien laten afkoelen. De yoghurt vermengen met de uien, de tomatenpuree, peper, mosterd, suiker (en citroensap). De appelen schillen, van de klokhuizen ontdoen en klein snijden. De appelstukjes door het sausje roeren. De haring in reepjes snijden en in een schaal of in éénpersoonsschaaltjes leggen. De haring met de saus bedekken. Het ge recht enige uren koel laten staan. MKHHOVrêlWtRKlNQ BtriHNSKiNatii PATRINONIUH.BAN 55 - TIL 3520 VCLNCNOAML ZIE ONZE GROTE KOLLEKTIE KRUKJES vanaf f 2.- Een leuk rekensommetje voor jong en oud Natuurlijk weet ieder onzer het jaar en de datum zijner geboorte. Maar kunnen we ook nagaan welke dag dat was? Zeer zeker! 't Is zelfs heel goed na te rekenen op welke dag blijde of droeve gebeurtenis heeft plaatsgegrepen. Laten we maar beginnen met de ge boortedag van Jan Jansen. Hij is gebo ren 12 mei 1941. Welke dag was dat nu? We doen het zo: we delen het jaar tal 1941 door 4. Dat geeft de uitkomst 485. En nu tellen we op: het jaartal 1941 en de uitkomst van de deling en al de dagen van het jaar 1941 tot en met 12 mei de verjaardag van Jan Jansen.) Dus zo: 1941+485+31+28+31 30+12. Samen 2558. Daarvan moet men 15 aftrekken omdat Jan in de twintigste eeuw geboren is. Dat wordt dus 2543. Dit getal deelt men door 7. Dat wordt 363 rest 2. En op die rest van 2 komt het aan, want die zegt ons, dat Jan op de 2e dag, dus op maandag geboren is. 12 mei 1941 viel op maan dag. Hoe zit het nu met de opa van Jan Jansen? Die is namelijk geboren in 25 juni 1872. Welke dag zal dat geweest zijn? Ga maar zoeken! Eerst het jaartal 1872 delen door 4. 't Is juist 468. Nu optellen: jaartal uitkomst der deling al de dagen tot en met grootvaders ver jaardag. Dat is dus: 1872+468 31 28 31 30 31+25=2516. Hiervan trekken we nu geen 15 af maar 14, omdat opa Jansen geboren is in de 19e eeuw. Dus 251614 2502. Nu delen door zeven en op de rest letten. Dat wordt 357 rest 3. De 3 zegt ons, dat het de 3e dag van de week was, dus dinsdag. Opa Jansen is op dinsdag 25 juni 1872 geboren. Leuk hè? Nu kan men alle dagen uit gaan re kenen. Onthoudt hierbij, ook al is het een schrikkeljaar zoals 1872 dan moet men voor februari toch maar 28 dagen tellen. Vooral opletten welke eeuw het is. Voor de 20e eeuw 15 dagen aftellen, voor de 19e eeuw 14 dagen, voor de 18e eeuw 13 dagen enz. En nu nog ene moeilijkheid. Als men nu alles heeft uitgerekend en uit de deling door 7 komt 0, welke dag was het dan? Zaterdag! Vooruit, nu aan de slag. Zoek maar eens uit op welke dag de oorlog in '40 begon (10 mei), op welke dag Nederland werd bevrijd (4mei 1945), op welke da gen familie geboren is enz. enz. Veel succes er mee! titel, waarop zij zeer was gesteld lief hebberde in hekserij, was goedaardig en edelmoedig voor sommigen, wreed voor anderen, bedilde haar man, die niet veel meer dan haar slaaf was. Toen zij stierf, tot het einde heerszuchtig, werd in een af gesloten kamer een verbazingwekkende collectie zilverwerk gevonden, waarop de wapens van vrienden van de Prins Re gent waren aangebracht. Trek over de „Moor" en u zult de wer kelijke betekenis van Dartmoor leren ken nen. Tweehonderd vierkante mijl van het ongereptste, mooiste land van Groot-Brit tannië. U vindt er ook, in grote tegenstelling met dit woest land, de dorpen, de groene dalen bekend als „Combes" en de landerijen, tussen deze heidevelden. De von is een gastvrij graafschap met vrien delijke bewoners, vrolijke herbergen, heerlijke room en zwaarbeladen boom gaarden. Dartmoor is een grote oneindige zee van golvende heidevelden, waarover de scha pen weiden en de wilde ponies rondtrek ken. Over deze uitgestrektheid wandelend, zult u iets begrijpen van de mysteries, maar let op uw weg, neem een goede kaart en een compas mee. Er zijn nog gevaarlijke moerassen en als u er alleen op uit gaat en u in een plotseling opge komen mist de weg niet meer weet, kan uw tocht verkeerd aflopen! Kenmerkend voor Dartmoor zijn de gro te graniet formaties of rotsblokken, „tors" genaamd. Vele hebben speciale namen: Yes Tor, Kcs Tor, Sheeps Tor, Hound Tor en, door toeristen het meest bezocht, Hay Tor. De laatste twee bevinden zich niet ver van Widecombe. Twee goede wegen doorkruisen de „moor" van Morethonhampstead naar Yelverton en van Asburthon naar Tavistock. Andere wegen leiden om de heidevelden heen. Maar om Dartmoor te leren kennen moet u gaan wandelen, b.v. naar het hart, naar Cranmere Pool. Hier ontspringt het ri viertje de Okehemt en dichtbij nog vier andere rivieren die naar alle kanten stro men als de richtingen op een kompas. U zult waarschijnlijk Cranmere als een anti climax beschouwen, maar de routes er naar toe laten u het prachtigste landschap zien dat u zich maar bedenken kunt en onthullen soms ook iets van de verraderlij ke stemmingen van de „moor". Er zijn een aantal kleine steden en dorpen die u als verblijfplaats kunt kiezen: Okehampton, Chagford, Morethonhampstead, Hexworthy Tavistock en anderen. Waar de geesten zijn vraagt u? De gees ten van Dartmoor zijn zelden van een in dividueel soort, hoewel er wel enige zijn, zoals de geest van Lady Howard, die twee van haar vier echtgenoten vermoordde en die thans ronddwaalt door Okehampton Castle in de vorm van een jachthond. De geesten van de „moor" hebben iets dat veel onheilspellender is dan „witte wieven" en ridders zonder hoofd. Er is b.v. een troep honden, die over de eenzame hoogten rennen en dan zijn er de kleine boosaardige feeën met hun dansende „will-o'-the-wisp" lantaarntjes, waarmee ze de nachtelijke wandelaar de moerasen in lokken, tenzij hij de voorzorg heeft ge nomen zijn jas binnenstebuiten aan te trekken. Verder zijn er de overblijfselen van vroege volksstammen, die hier hebben geleefd voordat de geschiedenis bestond en die hun doden begroeven in grafheuvels. U vinds hun oude jaagpaden, menhirs (soort hunebedden) en stenencirkels de indrukwekkendste cirkels zijn die bij Scorhill, tussen Chagford en Cranmere en die bij Fernworthy. De tijd valt weg als u tussen deze stenen staat, want de „moor" is nu nog even ongetemd en woest als in vroeger tijden. Het is makkelijk lachen over bovenna tuurlijke verhalen als u in de gezellige atmosfeer van een herberg verkeerd. En toch, de wind die door de schoorsteen blaast, kan uw lachen doen overgaan in een huivering die u voelt langs uw rugge- graat. Dartmoor heeft veel geheimen, die u met uw logica niet kunt verklaren. (Vervolg van pagina 1) Hieronder volgen de namen der ge slaagden: DAGSCHOOL: Timmeren S. J. Baars, E. Bos, J. v. d. Bos, J. M. v. d. Bosch, C. Davelaar, H. J. v. d. Dikken- berg, B. J. v. Essen, A. v. Geenhuizen, J. v. d. Haar, Joh. v. d. Haar, H. W. Th. Heymans, G. v. d. Kraats, J. d. Kroon, J. Moesbergen, J. W. Schuurman, G. v. Wa- gensveld. Machine Rankwerken C. d. Bas, W. Bouman, G. A. v. d. Broek, H. W. Buys, E. C. Coumans, H. v. Doorn, B. P. v. Hardeveld, N. Pitlo, H. v. Raven- swaay, M G. Schot, W. J. Th. v. Soest, R. Sommer, J. H. Stomphorst, S. Vier- winden, C. H. Voorhout, G. P. v. Dam, A. v. d. Heuvel, W. S. v. Beek, G v. Veld huizen, A. J. v. Dijk, G. Hols, J. Laros, G. T. v. Lienden, G. v. Raay, A. Rusten- hoven, P v. Schuppen, D. G. Sjoer, A. Slotboom, H. Sukkel, G. Takken, C. Ver vat, J. C. Visee, A. v. d. Weerd, J. d. Gooyer, T. d. Gooyer, A. D. Achterberg, G. J. Beukhof, J. Beyer, J. Bruys, S. Bud ding, J. v. Donkelaar, H. v. Englenburg, J. G. v. Erven, T. Hasselaar, A. H. Heuvel man, B. Jakobsen, H. Leyenhorst, S. Re- bergen, H. Simonsz, J. D. Smaling, W. J. d. Waal. AVONDSCHOOL: Textiel cursus A. H. v. Ginkel, G. v. d. Pol, W. J. Berk huizen, W. Vlaanderen, W. v. d. Uitert, S Top, C. Scholts, W. v. Roekei, J. Mol, J. G. G. Hoesen, G. J. v. Capellen, T. v. Beek. Textiel cursus B. T. v. Beek, H. v. Laar, C. Slotboom, E. v. d. Lustgraaf, J. Nap, T. Robbertsen. RUWVOEDERONDERZOEK De grootste hoeveelheid wintervoer is thans weer geborgen in schuur, hooiberg of silo. Gemiddeld is er een ruime hoe veelheid ruwvoeder gewonnen. Hoe de voederwaarde en kwaliteit van dit ruw- voer zullen zijn, moet het onderzoek straks uitwijzen. Ongetwijfeld zullen de verschil len in voederwaarde groot zijn, omdat de hooiperiode dit jaar door minder goed weer nogal vrij lang is geweest, waardoor het maaien van de laatste percelen langer werd uitgesteld dan wenselijk genoemd kan worden. Wanneer u onderzoek wenst in verband met het opstellen van voederrantsoenen voor het vee in de komende winter, wendt u dan tot de monsternemer van het Be- drijfslaboratorium voor Grond- en Ge- wasonderzoek te Oosterbeek. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een Leeftijd 15-20 jaar. Zij die in het bezit van het ulo-diploma zijn, genieten de voorkeur. Met vakantie afspraken kan rekening ge houden worden. Stationsstraat 136 Veenendaal 's avonds: Stationsstr. 134 ZANDSTRAAT 57 TEL. 3205 VEENENDAAL PATRIMONIUMLAAN 65 TEL. 3261 VEENENDAAL werd geinterviewd. De re porter vroeg: „Waaraan meent u uw succes te dan ken?" Brigitte dacht lang en diep na en zei toen: „U bent een vreemde man...." Vele beroemde filmsterren houden van drop. In AUTO-DROP, met het nieuwe smaakprofiel, vindt u op elke tabletverpakking een interessant verhaal. Vraag naar van V. S. Leeuwarden. Per rol 25 ct. jVakkledinG Hoofdstraat 46, Veenendaal Hierbij delen wij onze ge achte kliëntèle mede, dat wij vanaf a.s. MAANDAG 20 JULI zijn van 12.30 tot 13.00 uur. Levensmiddclenbedrijf SPAR-KRUIDENIER Dijkstraat 10 - Tel. 2960 O.a. grote partij zuiver wollen KINDERJASJES van 0 tot 5 jaar van 24,75 voor 9,95 Restanten kinderpetticoatsvoor 0,98 Pracht kwaliteit crêpe sokjes voor f-0,98 Sportkousjes kleine maten 0,49 Grote partij wollen dameshemden, moeten weg voor 1,75 Heren singlets voor 1,45 Herenoverhemden, restanten 1,98 Restanten vestjes 0,98 Gele narcis onderjurken 3,95 Nylon jupons2,95 Schuimrubber petticoats 4,95 Restanten nylons0,98 Prachtige damesschortenvan 5,95 voor 3,95 Halve schortjes van 2,95 voor 1,95 4 vaatdoeken voor 0,98 3 washandjes voor 0,98 Grote partij Hollandia damescamisoles1,98 Hollandia directoirs met kant1,75 Kinderondergoed gekleurd met kant, alle maten0,98 Restanten damesblouses 1,85 Pracht Hollandia nylon onderjurken3,95 Pracht molton deken 3,95 Slaapkamerkleedjes 2,95 Velour kussenovertrek 1,75 Sterke wollen herensokken 1,29 Zelfbinders in diverse dessins0,98 Nog steeds goedkope P.K. weekenders van 10,95 voor 5,95 Dames nylon handschoenen diverse dessins0,48 Kindertruitjes nu alles voor1,29 Zware oogjesluiers 0,89 Babytruitjes 0,98 ZIE ONZE KOOPJES-ETALAGE'S Ned. Middenstands Spaarbank Zandstraat 15, Veenendaal Geboden wordt i een verzekerde toekomst goede sodale voorzieningen een loon, dat op 25-)arlge leeftijd f 391,01 bruto per maand kan bedragen een toeslag voor onregelmatige diensten van gemiddeld f 12.- tot f 30,- per 4 weken (afhankelijk van de leeftijd en de plaats van tewerkstelling) een vakantie van 15 werkdagen - met 4% vakantietoeslag - per jaar In afwachting van de Invoering van de verdienste-belonlng wordt aan het bestellend personeel een tijdelijke toeslag van 3 toegekend. voor gehuwden met eigen huishouding een volledige vergoeding van de reiskosten voor gezlnsbezoek eenmaal per week en een vergoeding van 90% van de pensionkosten, totdat te Amsterdam een woning Is toegewezen voor jeugdige ongehuwde krachten een gedeeltelijke, doch gun stige vergoeding van reis- en/of pensionkosten. Sollicitaties te richten aan de directeur van het Postdistrict Amsterdam. Indien u eerst nog nadere inlichtingen wilt ontvangen kunt u onderstaand formu lier, na invulling en ondertekening in een ongefrankeerde omslag zenden aan de chef van de afdeling Personeelsadministratie, Postdistrict Amsterdam, N. Z. Voorburgwal 182 Amsterda m-C. Ondergetekende (naam) (adres) (geboortedatum) gehuwd ongehuwd zal gaarne nadere Inlichtingen ontvangen omtrent de func tie van besteller te Amsterdam, Postdistrict. (plaats) (datum) Doorhalen hetgeen niet van toepassing la. ....(handtekening) PTT Jan van Schuppen heeft ruimte nodig voor de komende NA- JAARS- EN WINTERKOLLEKTIE. Daarom grootscheepse opruiming in Herenconfectie om plaats in te ruimen. Alleen kostuums van prima kwaliteit tegen werkelijk zeer lage prijzen. HOOFDSTR. 90 HEREN CONFECTIE - KLEERMAKERIJ - HEREN MODES 1,per advertentie t.m. 19 woerden, elk woord meer 19 oent r Te koop een bunder rogge. P.v. Rhenen, Middelbuurtse- weg 33, Veenendaal. Te koop een prima haard kachel, merk Pelgrim. Te bevr. Gladiolenstraat 24, Veenendaal. Te koop Sparta met Sachs motor 125 c.c. 85,en hok met 2 jonge konijnen 17,50. Boslaan 117, Veenendaal. Te koop 2 zware schuurdeu ren met zwaar ijzerwerk, breedte tezamen 1.60 mtr. Dahliastraat 23, Veenendaal. Te koop beste nieuwe aard appelen bij G. R. v. Leeuwen in de Melm. B.z.a. allround onderhouds monteur voor machine en automobielen. Goed kunnen de lassen en branden. Brie ven onder no. 5426 aan het bur. van dit blad. Net dienstmeisje gevr. voor hulp in de huishouding. Zon dags vrU. Van Kooten's Bak kerij, Hoofdstraat 88, Vee nendaal. Woningruil. Aangeb. woning J. Steenlaan 47. Gevr. wo ning omgeving Patrimoni umlaan. Te bevr. Pr. Bern- hardlaan 16, Veenendaal. Aangeb: een Morris 1948 te vens een prima bankstel. Pr. Bernhardlaan 57, Vee nendaal. Gevr. flink persoon kunnen de melken, veeverzorgen en die de gehele tabaksteelt kan waarnemen, groen en droog. Brieven onder no. 5427 aan het bur. van dit blad. Te koop prima C.Z. motor 12000 km gelopen. Voor elk aannemelijk bod. Haspel 7, Veenendaal. Te koop prima nieuwe aard appelen, 15 cent per kg. T. Geurtsen, Stationsstraat 82, De Klomp. Te koop 250 roeien rogge, W. v. Burken, Grintweg 55, Rhenen. 2-pers. tenten met bagage- punt 67,50. 4-pers. tenten met bagagepunt 95,60. Ge- garandeert waterdicht. De U S A Hal, Holleweg 3, Vee nendaal. Slaauzaken 8,90, plunje- zakken 3,90, grondzeilen 7,50. De U.S.A. Hal, Holle- weg 3, Veenendaal. Voor goedkope en goede kampeerartikelen is er maar één adres: De U.S.A. Hal, Holleweg 3, Veenendaal. Alle soorten koolplanten. H. v. Dijk, Zaadhandel, Buurt- laan 50-oost. Tel. 2117, Vee nendaal. Grote sortering badmutsen vindt u bij: Drog. „De Helm" Dr. Slot. de Brulnepleln 25, tel. 2390. Schitterende kollektle zon nebrillen vindt u bij Drog. „De Helm", Dr. Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390. Witte banden verf voor het verven van banden van au to's en bromfietsen. Koud vulcaniserende verf, die met de kwast opgebracht kan worden ook in zwart. In bus sen van 2,75 en 4,20. Han delsvereniging Zimmerman Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. Te koop prima 2e hands hand- en trapn aai machines, ook zig-zag. Fa. Koomen Kerkewijk 17, Veenendaal. Het bestuur van water schap GREBBE maakt be kend, dat een verenigde vergadering zal worden gehouden op maandag 25 juli 1960, nam. 8.00 uur in hotel „La Mon- tagne". VOOR SLECHTS Op de Inkoop komt het aan! Onze Inkopers legden de hand op een kleine hoeveelheid heerlijke thee van het Ceylontype. Profiteer, zolang de voorraad strekt! (uiterlijk tot en met woensdag 20 juli ,en hoogstens 2 pakken per klant. VAN 114 VOOR SLECHTS Wij willen dat u het verschil proeft tussen gewone margarine en onze echte Goudmerk. Tot en met woensdag 20 juli betaalt u ter kennismaking slechts 32 cent per pakje (bij afname van 3 tegelijk) Nog meer lekkernijen voordeliger Kwart Edammer belegen 109 Lunchkaasjts per stuk 125 Gebraden gehakt 4 ballen per blik 89 Ontbijtspek 100 gr 39 Formelta Koffiemelk halve literfles 65 Spaghetti in tomaten- en kaassaus bl. 113 Tomatensoep literblik 79 Gevulde Wieners ijsbonbons 200 gr 49 Zaanse Biscuits z.g. Brusselse Kermis, zak 250 gr 49 Het betere goedkoper bij In Veenendaal komen wij gratis horen en bezorgen TELEFOON 2015 HOOFDSTRAAT 93 VEENENDAAL

De Vallei | 1960 | | pagina 3