STROIÏIBOU I CATAL0R Het Rotanhuis Heteluchthaard AANBESTEDEN Anton Roks Melson Jongen gevraagd KINDERZEGELS G. van der Garde WAT ZIETU... Biuaiigj Foto Nic. Bakker Cadeau SCHERPENZEEL Verliezen van landbouw niet bagatelliseren Plak één maand Officiële bekendmaking Ingekomen en vertrokken Gevonden en verloren Zal Kennedy de doodstraf afschaffen? Drie blanken en vijf negers Een onschuldige? Vraag cn Aanbod De omwenteling op verwarmingsgebied HET GESCHENK VOOR UW LEVEN Verwarmt reeds nu zoals in het jaar 2000 Lost alle warmteproblemen op Geheel nieuw voor Nederland HANDELSONDERNEMING H.A.V.R.O. 4 grote reclamedagen In Veenendaal Dassencluh99 - Henk de Koning - CïYlodLeJ O, kom toch kijken... Sint Nicolaasgeschenken Henny Jansen Mevrouw, Doe-het-zelf gereedschap Geha van Leeuwen Fa. W. v. Schuppen Hoofdstr. 102, Veenendaal Tel. 2729 T. 3101 Foto-amateur In grote en kleine cadeaus heeft U ruime keuze poppenwiegjes en -wagentjes Hoog loon AUTORIJLES: M. VAN BEEK Kostverloren 8 - Jan Steenlaan 61' Geef Wasmachines Stofzuigers blijvende Ruton, Holland Elektro, geschenken Centrifuges Snelstrijkbouten Phili-Shave Straalkachels Koffiemolens Elektrisch materiaal Zie onze etalage Franseweg 88 Franseweg 84a - Eist (U.) VOOR DE GOED GEKLEDE HEER DIE WIJ KUNNEN VERZORGEN VAN TOP TOT TEEN Hoeden en petten, alpino's Overhemden Sjaals Dassen Pullovers CALtxa Voor verschillende plattelandsorganisaties hield de heer A. van den Hoek, provinci aal voedselcommissaris van Zuid-Holland, donderdagavond in Marktzicht onder het motto „Platteland en dorpsgemeenschap" een inleiding. Het hoofdmotief van zijn causerie was gebaseerd op de grenzen van het bestaan van de plattelander. Spreker onderkende de nauwheid hiervan. Er zijn er, aldus spreker, die zeggen, dat men tegenwoordig beter geboren kan worden als achtste zoon van een arbei der, dan als zoon van een kleine boer. Voor een derde deel van de boerenzoons is er geen plaats meer in de agrarische sector. In tegenstelling tot de uitgespro ken akkerbouw- en veeteeltbedrijven zag spreker nog wel toekomst in de Gelder se bedrijfsvorm van vele astiviteiten op een relatief kleine hoeveelheid grond. De heer van de Hoek achtte iedere bedrijfs- grootte verantwoord als de werker daar in even hoog betaald wordt als een ge schoolde arbeider. Sprekend over de grenzen van het nationaal landbouware- aal wees hij er op, dat de bevolkings overschotten afkomstig zijn van het plat teland. Wij moeten daarom blij zijn, dat een gemeenschap Voorne bijvoorbeeld verdwijnt omd&t deze plattelandsjongeren, die in de landbouw te veel zijn, in de toekomst gaat opvangen. Het verdwijnen van de landbouw moet echter niet als iets vanzelfsprekendaanvaard worden, zo als tot dusver wordt gedaan, maar het moet benaderd worden als een dringende noodzaak, aldus spreker. De verliezen die de landbouw lijdt worden gebagatelli seerd en dat is niet redelijk, aldus de heer Van den Hoek. SUBSIDIE Met cijfers toonde hij aan, dat het door export ongedekte percentage op de beta lingsbalans, dat door de industrie wordt veroorzaakt, voor een groot gedeelte com pensatie vindt door het exportoverschot van de landbouw. Ook het verwijt, dat de Nederlandse boer te veel door subsidie geholpen wordt weerlegde hij door er op te wijzen, dat ook de industrie bescher ming wordt verleend. Philips en DAF kunen wel op het dak gaan zitten als men alle invoerrechten die men thans op de .import van buitenlandse elektrische ap paratuur en automobielen legt ineens laat vervallen, zo betoogde spreker. Hij wilde hiermee maar zeggen, dat het belang van de landbouw voor de Nederlandse eco nomie volle erkenning verdient. Tenslotte wees spreker nog op de belangrijke fac tor om het menselijk geluk in de platte landsgemeenschap te helpen bewaren. De aanwezige ouders in het gezelschap gaf hij het advies om tijdig te zien naar em plooi voor hun zoons, daar de tijd van be- drijfssplitsing voorbij is. Aan het einde van de vergadering, die werd geleid door de wnd. voorzitter van de afdeling Scherpenzeel van de G.M.v.L., de heer F. Harthoorn, werden nog enige huishoudelijke aangelegenheden afge werkt. Men besloot de thans in het zie kenhuis verblijvende G.M.v.L.-voorzitter, de heer J. M. Houterman, een telegram te zenden met een wens voor een spoedig algeheel herstel. RHENEN WINKELSLUITINGSWET Burgemeester en wethouders van Rhe- nen brengen ter openbare kennis, dat op grond van de desbetreffende bepalingen in de winkelsluitingswet 1951 winkels en kramen in het tijdvak van 29 november tot en met 3 december 1960 voor het pu bliek geopend mogen zijn tot 21 uur. Rhenen, 21 november 1960 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, L. Bosch v. Rosenthal; De secretaris, Th. v. d. WilUk. RHENEN Ingekomen: A. v. Brienen van Veenen- daal; M. Dubbeldeman ,gez., van Stol wijk; G. Mol van Veenendaal; L. G. Zwart, geh. m. G. Knoppert, van Zeist; N. v. Breemen van Heemstede; H. v. Hunnik, gez., van Veenendaal. Vertrokken: J. S. v. Kooten, gez., naar Veenendaal; S. J. v. Amersfoort naar Wa- geningen; J. W. G. de Jong, e.v. Hasse laar, naar Veenendaal; W. Fontein naar Apeldoorn; J. v. d. Leden, wed. v. Van Soelen, naar Haarlem; J. F. Weenink, gez., naar Vught; K. Heerdink naar Poor- tugaal; J. C. Dekker, gez., naar Stolwijk; O. v. Dijk naar Kesteren. AMERONGEN Ingekomen: J. Hartman van Rotterdam; J. Gunter van Ridderkerk; M. M. de Pree van Rotterdam. Vertrokken: P. J. G. v. Sommeren-Kra mer naar Rotterdam. VEENENDAAL Gevonden: blauwe shawl; bos sleutels in etui; autosteeksleutel; grijze pet; rode herenportemonnaie met inhoud; bruine actetas; bruine motorhandschoen; kana rie; bruine glacé; sportshirt; goudkleurig ringetje; paar grijze kinderwanten; rijks daalder; blauwe kinderwant; kinderpan toffel; zwart gympakje; paar bruine he ren glacé's; schilderij; jongenspet; paar bruine heren glacé's; herenhorloge; geel wantje; vierkleurig potlood; rode auto ped. Verloren: grijze glacé; voetbal shirt en broek; handwerkartikelen; beige handtas met inhoud; witte plastic port. inh. ruim twee gulden; 2 rijksdaalders; goud speld je met diamantje; grijze soldatentas; blauwe want; bruine want met spikkels; twee rijksdaalders; handelaarskaart en kentekenbewijs; parapluie; motorrijtui- genbelastingkaart; bruine glacé; heren horloge met rekband; damesportemonnaie inh. 2,50 en foto's (kleur gebroken wit); lichtgroene plastic regenjas; lichtgrijze damesportemonnaie inh. ong. 10 gld; zij den herenshawl; duozadel van bromfiets; beige dames glacé; rode damesportemon naie inh. ring en ruim 25 gld; hoes van parapluie; rijbewijs en 2 kentekenbewij zen; paar grijze dames glacé's; zwarte handschoen; paar lichtbruine heren gla cé's; gele wollen dameshandschoen. RHENEN Gevonden: zilverbon van 2,50; regen jas; bruin lederen portemonnaie inhou dende 4,50; zwarte rechter herenhand schoen; sleutel nr. 12; 2 3 maanden jon ge hond, bastaard herder, teef, met enig licht bruin aan de poten en witte borst; bruin gevoerde kappa glacé handschoen met bandsluiting; zwarte glacé dames handschoen. Verloren: rode portemonnaie met knip sluiting inhoudende 2,50; donker brui ne schooltas inhoudende een Duits boek, een rekenboek en drie babyschriften; paar grijs lederen handschoenen, elas tisch tussen de vingers; vuilnisemmer nr. 3624; konijn (Hollander) wit met donker grijs. (Vervolg van pagina 1) Volgens de directeur van de mo<Jel- gevangenis van Columbus zijn de „le venslangen" zijn gemakkelijkste jon gens. De meeste moeilijkheden heeft men met de lieden, die een paar jaar moeten uitzitten. Ook weer ten dele dank zij de gou verneur is de gevangenis van Colum bus een modelgevangenis geworden. De meesten werken voor de ministeries. Honderden vijf tig leven buiten de ge vangenismuren, ze werken „buiten", zijn geheel vrij in hun bewegingen om 's avonds vrijwillig terug te keren naar hun cel. De gestraften, die hier opval len door goed gedrag, krijgen hun eigen kamer (in de gevangenis) met eigen sleutel. Ze kunnen in de stad naar de bios gaan, in een restaurant gaan eten, inkopen doen enz. Ook drie moorde naars van de gouverneur keren iedere avond naar de gevangenis terug. Zij mogen echter geen contact hebben met de andere gevangenen. De acht vallen uitéén in drie blan ken en vijf negers. Ze zijn niet geko zen door de gouverneur maar door een commissie, bestaande uit de directeur van de gevangenis, de aalmoezenier, en vertegenwoordigers van de gevangenen zelf. De gevangenen kunnen zich zelf kandidaat stellen. Hun grote lot is een baantje bij de gouverneur. En wie zijn nu deze zware jongens van het Witte Huis? De kok is Nick Cosmai, die op 17- jarige leeftijd een barhoudster neer schoot en toen al twee jaar specialist was in allerlei gewapende overvallen. In 1944 veroordeeld tot levenslang, bromde hij voorbeeldig. Alle gasten van de gouverneur spreken over hem, want hij kookt voorbeeldig. Wekelijks krijgt hij een aanbieding van een of ander groot restaurant om straks daar te gaan werken. Maar hij is vastbe sloten om straks, als hij vrij is, bij de gouverneur te blijven. Mrs. di Salie hoopt het van harte. Goede koks zijn zeldzaam, zeker in de States. De jongste van de acht is de 26-jarige Erwin lngle. Toen hij veertien was doodde hij een echtpaar te Bryan. Toen de politie tenslotte ontdekte, dat deze schooljongen de dader was, had ieder een moeite om het te geloven, want hij stond bekend als uitermate betrouw baar, goed en vriendelijk. Motief: hij wilde een auto hebben om met zijn vriendinnetje uit rijden te kunnen gaan. Erwin is na drie jaar lang chauf feur van Mrs. di Salie te zijn geweest, benoemd tot chauffeur van de gouver neur. De gouverneursvrouw kreeg een nieuwe chauffeur: Edward Curtin. Op 14-jarige leeftijd overviel hij met enkele vrienden een benzinestation. Toen de eigenaar zich verzette kraakte Edward zijn schedel met een zwaar stuk gereedschap. Na 18 jaar gevange nisleven mocht hij in dienst van het Witte Huis van Ohio komen. De andere vijf zijn kleurlingen. Ook de leider van de acht is een neger, Al vin Napier. Veroordeeld wegens me de-verantwoordelijk voor de dood van een gekidnapt kind, ontsnapte hij juist aan de elektrische stoel. Maar het von nis bleef levenslang. Enige jaren ge leden werd hij begenadigd. Hij kon gaan en staan waar hij wilde. De gou verneur wilde hem zelfs een startkapi taaltje verschaffen. Maar hij verkoos in het Witte Huis te blijven. Hij krijgt nu loon, ongeveer 100 dollar per week. Maar hij komt de poort vrijwel nimmer uit Wekelijks brengt hij zijn duiten naar de bank. „Misschien kan ik er straks andere veroordeelden mee hel pen om een nieuw leven te beginnen." Joe Wilschert kreeg levenslang om dat hij zijn rivaal, die hem z'n meisje afhandig wilde maken, met een zakmes doodde. Hij was toen dertig jaar, nu 48. Het is een man met een eenvoudige geest. Als hij over twee jaar begena digd wordt, rest hem nog maar één ver langen: bij Mrs. di Salle in dienst te mogen blijven. Zijn meesteres weet, dat hij haar met zijn lichaam zal ver dedigen. Boom, nu hulpkok, is spraakzamer. Toen hij 18 jaar was bood hij het meis je van zijn dromen een kerstgeschenk aan. Ze wees hem af met de woorden, dat ze rijk genoeg was om zelf zo'n prul te kopen. Boom schoot zijn revolver leeg op haar vader en verwondde het meisje in de rug. De tuinman, Carrolli, is 52 jaar oud. Hij doodde een kleine twintig jaar ge leden een man. Hij leeft nog slechts voor zijn bloemen en planten. Overal verwerven zijn inzendingen de eerste prijs. De minst spraakzame van de groep is zeker John Miltosh, nu meester van de kelders en de linnenkast. Hij leende zijn auto eens uit aan een vriend. Deze bracht de wagen vol deuken thuis en in een vlaag van woede schoot John hem neer. Levenslang! De enige, die volhoudt onschuldig te zijn is de nu 45-jarige Frank Johnson, butler van de gouverneur. Alle gasten zijn het er over eens, dat er geen betere butler is te vinden. Veroordeeld tot levenslang wegens moord, blijft hij ook nu nog het „onschuldig" volhouden. In de gevangenis studeerde Johnson zowat voor alles. Hij behaalde het ene diplo ma na het andere. Als hij straks vrij is wil hij predikant worden in zijn ge boorte wijk Te koop een rijzadel geheel compl. Als nieuw. Bosman, t.o. de Kerk, Eist (U.). Tel. K 8377-280. G. van de Weerd, Luxe Bak kerij. Biedt U aan de fijnste boterletters, banketletters, St. Nicolaaspoppen, tegen de laagste prijs. Parallelweg 82, Veenendaal. Wij geven U een goede wenk. Koopt een waardevol ge schenk. Maar dan bij: Nic. v. Leeuwen, Achterkerkstraat 65, Veenendaal. Deelnemer winkelweek. Geslepen glasplaten voor eta lages, toonbanken, tafels en dergelijke worden U goed, snel en goedkoop gemaakt door de Glasslijpcrij Zimmer man Zn., Sandbrinkstraat 1, Tel. 2261, Veenendaal. Mooie sortering in; heren- vesten, pullovers, overhem den, zelfbinders, sjaals en handschoenen. Nic van Leeu wen, Achterkerkstraat 65, Veenendaal. Motor- en bromfietskleding. Leren dames- en herenjas sen en vesten. Helmen, mo toroveralls, wanten, laarzen, schoenen, regenkleiding. U. S.A. Legerkleding, Vos, bij de Boterfabriek, Renswoude. Tijdens de winkelweek voor de kinderen een verrassing. Nic. van Leeuwen, Achter kerkstraat 65, Veenendaal. Deelnemer winkelweek. Te koop lederen jassen, alle maten. Ook kunstlederen jas sen. Kwaliteit en prijs staan wij mee aan de spits. Dus naar Bosman, t.o. de Kerk, Eist (U.). Tel. K 8377-280. Glaskisten in alle soorten steeds voorradig bij Jansen „De Geerboer", Colijnstraat, Veenendaal. St. Nicolaas geschenken vindt U bij: Nic. van Leeuwen, Achterkerkstraat 65, Veenen daal. Nu iedereen T.V. Thans ook leverbaar de nieuwste Phi lips en F.rres T.V. Verder steeds voorradig le klas te ruggehaalde en inruil toe stellen o.a. Philips, Grundig, Telefunken, enz. Reeds v.a. 295,Volledige garantie en financiering mogelijk. Al leen bij „De Kampioen", Hoofdstraat 39, Veenendaal. Tel. 2137-2030. Dames! Voor een keurig ver zorgd kapsel wordt U in 'n prettige en gezellige salon behandeld en wordt U op al Uw wensen bediend. Da meskapsalon Jaap Slotboom, Hoofdweg 53, Ederveen. Tel. 536. Wij leveren U een le klas Zwitsers Anker horloge 17 steens, waterdicht, schokvrij, voor slechts 27,50. Ook da meshorloges met volledige garantie. Horlogebanden in staal, ijzersterk reeds v.a. 2,40. Alleen bij „De Kam pioen", Hoofdstraat 39, Tel. 2137-2030. De grootste sortering en de laagste prijs in verlichtings artikelen vindt men bij ons, pracht kronen vanaf 19,95. Luxe wand- en staande lampjes v.a. 1,49. Ook alle elektr. materialen tegen de laagste prijs. Alleen bij „De Kampioen", Hoofdstraat 39, Veenendaal. Tel. 2137-2030. Ook in elektr. scheerappara- ten zijn wij ruim gesorteerd. Voor dit praktische cadeau, voor heren naar Kapsalon Jaap Slotboom, Hoofdweg 53, Ederveen. Tel. 536. Kopen is voordeliger dan hu ren, nu geen was of droog problemen meer, wasmachi nes en centrifuges reeds v.a. 1,50 per week. Alleen bij „De Kampioen", Hoofdstraat 39, Veenendaal. Het adres voor een doopjurk is „La Mode". Hoofdstraat 108, Veenendaal. Tel. 3324. Voor Radio- Televisie, stof zuigers, was- en naaimachi nes, platenwisselaars, band recorders, keuken-uitzetten, cassettes, enz. Leesonweg 10, Ederveen. Voor de Sint-Nicolaas. Mut sen v.a. 2,95; sjaals v.a. 1,95; handschoenen v.a. 2,95; sterke kous 2,25 en 1,80; stola's v.a. 6,95; wol len sjaals enz. enz. te veel om op te noemen. „La Mo de", Hoofdstraat 108, Veenen daal. Ook op betaalzegels. Ons telefoonnummer is 536, Dames en Herenkapsalon Jaap Slotboom, Hoofdweg 53, Ederveen. Tel 536. Voor de Sint-Nicolaas. Een mooie paraplu. Lange para plu v.a. 10,95; korte para plu v.a. 9,95. „La Mode", Hoofdstraat 108, Veenendaal. Gevraagd werkster of meis je voor morgenuren. G. Gee- renstein, Nieuweweg 133, Veenendaal. Woningruil: aangeboden bo venwoning in Utrecht, be staande uit 4 kamers, 2 sl.- kamers, zolder en keuken, voor huis in Veenendaal. Liefst 1 kamer, keuken en 2 slaapkamers. Adres: Java- straat 3 bis, Utrecht. Woningrail. Aangeb. nieuwe flatwoning in Pendrecht Rot terdam. Huur 17,50 per w. Gevr. woning Veenendaal, Rhenen, Ede, Amerongen, Eist, Wageningen, Ederveen of Renswoude. Aanbieding of inlichtingen aan het bureau van het Nieuwsblad „De Val lei", Parallelweg 10, Veenen daal. Tel. 08385-2022. U kunt St. Nicolaas en zwarte Piet aan huis ont bieden. Te bevragen Wes tersingel 1372, Veenendaal. Hoortoestellen en batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51 Veenendaal. Tel. 3184. Voor Uw siertuin aangebo den: rozen, heesters, thya's, ligustrum en berberis voor een haag. Tevens laan vrucht- en sierbomen. Be leefd aanbevelend. H. Ver- woert. Molenweg 16, Ach terberg. Wist U het nog niet? In Vee nendaal is 'n leesmap met 10 tijdschriften beschikbaar. Bij de uitgever verkrijgbaar. Pr. Bernhardlaan 153, Vee nendaal. Tel. 3359. Koenders voor Verzekeringen, Hypotheken en Financieringen. Rem- brandtlaan 63. Tel. 2392, Vee nendaal. Sportrljwielen in kleur ge heel compleet vanaf 125, Kinderrijwielen in kleur v.a. 55,Wasmachines v.a. 150,— Centrifuges 175,— te huur. N. v. Eek, Rijwielhandel, Pr. Bernhardlaan 1, Veenendaal. Tel. 2533. Vebotex levert 't 'm. Kerke- wijk 37, tel. 2730, Veenendaal. Gewolmaniseerde palen heb ben een levensduur van ca. 15 jaar, u koopt ze nergens voordeliger dan bij L. van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3041, Veenendaal. Schoenen te klein? Dan moet u bij Blankesteyn Zn zijn. Schoenreparatiebedrijf D. Blankesteyn Zn, Helling 14 Veenendaal. Binnendeuren, liggen in voorraad bij Vebotex, Ker- kewijk 37, Veenendaal, Tel 2730. De grootste sortering vuren hout vindt u bij L. van den Bosch Geerseweg 38, tel. 3014 Veenendaal, Asbest golfplaten en Asbest board in alle maten uit voor raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool, Holleweg 4, Tel. 08385- 2463, Veenendaal. Ned. Patent 92045 V.D.E. goedgekeurd leder moet dit zien. Geen schoorsteen nodig Thcrmodynamische luchtcirculatie Gelijkmatige warmtespreiding Laagste verbruikskosten Absolute veiligheid Infrarood straling Alle kamers te verwarmen Aansluitbaar 220 Volt stopcontact Voor het 3e winter seizoen nog steeds aan de top. Ieder kan dit ge bruiken. Voor grote kamers, zalen, kleine kamers Garages, Uw gehele huis, Uw Woonschip of Caravan. zonder vlam of vuur zonder rook, as of gerucht zonder schoorsteen zonder brandgevaar zonder slijtage met thermo-reactiepaneel zeer hoog warmte effect meer warmte voor minder geld onbeperkte levensduur overal verplaatsbaar WU verwachten U: Hotel-café-restaurant „DE KORENBEURS", Markt 8, Tel. 2412, maandag, dinsdag, woensdag en donderdag 28 november t.m. 1 dec. Doorlopende demonstratie van 2-6 uur n.m. en 8-10 uur 's avonds. Oortveldlaan 62 - Ede - Telefoon 08380-2753 Import v. d. Beneluxlanden: Theunisse Buitenl. Agenturen N.V. - Roosendaal LEDEN van de DASSENCLUB profiteert vooral nu van Uw dassenkaart. U weet het toch. Door bij ons een DAS te kopen wordt u lid van onze Dassenclub, wat u bij de volgende das-aankoop reeds voordeel opleverd. Patrimoniumlaan 46 - Tel. 3262 De Sint had het in Spanje al vernomen Voor iets moois moet U bij „LA MODE" komen Daar is voor U te kust en te keur Voor Moe een sjaal Voor Zus een muts Een paraplu voor Klaartje en een paar handschoenen voor Saartje Een sterke nylon of Mousse kous voor Riet en een stola voor Marie Aan dit alles denkt (Zwarte Piet Want met al deze zaken kan men elkaar blij maken. En als extra reclame bovendien 1 0 °/o korting op de PARAPLU! Dus nu allen vlug naar Nergens slaagt u beter! DE ZAAK met de GROOTSTE sortering. BOUMAN, Hoofdstraat 108 Telefoon 3324 Ook op betaalzegels. naar onze uitgebreide sortering dozen zeep. Eau de Cologne, Parfum, After Shave Lotion, toiletpoeder enz. enz. van: Tabac Old Spice Boldoot Tosca 471i Yardley Maja Houbigant enz. enz. verder Borstelsets. Vapo's, poederdozen, toilettasjes, nagelgarnituren. Medicijn kastjes, warmwaterzakken, fototoestellen. Volop keusl Feestelijke verpakking en... bij elk cadeautje, keua uit 10 aardige rijmpjes. DROGISTERIJ EN FOTOHANDEL Zandstraat 7 Telefoon 2472 lulttor .v.n naar wal Mevr. Ida de leeuw von Reel U te vertellen heeft over de MELSON ZIG ZAG machine... "Zelden lag Ik «o'n all de MELSON, hi| li niet alleen betravw- »'n sympathieke machine baar maar Hal bovendien In een prijsklasse die ongeloof!'- prostatic'! I" laag ligt voor do hoge ZIQ-ZAG NAAIMACHINES Volledige garantie, nodera *oa kleur en vormgeving. onderdelen altijd cn overal verkrijgbaar; bij iedere naaimachine wordt gratis een genummerde onderdelenlijst verstrekt; drie jaar volledige garantie; gemakkelijke betaling zonder kosten; demonstratie geheel vrijblijvend; een telefoontje of briefkaart en wij komen bij u thuis; door inruilen hebben wij een grote sor tering prima gebruikte naaimachines, met volle garantie en zeer laag in prijs. Naaimachines Cuneraweg 328 RHENEN Telefoon 0 8385-2332 VOOR AL UW naar Hoogstraat 7 - Veenendaal Telefoon 2414 De beproefde Philips stereo platenspeler! Met z'n 4 snelheden en halfautomatische armbediening geknipt voor schoolfeestjes, verjaardagsfuifjes of zomaar gezellig thuis. Kom horen wat wij u bieden van f 55.- tot f 139.- Een geslaagde Sinterklaasavond voor de is een aanvulling van zijn hobby. Foto- en filmcamera's Projectoren Projectieschermen Dia-projectoren Dia-opbergdozen Dia-raampjes Vieuw-masters Vieuw-masterschjjfjes Foto-albums Foto-Iüsten Foto-boeken Foto-tassen Flitsers Belichtingsmeters Afstandsmeters Enz., enz. HOOFDSTRAAT 24 TEL. 2689 VEENENDAAL en aan de Poppemoeders geeft de Sint die bijzonder mooie en sterke rotan/staal, fraai bekleed uit Nieuweweg 79, Tel. 2938, Veenendaal ACTIEVE EN BETROUWBARE VOOR DE MARKTHANDEL LIEFST VAN 16 TOT 19 JAAR ROZENSTRAAT 7 - VEENENDAAL Een vertrouwd adres voor „HET CENTRUM" Veenendaal Telefoon 3068 GRATIS THEORIE Burgemeester en wethouders van Veenendaal zullen op maandag 5 december 1960, des voormiddags om 11 uur ten gemeentehuize, Hoofdstraat 34, in het open baar het slopen van drie woningen, welke zijn gelegen aan de Prins Bernhardlaan nrs. 125, 127 en 129, alsmede een schuur achter het perceel Hoofdstraat nr. 44. Bestek en voorwaarden zijn verkrijgbaar ten kantore van gemeentewerken, Kerke wijk 4 te Veenendaal, tegen betaling van 1, Philips lichtgewicht zowel gekleed, sportief, als voor allerhande karweitjes zowel in sanfor als no-iron vanaf 9,95 tot 24,75 ook in mohair een fantastisch mooie collectie vanaf 3,75 in een geweldige hoeveelheid en prijzen vanaf 1,95 in de meest uit eenlopende dessins ook Noors) VESTEN zowel gekleed als sportief COLBERTS EN PANTALONS PYAMA'S - ONDERGOED - SOKKEN MANCHETKNOPEN VANAF 1,95 ZAKBORSTELTJES 3.50 PANTALONHANGERS 1,95 IN MEKENMODEX Patrimoniuml. 46 Tel. 3262 Veenendaal

De Vallei | 1960 | | pagina 6