Warenhuis Combi levenslang Veertig jaar terreur Reservepolitie vierde tienjarig bestaan ARAM Laatste „Koning van de Aspromonte" ^Slijterij >Stuyvenbercj Elk 2e pak SPAR-koffie 59 SARCO GLOBINE Twintigjarige Angelo wreekte zijn broer EDERVEEN Raadslid doet suggestie over hulpsecretarie SCHERPENZEEL Agrariërs bijeen AMERONGEN Jeugd had grote belangstelling voor Veilig Verkeersdag B. C. Flash: geabonneerd op nederlagen van 5-3 VOOR DE BOER: De kwaliteit van de melk in de herfst en voorwinter Schaaknieuws Drie reservisten kregen onderscheiding Woord van hulde Opbrengst bazar V.R.C. bijna tweeduizend gulden De rode bureht van Iphanca Koninklijk huwelijk. De voltrekking van het burgerlijk huwelijk in de troonzaal van het koninklijk paleis. Links op de foto H.M. Koningin Juliana. Enorm nieuw handelsgebouw voor Amsterdam Voor de FEESTDAGEN Ant. Achterberg THANS VERBOUWD (geheel afzonderlijke slijterij) 1001 MERKEN met verrassing Telefoon 0 8377-200 Oliebollen- Appelbeignets Fa. Wed. J. Hannisxe en Zn. Hier x{jn extra voordelige Ker si koopjes voor U mevrouw |r «ik iblik Soepballetjes AQ SI Mayonaise van 59 voor 35 -10% S Bij 1 blik doperwten (middelfijn) a 105-10% I 1,2 bllk Worteltjes van 60 voor 40 -10% Schouderham Advokaat Mistella rood of wit Appelmoes Dessertpudding Fruitcocktail Chocoladehagel Toast groot model Toast lilliput Kerstbonbons Casselerrib Saks. leverworst 150 gram 49 -10% In de eeuwenoude Amsterdamse stads wijk, waar de schrijver Jan Mens zijn onsterfelijke werk „Griet Manshande" si tueerde, zal binnen enkele jaren Neer- lands hoogste bedrijfspand verrijzen. Momenteel is men druk doende in snel tempo de gebouwen van de vroegere Stoommeelfabriek „Holland", die vele tientallen jaren lang het beeld van dit stadsdeel beheersten, te slechten. Medio 1961 hoopt men, onder architec tuur van Prof. Ir. C. Wegener Sleeswijk en S. J. S. Wichers B.N.A., te beginnen met de bouw van een samengesteld be drijfspand van 18 verdiepingen met een totale hoogte van bijna 60 meter. In een complex van drie met elkaar verbonden gebouwen zal ruim 24.000 m2 kantoorruimte ontstaan. De kubieke in houd van het geheel zal ruim 79.000 ms bedragen. Op de 18e verdieping komt een restau rant; snelliften zullen de bezoekers in de kortst mogelijke tijd op de gewenste eta ge brengen. In het sousterrein van het laagbouw- gedeelte zullen honderden fietsen en brommers gestald kunnen worden; op de partere, de eerste verdieping en het dak daarvan komt parkeerruimte voor ruim 300 auto's. De totale bouwkosten bedragen onge veer 15 miljoen gulden. Nu reeds bestaat er in brede kringen van handel en indus trie in binnen- en buitenland grote be langstelling voor het betrekken van kan toorruimten in dit gebouw, dat men over twee jaar gereed hoopt te hebben. Een drietal reflectanten heeft zelfs belang stelling voor het huren van het hele com plex. VOOR EN NA DE BEVALLING OP KRACHTEN BLIJ- VEN EN SNEL HERSTELLEN MET het bloedvormend krachttonicum. Bevat naast haemoglobine alle nood zakelijke stoffen zoals -leverextract en mineralen die voor de opbouw van het bloed noodzakelijk zijn. Verkrijgbaar als dragees en In vloeibare vorm. DUTIH N.V. - OEGSTGEEST Dezer dagen eindigde te Napels het proces van de laatste „Koning van de Aspromonte", Angelo de jongste van de vier broeders Macri. Zonder een spier van zijn gelaat te vertrekken, hoorde de dertig jarige Angelo, die tien jaren geleden nog een rustig student was, het vonnis van de rechter: levens lange dwangarbeid. Twee jaar geleden werd hij in de U.S.A. aangehouden. Hij was in 1955 de Oceaan over gestoken, toen hij zag, dat de grootscheepse politie-operaties, voor altijd een einde hadden gemaakt aan het rijk van zijn broers, die zich in de Aspromonte, in Calabrië, de uiterste punt van de Italiaanse laars door een voortdurende terreur tot ongekroonde koningen hadden opgewerkt. De Aspromonte is een wonderschoon, legendarisch berglandschap, waar de goden en halfgoden uit de Griekse en Romeinse mythologie nog steeds voort leven. Hoge bergen en diepe wouden die het gebied vrijwel ontoegankelijk maken, waren de voornaamste bond genoten van de Macri's. De twee wer kende vulkanen, de Etna en de Strom- boli, en de straat van Messina zijn le vende herinneringen uit de roemrijke oudheid. Het proces van Napels betekent het einde van een van de glorierijkste epi sodes uit de bandietengeschiedenis. Na de eerste wereldoorlog vonden een tweehonderdtal vogelvrij verklaarden een veilige toevlucht in de Aspromon te. Door geweld en terreur wisten zij weldra over de bevolking te heersen. In vele streken van Z-Italië werd de wet toen gesteld door dergelijke ban dietenorganisaties. Op Sicilië noemde men ze de „maffia", te Napels de „cammora" en in de Aspromonte de „onorata societa" (de edele gemeen schap). In 1934 werd Jozef Macri de leider van de „edele gemeenschap" en dus tegelijkertijd, meer dan Mussolini de onbetwiste meester van de Aspro monte. Jozef Macri was een sterke, maar eigenaardige persoonlijkheid, een mengsel van barbarisme, hoffelijkheid en edelmoedigheid. Als hij een moord pleegde ging hij zich daarna bij de naaste familieleden verontschuldigen en wanneer het in gezelschap gebeur de bood hij ook de toeschouwers zijn excuses aan „voor het storen". Zijn manschappen verbood hij uitdrukkelijk te doden. Zelfs de moord van een van zijn „onderdanen" op een gendarme strafte hij zwaar. „Gendarmen hebben een moeder en een vader, misschien zelfs vrouw en kinderen" zei hij. Met zijn broers als „ministers" heer ste hij twintig jaar lang over de Aspro monte. Toen hij vijftig jaar werd be sloot hij met pensioen te gaan in de gevangenis en met de oudste van zijn drie broeders leverde hij zich uit aan de politie. Hij leeft nog steeds, maar zal wel nooit de vrijheid ken nen, want zijn gevangenisstraf duurt tot even na de eeuweinde. Gianni, de derde broer van Jozef had het gezag over genomen. Twee maanden na het vertrek van zijn broers werd hij neer geschoten door de gendarmen. Nu kwam Angelo aan de beurt. Deze stu deerde aan de universiteit, en had nog geen enkele misdaad op zijn geweten. Hij beschouwde het echter als zijn plicht de dynastie voort te zetten, liet zijn Roeken in de steek en werd in 1951 de nieuwe leider van de edele ge meenschap. Nog dezelfde dag verliet hij de veilige bossen van Aspromonte, op zoek naar de chef van de gendar men, die zijn broer Gianni had neer geschoten. Hij vond hem in een her berg van de stad Palmi, rustig aan het kaarten met zijn vrienden. Angelo groette hem en schoot zijn revolver op hem leeg. Daarna verontschuldigde hij zich bij de vrienden van de gendarme, bood hen een sigaret aan en vertrok. In 1955 werd besloten tot intensieve politieoperaties in de Aspromonte. Het rijk van Angelo stortte ineen. Maar hij zelf werd niet gevonden. Drie jaar la ter werd hij in de V.S. aangehouden, waar hij een rustig burgerleventje leidde. B(j de besprekingen in de Edcse gemeen teraad over de bouw van een Groene Kruiscomplex opperde de heer Bos (VV D) de suggestie in dat complex eventueel een hulpsecretarie onder te brengen, zo als die vroeger in Gelders Vecnendaal was. De heer Bos wees erop dat Ederveen thans ongeveer 3000 zielen telt en wellicht bestaat er behoefte aan. Zijn mederaads leden achtten dit echter niet urgent en sommigen zelfs ongewenst. Mevr. v. d. Linden (PvdA) verklaarde dat dan de andere buitendorpen van de gemeente Ede ook deze service zou mpeten worden verleend. RIJDENDE SECRETARIE OVERWOGEN Burgemeester Oldenhof bleek evenmin voor het plan van de heer Bos te voelen. Technisch is een en ander wel in het nieuw te bouwen complex te verwezenlij ken, maar men moet denken aan de con sequenties. Immers Bennekom, Lunteren, Otterlo en Harskamp zijn er ook nog al dus de burgemeester. Aan de stichting van een hulpsecreta rie in Gelders Veenendaal zullen vermoe delijk destijds grens-politieke oogmerken niet vreemd zijn geweest zo zei de bur gemeester. Uiteraard kan volgens burge meester Oldenhof nog altijd de mogelijk heid van een rijdende hulpsecretarie wor den overwogen, zoals de gemeente Apel doorn die onlangs heeft ingesteld. De waarnemend voorzitter van de af deling Scherpenzeel van de G. M. v. L., de heer F. Harthoorn, was er zich in zjjn openingswoord van de dinsdagavond in Marktzicht gehouden ledenvergadering terdege van bewust, dat de Scherpen- zcelse agrariërs wel eens te veel van het goede zouden kunnen kr(jgen. Dit was in een kort tijdsbestek name lijk de derde vergadering waar pluimvee de hoofdschotel van het gesprek vormde. Hij gaf de niettemin in een bevredigend aantal opgekomen leden de verzekering, dat de voor deze avond vastgestelde cau serie niet zou zijn aangevraagd als men van de plannen van de andere organisa ties geweten zou hebben. De afdeling had voor deze avond een bij uitstek deskun dige uitgenodigd en dat vergoedde veel. Het was ir. H. M. K. Frings, rijks- pluimveeconsulent uit Beekbergen, die sprak over de opfok en verzorging van legkippen. De heer Harthoorn las in zijn openingswoord een schrijven voor van de thans herstellende voorzitter, de heer J. M. Houterman, die de hoop uitsprak bij een volgende vergadering weer van de partij te zijn. De heer Harthoorn schetste hierna in korte bewoordingen de deining die was ontstaan omtrent de melkprijsgarantie. Hij had weinig waardering voor deze manier van handelen. Nadat de secre taris, de heer J. v. d. Vliert, zijn notulen had uitgebracht, kreeg ir. Frings het woord. Aan de hand van een serie lantaarn plaatjes gaf hij talrijke adviezen omtrent de opfok en verzorging van legkippen. Hij raadde de pluimveehouders onder meer aan niet zomaar kuikens te kopen, maar dieren aan te schaffen die bij uit stek geschikt zijn voor het doel, waaraan zij moeiten beantwoorden. Met betrek king tot de slachtkuikens voerde hij aan, dat propaganda nodig is om de mensen de goede bereidingswijze van de slacht kuikens eigen te maken. Hij zag hierin een taak voor de landbouwhuishoudscho- len. Het feit, dat het ras Hamps x Rood aan aantrekkelijkheid verliest weet hij aan de grote hoeveelheid voer die dit soort kippen verbruikt. Eenzelfde lot voorspelde hij ook het thans opkomende ras Australorps x Hamps x Rood. Ook dit zijn wel sterke kippen maar zij eten te veel in verhouding tot hetgeen zij pro duceren. In zijn causerie wees ir. Frings verder op de geliefdheid van het publiek voor bruine eieren. Daarom gaf hij in het ge bied van de markten, die in tegenstel ling tot de veilingen, eieren voor binnen lands gebruik verwerken, de voorkeur aan de gekleurde schaal. De inleider liet verder verschillende soorten hokken- bouw en verwarminsapparaten en drink bakken zien. Hij schetste financiële en economische voor- en nadelen, maar be sloot zijn betoog, dat de pluimveehou der zich, zelfs bij de verst doorgevoerde automatisering, ook in de hokken moet laten zien. Hierdoor kan men tijdig zieke dieren uit de koppel nemen en zodoen de veel kwaad vermijden. De vr(jdag in Amerongen gehouden ver keersdag heeft vooral de belangstelling van de jeugd getrokken. Oorspronkelijk lag het in de bedoeling op deze dag voor het eerst enkele verkeersbrigadiertjes te laten optreden, maar dit kon geen door gang vinden aangezien men de uitrusting vergeten was. Het schijnt overigens niet gemakkelijk te zijn om in Amerongen te komen tot de defenitieve aanstelling van een jeugd- brigade. De jeugdbrigadiertjes zouden dienst moeten gaan doen op de Kon. Wil- helminaweg, een drukke verkeersweg die door Amerongen loopt en waarop een maximum snelheid van 70 km gereden mag worden. Toch hoopt men in de toe komst de moeilijkheden uit de weg te ruimen, zo merkte de voorzitter van de plaatselijke afdeling van het Verbond voor Veilig Verkeer m. Peters Weem 's avonds tijdens de ledenvergadering op. Tijdens deze bijeenkomst werd verslag uitgebracht over de werkzaamheden in de afgelopen jaren. De vereniging heeft op het ogen blik ruim 70 leden. Veel gebruik is er gemaakt van de test wagen die bij het postkantoor stond, ter wijl de filmvoorstelling 's middags in het Clubhuis er bij de jeugd in ging als koek. Ook 's avonds bestond er voor de films grote belangstelling, hoofdzakelijk was het de oudere jeugd die belangstelling toonde. Burgemeester W. Martens opende de avond met een korte toespraak waarin hij op het belang wees van een plaatselij ke afdeling van het Verbond voor Veilig Verkeer. Zondag j.l. werd de return-wedstrijd gespeeld tegen het zeer sterke ARMA te Huissen. Niettegenstaande het feit, dat mej. Thea van Barneveld moest in vallen voor mevr. Bronsvoort-Hagens, wist zij haar club toch een punt te be zorgen door zeer gedecideerd te winnen van mevr. Ceuninck-van Capelle. Het eerste herenenkel tussen de heren R. Rhoon en Wim Lodder wist ook dit keer de heer Rhoon te winnen, al moest hij hier op eigen baan heel wat meer zeilen bijzetten dan te Achterberg. Wim was in zeer goede vorm, maar kon het van deze sterke speler niet winnen. Het tweede herenenkel was wederom voor de Flash-speler Bronsvoort, die door betere taktiek van de heer Swart wist te winnen. Mej. Truus van Barneveld met een zware verkoudheid, moest na aanvankelijk felle strijd wel gewonnen geven. In het gemengde dubbel met Wim Lodder wist zij haar oude norm terug te vinden en konden de Flash- spelers weer een punt bijschrijven. Het tweede gemengde dubbel mej. Thea v. Barneveld en de heer J. A. Kuijpers konden elkaar niet vinden evenals in het herendubbel de heren Bronsvoort en Kuijpers, waar het ook al niet wou vlotten. Het damesdubbel de gezusters Barneveld waren in het badmintonspel stellig niet als zusters opgegroeid waar door ook deze partij voor Flash ver loren ging. En toch niettegenstaande het abonnement op de nederlagen 5-3, doet dit team (2e klasse N.B.B.) het stellig niet slecht. Uitslagen: le HE R. Rhoon-W. Lodder 11-19; 15-3; 15-4. 2e HE M. Swart-H. Bronsvoort 6-15; 9-15. le DE M. Schellekens-Tr. v. Barenveld 11-2; 13-12. 2e DE Mevr. Ceuninck van Capelle- Thea van Barneveld 5-11; 5-11. le GD Mevr. Schellekens-van Rhoon- Truus v. Barneveld-Wim Lidder 9-15; 15-10; 9-15. 2e GD Mevr. Ceuninck van Capelle-M. Swart-Thea van Barneveld-J. A. Kuij pers 15-6; 15-1. HD. R. van Rhoon-M. Swart-H. Brons- voort-J. A. Kuijpers 15-9; 15-2. DD Mevr. M. Schellelens-Ceunink van Capelle-Gezusters van Barneveld 18-13; 15-». Hoewel er veehouders zijn met een goede kwaliteit melk, wordt er in deze tijd aan de zuivelfabrieken ook melk geleverd, die nog wel voor verbetering vatbaar is, aldus ir. M. P. de Jong van het Rijks- veeteeltconsulentschap voor Gelderland. En nu de uitbetaling naar kwaliteit een een steeds grotere omvang gaat nemen, wordt het voor de boer zelf zeer belang rijk. Dit kan alleen als de uiterste zorg besteed wordt aan alles, wat met het melken verband houdt. De koe moet er zo voor staan dat men van haar ook schone melk kan winnen. Daarvoor is nodig, dat het lange haar is afgeschoren en dat staartpluim, uierboord en koekoeksgaten regelmatig worden schoongemaakt. Vooral de uiers moeten geregeld beknipt worden, ook in de zo mermaanden, zodat de koeien aan de kor te beharing gewend raken. Naast dit be- knippen is een goede voorbehandeling (met een niet te kleine uierdoek van hol en ruw weefsel) van de gehele uier en omgeving nodig. Het melkgerei moet voor het melken doorgespoeld worden met een oplossing van chloorbleekloog en na het melken direct schoongemaakt worden, zodat geen melkresten kunnen opdrogen. De melk dient ook in de herfst diep gekoeld te worden. Veel veehouders menen dat bij lage buitentemperaturen het koelen van de melk niet meer nodig is. Er wordt dan te veel waarde gehecht aan koelen door de buitenlucht. Deze koelmethode heeft maar een matig effect. Zelfs bij lage buitentemperaturen (0° C) duurt het nog 6-7 uur voor de melktemperatuur tot 15° C is gedaald. Voorkom ook zoveel mogelijk afwij kende geur en smaak aan de melk. De hoeveelheid stoppelknollen moet niet te groot zijn 50 kg). Dit is ook om an dere reden gewenst. Voer stoppelknollen en kuilvoer na het melken en verwijder de resten na het melken uit de stal. Zaterdag 17 dec. speelde het le tiental van de Veenendaalse schaakvereniging een competitiewedstrijd tegen ASV II uit Arnhem. De voorspelling, dat Vee nendaal wel zou winnen, is echter niet uitgekomen. De meeste spelers waren deze middag niet erg op dreef, want slechts één Veenendaler, L. Ebskamp, wist zijn partij te winnen. Na het ver strijken van de vijf uur speeltijd, was de voorlopige uitslag 6-3 in het voordeel van ASV, terwijl een partij werd af gebroken. Deze zal waarschijnlijk re mise worden. De gedetailleerde uitsla gen zijn: J. Konings Ir. A. Bruggeman afg. J. W. Elenbaas E. J. Labots Vi-Vi J. de Vries H. A. Wille0—1 J. W. Boelens J. Nijssen01 L. Ebskamp A. Boeier10 J. B. Griffioen M. J. Salomé »/«-'/« G. R. Kets D. Boels0—1 F. Luchsinger W. H. v. d. Vlist Vt-Vi M. Vink E. T. G. Evers0—1 H. Heikamp G. MulderVs-Vs In de achterzaal van restaurant-café Vonk heeft de Veenendaalse reserve politie woensdagavond het tienjarig bestaan herdacht. Het eerste half uur droeg dit feest een min of meer officieel karakter, maar nadien nam de feest vreugde grotere vormen aan, mede door het succesvolle optreden van gooche laar Bossini en opgewekte klanken van pianist Tonny Spaan. Aan inspecteur W. C. H. Dekker was de taak de feestelijke bijeenkomst te •openen en hij deed dit door allereerst burgemeester Bakker hartelijk welkom te heten. De eigenlijke datum van het feest lag enkele maanden terug, maar omdat burgemeester Bakker toen ziek was, had men besloten de viering ervan uit te stellen tot de terugkeer van het hoofd van de politie. Vervolgens sprak de inspecteur over het ontstaan van de reserve-politie, die uitsluitend voortgekomen was uit de dreiging van landen achter het ijzeren gordijn. „We zijn nu tien jaar verder, maar het gevaar voor ons om onze vrij heid kwijt te raken, is nog even groot als toen", aldus de inspecteur. De reservepolitie noemde hij „een kleine maar dappere schare". Yooral klein omdat het korps organiek 32 man moet tellen en er op het ogenblik maar 12 zijn. Vandaar dat hij de aanwezigen opwekte om uit te kijken naar geschik te mannen die voor aanvulling van het reservekorps in aanmerking zouden ko men. Burgemeester Bakker verklaarde op zijn beurt de politie altijd een warm hart te hebben toegedragen. „Ik vind het een nuttig instituut en nu ik het er hier toch over heb: naar mijn mening is de politie altijd te slecht betaald. Het verheugd me daarom dat er juist deze week een loonsverhoging uit de bus gekomen is." De reservepolitie noemde hij een on misbaar verlengstuk van de beroeps- politie „en ik heb waardering dat er mensen zijn die hun vrije tijd opofferen voor dit werk", aldus de burgemeester. Een speciaal woord van hulde richtte hij aan het adres van de drie jubilaris sen die tien jaar lang aan de reserve politie zijn verbonden. Voor deze prestatie kregen de drie reservisten J. Huibers, J. W. van Bar neveld en N. v. d. Bovenkamp een draagmedaille met oorkonde uitgereikt. De heer Van Barneveld vertolkte de dank van de reservisten aan de instruc teurs, adjudant Hoevens en hoofdagent Visser, door hen een geschenk aan te bieden. Het officiële gedeelte was hier mede teneinde. Op dc halfjaarlijkse vergadering van de voetbalvereniging „Veenendaalse Racing Club" is het bedrag bekend gemaakt dat de onlangs gehouden bazar en verloting heeft opgebracht. Precies uitgerekend bleek dit 1720,77 te z(jn, een kasver- sterking die het bestuur vanzelfsprekend bijzonder op prijs stelde. Met een hartelijk welkomstwoord aan alle aanwezigen en in het bijzonder aan de bazar-commissie, opende voorzitter van Deelen de vergadering. Na afwerking van de gebruikelijke agendapunten, kwam het belangrijkste moment van de verga dering, n.l. de overdracht van de op brengst bazar en verloting door de bazar- commissie aan het bestuur. De voorzitter van genoemde commissie, de heer Davelaar, sprak voordien woor den van dank aan het adres van fabri kanten, grossiers en winkeliers, welke door hun medewerking een belangrijk aandeel hebben gehad in het welslagen van de bazar. De penningmeester de heer Verwoerd bood vervolgens de netto-op brengst aan het bestuur aan. Tot slot van de vergadering werd de bazar-commissie, bestaande uit de heren Davelaar, Verwoerd, Cornelissen en de gebr. Jansen, bij monde van de VRC- voorzitter veel lof toegezwaaid voor de uitmuntende wijze waarop zij een en an der had georganiseerd. (10) „Daar is iemand! Boven!" riep Aram uit. Hij greep een fakkel en rende de burchtzaal uit, ge volgd door de anderen. „Het geluid kwam van bo ven!" herhaalde hij en hij had het nauwelijks ge zegd, of opnieuw schalde het door de gangen: „Lom! Ben jij daar, Lom!" Aram snelde de brede trap op. Boven sloeg hij op goed geluk rechtsaf met de twee anderen vlak op zijn hielen! „Voorzichtig!" fluis terde Iklas. „Het kan wel een hinderlaag zijn! Laat mij voorgaan!" Dóch Aram vertraagde geen ogen blik zijn pas. Aan het einde van de gang was weer een kleine trap en toen Aram opkeek, zag hij bo venaan de treden een vreemde figuur staan. Ook dit was een oude man, klein, mager, met een lange wapperende baard, die hem bijna tot het middel reikte. Hij was in nachtgewaad en had een bran dende fakkel in de hand. Toen hij Aram en de an deren zag, barstte hij los in een reeks wilde ver wensingen: „Ha, ellendeling! Thans is het mijn beurt zeker!" gilde hij. „Maar ge hebt me nog niet!" En voordat Aram een enkel woord kon terugroepen, had de oude man zijn fakkel met kracht in de richting van Arams hoofd geslingerd. (Wordt vervolgd.) Nog steeds glacé dames handschoenen v.a. 3,95 Heren v.a. 5,95 Partij zwarte glacé's, iets moois, glad leer ge voerd 6,95 Wollen handschoen v.a. 98 ct Heren crêpe hand schoenen van 4,98 voor 2,95 Vasana nylons zonder naad, 30 denier, ijzer- sterk voor 2,95 Mutsen potmodel, alle kleuren 4,95. Bijpassen de sjaals 4,75. Heren Mohair sjaals zuiver wol 5,95 Veenendaal-zuid Betaalzegels worden aangenomen voor de Kerstdagen alleen SNACKBAR Achterkerkstraat 24 PATATES FRITES, grote zak voor 20 cent Piccalilly of Maionnaise gratis. CROQUETTEN, NASSIBALLEN, 3 stuks 1,— Voor OLIEBOLLEN zijn wij ook zeer laag ln prijs en bestel nu voor oudjaarsdag bij: Achterkerkstraat 24 - Tel. 3183 - Veenendaal (Boven aan de Markt) Bestellingen worden gratis thuisbezorgd. ALLEEN VRIJDAG EN ZATERDAG 23 EN 24 DEC. Plastic emmer, inh. 5 ltr., winkelw. 1,25, nu voor 0,89 Prima metalen krukjes, in de kleuren rood of geel, te gebruiken als bloemtafeltje of kinderzitje, bij televisie of dergelijke. Normale winkelwaarde 2,95 nu slechts 1,98 Flinke grote heren kop en schotel, van zuiver wit porcelein, winkelwaarde 1,20 bij Combi voor 0,69 Pracht porcelein kop en schotel, fraai gedecoreerd, winkelwaarde 1,45 voor 0,98 Porceleinen melkkannen in 4 verschillende maten bij Combi voor 0,59 Nog enkele kop en schotels, per 6 stuks 2,95 Nu geen ramp meer als er één gebroken wordt. Voor uw kind een echte poppen-wandelwagen, winkelwaarde 11,50 als Kerstkoopje voor 7,90 Kerstglas per doos van 12 kerstballen slechts 0,50 Een enorme sortering Kerstartikelen vindt u in COMBI'S GESCHENKENHUIS. Laat deze unieke koopjes uw neus niet voorbijgaan. Zolang de voorraad strekt kunt u profiteren. COMBI'S GESCHENKENHUIS wenst U prettige en voordelige Kerstdagen! VAN HEUTSZLAAN 104 DOORNLAAN 24 EDE „GESCHENKENHUIS PATRIMONIUM" PATRIMONIUMLAAN 45 VEENENDAAL. van 156 voor 100-10% rocdmerk ■Ik 2. pok O»„o Re<,|von les voo, Uj.iQiK Wi geldig van 21-29 d.c.mber g van 09 voor §1 Bij elk blikje Conspar Zalm voor 135-10% 150 gram slechts 10% 83 ct voordeel 54 ct voordeel 14 ct voordeel 6 ct voordeel 45 ct voordeel 15 ct voordeel 9 ct voordeel 10 ct voordeel 20 ct voordeel 16 ct voordeel fles 41 5-166 zegels fles 270-103 zegels literblik 69- 28 zegels pakje 32- 12 zegels blik 225- 90 zegels pakje 75- 30 zegels pakje 43- 18 zegels pakje 48- 20 zegels 150 gram 98- 40 zegels 100 gram 79 - 32zegels Kopen bij De Spar is sparen bij de koop! Werkelijk voordeel -10% korting -100% kwaliteit

De Vallei | 1960 | | pagina 5