DE VALLEI m maakt u het leven goedkoper! VRACHTAUTO'S Magazij nbed. verkoper L V.C. Veenendaal wint van de koude en van tienvoudig landskampioen Celebes Studietoelagen Voor de Jeugd Mocht u voldoen aan de volgende eisen De man in de sneeuw Ervaren CHAUFFEUR DRUKWERK ARAM II lil rct rct rct ct ct bi' illi Ct VCV's grote verrassing: ANNIE VAN PEURSEN Stichting Gelders Studiefonds Uitslag Kerst-kleurwedstrijd nette en actieve meisjes RECTER'S Fabrieken N.V. JULIANA ZIEKENHUIS Veenendaal vraagt: NET MEISJE GROOT en KLEIN Drukkerij De Gelderse Vallei De rode burcht van Iphanca 500 GRAM """«a zuurkool m'e ,so Crsfo™ecs-49 Kokosbrood p -49 Ct Het hoofdklasse-damesteam van VC Veenendaal in erin geslaagd het Haagse Celebes met een duidelijke 3-2 nederlaag naar huis te zenden. Hiervoor moesten de Veenendaalse meisjes aanvankelijk opgelopen achterstanden van 0-1 en 1-2 wegwerken, waarin zij op overtuigende wijze slaagden: de sets welke Celebes won, waren een narrow escape, doch VCV won steeds met zeer ruim punten- verschil. De ijzige koude in de zaal deed vooral in de eerste sets veel afbreuk aan het spelpeil: iedere actie ging traag en het leek vaak of de speelsters vastgenageld stonden aan de koude vloer. In de laatste twee sets ging het wat beter, doch geen van beide teams kwam tot haar gewone spelpeil. Reeds in de eerste set liet Wil Ver steeg zien, hoe belangrijk een harde bovenhandse service is: alleen daarmee bracht zij VCV op 6-3. De strijd ging verder gelijk op tot 13-14 voor Celebes op welk moment de prima coach Sip- kema taktisch wisselde van speelster. VCV kwam op 15-14, doch enkele onge lukkige verdedigingsfouten brachten deze set naar Celebes: 15-17. In de tweede set verhoogde VCV even het tempo en nam een 8-5 voorsprong. Wil Versteeg serveerde naar 11-5, waar na taktisch en soms ook hard aanvals- spel van o.a. Cor Kruidenier de set standen weer in evenwicht bracht: 15-5. In het begin van de derde set werd Mincke Dijkstra voorgoed vervangen door Annie van Peursen, wat een aan merkelijke verbetering bleek. Dit meis je, dat eigenlijk nog geen volledige hoofdklasse-wedstrijd heeft gespeeld, greep de haar geboden kans met beide handen en betekende zonder meer een aanwinst. Toch ging de derde set met 13-15 naar Celebes, zodat VCV voor de tweede maal een achterstand kreeg weg te werken. In de vierde set was Evenals vorige jaren zal ook in 1961 de Stichting Gelders studiefonds financiële bydragen verlenen in de kosten, verbon den aan de studie aan een inrichting van onderwijs of aan een instelling van kun sten en wetenschappen, dan wel aan het volgen van een cursus ter verkrijging van maatschappelijke bekwaamheden. Om voor een bijdrage in aanmerking te kunnen komen, moet degene die een aan vraag wil indienen: 1. thuis behoren in een gemeente, die een jaarlijkse bijdrage aan de stichting ver leent; 2. zelf, of moeten bij minderjarigheid, de onderhoudsplichtigen niet of slechts ge deeltelijk bij machte zijn de studie of opleiding te bekostigen; 3. aan de eis van een zeer behoorlijke aanleg voor de studie of opleiding vol doen. De formulieren voor het aanvragen van een bijdrage voor het studiejaar 1961/1962 zijn in de maand januari kosteloos ter ge meentesecretarie verkrijgbaar. Deze formulieren moeten, zorgvuldig in gevuld, gedateerd en gedagtekend, binnen- 30 dagen worden ingezonden aan burge meester en wethouders van de gemeen te van inwoning, vergezeld van de ge vraagde bescheiden. De ontbrekende stukken dienen, zodra men de beschikking daarover heeft, te worden nagezonden. Voor universitaire en daarmede gelijk te stellen opleidingen, alsook voor oplei dingen aan kweekscholen en opleidings scholen voor kleuterleidsters, worden slechts bij uitzondering toelagen beschik baar gesteld. Geen bijdragen worden verleend in de kosten, verbonden aan het volgen van kleuteronderwijs, gewoon, voortgezet ge woon, uitgebreid of buitengewoon lager onderwijs. Leerlingen van hogere burgerscholen, gymnasia, en lycea komen in het algemeen niet eerder voor een toelage van het Gel ders studiefonds in aanmerking, dan nadat zij de eerste klasse van een dergelijke school met goed gevolg hebben doorlopen. Voor de lagere tchnische scholen geldt een speciale rijksregeling. De directeuren van deze scholen kunnen hieromtrent in lichtingen verstrekken. Het ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, afdeling Rijksstudie toelagen te 's-Gravenhage stelt toelagen beschikbaar ten behoeve van de studie aan alle erkende inrichtingen van onder wijs, met uitzondering van het kleuteron derwijs, gewoon, voorgezet gewoon, uitge breid of buitengewoon lager onderwijs. Voor muziek- en dansstudie dient men daarbij te vermelden: „Mededinging rijks- beurs muziekstudie 1961". Voor een tegemoetkoming in de kosten verbonden aan de studie aan de land- bouw-hogcschool te Wageningen of aan middelbare land- en tuinbouwscholen dient men zich te wenden tot de directie Landbouwonderwijs van het ministerie van Landbouw en Visserij te 's-Graven hage. Voor de opleiding tot wijkverpleegster, tot het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid, afdeling Medische be roepen en Ziektenbestrijding te 's-Graven hage. Met nadruk wordt erop gewezen, dat verwacht wordt, dat naast het verzoek om een bijdrage uit het Gelders studie- fopds, eveneens een rijksstudietoelage wordt aangevraagd. Ook, indien men nog niet zeker weet, of men zal doorstuderen, of ten aanzien van de studierichting nog niet zijn keuze heeft gemaakt, blijft het noodzakelijk, tij dig een aanvraag in te dienen, wil men voor een studietoelage in aanmerking kunnen komen. het Wil Versteeg, die bij een stand 12-12 de VC Veenendaal-ploeg op 2-2 bracht. Eerst nam zij met een magnifieke smash de service over van Celebes en scoorde daarna met drie keiharde ser vices de resterende drie punten: 15-12. Celebes bleek duidelijk aangeslagen. Via 6-0 kwam VCV gemakkelijk op 11-3. In deze fase van de strijd scoorde de VCV-aanval dat het een lieve lust was. Annie van Peursen bracht vele malen de Celebes-verdediging in pa niek met haar scherpe service, terwijl Cor Sasburg en To Wouda of eigenlijk de gehele ploeg aan het net, zowel als in het achterveld Celebes duidelijk overklasten. Met 15-5 kwam VCV op winst en verstoorde zij wreed de Cele bes-illusie als zouden de Haagse meis jes hun inzinking te boven zijn. Uitslag: VC Veenendaal-Celebes: 3-2. Setstanden: 15-17; 15-5; 13-15; 15-12; 15-5. Verschijnt als bijlage van het streekblad „De Vallei" onder redactie v. tante Jos Correspondentie te richten aan tante Jos, per adres: Parallelweg 10 Veenendaal een grote hoop opgewaaide sneeuw lig gen en toen hij er omheen wilde rijden, kwamen twee wielen van de auto in de zachte berm terecht. De wielen zakten door het bevroren laagje weg in de modder van de berm. Vader gaf gas maar de achterwielen van de auto draaiden gewoon door. „Dat is verve lend," zei vader, „jullie zullen er even uit moeten en dan flink moeten duwen, misschien kom ik er dan uit, Flip en Willy stapten uit en gingen uit alle macht achter de wagen duwen, vader gaf weer flink gas en ja hoor, met enige moeite kwam de auto uit de berm en weer op de harde weg terecht. Dat was nogal meegevallen. Flip en Willy wilden net weer instappen, toen het meisje ineens luisterend bleef staan. DE KREET IN DE NACHT „Vader", zei Willy, „het is net of ik iemand hoor roepen". „Dat zal wel een vergissing zijn", zei vader, „met dit weer is niemand meer buiten, maar we zullen even luisteren." Vader zette de motor stil en alle drie luisterden ze. En ja, in eens hoorden ze iemand heel angstig roepen: „Help, help"! „Je hebt gelijk Wil," zei vader, „er roept iemand en aan het geluid te horen is er een mens in nood, we zul len eens gaan kijken." Daar was weer die angstige kreet. Het is daarginds in dat weiland" zei Flip. „Dat geloof ik ook," zei vader, „kom jongens, we gaan er naar toe." Dat was echter gemakke lijker gezegd dan gedaan. Wild joeg de sneeuw in hun gezicht en met moeite kwamen ze vooruit. Ze moesten ook nog over prikkel draad klimmen, maar eindelijk ontdek te vader een donkere plek in de sneeuw vlak bij een sloot. „Help", klonk het nog eens benauwd. Vader knielde neer bij de donkere gedaante in de sneeuw. „Wat is er aan de hand", vroeg hij. „O, ik ben zo koud en ik heb zo'n pijn in m'n been, help mij toch." „Dat is Kees, de knecht van de buurman," zei Flip ineens. „Ja", zei de moede stem verder, „ik ben Kees, ik moest naar het dorpnaar de gymnastiek en het sneeuwdeen toen ben ik maar gaan lopen en door het weiland gegaan, dat was korter bijen toen ben ik over de sloot gesprongen enuitge- geleden en in de sloot terecht geko menen toen kon ik er haast niet uit komen, want mijn been doet zo vreselijk zeerKees kreunde. „Hier moet snel geholpen worden" zei va der, „Kees ligt hier uren. Kun je staan Kees?" „Nee," kreunde Kees, „ik heb het al geprobeerd, ik denk dat het been gebroken is, ik ben kruipend tot hier gekomen, maar toen kon ik niet meer, gelukkig dat jullie mijgevonden hebbenanders was ik dood gevro ren ik zag het licht van de auto en toen heb ik geroepen NAAR HET ZIEKENHUIS „Als zijn been gebroken is, durf ik hem niet naar de weg te brengen", zei vader, „jongens, blijf bij Kees, dan ga ik hulp halen bij Vinke, onze buurman. Vader haalde een warme plaid uit de auto en een autokussen en daarmee werd Kees wat beter neergelegd. Toen ging vader gauw hulp halen. Flip en Willy waakten bij Kees in de vallende sneeuw, maar Kees zei niets meer. Tien minuten later was vader terug met Vinke, de baas van Kees en een zoon. Ze hadden een ladder meege bracht en heel voorzichtig werd Kees op de ladder gelegd en zo droegen ze hem naar de boerderij. De jongen was er niet best aan toe. Hij was stijf van de kou en zijn been hing er zo raar bij. Men belde de dokter en die gaf met een de raad het ziekenhuis maar te waarschuwen. Om één uur kwam er een ziekenauto en Kees werd naar het ziekenhuis gebracht, waar hij goed ge holpen kon worden. Flip en Willy waren intussen al naar huis gewandeld, maar ze waren opge bleven tot vader ook thuis kwam. Toen was het half twee in de nacht. „Wat een geluk", zei vader, „dat wij dat slippertje gemaakt hebben op de weg en jullie er uit moesten, anders had niemand Kees gehoord en dan had het er kwaad uitgezien voor de arme jon gen." Kees was een sterke vent en hoewel hij een zware kou opgelopen had, knap te hij toch snel weer op in het zieken huis, maar het zou wel zes weken du ren voor hij zijn been weer gebruiken kon. Een week na het gebeurde werd er een grote taart bij Flip en Willy be zorgd en op de taart stond met suiker letters geschreven: „Uit dankbaarheid, van Kees". Zo toonde Kees zijn dank baarheid voor de redding in die kille sneeuwnacht. Beste jongens en meisjes, Er waren weer heel mooie kleur platen bij de inzendingen die ik mocht ontvangen. Allemaal hartelijk dank voor je inzending! Vier exemplaren spanden de kroon en die ontvangen dan ook de prijzen, terwijl nog vier andere kinderen een troostprijs ver dienen. Hier volgen naam en adres van de gelukkigen: le prijs: (geschenkbon van 5, Joke van Amerongen, Zuiderkade 25, Ede (13 jaar); 2e prijs: (geschenkbon van 3,50) Henkie Roodbeen, Groene- veldselaan 112, Veenendaal (6 jaar); 3e prijs: (geschenkbon van 2,50) Cor- rie van Wijk, Nieuwe Veenendaalseweg 116, Rhenen (8 jaar); 4e prijs: (ge schenkbon van 2,50) Lida van Koo- ten, Hoofdweg 7, Ederveen (10 jaar). Troostprijzen: Gonnie de Kroon, Kon. Wilhelminaweg 70, Amerongen; Riet v. d. Wee, Zandstraat 84, Veenendaal; Joke Verwoert, Molenweg 16, Achterberg en Reyer Demoet, Panhuis 75, Veenendaal. Allemaal weer van harte gefeliciteerd en ik wens jullie en al mijn andere neven en nichten een blij en gelukkig 1961 toe! Hartelijke groeten van tante Jos. ONZE JARIGEN 30 dec. Bertie Rijken. 1 jan. Johannes Latul, Ederveen. 1 Gerard Bas. 1 Rijk Roor. 1 Gerard Leppers. 2 Laura Hoevens. 2 Jan van Amerongen. 2 Teuni van Heerdt. 3 Henk van Ravenswaaij. 4 Ad. Mijnhardt. 4 Janny en Sanny Tijssen. 4 Adri van Blitterswijk, Eist. 5 Gerda Bremdsema. 6 Geurt Alberti. 6 Marjo Walgering. 6 Marijke v. d. Bogaard, Rens- woude. 7 jan. Suusje Achterberg, Rhenen 7 Cor van Maanen 8 Tonnie Mulder 10 Edie Jansen 10 Joke Hofland, Rhenen 10 Janny van Kooten 10 Wijnie Sukkel 10 Henny Bouman 10 Netty van Braak 12 Evert Schreuder 13 Sander van de Pol 13 Eefje de Gooyer, Ederveen Allemaal hartelijk gefeliciteerd! Allemaal gefeliciteerd. NIEUWE RAADSELS Voor ouderen. I. Wie kan vliegen zonder vleugels? Wie kan hollen zonder teugels? Wie kan neerslaan zonder hand? Wie kan blazen in de brand Zonder mond? Wie is 't, die weet Hoe die rare snaak toch heet? II. Xvloeistof, die traag loopt. X - tuinbouwprodukt. X - - waterkering. Xharde, hoornachtige laag. X - - - - plaats in Friesland. X - - - - deel van een dag. X - - zeevogel. X - - - wat overblijft. X - vrouw van Abraham. Xnaam van voetbalclub. X - - - plaats bij Arnhem. X - - boom. X - - - - zit in een naaidoos. X - - - - plaats in Zuid-Holland. Op de kruisjeslijn komt de naam van iets wat het jaar besluit. III. Welke spijs komt nooit op tafel? Voor jongeren. I. 't Zijn matten die je 's zomers ziet, Maar voor 't voeten vegen niet. Welke matten zijn dat? II. Zet de cijfers 1 tot en met 8 op een rij. Hieronder komt de naam van iets dat nu heel gauw door een nieuwe moet worden vervangen. 6 2 1 zit op elk huis. 1 2 8 5 hierin wordt boter gemaakt. 6 7 7 3 ruimte in boerderij waar vaak 's zomers op gewoond wordt. 3 4 5 2 meisjesnaam. III. Verborgen maanden. 1. Je hebt mijn kam Aart! 2. Aju Lies, tot ziens hoor! 3. Kom jij ook, To? Bert en Tom zijn er al. 4. Je hebt me in jaren niet gezien, Jan! 5. Gisteren kwam Jaap rillend thuis. ZILVERPAPIERAKTIE Capsules en zilverpapier ontvangen van: Kinderen Katz. Zilverpapier en capsules ontvangen van Dicky v. d. Bovenkamp, Wim Lodder en Ellie van Geerestein. Hartelijk dank! Beste jongens en meisjes, Er staat weer een nieuw jaar voor de deur: 1961. Ook voor jullie kan er in dit nieuwe jaar van alles gebeuren, maar als we mogen weten dat God ons leven in Zijn hand heeft, behoeven we niet te vrezen. Aan Zijn hand gaan we veilig. Ik wens jullie allemaal een goed 1961 toe! Tante Jos. Beste Riet v. d. Wee en Corrie v. Wijk, Ik dank jullie voor je briefje met goede wensen voor Kerst en Nieuw jaar. Jullie zijn allebei bij de gelukkige prijswinnaars zo je ziet. Beste Corrie van de Klift, Ook jouw kleurplaat zag er netjes uit, maar niet iedereen kan nu eenmaal een prijs winnen. Misschien ben je een volgende keer gelukkiger. Dóég! Hartelijke groeten van tante Jos. a. Een goede algemene ontwikkeling b. Representatieve kwaliteiten c. Doorzettingsvermogen. d. In het bezit van auto of scooter Dan verzoeken wij u zich met ons in verbinding te stellen, omdat wij menen dat uw capaciteiten bij ons tot volledige ontplooiing kunnen komen. Voorlopig behoeft u slechts de avonduren beschikbaar te stellen. Brieven onder nr. 5686 aan het bureau v. d. blad. Op de avond dat in het dorp de grote uitvoering zou worden gegeven van de gymnastiekvereniging „Allen Vrienden" stonden Flip en Willy bedenkelijk voor het raam naar de lucht te kijken. Die lucht was grauw en donker en het be gon al zachtjes te sneeuwen. Dat klopte precies met het weerbericht van de radio, dat langdurige sneeuwval voor speld had. Dat zag er niet best uit voor Flip en Willy, die zo graag naar de uit voering wilden, maar daarvoor naar het dorp zouden moeten fietsen, want ze woonden op een boerderij een heel eind buiten het dorp. Om in het dorp te komen, moesten ze over een smalle landweg fietsen en dat zou wel heel moeilijk worden als het de hele avond bleef sneeuwen. Boven dien was er een lang programma en het zou wel laat worden. Moeder keek ook bedenkelijk en toen ze even later aan de avondboterham za ten, zei moeder: „Ik heb er helemaal geen schik van, dat Flip en Willy van avond nog zo laat naar huis moeten komen over die slechte weg." „Nou," zei vader, „dan blijven ze maar lekker thuis." „Hè nee vader," riepen Flip en Willy, „dat meent U niet, we hebben maanden voor de uitvoering gestu deerd en nu thuis blijven, dat kan niet, we redden het wel." Vader lachte. „Weet je wat," zei hij, „we laten moeder niet in ongerustheid zitten, ik breng jullie even met de auto weg en ik kom jullie om half twaalf ook weer halen, dan zijn we met een kwartiertje thuis." Dat was een pracht van een oplossing. En zo reden ze tegen half acht naar het dorp. De weg was al met een sneeuwlaagje bedekt, maar vader leverde zoon en dochter veilig af aan de deur van de zaal waar de uit voering zou gegeven worden. Het werd een fijne uitvoering die pas om half twaalf was afgelopen. Toen Flip en Willy buiten kwamen zagen ze een winterse wereld. Hoog lag de sneeuw en nog steeds viel een dicht gordijn van vlokken uit de lucht. De sneeuw kraakte onder hun voeten, want het vroor ook nog. Wat waren ze blij dat vader met zijn auto al buiten stond te wachten, want op de fiets zou de tocht naar huis haast niet te doen zijn geweest. OP WEG NAAR HUIS Ze stapten gauw in en opgetogen ver telden ze vader dat het een reuze-uit voering was geworden. Ze hadden haast helemaal geen fouten gemaakt en het publiek had steeds weer in de handen geklapt; zo mooi was het gevonden. „Maar nu naar huis, jongens" zei vader. Vader reed weg, dwars door het dorp en al gauw was de auto op de buitenweg die naar de boerderij voerde Op de smalle weg lag de sneeuw hoog en vader moest voorzichtig rijden, om dat hier en daar de sneeuw ook nog tot een hoge berg was opgewaaid. Het ging goed tot ze bij een scherpe bocht waren. ,Daar zag vader ineens Voor vast werk (minstens 1 jaar) gezocht: met gesloten houten of stalen carosserie; lengte 6 meter, hoogte 2.30 meter. Brieven met opgave van bouwjaar bij voorkeur met foto van het materieel, onder nr. 5684 aan het bureau van dit blad. MIDDELGROOT BEDRIJF te Veenendaal vraagt voor directe indiensttreding (VRACHTWAGEN) voor bezorging bij klanten. Zij, die een prettige omgang met de klanten kunnen garanderen, gelieven te solliciteren onder nr. 5683 aan het bureau van dit blad. Voor het verpakkfn van geneesmiddelen kunnen wij nog enkele plaatsen. ■B- Gunstige arbeidsvoorwaarden. Prettige en rustige werkzaamheden Zaterdags vrij Aanmelden bij de portier van Parallelweg 50 Veenendaal. AANMELDEN BIJ DE DIRECTRICE GEVRAAGD IN TEXTIELGROOTHANDEL IN VEENENDAAL welke na korte tijd in staat is zelfstandig te kunnen werken. Leeftijd 20 tot 25 jaar. Moet vrijstelling van militaire dienst hebben of deze vervuld hebben. Na gebleken geschiktheid is goed salaris ver zekerd. Brieven onder nr. 5687 aan het bureau v. d. blad (14) „Het begon ongeveer twee maanden geleden", vertelde Jaspo. „Jaren lang had ik hier ongestoord gewoond met mijn kleindochter Coleandra, wier beide ouders kort na haar geboorte bij een aard beving om het leven kwamen. Wij hadden een kleine stoet van bedienden en leidden een zeer te ruggetrokken bestaan. Eens is mijn geslacht groot geweest. Mijn voorvaderen hebben veel zeeën be varen en in menige krijg lauweren geoogst. Doch thans is Coleandra de laatste telg en tenzij zij nog eens trouwt en zonen krijgt, zal het geslacht met mij uitsterven. Maar dat alles zal u weinig interes seren. Het gaat om wat hier gebeurd is! Het is nu ongeveer twee maanden geleden, dat ik op een vroege ochtend de burchtzaal binnenkwam. Bij de schouw lag een van mijn dienaren voorover op de grond, met een dolk tussen de schouderbladen! De man was lafhartig vermoord!" (Wordt vervolgd) m j Dit koopt u bij Albert Heijn voor Dit koopt U bij Albert Heijn voor Ct 5,° gram Vermice»i 19 Dubbel stuk AH Huishoudzeep 19 Dit koopt u bij Albert Heijn voor I lak 500 gram SpUterwUn Zak 250 gram Boterna 100 gram Boeremetwors 100 gram Gelderse Ham Dit koopt u bij Albert Heijn voor Grote Gemberkoek59 250 gram Kokosbanket59 Pak 225 gram Pindakoekjes59 Doos Zaanse Koeken'metb?nrnlehn0Ilïnde 59 Zak 500 gram Bruine Bonen59 Doos a 4 stukken Palmoliezeep.59 Pot zoetzure hele Augurken59 Blik Gecondenseerde melk ""kdeerr 59 250 gram Grote Pinda's..59 79 Dit koopt u bij Albert Heijn voor pak Corn Flakes K.iio« ?9 Pot A^e^^e'„'J*oVa kwtft* 79 7ak 250 gram *o",c 79 Pot hele Augurken Pot Zilveruitjes 79 Rlik Aspergesgesneden 79 BUK nsp D u _Q Blik Tomatens P 150gram 79 Een Gelderse R°<Mj K WALITEITS- GARANTIE Wanneer u een bij AH gekocht arti kel niet elke cent waard acht die u ervoor betaalde, dan geeft AH u het volle bedrag terug. Dit koopt u hij Albert Heijn voor Zak 500 gram Havermout .kokend 29 Zak 500 gram Tarwegries 2 pakjes Pudding 7smaken Takje 100 gram Smeerkaas 40+ 150 gram Bloedworst Dit kooptu bij Albert Heijn voor Pak 400* TomatenPuree 4**«oncW. 4 an 400 gram Custard Mrd 9 ZakYoo gramH R"ndvet 49 Me Zilviau7tjesaPUC,inm49 Literblik ErZn^^'0^" 49 l^eMayonZ metWm^'^9 *u*je Witte k*k 200 Pram r BlikMaTr«r: *n vruchten f likje Aardbeien Ód 49 "'«■blik Appelmoes 3 flesjes Tonic van v>Udr,inttttn 49 ..JL2,. *ram *üiiiViadrtV: 49 Albert Hetjn 200 gram Rumbonen 69 Rol Chocolade Pastilles69 melk. puur, eatra bitter, gemengd 100 gram Kattetongen meikof puur. 69 150 gram Truffels 69 Literblik Doperwten 69 Literblik Bruine Bonen69 Literblik Witte Bonen 69 Busje Nootmuskaat69 Groot blik Haring in Tomatensaus. 69 Dit koopt u bij Albert voor e'jn ,Pot Bosb 89 Prijsen stjn «eldlg tot M met woensdag 11 januari Albert Heijn

De Vallei | 1961 | | pagina 4