Van Erk's halve prijs KAAL VOLLE HAARDOS liMi feitiÉ* ill Spa, het café van Europa Oranje-Wit behaalde gelijk spel tegen Rhenus (1-1) begrafenis m ARAM BÊEIÉÈliSiÉi G.V.V.V. liep 3-0 achterstand in en won met 5-3 Veenendaal en Groesbeek deelde de punten (2-2) L. VAN DIJK Voor een A. W. de Haas VAN NAAR U kunt het toch niet afschreeuwen HORPANTA Prachtige Haardos ADMINISTRATIEVE KRACHT Shell Sutagascentrafe PETIT BEURRE HAVERMOUT nn AFWASMI0DEL voor halve prijs. Het snoepje van de week voor slechts 15 cent bij elke 4 gulden aan boodschappen De rode burcht van Iph anca TWEEDE BLAD „DE VALLEI"WOENSDAG 19 APRIL 1961 Nr. 31 En dan nog 10°jo korting. In het hartje van de Belgische Ardennen, op 36 km van Luik, ligt het stadje Spa; dat de toeristen niet alleen de bekoring van een verkwikkende omgeving biedt, doch ook het prestige van een luisterrijk verleden vol historische her inneringen. Spa zag inderdaad in de loop van acht eeuwen alle groten en beroemdheden van het vasteland en van de gehele wereld op wandel in haar omgeving en genoot als badplaats lange tijd zulke vermaardheid, dat haar naam in verschillende talen synoniem werd van thermaal station. De toerist, die Spa uit de mooiste ge zichtshoek wil ontdekken, reize via Bal moral hetzij per tram uit Verviers, hetzij per auto over de weg. Balmoral beheerst als een luxueuse citadel met grote hotels en rijke villa's de stad. Links strekt zich het meer van Warfaaz uit onder de hoede van een tegen de helling gebouwd kasteel. Verder wandelen wij over de boulevard des Anglais naar de vallei toe. Een angli caanse kerk, als het ware overgeplant uit een Brits landschap, een katholieke kerk, een synagoog en een evangelische kerk getuigen van het kosmopolitisch karakter van de stad der Bobelins. Spa heeft im mers sedert eeuwen nooit een andere re den van bestaan gehad dan de mensen te genezen en.... te vermaken. Het spel en de bronnen betekenden voor Spa de rijk dom waarvan de monumenten thans nog getuigen. Zo is het weeshuis het voormalig „Maison d'assemblée" of de vermaarde Waux-hall, waarvan de speelzaal tot kapel werd verbouwd. Het huidige Casino ver vangt de eertijds befaamde Redoute en het Stadhuis is een omgebouwde badin richting uit vroeger tijd. In het centrum is in de Pouhon Peter de Grote een schilderij van Fontaine te be zichtigen, bekend als het Gulden Boek van Spa. Het stelt de beroemde bezoekers voor, die hier weleer vertoefden, van Pli- nius en St. Remaclus tot Hugo en la Patti, niet te vergeten Koningin Margot, Justus Lipsius, Cosino Medici, Hendrik III, Ma dame de Lamballe, de Tsaar en Keizer Joseph II. Men zal u ook vertellen dat Gustaaf III van Zweden en Alexander Dumas in het Hótel des Bains logeerde, Spontini in een huis aan de rue du Mar- sché en Jules Janin weer elders. Onder het lover van de promenades zag men vaak Meyerbeer op een ezel gezeten een tochtje muken en de Hertogin van Orleans op een kameel rondkuieren. De herrie om de speeltafels, waar het faro, het trente- et-quarante en andere hazardspelen wer den beoefend, gaf aanleiding tot het uit breken beschikte over het monopolium van die vruchtdragende exploitatie en toen hij de vergunning tot het in stand houden van een nieuwe speelzaal weiger de, gingen te Luik de poppen aan 't dan sen. De geneeskracht der bronnen deed Wil helm II in 1918 beslissen hier zijn groot hoofdkwartier op te slaan. De Kaiser ver bleef in het kasteel van Neubois waar thans nog kan worden bezocht zijn onder grondse betonnen en geblindeerde schuil plaats, welke hij in het park deed bou wen. Maarschalk von Hindenburg nam zijn intrek in de villa Sous-Bois terwijl de bureaus van de Staf waren gevestigd in het Grand Hótel Brittanique. Op 10 no vember 1918 na een dramatisch onderhoud met de kroonprins, deed de Keizer troon afstand en vertrok hij per auto naar Ne derland. Spa als zetel van de Wapenstilstands commissie, ontving vervolgens Hoover, ge neraal Pershing en de maarschalken Haig en Foch. Geen toerist kan weerstand bieden aan het maken van een wandeling langs de verschillende bronnen w.o. de Tonnelet, de Sauvenière en de Géronstère en even min aan een bezoek van de badinrichting, die gevoed wordt door de Marie-Henriette- bron met een debiet van 350.000 liter per etmaal. Een wandeling door het Pare de Sept Heures voert ons langs de stijgende hel ling naar de Annette et Lubin-heuvel. Deze wordt zo geheten naar de namen van twee verliefde boerenkinderen, die door de sentimentele smaak van het einde der 18e eeuw, zulke vermaardheid ver wierven dat Marmontel over hun avon tuur een sterk opgesmukt verhaal schreef, Wie meer wil vernemen van de geschie denis van Spa, leze Le Spadacrème van Henri de Heer (1644), Les Amusements de Spa van Hecquet (1734) en het werk van Albert Body, een geleerde uit de streek. Bovendien zijn aan te bevelen de biblio theek en het museum waar de „jolités" van Spa worden bewaard, fraai beschil derd houtsnijwerk zoals koffertjes, bon- bonnières („orangettes"), uurplaten voor waterdrinkers, die zeer in trek waren en waaraan vele schilders zoals Xhrouet en Leloup hun kunst wijdden. Vele vooraanstaande Bobelins zorgden voor de uitbreiding van het wandelwegen net in de omgeving alsmede voor het op richten van monumenten. Uit erkentelijk heid voor de genezing van hun moeder werd een dankaltaar opgericht door de kinderen van de Hertog van Orleans, de bekende Philipe-Egalité, die op het scha vot de dood zou vinden. De oudste der zonen was de toekomstige Louis-Philippe. Het monument van de Zegepraal in het Pare des Sept Heures, een werk van God fried de Vreese, werd de stad aangeboden door majoor Radclyffe, die evenals de vele andere Engelsen graag te Spa ver toefde. De aacomodatie van de stad omvat 1050 hotelkamers met het modernste comfort. In de toeristische uitrusting van het vermaarde waterkuuroord werd inderdaad ook voor 8 miljoen dollar geïnvesteerd. Vermelden wij nog dat de excursies naar Theux, Malmédy alsmede naar de Hoge Venen over de Sauvenière en Mal- champs gemakkelijk te doen zijn. Om te eindigen nog een woord over het medisch belang van Spa. De Thermae te Spa bieden de badgasten volledige en keurig verzorgde kuren aan. Koolzuurhoudende natuurbaden voor de behandeling van hart- en aderziekten. Modderbaden en radio-actief water voor de behandeling van reumatische aandoe ningen, jicht, vrouwenziekten, stoornissen ten gevolge van beenbreuk. Sterk Ijzerhoudende en koolzuurhouden de bronnen voor behandeling van bloed armoede en stofwisselingsziekten. Inhalatie^: niet tuberculeuze aandoe ningen van de ademhalingsorganen en van neus en keel. Eau de la Reine van de Source de la Rei ne of Koninginnebron, diuretisch werkend water. Volledige inrichtingen voor physiothe- rapie (Roentgenstralen-diathermie-hydro- thérapie). Volledig klinisch laboratorium. Kulan verloor op eigen terrein van Valleivogels Valleivogels is erin geslaagd om kam pioen Kulan, dat 2'/t jaar op eigen ter rein niet verloor, een 5-2 nederlaag toe te brengen. In de eerste helft was het een vrij gelijkopgaande strijd. Na ongeveer tien minuten spelen kon v. 't Foort de Val leivogels op bijzonder fraaie wijze aan de leiding brengen (0-1). Het was ech ter Henzen, die enkele minuten later de partijen weer op gelijke voet bracht (1-1). Nog voor de rust was het weer v. 't Foort, die zijn club een voorsprong gaf (1-2). Hoewel Kulan nog wel enkele kansen kreeg, bleef het toch bij die stand. Na de thee werd het door O verheem al spoedig 1-3, door een fout in de ver dediging. Nu was het Henzen weer, die er één minuut later 2-3 van maakte. Kulan had hiermede haar kruit ver schoten. Valleivogels deed het beter en wist met twee doelpunten van Over- heem, de eindstand op 2-5 te brengen. Kulan zal zaterdag in Harderwijk te gen Vesloco uit een heel ander vaatje moeten tappen, wanneer zij tenminste bezield zijn van de gedachte, om de promotie een feit te maken. GVVV speelde in Harderwijk tegen VVOG een vrij spectaculaire wedstrijd. Een in de eerste 20 minuten opgelopen 3-0 achterstand werd nog in de eerste helft ingelopen en na de hervatting zelfs in een 5-3 overwinning omgezet. Met twee invallers voor Schols en G. v. d. Bovenkamp, werd deze laatste competitiewedstrijd begonnen. Hoewel de Veenendalers van het begin af ster ker waren, was het toch al spoedig 1-0 in het voordeel der gastheren. Kort daarna nog een geheid buitenspeldoel- punt (2-0). Toen in de 20e minuut de overigens goed leidende scheidsrechter GVVV gaat nederlaag-wedstrijden organiseren De voetbalvereniging GVVV is voor nemens om voor de periode van 29 april tot en met 3 juni, nederlaagwedstrijden te organiseren. Het is de bedoeling om vijf wedstrij den te spelen, steeds op zaterdagavond. De aanvangstijd is bepaald op half zeven. Er zijn al reeds diverse bekende clubs, zowel uit de zaterdag- als zon dagcompetitie, uitgenodigd om aan het nederlaagtoernooi deel te nemen. De eerste prijs van dit nederlaagtoernooi zal bestaan uit elf voetbalshirts naar keuze. Veenendaal trok met vier invallers naar Groesbeek, om daar in een leuke en aantrekkelijke wedstrijd tot een puntenverdeling te komen. Er stond bij deze ontmoeting niets meer op het spel, wat ook goed te zien was. Er werd aan beide kanten rustig gecombineerd, waardoor zich een partij voetbal ontwikkelde, die het aankijken goed waard was. Veenendaal had twee debutanten op de buitenplaatsen. Het waren twee jeugdspelers met name Van Asselt en Bouman, die beide met een goed doel punt hun stempel op deze ontmoeting legde. Reeds in de tiende minuut nam Vee nendaal de leiding. Anton Muller plaatste de bal over de Groesbeekse achterhoede, waar linksbuiten Van As selt goed opgesteld stond en de bal rustig in het doel tikte (0-1). Na 20 minuten werd het door een Advendo besloot seizoen met dikke nederlaag tegen Rubo Advendo te Edcrveen heeft het voet balseizoen besloten met een 5-1 nederlaag in de tliuiswedstyd tegen Rubo uit Drie bergen. De zwartwittcn hebben een zeer matig seizoen achter de rug en eindigden op de voorlaatste plaats met zes punten uit zestien wedstrijden. Dit minder goede resultaat moet voor namelijk worden geweten aan een gebrek aan training en een zeer zwak ploegver- band. Individueel komen enkele Advendo- spelers wel tot aardige prestaties, maar de ploeg zelf maakte de indruk niet op el kaar te zijn ingespeeld. Een intensieve training kan dit teamverband verbeteren en dat hoopt Advendo dan ook in het volgend seizoen te bereiken. Wat de wedstrijd tegen Rubo betreft kan worden gezegd dat de gasten een hard en fors partijtje voetbal speelden, maar ook sterker waren dan Advendo dat voort durend naar haar vorm liep te zoeken. Voor rust ging het nog aardig, want na dat Rubo de leiding had genomen kon Henk Maniputty de Ederveense ploeg naar een 1-1 gelijke ruststand schieten. Na rust was Advendo nergens meer en domineer de Rubo volkomen, zodat zij met nog vier doelpunten de eindstand op 5-1 brachten. strafschop weer gelijk (1-1). Voor ech ter de rust inging was het rechtsbuiten Bouman, die Veenendaal opnieuw aan de leiding bracht (1-2). Evenals in de eerste helft, was er ook na de hervatting weinig of geen krachtsverschil. Doelpunten bleven ech ter schaars. Groesbeek was de geluk kigste en kon in de 15e minuut door haar midvoor opnieuw de gelijkmaker noteren. Er werd de resterende tijd niet meer gedoelpunt, Zodat met een 2-2 gelijke stand het einde kwam. nog een handsbal van de tegenpartij over het hoofd zag, stonden de Veenen dalers met 3-0 achter. GVVV gaf het echter niet op. Onder de bezielende lei ding van aanvoerder Hoedeman, werd een fel offensief ingezet, waarbij al spoedig door twee keiharde en onhoud bare schoten van Zoutewelle, de stand op 3-2 kwam. De Veenendalers gingen door en kort voor de rust kon Van Es sen uit een goede voorzet van Ditewig de partijen weer op gelijke voet bren gen (3-3). Na de hervatting begon GVVV direct zeer agressief en werd steeds sterker. Doelpunten konden dan ook niet uit blijven. Het was dan ook al spoedig weer Van Essen, die, na de keeper uit zijn doel gelokt te hebben, de bal keurig over hem heen lepelde (3-4). De gasten zagen het gevaar van een grote neder laag en trokken zich min of meer in de verdediging terug. Toch braken de Vee nendalers nog éénmaal door. Dat was twee minuten voor tijd, toen Leppers de bal vrij speelde en goed doorgaf aan Ditewig, die op zijn beurt onhoudbaar inschoot (3-5). Merino's deed het goed en won met 2-0 van Maarssen Merino's heeft de competitie goed uit gezet. Met 2-0 werd in Maarssen van een club van dezelfde naam gewonnen. Dit is al een prestatie op zichzelf, omdat Maarssen nog kampioenskansen meen de te hebben en natuurlijk alles op alles ging zetten. Nietemin werd het een ver diende overwinning voor de wolmensen. Reeds 2 minuten na de aanvang kon Merino's door Velthuizen de leiding nemen (0-1). Het werd daarna een ge lijkopgaande strijd, die voor de rust geen doelpunten meer bracht. Na de thee was Merino's aanmerke lijk sterker, maar doelpunten maken bleek ook toen erg moeilijk te zijn. Het duurde dan ook tot drie minuten voor tijd, voordat v. d. Berg de zo zwaar be vochten zege veilig kon stellen (0-2). De beslissing in deze afdeling is in middels gevallen, want Geinoord kon zaterdag de kampioensvlag hijsen. In een uitermate sportieve, spannende maar niet vaak boeiende wedstrijd heeft ORANJE WIT zondagmiddag „Achter de Sparren" een gel(jk spel behaald tegen het sterker geachte RHENUS dat hiermede alle illusies omtrent een eventueel kampioen schap werd ontnomen. Wat spanning betreft is het talrijke publiek wel goed aan zijn trek gekomen, vooral de laatste twintig minuten toen beide ploegen alles op) alles zetten de gelijke stand in hun voordeel te wijzigen. Direkt na de aftrap trok Rhenus via de ten van Oranje-Wit die vier minuten voor rechtervleugel ten aanval. Succes had dit aanvankelijk niet zodat het spel op en neer golfde. In deze periode werd er hard gewerkt envele kansen aan beide zijden om zeep gebracht. Na ongeveer twintig minuten wijzigde het spelbeeld zich plotseling toen een hoge trap vanaf het middenveld voor het Oran- je-Wit-doel terecht kwam. Linksbuiten v. Baaren was er als de kippen bij en profi teerde zonder aarzelen van een misver stand tussen de doelverdediger en de linksback van de Elstenaren: 0-1 voor Rhenus. Deze achterstand bracht de thuisclub zichtbaar uit haar doen zodat Rhenus meer vrijheid kreeg en het accent op de aan val kon leggen. Toch was het de linksbui- rust de kans van zijn leven kreeg om gelijk te maken, maar deze zeer tot onge noegen van de supporters, niet benutte. Na rust kwam Rhenus met een gewij zigde voorhoede in het veld, hetgeen ech ter geen verbetering bleek te zijn. De thuisclub, goed gesteund door de midden linie, trok onmiddellijk weer ten aanval, hetgeen in de 25ste minuut succes ople verde. Op de rand van het strafschopgebied kreeg O.W. een vrije trap te nemen en de afgemeten voorzet van Peters werd met een prachtige kopstoot van mid voor Houtrust afgerond. (1-1) De resterende tijd verliep onder grote spanning, maar de produktie van doelpun ten bleek niet meer te functioneren. HEREN Graan-, Kolen- en Aardappelhandelaren Laat uw zakken vakkun dig repareren door Nw. Veenendaalseweg 167, RHENEN Opleiding voor Radiotech nicus, Radiomonteur en Radiodetailhandel, privé of in groepsverband. Privéles Wis- en Natuurkunde voor V.M.T.O., M.U.L.O. A en B, H.B.S. A en B. Gunstige voorwaarden. H. L. v. d. BROEK, Gou- denregenplants. 22 - Rhe- nen. met auto's zijn wij speciaal ingericht 4-8 persoons auto's disponibel N.V. v/h Fa. Wed Kerkewijk 91, Telef. 2843 Wanneer u de goede hoe danigheden van uw arti kelen onder de aandacht van het kopend publiek wilt brengen. Daarvoor staat ,De Vallei' te uwer beschikking. Dit nieuwsblad wordt, doordat het plaatselijk en regionaal nieuws brengt, niet ge lezen, maar „gespeld" van A tot Z. In die sfeer genieten ook uw adver tenties een bijzondere be langstelling. De resultaten bewijzen dat. Adverteert dus in De Vallei. Het blad met verreweg de grootste oplaag voor de omgeving. - Dank zij 's werelds nieuw- ste oestrogene haargroei middel (n. 1. ond. v. Amerikaanse Professoren) kreeg ook de heer Mulder, Stationsweg, Zuidlaren, weer een (zie foto's). Wilt U ook weten of Hor- panta ook U nog kan hel pen? Komt dan op de zit ting die Horpanta-experts houden voor de1 gez. Hor- panta-wederverkopers, in VEENENDAAL op donder dag 20 april a.s. 's avonds van 6 tot 9 uur in Café Vonk, Kerkewijk 13, Tel. 2832 (aparte zaal). HAARONDERZOEK IS GEHEEL KOSTELOOS Op druk HANDELSKANTOOR wordt gevraagd: Mann.l. ervaren Vereisten: Gedegen boekhoudkundige kennis, kunnende typen. Leeftijd: 23 - 30 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan: Eerste Utrechtse- LUtrechtse Handelsonderneming N.V., Utrechtse- fl straatweg 224 - Rhenen. Zó eenvoudig npemt u een heerlijke douche In uw eigen huis! Wanneer u maar wilt, dankzij „SHELL BUTAGAS"! Dit ene gei ser in de keuken levert elk gewenst mo ment warm water: voor de douche, voor de afwas, voor het baby-badje... En boven dien is „SHELL BUTAGAS" erg voordelig: een douche van vijf minuten voor nog geen vijf centl „SHELL BUTAGAS" ook voor koken, verwarmen, verlichten, strijken en koelen. En natuurlijk voor een geiser. Altijd warm water in een handomdraai, ook voor een douche Bovendien kunt u tegenwoordig zo'n moderne geiser heel gemakkelijk huren Vraag inlichtingen aan de depothouder! Hoofddealer Telefoon 2425 b.g.g. 3212 of 2202 Veenendaal de bekende de Gruyter petit-beurre uit eigen bakkerij. Verse voorraad. Deze week per pak 10 cent voordeliger. IÉMMJM hitl'1 DEZE n pak voor slechts EZE AANBIEDINGEN ZIJN GELDIG VAN cent /sC* deze week een pak „zonder koken haver mout" (zo gezond!) kant en klaar. kunt U deze week voor half geld ko pen wanneer U Uw boodschappen bij de Gruyter doet tot een bedrag van tenminste f.6,-. NORMALE PRIJS ALTIJD 75 CENT. „zonder koken". ill I U kunt kiezen uit alle melanges en ook uit de bekende doosjes met zakjes thee. Een prachtige gelegen heid om een paar pakjes in huis te nemen. THEE EEN PAKJE OF EEN DOOSJE ZAKJES THEE (soort naar keuze) Afwassen komt elke dag terug maar zo'n buitenkansje krijgt U niet elke dag. i'Mil ELK 2e PAK voor bij aankoop van f.6. liSliiB de Gruyter artikelen. no. 610410 (41) Het duurde niet lang, of het paneel schoof opzij en het donkere gat werd weer zichtbaar. „Dat is dus de oplossing van het raadsel!" riep heer Jaspo uit. „Hierdoor kon iemand ongehinderd in de burcht komen en haar weer verlaten, zonder dat iemand het zag!" En Presto voegde er aan toe: „En dit is waarschijnlijk ook de weg, waarlangs heer Aram en Lom zijn verdwenen!" Hij aarzelde een ogenblik en keek vragend naar de burchtheer. Doch de grijs aard begreep hem direct en zèi: „Ga gerust mijn jongen! Ik zal mij weten te redden en wanneer deze indringers het op mij gemunt hebben, zal ik mij tot het laatst weten te verdedigen!" Het kostte de schildknaap moeite de oude man alleen achter te laten, doch wie weet, hoezeer zijn meester op dat zelfde ogenblik zijn hulp behoefde. Het ergste ge vaar was echter voor Aram, althans voor het ogen blik geweken. Blijkbaar had zijn opmerking over de hulp die onderweg was, zijn tegenstander toch getroffen. Hij legde Aram op het dek neer en zei: „Misschien is het wat voorbarig, u thans reeds te laten verdwijnen! Ge kunt mij wellicht nog van nut zijn!" En zonder zich verder om zijn slachtoffer te bekommeren, begon hij het zeil van de kleine boot te hijsen. (Wordt vervolgd) VC Veenendaal Unitas (Doorn): Duel om eersteklasserschap Hoewel een Veenendaalse nederlaag tegen het Doornse Unitas vrijdagavond in de zaal van het Chr. Lyceum nog niet behoeft te betekenen, dat de VCV- ers uitgeschakeld zijn voor promotie naar de eerste klasse, is het toch zo, dat hun kansen dan aanzienlijk zijn verminderd. Het is n.l. zo dat de twee kampioenen der beide tweede-klasse afdelingen automatisch promoveren, terwijl de ploegen die op de tweede plaats eindi gen een beslissingswedstrijd spelen om één plaats in de eerste klasse. VC Vee nendaal heeft aan een gelijk spel ge noeg om zich te verzekeren van deze tweede plaats, terwijl VCV-winst de mogelijkheid openhoud te kunnen pro fiteren van misstappen van no. 1 van de ranglijst Set Up. Over het niet winnen van een even tuele beslissingswedstrijd tegen de no. 2 van de andere afdeling behoeven de VCV-ers zich weinig zorgen te maken: het team van de Utrechtse politie - UPS I - speelde vrijdagavond met zeer veel moeite gelijk tegen de VCV- reserves, zodat verwacht mag worden, dat het eerste team van VCV zich via een eventuele beslissingswedstrijd in de eerste klasse zal kunnen werken. Het reserve-herenteam speelt even eens vrijdagavond thuis, n.l. tegen het sterke VCM II. De reserve-dames spelen donderdag avond hun laatste (thuis)wedstrijd te gen UW II. Het hoofdklasse-damesteam zal in Dordrecht uitkomen tegen St. Paul. In de thuiswedstrijd wonnen de VCV-sters zeer gemakkelijk met 3-0, doch gezien de uiterst matige prestaties in de laat ste wedstrijden, is het voorspellen van een Veenendaalse overwinning ook in de uitwedstrijd een op zijn zachtst ge zegd optimistische uitspraak. Uitslagen deze weck: VC Veenendaal UPS I: 2-2. Setst. 15-12; 15-13; 14-16; 15-12. B.V.V.-NIEUWS De populaire Veenendaalse biljartver eniging B.V.V. is weer voor do Zoveelste maal kampioen geworden. Ook het tweede team deelde In de glorie, door beslag to leggen op de bovenste plaats van haar af deling. Deze actieve biljarters zitten ook na de competitie niet stil en hielden dan ook dezer dagen een niet onbelangrijke leden vergadering. Tijdens de bestuursverkiezing bleek men het goed eens te zijn, want de aftredende voorzitter W. v. Asselt en pen ningmeester C. v. Dam, werden met alge mene stemmen herkozen. In de bestaande vacature van secretaris werd eveneens met algemene stemmen de heer S. J. Klijn, ge kozen, terwijl de heer E. v. Asselt als secretaris-assistent zal optreden. Verder werd besloten tot het organi seren van een onderlinge team wedstrijd. Het gaat dus niet om de persoonlijke re- sulaten, maar om de team prestaties. Aan deze wedstrijden zullen vijf BW teams deelnemen, doch niet in de gebruikelijke samenstelling zoals in de competitie ge speeld werd. Alle spelers zijn door elkaar geplaatst, zodat om de wedstrijden zo open mogelijk te houden in elk team, zowel de hoog als de laagst geklasseerden voor ko men. De wedstrijden zijn aangevangen op maandag 17 april en zullen eindigen op dinsdag 16 mei. Een belangrijk besluit uit deze vergadering was wel, dat men naar alle waarschijnlijkheid in het nieuwe sei zoen zal aansluiten bij de Nederlands® Biljartbond.

De Vallei | 1961 | | pagina 3