speculaas 500 grams pakJOtTct m. LElDSUHE WOLSPINNERIJ VESTIGT NIEUWE FABRIEK IN BELGIE Nog 18 autos tekort Nieuw veld voor „Scherpenzeel" Aan 't strand van Scheveningen AGENTSCHAPPEN „DE VALLEI" Advertenties en abonnementen ADVERTEREN DOET VERKOPEN X u n RA 1 KORTING «es vruchtenpuddingsaus chocolade-korrels suikerruitjes 8 Victoria-repen 98ct D0V0-I - Mil. Elftal Wie goed kijkt, kiest -artikelen! io% KORTING Boekjaar spreekt van stijgende omzetten UITGIFTE AANDELEN Buurtver. „Westersingel" maakte uitstapje Marktberichten Stijging omzetten 20?/o Dividend DIEFSTAL VAN WOL OP FABRIEK Interessante krachtmeting voor DOVO I Burgemeester verrichtte aftrap Veenendaal haalde op nippertje de gelijkmaker RHENEN Kettingbotsing op Rhenense Rijnbrug C. J. SLIEKER VIERDE ZILVEREN AMBTSJUBILEUM RENSWOUDE SCHERPENZEEL Onvoorzichtige bromfietser nü 75 c* - 15 geldzegels «gl bij elk pak VéGé-Goudmerkkoffie >Vr melk 85 ct - 34 geldzegels puur 80 ct - 32 geldzegels 2 blikjes soepgroente 54 Ct - 20 geldzegels een heerlijk koekje 250 gr. 59 Ct - 12 geldzegels zachte CdrCHTiels 150 gr. 49ct -10 geldzegels EXTRA DEZE WEEK GRATIS FLES LIMONADE bij 1 Ltr. kruik frambozen /bessenwijn nieuwe oogst 295 Ct „De uitbreiding van de eigen produktiemogelykheden is het voorwerp ge weest van langdurige en uitgebreide onderzoekingen naar geschikte vestigings- mogclykhcdcn, welke tenslotte hebben geresulteerd in de aankoop, thans enige maanden geleden van een bestaand fabriekspand in Lokcren, België, waar ar beidskrachten beschikbaar bleken te zyn. Omstreeks september a,s. vcronder- sellen wy met de inrichting en voorbereiding zover gereed te zyn, dat aldaar een deel van onze produktie kan worden ondergebracht, zodat wy hopen gedu rende het a.s winterseizoen nog in belangrijke mate van deze produklie-uit- breiding te kunnen profiteren, verrassingen voorbehouden". Aldus wordt in het verslag van de directie over het boekjaar 1960/'61 van de Leidsehe Wolspinnerij n.v. melding gemaakt van de vestiging van een nieuwe fabriek in België. In het prue-advies van de Raad van Commissarissen dat tijdens de alge mene vergadering van aandeelhouders op maandag 21 aug. a.s. behandeld zal worden, wordt verklaard dat in overleg met de directie is besloten tegen beta ling van 100% in contanten en uitslui tend voor aandeelhouders der vennoot schap een gedeelte van het bezit aan ingekochte eigen aandelen verkrijgbaar te stellen, te weten voor een totaal be drag van 342.700,zijnde 10 u/o van het op 31 maart 1961 in omloop zijnde kapitaal, inclusief het per deze datum nog opvraagbare bedrag aan bonus aandelen, waartoe houders van restant dividendbewijzen over voorgaande ja ren nog gerechtigd zijn in de verhou ding van 10 oude aandelen voor de ver krijging van 1 nieuw aandeel, resp. 10 onderaandelen voor 1 nieuw onderaan deel, tegen betaling van 500,voor een gewoon aandeel van 500,nomi naal, resp. tegen betaling van 100, voor een gewoon onderaandeel van 100,nominaal. De juiste voorwaarden van inschrij ving en storting zullen nog nader be kend gemaakt worden. Wel staat reeds vast dat de inschrijving openstaat tot en met 15 november 1961, terwijl stor ting zal dienen te geschieden op 30 nov. 1961. De uit te geven aandelen delen voor de hell't in de winstuitkering over het boekjaar april '61/maart '62. Voor de autotocht bejaarden op woensdagmiddag 30 augustus a.s. komt het Comité Autotocht Be jaarden nog 18 auto's tekort. Men hoopt dat dit euvel in de loop van deze week verholpen zal zijn. Autobezit ters welke nog geen aanmeldingsformulier hebben ontvangen en die toch aan de tocht willen deelnemene worden vrien delijk verzocht zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de adressen Hoofdstraat 90 en SI. de Bruineplein 31. Vermoedelijk zal de gehele karavaan bestaan uit 120 personenauto's, 3 bussen en 3 combi's. PROPAGANDAAVOND HOLLANDIA Op donderdag 7 september a.s. organiseert de Hollandia Tricotagefabriek te Alphen a.d. Rijn een grote propagandaavond. Naast het optreden van het Hollandia- koor uit Veenendaal o.l.v. de heer Tony Spaan, staat ook vertoning van dias op het programma. Zestig kinderen van de buurtvereniging „Westersingel" hebben zaterdag hun jaar lijks uitstapje gemaakt. De reis ging dit maal via diverse plaatsen op de Veluwe naar Harderwijk, waar de kinderen volop hebben genoten. Omstreeks één uur 's middags vertrok de touringcar met de opgewekte jeugd uit Veenendaal. De weersomstandigheden wa ren tamelijk gunstig zodat er in Harder wijk naar hartelust werd gezwommen en gevaren. Ook van de speeltuin werd druk gebruik gemaakt, terwijl Vele Wester singel-bewonertjes met aandacht de ge dragingen van de zeehonden volgden. De terugreis ging via Amersfoort en Soester- berg naar de Leusderhei waar de kinde ren nogmaals werden getracteerd. Om streeks half negen was men moe, maar uiterst voldaan weer thuis. De buurtvereniging „Westersingel" is nog een van de weinige buurtverenigin gen welke een grote levensvatbaarheid blijkt te bezitten. Bij de oprichting in 1955 werden alle bewoners van de twee flats lid in totaal 48 en nu zes jaar later telt de vereniging nog steeds 48 le den. Behalve de jaarlijkse reis voor de kinderen, is ook uit eigen middelen een speeltuin aangelegd. Eiermarkt: aanvoer 92.000 stuks. Prijzen van 14,tot 14,35 voor de grote eieren en van 6,tot 12, voor de kleine exemplaren. Alles per 100 stuks. Handel vlug. Biggenmarkt: aanvoer 65 stuks. Prij zen van 58,tot 78,per stuk. Han del redelijk. POSTDUIVENNIEUWS De uitslag van de wedvlucht vanaf Southend in Engeland, die dit week einde plaatsvond, is voor leden van de Veenendaalse postduivenvereniging „De Snel post": G. J. van Manen 1, 17; G. Diepeveen en Zn. 2; B. van Resteren 3; E. Hei wegen 4; R. Sukkel 5, 6, van Geeren- stein 7, 13; R. van Doorn 8; C. van As- selt 9, 10, 11; P. W. van Zetten 12, 14, 15; Joh. van Manen 16. Blijkens het verslag van de directie vertoonde de omzet, zowel op de bin nenlandse als op de buitenlandse mark ten een zeer bevredigende stijging. Toe neming van loonkosten en overige pro- duktiekosten vormden een ongunstige factor, welke ook' ten dele verband houdt met de invoering van de 5-daagse werkweek. Een punt van byzondere zorg is de personeelsvoorziening. Men vond een oplossing door een gedeelte van het produkt in de vorm van loonopdrachten buiten het eigen bedryf te doen vervaardigen Voor de vervanging en modernisering van machines en installaties werd in de loop van het boekjaar voor een be drag van ca. 500.U00,— besteld, ter wijl verbouwing en nieuwbouw een be drag van ca. 200.000,— vergden. De uitbreiding van de belangensfeer in het gebied der EGG zullen verdere inves teringen noodzakelijk maken. De verkoop ontwikkelt zich volgens de directie naar wens en volgens ver wachtingen en men hoopt dat de groei van de omzetcijfers zich zal bestendi gen. De exploitatiewinst over het laatste boekjaar bedroeg f 3.484.025,— (vorig jaar 3.228.776,een stijging dus van ruim 250.000,Voor interest wordt uitgetrokken 47.751,— (29.853) en voor diverse afschrijvingen 647.363, (628.114). Aan vennootschapsbelasting werd betaald 1.375.000,— (1.190.000), zodat na reserveringen een saldowinst resteert van f 859.726,— (633.722). Voorgesteld wordt 20% dividend uit te keren, waarvan reeds 6% als inte- rimdividend beschikbaar werd gesteld. Het thans nog toekomende dividend van 14 denkt men alsvolgt uit te keren: 4% in contanten en 10% naar keuze in contanten of in gewone aan delen. VEENENDALER IN ARREST De politie heeft dezer dagen de Vee- nendaler J. in arrest gesteld in ver band met diefstal van een hoeveelheid lood en wol. J., arbeider op een der plaatselijke fa brieken, heeft, naar nu blijkt, regelmatig wat lood of wol, mee naar huis genomen. Omdat men hem niet geheel vertrouw de werd onverwacht huiszoeking gedaan waar een deel van de vermiste goederen t.w.v. ongeveer honderdvijftig gulden, werd gevonden. J. zit thans in voorarrest. ONVOORZICHTIGE DAME Mej. v. K. uit Rhenen stapte dinsdag op de Kerkewijk uit een NBM-bus, stak zon der op het verkeer te letten het rijwiel pad over en liep pardoes tegen de brom fietser A uit Veenendaal. Behalve enkele ontvellingen van de duo-passagiere ont stond er schade aan de bromfiets. BROMFIETSER GEVALLEN Maandagavond is de bromfietser v. R. uit Ede op de Pr. Bernhardlaan ten val gekomen omdat een hond plotseling de straat overstak. Hij kreeg ontvellingen het been en zijn bromfiets werd flink be schadigd. De eigenaar van de hond is onbekend. DOVO I is zich al weer aan het voorbereiden voor de komende (zwa re) competitie. Zo wordt a.s. donder dag 17 augustus aan het Panhuis ge speeld tegen het Militaire Elftal uit Ede. Men kon ons nog geen juiste opgave van het elftal verstrekken, maar-wij- A.s. donderdag terrein Panhuis Aanvang 18.30 uur. zigingen voorbehouden - staan o.a. spe lers opgesteld uit DFC II, Baronie I, Zwolse Boys I, terwijl ook enkele spe lers uit het zaterdagmiddagvoetbal mee zullen doen, o.a. De Graaf uit de Zwa luwen. Dit kan dus een belangwekken de wedstrijd worden, die Dovo de han den vol zal geven. De eerstvolgende wedstrijd die Dovo dan speelt is op zaterdag 26 aug. a.s. Met twee elftallen gaat men dan een tegenbezoek brengen aan Kozakken Boys uit Werkendam. Deze tegenstan der ontmoette men reeds in Veenendaal op 15 juli, waarbij het eerste op het nippertje gelijk wist te spelen, terwijl het 2e met forse cijfers verloor. JEUGDGEBOUW INDUSTRIE LAAN WORDT GROTER Nog deze week zal het aannemersbe drijf Kosters uit Eist een begin maken met de uitbreiding van het Jcugdgebouw aan de Industriclaan. De werkzaamheden omvatten een nieuwe ruimte van 7% bij 71/a meter welke b(j de reeds bestaande handenarbeid-ruimtc getrokken zal wor den. Genoemde firma plaatst de romp van het nieuwe gedeelte, waarna jeugd werkleider van Pijpen en zijn assisten ten zelf voor de afwerking zoals schil derwerk, inrichting e.d. zullen zorgen. Zoals bekend is deze uitbreiding mede mogelijk geworden doordat tij dens de laatst gehouden raadsvergade ring de subsidie voor het jeugdwerk van 2600,per jaar verhoogd werd tot 4000,per jaar. Het huidige ge bouw heeft een capaciteit van 300 jon geren per week, maar in de twee jaar tijds dat het jeugdwerk in Veenendaal draait, is dit aantal uitgegroeid tot 500 jongeren. Naast de uitbreiding van het jeugd- gebouw heeft de Stichting Jeugdwerk „De Instuif" er eveneens toe over moe ten gaan meerdere krachten aan te trekken. Zo is met ingang van 1 sep tember a.s. mej. Anja van Berkum aan gesteld tot vrouwelijke hulpkracht. Zij zal vijfentwintig uur per week de jon gere meisjesclubs onder haar hoede nemen. Voorts wordt intensief aan plannen gewerkt tot aanstelling van een tweede jeugdwerkleider. Hier stuit men echter op de moeilijkheid dat er zeer weinig bekwame jeugdwerkleiders zijn, zodat het nog wel enige tijd zal duren, eer men hier in geslaagd is. GESLAAGD Op het te Maarsbergen gehouden exa men voor erkend wandelleider-leidster zijn geslaagd de heer en mevrouw C. Spanjerberg en mej. Truus van Dijk. De gedelegeerde van O.K. en W. was inspec teur Nieuwenhuis. By do oprichting van de voetbalclub „Scherpenzeel" in het jaar 1918 kreeg men de beschikking over een stuk heidegrond op Wittenberg, gelegen op de grens Schcrpenzecl-Woudenberg. Dit terrein, dat de naam voetbalveld nauwelyks mocht dragen, geleek in de zomer op een gedeelte van de Sahara en in de winter by overvloedige regenval op een modderpoel. Geen grassprietje was er to bekennen. De gemeente Scherpenzeel beschikt over een mooi sportveld, doch hierop mag 's zondags niet gevoetbald worden. Het bestuur van de voetbalver eniging had al talrijke pogingen ondernomen de spelers een betere gelegenheid te geven voor de beoefening van de in Scherpenzeel populaire voetbalsport maar slaagde daarin niet. Een vermetel plan werd genomen. Met het gemeentebestuur werd contact opgenomen om de beschikking te krij gen over de plaggen die ten offer gin gen vallen van de woningbouw. Een firma uit Noorwijkerhout begon precies een jaar geleden met het machinaal af steken der plaggen en met inspanning van alle krachten der vereniging werd het gehele veld met plaggen belegd. Een karwei van groot formaat. Het ge hele jaar was gunstig voor de groei van de grasmat. Gedurende de tijd dat het veld niet gebruikt werd, werd met eigen middelen en krachten het nodige tot stand gebracht, zoals het maken en plaatsen van de betonnen paaltjes voor de afrastering, mesten en maaien van het veld, enz. Een gras- en lijntrekmachine werd aangeschaft. Het clubhuis werd gemo derniseerd en wasgelegenheid aange bracht. Daar waterleiding in het club huis ontbreekt werd hierin voorzien door de aanleg van een nortonpomp, die water levert voor de wasgelegen heid en de besproeiing van het veld. Op grandioze wijze werd de zaak aangepakt, doch de vereniging heeft nu een veld, prachtig omringd door bossen, dat gezien mag worden. Onder prach tige weersomstandigheden werd zater dagmiddag 6 uur dit hernieuwde veld officieel in gebruik kenomen. Nadat de muziekvereniging Caecilia, al spelende, ■een paar rondjes over het veld had ge maakt werd een wedstrijd gespeeld tussen Scherpenzeel Hilversumse Boys. Alvorens met het spel te begin nen sprak de burgemeester, mr. C. P. Hoytema van Konijnenburg een woord van waardering voor het werk dat met eigen kracht en middelen tot stand was Zaterdagavond is in Renswoude een voetbalwedstrijd gespeeld tussen Rens- woude en Veenendaal, die geëindigd is in een gelijk spel (1-1). Zoals bekend waren de baten bestemd voor de nabestaanden van de onlangs overleden secre taris van de voetbalvereniging „Renswoude". Voor deze wedstrijd, waarbij o.a. Michel Kruin (Elinkwijk), Maarschalkerweerd (HVC) en Pindus (DOS) waren uitgenodigd en die na het „Renswoudse kwartiertje" pas kon beginnen, bestond behoorlijke publieke belangstelling. Zeer teleustellend was het, dat Kruin naar wie uiteraard de grootste belangstel ling uitging, zijn afspraak niet na kwam. Niettemin is het een aardige wedstrijd geworden, waarbij G. v. Veenendaal (Rhe- nus) ten Braak (Rhenus), Maarschalker weerd en vooral keeper Pindus uitblonken bij Renswoude. Bij de geel-blauwen le verden Gerritsen en Muller de beste pres taties. De wedstrijd kenmerkte zich vooral in de eerste helft door vlot spel met zeer gevaarlijke aanvallen van Renswoude. Het duurde toch tot de 12e minuut dat van Veenendaal het doel vond (1-0). De gasten zetten alles op alles om de gelijk maker te scoren, hetgeen voorlopig niet lukte doordat Koetsier en Maarschalker weerd steeds weer de vijandelijke aan vallen afweerden. Pas vier minuten voor het einde slaagde Veenendaal er in de gelijkmaker te sco ren (1-1). In de resterende tijd probeer den beide elftallen met man en macht het winnende doelpunt te produceren, echter zonder succes. Overigens gaf deze uitslag de krachtsverhouding van beide partijen goed weer. gebracht. Nu is het toch zeker niet de bedoeling om op de lauweren te gaan rusten, aldus de burgemeester. Wij hebben nu de beschikking over drie voetbalvelden, doch met de steeds groeiende bevolking komen er ook steeds meer sportieve jongelui. De hoop uitsprekende, dat er nog vele jaren sportieve wedstrijden gespeeld zouden mogen worden, werd door de burge meester de aftrap verricht. Vooraf had de voorzitter, de heer Van Egmond, dank gebracht voor de verleende mede werking en de aangeboden voetbal. De heer Van Renes, bestuurslid van de Hilversumse Boys, overhandigde de voorzitter een beker bestemd voor het winnende team. De wethouders Van Kampen en Val kenburg, gemeentesecretaris B. v. d. Brink en de KNVB-vertegenwoordigers van de afdeling Utrecht, de heren Ver- toonr en Vermeulen, gaven van hun be langstelling blijk. De wedstrijd die onder leiding stond van scheidsrechter Winkelaar uit Utr. eindigde in het voordeel van Scherpen zeel (4-2). Vrijdagochtend omstreeks half negen vond op de Rijnbrug te Rhenen een kettingbotsing plaats, waarbij drie per sonenauto's waren betrokken. De bestuurder P. G. L. te Resteren, die op de brug stopte om de bestuurder van een passerende vrachtauto te waar schuwen, had aanvankelijk geen last van de achter hem rijdende personen auto bestuurd door M. M. W. te Veenen daal, daar deze eveneens tijdig stopte. De daarachter rijdende chauffeur J. van N. uit IJzendoorn echter kon niet meer tot stilstand komen. Hij botste op W., die op zijn beurt weer doorschoof op L. De drie wagens werden door de bot sing zeer zwaar beschadigd. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. De politie maakte proces-verbaal op. VIJF EN TWIN'TG JAAR IN DIENST VAN GEMEENTE RHENEN Daar de heer C. J. Slieker, contro leur by de afdeling sociale zaken ter gemeentesecretarie van Rhenen mo menteel met ziekteverlof is werd er VOETBALTOURNOOI BARNEVELD 2 Het reserve-elftal van Renswoude heeft deelgenomen aan een tournooi in Barne- veld waar een verdienstelijke 3e plaats werd veroverd. De uitslagen waren: Bar- neveldllRenswoude II 21; Renswou de IIKieviten II 3—0. Vrijdagmiddag reed de ruim 70-jari- ge bromfietsbestuurder, de heer V., wonende in de Nieuwstraat, door de Dorpsstraat. Zonder zich er van te overtuigen of de weg vrij was wilde hy de Willaerlaan naar links inslaan. Op dat moment werd hij door een auto, bestuurd door de heer F. uit Ren- kum ingehaald. Door krachtig remmen en in dezelfde richting meerijden trachtte de chauffeur een aanrijding te voorkomen, wat hem niet lukte. De bromfiets werd geschept en over de weg geslingerd. Met een paar bloedende hoofdwonden kwam hij er ditmaal af. De 15-jarige fietser V., die op dat mo ment ter plaatse door de Dorpsstraat reed, was eveneens de dupe van deze aanrijding. Alle drie voertuigen werden behoorlijk beschadigd. Talloze mensen hebben de afgelopen weken hun vertier gezocht aan de onvolprezen Hollandse kust, met name in Scheveningen. Zo ook een waardig inwoner van Veenendaal die voor een week lang alles blauw- blauw liet en van een heerlijke vakantie ging genieten. Althans zo dacht hij, want toen de schaarse zonnestralen hem als het ware in het zilte nat lokten, nam hij een forse duik en kwam zonder tanden weer boven. Ergens op de bodem zweefde zijn kunstgebit dat op onverklaarbare wijze uit zijn oorspronkelijke staat was losgerukt en waarbij zelfs de Reddingsbrigade geen hulp kon bieden. Ondanks het hierdoor ontstane spraakgebrek waardoor de „zwemmer" in kwestie in restaurants nogal eens in moeilijkheden kwam, is hij toch aan 't Scheveningse strand gebleven. Wellicht met de hoop dat de zee zijn welhaast onmismare bijters terug zou geven, hetgeen later een ijdele hoop is gebleken. (8) Het nieuws over de verdwijning van de zon derlinge gast ging als een lopend vuurtje door de burcht. Aram ontbood de aanvoerder van de wacht en vroeg hem, of er gedurende de nacht iets bijzon ders gebeurd was. Doch de man verzekerde met de grootste stelligheid, dat hij noch zijn mannen iets gemerkt hadden. De jonge ridder beval hem, met een paar man de omgeving af te zoeken en zo gauw mogelijk rapport uit te brengen. Peinzend keek hij de kleine troep, die even later de poort uitreed, na. Zouden ze iets vinden? Misschien was de dwerg een ongeluk overkomen! Inmiddels had Aram de hele burcht en de tuinen laten afzoeken, doch tot nu toe had niemand iets gezien. Aram wilde juist weer naar binnen gaan, toen hij zijn schildknaap hoorde roepen. Buiten adem kwam de jongen weer op hem toe. „Heer Aram! Kijk! Dit heb ik gevon den bij de kleine zijpoort!" riep hij, terwijl hij zijn meester een klein voorwerp overhandigde. Het was de ring met de rode steen, die Aram aan Dipo's wijsvinger had gezien! (Wordt vervolgd) In de eerste helft van de wedstryd Renswoude- Veenendaal kregen de geel-blauwen een mooie kans de ge lijkmaker te scoren. De penalty werd echter naast gescho ten. geen groot feest van gemaakt, maar toch werd hij niet vergeten op zyn vyf en twintig jarig ambtsjubileum, dat hy in elk geval thuis intieme kring vierde. Op de feitelijke datum, donderdag 10 augustus, kwamen te zijnen huize de burgemeester van Rhenen, Mr. L. Bosch ridder van Rosenthal, de gemeentesecr. de heer Th. v. d. Willik en de directeur van sociale zaken de heer R. Wolters de jubilaris gelukwensen. De burge meester schetste de grote trouw door de heer Slieker gedurende al die jaren aan de dag gelegd en overhandigde hem namens het college van b. en w. en na mens alle vollega's een prachtige elektr. klok. Verder waren er van talrijke re laties, vrienden en bekenden bloemen en bloemstukken. De heer Slieker kwam op 10 augustus 1936 bij de gemeente Rhenen in dienst als controleur aan bovengenoemde af deling. Dat was in de tijd dat de ge meente nog 3 a 400 werklozen te boek had staan, die allemaal „achterna moes ten worden gelopen". De heer Slieker deed het moederziel alleen op zijn fiets je af. Een brommer kende men toen nog niet. Het zijn ongetwijfeld zware jaren voor hem geweest. Na de oorlog werd hij ingeschakeld bij de woningnood en nam hij talrijke woningen op voor in woning. Onder de velen die hem kwamen ge lukwensen was ook mevrouw d'Aumale Baronnesse van Hardenbroek, de echt genote van wijlen oud-burgemeester Baron van Hardenbroek, onder wie de heer Slieker vele jaren diende. B. CAPELLEVEEN WON JEUGD- II ENGEL WEDSTRIJD IN RHENEN De jeugdwedstrijd hengelen, zaterdagmid dag georganiseerd door de Rhenense Hen gelaarsvereniging „De Voorn" is gewon nen door de jeugdige B. Capelleveen, die 75 gram wist te verschalken. Voor deze gratis wedstrijd hadden zich 35 Rhenenaartjes gemeld. In totaal wer den 9 vissen gevangen. Alle deelnemers kregen als troostprijs twee repen chocola de. Maar de prijswinnaars waren: 1 B. Capelleveen 75 gr.; 2 T. v. Doorn 65 gr.; 3 T. Hoezen 50 gr.; 4 C. v. Baaren 49 gr.; 5 A. Pluigers 48 gr.; 6 R. Albers 47 gr.; 7 W. W. Baars Jr. 45 gr; 8 H. Donzelaar 42 gr. en 9 L. v. d. Berg 40 gram. CONFERENTIE IN BONN. De West-Duitse minister van Buitenlandse Zaken Von Brentano, heeft maandagochtend op zijn ministerie in Bonn een conferen tie gehad met de ambassadeurs van de Westelyke Geallieerde landen met be trekking tot de kwestie Berlyn. Na de conferentie werd de bygaande foto ge maakt. We zien v. 1. n. r. de Britse ambassadeur Sir Christopher Steele, minister Von Brentano, de Franse ambassadeur Francois Seydoux en de Amerikaanse ambassadeur Walter C. Dowling. kunnen worden opgegeven by de onderstaande adressent VEENENDAAL: Van Barneveld, Sig.magazijn „De Vallei", Pr. Bernhardlaan. RHENEN. J. Bovenschen, Oude Veenendaalseweg 1. ELST: M. W. Struycken, Franseweg 56'. J. Vermazen, Zwijnsbergen 59. ACHTERBERG. R. Rijkse, Dijk 8. AMERONGEN: H. Slotboom, Hofplein 8. OVERBERG: G. van de Brandhof, Haarweg 67. RENSWOUDE: C. Diepeveen, Dorpsstraat 41. J. W. Nijland, T. van Amerongenweg 62. P. C. Grundmann, Taets van Amerongenweg 40. EDERVEEN: D. van Baaren, Hootsenplein 10. SCHERPENZEEL: P. de Jonge, Lindelaan 36, Telefoon 473. EN BIJ DE BEZORGERS VAN „DE VALLEI" X D. SCHOCO- div. smaken 47 ct 1 39e'dzegels zak van 250 gram melk - chocolade - mocca TlêG d

De Vallei | 1961 | | pagina 2