ARWA PAUK 'ASPRO VAN TIENER TOT TWEN Welveteoitfd Door de grote verscheidenheid in alle prijsklassen kunnen we aan Uw wensen voldoen. sportieve wollen jas Egyptisch katoenen coat Tempo In verband met Hongarije-Nederland hebben veel zondagclubs vrijaf FRANS R0KS: Burgerlijke stand KERKDIENSTEN ^AAVStoH VANAF 1,98 Ant. Achterberg Een juweel van een kous D. J. ANBEEK Marktberichten D0V0I - Go Ahead SPORTPROGRAMMA D.O.V.O. krijgt Go Ahead op visite DINSDAG KOOPJES PLASTIC AFWASBAK CLOSETBORSTEL ZINKEN EMMER ZONDAGDIENST o-o-o-o ons werk wordt altijd nog miskend Ingekomen en vertrokken Bescherm U tegen Als u zich maar even rillerig of onprettig voelt: 2 ASPRO s U&tfioeebfitf KAN JUNIOR IN ONZE SPECIAAL ZAKEN VOLOP KIEZEN NAAR EIGEN SMAAK. OF HET GAAT OM DE of de met uitknoopbare vacht. Kledingbedrijven n.v. Veenendaal - Wageningen - Renkum HJONKER Bij alle internationale spanninge deeze week een klein lekaal keflikt. Ik lees en herhaal: een boer in et Ederveen wil de uitweg van ze buurman afsnije. Niet leuk veur buurman en nog minder leuk van die ze buurman, mar gelukkig valt et nog wel mee. Dur zijn altijd minse op staande voet bereid om hullie buurman de ore af te snijje. Et ken dus nog krasser buurman, laat dat je troost weeze. Laat ik dur verders niet oover uit weije, want ik weet et fijne van de zaak niet en ik zit dur ok niet om te springe om dat te weete te komme. Zonder dat ik dur wat van weet: erg spurtief vin ik et niet as buurlui teu- genoover mekaar, maar waar vin ie vandaag den dag wel spurtiviteit? Op de voetbalvelde misschien? Jewel, dat zei je gedag weeze. Dur gaat gien weekeinde veurbij of dur zijn voetbalders die mekander op de snuut timmere. En niet alleenig bij et zooge- neumde betaalde voetbal, waar recht streeks om de ping gepingeld wurdt en de spurtiviteit duidelijk op et tweede plan gezet is. Et meerendeel van de minse, dat daar komt wil waar veur et dure geld hebbe. Dat zit dur niet al leenig om de bal te volge. Goed wurdt et pas as dur ok es een vuist te volge is. Onmiddellijk mot ik dur, jammer ge- nogt, bij zegge, dat ok degeene die et Verfijnd elegante kous Maximale levensduur Gegarandeerd foutloze kwaliteit Zie het kleuren- assortiment Dr. Slot. de Bruïneplein 23 Veenendaal-Zuid KOUSENHUIS Zandstraat 84 plezier-voetbal, om et zoo mar es te neume, bezeuke een meppie niet ver smade. Dat neem ie effies veur etzelfde intreegeld mee. Et pebliek ken dur veul an doen, dat er rustig en netjies gespeuld wurdt, mar uiteindelik zijn et de speulders die de wedstrijd make of de strijd make. Wat zijn dur toch een hoop verstan dige en keurige minse, die dur eige me- rakels op staan te draaie langs et lijn- tjie. Die zien deur hullie eige club et ware spel gien ins meer. Daar ken ie in de krante nog kennis mee make. Ik heb daar es op gelet en es een paar voetbalverslaggies teuge mekaar afgewoge. De thuisclub heb et meestal niet zoo bruin gebraaje; et lag heelegaar an de gaste, die dur eige zoo onbehoorlik gedroege. Komt dur dan ok nog een verslaggie van de vertrou wensman van de gaste in de krant dan is dat meestal percies andestom. Oover een poossie is et nieuwe sport park an et Panhuis klaar; dur zit te- minste al aardig schot in. Wie daar op trampe magge, dat zei van de gemeente afhange en de gemeente zal daarbij, naar ik mag anneeme, eerlik te werk gaan. Ik weet niet of mijn veurstel soms een bietjie te ver gaat in andere ooge, mar ik veur mijn zou de vereeni- ginge die reegelmatig heibel make en duidelik onspurtief tegenover andere clubs veur den dag komme, zonder per don van de velde afjage. Daar zie ik persoonlik heelegaar gien verregaande bemoeizucht van de gemeente in. Ver geet niet dat de naam van een plaats ok afhangt van de menier waarop spurtlui dur eige gedrage. Op de valreep gauw nog wat anders. Ik lees ok nog, dat de bocht bij Van Dam in de kaalgevreete Veenendaalse- straat tussen Eist en 't Veen nog niet flauw genogt is. Dur vliege nog reegel matig auto's uit de bocht, ondanks de honderde prachtige boome die et leeve liete. Gelukkig heb et nog gien minselee- vens gekost, mar ok dat ken nog ge- beure. Wat dur van te denke as dur strakkies een auto op een stelletjie fiet sers instuift? Boome om die auto teuge te houwe staan dur niet meer. Ja, dur is nou niks meer an te ver- andere, mar ik zeg et mar effe as open- like teegestander van de „weg-boomers" as Wout Blauwkous. in de allernieuwste tinten? DAN naadloos per paar 2.45 2 paar voor 3.90 DUS f 1.00 VOORDEEL met naad 2.45 Alleenverkoop Korsettenhuis, Hoofdstraat 66a SCIIERPENZEEL 18 oktober 1961 Aanvoer eieren 1.100.000 stuks. Prijs kippeeieren 14,25 tot 14,75; henneeie- ren 8,— tot 11,—. Allen per 100 stuks. Handel vlug. Aanvoer biggen 188 stuks. Prijs 46,— tot 60,per stuk. Handel matig. A.s. zaterdagmiddag (Kampen) AANVANG 3.45 UUR Terrein Panhuis. Toegangsprijs 0,60. De voetbalclubs, die in de zondagcompetitie uitkomen, hebben zondag op een enkele uitzondering na, een vrije voetbalzondag in verband met de interland- ontmoeting Hongarije-Nederland te Boedapest. Over deze landenwedstrijd, die eigenlijk nog gold voor de voorronde van het wereldkampioenschap was tevoren veel te doen. Eerstens was niet zeker of het duel nog zou worden gespeeld omdat de wedstrijd tegen Oost-Duitsland was geschrapt en Hongarije zich toch al voor het toernooi in Chili had geplaatst. De wedstrijd gaat nu gewoon door en geldt nu feitelijk voor een normale interland. Tweedens was het feit van de dag de beslissing van de sublieme linkcrvleugclspelers Moulijn en Bouwmeester dat zij niet per vliegtuig zouden reizen en nu door de K.N.V.B. werden gepasseerd. Mede door deze handicap van de gekortwiekte linkervleugel zien we voor Nederland een zware strijd tegen de Magyaren. Enfin, zondag zal men aan de radio of televisie-toestel het nationale elftal kunnen horen of zien - jammer genoeg niet kunnen aanmoedigen - in hun duel tegen het weer sterk in opkomst zijnde Hongarije. Zo hebben dus Veenendaal, R.K. Uni- tas en Oranje Wit (Eist) een vrije dag. De zaterdagclubs uit ons rayon komen normaal in de competitiestrijd. Zo speelt Dovo zaterdag aan het Panhuis tegen Go-Ahead uit Kampen. Deze te genstander komt ook dit seizoen soms verrassend uit de hoek. Zou Dovo zich kunnen herstellen van de zware slag van vorige week tegen Genemuiden? Wil men de race volhouden dan is het zelfs noodzakelijk dat Go-Ahead wordt verslagen, want de achterstand op lei der Genemuiden bedraagt nu drie pun ten. Wat er zaterdag j.l. aan de hand was met Dovo is voor ons praktisch onbegrijpelijk. Normaal gesproken zou onze prognose winst voor Dovo moeten inhouden, maar welke inzinking maakte Dovo door? Aan Dovo is zaterdag het antwoord om zich geheel van de zware nederlaag te distancieren en weer ge woon door te gaan met winnen en zo dus Go-Ahead te verslaan. Voor GVVV begint nu de toekomst donker te worden. Men deelt met nog een club de onderste plaats. En het lijkt nu zaterdag in Huizen tegen Zuidvogels niet direct een gelegenheid om zich een stuk naar boven te werken. Toch zal het moment van ommekeer eens moeten komen GWV'ers. Dit hardwerkende elftal van de Buurtlaan mag toch zeker niet in ernstig gevaar komen. Zo moet dus tegen Zuidvogels alle hens aan dek worden bevolen om een of twee punten te veroveren. Moei lijk is het wel want Zuid vogels is ster ker dan vorig jaar en won zaterdag nog in Harderwijk. Uitgesloten is het echter niet, zodat we hopen op punten- winst voor de blauw-witten. Voor VRC schijnt ook weinig winst opgesloten in de verre uitwedstrijd te gen Sparta in Enschede. De Spartanen hebben weer de leiding en bijten flink van zich af met grote overwinningen. Het lijkt ons ook nu dat VRC het on derspit zal moeten delven in Enschede. (Zie verder derde blad) Ronde afwasbak van onbreekbaar plastic, groot 32 cm, stevige uitvoering, A ^70 diverse kleuren. Met fraaie gelakte steel en rubber borstel. Handig j QC en hygiënisch. Nu slechts Zwaar verzinkt, flinke maat. Nog steeds onmisbaar in elke huishouding. O CLQ Koopjesprijs. Alleen dinsdag 24 oktober. Hoofdstraat 7, Veenendaal, Tel. 3183 Doktoren en Apothekers VEENENDAAL: Dr. C. P. Engel, tel. 2529. Apotheker vanaf zaterdagmiddag 6 uur Zuider Apotheek, SI. de Bruineplein 7, tel. 3714. RHENEN: Dr. B. Stegeman, tel. 315. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOUDE: Dr. v. Ringelestijn van Ederveen, tel. 08387-201. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Prak tijken Bakker, Kars en v. Ommeren Dr. Kars, Amerongen, tel. 03434-273. Praktijken Rijnten, Buining en Mellema Dr. Buining, Leersum, tel. 03434-388. SCHERPENZEEL: Dr. Renken, tel. 03497- 250. Het feest was bijna afgelopen ze hadden het met grote woorden een „cocktail-party" genoemd. Ze en die ze waren jongelui tussen de der tien en twintig jaar, grotendeels scho lieren hadden zich deze avond eens uitbundig uitgeleefd. Het enige wat de jongens er van over gehouden had den, was een wazig hoofd waar de drank haar funeste werk deed, ter wijl de meisjes, moe van het dansen en ook ietwat beneveld, loom naar de uitgang liepen. Een grote zwarte auto stond voor en even later schoot de wagen over het grind. Het werd een wilde rit, de scheiding tussen de straatstenen ver vaagde en de huizen vervormden tot één lang lint. Gierend trok de jonge chauffeur zijn auto door de bochten. Héérlijk hard ging het. Toen ineens een daverende klap. De neus van de auto boorde zich in een winkelpui en een 14-jarig meisje vloog door de schok door het grote winkelruit. Hevig bloedend een glasscherf had haar halsslagader af gesneden bleef zij liggen. Een kwes tie van hoogstens twee minuten en zij zou het leven verloren hebben. De omstanders stonden verlamd van schrik zij zagen voor hun ogen een mensenleven in groot gevaar en toch deed niemand ist. Behalve één man. Hij sprong over de glasscherven, druk te met zijn duim de bloeding dicht en hield dit vol tot het slachtoffer in het ziekenhuis was. En dank zij dit re solute ingrijpen werd het meisje ge red! Dit ware verhaal, geachte lezers, vertellen wij u niet om op de gevaren van roekeloos rijden te wijzen. Zeker, wat dat betreft kan men ook uit dit voor val lering trekken, maar het gaat ons ditmaal meer om die éne man, die het leven van het meisje redde. Hoe hij heet weten wij niet eens, maar dat doet weinig ter zake. Belangrijker is dat hij op dat kritieke moment wist hoe te handelen en het ook dééd! Deze man was één van de duizenden in ons land die zich E.H.B.O.-er noe men. Een korps dat een dienende taak heeft en door wiens toedoen al diver se mensen het leven hebben behouden. In vrijwel alle plaatsen in ons land zijn afdelingen van Eerste Hulp Bij Ongelukken, zo ook in het gebied waar wij wonen en werken. Om eens iets meer aan de weet te komen van het wel en wee van onze E.H.B.O.-afdelingen, zijn we op een woord ió aan regenachtige dag op zoek gegaan naar de voorzitter van de E.H.B.O.-afdeling Eist, de heer Frans Roks die in het da gelijks leven allerlei soorten uurwer ken repareert. Een rustige, beschaafd sprekende man die van het standpunt .uitgaat: „als je iets doet, moet je het goed doen". Wie hem bezig ziet met microscopisch kleine radertjes en as jes, kan zich eigenlijk niet direkt voorstellen, dat juist déze man zich zo inspant voor het E.H.B.O.-werk in het algemeen en voor de afdeling Eist in het bijzonder. Maar goed, de eerste indruk is niet altijd de juiste en dat blijkt ook wel als hij onder het werk door vertelt over de organisatie, het doel en de grote noodzaak van de eerste hulp. O-O-O-O „Ja, je zou het best kunnen begin nen met onze „vredestaken", zoals onderlinge wedstrijden, assisteren bij openbare gelegenheden en niet te ver geten het organiseren van cursussen. Of iemand nou veel verstand moet hebben om zo'n cursus te volgen? Ik vind het fijn dat u dat vraagt: Kijk dat zit zo: iemand met gewoon lagere school en normaal verstand kan deze cursus ik zou haast zeggen op zijn slofjes halen, maarer moet lief de voor het werk bijkomen! Wij heb ben toch cursisten gehad van in de 50 jaar en dan dachten we, ach ze leren niet zo best meer en zo maar ze kwamen met de prachtigste cijfers uit de bus. Er zijn natuurlijk ook mensen die er niet tegen kunnen. Hun zenuwgestel is niet geschikt om bij ongevallen te helpen, en daar kun je niets aan doen. Ik weet niet, waar het 'm in zit, maar alle afdelingen die een cursus gaan organiseren, klagen allemaal over zo'n geringe deelname. Willen de mensens niet? Durven ze niet? Zien ze niet in dat het ongevallencijfer op de weg, in huis en op het werk schrik barend stijgt? Bij ons op de cursus leren ze de bouw en verrichtingen van het men selijk lichaam. Ze leren wat stoornis sen zijn, wat een flauwte is, wat schijndood is, kortom ze leren het stel len van een diagnose in het algemeen. De E.H.B.O.-er is de voorpost van de dokter. In dit geval wat ik straks ver telde van dat meisje, als daar nou toe vallig geen E.H.B.O.-er bij was ge weest, dan was dat meisjes onherroe pelijk doodgebloed! Dit is maar zo een greep uit de lange, lange rij ver keersongevallen maar weet u eigen lijk wel hoeveel ongevallen er in het huisgezin voorkomen? Verstikkingsge- vallen, electriciteitsongevallen, ver brandingen en noem maar op en als vader of moeder dén maar de E.H.B.O.- cursus hadden gevolgd Als onze afdelingen iedereen opwek ken om de cursus te volgen, dan moet u dat niet zien als een ledenwerfactie. Volstrekt niet, tenslotte mogen wij voor onze hulp geen geld vragen en het gaat er niet om dat de E.H.B.O. prat kan gaan op duizend en nog eens duizend leden. Nee! het gaat er om dat zoveel mogelijk mensen de begin selen van de Eerste Hulp leren die vaak levensreddend zijn. Wat mij persoonlijk het meeste in de weg zit, is dat de mensen er zo roekeloos langs heen leven. We leven toch in een tijd die ontzettend ge vaarlijk is, op de weg, in huis, en iets breder gezien: internationaal. Desondanks schijnen de mensen steeds minder te voelen voor het E.H.B.O.- werk. Onlangs kreeg iedereen het BB- mapje in de bus met aanwijzingen bij oorlogstoestand. Met alle respect voor de BB: de bijgevoegde summiere E.H.B.O.-richtlijnen zijn GEEN garan tie voor goede hulp. Als het onver hoopt ernst mocht worden, zullen ve len te laat bemerken dat men E.H.B.O. niet leert tussen twee happen en een boterham! Goede hulpverlening is slechts mogelijk door deskundig ge vormde en geoefende helpers en tot nog toe verdient 1 op de 300 Neder landers dit predikaat. Dat is te weinig, véél te weinig. Ik zou iedereen willen toeschreeuwen verlaat de schare van nutteloze (of verkeerd helpende!) toeschouwers en wordt geoefend, kun dig helper. Misschien is het roepen in de woes tijn, want de E.H.B.O. wordt altijd min of meer miskend. Er IS gevaar, we zenlijk gevaar en laten we er nu as jeblieft onze ogen niet voor sluiten. Ik hoop dat het geleerde weinig of nooit in de praktijk hoeft te worden ge bracht, maar door je ogen dicht te doen, door te zeggen smijt die BB- circulaires toch in de kachel en dat gebeurt hoor! gaat het gevaar niet weg." VEENENDAAL Geboren: Gijsbertus z. v. W. Mulder en H. Bosch; Everdina d. v. G. T. van 't Voort en E. A. Hardeman; Hendrika d. v. T. van Dorland en H. H. Brouwers (Rhe- nen); Jacoba Wilhelmina d. v. S. G. Has selaar en J. W. G. de Jong; Janny d. v. A. C. Pater en G. Ditewig; Wilhelmina d. v. N. Nagel en J. Schot; Gerard d. v. R. van Voskuilen en W. T. de Kievid; Dirk Willem z. v. W. Looijen en C. Hei kamp. Ondertrouwd: H. van der Poel en G. Versteeg; H. C. de Kleuver en M. G. H. van Dijk; F. Roseboom en W. H. van Dijk. Gehuwd: A. G. Kemmerling en H. J. G. Hopman; C. M. Schoonderbeek en B. Turkesteen; B. van Capelleveen en T. van Voorst. Overleden: geen. RHENEN Geboren: Marinus Cornelis z. v. T. A. van Laar en W. Berkhof, Amerongen; Catharina Hendrika d. v. J. Baars en C. J. Kwint; Adriana Hendrika d. v. G. Brouwers en A. Visscher; Karolien d. v. H. Busé en G. S. Rrenth. Ondertrouwd: H. B. M. Dekker, Laren (NH) en T. Baardman. Gehuwd: A. Wiardi, Maurik en F. Rijk- sen; G. Wallet, Maarn en F. G. Jansen. Overleden: Hendrikje van Laar, 76 jaar, echtg. van: P. C. Swagers. DE KLOMP EDERVEEN Ondertrouwd: A. Koudijs en J. Bouw. Getrouwd: C. van Mourik en D. P. van Ginkel. AMERONGEN Geboren: Marjan Albertina d. v. J. A. de Haas en J. G. Rekké. Getrouwd: G. J. van Dalum en H. E. v. Ommeren. Overleden: Hendrik Weigraven, 31 jaar, wonende te Ede. RENSWOUDE Gehuwd: W. Kloot en H. Meerveld. SCHERPENZEEL Geboren: Jan Willem z. v. W. Ederveen en J. W. van de Lagemaat; Albertus z. v. W. J. van den Brink en J. ten Broek. Ondertrouwd: E. A. Cortus en H. M. Kleinböhl. Gehuwd: A. Hardeman en A. J. van Bruchem. Overleden: T. Geijtenbeek e. v. C. Vonk. rlnor POEDER - ZALF - OLIE - ZEEP RIIENEN Ingekomen personen: A. P. de Vries van Hardenberg; G. van der Vliet van Kesteren; D. Gaasbeek van Veenendaal; J. C. van den Berg van Arnhem; M. van Dodewaard van Wageningen; J. Zeven huizen van Meppel; H. de Roode van Veenendaal; G. J. van der Meiden (gez.) van Loenen; G. W. Albers (gez.) van Leersum; J. A. Michel van Amsterdam; J. E. Enting van Zuidlaren. Vertrokken personen: H. van Soest (gez.) naar Veenendaal; J. E. Kuster (wed. Bruins) naar Amerongen; R. A. IJtsma (gez.) naar Vleuten-De Meern; A. G. Riks naar Amsterdam; K. Schonewille naar Wageningen; E. M. Waage naar Utrecht; E. van Santen naar Wageningen; R. Post- ma naar Wageningen; F. Rijksen naar Maurik (echtg. v. Wiardi); F. G. Jansen naar Maarn (echtg. v. Wallet); J. Heems kerk naar Weesp; G. van de Wardt naar Kesteren; K. Gerssen (gez.) naar De Bilt; A. van Dolder naar Luzern (Zwit.) VEENENDAAL Eltheto 9 en 10.30 uur ds. D. v. d. Berg, 5 uur ds. P. de Jong. Julianakerk 9.30 uur ds. A. Wisgerhof, 5 uur ds. A. Vroegindeweij. Vredeskerk 9 en 10.30 uur ds. P. de Jong, 5 uur ds. D. v. d. Berg. Sionskerk 9.30 uur ds. J. J. Tigchelaar, zendingspredikant, 5 uur ds. J. N. de Ruiter van Beekbergen. Veeneind 3 uur ds. A. Stekelenburg van Eist, woensdag 25 okt. 7.30 uur ds. Middelkoop van Zwolle. Dijkstraat 2.45 uur ds. J. N. de Ruiter van Beekbergen. Ger. Kerk Petrakerk 9.30 uur ds. Van Enk, 5 uur ds. Volten, 7.30 uur zater dagavondstilte. Ger. Kerk Vaartbrug 9.30 uur ds. Vol ten, 5 uur ds. Van Enk. Ger. Kerk geb. O.C.B. 9 en 3 uur ds. Timmerman van Bunschoten-Spaken burg. Chr. Ger. Kerk Beatrixstraat 9.30 en 5 uur ds. Langbroek. Chr. Ger. Kerk Hoofdstraat 9.30 en 5 uur ds. Keuning. Sionskerk 3 uur ds. Langbroek. Ger. Gem. syn. geb. O.C.B. 10.40 en 5 uur leesdienst. Ger. Gem. in Ned., Fluitersstraat 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds. Kruijt van Den Haag. Leger des Heils 10 uur heiligingsdienst, 12 uur zondagsschool, 6.45 uur open luchtsamenkomst, 7.30 uur verlos singssamenkomst. R.K. Kerk Salvatorkerk, Patrimonium laan 8 en 10.15 uur H. Mis, 7 uur Lof. Willibrordkerk, Nieuweweg 8 en 10.15 uur H. Mis, 5 uur Lof. Ned. Herv. Kerk „Sola Fide" 10 en 5.30 uur ds. Bos. RHENEN Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 uur ds. Vermaas van Veenendaal, 5 uur ds. Vroegindewey van Barneveld. Herv. Gem. 10 uur ds. Kooreman, 5 uur ds. Dijkstra. Prot. Bond (Wapen van Hardenbroek) 10.30 uur ds. De Pree van Veenen daal. Ger. Kerk 10 uur ds. Overduin van Veenendaal, 5 uur ds. Slingenberg van Ede. Ger. Gem. syn. 10 en 5.30 uur leesdienst. Ger. Gem. Plantsoen 10 en 5.30 uur leesdienst. Oud Ger. Gem. 10 en 6 uur leesdienst. R.K. Kerk 8 uur Vroegmis, 10.15 uur Hoogmis en 7 uur Lof. ELST Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur ds. Steke lenburg. Ger. Gem. 9.30 en 6 uur leesdienst. Oud Ger. Gem. 10 en 6 uur leesdienst. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 uur ds. De Jager. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds. Zwaan. Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds. v. d. Veer. Ned. Gem. Bond donderdag 8 uur Zr. Geene. R.K. Kerk 8 uur Vroegmis, 10.15 uur Hoogmis. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk 9.30 uur (H.A.) en 3 uur ds. Schipper. Ger. Gem. 9.30 uur (H.A.) en 6.45 uur ds. Aangeenbrug van Rijssen. Oud Ger. Gem. 9.30 en 3 uur leesdienst. OVERBERG Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. Van Viegen, 2.30 uur ds. J. de Jager van Ameron gen (bed. H.D.) Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur leesdienst, woensdag 25 okt. 7 uur ds. Toes van Kinderdijk. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk 10 uur dhr Jansen van Andelst, 6.30 uur ds. Wisgerhof van Veenendaal. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur leesdienst, donderdag 26 okt. 10 en 7 uur ds. Poel RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk 9.30 uur ds. v. d. Peut, 6.30 uur dhr Meijer van Veenendaal. Ger. Kerk 9.30 en 6.30 uur ds. Molenaar. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur ds. Klootwijk. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds. v. d. Veen. Vrijz. Herv. 10.15 uur „De Schans" ds. Cannegieter. Vrije Evang. Gem. maandag 8 uur ds. Hamers. Prachtige GESTIKTE DEKENS met witte watten 19,95. 2 persoons WOLLEN DEKENS 19,45 en 32,50. DOBBY-STOF voor overgordijnen 100 katoen speciale prijs: 2,95 per meter. Gebloemde CRETONNE 1,98 per meter. Mooie VALLETJES 89 ct. per meter. Effen Terlenka VITRAGE 2,45 per meter. Grote collectie Terlenka ROKKEN in alle maten en alle prijzen. MAILLOTS Lange Jongensbroeken Terlenka PANTALONS TRUIEN VESTEN PULLOVERS enz. enz. We hebben enkele STALEN LEDIKANTEN voor abnormale lage prijzen 1 pers. 24,95 2 pers. 49,95 Koopt in het TEXTIELHUIS Adr. van Ostadelaan 31

De Vallei | 1961 | | pagina 2