of met z'n zessen? 1 ASSISTENTE Wasserij De Jong DIJKSTRA Warme voor- of lunchgerechten met kaas Scherpenzeel - Maluka Muda 4-3 Slaap uzelf fit TE KOOP Garage „De Klomp" Bolderman F. de Wit Fa. Frans Diepeveen Administratieve kracht (mnl. of vrl.) Adverteren doet verkopen! Winkelruimte VOOR DE VROUW EDERVEEN SCHERPENZEEL Gevonden en verloren Oplossing puzzel nr. 64 Vraag ca Aanbod Te koop Gevraagd Woningruil Aangeboden Diversen MflNUFRCTUREN BEDDEN&LEDIKRNTEN Een genoegen voor iedere gastvrouw IS HET PRESENTEREN VAN ONS GEBAK 1 D.A.F. 600 1 Renault 4 1 Ford Zephyr 1956 1 Citroën Bestel 1960 „FAVORIET" Mevr. B. de Kroon DAGMEISJE BIO RHENEN DE LEGIOENEN VAN DE NIJL MAN OF THE WEST Met een l\üIOI bent U altijd het beste af! SINGER NAAIMACHINES W. J. Veldhuizen Voor veilig sturen Het vertrouwde adres voor parapluies Mantelfabriek „Speciaal" een jongen enige meisjes Coöp. Boerenleenbank „Amerongen- Lecrsum" (Raiffeisenbank) GROOT WINKELBEDRIJF KANO'S van 18 cent voor 15 cent G. van Soest Vismornay kg aardappelen koken en er een ste vige puree van maken. kg kabel jauw of schellevis in 1 liter water met zout, een partje citroen, foelie, wat ui, peterselie en een laurierblaadje gaar koken. Van l/i liter gezeefde visbouil lon, 60 gr bloem en 60 gr boter een gladde saus maken en deze afmaken met 1 dl melk of koffieroom. Tot slot van het vuur af 75 gr kaas en de in stukjes verdeelde vis erdoor roeren. In beboterde schelpen langs de kant aardappelpuree spuiten en de schelpen met de visragout opvullen. Wat gerasp- oven een bruin korstje geven en voor te kaas over de ragout strooien, in de het opdoen garneren met een partje truffel of een schijfje citroen en een takje peterselie. Heel leuk staat ook om op een vuur vaste schotel een rand aardappelpuree in de vorm van een vis te spuiten en de holte met de visragout op te vullen. De ragout wordt dan ook weer met geraspte kaas bedekt, waarna men het gerecht in de oven goudbruin maakt. Als oog voor de vis wordt later een plakje gevulde olijf aangebracht. Sneetje salamander Sneetjes geroosterd brood beleggen met een dikke plak jonge kaas. De kaas in de oven laten uitsmelten en licht bruin laten worden. Daarna met wat paprikapoeder, gehakte noten of pe terselie garneren. Sneetje Hawaii 4 sneetjes brood roosteren en met boter bestrijken. Daarna ieder stukje beleggen met een plak ham. Daaop een hele schijf ananas en daaroverheen een plak jonge kaas leggen. In de oven zetten totdat de kaas gaat uitvloeienen licht gekleurd is. Voor het opdienen met wat paprika poeder bestrooien. Zwitsers sneetje 4 sneetjes brood roosteren, met mosterd bestrijken, een laagje, geraspte mieriks wortel of ramenas erop doen, een plak jo:nge kaas erover leggen en in de hete oven goudbruin laten worden. Voor het opdienen met gehakte bieslook of peter selie bestrooien. Vissneetje kaas Een moot schelvis of kabeljauw gaar ko ken. Een dikke saus maken van liter visbouillon, 30 gr. boter en 3)0 gr bloem; de in kleine stukjes verdeelde vis, wat ge hakte peterselie en een scheutje room er door roieren, zo nodig met zout en peper op smaak afmaken en op geroosterde sneetjes brood doen. Een plak jonge kaas erover leggen en in een hete oven zetten tot de kaas gesmolten en goudbruin is. Maori sneetje Een dikke kaassaus maken van 2 dl melk, 25 gr bloem, 25 gr boter en 50 gr geraspte kaas, 4 sneetjes brood roosteren. Op ieder sneetje een halve perzik leggen, de kaas saus erover gieten, nog wat geraspte kaas erover strooien en in de oven goudbruin maken. Sneetje ei Sneetjes brood in de koekepan aan één zijde in boter boudbruin bakken, om keren, bedekken met een plak belegen kaas, nog wat boter in de koekepan doen, op ieder sneetje een ei breken en met een deksel op de pan de eieren laten stollen. Boerentoast Plakjes bacon bakken en warm houden. Sneetjes brood aan één kant inboter bak ken en met geraspte kaas bestrooien; on dertussen schijfjes appel bakken. De kaas- toast eerst met de plakjes bacon, daarna K.II.It.O. CURSUS START DONDERDAG De plannen om in Ederveen een cur sus E.H.B.O. te beginnen nemen nu vaste vormen aan. Op donderdagavond 9 no vember zal in café v. d. Linden een voor bereidende vergadering worden gehouden, waarbij allen die zich opgaven worden verwacht, alsmede verdere belangstellen den. Tijdens deze bijeenkomst zal dr. S. T. Hey het doel en de richtlijnen van de te volgen F.H.B.O. cursus bespreken en zul len verder definitief de werkzaamheden worden besproken. De vergadering begint om half acht. Meer dan dertig Ederveense ingezetenen gaven zich al op, maar er kunnen er altijd nog meer deze nuttige cursus gaan volgen. met de appelschijven bedekken en be strooien met paprikapoeder. Derbysneetje 50 gr boter zacht roeren, 50 gr fijn gesne den ham, 50 gr geraspte kaas, 1 eierdooier eetlepel peterselie en zo nodig wat zout en peper door de boter roeren en over 4 geroosterde sneetjes brood ver delen. De sneetjes met halve walnoten garneren. Warme kaassandwiches Gewone kaassandwiches maken van 2 dunne sneetjes beboterd brood met daar tussen een flinke plak jonge kaas. De sandwiches weken in met wat melk losgeklopt ei tot de sandwiches geheel doordrenkt zijn. Ze daarna aan beide zij den in hete boter in de koekepan goud bruin en knappend bakken. Julianapasteitjes Blokjes oud brood (3 cm dik, 5 cm breed en 7 cm lang) van boven een rechthoekige inkerving geven en daarna aan alle kan ten in boter goudbruin bakken. Het in gesneden kapje eraf lichten en de brood jes voorzichtig uithollen. De pasteitjes vullen met een kaasragout het kapje er weer opleggen en het gerecht heet op dienen. (Wordt vervolgd) GESPAARD Gedurende de maand oktober werd bij de rijkspostspaarbank alhier ingelegd 24.776,44 en terugbetaald 21.904,38. SCHIETEN Uitslagen van de deze week door de leden van de schietvereniging Scherpen- zeel gehouden onderlinge competitie: C. Valkenburg jr. en H. Berendse 46; M. Berendse en J. Vermeulen 45; A. van Dusschoten, J. Koudijs, H. Pater en G. van Eist 44; J. ten Broek, J. Hoefsmit en E. v. d. Werk 41; N. Klumpenaar en J. van Eist 40 punten. Besloten werd om volgende week dins dag te beginnen met de postwedstrijd van de SKGV. DAMMEN In het verenigingsgebouw aan de Mo lenweg werd deze week een spannende wedstrijd gespeeld door de damvereni gingen Scherpenzeel I en Tiel I met de volgende uitslag: Scherpenzeel I Tiel I D. J. IprenburgW. van Dee 0—2 J. VisserM. de Kruif afg. H. G. ValkenburgH. Heijzelaar 20 B. ValkenburgD. Grisel 02 M. InkenhaagW. Bakse 2—0 A. v. DusschotenJ. van Oostrum 20 W. van SchaikR. Hoevelaken 20 J. BrandM. Willemse 20 A. Stuivenberg—M. van Manen 02 J. Jansen—H. G. Roemhof afg. De voorlopige uitslag was 10-6, doch dit wordt waarschijnlijk 12-6. AMERONGEN Verloren: 1 rieten mandje met inhoud; 1 grijs wollen handschoen zonder vingers. RENSWOUDE Verloren 1 paar handschoenen (ge voerd leder); 1 biljet van ƒ10,—. Gevonden 1 biljet van 10,—. HORIZONTAAL: 1 met; 4 edele; 8 Nel; 11 Delden.; 13 Caen; 16 of; 18 noen; 19 shag; 20 Po; 21 kin; 23 nn; 24 Bets; 25 bas; 26 noot; 28 oele; 29 aar; 30 darm; 31 do; 32 Alkmaar; 35 Ilm; 36 park; 38 dier; 39 de; 40 ka; 41 das; 43 er; 44 Mn; 45 enig; 47 paar; 49 pad; 50 minaret; 53 gl; 54 mode; 55 sop; 56 Leto; 58 Oise; 59 bes; 60 vete; 61 Tp; 62 Erp; 64 ar; 65 Lies; 66 drek; 68 Aa; 69 maar; 70 Loenen; 72 blik; 73 darre; 74 iep. VERTICAAL: 2 ed; 3 ten; 4 eden; 5 den; 6 en; 7 Echteld; 8 neg; 9 en; 10 rok; 12 lont; 14 aas; 15 pos; 17 finale; 19 sela; 20 para; 22 norm; 24 Be; 25 baar; 27 om; 28 oord; 29 Amer; 30 Di- dam; 31 Da; 33 kier; 34 ronde; 36 pair; 37 kap; 40 knap; 42 sago; 44 madera; 45 Enos; 46 geleerd; 48 al; 49 pose; 51 Iser; 52 tets; 54 mi; 57 te; 58 open; 59 bar; 60 via; 61 tree; 63 pak; 65 lak; 66 dor; 67 kei; 69 mi; 70 Lr; 71 Ne. Scherpenzeel is er zondag in geslaagd het nog ongeslagen Maluka Muda uit Barne- veld z(jn eerste nederlaag toe te brengen. Naast deze winst was er echter ook verlies voor de blauwwitten want by een bot sing met de keeper der gasten brak rechtsbuiten J. van de Berg het rechterbeen en is dus geruime tijd uitgeschakeld. Ongeveer 2000 toeschouwers hebben een wedstrijd gezien welke voor de rust op behoorlijk peil stond. Na de thee werd het echmter binnen en buiten de lijnen een onverkwikkelijk schouwspel, ook al omdat de gasten niet al te best tegen de dreigende nederlaag konden en dit op een minder prettige manier gingen de monstreren. Het gevolg was dat enige supporters der thuisclub met bosbeugels en bierfles jes danig werden toegetakeld, waarbij ook spelers van Maluka Muda mededen, terwijl na afloop der wedstrijd enige spe lers der gasten trachten scheidsrechter Brandsen te molesteren. De wedstrijd begon met een licht of fensief der gastheren hetgeen in de 6e minuut al tot een doelpunt leidde ge scoord door Verwey. Op het moment dat deze scoorde floot scheidsrechter Brand sen echter voor een overtreding welke tegen van Empelen werd gemaakt waar voor hij een trafschap gaf. Aanvoerder Veldhuizen benutte deze onberispelijk zodat het toch 1-0 bleef. Tot de dertigste minuut bleef deze stand gehandhaafd, toen wist W. Tuhusula van een zwak moment der Scherpenzeel ach terhoede te profiteren en de stand in evenwist te brengen. 5 minuten later stonden de gastheren weer op winst toen Becker een goede pass van Rootselaar op sublieme wijze langs de Maluka goalie plaatste In de 40e minuut werd het weer gelijk toen W. Tuhusula een zwak moment van spil Veldhuizen afstrafte en de bal onhoudbaar langes Becker plaatste. In de 60 minuut na de rust kwamen de gasten aan de leiding toen de vrijgelaten Talapessy een hem geboden kans goed benutte. 2-3. Scherpenzeel was door deze tegenslag niet ontmoedigd en begon een stevig of fensief hetwelk in de twaalfde minuut tot de gelijkmaker leidde. De doorgebroken Verweij werd in het strafschopgebied ten val gebracht en de strafschop werd, wederom door Veldhui zen, in een doelpunt omgezet. In de 25e minuut was rechtsbuiten van de Berg doorgebroken en wist zwaar be laagd door de Maluka keeper de bal nog voor het doel te schuiven waar de goed meegekomen Verweij klaar stond de stand naar 4-3 te schieten, bij de ontstane botsing brak van de Berg het rechterbeen en werd vervangen door J. Vlastuin. Het laatste flutsignaal van arbiter Brand sen maakte aan deze spanning een einde, maar bracht voor hetzelf nog enige be nauwde momenten. Te koop divan met kleed, klein dressoir, wringer met bok, vaste wastafel, Jaars- ma haard. Grebbeweg 4, Rhe- nen. Thuis: zaterdag en maandag 48 uur. Te koop prima ectaardappe- len 7,per mud thuisbe zorgd. Grebbeweg 15, Vee- nendaal. Knollen te koop. Bovenweg 51, Achterberg-Rhenen. Te koop jonge boxer, Vi jaar, 40,Rijksstraatweg 253, Eist Utr. Te koop 4000 holle blauwe pannen bij M. Lodder, Zwijnsbergen 31, Eist Utr. Tc koop winkeltoonbank 190x85 cm. Vóór, geheel glas, achter laden. Tevens geheel glazen vitrine 100x75 en een mooie rotonde 180 cm. hoog. Te bez. De Kleine Bijenkorf, Rijksstraatweg 107, Eist Utr. Tel. 207. Te koop laatste winteraard appelen, 7,afgehaald, thuisbezorgd 7,50, bij C. v. Ginkel, Cuneraweg 322, Rhe- nen. Te koop RAP bromfiets 1961, 700 km. gel. Jan Steenlaan 63', Veenendaal. Te koop 275 hennen, 9 weken, WxR. v. d. Haar, Taets van Amerongenweg 1, Renswoude Te koop 2 jonge boxers met stamboom, 7 weken oud. Een- voudlaan 28, Veenendaal. Te koop kinderwagen en box. Kostverloren 85. Vee nendaal. Te koop z.g.a.n. kinderwagen, uitneembaar. Westersingel 191. Veenendaal. Te koop lange bruine lede ren jassen. Bosman t.o. de Kerk. Eist Utr. Tel. 08377- 280. Te koop een zwarte lederen damesmantel maat 40-42. Bos man t.o. de Kerk, Eist Utr. Tel. 08377-280. Te koop regenkleding. Bos man t.o. de Kerk. Eist Utr. Tel. 08377-280. Te koop hoge bruine mili taire schoenen. Bosman t.o. de Kerk. Eist Utr. Tel. 08377- 280. Tc koop z.g.a.n. haard, zelf- vuller, en accordeon. Da- vidsstraat 3, Veenendaal. Te koop een toom biggen. N. v. Dijk, Dijkstraat 151, Veenendaal. Te koop beste stoppelknollen. J. Hendrikse, Dijk 11, Ach terberg. Te koop stoofperen en aard appelen. Hogesteeg 25, Ach terberg. Te koop rozen, heesters en ligusterum voor een haag. Tevens laan- vrucht- en sierbomen. H. Verwoert, boomkweker. Molenweg 16, Achterberg. Te koop van particulier een huisorgel, 14 reg. met doorl. Harp. Mooie eiken kast. Zo wel kast als binnenwerk in prima staat. A. v. d. Weerd, Vogelzaden. Beatrixstraat 74. Veenendaal. Tel. 2965. Te koop grasparkieten en te vens andere soorten tropische vogels. Vita Nova, ingang sportmagazijn Albers, Hoofd straat 15, Veenendaal. Wegens omstandigheden di- rekt van part. te koop: z.g. a.n. bankstel van 998.- voor 695,een nieuwe wasma chine met wringer v. 200,-, een T.V. toestel superontvan ger met antenne voor 395,— en een luxe V.W. b.j. 1954 met schuifdak en i.z.g.st. voor 2250,Brieven onder nr. 1315 aan het bur. van dit bl. Te koop wegens verhuizing, een piano. Wieles. Irenestraat 26. Eist Utr. Te koop bevolkte bijenkasten, afgevoerd. Simplex maat. B. C. Jongejans, Burg. Prins laan 45, Ede, Tel. 9303. Te koop prima 2e hands hand- en trapnaaimachines ook zig-zag. Fa. Koomen, Kerkewijk 17, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. karkussen m. ligt en broek. J. Lagerweij, Prattenburg, Gem. Rhenen. Te koop z.g.a.n. Anker zig zag naaimachine, Electr. in koffer. 3 jaar garantie, f380,-. G. van der Garde, Naaima chines, Cuneraweg 328, Rhe nen, Tel. 08385-2332. Te koop flinke vrijstaande woning met ca. 100 roeden grond. Te bevr. Parallelweg 125, Veenendaal. Tel. 2761. Te koop Anker ringspoel naaimachine z.g.a.n. in pr. licht-eiken salonkast. 3 jaar garantie, 250,—. G. van der Garde, Naaimachines, Cune- raw. 328, Rhenen, Tel. 08385- 2332. Te koop aangeboden z.g.a.n. oliehaard. Rembrandtpark 32, Veenendaal. Te koop electr. Kayser naai machine in koffer. Overja rig. Nieuw, met 3 jaar garan tie, van 359,voor 259, G. van der Garde, Naaima chines, Cuneraweg 328, Rhe nen. Tel. 08385-2332. Te koop 350 jonge hennen. 7 weken. W.H. J. v. Ameron- gen, Zuiderkade 25, Ede. Te koop Gritzner zig-zag naaimachine, inzinkbare trap, 135,3 jaar garantie. G. van der Garde. Naaimachines Cuneraweg 328, Rhenen, Tel. 08385-2332. Te koop een orgel in goede in goede staat. G. v. Ginkel, Biesbosserweg 27, Renswoude Te koop electr. zig-zag auto matic naaimachine, merk Phoenix. Een paar maal ge bruikt (nieuw) 3 jaar garan tie en gratis les. Van ƒ590, voor 390,G. van der Gar de, Naaimachines, Cuneraweg 328, Rhenen. Tel. 08385-2332. Te koop prima Singer hand naaimachine in pracht kof fer. 3 jaar garantie 75, G. van der Garde, Naaima chines. Cuneraweg 328, Rhe nen. Tel. 08385-2332. Te koop kinderwagen als nieuw, hoog model, v. 170,- voor 95,Tevens prima Knittax breimachine 125, 1 jaar garantie, gratis les. G. van der Garde. Naaimachi nes, Cuneraweg 328, Rhenen. Te koop aangeboden kinder wagen en box. Kostverloren 54. Veenendaal. Te koop Mercedes-benz 170 S in zeer goede staat. Te vens aangeboden maico 125 cc. Julianastraat 27. Veenen daal. Te koop z.g.a.n. accordeon 80 bassen. Julianastraat 27. Vee nendaal. Te koop 2-pers. spiraal en een wandelwagentje. Juffr. Wijk 4, De Klomp. Te koop 7 zware biggen. Pan huis 99. Veenendaal. Orgel te koop, 2 spel. Lichte moderne eiken kast. geheel als nieuw. Mulderslaan 55, Veenendaal. Te koop een haardkachel. L. Hol, Zuiderkade 27, Ede. Te koop pick-up Philips, 4 weken oud, van 75,voor 55,met diamantsaffier. Vrijdagavond na 9 uur. L. Blad, Westersingel 87, Vee nendaal. Gevraagd een net dagmeisje bij A. v. Doorn, Hoofdstraat 62, Veenendaal. Gevraagd net meisje voor de huishouding, halve dagen ('s morgens) A. v. d. Weerd. Bea trixstraat 74. Veenendaal. tel. 2965. Werkster gevraagd bij me vrouw A. v. d. Lustgraaf de Ruiter. Liefst 1 dag en 2 morgens. Parallelweg 1, Vee nendaal. Nette verkoopster gevraagd c.a. 20 jaar, bij voorkeur met het vak bekend. Zelfstandige werkkring. Hoog loon. D. J. Anbeek, Tricotages, korset ten, kousen, baby- en kleu- terkleding. Hoofdstraat 66a, Veenendaal. Kapsalon Karin vraagt voor spoedige indiensttreding 2e kapster, goed kunnende wa tergolven. Dr. Colijnstraat 41, Tel. 3713, Veenendaal. Te koop gevraagd jonge ras hondjes met stamboom. Blan- kestijn, Nieuweweg 81, Vee nendaal. Gevraagd een ruime kamer der nr. 1316 aan het bur. van in Veenendaal. Brieven on- dit blad. A.s. echtpaar zoekt te Rhe nen zit-slaapkamer met kook gelegenheid. Br. lett. B. boekh. Waiboer, Rhenen. Familie, wonend in Utrecht, in 3-kamerflat, zoekt woning- ruil met iemand in Veenen daal. Te bevr. Damestraat 62. Utrecht-Noord. Te ruil moderne nieuwbouw woning huur ƒ15,— p.w.; is nog geheel niet bewoond, voor grotere woning in Rhe nen of omg. Br. nr. 1012 Boekh. Stolk, Rhenen. Wie wil wegens omstandig heden mijn flat op Schrij verspark 1642 ruilen voor een benedenflat in Schrijvers- of een benedenflat in het centrum van Veenendaal of een gewoon huis. Liefst zo spoedig mogelijk. Brieven on der nr. 1317 aan het bur. van dit blad. Biedt zich aan een nette juf frouw v.g.g.v. als zelfstandige hulp in de huishouding in rustig gezin voor halve da gen. Tijdelijk v.oor dag en nacht, omg. Eist Utr. Brie ven onder nr. 1318 aan het bur. van dit blad. H.H. Kanariekwekers. Koopt nu poppen voor het volgend broedseizoen. Gepigmenteer- de roodkfactor kanaries, pri ma vogels, 5,per stuk. Blankestijn, Nieuweweg 81, Veenendaal. Verf voor elk doel, voor schilder, industrie en handel bij Handelsvereniging Zim merman Zn., Sandbrink- straat 1, Tel. 2261, te Veenen daal. Wees geen bang voor regen, want wij hebben de juiste paraplu voor U. „De Kleine Bijenkorf", Rijksstraatweg 107, Eist Utr. Tel. 207. Grote partij maillots, wol met crêpe. Zeer sterk. Nic. van Leeuwen, Achterkerkstraat 65, Veenendaal. Mooie sortering herenves- ten en pullovers, handschoe nen, shawls, overhemden, zelfbinders. Nic. v. Leeuwen. Achterkerkstraat 65, Veenen daal. Lederen jassen, vesten, jop- pers en jekkers. Imitatie le deren kleding, Vos, Rens woude. Huur voor een feestje en feesten een leuk filmpro gramma bij Artifoto, zowel met als zonder geluid. Hoofd straat 84, Tel. 2289. Veenen daal. Uw St. Nicolaasfeest ge slaagd, als ARTIFOTO uw filmprogramma verzorgt. Spe ciaal voor verenigingen. Hoofdstraat 84, Tel. 2289, Veenendaal. Werkschoenen. zwart en bruin, heren- en jongens schoenen. zwart en bruin, heren- en jongenslaarzen, re genkleding, lange jassen, jek kers, broeken enz. U.S.A. le- gerkleding. dekens. Vos, Renswoude, bij de boterfa- briek. Tel. 08387-307. De grootste collectie byou- terieën vindt U bij huize „Chic" Patrimoniumlaan 13. Veenendaal. Juist in de winter vraagt uw huid om een voedende creme. Daarvoor naar huize „Chic", Patrimoniumlaan 13, Vee nendaal. De allernieuwst paraplu's voor dames, heren en kinde ren, vindt U bij La Mode, Sterk en goedkoop. Hoofd straat 108. Veenendaal. Dames en kindermutsen in alle soorten en prijzen. La Mode, Hoofdstraat 108. Vee nendaal. Mooie handschoenen, leuke sjaals, vindt U bij La Mode, Hoofdstraat 108, Veenendaal. Voor een mooie hoed moet u naar La Mode. Vakkundige voorlichting over hoeden, tassen, sjaals, paraplu's en handschoenen. Hoofdstraat 108, Veenendaal. Voor reparatie van uw para plu naar La Mode, Hoofd straat 108, Veenendaal. Yardley??? Drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruine- plein 25, Tel. 2390. Veenen daal. Tabac Drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruine- plein 25, Tel. 2390. Veenen daal. Old Spice??? Drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruine- plein 25, Tel. 2390, Veenen daal. Allerlei z.g.a.n. en nieuwe meubelen (waarbij wij uw oude inruilen) koopt men het voordeligst bij M. Vlastuin. Nieuweweg 60, Veenendaal, Tel. 3052. Ook voor wasma chines, wringers enz. enz. KRUIDENIERSVAKDIPLO- MA. Binnenkort vangt de er kende cursus aan. In 60 plaat sen mondelinge lessen. Vraagt gratis prospectus bij Instituut N.I.V.A. Driebergen. Tel. (03438) 3494. Gewolmaniseerde palen heb ben een levensduur van ca. 15 jaar, u koopt ze nergens voordeliger dan bij L. var den Bosch, Geerseweg 38. tel. 3041. Veenendaal. ,n Beetje kou gevat, een beetje grieperig? Dat is de tijd van het jaar! Vroeg naar bed dus, met een war me citroen en een fijn warme wollen deken extra! Precies: zo'n JAC. VAN SCHUPPEN - deken! Die weet wat eens mens in ons kille, vochtige klimaat nodig heeft. Die heeft van de zomer al gezorgd dat u nu kunt kiezen uit prachtige, zuiver wollen kwaliteits-dekens, waaronder u zich in een paar nachten helemaal fit slaapt! Nu is het de tijd uw dekenvoorraad met ver stand en heel betaalbaar aan te vullen bij: VEENENDAAL GORTSTR.39 TELEF. 2321 Schoenen te klein? Dan moet U bij Blankesteyn Zn. zijn. Schoenreparatie-bedrijf D Blankesteyn Zn., Helling 14. Veenendaal. /oor solide naaldhakjes in al le modellen (ook met stalen pen) geheel nieuwe hakken en bekleden of bijwerken van beschadigde hakken naar Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 38. Veenendaal. Sportrijwielen in kleur, ge heel compleet v.a. 125,—; kinderrijwielen in kleur, v.a. 55,wasmachines v.a. 150,—; centrifuges v.a. 145,Prima autoped op luchtbanden 23,50. Rij wielhandel, N. van Ek. Pr. Bernhardlaan 1. Veenendaal. Wascombinaties. Nu alles in één. Onze allernieuwste .Sun beam" wascombinatle met spoelcentrifuge, 2 aparte mo toren, pomp, klok, tafelblad en zwenkwielen, slechts 395,Rechtstreeks van de fabriek. Ook betaalbaar in 12 en 18 maanden. Wast gega randeerd zonder slijtage. Vol ledige fabrieksgarantie en service. Vrijblijvend demon stratie bij U thuis. Wasma chineverkoopbureau. Park Arenberg 55, De Bilt, Tel. 030-60879. Creme gebakjes, grote sortering. Slagroomgebakjes, iets aparts. Diverse luxe gebakjes. Grote sortering bonbons en chocolaadjes. DEZE WEEK: 250 gram Hazelnoot FrouFrou gevuld met moccacreme 1,25 Slagroomborstplaat, wit en chocolade, 250 gram f 1,— HOOFDSTRAAT 21 Telefoon 2136 4 t Enthousiast roept iedereen ha.... gebak van Hoortoestellen en batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51. Veenendaal. Tel 3184. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko- ninginnelaan 37, te Veenen daal. Tel. 2361. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg 4, Telefoon 2463. Alles prima materiaal en gratis thuisbe zorgd. Huize „De Hoek", Spoorlaan. hoek Sparrelaan. Zaalver huur. Tel. 3557. b.j. 1959, 32.000km, blauw wit, kachel 2850, b.j. 1959, 36.000 km, zwart met schuifdak en Ferlec koppe ling, kachel 2750, 2 kleuren, kachel prima staat 1850, type 2 CV, 36.000 km, prima staat 2850, Rijksstraatweg 2 - De Klomp - Telef. 08387-250-550. De prijzen van de leesportefeuille Pr. Bernhardlaan 80 - Vee nendaal, bevatten 1,20 nieuw, dus géén 2, 1,05 1 week oud, dus géén 1,60; 1,2 weken oud, dus géén 1,30. Zo terug lopend met 5 ct. per week. Een ieder die een leesmap wenst te ontvangen, melde zich bij bovenstaand adres. Utrechtsestraatweg 25 Rhenen vraagt wegens huwelijk van haar tegenwoordig meisje een liever niet beneden 16 jaar. Aanmelden woensdagavond en vrijdagavond na 8 uur. Zaterdag 4 november 7.30 uur; zon dag 5 november 3 uur,vertoning van de sensationele avonturenfilm: In cinemascope en kleuren, met Linda Cristal - Ettore Manni en George Marchal. Spannende, gewelddadige avonturen, die van Afrika's kusten tot 't dal van de Nijl een strijdtoneel maken! Toegang 14 jaar. Zondag 5 november 7.30 uur Gary Cooper in de actievolle wild-west film in cinemascope en kleuren: met Julie London - Lee J. Cobb. Gary Cooper in een film, die de lief hebbers van avontuur zich niet mo gen laten ontgaan. Toegang 18 jaar. Ruton: 'n tien voor zuigkracht, le vensduur en afwerking. Zie onze complete kollektie Ruton stofzuigers - voor ieders wens; ieders behoefte. Vraag ons vrijblijvend demonstratie. RUTON RX 700 Sierlijke slede-stofzuiger met 500 Watt motor en plastic slang. Veilige stootranden, anti-kras wieltjes en draaibare metalen hulpstukken. In rood, blauw of groen leverbaar. Prijs compleet met 10 hulpstukken 145,— Agentschap voor Veenen daal en omstreken: Munnikenweg 97 Telefoon 08385-3573 VEENENDAAL dan een auto bij huren. Verhuur van: OPELS REKORD VOLKSWAGENS RENAULT EN V.W. BUSJES Jan Steenlaan 65 Telefoon 3705 sinds 1899 tevens alle voorkomen de reperaties, welke in eigen werkplaats ver richt worden. Nieuweweg 97 Wij hebben ook de al leenverkoop van de ori ginele en zeer exclusie ve handdrukstoffen van Wim van der Doef Desgewenst naar maat genaaid of geknipt. Tuinstraat 10, Veenendaal vraagt voor de afdeling Patronen Aanmelden dagelijks van 9-12 en van 2 tot 5 uur. Behalve zaterdags. 's Avonds na 6 uur en op zaterdag uitsluitend Tel. onder nr. 3901. Hoofdstraat 29 - Telefoon 08385-2727 VEENENDAAL GEVRAAGD by de auto cn of gehuwde vrouwen. RHENEN. Ten kantore der wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd: leeftijd ongeveer 18 jaar met MULO- opleiding en goede Tekenvaardigheid. Schriftelijke sollicitaties aan de directeur der Bank, Koningin Wilhelminaweg 59 te Amerongen. zoekt op goede punten in Amerongen, Renswoude, Scherpenzeel en Rhenen of gedeelte van winkel. De bewoonster of eigenares kan desge wenst als filiaalhoudster optreden. Brieven onder nr. 1308 aan het bureau van dit blad. WEEKREKLAME MOORKOPJES 300 gram voor 1, ZANDMOPPEN van 75 voor 65 ct. per 250 gram. Als extra reklame THANS HEERLIJK GEVULDE SPECULAAS VERKRIJGBAAR MET AMANDELSPIJS HET GEVULDE KOEKJESHUIS Patrimoniumlaan 74 Veenendaal Telefoon 3233

De Vallei | 1961 | | pagina 6