Persoon lijkheid Bronchi letten jvjoeder Waardevolle geschenken Fa Fr. DIEPEVEEN VEENENDAAL Last van zenuwen? RENSWOUDE VRAAG EN j AANBOD Handenen Lippen ruw? SCHERPENZEEL WAGENINGEN tempo ARAM Dipo, de donkere dwerg Mijnhardt's Zenuwtabletten Voor he? tere Baby-huidje MGS3HUU Voor de kantonrechter Te koop Aangeboden Woningruil Gevraagd Diversen Zeer begeerde geschenken vindt u in onze grote collectie pullovers truien vesten sjaals handschoenen overhemden dassen kamerjassen pyama's sokken zakdoeken parapluie's wandelstokken en nog zo veel meer Broodroosters Mixers Handig Zindelijk Strijkbouten Koffiemolens Heerlijk Prettig Hoofdstraat 29 Veenendaal KOOPT UW DRANKEN OPBRENGST COLLECTE De bekende klaprooscollecte, uitgaan de van de Ned. Oorlogsgravenstichting heeft in Veenendaal 2482,41 opge bracht. Het Veenendaalse comité van uit voering dankt alle collectanten en ge vers hartelijk voor hun medewerking. LEZING NED. REIS VERENIGING De Nederlandse Reisvereniging afd. Veenendaal biedt leden en belangstel lenden a.s. dinsdagavond in gebouw 't Trefpunt een interessante en geestige avond aan. De heer C. H. Groen, regis seur van talloze NRV-films en een zeer kundig spreker, zal dan een lezing hou den over de steden Rome en Napels, een en ander toegelicht met dia's. ONTSPANNING VOOR BEJAARDE DAMES In het O.C.B.-gebouw wordt dinsdag middag om half drie een ontspannings middag voor dames gehouden. Er zul len o.m. dia's van de omgeving ver toond worden door mej. Hommerson. Alle dames boven de 65 jaar zijn har telijk welkom. de de FEESTAVOND PLATTELANDS JONGEREN De plaatselijke afdelingen van Plattelands Jongeren-organisaties, C. P. B. en de C. J. B. T. B., houden woensdag 29 nov. a.s. hun jaarlijkse ge combineerde feestavond in gebouw 't Trefpunt. Opgevoerd zal worden het toneelstuk „De Vluchtelinge". Dit is een spel dat de huidige tijd naar voren brengt en waarin angst, haat en liefde sterk tot uitdrukking komen. Voor de muzikale noot zorgt „Het Vrolijke Duo" uit Koot wij ker broek. Voor de plattelandsjongeren geen on bekend gezelschap, daar het duo al voor menige afdeling en ringvergaderin is opgetreden. De gebruikelijke jaarvergadering met de C.B.T.B. wordt op de tweede woens dag in januari gehouden. helpen U er overheen en het waren heus niet alleen de „teeners" en „twenners" die acte de presence gaven. Nadat de heer Van Hees een kort openingswoord had gesproken, nam Fred Hartog de leiding op zich en werd de rest van de avond in beslag genomen door zang, muziek en een iets te ge makkelijke quizz. The Stefanis lieten diverse staaltjes van hun goochelkunst zien, Tobi Rix was weer compleet met zijn toeters en Anneke Grönloh voldeed aan alle teen ager-wensen. The Blue Diamonds - natuurlijk met „Ramona" - traden pas vlak voor de pauze op en werden met enorm gejuich en gestamp begroet. De twee handige knapen wisten hun geestdriftig gehoor goed in banen te houden, zodat alles ordelijk verliep. Ook donderdagavond was Eltheto ge heel bezet. Toen trad ook nog op de Nederlandse zangeres Mieke Telkamp. OOK VOOR DE KLEUTERS Wellicht ten overvloede zij nog ver meld dat ook de kleuters a.s. woensdag 29 november om half twee verwacht worden op het St. Nicolaasfeest. Dit staat dus geheel los van de scholen. ZENDINGSGELD Via het onderwijzend personeel ont vingen de zendingscommissies van de Herv. Kerk en de Ger. Kerk van de Kleuterschool resp. 35,en 15, Deze bedragen zijn in grote dank aan vaard. Kamer van Koophandel geeft export-cursus In nauwe samenwerking met de Fe deratie voor de Nederlandse Export- Fenedex te Rotterdam, organiseert de Kamer van Koophandel te Utrecht een export-avondcursus in de jaarbeurs- stad. Deze cursus zal op maandag 27 nov. a.s. des avonds om 20.00 uur in hotel des Pays Bas door de secretaris van de Kamer, in aanwezigheid van de direc teur van de Fenedex, worden geopend. Een aantal cursusleiders, die ieder op hun terrein in de praktijk een uitge breide kennis en ervaring hebben ver worven, zullen in een tiental voor drachten (één avond per week) aan enige aspecten van de export aandacht besteden. Voor deze cursus hebben zich aange meld 18 personen, werkzaam in diverse bedrijven in Utrecht en omgeving. Of schoon het aantal cursisten niet te groot mag zijn, zouden toch nog enige deel nemers kunnen worden geplaatst. Het succes van deze exportcursussen, die momenteel eveneens in samenwer king met de Kamers van Koophandel te 's-Hertogenbosch, Hengelo, Zwolle en Arnhem plaats vinden, is voorneme- lijk gelegen in het feit, dat specialisten uit de praktijk van de export hun medewerking verlenen. In de discussies, die op de voordrach ten volgen, wordt de cursisten gelegen heid geboden vragen te stellen en ken nis en ervaringen met andere deel nemers uit te wisselen. Mej. G., maatschappelijk werkster te Doorwerth, had tussen Oosterbeek en Renkum met een bromfiets gereden zon der brandend- achterlicht en dit bracht haar vrijdag voor het kantongerecht te Wageningen. Ik had inderdaad geen achterlicht gaf verdachte toe, maar dat merkte ik pas toen ik aangehouden werd. Het lampje moet onderweg doorgebrand zijn. Ik vond echter, dat de agent, die me bekeurde, erg onheus optrad. In het achterlicht heb ik altijd een reservelampje en dat wilde ik er toen ook indraaien. Zelf kon ik de dop niet loskrijgen en ik vroeg de ver balisant daarom hem even voor mij los te draaien. Hij zei: Ik ben niet van de we genwacht en sprong meteen daarna op zijn bromfiets en reed weg. Een agent is niet verplicht om der gelijke karweitjes op te knappen, al was het misschien wel vriendelijker van hem geweest als hij uw even geholpen had, antwoordde rechter v. d. Brand. Als u aanmerkingen hebt op het gedrag van po litiemensen moet u overigens niet hier zijn. U kunt dan beter een klacht indienen bij hun korpschef. De eis luidde daarop 7,50 of 2 dagen. Rechter v. d. Brand maakte er 6,of 1 dag van. Kinderzegcis op al Uw post 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent WINKELS OPEN Met ingang van donderdag 30 nov. a.s. tot en met maandag 4 dec. zullen de winkels in Renswcude tot 's avonds 9 uur geopend zijn. CEFA PRESENTEERT: „DE GROENE SHAWL" De Cefa Veenendaal vertoont a.s. za terdagavond in gebouw „Eltheto" de spannende en ontroerende film „De Groene Shawl" met in de hoofdrollen Michael Redgrave, Leo Genn en Ann Todd. Een jonge, knappe man, Jacques Vauthier, staat in de beklaagdenbank terecht op beschuldiging van moord. De zaak is voor de verdediging niet een voudig. Er is echter ook nog een andere reden waarom verschillende advocaten van naam geweigerd hebben de verde diging op zich te nemen. Zij konden met de verdachte geen woord wisselen, zij konden hem zelfs geen bewijsstuk laten zien omdat hij niet alleen doof stom, maar ook nog blind was. De reeds wat oudere jurist Deliot be sluit tenslotte de zaak op zich te nemen. Hij zoekt Jacques in de gevangenis op en probeert hem te overtuigen van zijn goede wil. Thuisgekomen leest hij eerst het boek dat Jacques Vauthier voor de beschul diging van de moord geschreven heeft, getiteld: „De Eenzame". Hij begint daardoor iets te begrijpen van wat het betekent blind en doofstom te zijn. Dan gaat hij op stap. Hij onderzoekt het ver leden van de Amerikaan die vermoord is geworden, hij ontdekt dat de man een jeugdvriend is van Jacques Vauthier's vrouw, hij probeert de vrouw op te sporen en het lukt hem zelfs haar te spreken en weer in contact te brengen met haar man. Langzamerhand komt hem de hele toedracht steeds duidelij ker voor de geest, en als de openbare aanklager in zijn naar het schijnt wa terdicht requisitoir de aanval opent is hij voor zijn verdediging gereed. EERVOLLE UITNODIGINGEN VOOR KAPPERS Voor de j.l. maandag gehouden kap- con cours-steden wedstrijden in Meppel, uitgeschreven door de CTBCK, werden onze plaatsgenoten de heren K. Visser en G. D. v. d. Kraats, uitgenodigd op te treden als jurylid. Kapper Visser voor de herenafdeling en kapper v. d. Kraats als president der jury voor de afdeling dames. Voor de j.l. dinsdag gehouden wed strijden te Geldermalsen was de heer v. d. Kraats wederom president der jury en nu voor de afdeling dames en heren. Enorme bijval voor „Blue Diamonds" Ondanks de geperfectioneerde muziek van het kwartet Harry de Groot met o.a. guitarist Eddy Christiani en on danks de grote capaciteiten van de muzikale parodist Tobi Rix, ging tóch de grootste belangstelling uit naar het idool van de tegenwoordige jeugd „The Blue Diamonds". Dit wereldberoemde duo is wel de grote trekpleister geweest van de twee muzikale avonden welke georganiseerd waren door de plaatselijke muziekhan del Van Hees, in samenwerking met n.v. Phonoogram. Woensdagavond zat Eltheto stampvol RAAD VAN SCHERPENZEEL KOMT BIJEEN Dinsdag 28 nov. kemt de raad van Scherpenzeel in openbare vergadering bijeen. Op de vrij grote agenda komt o.m. een geldlening voor ad. 400.000, de aanbieding gemeentebegroting 1962 en diverse aankopen grond. Hoestdrank in tabletvorm.95ct BUITENGEWONE VERGADERING KAMER VAN KOOPHANDEL Ter gelegenheid van het afscheid van Jhr. L. Huydecoper van Nigtevecht, wordt op woensdag 29 nov. a.s. een buitengewone vergadering gehouden van de Kamer van Koophandel Utrecht. Tijdens deze vergadering zal ook de nieuwe voorzitter geïnstalleerd worden. HEROPENING TECHNISCHE SCHOOL Woensdag 13 december a.s. zal de officiële opening plaats hebben van de vernieuwde en uitgebreide Technische school te Wageningen. De opening zal verricht worden door de ispecteur van het Nijverheidsonderwijs, Ing. H. Evers. Verfijnd elegante kou* Maximale levensduur Gegarandeerd foutloze kwaliteit Zie het kleuren assortiment VANAF 1,98 TEXTIELHUIS JOHAN DITEWIG Franseweg 3 - Eist Ant. Achterberg Dr. Slot. de Bruïneplein 23 Veenendaal-Zuid KOUSENHUIS Zandstraat 84 Veenendaal Te koop eerste klas merk Zig-zag naaimachines. Gloed nieuw, 100,— beneden win kelprijs. 3 jr. garantie. Compl. in koffer 375.—. G. v. d. Garde, Cuneraweg 328 bij Ju- lianaziekenhuis. Postadres: postbus 33, Veenendaal. Tel. 08385-2332. Te koop prima gebruikte handnaaimachines I 40.—. In koffer, als nieuw 75.—. 3 jaar garantie. G. v. d. Garde, Cuneraweg 328, bij Juliana- ziekenhuis. Postadres: post bus 33, Veenendaal, Tel. 08385 -2332. Te koop 4 clubs, 1 dressoir, 2 twee-persoons ledikanten met bed, 1 opklapbed. Buurt- laan 17 na zondag 26 nov. Veenendaal. Spotkoopje. Sparta bromfiets zender, en D.M.F. met Zun- dapp motor, met versnelling 125,Boslaan 135, Veenen daal. Te koop de helft van een dubbel woonhuis, staande Pa rallelweg. Te bevr. M. Hob- bemastraat 6*. Veenendaal. Te koop 2e hands lederen jassen, jekkers, vesten en lange jassen. Ook lederen broeken. Bosman t.o. de Kerk Eist Utr. Tel. 08377-280. Te koop 50 hennen aan de leg. Valleistraat 118. Veenen daal. Te koop trouwjapon met toe behoren. Brieven onder nr. 1359 aan het bur. v. d. blad. Te koop antiek w.o. een ei ken gebogen kabinet, secre taire. zilverkast. Een schrijf bureau cilinder, staande schemerlampen, delftsblau we vazen en borden, een ra- diotioestel, een T.V. toestel, Erres, als nieuw, een 10-pla- tenwisselaar en een RAP bromfiets 1961, als nieuw. B. de Kroon. Van Reede Gin- ckellaan 9, Amerongen. Tel. 03434-514. Zware slachtkippcn te koop bij Versteeg, Kampjesweg 17, Veenendaal. Te koop een lederen heren jas 42.50 en een lange le deren damesjas. kleine maat. 27,50. Celebeslaan 6. Ede. Te koop van particulier Re nault 4 in goed staat. A. v. Ostadelaan 70, Veenendaal. Tel. 3813. Te koop 200 hennen, 7 weken. Wit-L. Gerard Doustraat 18. Veenendaal. Te koop N.S.U. motor en bui- tenvoliére met parkieten. Nij verheidslaan 104. Veenen daal. Harmonium te koop aange boden. Vraagprijs 115, Daidsstraat 20, Veenendaal. Te koop wringer met bok. Groenelaan 46. Veenendaal. Te koop aangeboden z.g.a.n. woning met grote garage en schuurtje. Leeg te aanvaar den. Te bevr. J. P. C. Lein- weberstraat 13, Veencnda.al. Tel. 2483. 's avonds na 7 uur. Te koop jongensfiets, 8-12 jr. Klaas Katerstraat 59. Vee nendaal. Te koop Philips T.V. Prima 43 cm. beeld. T. v. Wijk, Wes tersingel 135', Veenendaal. Te koop pick-up in kast. Prijs 40,— Boslaan 68, Veenen daal. Aangeboden: Bouvier, Reu, 8 maanden. Emmalaan 94. Veenendaal. Te koop 400 W.L. jonge hen nen van 9 weken. Leinweber- straat 1. Veenendaal. Te koop i.g.st.z. Vicky snel- brommer 1958. Buurtlaan Oost 131. Veenendaal. Te koop V.W. de Luxe 1957, 2500.—, V.W. Bestelwagen 1954 1000,—, Opel Record 1956 1850,—, Opel Record met radio 1954. 1250,Opel Blitz nieuw front 1953 1000,- Wagens zijn in prima staat. W. C. Kool. Tel. 226-08377, Eist Utr. Te koop kinderledikantje. v. d. Weerd, Koninginnelaan 11, Veenendaal. Te koop dubbelw. uitneemb. houten noodwoning 5x8 m., bev. woonkamer, 3 slaapka mers, hall. w.c., aanrecht en 3 kasten. Prijs 1500,— Fran co geleverd. Te bevr. Hei- kamp's beton- en aannemers bedrijf, Brinkersteeg 26 t.o. Julianaziekenhuis, Veenen daal. Tel. 3733. Te koop pick-up platenwis- selaar met 60 platen in sa- lonkast. na 6 uur. Achter kerkstraat 55. Veenendaal. Te koop kippenhok, dubbelw. 220x160, Ook geschikt voor kanariehok. Kastanjelaan 6, Veenendaal. Te koop aangeboden ver plaatsbaar schuurtje, prijs 35,—. Banketbakkerij Dijk stra, Hoofdstraat 21, Veenen daal. Te koop leren jas maat 50, 2 paar werkschoenen. A. M. de Gier, Bruinhorsterpad 6, Ederveen. Te koop elektr. trein merk Trix, geheel compleet. Eiken laan 81. Rhenen. Te koop 2 dikke winterjassen maat 56 en 58, 15,en 20,per stuk. Nieuweweg 166, Veenendaal. Te koop Goggomobiel 1957. Deskundig onderzoek toege staan. Te bevr. Nude 89. Wa geningen. Te koop 2 lederen mantels z.g.a.n. maat 40/42 en 42/44. Bosman t.o. de Kerk. Eist Utr. Tel. 08377-280. Te koop een zeug voor huis slachting en een driejarige vaars. G. v. d. Haar, Cune raweg 334, Rhenen. Te koop werkschoenen. Pri ma kwaliteit. Bosman t.o. de Kerk, Eist Utr. Tel. 08377-280. Wegens plaatsgebrek te koop 2 pers. compl. eiken slaap kamerameublement met bed. Prunuslaan 56. Rhenen. Te koop wegens verhuizing een Duitse herder. Te bevr. W. L. Bakker, Nieuweweg 131 Veenendaal. Te koop ca. 1300 m. prima ge bruikt baddinghout, maten 5x20 en 6'/sx20 cm. in leng ten van 3 tot 5 m. In één koop 1,40 per m. Heikamp's beton- en aannemersbedrijf, Brinkersteeg 26, t.o. Juliana ziekenhuis. Veenendaal. Tel. 3733. Te koop z.g.a.n. butagasstel, D.R.U. keukenuitzet, 1-pers. ledikant, kapstok, en 2 schil derijen. Eenvoudlaan 57, Vee nendaal. Te koop prima 2e hands hand- en trapnaaimachines ook zig-zag. Fa. Koomen, Kerkewijk 17, Veenendaal. Slachtkoii\jncn te koop ge vraagd. G. van Manen, De Opslag 2. Eist Utr. Te huur: zonnige zit-slaap- kamer voor één persoon met eigen kookgelegenheid en stromend water. Herenstraat 77, Rhenen. Net meisje, 18 jaar, biedt zich aan voor de huishouding, liefst in klein gezin, voor dag en nacht. Brieven onder nr. Iffj2 aan het bur. v. d. blad. Aangeboden zonnige 3-ka- merwoning met grote ramen, 2e etage, te Den Haag. f35,40 per maand. Gevraagd woning te Veenendaal of omgeving. Ink J. C. Sluijter, Hofwijck- straat 542, 2x bellen. Den Haag. Te koop een paar stalen schaatsen (rondrijders) in pri ma staat, een paar voetbal schoenen maat 34. Lariks- laan 40. Veenendaal. Aangeboden: eengezinswo ning te Rhenen (6 jaar oud), grote huiskamer, keuken, hal en 3 slaapkamers. Gevraagd dito woning in Veenendaal. (Geen flat) Brieven onder nr. 1363 aan het bur. van dit bl. Te koop prima motor D.K.W. 125 cc. of ruilen voor brom fiets. Een Borgward vracht wagen, prima banden, dub- bellucht. Alle soorten auto banden. Een pracht Spaniel, kamer zindelijk, 25,—. W. Pater, Dorpsstraat 79, Rens- woude. Wegens overcompleet te koop zware eikenhouten archief kast met 4 jalouzieën, 2.50 m. breed 2,75 m. hoog. Prijs 130,-. Tevens 2 mooie bank stellen. Te bezichtigen zater dag na 3 uur. Voskuilerweg 2, Scherpenzeel, tel. 03497-532. Te koop gitaar z.g.a.n. met hoes. Mr. Heemskerkstraat 36 Veenendaal. Jongensfiets te koop (10-14 jr.) Dr. Colijnstraat 91, Vee nendaal. Te koop dressoir, 2 fauteuils rookfauteuil. salontafeltje, tafel en 4 stoelen, en tafel kleed. Alles in zeer solide en prima staat. Driftweg 23 A, Eist Utr. Te koop huishoudkacheltje, wit emaille, merk Pelgrim. Tevens partij brandhout. Zeer voordelig. J. Kool, Ker kewijk 29, Veenendaal. Aangeboden wegens omstan digheden pracht hoekboven- huis (geen flat) Gevraagd: eengezinswoning in Veenen- daal-Zuid. Brieven onder nr. 1364 aan het bur. van dit bl. Slaclitkonyncn te koop ge vraagd. W. Heikamp, Verlaat 19a. Veenendaal. Tc koop of te huur gevraagd kleine boerderij of huis met grond voor zelfbewoning. P. Engelen, Utrechtseweg 13, Weesp. Ter overname gevraagd een spcelgoedgaragc. Iets bescha digd geen bezwaar. Brieven onaer nr. 1365 aan het bur. van dit blad. Heer vraagt werkster voor 1 of 2 morgens per week. Over- straat 17, Amerongen Werkster gevraagd. Kerkew. 31, Veenendaal. Gevraagd bekwaam dames- kapper, modern werker, bo ven 21 jaar (in groot dorp). Salaris 400,— p.m. netto. Brieven onder nr. 1366 aan het bur. van dit blad. Bedrijf te Veenendaal vraagt enige gehuwde dames voor 2 middagen per week (meren deels zittend en licht werk). Brieven onder nr. 1360 aan het bur. van dit blad. (36) Niets wees er echter op, dat El Akbar enige wrok tegen Aram koesterde. Tijdens de maaltijd toonde hij zich een voortreffelijk en onderhoudend gastheer. Vriendelijk informeerde hij naar de ge zondheidstoestand van Presto en toen hij hoorde, dat de schildknaap reeds binnen enkele dagen het bed mocht verlaten, riep hij schijnbaar opgelucht uit: „Gelukkig! Dan staat niets een spoedige terug keer naar uw land in de weg! Doch eerst zult ge stellig nog iets van de omgeving willen zien! Ik heb Dipo opgedragen voor paarden te zorgen, zodat ge straks een rondrit kunt maken. De dwerg weet overal de mooiste plekjes te vinden en Kiruna zal u beiden vergezellen!" Niets vermoedend dankte Aram de grijsaard voor zijn vriendelijke bezorgd heid. Hij verheugde zich op de rit, want het was lang geleden, dat hij zonder zorgen in het zadel had gezeten. Hij bewonderde de prachtige paarden, die zij na de maaltijd op hen vonden wachten en in een opgewekte stemming reed het drietal de paleispoort uit. Wellicht zou Aram's stemming niet zo zorge loos geweest zijn, wanneer hij geweten had, dat kort na hun vertrek ook Gallash aan het hoofd van een kleine afdeling soldaten het paleis verliet om hun spoor te volgen. (Wordt vervolgd) Werkster gevraagd. Mevr. v. d. Craats, Van Hogendorpstr. 7 bis, Veenendaal. Nette meisjes gevraagd. Spoe- lerij van Zetten. Prins Bern- hardlaan 206, Veenendaal. „DE BRUG" Spaar- en voor- schottenbank. Agent: C. A. A. v. d. Brink, Westersingel 351, Veenendaal. „Hygia" luierbroekjes. Hét model met naar voren ge knipte pijpjes. Geheel gelast van zijdezacht „Hygoline" plastic in transparant wit, rose, bleu en geel. Kousen huis TEMPO, Zandstraat 84. Veenendaal. Glas voor schuren, kippen hokken in vaste maten van 38x51,5; 38x59,5; 48,5x59.5 per stuk en per kist, steeds voor radig bij Handelsvereniging Zimmerman Zn.. Sand- brinkstraat 1. Tel. 2261, te Veenendaal. Voor Uw inkopen oaar LA MODE! Pracht sortering tas sen. Hoofdstraat 108. Veenen daal. Uw chroom van auto/brom fiets beschermd met een glas heldere plasticlaag tegen roest en pekel 3,50 per bus. Met een kwast op te brengen. HARRY ZIMMERMAN. Ker kewijk 19. Veenendaal. Ons visitekaartje is een goe de schoenreparatie. Ons de vies: Goed geschoeid on vermoeid. Blankesteijn Zn.. Helling 14. Veenendaal. Vele z.g.a.n. en nieuwe meu belen en aanverwante goe deren, wasmachines enz., ook inruiling. Thans ook koelkast 200 1. inh. met compressor i. pr.st. M. Vlastuin, Nieuwe weg 60, Veenendaal. Een winterjas komt nu van pas. Prima jassen vanaf 85.- H. A. v. Manen, Verlaat 12, Tel. 2357, Veenendaal. Onze Sintnicolaas collektie is zeer apart. Overtuigt U zelf en breng 'n bezoek aan onze zaak. Huize Chic. Patrimo niumlaan 13, Veenendaal. Pink weggelopen uit Ge- meenteweide, Achterbergse Meent. Inl. Tel. 08376-613. A. van Walsem, Sigaren magazijn, Achterkerkstraat 26, Veenendaal, tel. 3179, heeft ruime keuze in zak en tafel-gasaanstekers, pij pen, benzine-aanstekers, si garen- en sigarettenkokers en verdere rokersbenodigd heden. Geen grijs haar! Binnen 3 min. de natuurlijke kleur terug. Geen verf of spoe ling. Creme Marchal is vol komen veilig. Bij J. F. Tak, Hoofdstr. 106, Veenendaal, tel. 2576 Celstofluiers, celstof en badstofverband. Kousen huis TEMPO, Zandstraat 84 Veenendaal. Dames. Pracht sortering spelden, clips en kettingen. Daarom natuurlijk naar „LA MODE", Hoofdstraat 108, Veenendaal. Beschadigingen bijwerken aan Volkswagen, Renault en Citroën 1,75 per busje. Voor kwast en spuit! Harry Zimmerman, Kerkewijk 19, Veenendaal. „Hygia" verbandgordels en periode-panty's. Kousen huis TEMPO, Zandstraat 84 Veenendaal. Een St. Nicolaasgeschenk is en blijft een prima winter jas. Zeer voordelige prijzen. H. A. van Manen, Verlaat 12, tel. 2357, Veenendaal. Geef een nuttig geschenk, dus een paraplu. IJzersterk LA MODE, Hoofdstraat 108 Veenendaal. „Tico" Zweedse plastic overluiers, speciaal voor de baby die nog blijft liggen. Kousenhuis TEMPO, Zand straat 84, Veenendaal. Voor de heren hebben wij een uitgebreide collectie in After Shave pre Electric., lotions enz. van de beste merken, o.a. Tabac, Old Spice, Yardley, 4711. Huize Chic, Patrimoniumlaan 13, Veenendaal. Bij „LA MODE" in de Hoofdstraat nr. 108, wordt u verwacht. Wij hebben o.a. leuke handschoenen v.a. 1,95, kousen: 2e paar halve prijs, sjaals v.a. 2,50 U weet het adres. Corset- en B.H.-sluitingen, jarretelles en kousengor dels. Kousenhuis „TEMPO" Zandstraat 84, Veenendaal. Wasmachinefabriek heeft enige lichtbesch. wasmachi nes, gloednieuw met garantie 125,— en 145,—. Ook zeer voordelige centrifuges en combinaties. Vraagt demon stratie: Postbus 24, Zwijn- drecht. Uw St. Nicolaasfeest ge slaagd, als ARTIFOTO uw filmprogramma verzorgt. Spe ciaal voor verenigingen. Hoofdstraat 84. Tel. 2289. Veenendaal. Huur voor een feestje en feesten een leuk filmpro gramma bij Artifoto, zowel met als zonder geluid. Hoofd straat 84. Tel. 2289. Veenen daal. Old Splce??? Drogisterij „De Helm". Dr. Slot. de Bruine- plein 25, Tel. 2390, Veenen daal. Tabac Drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruine- plein 25. Tel. 2390. Veenen daal. Hoortoestellen en batterijen Melis Optiek, Hoofdstraat 51. Veenendaal. Tel 3184. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko ninginnelaan 37, te Veenen daal, Tel. 2361. Gewolmaniseerde palen heb ben een levensduur van ca. 15 jaar. u koopt ze nergens voordeliger dan bij L. van den Bosch, Geerseweg 38. tel. 3041, Veenendaal. Hoofdstraat 75 Veenendaal Een enorme collec tie van de eenvou digste tot volauto matisch. Een ca deau waar het hele gezin volop plezier van heeft vanaf 16, volautomatisch 35,75 Een grote verscheidenheid van mixers van heel een voudig tot complete keu kenmachines. Om vele karweitjes tot een pleizier te maken. Zelfst vader werkt er nog graag mee. Nu reeds vanaf 23,50 Daar zal vader verrast van op kijken? Waarschijnlijk wist hij niet eens dat er momenteel een tondeuze in de han del is welke op zijn Philipsshave past. Wees hem voor voordat hij erom vraagt voor slechts 7,50 kunt U de eerste weken geen kwaad meer bij hem doen. Pa vindt het toch prettig als de boel aan kant is wanneer hij thuis komt. Geef Ma dan ook de kans met een Goede stofzuiger. Alle stofproblemen verdwijnen en wij ruilen Uw oude in al vanaf 98,— Strijken hoeft niet vermoeiend te zijn. Zeker niet wanneer U zo'n prettig licht gewicht strijkijzer gebruikt. Nu slechts 28,50 Om het voor U voordeliger te maken geven wij voor Uw oude strijkbout 5,- Met 1 jaar garantie 23,50 15 tellen na nu en U hebt heerlijk vers gemalen kof fie net zo fijn als U zelf maar wilt. Tobt U ook nog met zo'n lastige en vermoeiende handmolen? Dan is het nu toch wel tijd om een electrische aan te schaffen vanaf 13,75 Om medelij- len met moe- Ier te krijgen wanneer ze de hele dag in die kou de keuken noet staan. Geef haar aeerlijke warmte waar en wanneer ze maar wil. Met deze nieuwe Ventilator kachel zit ze warm. Ze kan er ook het haar mee drogen of de was of bij de kleine baby. Dit alles voor 72,50 Dit is tenminste een kaasschaaf die werke lijk goed snijd. Weer een van dit lastige kar weitjes opgelost. Gemaakt van roestvrij staal met scherp blijvende golfsnede voor slechts ƒ1.98 Sportrijwielen in kleur, ge heel compleet v.a. 125,—; kinderrijwielen in kleur, v.a. 55,—; wasmachines v.a. 150,centrifuges v.a. ƒ145,Prima autoped op luchtbanden 23,50. Rij wielhandel, N. van Ek. Pr. Bernhardlaan 1. Veenendaal. Vraagt nu een Philips venti latorkachel, een week op proef. Fantastische bijver warming. Ook voor straal- kachels en andere verwar- mingsapp. Electro Technisch Bureau Anton Roks. Franse- weg 84a, Eist Utr. 7oor solide naaldhakjes in al le modellen (ook met stalen pen) geheel nieuwe hakken en bekleden of bijwerken van beschadigde hakken naar Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 38. Veenendaal. Wascombinaties. Nu alles in één. Onze allernieuwste .Sun beam' wascombinatie met spoelcenirifuge, 2 aparte mo toren. pomp. klok, tafelblad en zwenkwielen, slechts 395,Rechtstreeks van de fabriek. Ook betaalbaar in 12 en 18 maanden. Wast gega randeerd zonder slijtage. Vol ledige fabrieksgarantie en service. Vrijblijvend demon stratie bij U thuis. Wasma- Asbest golfplaten en Asbest board in alle maten uit voor raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool. Holleweg 4, Tel. 08385- 2463, Veenendaal. Yardley??? Drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruine- plein 25, Tel. 2390. Veenen daal. Te koop grasparkieten en te vens andere soorten tropische vogels. Vita Nova, ingang sportmagazijn Albers, Hoofd straat 15, Veenendaal. Te koop rozen, heesters en ligusterum voor een haag. Tevens laan-, vrucht- en sierbomen. H. Verwoert, boomkweker, Molenweg 16, Achterberg. door maatkleding verhoogt uw aanzien. Maar dan goede maatkleding van ANNE VAN MANEN Prins Bernhardlaan 17 Telefoon 2074 bij de Speciaalzaak met de grootste sortering Slijterij en Wijnhandel ,,DE ZWAAI" Verlaat 2 - telefoon 3610 - Veenendaal

De Vallei | 1961 | | pagina 6