Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Veenendaal presenteert nieuwste uitbreidingsplan De Wereld van WEEK-tot-WEEK WAAR IS DE VALLEI-RIKS? Agenda Verschrikkelijk ongeval op Rijksweg 12 Wist u V.U.-werk gaat ondanks verminderde belangstelling door Reactie op actie van „De Achttien" In Oost een stadspark van 125.000 vierkante meter RENSWOUDE 36e jaargang VRIJDAG 16 MAART 1962 Nr. 22 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel HET NIEUWSTE PLAN Veel ruimte OORZAAK WAARDE 25, 1 PY 024037 Totaliteit Orgelconcert PIET VAN EGMOND Assurantie-, Hypotheek- en Woningbureau BROUWER Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal Tel. 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Redaktie: \V. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven bU de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning DE VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktpryzen op aanvraag Minimum per advertentie 4,50 Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 1,95 per kwartaal Losse nummers 15 cent e Over twintig jaar kennen we Veenendaal niet meer terug tenminste als alles volgens plan verloopt! In het oostelijk deel van de gemeente, waarnu nog koeien grazen en het prikkeldraad de afscheiding vormt tussen de diverse weilanden, zullen dan rond tweeduizend woningen staan, variërend van bungalows tot torenflats van 12 hoog. Over het Omleidingskanaal zullen dan minstens drie bruggen bygebouwd zyn en wat wellicht véél belangrijker is er is gelukkig ook gedacht aan een RE CREATIE en GROENVOORZIENING. Langs de Groeneveldselaan en het Omleidingskanaal is namely k een „bescheiden stadspark" (zo staat het in de toelichting van het plan) geprojecteerd van zo'n slor dige 125.000 ms oppervlakte. Daar zullen tal van mooie wandelwegen worden aan gelegd, bomen geplant en waterpartijen aangebracht! Nogmaals als alles volgens plan verloopt, wordt er op gerekend dat Veenendaal in 1980 minstens 50.000 inwoners telt. Al leen in Oost al (hetgedeelte dus tussen Industriclaan, Kerkewijk'Hoofdstraat, Valleistraat en Groeneveldselaan) zullen dan 1800 woningen staan. Stelt men het gemiddeld aantal bewoners op 4, dan betekent dit, dat er in de Schrijverswyk, Tuinstraat en En gelenburg tesamen, zo'n kleine 10.000 mensen zullen wonen. Het nieuwste uitbreidingsplan dat voor iedereen op het gemeentehuis ter inzage ligt, is genoemd PLAN ENGELENBURG. Het heeft betrekking op het stuk grond dat omsloten wordt door een gedeelte van de Kerkewijk, vervolgens het Omleidings kanaal, een gedeelte Groeneveldselaan en de Industrielaan. Met uitzondering van de reeds be staande industrie langs de Kerkewijk (Hollandia Trico en Ritmeester) is dit terrein nu nog geheel grasland. Wanneer de bouwkundigen hun zin krij gen zullen er om te beginnen langs de Industrielaan (vanaf het Jeugdgebouw) bungalows gebouwd worden. Daar achter is een groot terrein gereserveerd voor particuliere bouw. (een middenstands- buurt volgens de toelichting), terwijl langs het Omleidingskanaal een aantal flats zijn ontworpen. Ten oosten van de woonkern zal het park aangelegd worden. Degene die het plan aandachtig bestu deert, zal het opvallen dat er véél meer dan voorheen, rekening is gehouden met ruimte. De groenstroken zijn groter en talrijker en het gehele plan wordt opge fleurd met vijvers en grachten. Langs de parkrand zijn enkele hoge woongebouwen ontworpen, terwijl een dergelijk hoog gebouw (men spreekt van een torenflat van 12 hoog!) ook de entree bij de Industrielaan markeert. Een verheugend verschijnsel is bo vendien dat in het noordelijk gcdcel- Op Rijksweg 12, even voorbij het benzinestation, hebben woensdag avond vier mensen bij een verkeersongeval het leven verloren. De ge volgen van de botsing waren dermate verschrikkelijk, dat sommige van de hulpverleners niet verder konden en één van hen zelfs buiten bewustzijn geraakte. Een meisje van vijf jaar heeft het verkeersdrama overleefd. Omstreeks zes uur naderde vanuit de richting Utrecht een Volkswagen. Hier in waren gezeten: de bestuurder J. Volkerts (24), de heer H. A. Vermij (32), mevrouw A. W. Vermij-Schouten (25) en hun 5-jarig dochtertje. Vermoedelijk werd met flinke snel heid gereden, temeer daar het wegdek sneeuwvrij was. Boven Veenendaal echter hing een soort hagelbui, zodat het wegdek op een gegeven moment bedekt werd door neerslag. Men ver moedt dat de chauffeur dit plotseling dat de hond, die vastgebonden aan een regenpijp bij het OCB-gebouw werd gevonden, bij zijn bazin terug is? dat het ene mej. v. N. is uit Veenendaal die het dier sinds 9 maart niet meer gezien had? dat ze nog niet weet hoe de hond daar terecht gekomen is? dat drie Renswoudse scholieren öök niet wisten waar hun sneeuwballen te recht kwamen? dat zij er namelijk één door het ge opende auto-dak van de burgemeester van Veenendaal gooiden? dat deze onmiddellijk uitstapte en hen op het gevaar van hun handelwijze wees? dat één van de knapen zich zo onheb belijk gedroeg, dat hij na schooltijd bij de burgemeester op het matje moest komen? dat hij daar een flinke reprimande in ontvangst heeft genomen? dat hij waarschijnlijk niet geweten heeft, dat een burgemeester tevens hoofd van de plaatselijke politie is? 3UN6WANS PRISMA PONTlftC OMSöft voor betere uurwerken HOOFDSTR 91 VEENENDAAL heeft gemerkt en getracht heeft iets af te remmen. De auto is hierdoor gaan slippen, vloog door de middenberm, kwam op de andere rijbaan terecht en werd daarna in volle vaart in de flank ge ramd door een Volvo, die van de rich ting Arnhem kwam. De bestuurder van de Volvo, B. Iets- waard (47) uit Amsterdam, die de slippen de Volkswagen helaas niet meer heeft kunnen ontwijken, werd op slag gedood. Ook het lot van de Volkswagen-inzit tenden was deerniswekkend. Door de enorme klap was de auto finaal ingedrukt en zaten de passagiers beklemd in het wrakstuk. Dit bemoeilijkte uiteraard de hulpverlening, zodat zelfs een brandweer auto opgeroepen moest worden. Zowel de bestuurder als het echtpaar werden zwaar gewond uit de auto ge haald en overleden op weg naar het zie kenhuis. Alleen het 5-jarige dochtertje, dat achterin zat, werd licht gewond. Geruime tijd daarna is men bezig ge weest om de weg vrij te maken. In geen der wagens werd gebruik gemaakt van veiligheidsriemen. De vorige week by P. Schouten, Melk en Kruidenierswaren, Burg. v. d. Boschstraat 79, Amerongen uitgegeven Valleiriks is wederom niet gevonden. De vinderspremie is zodoende langzaam maar zeker tot een aantrekkelijke hoogte gestegen en de gelukkige vinder die vóór a.s. donderdagmiddag 12 uur op ons bureau een riks met het nummer komt inleveren, krijgt daar con tant voor terug: VIJFENTWINTIG GULDEN. te van het plan tussen de fiatblok- ken speelterreinen voor kinderen zyn ontworpen! In haar totaliteit is de uitbreiding naar het oosten voor de gemeente Veenendaal van vitaal belang. Wanneer alle drie de plannen: Tuinstraat Schrijverswyk en Engelenburg gerealiseert zullen zijn, is er in feite een nieuw Veenendaal ontstaan. Het plan Tuinstraat bijvoorbeeld spreekt van een wandelpromenade (de zgn. door braak) vanaf de Hoofdstraat naar het nieuwe winkelcentrum achter de Tuin straat. Dit wordt een geheel nieuw win kelcentrum aansluitend op het bestaan de centrum in de Hoofdstraat, met veel parkeerruimte. De Schrijverswijk, die al min of meer gestalte begint te krijgen, wordt zonder meer een woonkern van flatbebouwing, terwijl aan het nieuwste plan ruime aan dacht is geschonken aan de particuliere bouw. Er zullen nieuwe rondwegen komen: vanaf de SKF dwars door de nieuwe woonwijk over het Omleidingskanaal naar de Valleistraat en van de Boslaan over de Spoorlaan via Zuivelstraat eveneens naar de Valleistraat. Er wordt op gerekend dat Veenen daal in 11)80 het dubbele aantal inwoners zal hebben van nu. Het klinkt misschien fantastisch, maar wie de plannen bekijkt en zich even realiseert in welke korte tijd Veenendaal-zuid uit de grond „ge stampt" is, zal toch moeten toe geven dat er héél wat staat te ge beuren! PLAN ENGELENBURG. Dit is een perspectief-tekening van het nieuwe uitbreidingsplan De Engelenburg, ge zien vanaf de brandweertoren aan de Industriclaan. Links op de voorgrond is de torenflat te onderscheiden met daarnaast de bungalowbouw. In de rechterhoek het grote park. GOEDE OPKOMST VERGADERING WINKELIERSVERENIGING Zeer veel belangstelling was er voor de ledenvergadering van de Veenendaalse winkeliersvereniging „Handel en Nijver heid", die deze week gehouden werd. De heer C. van Hardeveld (boekhandelaar) w'erd gekozen tot bestuurslid in de plaats van de heer A. W. Bos, die zich niet her kiesbaar had gesteld. Eveneens aftredend, doch wel herkiesbaar, was de heer P. van de Bovenkamp. Deze werd met grote meerderheid van stemmen herkozen. Na dit „bestuurlijke" gedeelte van de vergadering was het woord aan de heer Ant. de Ruiter, voorzitter van de winke liersvereniging en wOouder van open bare werken. Hij gaf een uiteenzetting die handelde j over de nieuwe Veenendaalse woonwijken en het geprojecteerde winkelcentrum. TEGEN LICHTMAST GEREDEN BIJEENKOMST INT. JEUGDKONTAKT Op dinsdag 20 maart a.s. wordt in ge bouw Eltheto een bijeenkomst gehouden van het Interkerkelijk Jeugdcontact. Spre- Woensdagavond is een zekere v. I. uit i ker op deze avond is ds. H. v. Andel uit Mourik tegen een lichtmast bij de J. G. Utrecht, secretaris van de Oecumenische Sandbrinkstraat gereden, doordat zijn auto Jeugdraad. Het onderwerp is: New Dehli slipte. Hij heeft zich telefonisch bij de Wereldraad van Kerken. De lezing zal politie gemeld. I worden toegelicht met dias. Aan het slot van de laatste culturele avond van het seizoenprogramma '61/'62 van de Volksuniversiteit Veenendaal, deed VU-voorzitter dr. J. G. Thoomes enkele belangrijke mededelingen over de situatie die rond het werk van de VU is ontstaan en over het programma voor het a.s. seizoen. De situatie dan, waarin de VU is ver zeild geraakt is niet zo rooskleurig. De belangstelling is verminderd en het aantal leden loopt terug. Krasse woorden, maar overigens zeer terecht, uitte dr. Thoomes aan het adres van degenen, die rondbazuinen dat in Veenendaal op cultureel ge bied niets te doen zou zijn. De hardste schreeuwers over het cultu rele vacuüm in Veenendaal zijn, als er iets op dit gebied te beleven is, nergens te vinden. Hoogstens zitten deze lieden zich op visites b(j een kop koffie en een dikke sigaar te beklagen over de cul turele rimboe waarin ze terecht zijn ge komen en waarin ze nu moeten leven, aldus Dr. Thoomes. Het bestuur van de VU heeft zich over het al dan niet doorgaan met de ac- ORIENTATIERIT VAN MAC. VEENENDAAL De eerste rit in dit seizoen van de Mo tor en Automobiel Club Veenendaal, zal op woensdagavond 21 maart a.s. worden gehouden in de vorm van een oriëntatie- rit over een afstand van circa 60 km. Hieraan kunnen deelnemen auto's, mo toren en bromfietsen. De start is om half acht bij La Montagne, terwijl inschrijving vanaf 7 uur mogelijk is. De rit telt mee voor het clubkampioenschap 1962. tiviteiten beraden en is daarbij tot de conclusie gekomen er niet mee op te houden. Het zal en kan niet proberen het iedereen naar de zin te maken, maar toch wel trachten het volgende seizoen weer met een nieuw program te komen. Er zijn verschillende nieuwe ideeën naar voren gekomen, die men zo mo gelijk zal uitwerken en verwezen lijken. Spectaculair is b.v. de gedachte om met een aantal belangstellenden een con cert in het Amsterdamse concertge bouw te bezoeken, nadat de heer Wouter Paap dit concert in Veenen daal heeft toegelicht. Voorts denkt men erover een aantal overtuigd „andersdenkenden" dan het overwegend prot.-christelijke Vee nendaal voor het VU-front te halen. B.v. een vooraanstaand rooms-katho- liek, een rabbijn, een spiritist en dezen over hun geloof te laten ver tellen en dat te laten verdedigen tegenover andere stellingen. Ook met verzoeken uit de kring van VU-leden zal men rekening houden. Hieruit kwamen naar voren: cursus sen, antiek en wijsbegeerte. Tenslotte was er het probleem van de keuze van de vaste VU-avond. Over wogen wordt de woensdagavond te nemen, omdat de dinsdag en de don derdag, in verband met t.v.-film en toneel minder geschikt blijken te zijn. HEEFT de aktle van „De Achttien" een willekeurige groep van hervormde en gereformeerde predikanten om een éénwording te bewerkstelligen tussen Hervormden en Gereformeerden landelijk al heel wat stof doen opwaaien, ook in tal van streken en plaatsen in ons land is het vaak hét onderwerp van gesprek. HET voor en tegen van de doelstellingen van „De Achttien" wordt door theologen uitvoerig uiteengezet in de diverse kerkelijke bladen en er is zelfs voor de microfoon over gedebatteerd. OM de situatie hieromtrent in onze omgeving te kunnen peilen hebben wij een aantal predikanten uit de verschillende plaatsen de vraag voorgelegd, wat de mening is van hun kerkgenootschap in deze. De beknopte antwoorden volgen onderstaand: Ds. H. VOLTEN Ger. predikant te Rhenen: „Ik sta achter „De Achttien" wat op- In de reeks orgelconcerten in de Chr. Ger. Kerk te Veenendaal zal zaterdag 17 maart a.s. de bekende organist Piet van Egmond een concert geven. IIU speelt o.a. werken van Guillmant en J. Zwart als mede de improvisatie over Ps. 150 met het bekende klokkenspel. Piet van Egmond werd op 14 april 1912 te Amsterdam geboren. Reeds op zeer jeugdige leeftijd bleek zijn bijzondere mu zikale begaafdheid en zijn absoluut muzi kaal gehoor, o.a. doordat hij, op 4-jarige leeftijd, de tonen van het klokkenspel feilloos wist te realiseren. Als 6-jarige knaap bespeelde hij reeds het kerkorgel. Zijn muzikale opleiding genoot hij aan het Amsterdams Conservatorium. Zeven tien jaar oud behaalde hij het einddiplo ma Orgel „Cum laude" en een jaar later slaagde hij voor het Solisten-diploma („Prix d'excellence"). Enige maanden later verkreeg hij nog het einddiploma Piano en werd in datzelfde jaar, dus op 19-jari- ge leeftijd, organist aan het Concertge bouw te Amsterdam, hetgeen als de hoog ste post in Nederland beschouwd kan wor den. Als koor-dirigent levert hij bewonde renswaardige prestaties met zijn Amster dams Oratorium-Koor, doch ook als or kest-dirigent oogst Piet van Egmond vele lauweren. Hij gasteerde vrijwel bij alle goede Nederlandse orkesten en leidt ieder jaar zomerconcerten in Duitsland en Oos tenrijk. Zijn traditionele uitvoeringen te Amsterdam en Aardenburg (Zeeland) ge nieten grote bekendheid zodat voor het volgend jaar zelfs een uitnodiging voor dit werk in de Salie Pleyel te Parijs op het programma staat. zet en bedoeling betreft, maar het uit gegeven gespreksboekje raakt qua in houd de kwestie te oppervlakkig. De oproep van de 18 moet krachtig in onze kerken doorklinken, maar het lied moet sterker en forser worden gecomponeerd". Ds. N. KOOREMAN Ncd. Herv. pred te Rhenen: „Wij volgen deze aktie met grote be langstelling. Dinsdag hebben wij een samenspraak gehad met de ger. ker- keraad die een oriënterend karakter droeg en die wordt voortgezet. Er is zelfs al gesproken over gezamenlijke kerkdiensten, maar hierover is nog geen enkele beslissing genomen". Ds. L. PEUT Ned. IIerv. predikant te Renswoude: „Er zijn vorig jaar al gesprekken tus sen de kerkeraden geweest, doch die hebben de verschillen nog meer ge accentueerd dan een toenadering tot stand gebracht. Het gespreksboekje hebben wij nog niet besproken. Wel kennen zij al sinds drie jaar een ge zamenlijke kerstzangdienst". Ds. SLINGERBERG Ger. beroepen pred. te Renswoude: „Ik kan hierover geen oordeel uit spreken". Ds. L. ZWAAN Ger. pred. te Amerongen: „Wij zitten daar middenin. Er wordt toenadering gezocht, waarbij eventu ele gezamenlijke kerkdiensten een moeilijk punt is. We hebben pas weer een samenspreking gehad en in april komt er^ weer een. We gaan wellicht gezamenlijk een Paaszangdienst hou den". Ds. D. v. ENK Ger. pred. te Vecncnddaal: „De kerkeraad heeft zich uitgesproken tegen de aktie van de 18. Wij houden ons wat dit betreft aan de uitspraken van de Synode van Apeldoorn". Ds. A. VROEGINDEWEY Herv. pred. te Veenendaal: „Aan de ene kant juichen wij de voor gestelde éénheid van harte toe, doch aan de andere kant legt men teveel de nadruk op de eenheid in plaats van op de waarheid. Er moet zeer zeker de vraag gesteld worden: wat kunnen wij samen doen dat heeft trouwens bij ons altijd geleefd". LEZING OVER E.E.G. Voor maandag 19 maart a.s. heeft de Christelijke Besturenbond Veenendaal een speciale avond belegd, hetgeen mogelijk gemaakt is door de medewerking van de Ned. Chr. Grafische Bedrijfsbond. De heer Noomen, penningmeester van de N.C.G.B., zal dan spreken over de Europese Econo mische Gemeenschap (EEG). De avond wordt gehouden in het OCB-gebouw ach ter het postkantoor. JAARVERGADERING C.B.P.B. Vrijdag 9 maart j.l. werd in Rehoboth de jaarvergadering gehouden van de CBPB, afdeling Renswoude. De voorzitter de heer Gründlhener opende deze vergadering en heette al len hartelijk welkom in het bijzonder ds. J. Bos uit Lunteren en verschillen de afgevaardigden. Hierna bracht de secretaris de notu len en het jaarverslag uit. Ds. Bos had als onderwerp Palestina waarin hij op zeer interessante wijze, zijn indrukken over zijn reis naar Pa lestina met dia's toelichtte. In deze steden waren verschillende plaatsen te zien van Jezus' omwandeling op aarde. Zo ook van de plaatsen waar de Hei land geboren was. Op deze plaats staat nu een kerk. Het hof van Gethsemané is veranderd in een lusthof van bloe men, terwijl de grafplaats getooid is met lampen en kaarsen. Zo gaf de spreker op zeer interes sante wijze indrukken over plaatsen die in de Bijbel voorkomen. Na de pauze vertoonde men een vier tal films over „Meer en betere melk", „3 miljoen wonden", „goede kleding" en de reis van onze Koninklijke fa milie naar de West. Aan het einde van deze interessante avond dankte de voorzitter alle medewerkers voor deze geslaagde vergadering en sloot ds. J. Bos deze af met dankgebed. CONCERT „DE VEENZANGERS" Zaterdag 31 maart a.s. geeft het man nenkoor „De Veenzangers" een concert in het Verenigingsgebouw aan de Eikenlaan. Medewerking verlenen de tenor Gerard Honig en Tera de Marez-Oyeus piano. Uit- I gevoerd wordt o.m. Nachthelle en Die Allmacht van Schubert. BOEK. De enige dagen ge leden overleden Franse ro manschrijver Pierre Benoit, had een contract met een uit gever om elk jaar een roman af te leveren. Om dat te kun nen doen bereisde hij elk jaar een ander land om gegevens te verzamelen. En om vlot te kunnen werken volgde hij een vast patroon dat hij had ont leend aan een van zijn eerste succesboeken. Zo kwam het dat elk van zijn romans pre cies evenveel bladzijden be sloeg (213) en dat er steeds op dezelfde plaats een liefdes scène in voorkwam. Deze werkwijze heeft niet verhinderd dat hij werd ge kozen als lid van het college der Onsterfelijken, de Acadé mie Frangaise. NAAM. Een zekere heer Rosetti (met 2 t's) heeft een proces gewonnen tegen de schrijver Virgil Georghiu, die in een van zijn boeken een personage Roseti (met één t) had genoemd. Dat is dus voor de heer R. gemakkelijk ver diend geld. Te Boulogne, de woonplaats van Georghiu, heeft dit volgens de bibliothe caresse van de leesbibliotheek een ware rush op haar boe ken veroorzaakt. Zij dacht eerst dat de plotseling aan de dag tredende leeshonger ver oorzaakt werd omdat de mi nister van culturele zaken André Malraux in de buurt was komen wonen, maar later werd haar duidelijk dat al haar nieuwe leesklanten de romans spelden om te zien of een of andere schrijver niet hun naam aan een van zijn helden had gegeven. DE BABIES. De politie te Toulon heeft tot haar ver bazing ontdekt dat een reeks diefstallen door een bende kinderen van 6 tot 13 jaar was begaan. Men schat dat dit de „babies", zoals de agen ten de troep noemen, niet minder dan 10.000 gulden heeft opgebracht. Toen de bende was opgerold, zei de jongste: „Ik waarschuw jullie, als ik morgen niet op school verschijn, krijgen jullie met m'n onderwijzer te doen, en die is niet gemakkelijk!" MACHINE. Behoort het „hoofdrekenen" weldra tot het verleden? Te Philadelphia is op school een elektronische rekenmachine in gebruik ge nomen. Eindelijk! zullen vele scholieren verzuchten. Maar er is nog geen reden tot jui chen: deze machine staat in een Technische Hogeschool om de studenten in staat te stellen berekeningen te ma ken die op andere wijze niet goed mogelijk zijn en hen voor te bereiden voor bijzon dere taken in de industrie. Voor de sommen op de ge wone schoolbanken blijft dus ook in Amerika nog het ver ouderde systeem gelden dat we domweg van het voorge slacht hebben overgenomen. De in gebruik genomen ma chine te Philadelphia kost zo'n 600.000 gulden. DAT NOOIT! De Franse minister Robert Buron, een der onderhandelaars met de Algerijnse F.N.L., is door een lid van de enkele duizenden mensen tellende veiligheids politie die de onderhandelaars tegen aanslagen van de O.A.S. moet beschermen, gevraagd zijn baard af te scheren opdat hij niet herkend zou worden. U kunt alles van me ge-1 daan krijgen, zei de heer Bu ron, maar dat nooit! VEENENDAAL Vrijdag: Slotavond 10 x 10 aktie in Jeugdgebouw. Motorenshow Waayenberg in Eltheto, 2-10 uur. Zaterdag: Toneelgroep „Studio" in Ver enigingsgebouw, 7.30 uur. Motorenshow in Eltheto 10-10 uur. Maandag: Lezing Chr. Besturenbond in O.C.B., 7.30 uur. Dinsdag: Bijeenkomst Int. Jeugdcontact in Eltheto, 8 uur. RHENEN Zaterdag: Wandeltocht S.D.V., start Soedi Mampir. Slotbal 10 x 10 aktie in Badres- taurant. Dinsdag: Vergadering N.C.V.B. in Irene, 7.45 uur. RENSWOUDE Vrijdag: Contactavond v.v. Renswoude in De Hof, 7.30 uur. Dinsdag: Jaarvergadering Groene Kruis in Wijkgebouw, 7.30 uur. ELST Vrijdag: Lezing Z.O.-Utrecht in hotel Stuyvenberg, 7.30 uur. AMERONGEN Zaterdag: Uitvoering Crescendo in Club huis, 7.45 uur. Wandeltocht, start 14.30 uur De Hof. Alle verzekeringen Hypotheken Verkoop vaste goederen Woningbeheer Taxaties Beëdigd als makelaar en taxateur Veenendaal, Kanaalweg 2 - Tel. 2918

De Vallei | 1962 | | pagina 1