vitrage f W PAUK CHEYËOIdT Met Pasen op z'n Paasbest Sportprogramma voor Pasen zonder zorgen (A<m de BAo-ek 6CHERPENZEEL AMERONGEN B.B. nog lang niet ter ziele Met pasen goed gekleed? Kousen ANBEEK Baby- en Kleuter- kleding ANBEEK Korsetten B.H.'s Gaine's Step-in's ANBEEK D. J. ANBEEK Korsettenhuis Ingekomen en vertrokken Burgerlijke stand KERKDIENSTEN tempo MARKTBERICHTEN Fa. J. van de Bosch Ik doe het ook voor de lijn... V.A.B. KIRPESTEIN CITY-MOTORS-EDE ZONDAGDIENST "Ir.J.van Ettinger prijs" In Breukele bin een stuk of tien, twaalf woningwethuize bijna niet te betrekke, omdat ze zoo slecht zijn. Nee, et bin gien karkaste van veur den oorlog, mar ze bin nieuw, gloednieuw. Nou ken ie je eige netuurlik afvrage: mins, Blauwkous, hoe kom ie in vree- desnaam in Breukele verzeild? Om je lui eerlik de waarheid te vertelle, en de waarheid ken ie niet anderst ver telle as eerlik, heb ik heelegaar gien voet in Breukele gezet. Mar dat van die huize, dat zit mijn hoog. En et is waar, want ik heb et uit goed betrouwbare bron. Ik kwam et zoo te weete. Een tij dj ie gelee je had ik in de krant geleeze, asdat dur in de Kamer vrage gesteld ware over die huize in Breukele. Dat zat niet goed. En daar' sting ik van de week bij Job den Droprol in z'n supermartie over te klessebesse mit iemand. Toen kwam dur een persoon bij staan en die maakte z'n eige bekend as een in- woonder van Breukele. Et was een reiziger, die bij Job nog et een en ander an de man wou brenge. Minse, zee die, ik heb et mit eige ooge gezien, mar et is om trane mit tuite te huile. Zoo merakels miserabel. Je ken niet begrijpe hoe ze zooiets dur neer durve te poote. Ja, daar staan we dan mit de woo- ningbouw. Vandaag in Breukele, morge erges anderst en overmorge in et Veen. Wordt dur nou zooveul slechter ge bouwd dan vrogger? vraag ie je eige bij et hoore van dat alles onwillekeu rig af. Vraag ie dur minse naar die dur verstand van hebbe en die kijk op die zake hebbe, dan zegge ze steevast: Nou slechter niet, geloof ik, mar vrogger kos overal meer de tijd veur genoome wurde. De minse warkte kalmer an en daardeur misschien deegeliker. En et matteriaal was van de eerste urde. Gien mins zal zegge dat dur gezwij meld wurdt. Oopelik dur mee afge- reekend. En Breukele dan? Daar staan de be wijsstukke van zwijmelerij. Dat ken ie, as ik et goed begreepe heb, nog gien ins „afreekene mit de zaak neume". Da's prutswerk. Hoe is et in vreedesnaam meugelik? Vandaag den dag loope dur ik weet niet hoeveul snake te opzichtere bij een bouwwark en hebbe die dur ooge nou in de zak of steeke ze ze dur moedwillig in. Ik heb wel es hoore verluije dat je teuge de bouwers niet teveul praatjies mot hebbe, want ze kenne overal veur goed geld terecht. Mar ik mot dur bij zegge, dat je wel meer hoort verluije. In ieder geval is et zoo, dat nage- nogt op gien enkel gebied vandaag den dag de zurg besteedt wurdt, die ze veur den oorlog an alles gave. Et is al lemaal hiese en jachte om zooveul meugelik klaar te krijge. Of om zoo gauw as 't mar ken binne te zijn? Ik zou et niet partinent durve te beweere. Een feit is, dat et ons alle maal goed gaat mit et minder goeie spul van teugeswoordig. Mar bij dat alles motte we toch oppasse, dat we ons eige niet veurbij raze, dat et ons niet uit de vingers tippelt. Want dan bin we veerders van huis dan op dit mement Wout Blauwkous. SCHERPENZEEL Aanvoer eieren 900.000 stuks. Prijs 12,35 tot 12,75 per 100 stuks. Handel redelijk. Hoewel de belangstelling van sportminnend Veenendaal en wijde omgeving on getwijfeld zal uitgaan naar de grote Internationale Motorcross op Tweede Paas dag, waarover wij in ons blad van woensdag reeds uitvoerig berichtten, wordt er tijdens het Paasweekeinde ook in onze omgeving gevoetbald, al zijn het in enkele afdelingen slechts competitie-restanten. Belangrijk is de wedstrijd van zaterdag tussen V.R.C. en Nunspeet, die bij een eventueel verlies voor V.R.C. degradatie naar de vierde klas betekent. Voor Veenendaal is op Tweede Paas- het programma geplaatst. Degenen, die dag om half drie de wedstrijd aan de dus ook op deze Paasdagen niet ver- Bergweg tegen H.M.S. uit Utrecht op stoken willen zijn van hun geliefde voetbalspórt kunnen deze wedstrijd die in feite een strijd is om de bezetting van de derde plaats meemaken. Vee nendaal krijgt aan H.M.S. de handen vol, maar zal zeker haar uiterste best doen zich te revancheren van de wat onfortuinlijke 4-2 nederlaag destijds in Utrecht. Een pittige krachtmeting staat dus aan de Bergweg te wachten. Ift II Al - «Kt niet -eer strijken, kan niet krïm- pen, ijzersterk en valt soepel. m Leverbaar als valletje, geborduurd, als opneem gordijn, en per meter p A van 90 t/m 300 cm breed. m Hoofdstraat 6 Veenendaal SCHAAKNIEUWS Maandag 16 april j.l. werd voor de onderlinge competitie van de Veenen- daalse Schaakvereniging de 29e en voorlaatste ronde gespeeld. De uitsla gen waren: G. O. Reininga - G. A. Blankestijn 0-1 J. W. Boelens - G. R. Kets 1-0 H. Heikamp - L. Ebskamp 1-0 C. J. Vink - C. ter Hogt1-0 G. Achterberg - F. Luchsinger 0-1 M. de Kleuver - J. B. Griffioen 0-1 Chr. Baars - A. Blankespoor V»-1/» E. J. Kalter - C. Wijnberger1-0 De laatste ronde vindt plaats op maandag 7 mei a.s. DAMMEN De V.D.C. is de laatste tijd al druk bezig met de onderlinge competitie. Maandag j.l. werden in het Trefpunt weer enkele partijen gespeeld. Hier volgen dan de eerste uitslagen van deze competitie: H. v. d. Brandhof - E. de Kleuver 2-0 J. D. Vermeer - J. H. de Roder 2-0 J. Roks - D. Bouman 1-1 D. Hendriksen - H. v. d. Brandhof 0-2 A. Keyman - W. v. d. Hor1-1 B. Valkenburg - E. de Kleuver 0-2 H. v. d. Brandhof - J. D. Vermeer 1-1 W. v. d. Hor - R. v. d. Weel 2-0 Viet woord ló aan Bescheidenheid siert de mens, luidt het bekende gezegde en zo wij iemand uit onze omgeving met die krans wil len omhangen, dan is het zeer zeker de rasechte Veenendaler Henk van de Broek. Een sympathieke jonge kerel, vader van één kind en in zijn dage lijkse doen bedrijfsadministrateur op een chemisch bedrijf in Rhenen. Bescheiden is hij óók, soms wel eens té, en dat is wel de voornaamste reden dat wij hem figuurlijk gespro ken bij zijn kraag gepakt hebben en hem geheel onverwacht in deze ru briek hebben geplant. Hij heeft er recht op -zonder meer- want Henk is een verwoed liefhebber van tafeltennis, u weet wel dat heen- en-weer-slaan van zo'n wit balletje, en uit dien hoofde ook kampioen. Wie in zijn huis aan de Parallelweg bin- V.R.C. krijgt dan zaterdag haar laat ste kans. De tegenstander aan de Brin- kersteeg is rivaal Nunspeet. De wed strijd beslist over het derdeklasseschap van V.R.C. want bij verlies voor V.R.C. is de slag gevallen. De scheidsrechter Leguit zal bijge staan worden door twee grensrechters van de K.N.V.B. wegens het feit dat er in het verleden nog wel eens onre gelmatigheden voorkwamen bij duels tegen Nunspeet, dat vooral tegen V.R.C. met fors spel voor de dag komt. Hope lijk grijpt V.R.C. de strohalm vast al zal dit met de gehandicapte ploeg van het ogenblik wel zeer moeilijk worden. Verder is er voor zaterdag nog slechts een wedstrijd vastgesteld n.l. het treffen tussen N.S.V.S. en Advendo uit Ederveen. Beide ploegen verloren vorige week vrij kansloos dus zal de gelukkigste wellicht winnen. N.S.V.S. moet evenwel oppassen voor het Eder- veense team dat vrij wisselvallig speelt en soms goede uitschieters heeft. Op Tweede Paasdag werd voor Rens- woude de wedstrijd tegen Dorestad ge pland. In eigen huis is Renswoude een moeilijk te kloppen tegenstander zodat we met een gerust hart de overwinning aan de rood-witten voorspellen. De semi-derby tussen Oranje Wit en D.V.S.A. te spelen in Eist is een strijd tussen twee middelmoters en heeft geen grote belangen in zich. Toch zul len beide ploegen zich wel behoorlijk weren en is een gelijk spel tussen deze oude rivalen niet uitgesloten. DINSDAGKOOPJES JUBILEUM-KOOPJES Afwasb. Kastpapier geplastificeerd papier, modern dessin in helder frisse kleuren (}.4<9 nu slechts per rol Plastic Emmer een zware plastic emmer van 9 ltr inhoud, hoogglanzende kleuren veerkrachtig plastic. "1 CQ Jubileumkoopje Closetmat extra voordelig, oersterk, gemakkelijk schoon te houden. Soepel plasticmat met insparing, in diverse kleuren 1 OQ Bijzonder Jubileumkoopje 1 Alleen dinsdag 24 april Hoofdstraat 7, Veenendaal, Tel. 3103 NIEUWE BADMEESTER Aan het gemeentelijke zwembad is voor het komende seizoen als badmeester be noemd de heer R. v. Keulen uit Amers foort. Momenteel is hij assistent-badmees ter aan het Amersfoortse sportfondsenbad. VVV-VERGADERDE Tijdens de maandagavond gehouden vergadering van het VVV is langdurig ge sproken over het uitgeven van een nor maalblad en folders, alsmede over het opknappen van diverse banken en het houden van een fietstocht. Hoewel diver se suggesties naar voren werden gebracht, kwam men niet tot definitieve besluiten. Tot erelid werd benoemd de heer Sto- tijn. VEENENDAAL Tamelijk goed was de belangstelling voor de B.B. contactavond die dinsdag avond in hotel Buitenlust werd gehouden. Vooral ook van de zijde van het ge meentebestuur toonde men een grote belangstelling. Sprekers waren burge meester Martens en de heer Wilmink uit Veenendaal. Ook van de gelegenheid tot vragen stellen werd druk gebruik gemaakt. In zijn openingswoord memoreerde de plaatselijke commandant, de heer T. Eyffius dat in de gemeenteraad de vraag werd gesteld: hoe zit het toch met de B.B. „Dat de B.B. nog lang niet ter ziele is in Amerongen", aldus spre ker, „kunt U constateren. Er is echter veel veranderd na het eerste werk van de B.B. Door de voorlichting van de regering is in feite iedere Nederlander zijn eigen B.B.-er geworden! De B.B. zelf kan nu een kleinere kern zijn". Burgemeester W. Martens hierna het woord voerende, sprak over de vele moeilijkheden, maar ook over de vele mogelijkheden van de zelfbescherming. „Men heeft vaak de vraag gesteld", aldus spreker, „of de Overheid niet meer schuilkelders zou moeten bouwen. Maar dit is ten enemale onuitvoerbaar, daar hiervan de financiële lasten veel te zwaar zouden worden. Toch moet iedere Nederlander er van doordron gen zijn dat het gevaar dreigt, en daarom proberen op alles voorbereid te zijn". Hierna hield de heer Wilmink uit Veenendaal, districthoofd der B.B., een causerie over het onderwerp „Er dreigt gevaar". Spreker begon met te waar schuwen voor het fatalisme, dat als er één atoombom valt in Nederland, alles toch geheel van de kaart zou wezen. Dit is in het geheel niet waar, maar wij hebben wel goed rekening te hou den, met bommen die in andere lan den kunnen vallen en de radio actieve neerslag, die ons land aan alle kanten kan bereiken. De explosie van een atoombom splitste spreker in twee de len, n.l. de luchtexplosie en de grond- explosie. Uitvoerig zette spreker uitéén, het werk van de B.B., o.a. de waarschu- wingsposten en de maatregelen die bij een eventuele dreiging moeten worden getroffen. Laat iederéén ervan door drongen zijn, aldus spreker, dat ieder een op alles is voorbereid, dit kan over tien jaar, maar ook over een uur zo zijn, wij weten het niet, daarom moet een ieder paraat zijn. Verschillende leden stelden in aan sluiting op deze zeer interessante tijd- rede vragen. Na de pauze werd een film vertoond, getiteld „De onzicht bare vijand". Vervolgens werd een prachtige kleurenfilm vertoond, geti teld: „Land en Volk in Nedreland", over alles wat er in Nederland ge beurt en ook wat men hier doet. Tot slot dankte de commandant de aanwezigen voor hun belangstelling en hoopte dat iedereen propaganda zal maken, zodat, bij volgende voorlich tingsavonden die zeker zullen volgen, de zaal te klein zal blijken te zijn. nenkomt merkt direct zijn meer dan twintig medailles en bekers op, die hij dank zij zijn uithoudingsvermogen en bliksemsnelle reactie bijeen ge pingpongd heeft. Het meest verwonderlijke is dat hij helemaal niet prat gaat op zijn pres taties. Het is toch heel logisch dat ieder mens, die het een of andere bijzonders presteert, een beetje trots is op zichzelf, maar bij Henk van de Broek zul je dat niet vinden. Veel liever praat hij over de sport als zo danig en als het maar ergens mogelijk is probeert hij er „reclame" voor te maken. XXX Gisteren hebben we hem maar zo even uit zijn werk gehaald. Een vrien delijke juffrouw zorgde er voor dat hij ergens in het bedrijf werd opge roepen en enkele minuten later zaten we in de keurige ontvangkamer van zijn werkgever. Het ijs is gauw gebroken en dan begint hij te vertellen op welke wijze hij in de ping-pongerij terecht geko men is. „Dat kwam zoin '49 moest ik in dienst en niet lang daarna zat ik in Indië. We hadden veel vrije tijd en nou jawat doe je. Je moet wat doen en toen heb ik eens een keer tegen zo'n balletje geslagen. Ik had het nog nooit gedaan en in het begin interesseerde het me weinig ook. Later kreeg ik er wél schik in, maar aan wedstrijden of zo heb ik nooit meegedaan. Terug uit dienst ging ik weer in Rhenen werken en samen met de produktieleider kwam ik op het idee een personeelsvereni ging op te richten. Dat was in die tijd in opgang en er bestond heel wat belangstelling voor. Een hele tijd za ten we te dimdammen wat we dan eigenlijk als personeelsvereniging moesten gaan doen. Opeens wist ik hettafeltennis". Henk had goed gezien, want de di rectie zorgde direkt voor een mooie tarel en er kon naar hartelust geta feltennist worden. Zelf was hij één van de meest aktieve spellers. Waar om? „Waaromvraagt hij terug. „Nou, kijk es. In de eerste plaats had ik er zin in omdat ik het een mooie en niet te dure sport vind. Het is een prachtig spel voor je spieren en als je het goed speelt moet je enorm snel kunnen reageren. Bovendien (en als hij dat zegt begint hij smakelijk te lachen) doe ik het ook voor de lijn. Want weet uals ik het niet doe, dan word ik veel te dik. Ik heb nou eenmaal aanleg om dik te wor den, daar doe je niks tegen Ja, Henk doet er wél wat tegen - hij tennist. En hoe! Vorige week werd in Veenendaal een toernooi gehouden. Van de Broek versloeg vier tegen standers en heus geen „broekies" in deze sportGevolg: voor de zoveel ste maal kampioen. Hij heeft een venijnig wapen in de vorm van zijn top-spin. Dat is een opslag waarbij de bal een ongekend draai-effect krijgt, vervolgens bij de tegenstander op de tafel komt en dan ineens doorschiet. Met deze „spin" heeft Henk al heel wat tegenstanders in de lure gelegd en die enkele keren dat hij verslagen werd, moesten ze toch alle zeilen bijzetten. Gemiddeld zes uur per week is Henk achter de groene tafel te vinden. Hij duikt van links naar rechts en hij staat geen ogenblik stil. Toch zegt hij: „Ik ben nou 33 en wij kunnen dat op den duur niet meer bijhouden. Je raakt je uithoudingsvermogen kwijt enhet vergt heel wat energie. We hebben straks wel gelachen om dat dik worden, maar wist u dat ik, als het seizoen begint, minstens tien pond af val?". Hij wil zo graag dat de jongeren het van hem overnemen. „Gelukkig begint de belangstelling voor tafel tennis weer wat groter te worden", zegt hij nadenkend, „maar toch zou den graag nog veel meer jeugd achter de tafels zien. Ze weten het niet, maar het is in één woord een prachtsport". Of iedereen het kan leren? „Beslist" zegt Henk. „Je kunt je in conditie houden, bijvoorbeeld door touwtje springen en trainen, véél trainen!". We zijn er van overtuigd dat Henk, al zou hij nooit kampioen geworden zijn óf het nooit meer worden, toch blijft doorgaan met zijn sportieve hob by. De eer van kampioen-zijn legt hij helemaal naast zich neer. Dit zegt hij er zelf over: „Ach, 't is wel leuk maar het gaat mij om de SPORT! Vroeger was hij lid van D.S.S. Weet u wat dat betekende? - De Slome SlaandersMaar al diegenen, die in de toekomst nog eens met Henk in het strijdperk treden, zouden we op het hart willen binden: VER GEET DIE NAAM, want Henk is alles, behalve sloom! Officiële bekendmaking Gemeente Veenendaal De Burgemeester der gemeente Vee nendaal maakt bekend dat van heden af aan aan het politiebureau verkrijg baar zijn formulieren voor het aanvra gen van visakten en hengelbewijzen voor het seizoen, aanvangende 1 juni a.s. en eindigende 31 mei daaropvolgen de. De ingevulde en ondertekende aan vraagformulieren dienen uiterlijk 16 mei a.s. weer aan het politiebureau te worden ingeleverd. Zoals gebruikelijk zullen de leden van de hengelsportvereniging „De Riet voorn" alhier door het bestuur van die vereniging in kennis worden gesteld van een afzonderlijke aanvraagrege- ling. Voor nadere bijzonderheden wordt verwezen naar de publicatie aan de gemeentelijke aanplakborden. De Burgemeester voornoemd, J. Hazenberg Gemeente Rhenen STEMMEN BIJ VOLMACHT De burgemeester van Rhenen, brengt ter openbare kennis, dat bij de verkie zing van de leden van de gemeenteraad een kiezer op verzoek bij volmacht kan stemmen, indien hij mededeelt vermoede lijk niet in staat te zullen zijn, in per soon aan de stemming deel te nemen. De kiezer, die bij volmacht wenst te stemmen, moet daartoe uiterlijk 16 mei a.s. een verzoekschrift indienen bij bur gemeester en wethouders der gemeente, in welker kiezersregister hij op de dag der kandidaatstelling is opgenomen. Bij het verzoekschrift wordt ingediend een verklaring van de gemachtigde, dat deze bereid is als zodanig op te treden. Hij, die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag der kandidaatstelling zijn opgenomen in het kiezersregister, waarin de naam van de verzoeker voorkomt en bevoegd zijn tot deelneming aan dezelfde verkiezing. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Voor het verzoekschrift om bij volmacht te stemmen dient gebruik te worden ge maakt van formulieren, welke ter secre tarie van elke gemeente kosteloos ver krijgbaar zijn. Rhenen, 18 april 1962. De burgemeester voornoemd, L. Bosch v. Rosenthal. dan voor: alleenverkoop van die mooie ARWA-kousen, zonder naad, naar beneden laddervrij f 1,45 per paar. alles voor Uw baby en kleuter Alleen ver koop Sprookjes kinderkleding. Alleenverkoop van de beste Hollandse, Duitse Belgische en Engelse fabrieken voor elk figuur en iedere beurs, elk korset met een half jaar garantie. Eigen reparatie—atelier Let op het juiste adres: Hoofdstraat 66a, Tel. 2976 RHENEN Ingekomen personen: G. v. Verseveld van Lienden; H. M. C. Dorst gez. van Maassluis; E. Zaaijer, e.v. H. Iprenburg van Uden; N. van Veldhuizen van Huizen; F. Koopmeiners van Rotterdam; G. van Brussel gez. van Rotterdam; R. D. Politiek gez. van Vleuten-De Meern; J. P. van der Bie van Rotterdam; P. B. van der Krab ben van Gilze-Rijen; E. Rense van Bar- neveld; G. A. van der Werf e.v. A. Baars van Dodewaard; G. Striesenou van Zuidlaren; C. Janssen e.v. R. Albers gez. van Veenendaal; A. M. van den Berg van Voorburg. Vertrokken personen: A. G. M. IJssel- dijk naar Epe; W. Kruik naar Holten; M. E. Nellestijn naar Valburg; wed. H. van der Sluis naar Wageningen; G. J. Jansen gez. naar Maurik; wed. K. Prang naar Heemstede; J. E. Blankevoort naar Nigeria; B. Nieumeijer gez. naar De Bilt; G. Verwoert e.v. S. Seinen naar Nijme gen; C. van Gerderen e.v. J. C. Seen naar Vlaardingen; J. van Leeuwen naar 's-Gra- venhage. VEENENDAAL Geboren: Karei Wouter z. v. A. de Weijer en W. C. Hooijer; Hans Peter z. v. F. van Doorn en M. Valster; Margot d. v. J. Onderstal en J. M. Muller; Aart z. v. A. van Ginkel en D. A. Versteeg; Jan Albertus z. v. J. H. Diteweg en G. G. van Viegen; Wilhelmina d. v. H. Nagel en E. Davelaar; Leonieke Henriette José d. v. M. R. J. de Kleer en H. Beekman; Catha- rina Gerdina d. v. K. Pater en A. van Leeuwen; Willem z. v. K. Pater en A. van Leeuwen; Marijke Erzina d. v. E. van den Bosch en H. v. Ginkel; Tijmentje Wilhelmina d. v. A. Klumpenaar en T. W. Bos; Frans Dirk z. v. D. Henken en W. F. Vlastuin. Anthonie z. v. J. Heikamp en H. Wijnberger. Ondertrouwd: J. Vermazen en E. G. H. van Enk; C. M. Smit en F. Hazeleger; W. van Engelenburg en E. Pater. Gehuwd: I. H. Hiensch en M. A. van Engelenburg. Overleden: Hendrika van Doorn, oud 31 jaar, echtg. van: J. Konings (overl. te Utrecht); Johan Dirk Diepeveen, oud 76 jaar, wed.naar van: J. Vink (overl. te Rhenen); Hendrika Maria Barten, oud 74 jaar, echtg. van; W. Roelofsen. RHENEN Geboren: Maria Johanna Catharina d. v. A. van Zetten en M. J. C. Jansen; Helena Elizabeth d. v. J. C. van Doorn en H. E. van Ingen; Marion Ilonka Franciska d. v. M. H. de Bruijn en H. J. M. Jalink; Evertje Cornelia d. v. J. van Eldik en J. C. Roelofsen; Gerlof z. v. J. de Vries en S. Mendriks; David Frangois z. v. G. J. van de Waal en A. Baars; Lodewijk Anton z. v. G. D. W. van Dijk en H. J. Voskuil; Claudia Suzanne d. v. N. A. Meijer en P. A. van Meurs. Ondertrouwd: C. C. Schuchhardt, Leer- sum en A. J. Lodder; C. Drost en G. Lodder. Gehuwd: S. Seinen, Nijmegen en G. Verwoert; J. C. Seen, Vlaardingen en C. van Garderen. Overleden: Jan Visee, 83 jr., geh. m.: M. Eesman; Evert Snijders, 69 jaar, geh. m.: T. Aalbers; G. Drost, 80 jaar, wed. van F. Roest; Wijnand van den Broek, 90 jaar, wed.naar van: T. H. Wagensveld. DE KLOMP EDERVEEN Geboren: Jan z. v. M. van Maanen en G. Drost. Getrouwd: A. Meijer en W. Bouter. Overleden: Willem van Beek, 78 jr. AMERONGEN Ondertrouwd: W. Sanders en T. van Voorst. Overleden: Hendrik de jager, echtg. v.: R. van Lopik, 69 jr. DOKTOREN EN APOTHEKERS VEENENDAAL: zondag 22/4 dr. W. Rem- me, tel. 2061. Maandag 23/4 dr. C. P. En gel, tel. 2529. Apotheker vanaf zater dagmiddag 6 uur: Zuider Apotheek. SI. de Bruineplein 7 ,tel 3714. RHENEN: Beide paasdagen: dr. Rienstra, tel. 577. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOUDE: Beide paasdagen: dr. ter Velde te Rens woude, tel. 08387-450. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Prak tijken Kars, Bakker en v. Ommeren: Beide paasdagen: dr. A. C. Kars, tel. 03434-273. Praktijken: Rijnten, Buining en Melle- ma Eerste paasdag: dr. Buining te Leersum, tel. 03434-388; Tweede paas dag: dr. Mellema te Doorn, tel. 03430- 2525. SCHERPENZEEL: Beide paasdagen: dr. Renken, tel. 03497-250. GOEDE VRIJDAG VEENENDAAL Julianakerk: 7.30 uur ds. A. Wisgerhof. Vredeskerk: 7.30 uur: ds. J. Vermaas. Geref. Kerk, Petrakerk: 7.30 uur ds. Overduin. Geref. Kerk, Vaartbrug: 7.30 uur ds. van Enk. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 8 uur ds. Wielenga. Chr. Geref. Kerk, Beatrixstraat: 7.30 uur, ds. Langbroek. Chr. Geref. Kerk, Hoofdstraat: 7.30 uur ds. Keuning. Ger. Gem. Syn., geb. O.C.B.: 7.30 uur leesdienst. Ger. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 7.30 uur ds. Mallan. Leger des Heils: 8 uur Avond bij het Kruis. R.K. Kerk, Salvatorkerk, Patrim.laan: 8.30 uur Herdenkingsplechtigheid. R.K. Kerk, Willibrordkerk, Nieuweweg: 8.30 uur Herdenkingsplechtigheid. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur ds. Goedhart; 7.30 uur ds. Bos (bed. H.A.). RHENEN Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. Dijkstra (H.A.). Ned. Herv. (Ger.) Evang.: 7.30 uur ds. Monster van Barneveld. Prot. Bond: geen dienst. Ger. Kerk: 7.30 uur ds. Volten (H.A.). Ger. Gem. (Syn.): 7.30 uur leesdienst. Ger. Gem. (Plantsoen): 7.30 uur lees dienst. Oud Ger. Gem.: 7 uur leesdienst. met de oorkonde van de verkrijgbaar bij;.- Het Veense Handelshuis H. v. HUNNIK Herenstraat 21 Rhenen Kousenhuis Zandstraat 84 Textielhuis JOHAN DITEWIG Franseweg 3 - Eist 20 EN 30 DENIER - MET NAAD V.A. 1,75 - NAADLOOS V.A. 1.48 AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. de Jager (H.A.). Ger. Kerk: 7.45 uur ds. Zwaan. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. v. Vie gen. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. Kloot wijk. Ger. Kerk: 7.30 uur ds. v. d. Veen. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. Schipper. Ger. Gem.: 7.30 uur leesdienst. Oud Ger. Gem.: 7.30 uur leesdienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. Peut. Ger. Kerk: 7.30 uur ds. Tien van Ede. Ie PAASDAG VEENENDAAL Eltheto: 9 en 10.30 uur ds. P. de Jong; 5 uur ds. A. Wisgerhof (H.D.). Julianakerk: 9.30 uur ds. D. van den Berg; 5 uur ds. A. Vroegindewey (H.D.). Vredeskerk: 9 en 10.30 uur ds. A. Wis gerhof; 5 uur ds. P. de Jong (H.D.). Sionskerk: 9.30 uur ds. A. Vroeginde- weij5 uur ds. D. van den Berg (H.D.). Veeneind: 3 uur ds. A. Vroegindewey. Dijkstraat: 2.45 uur ds. C. van Viegen van Overberg. Geref. Kerk, Petrakerk: 9.30 uur ds. van Enk; 5 uur ds. Overduin. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. Overduin; 5 uur ds. van Enk. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 9 en 3 uur ds. Wielenga. Chr. Gerf. Kerk, Beatrixstraat: 9.30 uur ds. Langbroek; 5 uur ds. Keuning. Chr. Geref. Kerk, Hoofdstraat: 9.30 uur ds. Keuning; 5.30 uur ds. Langbroek. Sionskerk: 3 uur ds. Langbroek. Ger. Gem. Syn., geb. O.C.B.: 10.40 en 5 uur leesdienst. Ger. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. de Pree. Leger des Heils: 10 u. heiligingsdienst; 12 uur zondagsschool; 6.45 uur open luchtsamenkomst; 7.30 uur verlos singssamenkomst. R.K. Kerk, Salvatorkerk, Patrim.laan: 8 en 10.15 uur H. Mis; 5 uur Lof. R.K. Kerk, Willibrordkerk, Nieuweweg: 8 en 10.15 uur H. Mis; 5 uur Lof. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 9 uur ds. Bos, jeugddienst; 10.30 uur ds. Goed hart; 5.30 uur ds. Bos. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Kooreman; 5 uur ds. Dijkstra. Ned. Herv. (Ger.) Evang.: 10 uur ds. Hennekeler van Vreeswijk; 5 uur ds. Roelofsen van Zeist. Prot. Bond: 10.30 uur mej. v. Dalfsen van Hilversum. Ger. Kerk: 10 en 6 uur ds. Volten. Ger. Gem. Syn.: 10 en 6 uur leesdienst. Ger. Gem., Plantsoen: 10 en 6 uur lees dienst. Oud Ger. Gem.: 10 en 6 uur leesdienst. R.K. Kerk: 8 uur Vroegmis; 10.15 uur Hoogmis; 7 uur Lof. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. v. Breu- gem; 6.30 uur ds. v. d. Berg van Vee nendaal. Oud Ger. Gem.: 10 en 6.30 uur lees dienst. ELST Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. Stekelenburg. Ger. Gem.: 9.30 en 6 uur leesdienst. Oud Ger. Gem.: leesdienst. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. de Jager. Ger. Kerk: 10 uur ds. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur mej. Klomp van Laren. R.K. Kerk: 8 uur Vroegmis; 10.15 uur Hoogmis. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. ds. v. Viegen. Oud Ger. Gem.: 10 en 6.30 uur lees dienst. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. Klootwijk. Ger. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. v. d. Veen. Ver. Vrijz. Herv., Boszicht: ds. Ock- huijsen. Vrije Evang. Gem.: dinsdag 24 april, geb. Molenweg, 8 uur ds. Hamers van Zwolle. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. Peut. Ger. Kerk: 10 uur ds. Groeneveld; 6.30 uur ds. de Vries. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. Schipper. Ger. Gem.: 9.30 en 6.45 uur leesdienst. Oud Ger. Gem.: 9.30 en 3 uur lees dienst. 2e PAASDAG VEENENDAAL Julianakerk: 9.30 uur ds. P. de Jong. Vredeskerk: 9.30 uur ds. C. Vos van Bennekom. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur Paas- zangdienst. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Dijkstra. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. v. Breu- gem. Oud Ger. Gem.: 7.30 uur ds. v. d. Poel van Ede. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. v. Viegen. Oud Ger. Gem.: 3 uur ds. v. d. Poel van Ede. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. Schipper van Ederveen. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. Kloot wijk van Scherpenzeel. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. Peut van Renswoude. Ger. Gem.: 9.30 uur leesdienst (donder dag 26 april 7.30 uur ds. Woestijne). Oud Ger. Gem.: 9.30 uur leesdienst. ZIE ONZE KOLLEKTIE VLIEGTUIG- EN SCHEEPS- MODELBOUW

De Vallei | 1962 | | pagina 2