I LUCHTBEDDEN 1 1 A Turn C§et$tZJUL BURGEMEESTER OPENDE NIEUWE BAKKERIJ VAN KOOTEN Kappers toonden moderne coiffures HORLOGERIE VAN MANEN SLAAPZAKKEN winkelmeisje lste of 2de bediende 'n Nieuw gezicht op straat SOLEX fa. Van Wijk Jubilaris Versteeg werd gehuldigd AMERONGEN SCHERPENZEEL VRAAG EN AANBOD 6en harnas is uit iie tijd1 ARTIFOTO Bedrijf van grootvader op kleinzoon De groei Capaciteit KERKCONCERT CHR.GER. KERK Mooie resultaten voor schietver. „Willem Teil" Scherpenzeel z.m.-Hoogerheide 2—0 Scherpenzeel I-DVSA I 24 Nato taptoe in Arnhem panhard PL17 v.a. 6375. Te koop Ook tijdens de winkelweek voor betrouwbare uurwerken naar 100% service op het gebied van uurwerken Tevens kunnen wij u een uitgebreide kollektie bedels to nen die, bij aankoop gratis met zilver aangesoldeerd wor den. Klaar terwijl u wacht. HOOGSTRAAT 28 TEL. 2521 IwT uitsluitend de betere kwaliteiten met synthetische- en dons-vullingen -fa in vele effen en gedessineerde stoffen van den*Basch afd. kampeerartikelen Hoogstraat 9-11 Veenendaal SCHOENHHNDEL REPARATIE H00FDSTR.5VS6 -TEl:2167- VEENENDAAL oto •fe keuze uit 1 O-tallen soorten "m" vanaf 27,25 tot 59,75 p van den*6osck J afd. kampeerartikelen 1 Hoogstraat 9-11 Veenendaal Woningruil Gevraagd Diversen Aangeboden Rijschool „Succes" BOLDERMAN Kinderwagens In tegenwoordigheid van een groot aantal genodigden, o.w. de uitgebreide fa milie Van Kooten, wethouders en gemeentesecretaris van Veenendaal, het hoofd van het E.T.I., vertegenwoordigers van de Kamer van Koophandel alsmede tal van afnemers en leveranciers, heeft burgemeester Mr. Dr. J. Hazenberg woens dagmorgen de nieuwe bakkerij aan de Vjjgendam van de Fa. Van Kooten offi cieel geopend. Dit geschiedde door een druk op de knop, waardoor de grote bakovens begonnen te werken en er na enig wachten een grote taart tevoor schijn kwam die de 11-jarige Lida van Kooten ter herinnering aan dit heuglijke feit aan de burgemeester aanbood. Vooraf waren alle aanwezigen wel kom geheten door een zwager van de firmanten, de heer J. v. d. Berg, een welbespraakte inspecteur van politie. Deze noemde de firma een bedrijf van grootvader op kleinzoon, dat gesteund wordt door een geweldige good-will. „In voor en tegenspoed is hier een ge stage groei geweest en de firmanten weten dat ze het vertrouwen van de Veenendaalse gemeenschap en ver daarbuiten waard zijn. De tweede mei is voor de firma een monument van eensgezindheid", aldus spreker. Alvorens tot de officiële opening over te gaan, hield burgemeester Hazenberg ook nog een korte toespraak. De ope ning van een dergelijk imposant be drijf noemde hij een moment om dank baar te zijn. Zeer van toepassing vond hij de uitspraak van Napoleon: Zij die wijfelen, slagen nooit in hun onderne mingen. Tot slot wenste hij de fa. Van Kooten alle mogelijke succes toe. Onder de velen die hierna nog het woord voerden, bevond zich een broer van de firmanten, dominee Van Koo ten. Deze sprak in het bijzonder de fa milie toe en bood vervolgens als aan denken voor de zaak een gedenkplaat aan, in de hal van het nieuwe bedrijf. Het is een gezandstraalde glasplaat, voorstellend de groei van het bedrijf, naar een ontwerp van de heer G. C. den Hartog uit Leerdam. Onder het ge heel staat de Latijnse spreuk: Tot hier toe heeft de Heere ons geholpen. In de avonduren werd de nieuwe fa briek door zeer vele clientele bezocht. De Van Kootens zijn een zeer be kende bakkersfamilie in Veenendaal. De grondlegger van het bedrijf was de overgrootvader van de vijf huidige firmanten, Barend van Kooten. Deze begon op zeker moment op zijn boerderij Roodhuizen voor zijn buren te bakken, hetgeen later uitgroeide tot een winkel aan het Boveneind. Na de dood van Barend van Kooten zette zijn zoon het bedrijf voort. In 1928 werd een aanvang gemaakt met het bakken van koekjes. Vijf jaar later opende de firma een filiaal in de Hoofdstraat, gedreven door Vader van Kooten met negen kinderen. Nadat het bedrijf aan het Boveneind in 1940 met de grond gelijk gemaakt was, concentreerde de fabricage zich la ter in het bedrijf aan de Hoofdstraat. De zaken gingen zo goed dat de ene uitbreiding op de andere volgde. In 1949 werd een kettingoven in bedrijf gesteld en zes jaar later een 32-meter lange bandoven. Ruim vier jaar geleden deed een bandoven van maar liefst 54 meter zijn intrede in de bakkerij. De ruimte werd te klein en de firmanten moesten zich ergens anders kunnen ontplooien* De nieuwe fabriek aan de Vijgendam (het bedrijf aan de Hoofdstraat blijft eveneens bestaan) heeft een oppervlak te van 1250 vierkante meter. Er werkt thans 31 man personeel, terwijl de capaciteit thans bedraagt 2500 blikken van 3 pond koekjes per dag en 27.000 broden per week. De firma bezit sinds april ook een filiaal aan de Buurtlaan-west. STAATSSECRETARIS SPREEKT Op verzoek van de AR-kiesvereniging spreekt donderdag 10 mei a.s. in ge bouw ,,'t Trefpunt" de staatssecretaris van Soc. Zaken en Volksgezondheid B. Rooi vink over het onderwerp: „Chris telijke sociale politiek in deze tijd". De actuele gebeurtenissen in de loon politiek komen hierbij ook ter sprake. De AR-kiesvereniging verwacht daar om ook grote belangstelling voor deze vergadering. RITMEESTER WEDEROM DE WISSELBEKER Vorige week zaterdag heeft de Rit meester wandelclub deelgenomen aan de wandeltocht van DJV in Rhenen. De Veenendalers wonnen er met 325 pun ten de eerste prijs en tevens voor de tweede keer de wisselbeker. Op de 10 km. legde men bovendien beslag op de tweede prijs met 280 punten. Onge twijfeld zeer mooie resultaten. De Veenendaalse kappers Van de Kraats, Kerkhove, Konings, Van Eden, Van Hal en Visser (leden van de Technische Club Wageningen Omstreken) hebben met hun show van moderne coiffures, die woensdagavond in de bovenzaal van hotel „De Korenbeurs" is gehouden, een goede greep gedaan. Op dit gebied is onze omgeving niet zo bijster verwend en het was dan ook geen wonder dat de zaal, voornamelijk door dames, tot de laatste plaats bezet was en velen zelfs teleurgesteld moesten worden. Een avondkapsel van kapper Fles uit Rhenen, dat bijzonder veel waardering oogstte. Vóór de pauze gaf de bekende firma Yardley een demonstratie schoonheids verzorging. Er werden zo maar enkele dames uit de zaal gehaald die duchtig onder handen werden genoden en ten slotte als volmaakte schoonheden van het podium stapten. De aanwezige dames hebben over duidelijk kunnen zien wat de moderne schoonheidsverzorging vermag en welke verbluffende resultaten daarmee ge boekt kunnen worden. Van de gelegen heid tot vragen stellen werd druk ge bruik gemaakt. In de pauze hield goochelaar Bossini zijn hooggeacht publiek aangenaam bezig. Hij goochelde en toverde dat het een lieve lust was en presteerde het zelfs bankbiljetten eerst in stukken te scheuren en ze daarna weer als één geheel aan de eigenaar terug te geven. De hoofdschotel van de avond was de presentatie van de ruim twintig ge kapte amateur-modellen van deel nemende clubleden, uit Wageningen, Rhenen en Veenendaal. De dames- en herenkappers hadden vanzelfsprekend hun uiterste best gedaan om de tegen woordige teenager-, dag- en avond kapsels zo voordelig mogelijk te laten uitkomen. Bij ieder geshowd kapsel (sommige „mannequins" hadden blijkbaar last van plankenkoorts) werd een korte dui delijke uiteenzetting gegeven. Het meest aantrekkelijke van deze show was dat alle getoonde kapsels voor iedere vrouw te verwezelijken zijn, ook qua prijs. Om de voordelen van een verzorgd en modern kapsel zo duidelijk mogelijk te demonstreren, werd een tweetal teenagers uit de zaal gehaald, die na een vakkundige behandeling als her boren terugkwamen. De Technische Club heeft getracht met deze unieke show het publiek te FARMOTEL Een Britse firma is van plan een nieuw soort motel te gaan bouwen, nl. een zogenaamd farmotel, waar de be zoekers vanuit een luie stoel kunnen zien hoe de koeien machinaal worden gemolken en wat er verder allemaal op een landbouwmelkbedrijf aan de hand is zonder hun schoenen vuil te maken. De produkten van het bedrijf, zullen direct via het restaurant worden afge zet. Het is de bedoeling dat eigenaars van landbouwbedrijven die voor het idee voelen en wier bedrijven op een geschikte plaats t.o.v. het verkeer zijn gelegen, in vereniging met deze firma tot een dergelijke opzet gaan komen. laten zien, welke moderne coiffures ge bracht kunnen worden. Ook de Figaros zijn druk bezig het vakpeil op te voer- ren. Dat zij daar op een enkel foutje na (de presentatie was ietwat aan de trage kant) volledig in zijn geslaagd, hebben zij woensdagavond in de gezellige bo venzaal van „De Korenbeurs" bewezen. Hopenlijk laat de volgende show niet te lang op zich wachten. Dinsdagmiddag is de heer B. Versteeg, chef afdeling Verkoop binnenland, bij de Ritmeester Si garenfabrieken gehuldigd wegens zijn 40-jarig dienstverband bij dit bedrijf. Aanwezig waren de voltal lige direktie, leden van de be drijfsleiding, alle vertegenwoordi gers en afgevaardigden van het personeel. De jubilaris werd toe gesproken namens de direktie door de heer F. H. van Schuppen. Spreker ging de loopbaan van de ju bilaris na en memoreerde de evenwichtig heid, die kenmerkend is voor de heer Versteeg. De gelukwensen van de Direk tie gingen gepaard met de aanbieding van twee fraaie geschenken t.w. een gouden polshorloge en een radiotoestel. Namens de vertegenwoordigers werd ge sproken door de heer Th. Groeneveld. De heer Groeneveld mocht namens deze groep ook een geschenk aanbieden, name lijk een Gelderse hangklok. Voor het lei dinggevend personeel en het gehele kan toorpersoneel sprak de heer G. Davelaar, die zijn gelukwensen gepaard liet gaan met de aanbieding van een platenspeler en een aantal platenbonnen. De heer E. Versteeg sprak namens de chefs en bood een boekenbon aan. De jubilaris zelf had deze blijken van deel neming met zijn jubileum niet verwacht. Hij begon dan ook met te zeggen: „Wat moet ik hierop nu antwoorden". Zoveel goede woorden en fraaie geschenken vond hij teveel. Alle sprekers en gevers werden zeer hartelijk bedankt. Dat de heer Versteeg vele vrienden in Veenendaal en bij de relaties van Rit meester heeft, bleek wel uit de receptie, die om half vijf in de kantine volgde. Een stroom van bezoekers kwam de jubi laris en zijn gezin felicitaties aanbieden, die veelal gepaard gingen met het aan bieden van geschenken. In de kantine zelf stond een schat van bloemstukken. Ruim 200 personen verschenen op de re ceptie. Toen om 6 uur de receptie was afgelopen, prijkten op 2 tafels een keur van cadeuas, waaronder velen zeer waar devolle voorwerpen. Ter gelgenheid van Koninginnedag was er maandagavond j.l. in de Chr. Geref. kerk een interkerkelijke herden kingsdienst met tevens een kerkcon- cert. De organist Piet Post en Harry Se- venstern trompet verleenden hieraan hun medewerking. Ds. v. Enk sprak een openingswoord, terwijl ds. Vermaas een Jubileum toespraak hield. Overweldi gend groot was de belangstelling voor deze avond die begonnen werd met het zingen van het Wilhelmus. De trompet tist Harry Se venstern heeft ongetwij feld de meeste lof geoogst. Met grote beheersing bracht hij op voortreffelijke •wijze zijn nummers. Voor orgel en trompet stonden o.a. de volgende num mers op het programma. Largo van G. F. Handel, Jesu bleibet meine Freude van J. S. Bach, en de Sonate voor orgel en trompet van A. Cornelli. Deze sonate werd met de grootste aandacht aangehoord. Jammer dat de lage trillers voor de trompet in het Prelude niet al te gaaf doorkwa men. Van de orgelwerken noemen we nog de Hymne „Wilt heden nu treden" van Jan Zwart. In het „Jesu bleibet meine Freude" en het „Concerto" in Bes kwamen wat onregelmatigheden in tempo voor, wat erg jammer was. Misschien was het tempo wel wat al te hoog. In de improvisatie kregen we een juiste kijk op deze organist. Fris en helder, maar niet overdreven scherp. Na het dankgebed werd het le vers van psalm 150 nog gezongen, waarmee deze mooie avond teneinde was. N. v. d. B. Op het onlangs gehouden schietcon- cours te Nijmegen heeft de Amerongse schietvereniging „Willem Teil" weder om prachtige resultaten behaald. Een bijzondere prestatie leverde de heer W. Engelaar, die pas enkele maanden lid is van deze vereniging. Het korps bestaande uit: G. v. d. Horst, W. van Veenendaal, A. de Haas, E. Moesbergen, W. Engelaar wist met totaal 227 punten de eerste prijs in de wacht te slepen. Het korps bestaande uit: J. de Greef, B. Esveld, P. v. d. Sigtenhorst, A. v. d. Berg en H. Van Veenendaal behaalde met totaal 214 punten de vijfde prijs. Door de schutters werden tevens nog vele mooie persoonlijke prijzen be haald. Op de personele baan behaalde W. van Veenendaal de 3e prijs, H. van Veenendaal de 7e, P. v. d. Sigtenhorst de 8e, A. v. d. Berg de 9e en G. v. d. Horst de 14e prijs. In totaal waren op deze baan 15 prijzen. Op de vaste baan werden behaald: W. van Veenendaal le, J. de Greef 4e, H. van Veenendaal 5e, G. v. d. Horst 6e, B. Esveld 7e. Totaal waren hier 10 prijzen. Op de vrije baan werden behaald: B. Esveld le, J. de Greef 7e, W. van Veenendaal 8e, A. v. d. Berg 10e prijs. Het totaal aantal prijzen was hier 10. Tot slot zij nog vermeld dat dit con cours werd bezocht door schutters uit het gehele land. Zelfs Groningen en Vlaardingen ontbraken niet. De uitslagen van de laatste oefen avonden waren: G. v. d. Horst 99, B. Esveld 99, W. van Veenendaal 98, A. v. d. Berg 97, P. v. d. Sigtenhorst 96, H. van Veenendaal 96, R. C. Brinkman 94, A. de Haas 91, J. Pakvis 90, W. Berkhof 90, W. Engelaar 89, J. de Haas 88, G. Lokhorst 87, J. de Greef 87, A. Burgstede 81 punten. In verband met de aanvang van de zomerwedstrijden worden alle leden dringend verzocht maandag a.s. allen aanwezig te willen zijn, op de normale tijd en vergaderplaats. Door een 2-0 overwinning op Hooger- heide heeft Scherpenzeel zich in de 2e klasse weten te handhaven. Het is een wedstrijd geweest waarin het spelbeeld sterk beïnvloed werd door de harde, in de lengte van het veld staande wind. Voor de rust hadden de gastheren de wind mee en waren mede daardoor veelal in het offensief, zij kregen ook vele kan sen maar door slecht schieten ontstond daaruit slechts een doelpunt na 30 minu ten gescoord door de goed naar binnen gekomen invaller rechtsbuiten T. Aar- sen, 1-0. Na de rust hadden de gasten de wind mee doch door hard werken wisten de blauw-witten de balans in evenwicht te houden. Na ongeveer 25 minuten werd de strijd beslist door een doelpunt van al weer T. Aarsen, op gelijke wijze gescoord als de eerste treffer, 2-0. In de resterende 20 minuten kregen beide ploegen nog enige kansen de score een ander aanzien te geven, doch aange zien de keepers zich niet wensten te la ten passeren bleef het bij 2-0. In een tamelijk vlakke wedstrijd is het Scherpenzeel niet gelukt revanche te ne men voor de in Amerongen geleden ne derlaag. Wel hadden de blauw-witten doorgaans het beste van het spel doch zij wisten dit niet in voldoende treffers uit te drukken. Al in de 5e minuut presenteerde DVSA haar visitekaartje toen de rechtsbinnen een voorzet van links ineens inschoot, 0-1. Twee minuten later was de stand gelijk toen de rechtsback der gasten niet beter wist te doen dan de bal in eigen doel te plaatsen, 1-1. In de 15e minuut namen de gastheren de leiding toen P. van Empe- len een corner volgens het boekje in kopte. In de 30e minuut werd de stand weer gelijk toen een tam schot van de middenvoor der gasten in het doel ver dween, 2-2. In de tweede helft trof de voorhoede der gastheren de invaller doelman der gasten in uitstekende vorm, menig ge vaarlijke bal werd door hem onschade lijk gemaakt, waarbij hij goed werd ge assisteerd door zijn medeverdedigers. In het laatste kwartier voltrok zich de nederlaag over de gastheren. In de 30e minuut wist de middenvoor der gastheren zowel spil Kramer als keeper Becker te passeren en de stand op 2-3 te brengen en in de laatste minuut wist dezelfde speler een op links genomen corner langs Becker te koppen. Van 9 tot en met 14 juli a.s. wordt in Arnhem de Nato Taptoe 1962 gehou den. Er zullen ditmaal 12 beroemde mi litaire orkesten in galauniform aan deelnemen. Zoals bekend is ook de Amerikaanse ruimtevaarder John Glenn uitgenodigd de taptoe bij te wonen. Men kan nu reeds kaarten verkrij gen bij het VVV te Arnhem. Garage R. VONK Agent Citroën en Panhard Parallelweg 3-4-5, Veenendaal'Tel. 08385-2545 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent Te koop goed onderhouden kinderwagen en Puch brom mer, 2 versn. Irenestraat 9, Eist (Utr.). Prima N.S.U. motor te koop, 200 cc. Koopje. Nijverheids laan 104, Veenendaal. Te koop N.S.U. bromfiets, Parallelweg 15. Veenendaal. T.V., 43 cm te koop, 300,—. Ribeslaan 27, Rhenen. Te koop een Solex 175, en een autoradio, 6 of 12 volt, met druktoetsen, anten ne en loudspeaker 125, Veenend.weg 11, De Klomp, Telefoon 08387-300. Te koop lange witte trouw japon, maat 40-42. Niet ge dragen in Veenendaal. Brie ven onder nr. 2106 aan het bur. van dit blad. Het idee, dat een modern schoentje als een harnas om de voet moet zitten is ook uit de tijd. Een vlot, modern schoentje, waar in uw voet zich toch prins heerlijk voelt, dat is de modieuze gemakschoen vraagt goede schoolopleiding strekt tot aanbe veling. en Prettige werkkring. Goede beloning. Hoofdstraat 84 Tel. 2289 „Goed zeg, de nieuwe Solex in die prachtige kleurencombinatie!" Jonger - Anders - Nieuwer DE LUXE 399.- met volotomatische koppeling. Haal vandaag nog de nieuwe kleurenlolder of maak vrijblijvend een proefrit bij: Pr. Bernhardlaan 110 Veenendaal Te koop scooter Lambretta, 150 cc., 2V2 jaar oud, i.pr.st. Te bevr. Panoramamolen, Rhenen. Te koop pracht trouwjapon met toebehoren, maat 40. Rembrandtlaan 62 I, Veenen daal. Te koop een modern, groen, bankstel, licht model, en een bruidsjapon met toebehoren, maat 38. Niet in Veenendaal gedragen. Dr. Colijnstraat 51, Veenendaal. Te koop bromfiets merk Ty phoon. Middellaan 8, Vee nendaal. Te koop wasmachinemotor tje. Sav. Lohmanstraat 167, Veenendaal. Te koop Zündapp 250 cc, in staat van nieuw, 14.000 km gelopen, bij H. v. Maurik, Groenestraat 35, Ochten. Bloemenplanten te koop. Grote pollen duizendschonen. Hoofdweg 10, Ederveen. Te koop kinderwagen, zwart wit. Te bevr. Jan v. Goyen- straat 30. Veenendaal. Te koop z.g.a.n. radio, merk Blaupunkt. Prijs zeer billijk. J. Valkenburg, Fluitersstraat 59, Veenendaal. Te koop jonge hennen H x R met C.P.I. certificaat, 9 weken oud. Schinkel, Spoor- laan 73A, Veenendaal, Tel. 08385-3864. Te koop een Belgische her der. Inbraak onmogelijk. D. Stam, Cuneraweg 145, Ach terberg. Jonge hennen te koop. 140 hy-lines, 4 mnd., 300 reds, 10 weken, 300 reds, 9 weken, 250 W x R, 12 weken. H. Lok horst. Munnikenweg 42, Vee nendaal. Te koop 230 hennen W.L. en Reds. Dijkstraat 55, Veenen daal. Te koop N.S.U. bromfiets bj. '59. Tevens jongensfiets, 12- 14 jaar. Boslaan 135, Veenen daal. Te koop 4 vaarskalveren van 1 tot 3 weken oud. Bij A. Veldhuizen, Veen weg 5, Ach- terbergse Meent. Te koop bergmeubels, wand- meubels, en theemeubels, nu rechtstreeks van fabriek. Meubelfabriek, Radboudweg 9, Rhenen. Tel. 924. Aangeboden prachtige ka mervolière met of zonder vo gels. Blankestijn, Dahliastr. 39, Veenendaal, Tel. 2367. Te koop prima 2-pers ledi kant met z.g.a.n. spiraalma tras. Beatrixstraat 60, Vee nendaal. Te koop Renault 4 i.pr.st., ook genegen te ruilen. 2e Achterkerkdwarsstr. 4, Vee nendaal. Aangeboden: woonruimte v. jong echtpaar z.k. Inl. Ger. Terborchstraat 10, Veenen daal. Aangeboden woning Linden- laan 18, Rhenen, huur 7,45. Gevraagd nieuwbouw-woning te Rhenen. Te koop kinderwagen, uit- neembaar, z.g.a.n. Verlaat 46, Veenendaal. Te koop papegaai met kooi. Blankestijn, Dahliastraat 39, Veenendaal, Tel. 2367. Te koop prima 2e hands hand- en trapnaaimachines ook zig-zag. Fa. Koomen, Kerkewijk 17, Veenendaal. Gevraagd flinke werkster, 1 morgen per week. Mevr. G. de Geit, Kerkewijk 41, Vee nendaal. Gevraagd meisje voor hulp in de huishouding en winkel, of werkster voor 3 morgens per week. Van Walsem, Si- garenmag.-Postagentsch., SI. de Bruïneplein 31, Veenen daal. Gevraagd voor de vakantie en enkele avonden per week een flinke kracht voor eet huis „De Tunnel", De Klomp. Aanmelden na 7 uur. Hoofd weg 10, Ederveen. Gevraagd net meisje, 16 jaar. Goed loon. B. W. Smud- de, Zelfbediening. Dr. Slot. ds Bruïneplein 1, Veenen daal. Wie heeft grond om voor ge zamenlijke rekening een f dubbel woonhuis te bouwen, omg. Veenendaal. Brieven onder nr. 2094 aan het bur. van dit blad. Goed huis gezocht voor Fok. Zwijnsbergen 13, Eist (Utr.). Gevraagd net dagmeisje in klein gezin. Mevr. Welkzijn, Veenendaalseweg 53, Veenen daal. i Pension „Berguhendi" vraagt net meisje van juni t/m ok tober, in- of extern. Goed loon plui verval. Mevr. G. v. Zoest, Edeseweg 14, Lun- teren, Tel. 08388-765. Gevraagd nette werkster voor 1 of 2 halve dagen per week. Zandstraat 105, Vee nendaal. Rashondjes te koop gevr., tussen 8 en 10 weken oud. Blankestijn. Dahliastraat 39, Veenendaal. Tel. 2367. Gevraagd le bediende, liefst in bezit van diploma's en rijbewijs. Hoog loon. Vakan tie wordt geregeld. Végé Zelfbediening, A. v. Ostade- laan 33. Veenendaal. Aangeboden Vlaardingen, mooi benedenhuis, bev. voor- tussen- en achterkamer, gang, W.C., douche, keuken, achter grote plaats en schuur. Soortgelijke woning gevraagd te Veenendaal. Brieven on der nr. 2108 aan het bur. van dit blad. Woningruil Veenendaal-Rot- terdam of Amsterdam. Aang. Rotterdam, ben. huis, huur 11,35 p.w. Amsterdam, bo venhuis 9.65 p.w. Gevraagd vrij huis (geen nieuwbouw) met tuin in Veenendaal on der 10,Brieven mevr. M. de Klerk, de Jagerstraat 9a, Rotterdam. Woningruil. Aangeboden wo ning te Rhenen. Gevraagd woning te Veenendaal. Inl. Parallelweg 10, Veenendaal. Tel: 08385-2022. Aangeboden woning te Rhe nen. Huur 6.70. Gevraagd woning met tuin te Rhenen. Aanb. Parallelweg 10, Veen endaal. Tel. 08385-2022. Lichtdrukken en fotocopiëren Artifoto, Hoofdstraat 84, Vee nendaal. Pasfoto's in 10 sekonde*. klaar. Artifoto. Hoofdstraat 84, Veenendaal. Een flinke voorraad meube len, waarvan veel als nieuw, vindt U steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis, Hoogstraat 30, Tel. 2209, Veenendaal. Voor le klas schoenreparatie naar Blankestijn, Dahliastr. 39 Veenendaal. Spoedrepara- tie in 1 dag klaar. Attentie! Attentie! Het enig juiste adres van Hy giënische artikelen sinds 1934 is en blijft Fiducia, Postbus 43„ Haarlem. Vraagt gratis onze uitgebreide prijscourant. Discretie verzekerd. Neem geen risico. Huur eerst een T.V. toestel met recht van koop. U loopt dan geen enkel risico. Wij verhuren T.V.'s, radio's, wasmachines, centrifuges, stofzuigers, enz. met recht van koop. Bij later aankoop wordt alle betaalde huur afgetrokken. Tevens steeds voorradig inruiltoe- stellen voor lage prijs met volledige garantie. Alleen bij „De Kampioen", Hoofdstraat 39, Tel. 2137-2030. Veenendaal. Gevraagd flink winkelmeis je, liefst met enige ervaring, leeft. 18 jaar. Hoog loon, vakantie wordt geregeld. Vé gé Zelfbediening, A. v. Osta-j delaan 33, Veenendaal. Witte waterverf, in plastic emmertjes van 5 kg. 4, Geeft niet af. Helder-Wit. Fa. Zimmerman Zn., Sand- brinkstraat 1, Veenendaal. Voor solide naaldhakjes in al le modellen (ook met stalen pen) geheel nieuwe hakken en bekleden of bijwerken van beschadigde hakken naar Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 38, Veenendaal. Ons visitekaartje is een goe de schoenreparatie. Ons de vies: Goed geschhoeid on- ermoeid. Blankesteijn Zn., Helling 14, Veenendaal. Wasmachines, direkt van de fabriek. Luxe uitvoering met klok 139,Centrifuges 145,Vraag demonstratie fabrieksagent, Raadhuisplein 12, Tel. 01831-390. Arkel (Z.H.) Hoortoestellen en batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, Veenendaal. Tel. 3184. Wascombinaties. Nu alles In één. Onze allernieuwste .Sun beam' wascombinatie met spoelcentrifuge, 2 aparte mo toren, pomp, klok, tafelblad en zwenkwielen, slechts 395,Rechtstreeks van de fabriek. Ook betaalbaar in 12 en 18 maanden. Wast gega randeerd zonder slijtage. Vol ledige fabrieksgarantie en service. Vrijblijvend demon stratie bij U thuis. Wasma chineverkoopbureau. Park Arenberg 55, De Bilt. Tel. 030-60879. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko- ninginnelaan 37, te Veenen daal. Tel. 2361. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg 4, Telefoon 2463. Alles prima materiaal en gratis thuisbe zorgd. Sportrij wielen in kleur, ge heel compleet v.a. 125,—; kinderrijwielen in kleur, v.a. 55,—; wasmachines v.a. 150,centrifuges v.a. 145,Prima autoped op luchtbanden 23,50; Rol schaatsen v.a. 12,50. Rij wielhandel, N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1. Veenendaal. Moderne slaapkamer, teak hout, met spiraal 252,Zie etalage. G. v. Kooten, Zand straat 129, Veenendaal. Zoekt U een bankstel? U slaagt bij het vertrouwde adres: G. v. Kooten, Zand straat 129, Veenendaal. Ook voor eethoeken en berg meubels is Uw adres: G. v. Kooten, Zandstraat 129. Vee nendaal. Te koop gevraagd parkieten, man- en popkanaries. Blan kestijn, Dahliastraat 39, Vee nendaal. Tel. 2367. Jongeman, 21 jaar, i.b.v. rij bewijs BE-CE-DE, zoekt een hem passende betrekking. Mil. dienst vervuld. Brieven onder no. 2107 aan het bur. van dit blad. B.z.a. meisje, 17 jaar. voor de dag. Leesonweg 12, Eder veen. Aangeboden voor 2 dagen per week, man met kleine vrachtwagen voor licht ver voer. Brieven onder nr. 2100 aan het bur. van dit blad. Verloren: een paar rolschaat sen omg. Dr. de Visserstraat. Terug te bezorgen bij Van de Ham, Dr. Colijnstraat 111, Veenendaal. Waarom zou U veel geld uit geven als U voor alle sloop materialen terecht kunt bij de Firma A. Kosters en Zoon, te Eist (Utr.) tegen zeer bil lijke prijzen. Onze collectie byouterieën is af. Dus voor Moederdag naar Huize Chic, Patrimoniumlaan 13, Veenendaal. Parfum's van de beste hui zen, vindt U bij Huize Chic. Gitaren in prijzen v.a. 37,50 Muziekhandel A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 60, Veenendaal. Telefoon 2102. Voor al Uw Rijbewijzen Is UW ADRES. Les in: OPEL REKORD VW 1500 HEINKEL SCOOTER OPEL VRACHTWAGEN Auto- en Scooter rij school Jan Steenlaan 65, Tel. 3705 Accordeon 80 bassen, piano klavier. Pracht instrument met koffer en riemen 239,Muziekhandel A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 60, Veenendaal. Tel. 2102. Voor plaatwerk en uitdeu ken Gebr. Ploeg, Overberg, Tel. 03431-251. Verhuur van gelegenheids kleding, rouw en trouw, het vanouds bekende adres, Joh. v. d. Meijden, Zandstraat 26, Veenendaal. Tel. 2419. Autobanden. Alle maten. Nieuw, gecoverde en goede gebruikte. Wij ruilen Uw ou de banden in. Bandenhandel J. Valkenburg, Fluitersstraat 59. Veenendaal. Ook voor stam- en stokbo- nen, hét adres voor gekeur de bonen, Van de Weerd. Prins Bernhardlaan 58, Vee nendaal. Ruim gesorteerd in bloem zaden. Zaadhandel H. v. Dijk, Buurtlaan 50 West, Veenen daal. GLASVENTILATORS, voor keukens en huiskamers met slechte ventilatie 66,en 86,— per stuk. Worden door ons kant en klaar in raam geleverd. Glas en zetkosten komen extra. Fa. Zimmerman Zoon, Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. Voor alle soorten sloophout, dan naar de Firma A. Kos ters en Zn., te Eist Utr. Te bevr. Veenendaalsestraatweg 15, Eist (Utr.). Een degelijk maatcostuum wint het toch. Het vanouds bekende adres Joh. v. d. Meijden, Zandstraat 26, Vee nendaal, Tel. 2419. De le Ned. T.V. Garantie Dienst biedt ruime bijver dienste aan voor de avond uren. Geen colportage. Brie ven aan H.P. Geleijnse, Ja- valaan 77, Zeist. Planken, regels, baddings, deuren en ramen, gebruikte stenen en verder alle voor gen zeer concurrerende prij- komende sloopmaterialen, te- zen, vindt U bij de Firma A. Kosters en Zn. te Eist (Utr.) Veenendaalsestraatweg 15, Eist (Utr.). Voor doorslaande muren ge bruikt U Rutexon. Vraagt advies bij GeHa v. Leeuwen, Hoogstraat 7, Veenendaal, Tel. 2414. Voor allerlei z.g.a.n. en nieu we meubelen is Uw voor deligst adres M. Vlastuin, Nieuweweg 60, Veenendaal. Thans ook 4 tuinfautuils met tafel. emaille badkuipen, koelkasten, wasmachines, wringers enz. Komt U vrij blijvend kijken. Tel. 3052. Wilt U iets gaan bouwen? Dan vindt U bij de Firma A. Kosters te Eist (Utr.) al lerhande sloopmaterialen, zo als planken in verschillende dikten en lengten, regels, baddings, gebruikte stenen enz. enz. Veenendaalsestr.w. 15. Eist (Utr.). Weer voorradig: Bankstel 295,—, tafel 32,50. Iets moois, zie etalage. G. v. Koo ten, Zandstraat 129, Veenen daal. Voor mondorgels, melodica's en blokfluiten naar Muziek handel A. v. d. Weerd, Bea trixstraat 60, Veenendaal. Tel. 2102. Wij hebben een enorme voor raad planken, regels, bad dings, deuren, ramen enz. enz. Komt U kijken, het ver plicht U tot niets. Firma A. Kosters en Zn. Veenendaal- sestraat 15, Eist (Utr.). Te koop, of te ruil voor bromfiets een scooter „Gog- go" 200 cc. Jan Steenlaan 10, Veenendaal. Weer een nieuwe zen ding vanaf 135,ontvan gen. De betere kin derwagen voor minder geld! PULLMAN. AUPING, en PARADISSO bed den. Deze bekende fa brieken staan in voor hun bed. Speciale aanbieding: 1 pers. bedden met 15 jr. garantie 49,75. 2 pers. 79,50. Wollen dekens tegen zomerprijzen: 100 °/o zuiver wollen DE KENS 190x240 nor maal 59,nu: 39,75 Keuken en gang co- coslopers 100 cm br. vanaf 4,95 per Mtr.. Slaapkamer ameuble menten, Losse ledi kanten, Divanbedden, Etagebedden, Dubbele divanbedden, wentel bedden. Zwaar verchroomde kinderstoelen vanaf 39,75; Boxen v.a. 24,95 Wandelwagentjes v.a. 19,95 enz. enz. Ziet onze showroom!! Textielhuis H. JONKER Adr. v. Ostadelaan 31

De Vallei | 1962 | | pagina 6