i I J SCHOENEN "ONDERDANEN" MAID OF COTTON DIJKSTRA LUXOR Te jong voor liefde De 1000 ogen van Dr. Mabuse De levensroman van Richard Tan her Gramofoonplaten i\\e so 0rte° administratieve kracht H. A. van Manen Een kleine greep uit een grote opruiming fa. E. H. Hootsen Weijers' Schoenhandel Kruistocht tegen mond- en klauwzeer in de Gelderse Vallei Geslaagden Huishoudschool ontvingen diploma THEATER voot a AMERONGEN VIERDE BLAD „DE VALLEI" VRIJDAG 13 JULI 1962 Nr. 56 Medewerking van varkenshouders gevraagd echte Amerikaanse met druk leventje VAKANTIE TIJD Wij hebben in onze OPRUIMING Kostuums, Regenjassen en Broeken' Voor maatwerk nog voordelige stof fen beschikbaar. een flinke juffrouw Tapijt afdeling Meubel afdeling Uit onze geschenken afdeling Op alle Kinderwagens 15 korting OPRUIMING Grote sortering SINGLES f 1.45 E.P. f 3.50 „Part-time-job van den'Sasch voor in onze Hoofdstraat 110 Veenendaal 1922 1962 CmiHZBHHQ» Zwemmiddag voor de Veenendaalse jeugd Korfballers hielden puzzelrit Het gaat nu menens worden met de bestrijding van de mond- en klauwzeer- epidemie onder de varkens in de Gelderse Vallei. Dezer dagen is een twintigtal inspecteurs van de veeartsenijkundige dienst in Lunteren neergestreken, waar zij hun stafkwartier hebben gevestigd in de achterzaal van café De Vergulde Ploeg. Onder leiding van de centrale inspectie uit Den Haag wordt vanuit Lun teren een intensieve controle van tenminste twee weken gehouden op alle be drijven van varkenshouders, waarvan vermoed kan worden dat ze met mond en klauwzeer zijn besmet. Tijdens deze periode zal ook een verscherpte controle op overtreding van het vervoerverbod van varkens worden uitgeoefend. Dat de bestrijding van het gevreesde mond- en klauwzeer zich thans vrijwel geheel op deze streek concentreert is helaas niet zonder reden. Terwijl overal in het land het aantal nieuwe gevallen sterk afneemt blijft dit aantal in het gebied van de gemeenten Ede, Barnevéld, Scherpenzeel, Renswoude, Woudenberg en Veenen- daal vrijwel constant. De heer Werkman van de centrale inspectie van de veeartsenijkundige dienst heeft ons daarover enkele cij fers verstrekt, die aan duidelijkheid niets te wensen overlaten. Nadat omstreeks januari van dit jaar het eerste geval van mond- en klauw zeer onder varkens was geconstateerd in Rijssen en zich vandaar via vee markten naar andere provincies had verspreid bereikte deze epidemie haar hoogtepunt in de tweede helft van mei toen over het gehele land in één week 636 nieuwe gevallen werden aangege ven. Vorige week daarentegen werden slechts 43 nieuwe gevallen aangegeven, doch daarvan waren er 23 afkomstig uit het zuidelijk deel van de Gelderse Vallei. Dat is bijna even veel als op het moment, toen de epidemie op haar hoogtepunt was. Terwijl in andere streken van het land deze ziekte dus sterk aan het af nemen is en verscheidene provincies reeds geheel vrij zijn is in deze streek nog nauwelijks van enige verbetering sprake. Deskundigen hebben sterk de indruk, dat deze teleurstellende gang van zaken voor een belangrijk deel te wijten is aan nalatigheid en gebrek aan medewerking van de varkenshou ders zelf. STRAFBAAR Deze nalatigheid heeft niet alleen be trekking op het nemen van de meest voor de hand liggende voorzorgsmaat regelen, zoals ontsmetting van het schoeisel door iedereen, die het be drijf bezoekt of verlaat, maar men ver zuimt zelfs wel het optreden van deze ziekte aan te geven, zoals dat in artikel 17 van de Veewet is voorgeschreven. Dit laatste is in de eerste plaats een strafbaar feit, waarop vrij hoge straf fen staan, maar het is ook kortzichtig, want zo krijgt men deze ziekte nooit onder de knie. En dat heeft weer tot gevolg dat de beperkende bepalingen ten aanzien van het vervoer onnodig lang van kracht moeten blijven. Het niet tijdig aangeven van mond en klauwzeer heeft voor de be trokkenen zelf nog een ander groot nadeel. Is men er tijdig bij, dan bestaat er een grote kans, dat de meeste dieren nog gezond zijn. Deze worden dan wel afgeslacht, maar de veehouder krijgt de waarde voor 100% vergoed. Voor reeds door de ziekte aangetaste dieren is deze vergoeding slechts 75 Dat in deze streek het niet tijdig aangeven inderdaad voorkomt is maan dag al direct gebleken toen de con troleurs bij de veehouder J. v. W. in Lunteren 67 varkens aantroffen, die al geruime tijd waren besmet. Dit bete kent voor de betrokkene niet alleen een proces-verbaal, maar tevens een schadepost van zeker 1500, VERGOEDING Er staan bij de bestrijding van mond en klauwzeer grote belangen op het spel. De regering heeft reeds een be drag van veertig miljoen gulden uit gegeven aan vergoeding voor varkens houders, wier dieren moesten worden afgemaakt. Toch is dat nog niet het belangrijkste. Het gaat er in de eerste plaats om, dat de export van land bouw- en veeteeltprodukten in ernstig gevaar komt als deze epidemie niet spoedig bedwongen wordt. Vandaar dat gedurende de eerstko mende dagen een legertje inspecteurs op pad zal gaan om de varkenshou ders tot grote medewerking aan te spo ren en hen van voorlichting te dienen. Zij hebben strenge instructies om bij hun aankomst op het bedrijf en bij hun vertrek hun schoeisel te ontsmetten en ze mogen niet in de varkenshokken komen. Maar ook als zij een blik over de rand van het hok slaan kunnen zij wel zien of er verdachte verschijnselen zijn. En als dat het geval is wordt de districts-inspecteur ingeschakeld voor een ander onderzoek. WAT DOEN? Wat kunnen de varkenshouders nu zelf doen om deze epidemie zo snel mogelijk de kop in te drukken? In de eerste plaats dienen zij ver dachte gevallen - en een geval is al verdacht als er bij een of meer dieren een spoor van kreupelheid valt op te merken - zo snel mogelijk aan te ge ven bij hun dierenarts, op het gemeen tehuis of bij de politie. Zij kunnen dit rustig doen, want als het loos alarm is zal niemand hen dat kwalijk nemen en als er wel sprake is van besmet ting zodat de dieren moeten worden weggehaald, wordt de schade vergoed. Deze wordt door beëdigde taxateurs vastgesteld. In de tweede plaats is het van be lang de bedrijven zoveel mogelijk te isoleren. Natuurlijk kan men niet iedereen de toegang tot zijn bedrijf ontzeggen, maar men kan er wel voor zorgen, dat er bij de ingang van het bedrijf een em mer of bak staat met een 2 natro- loogoplossing. waarin klompen of schoenen van de gaande en komende man worden ontsmet. Laat men daarbij ook vooral denken aan schoolgaande kinderen. Er zijn namelijk sterke aan wijzingen, dat in sommige gevallen be smetting via een school heeft plaats gevonden. ONTSMETTING Bij het vervoer van slachtvarkens verdient het aanbeveling de chauffeur niet in het hok toe te laten. Vervoer ders van varkens doen er goed aan niet alleen hun voertuig, maar ook hun kleding en schoeisel te ontsmetten. Ook de rattenbestrijding verdient in dit verband te worden genoemd. Deze knaagdieren kunnen de ziekte over brengen, evenals loslopende honden en katten. De ervaring in andere delen van het land heeft geleerd, dat bij het nauw keurig opvolgen van deze voorschrif ten deze gevreesde ziekte in betrekke lijk korte tijd kan worden bedwongen. Maar dan moeten ook allen zonder uit zondering meewerken. Zij zijn daartoe niet alleen wettelijk verplicht, maar dragen ook een grote morele verplich ting tegenover hun buren, waaraan zij zich niet mogen onttrekken. De Maid of Cotton, die begin juni enige dagen voor een „werk bezoek" in Nederland kwam, is een typische Amerikaanse met een navenant leventje. Wie de beschrijvingen leest, die de pu bliciteit ijverig over haar de wereld instuurt, krijgt het beeld van een uitmate werkzaam meisjes dat vlijtig studeert, met toewijding organiseert en daarnaast zowel cultureel als sportief danig in de weer is. Aan de universiteit in Texas studeert ze met het doel weleer een leidinggevende baan te bemachtigen in de radio- of de televisiewereld. Min of meer als een aanslui ting op haar studies houdt ze zich bezig met mode, koraalmu- ziek en journalistiek, terwijl ze ook een bestuurlijke functie heeft in een studentenorganisatie. Een zakcentje extra verdient ze zo nu en dan als fotomodel. Ze zal het best kunnen gebrui ken want ze liefhebbert met kennis van zaken in het verza melen van zeldzame boeken. Daarnaast speelt ze graag piano, en wat haar sportieve prestaties betreft moet ze goed zijn in waterskiën, paardrijden, tennis, golf en schaatsenrijden. Gedurende een half jaar heeft ze nu dit druk bezette leven verwisseld voor een nog inspannender, want een Maid of Cot ton kent tijdens haar „ambtsperiode" nauwelijks rust. Ze treedt op voor radio en televisie, verschijnt op modeshows, recepties en cocktailparties, ontmoet ministers en industrieëlen, ver koopsters en huisvrouwen. Ze luidt winkelweken in, opent nieuwe zaken, stelt nieuwe fabrieksafdelingen in werking en overhandigd prijzen aan winnaars van allerlei competities. Maar Penne Percy is op dit alles goed voorbereid en er zal heel wat moeten gebeuren om haar uit haar charmante evenwicht te brengen. Een sportensemble, zoals iedere jonge vrouw zich wenst, draagt hier de Maid of Cotton. Een grote staande, wijde kraag op een mouwloze, teer geel ge ruite blouse als een wel zeer fleurige toon in een uitermate sportief getail leerd pakje, waarvan jas en pantalon uit dezelfde stof een stevige katoen met linnenstructuur zijn vervaar digd. Hier draagt Penne Percy, de Maid of Cotton, weer eens wat anders op het gebied van strandjasjes Het is een mouwloos model van bruine katoenen piqué met een grappige zijknoopslui- ting. Het jasje is bestemd voor het dragen over een badpak. In de veertig modellen tellende garde- derobe van de Maid of Cotton is na tuurlijk ook regenkleding te vinden. Hier staat ze in een ensemble „voor alle weersomstandigheden". De cape van blauwe, water afstotende popeline, versierd met zadelsteek en „militaire" knopen, beschermt een bijbehorend reispakje, dat zich evenwel aan ons oog onttrekt. Tqdens een bijeenkomst, waarbij ook verschillende ouders aanwezig waren, hebben gistermiddag de geslaagde leer lingen van de Chr. Huishoudschool te Yeenendaal hun diploma's in ontvangst mogen nemen. De namen van de ge slaagden zijn: Primaire opleiding: S. Anbeek, A. v. Braak, Y. Brand (met lof), N. v. Brink, E. Davelaar, I. Dorgelo, allen Veenendaal; R. Gaasbeek, Rhenen; J. Hardeman, E. v. d. Heuvel, beiden Veenendaal! R. de Ko ning, Rhenen; B. v. d. Lagemaat, M. v. Manen, R. van Manen (met lof), H. v. d. Neut, T. Roks, R. v. Schuppen, L. v. Stempvoort, M. v. Stempvoort (met lof), A. Vermeulen (met lof), M. Vlastuin, Vee nendaal; G. v. Bennekom, Ederveen; T. Blaauwendraat, Overberg; H. Boimoreau, Scherpenzeel; D. Bos, Overberg; O. Bui tenhuis, Rhenen; M. Cornelissen Eder veen; L. v. Doleweerd, Amerongen; G. v. Eist, J. de Fluiter, T. de Fluiter, alle drie Scherpenzeel; L. v. Grootveld (met lof), Overberg; N. Hazeleger, Wouden berg; C. Hol (met lof), Lunteren; N. Lege- maat (met lof), Overberg; A. Mander- sloot Scherpenzeel; B. Methorst, Eder veen; E. de Ridder, Woudenberg; F. Ver vat, Eist; G. Verwey, AmerongenjR. Vonk (met lof), Eist; J. v. d. Weerd (met lof) Lunteren; J. v. d. Ziel, Ederveen; S. v. Ballegooyen, Leersum; J. Budding, A. Dekker, M. v. Erven, J. v. Gent, C. v. Ginkel, T. v. Ginkel, G. v. Kruistum, G. Niemeijer, A. Rebergen, R. Roelofsen, W. Roodbeen allen, te Veenendaal; B. v. Ruiswijk, Ede; R. v. d. Scheur, Ach terberg; A. Sukkel, Veenendaal; R. van Wagensveld, Ede; N. v. d. Weerd, E. Wiep, R. Albers, W. v. Binsbergen, T. Bold'erman, B. Folmer, Veenendaal; J. Gijsberts, Ederveen; B. de Gooyer, R. Hendriks, A. Jansen, C. de Kleuver, Vee nendaal; G. Roseboom, Ede; R. Schoeman, Veenendaal; C. v. Tuyl, Veenendaal; R. v. d. Bor, Renswoude; G. v. d. Brink, Ederveen; L. v. d. Broek, Scherpenzeel; W. v. Dami Eist; B. v. d. Dikkenberg, Renswoude; G. v. Eem, Renswoude; C. Evertsen, Renswoude; H. v. Galen, Scher penzeel ;G. Groeneveld, Renswoude; J. v. d. Haar, Renswoude; L. v. Hoevelaken, Lagemaat, Woudenberg; H. v. Maanen, Scherpenzeel; L. de Jong, Eist; J. v. d. Scherpenzeel; W. Nap, Ederveen; D. Overeem; G. v. d. Pavert, A. Robbers, H. v. d. Vliert (met lof), G. de Vries, J. v. d. Weerd, allen te Renswoude. Primaire opleiding: J. v. Asselt; T. v. Barneveld; A. v. Bennekom; J. v. Dijk; A. Hannisse, allen te Veenendaal; T. van Heerikhuizen, Ederveen; B. Merlijn, C. Mulder, W. Quint, J. Rebergen, J. Reu- vzers, C. v. Schuppen, B. Slotboom, T. Takken, G. Veenhuis, allen te Veenendaal. Voor het diploma Leerling-verkoopster slaagden. D. v. Batenburg, C. van Cap- pellen, G. v. Eden, T. v. Geerenstein, A. Gunther, H. Hage (met lof), J. Odijk R. van Oostenbrugge, allen te Veenendaal; T. Stuivenberg, Scherpenzeel, R. de Vries, Rhenen; C. v. d. Weerd, Veenendaal. Voor het diploma Huisnaaister slaag den: G. Hardeman, Bennekom; C. Hutink, Veenendaal; T. v. de Pol, Ederveen; B. v. Raay, Veenendaal. Voor het diploma Vormingsklasse slaag den: B. Alsema, Veenendaal, C. van Beek, Veenendaal; A. Geerts, Wageningen; B. v. Vruchtengebakjes div. soorten. Amandelpensé. Amandelge bakjes. Roombotercake groot en klein. Roomboteramandel- koek. DEZE WEEK: Vanille nootjes, 250 gr. 1,35. Nougatglacé, een heerlijk cho- colaadje, 250 gr. 1, Enthousiast roept iedereen ha gebak van HOOFDSTRAAT 21 Telefoon 2136 Voor zeer lage prijzen en toch van prima kwaliteit. VERLAAT 12 TELEFOON 2357 VEENENDAAL VEENENDAAL Van vrijdag 13 t.e.m. zondag 15 juli, vrijdag 7.30 uur, zaterdag 7 en 9 uur, zondag 3 en 7.30 uur Peter van Eyck - Corny Collins - Sabine Sin jen in: Carven ontwierp uit een Zwitserse be drukte popeline dit cocktail ensemble. Raffinement kent geen leeftijd! Zij was 16en tot alles in staat. Toeg. 14 jaar Maandag 16 en woensd. 18 juli, 7.30 uur Dawn Addams - Wolfgang Preiss in: Het misdadig brein van Dr. Mabuse houdt u 2 uur in ongekende spanning. Toegang 18 jaar. Donderdag 19 juli, 7.30 uur Rudolf Scliock - Annemarie Düringer in: De fantastische carrière van de onver getelijke zanger RICHARD TAUBER. Toegang elke leeftijd. Plaatsbespreken dagelijks van 1 tot 2 uur aan de kassa, a 10 cent, ook telefonisch: nr. 2376. Rijwielstalling naast het theater. VENDELSEWEG, VEENENDAAL, TELEF. 2376 ZIE ETALAGES ZIE ETALAGES ZIE ETALAGES Tevens gevraagd: voor onze meubelzaak zelfst. kunnende werken, met goede vooropl. als verkoopster. Indiensttreding 1 augustus. Salariëring naar geschiktheid. Enorme kollektie tapijten in alle klassen b.v. zuiver wollen Wilton 135,nu 95,95 Zware Smyrna tapijten215,nu 149,50 Vele coupons Jabo, Heugafelt, Parade, Bouclé, matting enz. Wollen kamerkleedjes9,75 4,98 Vitrage, 120 cln. breed 11,50 0,59 Zware gordijnstof 6,25 1,98 Bedstellen (Interieur)49,50 Pracht dressoirs met luifel 148,50 2 fauteuils en 4 stoelen (zware wollen moq., eiken, zeer aparte modellen398,50 4 pracht clubs voor zitje, met moq. 339, Compleet bankstel 349, Eetkamer (4 stoelen), zeer apart 97,50 8 delig servies 8,98 13 delig theeservies 8,95 11 stuks borrelglazen6,98 Tassen 3,75 Badtassen, w.o. pracht exemplaren 1,95 Bezoek onze zaken en U verdient veel geld! Bezoek onze zaken ttfdens de opruiming, U zult versteld staan! HOOFDSTRAAT 72-77 VEENENDAAL L. P. zeer lage prijzen Muziekhandel B. van Hees Markt 3 Veenendaa voor dame of heer H WIJ ZOEKEN EEN voor 10 a 12 uur per week; zeer geschikt voor dame met veel vrije tijd, of gepensioneerd heer. Werktijden in overleg te regelen (géén avondwerk) Werkzaamheden omvatten de behandeling der corres pondentie en verzorgen der dagelijkse administratie (doorschrijf-boekhouding). Prettig privé-kantoor; goede salariëring. Bezoek ter kennismaking graag na telefonische afspraak HOOGSTRAAT 9-11 TEL. 2292 VEENENDAAL d. Hoog, Veenendaal; D. v. Lutterveld, Kesteren; A. Meyer, Rhenen; L. Peur- sum, Veenendaal; J. Schoeman, Veenen daal ;M. v. d. Tak, Rhenen; B. Vink, Eist. Voor het diploma Assistente in de Huis houding slaagden: B. v. Baren, G. v. Doorn, R. Drost, A. v. Essen, T. Gazen beek, B. Hardeman, allen te Veenendaal, A. v. Hardeveld, Rhenen; J. v. Hees, H. Helderman, W. Huiberts, E. Lancon, E. Loef, M. v. Rees (met lof),R. Romijn, H. ,v. Schaik, L. Schuit, B. Septer, W. v. Wely allen te Veenendaal; J. Boonzaayer, Eder veen; J. v. Egdom, Woudenberg; J. van Gulik, Rhenen; M. Koudijs, Ederveen; I. Meyer, Rhenen; H. v. Ravenswaay, Vee nendaal; E. Rijksen, Overberg; W. Suk kel, Ederveen; G. Vermeulen, Renswoude en A. v. d. Wetering, Rhenen. Voor het diploma Kinderverzorgster slaagden: N. Bastmeyer, Veenendaal; J. v. Beek, Ede; D. v. d. Berg, Ochten; E. Bulder, Ede; G. v. Deutekom, Ede I. Eygenraam, Ede; F. Hoogerdijk, Veenen daal; J. Klok, Lunteren; D. Klomp, Ede; J. Kroon (met lof), Wageningen; W. Nap, Ede; E. Noordzij, Achterveld; A. v. Steenbergen, Bennekom; J. Stunnenberg, Kesteren; W. Vonk, Lienden. 40 JAAR IN GOUD, ZILVER EN UURWERKEN Naast enkele attractieve jubile um-aanbiedingen ontvangt iedere koper, die minstens voor 10 gul den besteedt, een originele en blijvende attentie. Goud - Zilver - Uurwerken De Veenendaalse zwemclub organiseert op zaterdagmiddag 21 juli a.s. zwemwed strijden, waaraan niet alleen de cluble den, maar de hele Veenendaalse jeugd kan deelnemen Het programma bestaat uitsluitend uit behendigheidswedstrijden en er zijn in verschillende leeftijdsklas sen prijzen te winnen. Iedereen kan gratis deelnemen. De wedstrijden beginnen half drie in „Berg- bad" en wanneer het onverhoopt warm weer is en dus veel zwemmers in het bad dan zal er tussen de verschillende pro grammanummers voldoende tijd worden gegeven om een koele duik te nemen. Meisjes en jongens kunnen zich opge ven op dinsdag 17 juli en donderdag 19 juli, 's avonds van 7 tot 8 uur in het Pa viljoen van „Bergbad" voor de volgende nummers: bandenrace (jongens), paal- vechten (jongens), lepelrace (meisjes), on- derwaterzwemmen (meisjes en jongens), boegsprietlopen (meisjes), kuipenrace (jongens) en luchtbeddenrace (meisjes). Bij de laatste twee nummers moeten de deelnemers zelf voor een wastobbe, een teil of een luchtbed zorgen. Er wordt gezwommen of geraced in twee leeftijdsklassen, n.l. meisjes en jongens t.e.m. 13 jaar en meisjes en jongens van 14 en 15 j aar. JEUGDSPORTDAG VAN D.O.V.O. De Jeugdcommissie van de v.v. DOVO heeft voor morgen een „Jeugd Sportdag" georganiseerd voor haar ju nioren, aspiranten en welpen. De jon gens zullen dan in de gelegenheid zijn hun vaardigheid in diverse spelonder- delen te tonen, zoals doelschieten, in gooien, hardlopen enz. Er worden mooie prijzen uitgeloofd, o.a. een fraaie wisselbeker. Uiteraard zal deze sport dag gehouden worden op de terreinen aan het Panhuis. 's Avonds om 7.00 uur wordt de wed strijd DOVO-UVV gespeeld. Dit is dan de revanche, waarop UW belust was, de eerste wedstrijd werd n.l. in juni j.l. met 3-1 doo rDOVO gewonnen. UW verschijnt met een sterke formatie. Zaterdagmiddag had de Korfbalclub uit Amerongen een puzzelrit georgani seerd voor haar leden en belangstel lenden. Ruim 90 deelnemers versche nen met hun fiets of bromfiets aan de start. De rit voerde in hoofdzaak door de Amerongse bossenterwijl men on derweg diverse opdrachten kreeg uit te voeren. Aan de start bleek duidelijk dat deze proef bij de deelnemers goed in de smaak was gevallen. Om twee uur reeds, hadden zich bij de start op de Burgwal de 90 deel nemers verzameld. Het weer was schit terend, en alles lokte dan ook voor een deelname aan deze puzzelrit. Op vallend was dat zich bijzonder veel buitenstaanders voor deze tocht meld den. Om half drie vertrokken de eerste koppels, welke verder om de minuut gestart werden. De rit die perfect ge organiseerd bleek te zijn. voerde prak tisch geheel door de prachtige Ame rongse bossen. Bij de kontroleposten werden opdrachten opgegeven aan de deelnemers, die bij de volgende posten weer moesten worden ingeleverd. Deze opdrachten bestonden o.a. uit het verzamelen van zoveel mogelijk plaatsnamen beginnend met een A, zo ook automerken, het verzamelen van verschillende boomsoorten enz. Bij de finish heerste een gezellige drukte en genoot menigeen van een frisse dronk. De prijzen waren als volgt verdeeld: Betty Esveld en Chris Warns le prijs. Kees v. Alfen en Jan de Kroon 2e prijs. Mevrouw Kroes en Henriëtte Smit 3e prijs. Wim Westera en G. Kerstens (jongste deelnemers) 4e prijs. En als bijzonderheid had men ook voor diegene die de tocht het slechtst had den gereden ook een prijs beschikbaar gesteld. PUZZELRIT Op zaterdag 21 juli a.s. organiseert de Jeugdcommissie van de Ned. Herv. Kerk een f iets-puzzel tocht voor jongens en meisjes. De 12 - 15 jarigen zullen een tocht maken van 15 km en de 16 - 20 jarigen zullen 20 km gaan rijden. Als prijzen zijn voor elke groep beschik baar een wisselbeker en twee boeken- bonnen. Het vertrek en eindpunt is Lievendaal op de Hof waar vanaf twee uur inschrijving mogelijk is.

De Vallei | 1962 | | pagina 7