Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Voor de KANTONRECHTER mum omm Vragen werden serieus beantwoord Het idee GVVV gaat toegangsprijs verhogen NIEUW-GUINEA BUNA 2000 BALLONNEN DE LUCHT IN Koopcentrum Veenendaal 36e JAARGANG WOENSDAG 22 AUGUSTUS 1962 Nr. 6b Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel Nieuws uit de omgeving Hoe? De vragen Slotfase DE „WACHTTIJD'' AAN DE KLOMP Na 64 jaar doet Nederland afstand van Kolonisatie SPANNING Te vroeg ELST Gouden bruiloft in Eist AMERONGEN EDERVEEN MOTORRITDER BOTSTE TEGEN AUTO RENSWOUDE RAAD VAN RENSWOUDE VOOR HET LAATST BIJEEN Afstand Wat nu weer IN HET MULDER Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal Tel. 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Redaktie: W- F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kannen ook worden opgegeven by de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktpryzen op aanvraag Minimum per advertentie 4,50 Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden ƒ1,elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 1,95 per kwartaal Losse nummers 15 cent DIT JAAR NOG EINDRAPPORT OVER VEENENDAALSE IEÜGD „Ga je regelmatig naar de kerk of alleen zo nu en dan „Hoe laat moet je 's avonds thuis zijn en „Heb je de gewoonte om 's avonds met vrienden of vriendinnen in de Hoofdstraat heen en weer te wandelen dat zijn zo enkele vraggen die het gemeentebestuur in februari van dit jaar aan de Veenendaalse jeugd in de leeftijd van 14-20 jaar heeft gesteld. In die maand zijn er rond 2500 enquete-formulieren de deur uitgegaan met een begeleidende brief waarin de „teeners" uiteengezet werd waarom het gemeentebestuur hen al die vragen voorlegde. Wij willen, aldus burgemeester en wethou ders, ons graag op de hoogte stellen van de verschillende levensgewoonten van de jeugd en dan in het bijzonder van de Veenendaalse jongeren. De vragenlijsten zijn naamloos, zodat niemand weet van wie ze afkomstig zijn. Werk daarom mee en vul de vragenlijst zo duidelijk mogelijk in! Achteraf bekeken, had men er een zwaar hoofd in; men vreesde dat de jeugd het niet serieus zou nemen en het enquête formulier met een „daar heeft niemand iets mee te maken" in de prullebak zou laten verhuizen Daardoor was het voor het gemeentebestuur min of meer een verrassing toen eind maart bleek dat er ruim 1300 serieus ingevulde formulieren teruggekomen waren. Een percentage dus van ruim 50! Het idee van deze Jeugd-enquête is afkomstig uit kringen van de plaatse lijke stichting „Jeugd en Industrie". Te recht leefde daar de gedachten dat, als men zich op dit terrein wilde begeven, men terdege geïnformeerd diende te zijn over alles wat er bij de jeugd leeft. BARNEVELD: Bij een Barneveldse fiet senhandelaar kwam een onbekende jon geman die een bromfiets wilde kopen. Hij kreeg alle mogelijke inlichtingen en mocht zelfs een proefrit maken. Dit laatste viel blijkbaar zo erg in de smaak, dat de knaap tot op heden nog niet terug is SOEST: De reeds lang gezochte oplichter A. H. Bekkenkamp heeft zich uit eige ner beweging bij de Soester politie ge meld. Hij kocht overal televisietoestel len op, doch betaalde deze niet. Hij is thans ingesloten. EDE: Het comité „Opgeruimd staat net jes" is van plan binnenkort een grote campagne te gaan houden. Zo zullen spandoeken met die leuze op, voor het verkeer ongevaarlijke plaatsen, worden aangebracht in de verschillende dor pen, zo mogelijk ook bij toegangswegen tot de bossen en de heide. BUNNIK: Verdacht van ernstige fraude ten nadele van de Koel- en Vrieshuizen in Bunnik, is een boekhouder aange houden, een zekere A. v. R. In de loop der jaren heeft de man het bedrijf, waar hij als boekhouder in dienst was, benadeeld voor meer dan 90.000, Van het bedrag is niets meer over. WAGENINGEN: Toen twee knapen van ongeveer 17 jaar op een terras bij een uitspanning een glaasje bier hadden be steld en van de ober hoorden wat dat kostte, schrokken zij zo hevig van de prijs, dat ze onmiddellijk de benen na men. Het personeel achterhaalde hen, waarna de politie zich over hen ont fermde. TAPTOE DELFT IN VOORBEREI DING. Delft gonst van de activiteit nu de voorbereidingen voor de jaarlijk se taptoe op de Grote Markt weer in volle gang zijn. Foto: Enige maten rust voor de tamboers, in de zonneschijn die Nederland af en toe toch nog oplevert. Naarmate de plannen vastere vormen aannamen om deze gegevens te verza melen, kwam men tot de conclusie dat het eigenlijk ook een zaak van buiten gewoon belang voor de gemeente was. Er werd contact opgenomen met het gemeentebestuur, in casu de wethouder van Onderwijs C. N. van Kuyk, met het uiteindelijke gevolg dat de gehele en quête zou uitgaan van de gemeente. De wijze waarop vormde echter het grootste probleem. Zou het via de be drijven gespeeld moeten worden? Zou men de teenager zo maar op straat aanhouden en dan vragen stellen? Op huisbezoek gaan? Tenslotte kwam er een aantal des kundigen aan te pas, die in onderling overleg een lijst opstelden met in totaal 65 vragen. Toen dat gebeurd was begon het tijdrovende karwei langzaam op toeren te komen. De vragen zijn hier en daar een beetje „kinderlijk" voor jongeren van die leef tijd. Een vraag als „Als je met geld helemaal geen rekening hoefde te hou den, welke hobby zou je dan het liefst beoefenen?" is van alle realiteit ont bloot en men kan verwachten dat de jongeren hierop overeenkomstig rea geren. Anderzijds is het formulier gedegen opgezet en zijn de meeste vragen van groot belang. De jongeren is gevraagd of ze lid zijn van een vereniging, bij welke kerk ze horen, hoe laat ze thuis moeten zijn, of de verjaardagen thuis worden gevierd of in dancings of café's, of ze vrienden en vriendinnen hebben waaraan ze hun zakgeld uitgeven. „Wat vind je het belangrijkste in je werk, de soort van arbeid of de be loning?" is ook een heel mooie vraag, evenals „Geef je je loon thuis af of houd je het?" Bij de vragen over de vrijetijdsbeste ding zijn ook antwoorden gevraagd over de typisch plaatselijke gewoonte 's avonds in de Hoofdstraat heen en weer te wandelen. Zo ja, waarom vind je dat prettig en.zoniet, waarom ben je er op tegen? - luiden de vragen. Het antwoord op de twee laatste vra gen van het lijvige formulier is de jeugd ongetwijfeld niet schuldig ge bleven. Het gemeentebestuur vraagt daar namelijk: Zou Veenendaal behoefte hebben aan ontspanningsmogelijk heden voor de jeugd, die er nu nog niet zijn? Zo ja, welke? Bijna alle formulieren gaven het volgende antwoord te zien: SPORTZALEN, KUNSTIJSBAAN, DANSGELEGENHEID, OVERDEKT ZWEMBAD. Op het ogenblik is men bezig deze 1300 terugontvangen formulieren te sorteren en coderen, hetgeen natuurlijk enorm veel tijd in beslag neemt. Als dat achter de rug is, worden al Tijdens de vrijdagavond in café Vonk gehouden ledenverga dering van de v.v. GVVV is bij monde van de secretaris mee gedeeld dat met ingang van het nieuwe seizoen de toegangs prijzen verhoogd zullen worden tot 0,75 en voor jeugdigen tot 0,25. Dit in verband met de hogere kosten voor het ko mende seizoen. Aan het begin van de vergadering, die druk door de leden werd bezocht, gaf voorzitter P. Scholts een kort overzicht van het afgelopen jaar. Hij verklaarde over het algemeen genomen wel tevreden te zijn. Uit het verslag van de penningmeester, de heer H. de Kruiff bleek dat er weer een batig saldo was en zelfs nog iets ho ger dan vorig jaar. Geen wonder dat dit bericht een luid applaus opleverde. Ook de kascommissie-leden zagen een roos kleurige financiële toekomst. VERKIEZINGEN Een groot deel van de avond werd be steed aan verkiezingen van diverse leden en commissies. Vooral de verkiezing van een nieuw bestuurslid nam nogal wat tijd in beslag. Aftredend waren de heren H. de Kruiff en L. Hardeman, doch deze hadden zich weer herkiesbaar gesteld en werden als zodanig door de leden herkozen. In de plaats van de heer J. v. d. Bovenkamp, die zich niet herkiesbaar had gesteld, werd de heer J. W. Scherrenburg geko zen. Als kascommissie-leden werden geko zen: A. Budding, C. v. d. Bovenkamp en G. v. d. Bovenkamp. De nieuwe elftal commissie is als volgt samengesteld: M. Heikamp, T. Leppers, C. v. Kooten, J. v. Leeuwen en J. v. Essen. Voorts werd nog een commissie be noemd voor het voorbereiden van een feestavond ter gelegenheid van het 15- jarig bestaan van GVVV in november van dit jaar. die gegevens overgebracht op pons kaarten, waarna het sluitstuk het schrijven van het eindrapport zal zijn. Dit rapport blijft betrekkelijk geheim en zal alleen aan belanghebbende in stanties uitgereikt worden. Men ver moedt dat zulks eind van dit jaar het geval zal zijn. Overigens schijnt een dergelijke en quête geheel nieuw te zijn voor ons land. Naast de dagbladpers die er aan dacht aan besteedde, heeft ook de Avro indertijd een interview gehad met wethouder C. N. van Kuyk. Sedert de opheffing van de aparte bus dienst op De Klomp zyn er door reizi gers nog wel eens klachten geuit over de, naar hun zeggen, lange wachttijd bij het station. De huidige situatie is dat de lijndiens ten Utrecht en Ede voor de verbinding Veenendaal-De Klomp v.v. zorgen. Dit betekent dat een reiziger vanaf Utreclet 17 minuten op aansluiting moet wachten en vanaf Arnhem 5 minuten. De betref fende vervoersonderneming verklaarde dat de opheffing van de aparte dienst qua wachttijd praktisch geen verschil uitmaakt. Ook toen werd gereden op twee treinen, waarvan de aankomsttijden een kwartier verschilden. Het enige na deel is, dat de reizigers voorheen hun plaats in de bus direct al na aankomst konden innemen, terwijl nu op enkele tientallen meters afstand van het station gewacht moet worden op de aankomst van de bussen. Vorige week woensdagavond is om achttien minuten over elf Nederlandse tijd in New York het Nieuw-Guinea akkoord tussen Nederland en Indonesië onder tekend. Per 1 oktober a.s. komt er nu een einde aan het Nederlandse bewind over Nieuw-Guinea, dat 64 jaren heeft geduurd. Het bestuur zal per die datum worden overgedragen aan een tijdelijk uitvoerend bewind van de Verenigde Na ties en na 1 mei 1963 geheel worden overgedragen aan Indonesië. Ten aanzien van de zelfbeschikking der Papoea's is overeengekomen, dat voor eind 1969 door Indonesië een volksstemming onder toezicht van de Verenigde Naties moet wor den gehouden. Nieuw-Guinea is iets meer dan een halve eeuw geleden eigenlijk aan Ne derland opgedrongen. In 1898 werd bo ven dit gebied namelijk de Nederlandse vlag gehesen, om reden, dat de vage status van het gebied inmenging van vreemde machten dreigden uit te lok ken. Zo simpel was het dus in 1898. Ech ter eerst in 1953, ruim drie jaren nadat Nieuw-Guinea was uitgezonderd van de „Daar gaat ie en vol spanning werd de ballon nagekeken. Waar zal hy terecht komen Toen zaterdagmiddag achter het postkantoor by na tweeduizend gekleurde bal lonnen het luchtruim kozen, betekende dat niet alleen het begin van de ballon nen-race, doch tevens de afsluiting van het Kindervakantiewerk in dit seizoen. Talloze kinderen uit Veenendaal en omgeving hebben zich in hun vakantie, dank zy dit specifieke jeugdwerk, kunnen bezig houden met verantwoorde ontspan ning. Geen wonder dat wethouder van Kuyk in zyn toespraak, na het oplaten van de ballonnen, het komende vertrek van jeugdwerkleider A. H. van Pypen ten zeerste betreurde. Anderzyds verzekerde hy de jongens en meisjes dat dit werk zal worden voortgezet. Een ballonoptocht blijkt voor de kin deren altijd weer iets fascinerends te zijn. Al ver voor het officiële uur wa ren ze bij de Eierhal present om er zeker van te zijn een ballon uitgereikt te krijgen. De ouderen hadden de handen vol aan het opblazen van de ballons én de kinderen (vooral de kleintjes) op hun hart te binden de ballon vast te houden totdat ze op het terrein achter het postkantoor gekomen waren. Eindelijk was het dan zover dat de kleurrijke stoet, voorafgegaan door mu ziek, zich in beweging zette. Als van ouds was er langs de route weer grote belangstelling en keurig op een rij marcheerde het „ballonnen-leger" naar de finish. Hier viel echter het geplande pro gramma in duigen. De bedoeling was dat eerst wethouder Van Kuyk een toespraak zou houden, vervolgens een mars van „Caecilia" en dan pas, op een algemeen sein, het loslaten der bal lonnen. Wie zal het de kinderen echter kwa lijk nemen dat zy, goed en wel op de plaats van bestemming aangekomen, de touwtjes loslieten. Misschien waren de eersten wel per ongeluk, maar als er één schaap over de dam is, volgen er meer. Binnen de mi nuut waren de ruim achttienhonderd bal lonnen in de lucht en verdwenen zij door de sterke zuidwester al spoedig uit het gezicht. De heer Van Pijpen kon er nog een paar redden, zodat wethouder Van kuyk alsnog het spreekgestoelte kon beklim men. Naar zijn zeggen wordt het Kinder vakantiewerk ook door het gemeentebe stuur zeer gewaardeerd. De heer Van Pijpen wenste hij, in verband met zijn vertrek, alle goeds toe. Ten afscheid aan de populaire jeugd werkleider stelde hij de jeugd voor een driewerf hoera uit te brengen, hetgeen enthousiast werd overgenomen. Voor de deelnemers aan de ballonnen- race is het nu afwachten waar hun bal lon terecht komt. Zodra hierover berich ten komen, zal dit in ons blad bekend ge maakt worden. Donderdag 23 augustus zal het pre cies vijftig jaar geleden zijn dat het echtpaar J. van Tongeren-Kwint aan de Franseweg 56 in Eist in het huwelijk trad. Het bruidspaar mag zich nog in een goede gezondheid verheugen. De bruid (69) is in Wijk bij Duur stede geboren, terwijl de wieg van de bruidegom (73) in Lienden stond. De heer Van Tongeren heeft de lang ste tijd op de steenfabriek gewerkt en later ook enige tijd bij Plantage Willem III. Na hun trouwen zijn ze diverse keren verhuisd en hebben ze ook zes jaar aan de Stokweg in Rhenen ge woond. Ze wonen nu al veertig jaar in Eist, waarvan 32 jaar in het huis langs de Veenendaalsestraat waar nu Van Dam woont. Bij de buschauffeurs is het nog altijd „de halte bij Van Tongeren". Acht jaar geleden namen zij een kleiner huisje aan de Franseweg. Uit dit huwelijk zijn 9 kinderen ge boren waarvan 2 overleden. De overi gen zijn allen getrouwd en er zijn in totaal 13 kleinkinderen. Bij de vele gelukwensen die het echt paar morgen zullen bereiken, voegen wij vanaf deze plaats gaarne de onze. JAARVERGADERING DAMVER. Donderdag 23 aug. a.s. houdt de Dam vereniging haar jaarvergadering in Buitenlust. Het belangrijkste punt van de agenda is dé komende competitie. Het ligt in de bedoeling dat weer met twee tientallen zal worden deelge nomen. Voor degenen die de mooie damsport in verenigingsverband willen beoefenen is het thans de beste tijd zich als lid op te geven. Zij kunnen dan aan de komende onderlinge wedstrijden mee doen. Vrijdagmiddag wilde de heer G. B. wonende aan de Brinklanderweg te Ederveen met zijn motorfiets vanaf ziin erf de rijweg oprijden. Hij lette niet voldoende op het naderende verkeer en werd gegrepen door de personenauto van do heer J. de K. uit Lunteren. B. sloeg dwars door de voorruit van de personenauto en kreeg vrij ernstige kwetsuren. Met o.a. een beenbreuk en letsel aan armen en hoofd moest B. naar het .Tulianaziekenhuis te Veenen daal worden vervoerd. De raad van Renswoude komt vrij dagavond 24 augustus a.s. voor het laatst in de tegenwoordige samenstel ling bijeen. De agenda omvat slechts zes punten. Naast de gebruikelijke notulen en ingekomen stukken staat de vaststel ling verordening tot wijziging van de salarisverordening 1960 op het pro gramma. Agendapunt 5 behelst de verordening op het vellen van houtopstanden. Dit is een uitvloeisel van de onlangs van kracht geworden wet die beoogt de in standhouding van het Nederlandse bos- areaal en dit doel tracht te verwezen lijken door toepassing van een mel dingsplicht van ieder voorgenomen velling en een herplantplicht binnen 3 jaren na de veiling of het tenietgaan van een houtopstand. Bij de sluiting van de vergadering stelt burgemeester Hosang zich voor de zittingsperiode van de raad af te slui ten met het geven van een overzicht over deze tijd. A. G. te Ede had met zijn auto op de kruising Proosdijerveldweg - Veenderweg te Ede geen voorrang verleend aan een andere, van rechts komende auto, waar door een botsing ontstond. Verdachte bekende ruiterlijk, dat hij fout was geweest. Ik heb de wagen van rechts eenvoudig niet gezien, maar in al die negentien jaar, dat ik rij is me zoiets nog nooit overkomen. Daarom vond ik het schikkingsvoorstel van 75,— wel wat hoog. Integendeel, zei de officier, mr. Pie- ters. Hier ter zitting valt gewoonlijk een boete van zo rond 100,voor het niet verlenen van voorrang. Wanneer u negen tien jaar zonder ongelukken hebt gereden, moet u ook in het twintigste jaar nog goed uitkijken. Bij wijze van uitzonde ring wil ik het echter laten bij 75, of 15 dagen laten. Vonnis conform. XXX C. S. van D., chauffeur te Opheusden, was met zijn trekker met oplegger links af geslagen om een zijweg in te gaan, doch daarbij had hij niet voldoende op het hem achteropkomende verkeer gelet, waardoor een botsing met een andere auto ontstond. In het proces-verbaal is vermeld, dat u net voor u afboog niet meer in de spiegel hebt gekeken. Waarom niet, in formeerde de rechter. Dat heb ik wel gedaan, betoogde ver dachte nu, maar ik was al met de trek ker over de as van de weg, toen ik de andere auto pas opmerkte. U had de zaak kunnen schikken voor 30,maar dat hebt u nagelaten, ver volgde de rechter. Ik dacht, dat Ik niet helemaal fout was, wel een beetje, wijfelde Van D. In zijn requisitoir zei de officier, dat het gemakkelijk is om achteraf te bewe ren op het laatste moment toch nog in de spiegel te hebben gekeken. Hij hechtte echter meer waarde aan de eerste ver klaring, toen de verdachte op de dag van het ongeluk aan de politie had ver teld, dat hij verzuimd had nog een twee de keer in de achteruitkijkspiegel te kij ken. Eis en vonnis 40,of 8 dagen. XXX M. J. J., autohandelaar te Wageningen had iemand laten rijden in een auto, waarvan de richtingwijzers en het ken tekenbewijs niet in orde waren. U bent hier zo'n beetje stamgast, merkte rechter Van den Brand op. Die auto was niet meer van mij, be weerde verdachte. Ik had hem verkocht en al handgeld gebeurd. U hebt anders volgens het proces verbaal verklaard, dat de wagen wel van u was. U mag hem dan verkocht hebben, hij was in ieder geval nog niet geleverd en het eigendomsrecht gaat eerst over bij de levering, verduidelijkte de rechter. Ik dacht dat het anders was, zei ver dachte. Wat u denkt doet niet ter zake. De bepalingen van de wet gelden, repliceer de rechter Van den Brand. Maar ik zat niet zelf achter het stuur, probeerde J. nog. De officier hielp hem ook uit deze droom door hem duidelijk te maken, dat men ook wanneer men een auto uit han den geeft, toch verantwoordelijk blijft voor eventuele gebreken. De eis voor de defecte richtingwijzers luidde 20,of 4 dagen en voor het kentekenbewijs even eens 20,of 4 dagen. Rechter Van den Brand vonniste met tweemaal 25,— of tweemaal 5 dagen. soevereiniteitsoverdracht aan Indone sië, werd serieus een begin gemaakt met de ontwikkeling van land en volk. Het argument waarom Nieuw-Gui nea bij de soevereiniteitsoverdracht werd uitgezonderd, was dat het „stam land" zou moeten worden van de In dische Nederlanders, die in het nieuwe Indonesië in een moeilijke positie zou den komen. Een „stamland" is het voor deze groep echter nooit geworden. Spoedig na het oprollen van de deel staten van Westerling en van Ambon in 1950 door Soekarno, kwamen er al gauw aanwijzingen, dat het tussen Ne derland en Indonesië niet goed zou gaan en dat Soekarno zijn aanspraken op Nieuw Guinea steeds sterker naar voren ging brengen. Na enige misluk te onderhandelingen stond in 1952 vast, dat, gezien de gegroeide politieke ver houdingen en stemming in Nederland en Indonesië beide, geen overeenstem ming over Nieuw-Guinea mogelijk zou zijn. Van toen af aan is het conflict met Indonesië één van de belangrijk ste feitelijke gegevens geweest bij het bepalen van de toekomst van Nieuw- Guinea door Nederland. In 1828 werd Nieuw-Guinea bij pro clamatie tot Nederlands gebied ver klaart. Tot afbakening van de oost grens bij verdrag (met Engeland) kwam het echter pas in 1895 en de eerste permanente bestuursposten werden weer drie jaren later gevestigd. De proclamatie van 1828 had niet veel meer betekenis dan die waarbij sommige Zuidamerikaanse landen ge weldige stukken Zuidpoolgebied voor zich plegen op te eisen. De bestuurs posten van 1898 waren het eerste zichtbare en internationaal erkende bewijs van daadwerkelijke besturing. Bij de bestemming van Nieuw-Gui nea is indertijd door de Nederlandse regering nog aan verkoop gedacht, want het was in die dagen nog niet zo heel lang geleden, dat Nederland een kolonie had verkocht. In 1871 was de verkoop van de factorij en de aanspra ken op het gebied daarom heen te El- minia in de Goudkust (Ghana) begre pen in het bekende accoord met Enge land over Atjeh en de koelie werving in Brits-Indië ten behoeve van Suriname. De prijs werd met Nederlandse nauw gezetheid bepaald: 3790 pond, één shil ling en 6V2 pence, de waarde van de voorraden in de Nederlandse handels magazijnen. De koop is echter nooit doorgegaan en Nieuw-Guinea is vla een akkoord aan een andere mogend heid overgedragen. De universiteit van München heeft thans 21.000 studenten, terwijl er slechts plaats is voor 13.000. In ons land mogen voortaan de chauf feurs van bussen en trams verbieden draagbare radio's te laten spelen in bus of tram. Toen een straaljager boven Frankrijk de geluidsgrens passeerde, ontplofte in een wijnkelder 700 flessen wijn. Een jonge Japanner is met een zeil boot, niet groter dan zesmeter, de Grote Oceaan overgestoken. wordt iedere DINSDAGMOR GEN en ZATERDAGS de ge hele dag een interessante wa renmarkt gehouden in het cen trum van het dorp. zijn de winkels op WOENS DAGMIDDAG na 13.00 uur ge sloten. trekt de koopavond op VRIJ DAG tot 21.00 uur altijd weer grote belangstelling. en zijn de winkels ZATERDAGS de gehele dag (tot 18.00 uur) geopend. Laat Uw ogen tijdig controleren. SPREEKUUR OOGARTSEN: Groene Kruis Kerke wijk 28 - telef. 2307 OP WERKDAGEN VAN 2-3 UUR Hoofdstraat 51 - telef. 3184 (naast de apotheek) VEENENDAAL 1922-1962 Assurantiekantoor Eig. R. R. MULDER Makelaar in Assurantiën Kerkewijk 167 - Veenendaal verZEKERen {s ZEKERheid VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN (1e en 2e) FINANCIERINGEN auto's, motoren, enr. Telefoon 08385-3000

De Vallei | 1962 | | pagina 1