Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Veertig jaar »De macht van het kleine De Wereld van WEEK-tot-WEEK Agenda Herdenkingsdienst in Verenigingsgebouw Landelijk Rhenen heeft de primeur met 24 woningen voor provincie Utrecht WAAR IS DE^ VALLEI-RIKS? RUIMTEVAART VIERT EERSTE LUSTRUM Gouden echtpaar in Rhenen Minister legt eerste steen voor Chr. Techn. School Brand in café ,,D' Oranjeboom" opzettelijk gesticht 36e JAARGANG VRIJDAG 12 OKTOBER 1962 Nr. 81 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel Coöperatieve woningbouw Bedrijven hebben voorkeur Officiële bekendmaking WAARDE F 25, 4 RG 000412 AMERONGEN Eigenaar en handlanger zijn gearresteerd Verdenking V erzekeringsgeld Assurantie-, Hypotheek- en Woningbureau BROUWER AMERONGEN Aan de rol met rollen koperdraad MARKTBERICHTEN Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal Tel. 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Redaktie: W- F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven by de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschoning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprljzen op aanvraag Minimum per advertentie ƒ4,50 Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 1,95 per kwartaal Losse nummers 15 cent De afdeling VEENENDAAL van „De Macht van het Kleine" - een landelijke organisatie tot steun aan het werk van de Christelijke Vereniging voor de verpleging van lijders aan vallende ziekte - herdenkt volgende week het 40-jarig bestaan. Ter gelegenheid hiervan zal komende woensdagavond in het Verenigingsgebouw aan de Eiken laan een jubileumbijeenkomst worden gehouden. Ds. W. Goedhart zal de opening verzorgen, terwijl ds. J. Over- duin het slotwoord spreekt. In die tussentijd treedt het Christelijk Gereformeerd Zangkoor op met daarna de ver toning van de fraaie kleuren- en geluidsfilm „Een leven staat op het spel". De afdeling Veenendaal telt momenteel bijna achthon derdvijftig leden en men verwacht dat een groot percen tage hiervan de bijeenkomst zal bijwonen. Vanzelfspre kend zijn ook andere belangstellenden hartelijk welkom. De christelijke vereniging voor de verpleging van lijders aan vallende ziekte heeft tehuizen in Haarlem en Heemstede en is al meer dan tachtig jaar oud. Een oud centrum van epilep- sie-bestrijding is bijvoorbeeld het be kende „Meer en Bosch" in Heemstede. Het mooie en belangrijke werk op deze inrichting, wordt gesteund door „De Macht van het Kleine" een wijd vertakte organisatie in ons land die vrijwel in elke plaats een afdeling heeft. Kwade geesten Tot aan het begin van de vorige eeuw schreef men epilepsie toe aan de werking van goede en kwade geesten. Deze ziekte werd dan ook wel „de goddelijke ziekte" of „de heilige ziekte" genoemd. Tegenwoordig weet men, dat epilep sie op een hersenbeschadiging berust. Er zijn meer dan zestig oorzaken be kend! De ziekte uit zich in stoornissen van het bewustzijn, al of niet gepaard gaan de met vallen en spiertrekkingen. Eén op de tweehonderd mensen lijdt aan deze ziekte! Niet nieuw voor Nederland, maar wél voor de gemeente Rhenen, dat daarmee de provincie Utrecht de primeur bezorgt, is de coöperatieve woningbouw. Het betreft hier een object van 24 woningen aan de Larikslaan in het uitbreidings plan „Domineesberg"waarvan omstreeks half oktober de eerste huizen met enig ceremonieel officieel ingebruik zullen worden genomen. Het ligt in het voornemen als herinnering aan deze bouwvorm vóór de woningen enkele boom pjes te planten. Vele autoriteiten uit stad en provincie Utrecht op het gebied van planologie en volkshuisvesting zijn uitgenodigd om de plechtigheid bij te De ontwikkeling van vele bedrijven - ook in Rhenen - wordt belemmerd door gebrek aan woonruimte voor werknemers. Meestal zou er wel bereid» heid bestaan voor dé huisvesting van het personeel wat te doen, als dat niet zo'n gecompliceerde zaak was. De orga nisatie en de voorbereiding van een bouwproject, de woningexploitatie en vooral de benodigde investeringen zijn zaken waar men - uit bedrijfsoogpunt terecht - als een berg tegenop ziet. Het bouwfonds Nederlandse gemeenten heeft echter enkele jaren geleden een methode ontwikkeld die bedrijven in staat stelt op aanzienlijk eenvoudiger wijze mee te werken aan de personeels- huisvesting. De burgemeester van Rhenen, nog niet zo lang commissaris van genoemd bouwfonds, nam voor zijn gemeente het initiatief tot oprichting van een Coöpe ratieve Woonvereniging voor personeel van handel en nijverheid in de Grebbe- stad, waarin de geïnteresseerde bedrij ven, door deze aangewezen werkne mers en het Bouwfonds samenwerken. De burgemeester kon de verzorging van de bouw van het project van 24 woningen in dit geval - volgens de door het Bouwfonds ontwikkelde methode - dus geheel aan het Bouwfonds over laten. Dit regelde de administratieve en de techniscne kant van de bouw en het zorgde ook voor de financiering. De woningen worden eigendom van de coöperatie, de deelnemende werkne mers ontvangen het woonrecht op een woning. De medewerking van de be drijven in Rhenen kon beperkt blijven tot het - per woning die zij voor hun personeel willen reserveren - kopen van een „claim" en overnemen van een „toplening". Deze nieuwe methode voor Rhenen is door verschillende be drijven gunstig ontvangen, getuige het feit dat het blok van 24 bijna gereed is en bewoond kan worden. Gevarieerd Hoewel het een christelijke vereni ging is voor de verpleging van lijders aan vallende ziekte, worden patiënten van alle gezindten in de tehuizen op genomen. Volgens het laatst verschenen orgaan van „De Macht van het Kleine" wor den thans de volgende patiënten ver pleegd: Ned. Hervormd 277 Room Katholiek 122 Geref78 Andere gods. gez38 Geen godsdienst 90 Naast de verpleegtehuizen heeft men ook tal van consultatie-bureaux, veelal in de grote plaatsen in ons land. De afdeling De afdeling Veenendaal is in 1922 opgericht met als leidster wijlen mej. Goverts, handwerkonderwijzeres aan de Nieuwewegseschool. Later werd haar werk overgenomert door resp. mej. R. Nijhof en D. Nijhof, terwijl vanaf 1952 de leiding berust bij mej. E. M. Dave- laar. In de loop der jaren is het ledental Gemeente Rhenen AFSLUITING WEGEN In verband met reconstructie van het wegdek door de binnenstad van Rhenen, zal het verkeer over het tracé door de binnenstad vanaf 15 t.em. 17 oktober 1962 voor alle motorvoertuigen zijn afgesloten van 's morgens 7 uur tot 's avonds 18 uur. Het verkeer zal gedurende die tijd wor den omgelegd over de prov. weg vanaf het Viaduct tot hotel „La Montagne", daarna Veenendaalsestraatweg tot Eist, en omgekeerd. Burgemeester en wethouders van Rhenen, De burgemeester, L. Bosch v. Rosenthal De secretaris, Th. v. d. Willik. Gemeente Rhenen OPENBARE BEKENDMAKING De burgemeester van Rhenen maakt be kend: 1 dat ter secretarie van deze gemeente en ter provinciale griffie van Utrecht (ka mer 309, Achter St. Pieter 20 te Utrecht gestegen tot ruim 840. Voor de ver spreiding van het orgaan en de inning van de bijdragen zijn ieder kwartaal meer dan 30 collectantes in de weer. In die veertig jaar heeft de afde ling Veenendaal in alle stilte een enorme som geld bijeengebracht ter ondersteuning van deze gehan dicapten. Vandaar ook dat het juist gezien is om op deze gedenkwaar dige dag de schijnwerper op „De Macht van het Kleine" te zetten! Vorige week is de Valleiriks uit gegeven by Garage Van Ommen te Rhenen. en weer niet gevonden. De vin derspremie is hierdoor gestegen tot het niet onaanzieniyke bedrag van VIJFENTWINTIG GULDEN. De nieuw uit te geven riks is genum merd By inlevering op ons bureau vóór a.s. donderdagmiddag 12 uur wordt de premie a contant uitbetaald. De geslaagde ruimtevlucht van de Amerikaanse astronaut Walter Schirra viel sa men met het eerste lustrum van de ruimtevaart. Op 4 oktober was het vyf jaren geleden, dat de Russen hun eerste onbemande ruimtevlucht uitvoerden met de Spoet nik-I. Deze lancering had op de Amerikanen dezelfde uitwerking als de aanval op Pearl Harbour door de Japanners. Het Amerikaanse volk werd wreed gestoord in de droom van „wy veroveren als eersten de ruimte" Men was verbysterd en beangst en iedereen gaf iedereen de schuld van de achterstand op de Russen. Het duurde echter niet lang. Want juist zoals de catasrofe van Pearl Harbour de Amerikanen opzweepte tot een massale krachtsinspanning om de oorlog te winnen, zo had de Russische lancering ot gevolg, dat het Amerikaanse ruimtevaartprogramma grondig op de helling werd gezet. De president begon met de elkaar be concurrerende krijgsmachtonderdelen - leger, marine en luchtmacht -, die ieder afzonderlijk een eigen programma voor Dinsdag 30 oktober a.s. is het precies een halve eeuw geleden dat het echtpaar J. Vos-van der Vliet Eikenlaan 30 in Rhe nen in het huweiyk trad. De bruidegom mag zich nog in een goede gezondheid verheugen. Hij werd in 1887 in Rhenen geboren en trad op 12-ja- rige leeftijd in dienst van Tapijtenfabriek Van Wijngaarden in de Grebbestad! Hier heeft hij 52 jaar gewerkt totdat hij in 1952 met pensioen ging. De bruid (70) is een geboren Rotterdamse en moet de laat ste weken een beetje kampjes aan doen. Vandaar ook dat men de gouden brui loft in intieme kring herdenkt. Het echtpaar heeft veertig jaar aan de Duistereweg in Rhenen gewoond. Uit dit huwelijk zijn 6 kinderen geboren, allen nog in leven, en 23 kleinkinderen. De jongste van de 6 kinderen, Sjaantje, die tien jaar geleden geemigreerd naar Ca nada en zal, in verband met het feit dat zij kort geleden een baby heeft gekregen, het feest niet kunnen bijwonen. Bij de vele gelukwensen die het bruids paar op die dag zullen bereiken voegen wij vanaf deze plaats gaarne de onze. van 16 oktober 1962 tot en met 5 no vember d.a.v. voor een ieder ter inzage ligt het ingevolge artikel 12 van de Wet van 28 september 1950, stbl. nr. K 415, houdende Voorlopige regeling inzake het nationale plan en streekplannen, op 29 mei 1962 door provinciale staten van Utrecht vastgestelde Streekplan voor de Utrechtse Heuvelrug, met de daarbij behorende bijlagen, waaronder de inge volge artikel 90 juncto artikel 95, 2e lid, van de Provinciewet op 29 mei 1962 door provinciale staten van Utrecht vastgestelde Schadevergoedingsverorde ning streekplan Utrechtse Heuvelrug; 2 dat de belanghebbenden, die zich des tijds tijdig met bezwaren tegen het ont werp van bovengenoemd plan tot gede puteerde staten van Utrecht hebben ge wend en zij wier belangen betrokken zijn bij de wijzigingen welke provin ciale staten bij de vaststelling van het streekplan in het ontwerp daarvan heb ben aangebracht, binnen een maand na de dag van de nederlegging ter provin ciale griffie van Utrecht - derhalve vóór 17 november 1962 - schriftelijk bezwa ren tegen het vastgestelde plan kunnen indienen, zulks in dier voege, dat zo danige bezwaarschriften aan Hare Ma jesteit de Koningin worden gericht en bij de minister van volkshuisvesting en bouwnijverheid worden ingediend; 3 dat gedurende de voor indiening van bezwaren bestemde termijn ter secre- De minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid, Mr. J. van Aartsen, zal donderdagmiddag 25 oktober a.s. het eerste element plaat sen voor de nieuwe Christelijke Technische School „Talmaschool" aan de Industrielaan te Veenendaal. Om kwart voor vier zullen Zijne Excellentie en alle overige genodigden verwelkomd worden door de voorzitter van het schoolbestuur, de heer H. G. Hey, in het gebouw Nijverheidslaan 2. Een kwartier later zal de minister tot plaatsing van het element overgaan. Na afloop hiervan komen de genodig den bijeen in hotel „De Korenbeurs", waar de minister een toespraak zal houden, later gevolgd door toespraken van Mr. Dr. J. Hazenberg en de heer L. van Waegeningh, inspecteur van het Nijverheidsonderwijs. Het slot van de plechtigheid bestaat uit een receptie door het bestuur. tarie van deze gemeente en ter provin ciale griffie van Utrecht (kamer 309) eveneens voor een ieder ter inzage zal liggen het advies van de Vaste commis sie van de provinciale planologische dienst omtrent de tegen het ontwerp van het plan ingediende bezwaren. Rhenen, 12 oktober 1962. De burgemeester voornoemd, L. Bosch v. Rosenthal. Verdacht van opzettelijke brandstichting zijn door de Rijkspolitie Amerongen gearresteerd, de eigenaar van het afgebrande café ,,d' Oranjeboom" aan de Utrechtsestraatweg, de heer F. L. Rose en een zekere K. uit Bunschoten. Beiden worden vandaag voorgeleid voor de Officier van Justitie te Utrecht. De Bunschotenaar fungeerde in deze zaak als tussenpersoon en heeft inmiddels een volledige bekentenis afgelegd. De eigenaar heeft tot nog toe volgehouden niets van de brand af te weten. HET TWEEDE VATICAANSE CONCILIE VAN DE SEDIA GESTATORIA ZEGENT Z.H. PAUS JO HANNES XXIII DE MENIGTE VOOR DE BASILIEK. Zoals bekend werd het café „d'Oran- jeboom" in de nacht van de 21e sep tember door een felle brand vrijwel geheel in de as gelegd. De eigenaar van het café, de heer Rose, was op het moment dat de brand uitbrak met zijn gezin op vakantie. Voor officieel werd toen aangenomen dat de brand door kortsluiting zou zijn ontstaan. De politie echter, en later een groot deel van de bevolking, hield er een andere mening op na. Er werden namelijk ook een aantal sieraden vermist, die moesten sugge reren dat een en ander een combinatie was van inbraak-brand. Na een intensief onderzoek, waarbij de politie voor vele problemen kwam te staan, konden de sieraden achter haald worden en kwam de ware toe dracht aan het licht. De Bunschotenaar K. was de man die, tegen geldelijke beloning, het café in brand moest steken. Men zou dit doen, en deed dit ook, op een moment dat de eigenaar niet thuis was om op die wijze elke verdenking te voorkomen. De bedoeling was om op die wijze een flinke som verzekeringsgeld te in casseren. fteitouuilxiie DAMES 3UN&WANS PRISMA PONTIAC OMEGA betere uurwerken H00FDSTP. 91 VEENENDAAL Alle verzekeringen Hypotheken Verkoop vaste goederen Woningbeheer Taxaties Beëdigd als makelaar en taxateur Veenendaal, Kanaalweg 2 - Tel. 2918 HOEF. Heel Italië is in be roering door aan het licht ge komen knoeierijen met de le vensmiddelen. In geëxporteer de wijn zijn sporen gevonden van kalfsbloed, runderbeende ren, vislijm en houtskool en in Milaan bleek geraspte kaas te zijn gemengd met gemalen paardehoeven. SCHOOL. Het nieuwe schooljaar in Frankrijk is be gonnen met: Rouaan: 28 leer lingen van een klas van 70 teruggestuurd, omdat de di recteur niet voorzien had dat het klaslokaal te klein was om alle leerlingen een plaats te geven. Bellebrun: Gemeen tebestuur en ouders sturen hun kinderen naar een andere dan de openbare school omdat zij de onderwijzer daar niet kapabel vinden. Alengon: Vijf en veertig van de vijftig leer lingen van een openbare school in staking, onder het motto „wij willen onze vorige leraar terug." De ouders zeg gen dat ze hun kinderen zul len laten doorstaken totdat zij hun zin zullen hebben gekre gen, want „de vele verande ringen in het lerarencorps zijn schadelijk voor de studie der leerlingen." HOOFD. De kappers in het Loire-district, in vergadering bijeen, hebben overwogen maatregelen te nemen tegen klanten die zich komen laten knippen met ongewassen hoofd. Eén van hen stelde voor ze terug te sturen met de boodschap: „Ga eerst uw hoofd wassen." De vergadering ging echter uiteen zonder dat mon het hierover eens was ge worden. BELANG. De winnaars van de Italiaanse prijs voor de bes te t.v.-reportage van het jaar, hebben besloten het prijsbe- drag 5.000,uit te keren aan de man die hun de stof voor deze reportage leverde. Zij weten echter niet waar hij verblijft, want het was een bedelaar, die het portier van hun auto opende toen zij naar de studio gingen en vroeg: „Kunt u iets voor me doen?" Zij namen hem daarop mee en lieten hem zijn levensverhaal vertellen. De bandopnamen van dit gesprek vormde het uitgangspunt voor hun repor tage, die zij noemden: „Een man van geen belang." SCHRIFT. In een Engels ziekenhuis is een dame die haar linker heup had gebro ken geopereerd aan haar rech terkuitbeen. Als oorzaak van de vergissing wordt opgege ven: onduidelijk schrift van de arts Verdacht van diefstal van rollen koperdraad, stonden woensdag morgen een drietal gedagvaarden voor de Utrechtse Politierechter, te weten de 20-jarige grondwerker A. v. V., de 19-jarige grondwerker G. v. d. H. en de 27-jarige chauf feur B. K., allen woonachtig in Amerongen. „Eerst aan de rol en als de cen ten op zijn proberen rollen koper draad te stelen. Het is fraai sprak de Politierechter de ver dachten toe. Met zijn vijven hadden ze er op 1 juni jl. een gezellig avondje van ge maakt. Men had schik voor twee maal vijf totdat het geld op was. Geen nood, de koppen werden bij elkaar gestoken om dit probleem op te lossen. De oud ste van het stel kwam met een planne tje voor den dag, dat bij zijn kame raden goedkeuring vond: in Loosdrecht wist hij bij een elektrisch bedrijf enige rollen koperdraad te liggen, die onge twijfeld het ontbeerde geld zouden op leveren. In de auto ging het naar Loosdrecht om bij het bedoelde bedrijf hun slag te slaan. Het plan om vijf rollen mee te nemen, werd evenwel vroegtijdig door de eigenaar in de war gestuurd, toen zij pas één rol in de wagen had den gebracht. Deze had iets in de gaten gekregen, zodat dit de bezoekers tot een overhaast vertrek noopte. Zo over haast dat zij twee van hun kameraden achter lieten. Deze werden door de po litie later in Zeist gearresteerd, lopend op hun sokken. Zij hadden nl. geduren de de inbraak hun schoenen in de auto achter gelaten. De Officier van Justitie vroeg zich af of zij van de rest van het koper, dat al eerder bij de firma te Loosdrecht werd gestolen, iets zouden afweten. De verdachten ontkenden dit alle drie ten stelligste. Tegen de oudste van de drie, B. K. eiste de Officier gezien diens verleden een onvoorwaardelijke gevangenisstraf van twee weken. De overige twee be schouwde hij milder om hun blanco strafblad. Tegen hen vorderde hij twee weken voorwaardelijke gevangenisstraf met twee jaar proeftijd en 40,— boete. Het vonnis luidde overeenkoms tig de eis. ruimtevaarten afwerkten, te dwingen om gezamenlijk op te treden en over te gaan tot één programma. Met veel kunst en vliegwerk zagen de Amerikanen kans om in drie maanden na de Spoetnikvlucht ook een kunstmaan in een baan om de aar de te brengen, de Explorer-I. Maar de ruimterace ging door. De Russen hadden inmiddels een tweede Spoetnik afgevuurd en deze was bemand met een levend we zen, de ruimtehond Laika. De Amerikanen erkenden voorlopig hun achterstand. Maar zij begonnen nu pas goed op gang te komen. Wanneer men de resultaten van de lanceringen in Oost en West eens nader bekijkt, dan ziet men, dat van de in totaal 103 geslaagde lan ceringen Amerika er 79 voor zijn reke ning nam en Rusland 24. Nader uitge werkt ziet het verloop van vijf jaren ruimtevaart er zo uit: Rusland heeft vier bemande ruimtevaartuigen gelanceerd te gen Amerika drie. De Russische astronau ten Gagarin, Titov, Nokolajev en Popo- witsj maakten hun omwentelingen in de Wostok-I, Wostok 2, Wostok 3 en Wostok 4. Majoor Nikolajev is recordhouder met 64 omwentelingen. De andere Russen maakten respectievelijk 1 omwenteling (Gagarin), 17 omwentelingen (Titov) en 48 omwentelingen (Popowitsj). Daarnaast brachten de Russen nog met 20 lance ringen een aantal kunstmanen in banen 'rond de aarde en hebben zij een mislukt Venusschot op hun naam staan Wat het Amerikaanse aandeel in de verovering van de ruimte betreft, zien wij een veel gevarieerder beeld dan bij de Russen, Van de 79 lanceringen waren er drie bemande ruimtevluchten en twee sprongetjes, de laatste gemaakt door de ruimtevaarders Cheppard en Grissom. De échte omwentelingen werden gemaakt door Glenn in de Friendship 7 (3 omwen telingen), Carpenter in Aurora 7 (3 om wentelingen) en Schirra in Sigma 7 (6 omwentelingen). De Amerikanen brachten ook een indrukwekkende collectie kunst manen in de ruimte. De meest spectacu laire ervan zijn de Mariner-II, die op het ogenblik op weg is naar Venus, De Tel star, die o.a. is gebruikt om beelden van de vlucht van Schirra naar Europa over te seinen, de Tiros-weersatellieten, de Echo-communicatiesatelliet. Daarnaast wentelen er nog ongeveer 20 geheime kunstmanen rond de aarde, welke zijn uitgerust met verkenningsapparatuur. Om het overzicht volledig te maken nog iets over de zwaarte van de verschillen de ruimtvaartuigen. De Russen hebben cabines in de ruimte gebracht met een gewicht van ruim 4.000 kg. De Amerikaan- sese bemande ruimtevaartuigen wogen „slechts" 1.906 kg. Op dit punt hebben de Amerikanen nog een achterstand. De Rus sen kunnen zulke zware capsules lance ren doordat zij op het gebied van zware raketmotoren verder zijn. Maar ook op dit terrein doet Amerika verwoede po gingen om de achterstand in te lopen. Zo bezien is de balans van de eerste vijf jaren van het ruimteonderzoek zeker de moeite waard. Maar ook voor de toekomst staan er nog grote dingen te gebeuren. Dezer dagen maakten de Russen bekend, dat zij voorbereidingen treffen voor nieuwe bemande ruimtevluchten. De Amerikanen werken aan het grote plan om in 1970 een reis te ondernemen met drie astronauten naar de maan. Volgens deze plannen het project Apollo moeten twee van de ruimtevaarders op de man landen en keren zij gezamenlijk terug. Voorlopig is het nog niet zover. Maar iedere lancering is en stap dichter bij de verwezenlijking van de grootse plannen. Vijf jaren geleden zou niemand hebben gedacht aan de mogelijkheid van een reis naar de maan. Maar na alles wat er nu is gepresteerd lijkt het toch niet zo onmogelijk meer. Vast staat in ieder geval, dat de race in de ruimte steeds feller en steeds fanatieker zal worden gestreden. Laat ons hopen, dat het een eerlijke en open strijd zal zijn met een uitslag, die de mensheid vreugde zal schenken. (Nadruk verboden). SCHERPENZEEL Op de woensdag gehouden weekmarkt werden 975.000 eieren aangevoerd. De prijs van grote eieren varieerde van 11,25 11,75 en die van kleine van 7,tot 10,50. Allen per 100 stuks. De handel was vlot. Op de biggenmarkt werden 210 biggen aangevoerd. De prijs hiervan varieerde van 44,— tot 54,— per stuk. De han del was traag. VEENENDAAL Zaterdag: Cefafilm in Eltheto. 8 u. Handenralley. Start 2 uur in zandgat La Montagne. RENSWOUDE Zaterdag: Concert „De Veenzan- gers" in Rehoboth, 7.30 uur. RHENEN Zaterdag: Streekwedstrijd „De Grebberuiters" op Grebbeberg, 9 uur. ELST Zaterdag: Herfst-excursie „Zuid- Oost-Utrecht" start 2.30 uur bij kerk Eist.

De Vallei | 1962 | | pagina 1