i UNIC DEMONSTRATIE J. H. Heij Wij geven hem de ere plaats! Fr.Diepeveen OPENING Oefenmeester van „Veenendaal" zet puntjes op de „i" Nonkel Bob' en Tante Hannie' VRAAG EN j AANBOD AGENTSCHAPPEN „DE VALLEF Advertenties en abonnementen WARENHUIS demo;ns|t;ratie: zaterdag 27 oktober Wilt U iemand in nood ook graag helpen Kom dan naar de cursus, Aristona t.v. met 48 c.m. beeldbuis Prijs f 845.- ADVERTEREN DOET VERKOPEN „Trainen is plicht voor een sportman 3.VC I 0 10 Te koop Branden en brandschade in 1961 Woningruil Aangeboden Gevraagd Diversen met de originele „DURABLE" plastic zolen en hakken Tijdens de demonstratie wordt 1 paar gekochte zolen GRATIS ONDERGEZET Veenendaal groeit! De slijterijen groeien mee, want J. H. Heij en H. Heij-Dekker hopen donderdag 1 november hun winkel in gedistilleerd, wijnen, bier en frisdranken te openen. Zij stellen het zeer op prijs, indien U hun zaak met een bezoek wilt vereren. Ter gelegenheid hiervan ontvangt elke bezoeker gedurende een week een aardige verrassing. Slyterij en wynhandel Pr. BernhardlaanS - Veenendaal Tel. 08385-2592 Enig in Nederland en... bij ons te zien! 't Wil met de voetbalvereniging „Veenendaal" dit seizoen niet erg best vlotten. Althans niet wat betreft het eerste elftal. De ene nederlaag volgde de ander en hoe men het ook bekeek en probeerde - de geel-blauwe formatie was en is nog steeds de zwakkere broeder in hun afdeling. Optimistische supporters klemmen zich vast aan het ruime begrip: PECH. ,/t Zit ze tegenmaar dat verandert wel" is hun standpunt en het is natuurlijk te hopen dat ze gelijk krijgen. Maar niet iedereen denkt er zo over. Er zijn ook mensen die de vinger op de wond durven leggen en rechtstreeks de spelers zelf „beschuldigen". Eén van hen is de oefenmeester Heidingsveld, die in het laatste nummer van „De Spil", het club blad van de v.v. „Veenendaal" de dingen bij hun naam durft te noemen en er waarlijk geen doekjes om windt. Daarin schrijft hij woordelijk „Het gaat niet erg best met ons eer ste elftal en naar aanleiding van deze slechte resultaten heb ik een onderhoud gehad met de Technische Commissie en de verschillende punten eens bespro ken. VEENENDAAL slechte resultaten Deze heren van de T.C. doen hun uiterste best om het zo goed mogelijk te doen en één van deze merkte dan ook op: hadden wij maar een verplichte training. Dan bleven de betere resul taten zeker niet uit. Hier ben ik het volkomen mee eens. PRATEN Maar als ik dan eens ga kijken hoe het er bij ons toe gaat (er is tot ver velens toe verzocht om 7.15 uur aan wezig te zijn) en om 7.30 uur begin nen. Bij ons gaat het zo: Als ik op het veld kom, dan staat het grootste gedeelte te praten, bij mooi weer buiten en met slecht weer in de bestuurskamer. Als ik klaar ben om te beginnen, dan zo heel langzaamaan gaan de heren zich omkleden en komen dan omstreeks kwart voor acht op het veld. Komen er dan nog een paar laatko mers, wordt er rustig op gewacht en stuur ze maar terug VANG UW VIS MET PLASTIC AAS Onze moderne tijd wordt wel eens smalend de „plastic tijd" genoemd. Waarschijnlijk omdat dit praktische materiaal vele andere basismaterialen van hun plaats verdrongen heeft. In de Verenigde Staten heeft men echter een wel zeer merkwaardige toepassing voor de kunststof gevonden. Daar liet een fabriek, die lokaas ver werkt voor sportvissers, voor reclame doeleinden een aantal grote plastic wormen maken. Deze wormen, die ca. 40 cm. lang zijn, zouden als blikvan gers gaan dienen in etalages e.d. Het lot wilde zien of de wormen ook als aas bruikbaar zouden zijn. Dat de mensen de reacties van dieren nog lang niet kennen bleek al spoedig. Want wat niemand had vermoed - en de sportvisser wel het allerminst - ge schiedde. Een haai van 18 kilogram liet zich verschalken. Omdat één zwaluw nog geen zomer maakt en de vangst van één haai nog geen bewijs is, dat plastic wormen echt lokaas kunnen vervangen, deed de visser een tweede plastic worm aan de haak. Deze her nieuwde poging leverde een haai van 23 kilogram op. Is het verwonderlijk, dat de fabriek thans is overgegaan tot de vervaardiging van plastic wormen voor verkoopdoeleinden? GEMOPPER dan tegen acht uur is het spul com pleet en gaan dan ook nog graag een balletje trappen. „Dan stuur je ze maar terug", merkte één van de heren van de T.C. op. Donderdagavond was ik om half acht op het veld met twee jongens. De rest zat rustig in de kleedkamer en als er dan maar voor de volle honderd pro cent getraind zou worden, maar met veel gemopper en opmerkingen wordt de oefenstof afgewerkt. En worden de heren het zat, dan gaan ze rustig, zonder iets te zeg gen, op de loop. Is het dan een wonder dat de goede resultaten uitblijven? Het is voor ons ook niet leuk dat er van hun kant zo weinig begrip is. Wij doen ons uiterste best om onze vereni ging naar een hoger plan te brengen. Ik dacht toch wel dat met een beetje goede wil de goede resultaten niet kun nen uitblijven. Vorige keer, na een wedstrijd leek het wel een gekkenhuis. De een gaf de ander de schuld: als jij dit en als jij dat enz. enz. Nee en nog eens nee! Begin bij jezelf en zeg tegen jezelf: het ligt niet aan een ander maar zelf kom ik van alles tekort!" MODERNE MENSEN POETSEN HUN TANDEN ELEKTRISCH Er zijn in de wereld nog heel wat lie den, die nooit een tandenborstel gebrui ken of er zelfs ook maar een gezien te hebben. In Nederland kennen wij dit nuttige instrument natuurlijk wél, al zullen er ook in ons land nog heel wat mensen zijn die er liever geen gebruik van maken. Voor degenen, die het tandenpoetsen wat te vermoeiend vinden of voorstan ders zijn van algehele automatisering, is er echter goed nieuws. Sedert enige tijd zijn er in Neder land elektrische tandenborstels ver krijgbaar, die het tandenpoetsen nog eenvoudiger maken dan het voorheen al was. De borstel wordt aangedreven door een motortje, dat zijn energie ont vangt van kleine batterijtjes van ca. IV2 volt. Het apparaat, dat dus niet op het lichtnet behoeft te worden aange sloten, is ongevaarlijk, de borstels zijn los en in diverse kleuren verkrijgbaar en - wat het belangrijkste is - het poetst de tanden keurig schoon. De prijs ligt uiteraard wel wat hoger dan die van de gewone tandenborstel, n.L ca. 30,maar dat zal waarschijn lijk geen bezwaar zijn voor degenen, die er de voorkeur aan geven hun tan den op moderne wijze te reinigen. Het wachten is nu op een robot, die ons wast, aankleedt en allerlei andere noodzakelijke werkzaamheden op het terrein van het toilet maken, overneemt. Als we ons niet vergissen zijn we al op de goede weg. We beseffen het niet altijd op het eerste gezicht, doch het is een feit dat de televisie een nieuw soort sterren in het leven heeft geroepen, namelijk de „ooms" en „tantes" van de kinderuitzendingen. Hun populariteit overtreft alles wat we tot dusver op het gebied van „stardom" hebben waargenomen in kleine landen als België en Nederland. Hiervan werden we ons bewust, toen de grote man van de Vlaamse t.v.-uitzen- dingen voor kinderen, „Nonkel Bob", midden in de vroeg begonnen St. Nicolaas- tijd, te Antwerpen een middag hield voor de kinderen in een der grote winkel bedrijven van de Scheldestad. 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent. Te koop prima 2e hands hand- en trapnaaimachines ook zig-zag. Fa. Koomen, Kerkewijk 17, Veenendaal. Er stonden zeker vijfduizend mensen - ongeveer de helft kinderen en de helft volwassenen - langs de weg, toen hij van het Centraal Station in een open auto, voorafgegaan door een fan farecorps, naar de zaak aan de Meir trok. Terwijl „Nonkel Bob" zitting hield voor zijn jeugdige bewonderaars, stond de verkoop van speelgoed vrijwel volledig stil en zelfs St. Nicolaas die vlak in zijn nabijheid de jeugd ontving, had weinig te doen. „Nonkel Bob", die in werkelijkheid Bob Davidse heet, een geboren Zeeuw is en 21 jaar van zijn leven heeft door gebracht als Nederlander en de andere 21 jaar als Belg, geniet een ongelofe lijke populariteit met zijn wekelijkse uitzending „Kom toch eens kijken" van woensdagmiddag, gevolgd door een her uitzending op zaterdag. Hij heeft thans een boek geschreven, „Het eerste boek van Nonkel Bob", dat een unicum is geworden in de geschiedenis van de Uit een recente publikatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek blijkt o.a. dat de 982 gemeenten van ons land eind 1961 over 25.650 brand weerlieden beschikten. Daarvan waren 6,5 °/o beroepskrachten en 91 °/o vrij willigers. In 1961 traden deze korpsen bij 11.008 (v.j. 11.701) branden op, d.i. per 100.000 inwoners 95 (103) maal. Naar verhouding kwamen de meeste branden voor in de maanden januari, juli, au gustus en december. Zowel absoluut (3.307) als per 100.000 inwoners (121) had Zuid-Holland in 1961 het grootste cijfer. Limburg volg de als tweede wat het verhoudings- cijfer betreft (112), Zeeland en Fries land hadden relatief de minste bran den: resp. 43 en 68 per 100.000 inwoners. Het overeenkomstige cijfer voor alle grote gemeenten (100.000 of meer in woners) bedroeg 142, voor de kleine ge meenten (minder dan 5.000 inwoners) 45. In woonhuizen woedden 4.579 (v.j. 4.815) branden, in boerderijen en op boerenerven 1.125 (828) en in fabrieken, ateliers en werkplaatsen 1.107 (1.048). Het aantal bos-, heide-, duin- en veen branden was gering: 105 (688). Spelen met vuur werd bij 1.660 bran den als oorzaak vermeld, defecte of vervuilde schoorsteen bij 2.131 en on voorzichtigheid met roken bij 425. De opgegeven directe schade bedroeg 58,8 min gulden (v.j. 52,6). Het gemid deld schadebedrag per brand liep de laatste jaren vrij sterk op: 1958 en 1961 resp. 8.000,en 10.815, Bij de branden kwamen 29 (40) per sonen om, er werden 502 (486) gewond. Het verlies aan vee bedroeg 12 paarden, 348 koeien, 846 varkens en 89.857 klein vee. Vlaamse uitgeverij. Er waren namelijk, nog voordat het was verschenen, al twintigduizend exemplaren van ver kocht en de uitgever worstelt wan hopig om het zover te brengen dat er eindelijk ook een paar exemplaren van in de boekhandels kunnen liggen. Gelijktijdig verscheen het boek van de Nederlandse televisie-tante, mevr. Hannie Scholten-Lips: „Dag jongens en meisjes". Wij beschikken hier niet over gegevens inzake de verkoop van haar boek. doch weten wel dat de Vlaamse jeugd er grote belangstelling voor heeft. Opvallend is de ware Benelux-sfeer waarin de populairteit van deze sterren zich ontwikkelde. „Nonkel Bob" is gewend aan een fan mail van 17.000 tot 53.000 brieven per week. Vijftien tot twintig procent daar van is afkomstig uit Nederland, vooral uit het gebied bezuiden de grote rivie ren, waar men Brussel-Vlaams goed ontvangt. Doch ook „Tante Hannie" ontvangt enorm veel fan mail uit het Vlaamse land. Een pikante bijzonderheid is dat „re- klame" zowel in de Vlaamse t.v. als in de Nederlandse verboden is, maar dat zich toch merkwaardige verschillen voordoen in de interpretatie. Brussel- Vlaams acht bijzonderheden inzake boe ken, hun inhoud, prijs en uitgever, n.l. „culturele berichtgeving". Dientenge volge is het mogelijk dat Nonkel Bob binnen enige weken Tante Hannie's boek voorstelt aan zijn jonge kijkers. Doch Tante Hannie mag dit niet doen met het boek van Nonkel Bob. kannen worden opgegeven by de onderstaande adressen: VEENENDAAL: Van Barneveld, Sig.magazijn „De Vallei", Pr. Bernhardlaan. RHENEN. J. Bovenschen, Oude Veenendaalseweg 1. E. van Daalen-Meeuwisz, Julianastraat 20 ELSTVan Laar, Rijksstraatweg. G. H. B. Hulsebos Jr., Rijksstraatweg 162, Telefoon 212. ACHTERBERG. R. Rijkse, Dijk 8. AMERONGEN: G. Drost, Kon. Wilhelminaweg 42 OVERBERG: G. van de Brandhof, Haarweg 67. RENSWOUDE: Jongetjes, Dorpsstraat 39 - Telefoon 08387-560 EDERVEEN: D. van Baaren, Hootsenplein 10 SCHERPENZEEL: P. de Jonge, Lindelaan 36, Telefoon 473. EN BIJ DE BEZORGERS VAN „DE VALLEI" Te koop. Op Driftweg 7, Eist Utr. levert men u de stroom bron van elke auto. 6, 12, 24 volt accu's waarop P/2 jaar garantie en 20 tot 25kor ting. Tevens inruilen van oude accu's. Te koop wegens overcompl. een weinig gedragen zwarte bontmantel en een goed spe lende radio met platenspe ler, t.e.a.b. Dr. de Visserstr. 16, Veenendaal. 's avonds na 19 uur. Te koop prima eetaardappe len bij J. Baars, Oude Veen- se Grintweg 35, Achterberg. Te koop trouwjapon met toe behoren. Kleur blauw (ve lours) maat 40-42. Brieven onder nr. 2380 aan het bu reau van dit blad. Te koop zwart kostuum. Kamgaren, effen. Niet van nieuw te onderscheiden. Br. onder nr. 2381 aan het bur. van dit blad. Te koop een haard in prima staat. Sav. Lohmanstr. 124, Veenendaal. St. Nicolaas veroverde nu al België in Beneluxverband We hebben St. Nicolaas elk jaar be langrijker zien worden in België, maar ditmaal mogen we gerust zeggen dat de goede heilige - in Beneloxverband - dit land definitief veroverd heeft. Te Brussel en te Antwerpen hield hij deze week woensdag zijn blijde inkomst en behalve bü de Mars op Brussel die er kort tevoren aan voorafging, hebben we in lang niet meer zo'n mensen menigte op de been gezien. Het waren er tienduizenden. Erkend moet trouwens worden dat men er een voortreffelijk schouwspel van had gemaakt. Te Antwerpen ver scheen de Sint op uitnodiging van vijf grote winkelbedrijven. Zijn stoomboot legde aan bij de kade vanwaar men 's zomers vertrekt voor de traditionele boottochtjes naar Vlissingen en terug, bij het historische kasteel het Steen. De optocht die hem volgde door de stad was zeker de moeite waard. Er waren wagens met gigantische draken, een konfettikanon, reusachtige poppen in dozen in idem dieren, o.a. giraffen, alsmede folkloristische motieven. Het „Beneluxverband" was bepaald niet overdreven, want een aantal van de tientallen fanfares en drumbands die men te Antwerpen had leren kennen ter gelegenheid van de onlangs gehou den Noord-Brabant-week, verleende ook nu weer medewerking. We zagen muzikanten en majorettes uit Tilburg en Eindhoven en menige Antwerpenaar bleek van mening dat ze zo goed in het stadsbeeld passen dat hij ze eigen lijk niet meer missen wil. St. Nicolaas was - uiteraard - omringd door een hele staf zwarte Pieten. Hetgeen een groepje Afrikaanse gasten die de stoet op de Antwerpse Groenplaats voorbij zagen komen, wel een ogenblik ver wondering baarde. Natuurlijk neemt men in katholiek België heiligen wat ernstiger dan in het gemengde Noorden. Sympathiek was de zorg die men aan de goede Sint had besteed wat zijn uiterlijk betreft. Hij bezocht natuurlijk de zaken die aan de actie deelnemen en toen we er wat la ter eens binnenwandelden met de klein tjes, waren we natuurlijk er op voor bereid uit te leggen hoeveel „broers" de Sint wel heeft. Het bleek overbodig, want hij was in geen der vijf etablisse menten te onderscheiden van de Sint die we in de stoet hadden gezien, noch wat kleding, noch wat uiterlijk betrof. Het enige waarover onze jongste zich verbaasde, was over de snelheid waar mee de heilige zich blijkbaar verplaat ste! want hij was er telkens al vóór ons als we van de ene zaak naar de andere gingen. Te koop 2 prachtige vogel- volières met vogels. Edese- weg 29, Wekerom. Te koop de nieuwste Elektr. Naaimachines 195,en 225,Compleet met appa raten in pracht koffer en 3 jaar garantie (op alles). Wij demonstreren dagelijks de Bernina 600, de enigste vol maakte vrije arm lichtge wicht zig-zag naaimachine. Onze toonkamer is open tot 's avonds 10 uur. G. v. d. Garde, Cuneraweg 328, Tel. 08385-2332. Te koop wegens plaatsge brek partij prima naaima chines in salonkast. met 3 jaar garantie voor de spot prijs van 60,Zoekt u een mooie kast uit. G. v. d. Gar de, Cuneraweg 328, tel. 08385- 2332. Te koop een Fox-hond. Cu neraweg 292, Rhenen. Te koop verse Stokslabonen 1,per kg. bij M. Boon- zaaijer, Munnikenweg 32, Veenendaal. Te koop V.W. Bestel type '60. Dijkstraat 114, Veenendaal. 2000 jonge hennen te koop WH - Reds - WxR - ExR. Aan en tegen de leg vanaf 4,per stuk. H. Lokhorst. Munnikenweg 42, Veenen daal, Tel. 2823. Te koop zeug met 13 biggen, 7 weken oud. Valleistraat 40, Veenendaal. Wie wil een nieuwe flat Schrijverswijk ruilen voor andere woning, mag ook flat zijn. Brieven onder nr. 2384 aan het bur. v.d. blad. Te koop gloednieuwe Kayser handnaaimachine in koffer. 198,3 jaar garantie. G. v. d. Garde, Cuneraweg 328, Tel. 08385-2332. Te koop z.g.a.n. leren jas maat 52, prijs 100,Den nenlaan 6, Veenendaal. Te koop. Door eigen import stukken goedkoper een N.S.U. prinz '59, V.W. Bestel '57, Opel car-a-van '57, Fiat 600 '57, Ford-bestel F.K. 1000 '57, V.W.'s pick-up vanaf '55-'58, Mercedes Diesel '56. Finan ciering mogelijk. Verbin dingsweg 3. Eist Utr. Te koop z.g.a.n. stofzuiger tegen zeer lage prijs wegens overcompleet. G. v. Zanten, Dijkstraat 85, Veenendaal. Te koop 2 teckeltjes, 10 we ken oud, geen stamboom. Dwarseweg 12, Overberg. Te koop kinderwagen i.z.g.st. Leinweberstraat 9, Veenen daal. Te koop prima eetaardappe- len by J. v. Laar, Hogesteeg 25, Achterberg. Te koop Zündappmotor 175 cc, 3 helmen, 1 windscherm. Dijkstraat 59, Veenendaal. Te koop moderne kinderwa gen in staat van nieuw. Baars Kunsthandel. F. v. d. Palts hof 3, Rhenen. Te koop IV2 bunder grond, voor alle doeleinden geschikt. Br. onder no. 2388 aan het bureau v. d. blad. Te koop balen roggestro. G. Heikamp, Spoorlaan 67, Vee nendaal. Te koop wegens vertrek i.z. g.st.z. dames- en herensport- rywiel. Onderweg 6. Eder- veen. Te koop prima aardappelen Noordelingen. Bij gebr. Veld huizen, Ubbeschoterweg 12, Renswoude. Te koop Opei rekord 1956 op nieuwe banden. Ziet er schitterend uit. Prima wagen. Prijs 1650,—. Van Eist, Hoogstraat 36, Veenendaal. Tel. 2327. Te koop grote partij patent- steekshawls extra lang (170 cm.) zeer goedkoop 4,95. Voorts kindershawls leuke kleuren 1,95. Warme brom fietsshawls 5,95. Alleen in de Eskimomarkthal. Prins Bernhardlaan 28, Veenendaal Te koop jongens- en meis jestruien' 100®/o wol. Moderne kleuren. Spotgoedkoop vanaf ƒ7,95 t.e.m. ƒ12,95. (leeftijd 6 t.e.m. 16 jaar). Alleen in de Eskimomarkthal Pr. Bern hardlaan 28, Veenendaal Nog steeds te koop prachtige borduurpullovers. Zware kwaliteit 100®/» wol vanaf 14,90. Alleen in de Eskimo markthal Pr. Bernhardlaan 28, Veenendaal. Te koop een drachtige zeug. Bijna uitgeteld. Bij Gerritsen, Middellaan 76 Veenendaal. Te koop gas-geyser, merk Fasto 3 j. oud Prijs 65, Heemskerkstraat 4, Veenen daal. Te koop prima winteraard appelen. Noordelingen bij W. v. d. Hoef, Eind Bergweg. Veenendaal. Te koop Vespa scooter '59, i.pr.st. Koninginnelaan 43, Veenendaal. Te koop: in goede staat ver kerende schrijfmachine, stan daardmodel. Te bevr. bij Sta tionssingel 16 te Veenendaal. s avonds na 8 uur. Wie wil Veenendaal verla ten naar Utrecht, Amsterdam, Nunspeet, R'dam, Den Haag, of andere plaatsen. Brieven onder nr. 2383 aan het bur. van dit blad. Wie wil mijn woning (huur 9,55) ruilen, liefst voor nieuwbouw hogere huur geen bezwaar. Tevens te koop box, kinderwagen, commode, vo lière met 4 vogels, ganglo per v. Deventerstraat 9, Rhe nen. Wie wil ruilen flat le verdie ping in Schrijverspark voor woning elders in V'daal? Br. onder nr. 2390 aan het bur. van dit blad. Woningruil Baarn-Veenen- daal. Aangeb. woning in Baarn, bev. 2 kamers, gang, grote keuken, kelder 3 sl. kamers. Naast woning grote opslagruimte. Br. onder nr. 2391 aan het bur. van dit bl. B.z.a. net winkelmeisje, goed bekend in kruideniersvak. Br. onder nr. 2392 aan het bur. v. d. blad. G. C. van Stuyvenberg, dir. g.w. „De Blinkert", Kerke wijk 254, Veenendaal, zoekt een huishoudster. Brieven s. v.p. aan bovenstaand adres. Gevraagd een hulp in de huishouding voor enkele he le of halve dagen per week. Cuneraweg 377, Rhenen. Gevraagd nette werkster voor 3 of 4 dagen per week -of - flinke hulp in de huis houding. Mevr J. E. van Schuppen, Eikenlaan 20, Vee nendaal. Tel. 2234. Wed. 60 jr. Chr. Beg. Zoekt betrekking als huishoudster bij alleenstaande man op boerderij. Br. onder nr. 2387 aan het bur. v. d. blad. Wie helpt gezin van 3 pers. aan huur- of huurkoopwo ning (event. Houten Bunga low) in de gem. Rhenen? Br. Letter P, boekh. Waiboer, Rhenen. Wed. alleen zoekt contact m. Wed. of weduwnaar met wo ning tot 62 jaar. Van Chr. beginselen. Brieven onder nr. 2386 aan het bur van dit bl. Tehuis gezocht voor aardig poesje. Bevr. bij Van Aller, v. Limburg Stirumstraat 3, Veenendaal. Gevraagd een meisje voor lichte bezigheden in apotheek liefst v. d. huishoudschool. Apotheek Zuidersma Hoofd straat 53, Veenendaal. Jongedames i.b.v. van U.L.O. en typediploma vraagt werk voor de avonduren. Br. onder nr. 2389 aan het bur. van dit blad. Voor net echtpaar kamers met kookgelegenheid ge vraagd, of zomerhuisje. Br. Klaas Katerstraat 6, Wage- ningen. Supralux lakverf, in 36 kleu ren 3,80 per bus van ong. 1 kg. Vloeit prachtig, droogt niet te snel, dekt goed. Fa. Zimmerman Zn., Sand- brinkstraat 1, Veenendaal. Wasmachinefabriek heeft enige lichtbesch. WASMA CHINES gloednieuw m. ga rantie 125,— en 145, Ook zeer voord. CENTRIFU GES en COMBINATIES. Vraagt demonstratie: Post bus 24, Zwijndrecht. Staat ter dekking Schotse Collie. Prima stamboom, ook te koop. KI. Oranje, Dijkstraat 67, Veenendaal. Jong echtpaar zoekt thuis werk voor de avonduren, on verschillig wat. Brieven on der nr. 2385 aan het bur. v. d. blad. Zaterdagavond 27 okt. dansen in café „De Morgenster", Eist Utr. Aanvang 8 uur. Voor autoonderdelen en ban den (ook nieuw) Autosloperij Dr. van Spanje, Koenestraat 54, Amerongen. Tel. 682. Zaterdagavond 27 okt. dansen in café „De Morgenster", Eist Utr. Aanvang 8 uur. U.S.O. concert dinsdag 30 okt. a.s. in Verenigingsge bouw Eikenlaan. 8 u. Plaats bespreken zaterdagmiddag 2- 3 uur aan de zaal. Zaterdagavond 27 okt. dansen in café „De Morgenster", Eist Utr. Aanvang 8 uur. Ons visitekaartje is èen goe de schoenreparatie. Ons de vies: Goed geschoeid on vermoeid. Blankesteljn Zn., Helling 14, Veenendaal. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko ninginnelaan 37, te Veenen daal. Tel. 2361. Europlast watervaste gips plamuur voor gaten en scheuren in muurwerk, voor schilderwerk enz. Verkrijg baar bij fa. Geha van Leeu wen, Hoogstraat 7, Tel. 3246, Veenendaal. Voor plaatwerk en uitdeu ken Gebr. Ploeg, Overberg, T»l. 03431-251. 3 maal sterker dan leder, zuurbestendig, antislip. 'U bespaart tientallen guldens per jaar. Voor plaatwerk en uitdeuken Gebr. Ploeg, Overberg. Tel. 03431-251. Asbest golfplaten en Asbest board in alle maten uit ypor- raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan, maar profiteer ervan. J. Kool, Holleweg 4, Tel. 08385- 2463. Veenendaal. Voor al uw feesten: salade's, gebraden haantjes, warme hapjes, enz. Ook thuisbez. Lunchroom „D e Lnife 1", Kerkewijk, V'daal, tel. 2085 Levertraan en vitamine's in dragee's - vloeistof en cap sules, natuurlijk Drogisterij ,De Helm", Dr. Slot. de Bruineplein 25, Veenendaal. Een flinke voorraad meube len, waarvan veel als nieuw, vindt U steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis, Hoogstraat 30, Tel. 2209, Veenendaal. Hoortoestellen en batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, Veenendaal. Tel. 3184. Rutexon het enige afdoen de middel tegen vochtige en natte muren, kelders. Be scherming tegen roest, o.a. auto's. Fa. Geha van Leeu wen, Hoogstraat 7, Tel. 3246, Veenendaal. Diepvries. Vers gehakt 1,59 verse worst 1,08, verse kip 3,75. De Spar, Rijksstraat weg 147, Eist Utr. Tel. 256. Wist U dat de Eskimo-markt hal alleen op vrijdag - zater dag open is? Adres Pr. Bern hardlaan 28, Veenendaal. Bij de Julianakerk. Zaterdagavond 27 okt. dansen in café „De Morgenster", Eist Utr. Aanvang 8 uur. Let U bij aankoop van Uw meubelen en vloerbedekking op prijs .en kwaliteit? Komt U dan vrijblijvend even kij ken? Wij geven U alle ge wenste inlichtingen G. v. Kooten, Zandstraat 129, Vee nendaal. Zaterdagavond 27 okt. dansen in café „De Morgenster", Eist Utr. Aanvang 8 uur. Grote keus in bankstellen, eethoeken en bergmeubels vindt U bij G. v. Kooten, Zandstraat 129, Veenendaal. Zaterdagavond 27 okt. dansen in café „De Morgenster", Eist Utr. Aanvang 8 uur. Pracht sortering wollen de kens in alle bekende merken, zowel in lichte als donkere kleuren. Bij aankoop van een wollen deken, desgewenst een half wollen deken voor 10,Komt U even kijken? G. v. Kooten, Zandstraat 129, Veenendaal. Zaterdagavond 27 okt. dansen in café „De Morgenster", Eist Utr. Aanvang 8 uur. Schoorsteenplaten in ver schillende uit voeringen. De Houtspecialist, Patrimoniumlaan 55, Tel. 3520. Veenendaal. Grote collectie mozaïkmat- jes v.a. 3,per stuk bij de Houtspecialist, Patrimonium- laan 55, Veenendaal. tel. 3520. Laat uw bromfiets- of mo- torcylinder vakkundig slij pen. Tevens big-end revisie bij: Waayenberg's motoren- handel, Dr. Slot. de Bruine- straat 3, Tel. 2771, Veenen- daal-Zuid. Aluminium condensstrip op elke gewenste maat, bij De Houtspecialist Patrimonium laan 55, Tel. 3520, Veenendaal Zaterdagavond 27 okt. dansen in café „De Morgenster", Eist Utr. Aanvang 8 uur. Bescherm U tegen de kou en tocht. Wij hebben de mate rialen die U zocht. De Hout specialist, Patrimoniumlaan 55, Veenendaal. Tel. 3520. Voor onze Schoonheidsspe cialiste op dinsdag 6 nov. zijn 's morgens nog enkele plaat sen vrij. Huize Chic. Patri moniumlaan 13, Tel. 3891. HET NEDERLANDSCHE ROODE KRUIS Afdeling VEENENDAAL INDIEN U tussen 17 en 35 jaar oud bent, INDIEN U iemand in nood graag en goed wilt helpen, INDIEN U één avond in de week, 2 uur wilt geven om een cursus in E.H.B.O. en verpleging te volgen, die door een arts, plaatsvervanger en ver pleegsters wordt gegeven. Om later, als helper of helpster in het Roode Kruiskorps Chronisch-zieken en invaliden op boottochten en vakantieweken te helpen en te verzorgen. Doeltreffend hulp te verlenen bij ongevallen en rampen. Bij sportgebeurtenissen, massa-bijeenkomsten en vakantiekampen te helpen. Bejaarden en invaliden naar ziekenhuis of op een uitstapje te begeleiden. Te assisteren bij plasmacampagnes en bloed transfusies. Zieken en gewonden deskundig te vervoeren. Te helpen verplegen in ziekenhuizen en in richtingen enthuis. Van al deze kosteloos vergaarde kennis Uw hele leven lang plezier te hebben. die half november begint te Veenendaal in het Roode Kruisgebouw. Aanmelden: HOOFDSTRAAT 90. Het T.V. toestel dat wij nü voor U hebben verdient een ovatie. Het Is de ARISTONA 48 cm DE LUXE een apparaat dat wij als vakman de hoogste onder scheiding toekennen. Dit toestel verdient dan ook het hoogste vakmanschap voor installatie en service. En die geven wij U. Kom dit toestel bewonderen in on ze zaak (type 48 T 133 A/B) Het KLEINE toestel met het GROTE beeld I (ingebouwde UHF-afstemeenheid) Hoofdstraat 29-Veenendaal

De Vallei | 1962 | | pagina 8