Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Alle honden en katten moeten vóór 15 februari geënt zijn Voor de KANTONRECHTER „Hopeloze toestand" bij Dierenasyl te Amerongen Plechtige rouwdienst in Oude Kerk 1600 kostbare nerts- vellen gestolen i^eos OPTIm 36e JAARGANG WOENSDAG 5 DECEMBER 1962 Nr. 96 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Ebt Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel Nieuws uit de omgeving WAARSCHUWING EXTRA WANDELTOCHT VOOR „OPEN HET DORP" SINT TROK ENORM VEEL BEKIJKS Teenagershow van D.V.O. uitgesteld AMERONGEN „Zij was een biddende Moeder voor ons volk BELONING UITGELOOFD VAN 10% ACHTERBERG EDERVEEN Wat nu weer MULDER Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal Tel. 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Redaktie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kannen ook worden opgegeven bfl de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprjjzcn op aanvraag Minimum per advertentie 4,50 Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 1,95 per kwartaal Losse nummers 15 cent Blijkens een mededeling van het Ministerie van Landbouw en Visserij moeten alle honden en kat ten uit de provincie Utrecht vóór 15 februari a.s. geënt zijn tegen hondsdolheid. Deze inenting gaat één gulden per kat kosten en twee gulden voor een hond. „Ieder, die een hond of kat houdt, is vanzelfsprekend bereid en in staat de kosten van verzorging en voeding op zich te nemen, zodat deze entingsbijdragen, nodig om het huisdier te gen hondsdolheid te beschermen, voor niemand een bezwaar kunnen zijn", zo schrijft het ministe rie in'de publicatie. De enting van honden is 2 Entbewijs Bij de enting van honden worden zowel een officieel entbewijs als een penning met nilmmer uitgereikt Op het entingsbewijs wordt het penningnummer vermeld. Na de 15e februari dient ieder, die zich op straat bevindt met een aangelijnde hond wel ke ouder is dan drie maanden, dit entings bewijs bij zich te heb ben terwijl de hond de entpenning aan zijn halsband moet dragen. Voor katten geldt dit niet, wé- wordt een entingsbewijs verstrekt. In etui In verband met de twee-jarige geldigheid van het entingsbewijs voor honden en het veelvuldig gebruik dat van het bewijs zal worden gemaakt, ver dient het sterk aanbe veling dit waardepa pier in een plastic etui te bewaren. Voor honden, die reeds geent zijn, kun nen na afloop der ent campagne, de officiële entbewijzen en zo nodig de entpennin gen worden uitgereikt. Nadere bijzonder heden volgen te zijner tijd. jaar geldig en voor katten 6 maanden. Minister Marijnen heeft inmiddels uitdrukkelijk gezegd dat het deelnemen aan de enting GEEN gevolgen heeft voor het heffen van gemeentelijke hondenbelas ting zo deze niet zou zijn betaald, daar de admi nistratie geheel en uitsluitend ter beschikking van het Ministerie van Landbouw is. In alle gemeen ten wordt thans naarstig overleg gepleegd om tot een georganiseerde campagne te komen. In de loop van deze week of begin volgende week zul len in alle plaatsen hoogstwaarschijnlijk defini tieve gegevens bekend gemaakt worden. nesten jonge katten die zonder meer aan hun lot overgelaten werden. In de Grift zijn ook honden aangetroffen, in een dichtgebonden zak verzwaard met ste nen Hopeloze toestand Door de vermoedelijk optredende honds dolheid en alle maatregelen die de hon den- en kattenbezitters ten gevolge daar van dienen te nemen, willen vele mensen hun dieren niet langer behouden. Het meest trieste bewijs daarvan is het Dierenasyl „De Hazenberg" in Ameron gen. De beheerder hiervan zei: „Ik zit tot aan mijn nek toe vol. Met St. Nicolaas raakte ik er in andere jaren soms acht per dag kwijt, maar nu niet één meer. We kunnen er tot onze spijt niet één meer aannemen." Bij de Hazenberg hebben onbekenden 's nachts een allerliefst hondje over het gaas gegooid, om het maar kwijt te zijn. .Anderen doen het netter", zei de beheerder. ,,7.e komen hier en hebben allemaal hun smoesje klaar. Vrouw ls ziek, jongens ziek. Ze willen alleen van het dier af!" Toen de toeloop steeds groter werd, ver zocht De Hazenberg aan de gemeente om steun bij de keuring van de dieren. Be sloten werd om gezamenlijk de kosten te dragen. GOED aangeland, namelijk kort! Zo mag u zich met uw hond op straat begeven. Niet pijnlijk Een dierenarts uit deze omgeving ver telde dat er al zeer veel honden en katten vrijwillig zijn geënt. „Het is volstrekt niet pijnlijk. Natuurlijk zijn er wel nerveuze ZEIST: Op 69-jarige leeftijd is over leden dr. W. Snelleman, oud-rector van het Christelijk Lyceum. Dr. Snel leman was van 1920 tot 1958 als le raar, later als conrector en rector aan het lyceum verbonden. EDE: Volgens een mededeling van de dierenbescherming Ede willen vele mensen in verband met de hondsdol heid, hun honden kwijt. Een be stuurslid zei dat het Edese asiel over vol zit en er niemand een dier komt uitzoeken. BENNEKOM: Op een terrein aan de Acacialaan is vorige week de eerste steen gelegd voor een nieuwe lagere R.K. school, de St. Alexanderschool. Men heeft zes jaar op de urgentie verklaring moeten wachten. LEERSUM: Kort voor de sinterklaas- dagen hebben de Leersumse bakkers besloten tot broodsanering over te gaan. Binnenkort zal ook een kon- taktcommissie gekozen worden waar de cliëntèle terecht kunnen met hun klachten. honden die piepen maar dat is dan ook al les". De praktijk heeft geleerd dat het over grote deel der geënte dieren in het ge heel geen last ondervindt van de injectie. Hoogstens hebben ze een dag of twee een stijve poot. „We krijgen nu nog steeds mensen die vrijwillig willen laten enten en dat kost, door bemiddeling van de Dierenbescher ming altijd nog 10,Ons advies is dan ook om even te wachten op de landelijke regeling waarbij de kosten gedragen wor den door Rijk en Gemeente." De dierenartsen krijgen namelijk de ent stof gratis en worden via het Rijk geho noreerd. Voorheen was dit niet het geval en moest een veel hoger bedrag betaald worden dan één resp. twee gulden. Gelukkig gezakt De Dierenbescherming in Rhenen had inmiddels ook al een gesprek met het gemeentebestuur gehad om tot massale inenting over te gaan, doch nu wacht men ook op de landelijke regeling. Overigens toonde men zich in die krin gen een warm voorstander van enting te gen hondsdolheid. „Men moet natuurlijk consekwent blij ven want als het epedemie zou wor den is het leed niet te overzien, maar zoals de mensen gereageerd hebben, is te gek om los te lopen." Het is gebeurd dat de politie gealar meerd werd voor een „dolle hond met schuim op de bek". Het bleek een ge wone bouvier te zijn met een grijze bek dat men voor schuim had aangezien De katten schijnt het moeilijkste pro bleem te zijn. In de Meent vond men hele FOUT aangelijnd, namelijk te lang! Zo mag u niet met uw hond op straat komen. „Veertien dagen heeft de dieren arts het gedaan. Toen zei hij: ik kom niet meer want de gemeente kan de kosten niet langer dragen. Die vier gulden waren nog teveel!" aldus de beheerder. De korpschef van gemeente politie te Veenendaal maakt be kend dat de mogelijkheid niet is uitgesloten dat in Nederland zal worden ingevoerd een soort na maak kaas, waarvan het gebruik levensgevaarlijk is. Het betreft een importartikel uit Japan. Deze namaakkaas bestaat uit een op rubber gelijkende stof, die bij aanraking met maagzuren hard wordt. De hardgeworden stukken kunnen in maag en darmen ver wondingen doen ontstaan. De schertskaas is in cellofaan ver pakt. Er zijn twee soorten verpak king in de handel. Het opschrift op de ene soort luidt: „Trick Swiss cheese-inc structions Place this imitation Swiss cheese between two pieces of bread; serve this and watch the fun-s.t.k. made in Japan." Op de andere verpakking staat vermeld: „attrape a vee clou Farce drole et amusante A laugh for everyone Broma de exito seguro." In Duitsland blijkt zich reeds een sterfgeval te hebben voorge daan door toepassing van deze „grap". Ieder, die weet of vermoedt dat deze gevaarlijke stof in Nederland in de handel is, wordt verzocht hiervan terstond kennis te geven aan de plaatselijke politie. De Nederlandse Wandelsport Bond heeft besloten in het gehele land extra wan deltochten te organiseren waarvan de op brengst bestemd zal worden voor de ac tie „Open het dorp". In Veenendaal zal deze tocht gehouden worden op zaterdag 15 december a.s. Sint Nicolaas en zijn trouwe knechten hebben dit weekeinde de vrij lage tem peraturen getrotseerd om nogmaals een grandioze rijtoer door het dorp te ma ken. Vooral de kinderen hebben hun vriend met warm enthousiasme ont vangen en het deed de oude man zicht baar genoegen dat hij zoveel bekijks trok. In het centrum van het dorp was het een gezellige drukte, vooral toen de Sint op zijn witte schimmel, vergezeld van zijn Pieten, in het gezicht kwam. Overal waar de rode tabberd verscheen maakte zich een opwinding van de kin deren meester, die zich veelal uitte in juichen of zwaaien naar de Spaanse gast. Ook in Veenendaal-zuid was de be langstelling enorm. Vrijdagavond kreeg de Sint op het Bruïneplein zelfs geen kans om de winkels in of uit te gaan. Pas nadat er assistentie was gekomen, kon de goede man zi„n weg vervolgen. Overigens was hij bijzonder gul met het uitdelen van geschenken en vandaar ook de grote schare kinderen die niet bij hem weg te slaan waren. Zaterdagmiddag maakte de Sint in een open landauer gezeten een rijtoer door vrijwel geheel Veenendaal-zuid. Onderweg liet de Sint halt houden bij een aantal zieke kinderen die hij in eigen persoon ging opzoeken en met een geschenk verblijdde. De vreugde op de ziekbedden laat zich denken. Maandagavond en gisteravond was de goedheiligman weer present, zodat hij vandaag op zijn ve *iordag ongetwij feld van een welverdiende rust zal ge nieten. AUTO GLEED DOOR Op de Kerkewijk ter hoogte van de Hollandia Trico remde vrijdagmorgen de Utrechtse automobilist V. af voor een voor hem rijdende auto, bestuurd door H. uit Rhenen. De auto van V. gleed achter door zodat er een botsing ontstond. Er was alleen materiële scha de. VAN KWAAD TOT ERGER De Veenendaler P. holde vrijdag avond op de Prins Bernhardlaan een paar jongens achterna die kattekwaad uithaalden. Hij was zo verbolgen op de jongelui dat hij tijdens de achtervolging niet voldoende op het verkeer lette en tegen de bromfietser R. opbotste. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. KONIJN WEER TERECHT Op 22 nov. deed een bewoner van de Boslaan aangifte van de vermissing van een zwart konijn (12 pond). De zaterdag daarop zat het dier weer thuis achter op de stoep. De vraag is of het dier uit eigener beweging is teruggekeerd of dat zijn nieuwe baas wroeging heeft ge kregen. In verband met het overlijden van Prinses Wilhelmina heeft het bestuur van de wandelsportvereniging DVO be sloten de reeds aangekondigde teen agershow op zaterdag 8 dec. a.s. uit te stellen tot 5 jan. a.s. Reeds gekochte toegangsbewijzen blijven geldig. Aan deze show werken o.m. mee The Pearl Rockets, The Three Happys en The Black Boys uit Amsterdam. Ook een goochelaar en humorist ontbreken niet op het programma. Op deze avond zal de beschermheer van DVO, de heer C. N. van Kuyk, aan de directeur van het sanatorium Sonnevanck in Harder wijk de opbrengst overhandigen van de in juni van dit jaar gehouden TBC- mars. FAMILIE-FEESTAVOND VAN DEOS De Chr. sportstichting DEOS houdt dinsdagavond 11 december a.s. in ge bouw 't Trefpunt een familie-feest avond. Het bestuur hoopt dat naast de leden ook vele ouderen present zullen zijn. Het programma omvat o.m. gym nastiek door veteranen, zang en een televisiespel onder regie van de heer Borg. RAADZAALCONCERT DOOR HET NUT Donderdag 13 dec. a.s. zal door het Nut in Amerongen een concertavond worden georganiseerd in de Raadzaal. De mede werkenden van deze avond zijn mevr. H. Kingma-Wensing, mezzo-sopraan; Mevr. L. Bclle-Alant, sopraan; en Tomas Bolle, piano. Uitgevoerd zullen worden werken van Bach, Brahms en Mozart. In de Oude Kerk op de Markt te Veenendaal hebben vrijdagavond zeer velen de plechtige gemeenschappelijke rouwdienst bijgewoond ter gelegenheid van het overlijden van II.K.H. Prinses Wilhelmina. De dienst werd o.m. bijgewoond door het voltallige college van burgemeester en wethouders, gemeente-secretaris D. Blankespoor, predikanten, bestuursleden van de vereniging „Oranjedag" en tal van andere burgerlijke autoriteiten. De predikanten J. Overduin en J. Keu- ning hielden resp. de openingstoespraak en de slotrede, terwijl ds. A. Vroeg- indewey een herdenkingsrede uitsprak. Zijn openingsrede had ds. Overduin gebaseerd op Psalm 72, de bekende Koningspsalm. „In deze psalm wordt een ander ideaal gevraagd dan toen gebruikelijk was in de omliggende lan den. Men huldigde toen het principe: De nieuwe burgemeester van Amerongen Jhr. Mr. O. R. van den Bosch heeft gisteren, in gezelschap van zijn echtgenote, ten officieel bezoek gebracht aan zijn toekomstige gemeente. In de morgenuren werd hu op het raadhuis verwelkomd door de loco burgemeester K. G. Tiel, wethouder G. J. v. Barneveld en gemeente-secretaris F. C. Magendans. Na de verwelkoming maakte mevrouw Van den Bosch een rondgang door het raadhuis en waren de vroede vaderen zo bereidwillig op het bordes van het raadhuis voor onze fotograaf te poseren. Het zijn v.l.n.r. K. G. Tiel, Jhr. Mr. O. R. v. d. Bosch, G. J. v. Barneveld en F. C. Magendans. In de nacht van woensdag op donderdag zijn bij de Nertslokke- rij „Benard" n.v. te Amerongen uit een opslagplaats 1600 netsvel- len ter waarde van 100.000, gestolen. Van de daders ontbreekt tot nog toe ieder spoor. De daders hebben zeer waarschijnlijk ge bruik gemaakt van een auto. Er is een beloning uitgeloofd van 10 °/o van de waarde der terecht gebrachte goederen. ST. NIKOLAAS BEZOCHT JEUGD VAN EXCELSIOR Zaterdagmiddag j.l. was het feest voor de jeugd van „Excelsior". Nadat voor de jeugd een filmprogramma was vertoond, bracht de Sirit met zijn knecht een bezoek, zij werden luid toe gezongen door de jeugd. Nadat de Sint, zowel vermanende als waarderende woorden had gesproken, ging hij over tot het uitreiken van ca deautjes en versnaperingen aan alle Kinderen. PAARD LIEP TEGEN BROM FIETSER OP In de zeer vroege ochtend van donder dagmorgen was de heer de K. uit Eder veen per bromfiets op weg naar zijn werk in het postkantoor te Veenendaal. Ter hoogte van de Veenendaalseweg te De Klomp liep plotseling een paard in de duis ternis de weg over, waardoor de heer de K. ten val kwam en met een knieblessure naar zijn woning moest worden vervoerd. het volk is er om de vorst te dienen en niet andersom. Ook onze koningin Wilhelmina werd in haar dagen geconfronteerd met to talitaire staten maar ook zij grijpt, evenals haar voorouderen terug op Ps. 72 en zegt: O God, laat mij mijn volk dienen. Wie haar boek leest „Eenzaam maar niet alleen", weet dat zij behoefte had aan de Heilige Geest." Het woord van Job Ds. Vroegindewey zei o.a.: „Diepe ontroering ging door ons volk toen het bericht doorkwam dat H.K.H. Prin ses Wilhelmina was overleden. Onze gedachten gingen terug naar deze vorstin die zoveel betekend heeft voor ons land en ons volk. Als ik in deze rouwdienst iets wil zeggen, dan wil ik graag uitgaan van het woord van Job: „de Heere heeft gegeven, de Heere heeft genomen, de naam des Heeren zij geloofd." De predikant sprak vervolgens over een persoonlijke herinnering toen Prin ses Wilhelmina zijn geboorteplaats had bezocht. „Mijn vader was wethouder en we vroegen direct: hoe was Ze? Mijn vader antwoordde: Een koninklij ke vrouw en een Moeder des volks! Deze twee benamingen zijn me altijd bijgebleven." „Zo wilt Haar gedenken ook in deze rouwdienst want zij was een Koningin! God heeft ons Haar gegeven in donke re tijden. Zij was een telg uit het Huis van Oranje die ons hebben geregeerd, niet om te heersen, maar om te dienen. Groot was Zij voor de mensen, maar klein was zij voor God, en dat is juist wat ons zo doet aan trekken. Het Huis van Oranje is met ons volk verweven. Het heeft door de eeu wen heen ons volk begeleid. Uit haar boek weten we van haar strijd. Ze heeft haar hart gegeven aan haar volk en we hebben ervaren wat ze betekende in de donkere oorlogs jaren. Toen heeft ze de naam: Moeder in dubbele mate gekregen. Ze heeft getroost, gesterkt en ge daan wat ze kon gedurende haar 50 jaar regeren. Ze heeft alles gegeven wat ze had. Als we Haar gedenken in deze dienst, dan belijden we: De Heere heeft ge geven, de Heere heeft genomen." Het overlijden van de geliefde Prin ses noemde de predikant een groot ver lies. „Zij heeft veel betekend voor ons volk en voor de wereld. Zij heeft zich zelf leren wegcijferen. Het ging haar niet om menselijke eer maar het was om de ere Gods!" In goede handen Ds. J. Keuning sprak het slotwoord. „In haar leven zijn vele goede handen geweest. Van vader, van kinderen, van kleinkinderen, van haar volk. Maar als de dood komt, moeten de liefste han den loslaten. Maar er waren ook andere handen. Van Koning Jezus. En het zijn die han den die haar laatste toevlucht zijn ge weest. Dat waren doorboorde handen. Daarom is zij in goede handen!" De plechtige rouwdienst werd beslo ten met het staande zingen van twee coupletten van het Wilhelmus. Amerongen In verband met het overlijden van Prinses Wilhelmina werd zondagavond in de St. Andrieskerk een interkerke lijke herdenkingsdienst gehouden, waar voor zeer grote belangstelling bestond. Medewerking werd verleend door de muziekvereniging „Ons Genoegen". Deze dienst was georganiseerd door de Ned. Hervormde Kerk, de Gerefor meerde Kerk, de Ned. Prot. Bond, en de Rooms-Katholieke Kerk. De kerk was zo vol, dat van alle kanten stoelen moesten worden aangedragen. Als spre kers traden deze avond op, de loco- Burgemeester de heer K. G. Tiel, Ds. J. de Jager, Ned. Herv. Predikant, Ds. L. Zwaan, Ger. Predikant, terwijl van de Rooms-Katholieke zijde Pastoor Deggers sprak. Voor de preekstoel had men de Ne derlandse vlag halfstok gehangen, en speelden enkele leden van de plaatse lijke muziekvereniging „Ons Genoegen" enige koralen. Rhenen In gebouw „Irene" wordt donderdag avond een interkerkelijke herdenkings dienst gehouden in verband met het overlijden van H.K.H. Prinses Wilhel mina. Voorgangers zijn de plaatselijke predikant Ds. H. Volten en Ds. J. Dijk stra. De dienst begint om 8 uur nam. Als liturg treedt op Ds. N. Kooreman. In de Cunerakerk is nog steeds de verwarming niet helemaal in orde. Er wordt hard aan gewerkt de installatie zo spoedig mogelijk gereed te hebben. Men hoopt met Kerstmis de diensten in het prachtige monumentale gebouw te kunnen hervatten. T., Italiaans arbeider te Ede, had in Ede de maximumsnelheid overschreden met zijn bromfiets en dat bracht hem vrijdag voor het Wagenings kantongerecht. Ter zitting bleek, dat T. de Nederlandse taal nog niet voldoende beheerste, doch des ondanks wist hij heel goed, dat hij niet harder had mogen rijden dan 30 kilometer per uur in plaats van de 42, die in het proces-verbaal genoemd werden. Mijn kilometerteller was niet in or de, verklaarde T. Ik heb het schikkings bedrag willen betalen, maar ik wist niet waar is het moest doen. De officier, mr. Pieters, meende, dat verdachte maar lang zaamaan had moeten doen als zijn teller defect was. Hij eiste 35,of 7 dagen. Mr. v. d. Brand wilde er rekening mee houden, dat verdachte nog maar een half jaar in Nederland woont en daardoor de gang van zaken nog niet helemaal door had. Voor deze keer liet hij het bij het schikkingsbedrag, 30,of 6 dagen. Al was er bij het vonnis dan ook geen woord Italiaans, toch begreep verdachte de inhoud volkomen. Dankjewel meneer, glimlachte hij. W., caféhouder te Ede, was gedagvaard omdat hij gasten in huis had zonder dat hij hiervan een register bijhielde en op gave deed bij de politie. Mevrouw W., die haar man vrijdag voor het kantongerecht te Wageningen vertegenwoordigde, vertel de, dat zij de gasten, waar het om ging, al jarenlang in pension had en niet wist, dat daarvan boek gehouden moest worden. Ik heb het schikkingsbedrag niet be taald omdat ik van VW hoorde, dat an deren slechts een waarschuwing gekregen hadden, zo vervolgde zij. Rechter v. d. Brand liet daarna in Ede informeren en het bleek, dat een aantal pensionhouders er inderdaad met een waarschuwing afgekomen was. Diegenen, waarvan men kon verwachten, dat zij met de voorschriften op de hoogte wa ren, hadden echter allen een proces-ver- baal gekregen. Wij hebben het echt niet geweten, verdedigde mevrouw W. haar man. In zijn requisitoir zeide de officier, dat men zich van een particulier een dergelij ke onachtzaamheid kan indenken. Een caféhouder moet echter geacht worden de bedrijfsvoorschriften te kennen. Hij zag dit niet-weten dan ook wel degelijk als een schuld. Zowel voor het ontbreken van het register als voor het niet aange ven eiste hij elk 10,of 2 x 2 dagen. Rechter v. d. Brand vonniste conform. E., rijksambtenaar te Wageningen, ver scheen vrijdag voor het Wagenings kan tongerecht omdat hij achter zijn huis aan de Blaakakkerweg puin gestort had langs de openbare weg. Het was maar weinig en het heeft er niet langer dan anderhalve week ge legen Daarna is het door een vrachtauto weggehaald. Het is een braak liggend stuk grond achter mijn tuin en er wordt wel (Zie verder pag. 2) Les Fréres Jaques hebben tijdens hun tournee in Barcelona hun chan son „Buffalo Bar" van het program ma moeten schrappen omdat in Spanje een man niet in een vrou wenrol mag optreden. Omdat zij maar niet achter de da ders kan komen koopt de Japanse politie thans valse bankbiljetten van 1000 yen op voor 10.000 yen. In Oranje Vrijstaat is een tuinier op 135-jarige leeftijd overleden. Hij werkte tot zijn 115e jaar. De totale lengte der geëlektrificeer de spoorwegen in de Sowjet-Unie bedraagt thans 16.000 km. Aan alle Turkse ambtenaren is het in het vervolg verboden tijdens de kantooruren een kopje koffie of thee te drinken, omdat alles zo lang duurt. Eind oktober stonden bijna 32.600 gezinnen ingeschreven bij het Cen traal Bureau voor Huisvesting in Amsterdam. I Ook voor TELEVISIE KIJKERS zijn ont- spiegelde glazen ideaal. Hoofdstraat 51 (naast de apotheek) Telefoon 3184 Veenendaal. Ziekenfondsleverancier. 1922-1962 Assurantiekantoor Eig. R. R. MULDER Makelaar in Assurantiën Kerkewijk 167 - Veenendaal verZEKERen is ZEKERheid VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN (1e en 2e) FINANCIERINGEN auto's, motoren, enz. Telefoon 08385-3000

De Vallei | 1962 | | pagina 1