kou gevat? PAUK Opruimings- Koopies Rente 3'A onbeperkt Wij moeten wel Wekelijk se voetbaltraining bij vele clubs nog intact Burgerlijke stand KERKDIENSTEN Nog zeer veel interessante Overhemden Hoeden Petten Pantalons Sport shirts Pyama's Nutsspaarbank Veenendaal GevestigdKERKEWIJK 6 SPORTPROGRAMMA: ZONDAGDIENST WINTER 1963 DINSDAGKOOPJES FLUITKETEL SPEELKAARTEN THERMOSFLES 2.20 Gevonden en verloren Ingekomen en vertrokken REINDERT BORGERS 't is nog altijd handwerk Prachtige KERKO en FABLO 8,90 Leuke sportieve 4,50 5,90 6,49 9,90 1,98 2,50 2,95 Terlenka, bijzonder mooie kwaliteit 19,90 6,90 9,90 Prima flanellen Heerlijk warm 9,50 9,90 Zo zijn er nog veel meer koopjes Bijgeschreven RENTE over 1962 408.877,33 Inleggerssaldo 1 januari 1962 11.305.731,30 Inleggerssaldo 1 januari 1963 13.382.858,09 Telefoon 2 19 8 Postgiro 5 3 0 6 7 3 MANUFACTUREN BEDDENaLEDIKANTEN Hoewel de voetbalcompetitie geheel stil lag de laatste weken hebben de voetbal lers er geen weken van „vorstverlet" van gemaakt. Elke week kwam men meestal nog byeen voor de training en oefeningen om de conditie te behouden. Jan Suldaat schijnt soms meer van oor logvoering te weete dan Alexander de Generaal. Dat komt omdat Jan dinge rond ken bazuine, waaroover Alexander z'n anders zoo groote mond mot hauwe. Daar most ik de afgeloope week weer eventjies an denke. Bram had al een heel poosie geleeje es een keer teuge mijn gezeid: Dat mit die koop van de Woudenbargse febriek (zoo neume wij Veense inboorlinge de Frisia nog alted). Mit die koop deur de gemeen- te,, zee Bram dan, dat zit niet heelegaar lekker. Ik heb dur eentjie van de febriek gesprooke en die beweerde mijn veur de zuivere waarheid, dat et niet deurging. Die Frisia die zou blijve waar die nou sting. Gekocht of niet gekocht. Ik mot Bram op dat mement gewoonweg een bietjie angekeeke hebbe asof ik heel arg mit em te doen had. Dat ie zukke kletspraatjies veur waar nam. Ik vond em een onnoozele hals en dat heb ik niet onder stoele of banke gestooke. Kijk es hier, Bram, zee ik, nou mot jij je eige niks wijs late make en ok niet perbeere om vervolges mijn wat op de mouw te spelde. As dur op hoog nivoo zoo iets wurdt besloote dan mot dat goed zit- te. Et heb zwart op wit in de krante ge staan en alles. Jawel. Mar nou staai ik toch te kijke. Went de zaak zit niet rondom goed. Laat ik veurop stelle, dat ik nog gien enkel officieel geluid heb vernoome. In de be- grootingsvergadering van de gemeente raad, die van de week gehouwe wier, zijn de eenige officieele woorde tot nou toe gevalle. En daar kan gien mins zoo heel veul wijzer van gewurde zijn. De bur gemeester kos om bepaalde reedene gien antwoord geeve, toen dur gevraagd wier hoeveer het nou mit et nije gemeentehuis sting. Ik wil dur dan ok niet veerders op deur- burduure. We motte afwachte, mer et zei mijn benieuwe wat dur uit de bus komt. As de koop niet deurgaat dan vraag ik mijn af wie dur ansprakelijk is veur al les wat dur op die koop opgezet is. Je mag nou toch wel zegge, dat de bouw van et gemeentehuis uitgesteld is deur die zaak. En meugelik zijn dur andere plan- ne in de maak. Dan ken dur volges mijn toch mar niet zoo langs de neus weg ge zeid wurde: pech gehad, we gaan mar weer mit de oorspronkelijke planne ver ders. Mar nogmaals, we motte afwachte. En dat zei ik dan ok doen. Die begrootingsvergadering, waar ik et net over had, is as ik zoo de verslaage lees, een bietjie zeutsappig verloope. Ik wil dat vast niet toeschrijve an de lauw heid van de raadsleede. Misschien is dur wel minder stof tot prate gewist dan an dere jare. Meugelik zijn dur mense ge- neege om te denke, dat op et beleid van et keleezie niet veul kretiek af te schiete viel. Mar zoo algemeen mag ie ok weer niet denke. Kretiek was dur ok wel en heus niet alleenig over ondergeschikte zake, mar dur zate gien spiktakelstukke j in. Dur ware gien beschouwers die iets heel nijs uit de lucht liete valle. Dur is zelfs een ontdeugende gedachte bij me opgekomme. De raad had lekker gegeete en was na die smakelike muis niet zo happerig meer. As ie de tijger op z'n best wil zien vechte dan mot j'em een poossie late hongere. Et heb mijn wel heel goed gedaan dat dur achter de wooningbouw heen gezeete wurdt en dat et meerendeel van de raad ok terdeege op de hogte blijft van et ver- deele van de wooninge. Je ken netuurlik zegge; daar schiete we in weeze niet veul mee op, mit alleenig mar die belangstel ling. Toch is dat niet waar. De raad ver tegenwoordigt et heele Veense volk en veur mijn is et feit dat de raadsleede mit de neus boove de woningzake blijve een bewijs, dat alle Veense minse hierveur belangstelling hebbe. We motte blijve meeleeve. Allemaal, beste minse. Niet verslappe tot we heele gaar uit de narigheid zijn op dit punt. Wout Blauwkous. Zo kwamen de voetballers van „Veenen- daal" iedere donderdagavond zelfs bij temperaturen van 15 tot 20 graden onder nul bijeen en maakten dan een veldloop door besneeuwde bospaden, soms zelfs geheel tot het dorp Eist. De animo was behoorlijk en de oefeningen om de con ditie op peil te houden waren zeer nuttig. ■8 DOVO trainde op haar eigen veld ook al in de sneeuw. Soms zagen we zater dagsmiddags wel geen „voetbal om de knikkers" maar wel Dovo spelers op een hagelwit sneeuwtapijt in de weer. GVVV trainde tot voor twee weken ook nog op haar terrein aan de Buurtlaan, evenals VRC op de Brinkersteeg. ■8 Merino's zocht het aanvankelijk ook in veldtraining, maar stapte over op zaal oefeningen in het gymnastieklokaal aan de Hoogstraat. ■8 Kulan was zo vriendelijk om zusterver eniging NSVS ook gelegenheid te geven voor zaaltraining in de SKF-cantine. Ku lan oefende uiteraard hier zelf ook. •8- Het is te hopen nu er enige kente ring in het weer op til schijnt dat de voetballers weer spoedig aan de slag kun nen want ze staan te popelen. Met de afwerking van de competitie zal het dan nog wel meevallen in onze streek. DOKTOREN EN APOTHEKERS VEENENDAAL: Dr. H. C. Bisschop, tel. 2776. Apotheker Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 2123. RHENEN: Dr. Rienstra, Herenstraat 63, tel. 577. Apotheek Deyg geopend van 11.30 tot 12.00 uur. (Andere uren spoedrecepten). ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Dr. Ossendorp te Amerongen, tel. 03434-1678. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOUDE: Dr. Heü te De Klomp, tel. 08387-200. SCHERPENZEEL: waarnemer dr. Renken, tel. 03497-250. BEGIN VAN BRAND In het woonhuis boven de winkel van de heer J. H. van S. in de Hoofdstraat ontstond j.l. woensdagmiddag een be gin van brand. Door een elektrische ventilatorkachel vatte het meubilair in één van de slaapkamers vlam. Met be hulp van omwonenden was het gevaar spoedig geweken. De zeer snel uitge rukte brandweer behoefde geen dienst te doen. Hoe de brand precies kan zijn ontstaan is niet bekend. DE GODSDIENSTIGHEID IN IIET KATHOLICISME Docent pater B. A. Willems o.p. houdt woensdagavond in gebouw 't Trefpunt, op uitnodiging van de Volksuniversiteit Vee- nendaal, een lezing over De Godsdienstig heid in het Katholicisme. In zyn voorbe schouwing schrijft pater Willems: De katholieke kerk wordt veelal als een machtige organisatie gezien en beoordeeld. Het wezen van die kerk wordt daarmee echter volgens het katholieke geloofsbe sef niet tot uitdrukking gebracht. De uiterlijk waarneembare organisatie is slechts het voertuig, het instrument van God's liefdesaanbod aan de mensheid. Zo als een mens zijn innerlijke genegenheid niet anders kan openbaren dan door een zichtbaar gebaar of geschenk, zo heeft ook God zichzelf gemanifesteerd in de zicht bare mens Jezus Christus. Deze heeft bij zijn heengaan uit de wereld de kerk ach tergelaten om God's heilsaanbod te be stendigen. Zoals het geschenk uit liefde van een begeleidend woord vergezeld moet gaan om het te kunnen onderscheiden van een routine-gebaar of van een zakelijke at tentie, zp wordt de werkelijkheid van de kerk precies als liefdesaanbod van God verduidelijkt door het woord van de hei lige schrift en de prediking. Het feitelijke godsdienstige gedrag van de gelovige moet dit alles duidelijk maken. De klacht van Nietsche, dat „de christe nen er zo weinig verlost uitzien", is dus een behartenswaardig verwijt aan het adres van de gelovigen. Het is me het wintertje wel, voor mijn part verdwijnt hij heel snel, maar hij blijft nog een poos, ook al worden wij boos en springen er bij uit ons vel. Het is een getob ied're dag, de huisvrouwen leveren slag, met buizen die lekken met aardappels dekken en al wat bevriezen niet mag. De bakker, de melkboer, de post, denk eens wat een moeite het kost, heel de dag op de straat, zo goed als het gaat, bij gladheid en 10 graden vorst. Bij.dokter wordt vaak in de nacht, de bel in beweging gebracht, de sneeuw ligt op hopen, hij zal moeten lopen, maar hij weet dat een zieke hem wacht. De mannen met pekel en zand zij hebben ook danig het land, bij nacht en bij dag zijn ook zij aan de slag en schuiven de boel aan de kant. Aan al deze werkers bijeen, en heus wij vergeten er gepn, de dank van t publiek, het is werk'lijk uniek, zij verdienen een pluim, naar ik meen. A. H ca. 2 liter hoogglanzend aluminium brengt uw water snel aan de kook. 1 nu slechts A,UÜ Voor de lange avonden prima gladde kaarten, 55 stuks in stock, A CQ nu slechts Een uitkomst in koude dagen, stevige metalen huls. Inhoud V* liter. Extra koopje Alleen dinsdag 29 januari Hoofdstraat 7 Tel 3103 - Veenendaal VEENENDAAL Gevonden voorwerpen in de week van 16 tot en met 23 januari 1963: Een herenpolshorloge met schakelarm band; pasfoto's; zwarte dames glacé; rode autoped met handrem-handel aan het stuur; grijze wollen want; autoped; nrood-bruine linker dameshandschoen; bruin suède rechter kinderwant; zwart plastic etui, inh. donkergrijze bril; paar zwarte dames handschoenen (stof); rode dames knipportemonnaie met inh.. w.o. treinretourtje Arnhem; rood kindertrui tje; dubbele zware lederen rijwieltas; ge blokte sjaal; bruine herenportemonnaie met inh. w.o. vacantiezegels 1962-63; al pinomuts. In dezelfde periode zijn de navolgende voorwerpen als verloren aangegeven: bedelkettinkje met 8 bedeltjes; heren polshorloge met zwart bandje; polshorlo ge met schakelarmband; kinderbril paar geitenharen wanten; bibliotheekboek; rode damesportemonnaie met inh. w.o. foto; rubber schaatsbeschermer; blauw-grijze sjaal; beige rechter dameshandschoen; witte onderjurk; groene want; ring met 5 of 5 sleutels; grijze regenbroek; touwtje met 3 sleutels; zwarte Parker vulpen. ELST Gevonden: doublé dameshorloge. VEENENDAAL Geboren: Sara Elizabeth d. v. W. van Beek en E. Leppers; Marijtje Cornelia d. v. W. Slotboom en H. Valkenburg; Jan- nigje d. v. C. J. Henken en H. J. Moes bergen; Anita Johanna Petronella d. v. G. van Viegen en M. A. de Haas; Aaldert z. v. W. Koster en T. Kaman; Aalbertus z. v. G. J. van de Haar en T. van Ginkel; Albertus Jan z. v. A. van de Craats en W. van Daalen; Adrianus Anthonius z. v. M. A. Veenendaal en M. T. Reijers; Ba rend Cornelis Willem z. v. W. C. van Engelenburg en G. van de Haar; Klaas z. v. K. de Kamper en N. Versteeg; Gijs- bertha d. v. J. H. v. Appeldoorn en C. van de Pol (geb te Rhenen); Johanna Maria d. v. H. van Schuppen en M. E. Heij( geb. te Rhenen). Ondertrouwd: L. Mater en J. Muller. Gehuwd: J. G. H. Suijdendorp en E. van Barneveld; C. G. van Ginkel en A. G. Lindeboom. Overleden: Jacobus Bolderman, 78 jaar, weduwn. van: A. Bouman (overl. te Rhe nen); Cornelis Vink, 82 jaar, ongeh. (overl. te Rhenen). RHENEN Geboren: Aaltje Johanna Cornelia d. v. H. van Ginkel en J. van Laar, Ame rongen; Johanna Maria d. v. H. van Schuppen en M. E. Heij, Veenendaal; Gijsbertha d. v. J. H. van Appeldoorn en C. van de Pol, Veenendaal. Elders geboren: te Wageningen: Jansje d. v. L. van Setten en M. Blok. Ondertrouwd: L. Rini en J. Kramer. Gehuwd: A. Verwoert en G. de Jong; D. J. Verwoert en C. van Walsem. Overleden: Christina van den Bosch 87 jr., geh. gew. met P. Bochane; Elisa beth Mol, 60 jr. geh. met J. H. Roks; San- drina Paulina Houth, 81 jr. geh. gew. met A. Albers; Cornelis Vink, 82 jr. ongeh. Veenendaal. SCHERPENZEEL Geboren: Teunis z. v. T. van Setten en J. C. A. Bruggink. Overleden: Hendrik Vermeulen, mn. van H. F. v. Engelenburg. AMERONGEN Geboren: Dirk Leendert z. v. E. R. N. Laponder en J. A. M. Blankestijn; Jan netje d. v. P. Hardeman en J. de Kruif. DE KLOMP EDERVEEN Geboren: Jacob z. v. H. Kelderman en D. D. Boonzaaijer. Getrouwd: H. Methorst en A. M. Schreu- ders. RHENEN Ingekomen personen: J. Aarden gez. van Amsterdam; H. A. M. Tibben van Arn hem; A. A. Devèrs van Doorn; Sj. Strie- senau van Wageningen; H. B. Boom van Ermelo; A. E. Mulder g.m. de Waal van Amsterdam; M. A. de Waard van Zwijndrecht; J. J. A. Robertz van Utrecht; M. Los gez. van Utrecht; J. van Geenhui zen van Delft; J. H. Plas van Raalte; J. Stabij gez. van Nijmegen; W. Blaauwen- draat van Scherpenzeel; L. C. Huigen van Maurik; A. G. H.. Kool van Lochem. Vertrokken personen: P. S. Hak naar Ede; A. Albers naar Leersum; M. K. Oei naar Harmeien; M. J. Venrooij gez. naar Leusden. VEENENDAAL Oudekerk: 9.30 uur ds. D. van den Berg; 5 uur ds. A. Wisgerhof. Julianakerk: 9.30 uur cand. G. Bos van Driebergen; 5 uur ds. J. den Hoed van Wijk bij Heusden. Vredeskerk; 9 en 10.30 uur ds. A. Wis gerhof; 5 uur ds. D. van den Berg. Sionskerk: 9.30 uur ds. J. den Hoed van Wijk bij Heusden; 5 uur ds. J. van Drenth van Ede. Veeneind: 3 uur ds. P. M. van Breugem van Achterberg. Dijkstraat: 2.45 uur ds. D. van den Berg. Geref. Kerk, Petrakerk: 9.30 uur ds. O verduin; 5 uur ds. van Enk. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. van Enk; 5 uur ds. Overduin. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 9.30 en 3 uur ds. Wielenga. Chr. Geref. Kerk, Beatrixstraat: 9.30 en 5 uur ds. Langbroek. Chr. Geref. Kerk, Hoofdstraat: 9.30 en 5 uur ds. Keuning. Ger. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Ger. Gem. Syn., geb. Eltheto: 9.30 en 5 uur leesdienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. van Aalst van Baarn. Leger des Heils: 10 uur Gezinssamen komst; 12 uur Zondagsschool; 4 uur Kindersamenkomst; 6.45 uur Open luchtsamenkomst; 7.30 uur Verlos singssamenkomst. R.K. Kerk, Salvatorkerk: 8 en 10.15 uur H. Mis; 7 uur Lof. R.K. Kerk, Willibrordkerk: '8 en 10.15 uur H. Mis; 5 uur Lof. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 9 uur ds. Goedhart (Jeugddienst); 10.30 uur ds. Bos; 5.30 uur ds. Goedhart. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Kooreman; 5 uur ds. Dijkstra. Ned. Herv. (Ger.) Evang.: 10 uur ds. v. Drenth van Ede; 5 uur ds. Koele van Nijkerk. Prot. Bond: 10.30 uur mevr. ds. Laman Trip. Ger. Kerk: 10 en 5 uur ds. Couvé van Bennekom. Ger. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur lees dienst; donderdag 31 jan. 7.30 uur ds. Hofman van Zeist. Ger. Gem., Plantsoen: 10 en 5.30 uur leesdienst. R.K. Kerk: 8 uur Vroegmis; 10.15 uur Hoogmis; 7 uur Lof. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. Breugem. Oud Ger. Gem.: 10 en 6.30 uur lees dienst. ELST Ned. Herv. Kerk: zie mededeling op voorpagina. Ger. Gem.: 9.30 en 6 uur de heer van Beek van Ederveen; donderdag 31 jan. 7.15 uur ds. Mallan van Vee nendaal. Oud Ger. Gem.: 10 en 6 uur leesdienst. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: geen opgave ont vangen. Ger. Kerk: 10 en 5 uur ds. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. Burger van Utrecht. R.K. Kerk: 8 uur Vroegmis; 10.15 uur Hoogmis. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. v. Viegen. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur lees dienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur (H.A.) en 3 uur ds. Schipper. Ger. Gem.: Zaterdag 26 jan. 7.30 uur de heer v. Beek; zondag 9.30 en 2.30 uur leesdienst. Oud Ger. Gem.: 9.30 en 3 uur leesdienst; dinsdag 29 jan. 7 uur de heer Proo- yen uit Grafhorst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. Peut. Ger. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. Imperta van Wqlfheze. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. de Bruin van Ernst; 6.30 uur ds. Klootwijk. Ger. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. v. d. Veen. Ver. Vrijz. Herv.: geen dienst. „NEE zei de vrouwenstem aan de andere kant van de lijn. „Hij is niet thuus. Ze zijn op 't ogenblik bezig bij Floris Floor in Lunteren!" „Bij wie zei u vroegen we bedachtzaam. „Bij Flóór in Lunteren. Aan de Klomperweg, vlak bij die leste knik in de weg!" De plaatsaanduiding was nu be grijpelijker en dus togen we ge flankeerd door de hoog opgestapelde sneeuwmassa's naar de bedoelde „knik in de weg". En daar, in de warme kamer van de grote hofstede, met een dampen de kop thee voor zich, vonden we de man die we zochten: Reindert Borgers, eigenaar van een Eder- vcens rietdekkersbedrijf. Een be roep dat, naar hij zelf toegeeft, aan „het uutstaarven is", maar deson danks boeiend en lonend genoeg om hemzelf alsmede zijn twee zoons van 30 en 28 jaar aan het werk en in leven te houden. o-o-o Reindert Borgers (en ook zijn zoons!) is een vakkundig rietdek ker. Op zijn elfde jaar kwam hij in het vak, als opperman zoals ze dat in deze branche noemen. Het betekende dat hij dag in dag uit bosjes riet moest dragen en aan geven. Het bedrijf was van zijn va der en die had het weer overgeno men van Reindert's grootvader. „Van vader op zoon", lacht hij. Ruim veertig jaar zit hij nu in het riet, waarvan ruim dertig als zelfstandige ondernemer aan de Meikade 41. Twee van zijn vijf kin deren hebben de voetsporen van hun vader gedrukt en zodoende knappen ze nu ieder karwei met z'n drieën op. Als we hem vragen of het riet- dekken nou een moeilijk vak is, zet hij de pet achter op het hoofd en zegt dan, met een tikkeltje meelij woord ló aan: voor de leek die schijnbaar zo'n domme vraag kan stellen: „Ons werk is handwerk en gezichtswerk. Bij mijn vader heeft iemand veer tig jaar lang gewerkt, maar iets heel alleen doen, kon ie niet!" „Het is bij ons net als bij een klompenmaker. Je handen moeten het doen en je moet er kijk op heb ben. Die man, waar ik het net over had, was driftig genoeg, maar tja hij had er geen kiek op De rietdekker van tegenwoordig doet zijn werk bijna net zo als vijf tig jaar geleden. Alleen het ge reedschap mag dan iets moderner zijn, het principe is onveranderd. Ze werken voornamelijk met bossen riet en tenen (buigzame en oerster ke takjes). Waar halen ze al dat riet? „In Hollandantwoordt Borgers. „Uit Giethoorn, uit Friesland, uit Hol land en tegenwoordig hebben we ook al import, uit Oostenrijk". Maar waar laten ze al dat riet dan? Ook op die vraag weet Borgers een antwoord. „Kijk es, in de gewone woningbouw wordt een rieten dak niet toegepast. Brandgevaar, zeggen ze maar dat is niet helemaal waar. We hebben wel eens een boerderij zien branden waar niks van heel bleef dan het rieten dak. Als ze 't maar nat houwen hé.... Nee, onze klanten zijn veelal de bun_ galows en de villas of landhuizen zo als je wil. Verder schuren, hooiber gen, opslagruimten, want dat wist je misschien niet, maar een rieten dak is stukken warmer dan pannen.... 1" „De gemiddelde dikte van een rieten dak is ongeveer 30 cm. en dat gaat een mensenleeftijd mee. D'r zijn mensen die er een gruwelijke hekel aan heb ben, maar d'r zijn er ook een hoop die niks anders willen hebben. Hier ln de buurt werd een boerderij gebouwd. De pannen stonden al klaar, maar die boer wou ze er niet op hebben, 't Most riet worden!" En zodoende hebben Reindert en zijn twee zoons handen vol werk. Herhaal delijk hebben ze geprobeerd om de drie Borgensen naar het buitenland te krijgen. Met name in Duitsland en België blijkt deze vorm van dakbe dekking enorm opgang te maken. Bij onze zuiderburen hebben ze bijvoor beeld een groot villadorp, waarvan de daken van riet moeten zijn. Geen wonder dat ze proberen om vakbekwame krachten uit het lage landje aan de zee weg te lokken. Maar Reindert Borgers en zijn zoons doen dat niet. „We hebbem hier waark zat", zeggen ze en daarom zal het riet voorlopig nog wel aan de Meikade een belangrijk middel van bestaan blijven. Goed van Van der Zee gaat langer mee. HOOFDSTRAAT 75 voortgaan met onzé uitverkoop tot iedereen van onze ongehoord lage prijzen heeft kunnen profiteren. Nog slechts korte tijd voor iedereen een zee van koopjes. MOOIE COMPLETE SLAAPKAMER-AMEUBLEMENTEN 2 persoons nu 119, 1 persoons nu 92,50 Prima BEDSTELLEN 2 pers. nu 59,50 Prima BEDSTELLEN 1 pers. nu 39,50 Alles met volle garantie. Mooie gestikte DEKENS 19.75 Prachtige 2 pers. half wollen DEKENS v.a17,75 Grote zuiver wollen DEKENS van 59,— nu 44,90 DIVANBEDDEN ƒ29,50 nu 23.75 Prachtige LAKENS 2 pers. nu 6,95 Bijpassende SLOPEN 1.89 Schitterende Dames PYAMA 6,95 INTERLOCK voor dames, heren en kinderen ver beneden de prijs. Mooie BADHANDDOEKEN v.a1,49 Kom zelf eens kijken want er is teveel om op te noemen. Verder op alle artikelen buiten de uitverkoop 10°/o KORTING. VEENENDAAL GORTSTR.39 TELEF. 2321

De Vallei | 1963 | | pagina 2