Hond aan lot overgelaten: f120,- boete maken het eerste 10-tal vol 3 goud repen SPECULAAS GOEDKOPER ZELFGLANSWAS MACARONI GRATIS KWIXOP 25 3e ronde zaalvoetbaltoernooi Scherpenzeel alleen enT,EN SCHERPENZEEL 0 t Vermoeid VC Veenendaal ontkwam aan dreigende nederlaag tegen Cito2-2 ARAM Drcomzegels sparen gaat zo gemakkelijk: succes-C AM ERA 25ctWAS ijzersterke 1/ TRAPS KELT ER FRANSE POEDEL leuke DRIEWIELER Forellen-heren wonnen met 10-3 Juf nam afscheid V. A. B. KIRPESTEIN CITY-MOTORS-EDE VO LLEYBAL: TAFELTENNIS RITAC DEGRADEERT Zaterdagmiddag VC Veenendaal SVV beslissend voor kampioenschap VC Veenendaal dames boden Armade verwoede tegenstand 1-3 Op veler verzoek de tophits van de speelgoedactie. GRULIGHTGLOE1LAMPEN GOEDKOPER GOEDKOPER grote doos wrijf- was of vloeibare of zelfglans-0,8 TWEEDE BLAD „DE VALLEI" WOENSDAG 6 MAART 1963 Nr. 19 „Er zijn talrijke wegen die men kan inslaan als men van een hond af wil," zo zei de Utrechtse politierechter tijdens een zitting tegen de zestigjarige magazijnchef A. H. uit Rhenen, die zich moest verant woorden wegens mishandeling van een hond- Het betrof een Bouvier, waarvan verdachte zich al zeven jaar de eigenaar had genoemd. „Men zou zo zeggen dat men na zeven jaar aan zo'n dier gehecht zou zijn," meende de rechter. „Bent u een dierenliefhebber?" zo vroeg hij aan verdachte. „Ja, dat ben ik," was het antwoord. Deze zette hierop uiteen hoe hij al di verse malen door de hond op kosten was gejaagd, door ongelukken die het beest had veroorzaakt. Omdat hij hem thuis niet meer kon verdragen besloot hij op om streeks december j.l. om de hond naar een asiel in Amerongen te brengen. Daar wei gerde men echter om de hond op te ne men. Verdachte verklaarde de rechter, dat hij zich niet schoon wilde praten voor wat hij Leen ten einde raad met de hond had gedaan. Toen hem duidelijk was ge worden dat het asiel de hond weigerde, v/as hij ermee het bos ingelopen en bond het dier vast aan een boom. Twee dagen en nachten waarin het matig vroor, bracht de hond „Bob" vastgebonden aan de boom door alvorens hij door een melkboer werd gevonden. „U had bijv. naar de politie kunnen gaan", zo deed de officier aan verdachte een mogelijkheid aan de hand. Doordat hij over zijn toeren was had hij niet zo gauw aan andere mogelijkheden gedacht, antwoordde deze. Het deed de officier genoegen dat de man inzag wreed te hebben gehandeld. Naar zijn mening maakte hij geen ongun stige indruk, doch gedane zaken nemen Het herenzevental van de Rhenense Zwem- en Poloclub „De Forellen" speel de zondagavond in Hilversum aan de Ka pelstraat een competitiewedstrijd tegen „De Vest" uit Naarden. De Rhenense polo-ers deden het weer best. Zij won nen met maar liefst 10-3. Al direct na het beginsignaal zag Matthijs Geurts kans de score te openen met een hard schot op afstand 1-0. Eep Landman had de bal keurig op hem teruggespeeld toen hij door twee spelers van De Vest werd aangevallen, waardoor Geurts vrij speel kreeg. Sjors Jansen maakte er direct daarop met een strak schot 2-0 van. Een even later door de zelfde speler werd genomen corner werd benut door Piet de Zwarte die met een handig truckje de Vest-doelman het na kijken bezorgde 3-0. Ton van Dijk bracht de stand op 4-0 en Piet de Zwarte maakte er met een boogballetje 5-0 van Een fou tieve uitspeelbal, door de scheidsrechter over het hoofd gezien, bezorgde De Vest juist voor ïust het eerste tegenpunt, on houdbaar voor doelman Brouwer 5-1. De tweede helft begon met een mooie combinatie Geurts-Landman en het werd 6-1 met een keurig schot van Landman in de uiterste hoek. Een bliksemsnelle door braak van De Vest bracht de stand op 6-2, waarna Ton van Dijk op zijn eentje snel naar voren zwom om de stand op te voeren tot 7-2. Een vrije worp, genomen door Geurts gaf Ton van Dijk opnieuw de kans om te scoren, waarvan hij dan ook dankbaar gebruik maakte 8-2. Dezelfde speler gaf vervolgens een héél ver schot af dat onfeilbaar doel trof 9-2. Even later herhaalde hij dit „kunstje" en de stand was toen 10-2. Door een fout in de Fo rellen-verdediging kreeg De Vest nog gelegenheid doelman Brouwer voor de derde maal in deze aantrekkelijke wed strijd te passeren, waarmee de eindstand kwam. 10-3. nu eenmaal geen keer, aldus de officier. Hij eiste een boete van 120,— en een week voorwaardelijke gevangenisstraf. Op vragen van de kant van de politie rechter deelde veidéchte mee dat de hond inmiddels toch in het asiel een tehuis heeft gevonden. Thuis, had een andere hond de plaats van de Bouvier ingeno men. Een herder, zo zei verdachte, die zijn veel rustiger Het vonnis luidde conform de eis. SCHAKEN Maandag 4 maart j.l. werden in de Ritmeesterkantine de onderlinge wed strijden voor de schaakclub voortgezet. In tegenstelling tot andere verenigingen die vaak klagen over de opkomst der training is bij de schaakclub de animo voor deze onderlinge competitie vaak zeer groot. De prettige sfeer en de een heid zal hier niet vreemd aan zijn. De onderlinge competitie wordt op de maandagavonden gespeeld in voor noemde kantine, de aanvangstijden zijn plm. half acht. De persoonlijke uit slagen zijn: Keuning M. v. Dijk10 A. v. Beek v. Ginkel 01 A. v. d. Bovenkamp R. Sukkel 10 Anbeek P. Keuning01 v. Bentum v. Asselt 01 Elenbaas Heykamp 01 Blankenspoor L. Luchsinger 01 M. v. d. Bovenkamp G. R. Kets 10 J. Boelens Kruithof Jr10 L. Ebskamp E. v. Ravenswaay 10 P. Perton De Kleuver01 H. v. Doorn Achterberg01 Ter Hogt C. Beyer 10 De volgende hangpartijen werden uitgespeeld. Keuning Baars 01 Heykamp M. v. d. Bovenkamp V2-1/: G. R. Kets Heykamp V2-1/: kei risico genomen. De zwakke reserve werd niet meer in het team opgenomen en met bekeken aanvallen en vooral goed serveren werden de VCV-sters onder druk gezet. Toch was het begin voor VCV- 4-2 terwijl de VCV-sters ook de laatste fase de Amsterdamsen nog konden bedrei gen doordat Hannie Lammers met haar services de Armada-defensie kon verras sen, zo nu en dan gesteund door de ac curate netverdediging. Armada trok ten slotte toch met 15-12 aan het langste eind, doch voor de VCV-sters mag deze wed strijd er een zijn, waarop met genoegen wordt teruggekeken. Het tweede herenteam bleef in trecht concurrent Polonia III met 3-1 de baas. Deze mooie zege brengt de VCV-ers de tweede plaats achter het onbereikbare Valboval III. Een mooi sukses voor dit uitstekende jonge team. Het 3e herenteam verloor met 3-0 van Polonia V. Na twaalf jaar aan de kleuterschoool verbonden te zijn geweest, eerst als leid ster en de laatste acht jaar als hoofdleid ster, heeft mej. G. M. van de Weg met ingang van 18 februari 1963 onslag aan gevraagd. In haar plaats is benoemd mevr. Looijsen-de Boer, die tijdelijk de functie van hoofdleidster zal waarnemen. Op don derdag 14 februari had mej. Van de Weg reeds afscheid genomen van de kleuters en het overige personeel van de school. Diverse spelletjes werden toen opgevoerd en 's middags werden de kleuters verrast met een poppenkast en boden zij „juf" allerlei cadeautjes aan. Onder zeer grote belangstelling werd woensdag het huwe lijk voltrokken tussen mej. G. M. van de Weg en L. Kruithof. Een paar klassen kleuters met hun moeders waren bij de huwelijksinzegening in de Ned. Herv. Kerk aanwezig. Het bruidspaar werd door de kleuters toegezongen. Zeer velen kwa men het bruidspaar en ouders feliciteren I tijdens de receptie die van 4 tot 5 uur in hotel Schimmel werd gehouden. Zij gaan zich vestigen te Genemuiden waar de heer Kruithof is tewerkgesteld op de secretarie. GESPAARD Gedurende de maand februari werd bij de rijkspostspaarbank alhier ingelegd 33.889,02 en terugbetaald 14.119,85. BRAND BIJTIJDS ONTDEKT Toen vrijdagavond omstreeks halfacht de knecht van de heer Velthuizen van de boerdery Heintjeskamp, uit het dorp te rug keerde, zag hij een vonkenregen uit de schoorsteen komen. Zijn eerste werk was de vrijwillige brandweer uit Scher- penzeel waarschuwen, die spoedig daarop ter plaatse was en direct begon met het rieten dak nat te houden. Vervolgens werd met een ramoneur de schoorsteen onder handen genomen en dit bleek geen overdadige luxe te zijn want een teil vol vuur kwam naar beneden. Een geluk dat het begin van brand tijdig ont dekt werd anders waren de gevolgen niet te overzien geweest met de stallen vol met vee. Voor de komst van de knecht was er niemand op de boerderij aanwezig. Na twee uur te hebben gewerkt kon de brand weer inrukken. VEENENDAAL Een week voordat in Veenendaal de VCV-heren de strijd gaan aanbinden met SVV met als inzet het kampioenschap, kwam de derde kanshebber op de titel, Cito uit Zeist, bjj VC Veenendaal op bezoek. De VCV-ers waren niet volledig en konden door omstandigheden niet beschikken over een reserve. Het team maakte een wat ver moeide indruk en dit wreekte zich vooral in de defensie, waarin men vaak zeer traag reageerde. De VCV-aanval draaide deze middag weer op volle toeren. In de Overg. Klasse is Ritac nu officieel gedegradeerd. Het leed in Haarsteeg tegen Victoria '51 een 6-4 nederlaag en moet vol gend jaar proberen het verloren terrein terug te halen. Ook de positie van RTTV uit Rhenen is weinig hoopgevend. De an dere twee teams die de fatale plaatsen zullen gaan bezetten zyn nog niet bekend maar de twee overige teams uit de Geld. Vallei, n.l. Swift en Climax zijn hiervoor ernstige gegadigden. Victoria '51 kreeg wegens niet opkomen tegen Swift twee punten mindering en staat nu nog op één punt onder Climax dat met 6-4 van Tios verloor. Deze week is voor de Veenendalers vrij belangrijk daar er twee inhaalwedstrijden op het programma staan. Tegens OTTC in Oss zal er wel weinig eer te behalen zijn maar als men van Victoria '51 zou weten te winnen dan staat dit team voorlopig weer op drie punten achterstand. In de wedstrijd tegen Tios heeft Cli max zijn huid zo duur mogelijk verkocht en eerst in de laatste game van de laatste partij werd de nederlaag definitief. Vermeer kwam deze keer goed voor de dag Hij won in een tactisch gespeelde par tij van de geroutineerde Muller en ver sloeg ook Bouwman in drie games na in de tweede game een-20-16 achterstand te hebben ingelopen. Tegen Tardijn echter had Vermeer niet veel in te brengen. Van Manen w st eveneens van Bouwman te wmnen maar moest in beide andere te genstanders z'n meerderen erkennen. Van Dam bezorgde Bouwman- z'n derde ne derlaag maar had tegen Muller geen schijn van kans. Daar de Climaxspelers eveneens het dubbelspel kansloos verlo ren hadden moest de laatste wedstrijd tuss enTardijn en v. Dam de beslissing brengen. Dit was meteen de mooiste wed strijd van de avond. Plotseling had v. Dam z'n goede aanvalsslag weer te pak ken terwijl Tardijn z'n prachtige verdedi ging afwisselde met onverwachte tegen aanvallen. Nadat beide spelers een game hadden gewonnen rees in de derde game het spel tot grote hoogte. Een verwoed aanvallende v. Dam zag de onmogelijkste ballen door Tardijn teruggebracht. Bij een 10-10 stand was nog van alles mogelijk maar toen kreeg Tardijn enkele keren de hulp van het net en nam een kleine voor sprong. Dit gaf hem zoveel zelfvertrouwen dat hij practisch geen fout meer maakte en met 21-12 de partij en daarmee de gehele wedstrijd in het voordeel van Tios besliste. Vooral Ad Slik en Gert van de Boven kamp kwamen daarin tot een goede pres tatie. Piet van de Bosch blonk weer uit door zijn uitgekookte plaatsballen. Dat on danks dat hier twee uitstekende teams te gen elkaar speelden, het toch geen groot se wedstrijd is geworden mag voor een deel ook worden geschreven op rekening van het feit, dat deze overigens prach tige zaal te laag en te klein is om zich volledig uit te kunnen spelen. Beide teams bevochten behalve elkaar, tevens nog het lage plafond, dat menige goede set-up en redding verijdelde. Zowel VC Veenendaal als Cito liepen in het begin hard van stapel. Felle aan vallen dreunden keer op keer in de resp. defensies, doch via 5-5 kon het was tacl tischer spelende VC Veenendaal zich los maken. Een time-out bij 13-9 voor VCV liep hun aanval en tot groot verdriet van de vele VCV-supporters bleek de slag kracht der VCV-ers verdwenen. Met 13-15 won Cito de eerste set. In de 2e set vrijwel eenzelfde beeld. Weer kwamen de VCV- ers voor te staan: 8-5, doch weer herstel de Cito zich schitterend; profiterend van een VCV-inzinking joegen zij 10 ser vices achterelkaar door de trage en wij felende VCV-defensie en zo stonden zij op een onaantastbaar schijnende 0-2 voor sprong: VC Veenendaal kon nog slechts gelijkspelen! De bikkelharde wedstrijdmentaliteit van het VCV-team gaf de Veenendalers echter krachten om deze zware teleurstelling te incasseren. Drie services van Roel Sipkema in het achterveld niet erg op dreef deze mid dag en goede smashes van Gert van de Bovenkamp brachten een 8-4 voorsprong. Voer spanning zorgden de Cito-ers echter toen zij met fraaie aanvallen de achter stand nivelleerden: 10-10. Een fraaie blok van Bovenschen en Bos voorkwam ver der onneil en zonder veel inspanning pro fiteerde VC Veenendaal nu van de fouten van Cite: 15-10. In de vierde en laatste set kwam VC Veenendaal door wat ongelukjes in de de fensie met 4-7 achter te staan. Twee ser vices van de weer in topvorm spelende Ad Slik, bloks van Sipkema en Bos gaven de VCV-ers de kans langzaam in te lo pen: 10-10. Een zeer mooie plaatsbal van Dick Bo venschen maakte 11-10 en ineens was het gebeurd met de laatste Cito-tegenstand en kon VC Veenendaal toch nog een draw binnenha'cn. In de zaal van de Herv. Ulo aan de Wes tersingel spelen zaterdagmiddag (16.15) de herenteams van VC Veenendaal en SVV tegen elkaar met als inzet het kampioen schap. Voor de Veenendalers is deze wed strijd nog moeilijker dan voor de Utrech ters, daar zij beslist moeten winnen om rr.ee te kunnen blijven praten in de uiterst enerverende race tussen de beide teams naar het kampioenschap. In Utrecht bezorgden de VCV-ers SVV de eerste en enige nederlaag, die dit team deze competitie heeft geleden. Door on gelukkige gelijke spelen tegen zwakkere tegenstanders in het begin der competi tie hebben de VCV-ers momenteel toch nog drie verliespunten meer dan SVV. Men moet echter in het oog houden, dat de VCV-ers vrijwel alle zware tegenstan ders reeds hebben gehad in de tweede helft der competitie, terwijl SVV nog de wedstrijden tegen Phylos, USS en niet te vergeten in Culemborg tegen Forti en in Zeist tegen Cito wachten. Kortom winnen de Veenendalers dan zijn hun kansen op het kampioenschap zeer reeël. Het zal voor de VCV-ers echter een zeer moeilijke opgave worden. Technisch zijn de SVV-ers wellicht wat beter, terwijl hun aanval beslist niet zwakker is dan die van VC Veenendaal. Op één belangrijk punt zijn de VCV-ers echter belangrijk in het voordeel: zij hebben een veel betere wedstrijdmentalitit en dit gevoegd bij het voordeel van spelen in eigen zaal kon wel eens de beslissing ten voordele van VCV doen uitvallen. Zaterdagmiddag werd in de eierhal de derde ronde gespeeld van het zaalvoet baltoernooi, georganiseerd door de voetbalvereniging Scherpenzeel. In de wed strijd tussen de Valleivogels en de zaterdagploeg van Scherpenzeel kwamen niet de spelers van de eerste elftallen in het veld. De spelers van de Vogels gaven er de voorkeur aan om op het eigen terrein in de sneeuw te oefenen, het zaterdag elftal van Scherpenzeel speelde een vriendschappelijke wedstrijd tegen Rood-Wit in Putten. De reserves van beide clubs traden nu tegen elkaar aan waarbij bleek dat de blauwwitten, welke over een groter aantal spelers beschikken, veruit de beste ploeg hadden. Voor de rust wogen beide ploegen aardig tegen elkaar op, Scherpenzeel kwam toen niet verder dan een 6-4 voorsprong. In de tweede opstelling was het al gauw met de Vogelsploeg gebeurd. De doelpunten kwamen nu aan de lopende band en het einde kwam met een 17-8 overwinning voor de Scherpenzeelploeg. De wedstrijd tussen Woudenberg en de zondagploeg van Scherpenzeel werd gekenmerkt door uiterst sportief en technisch zeer goed spel, waarbij de Scherpenzeelploeg liet zien wat meer in zijn mars te hebben dan hun tegen standers. Woudenberg wist het eerste doelpunt te scoren maar de blauw witten maakten spoedig gelijk. Na deze treffer was het hek van de dam en de treffers kwamen met de regelmaat van een klok, waardoor Woudenberg bij de wisseling tegen een 8-2 achterstand op keek. In de tweede opstelling gaven de geelzwarten beter partij maar ook nu voerden de blauwwitten de boventoon. Het einde kwam met een 17-7 over winning voor de Scherpenzelers. Door deze uitslagen eindigde de zon dagploeg van Scherpenzeel als eerste met 5 punten, de ploeg van Valleivogels eindigde als tweede met 3 punten en Woudenberg en de zaterdagploeg van SCHERPENZEEL VERLOOR Een met 4 invallers uitkomend zater dagelftal van Scherpenzeel speelde za terdagmiddag een vriendschappelijke wedstrijd tegen Rood Wit in Putten. Op het moeilijk bespeelbare terrein hebben beide elftallen elkaar op spor tieve wijze bekampt, de technisch bete re blauwwitten mcesten echter in hun wat feller op de bal spelende tegen standers hun meerdere erkennen en verloren met 5-2, na een 3-0 ruststand. Scherpenzeel eindigden gelijk met elk 2 punten. Deze ploegen spelen a.s. za terdag tegen elkaar om de derde en vierde prijs. Evenals vorige weken speelden ook nu twee jeugdploegen van Scherpenzeel tegen ploegen van Valleivogels en Wou denberg. De aspirantenploeg van Scher penzeel wist in een leuke wedstrijd hun dorpsgenoten van Valleivogels met 4-2 te verslaan. Dezelfde ploeg speelde later ook tegen hun wat zwaardere tegen standers uit Woudenberg en moest in deze wedstrijd met een 7-4 nederlaag genoegen nemen. Het eerste damesteam heeft in de thuis wedstrijd zaterdagmiddag fel van zich afgebeten tegen het bezoekende Armada. In de eerste set werden de VCV-sters nog zwaar overklast door het homogene en pittige Armada (1-15), doch in de tweede set was het een fel vechtend VCV-team onder enthousiaste aanvoering van de uit stekende Wil Versteeg, dat pas in het laat ste deel van de set het hoofd moest bui gen: 10-15. In deze set hadden vooral Ada Smit verdedigend en Jannie Brouwers in het serveervak en aanvallend goede din gen laten zien hoewel laatstgenoemde erg onrustig speelde. In de derde set kwam Armada snel aan een grote voorsprong: 9-4 doch harde ser vices van Hans van Schuppen en vooral de goede smashes van Wil Versteeg (uit goede set-ups van Betteko Jansen) brach ten VC Veenendaal ineens voor met 13-10. Armada putte nog moed en twee punten uit een time-out, doch wederom was het Wil Versteeg, die met keiharde services de Armada-meisjes het nakijken gaf: 15-13 en VC Veenendaal had voor de tweede maal in deze competitie een set gewon nen! In de vierde set heeft Armada geen en- (33) De neger, die het huis, waar Agua en de zij nen verborgen zitten, rakelings passeert, is de eer ste van een lange rij. Vol ontzetting staart Agua vanuit zijn schuilplaats naar de droeve optocht, die onder het raam aan hen voorbij trekt. In trage, wiegende gang sjokken tientallen kamelen door de straat. De met speren en schild bewapende negers op hun ruggen schreeuwen en joelen en heffen dreigend hun stokken boven de hoofden van hun ongelukkige gevangenen Eindelijk, als de laat ste kamelen in de avondschemering verdwenen zijn, wendt Agua, rood van woede, zich tot zijn mannen. „We staan hier machteloos", zegt hij hees. „Terug naar de sloep!" (wordt vervolgd) nieuwe droomwensen vi> vlJ vl> ^p ^p ^p ^p ^p ^p ^p ^p ^p ^p ^P 'u 1) Koop een zegel a 10 ct. bij elke gulden boodschappen 2) Koop een zegel a IC ct. bij elke 3 pakjes margarine 250 gram koffie of 50 3) Koop een zecjel a 10 ct. bi| elke Z5U gram aram Oploskoffie De veelgevraagde Junior-Super. Regelbare afstandinstelling, tijd- en momentinstelling. Twee diafragma's. Gesynchroniseerde flitsaansluiting. Heldere optische zoeker. Verstelbaar geelfilter. Schroef- nippel voor statief. Een jaar volledige garantie. Winkelprijs zqker f23,75. Leverbaar na 1 april. Droomprijs: slechts IOO spaarxegels! WEEKRECLAME melk - puur - mdx/mokka van somen <50 c', voor bij eik pakje thee of doosje zakjes thee Weekreclames zijn geldig van 6 t/m 12 maart '63 150 Watt lamp 100 Watt lamp 75 Watt lamp 60 Watt lamp 110 40 Watt lamp 70 90 Kogellamp 75 Watt 75 85 Lïchtsfoppen 6 Amp. 5 st. 50 70 10 Amp. 5 st. 50 WEEKRECLAME Am an de!speculaas of 50 O IR JPHR WEEKRECLAME Mayonaise pot 142-83 tube 59 Frites-saus pot 98 Slasaus fles 100-79 Grote ontbijtkoek 52 Koningskoek 78 Kandijkóek 78 Honingkoek 70 Yruchtenkoek 85 KOKOSRINGEN 77 LANGE VINGERS 50 WENER KOEKEN 65 Pindakaas pot 85 Chocoladepasta pot 85 Appelstroop blik 92 pot 76-65 V* U. blik WEEKRECLAME Bij elke fles of 2 tubes tomatenketchup VLUGKOKENDE HOORNTJES WEEKRECLAME zonder drojjen- zonder nadweilen WERKBORSTEL 49-25 STAALWOL65 zeepsponsjes 5 st. POSTZEGELLUCIFERS (Bloemenserie) 28 WEEKRECLAME Altijd De Gruyter's Snoepje van de Week voor slechts 15 ct. bij f 4,- De Gruytermerk-artikelen. Elke week met n leuke verrassing. Luister naar het interessante. De Gruyter-programma „Met De Gruyter de wereld rond" op radio Luxemburg (208 m.). Aanstaande zondag 3 maart van 12.45-13.00 uur. Merk: Ferbedo Go-Cart. Nylongelagerde wielen en zware banden. Verstel bare zitting en pedalen. Glanzend gemoffeld. Een droom! Winkelprijs in deze kwaliteit zeker f 59,50 Leverbaar na 1 april. Droomprijs: 100 zegels -f- f 25,- bijbetaling of 350 zegels. Met diepzwarte, wasbare kroesvacht en waakse schitteroogjes. Ook leuk voor in de auto. Sterk West-Duits fabrikaat. Winkelprijs zeker f 11,85. Leverbaar na 1 april. Droomprijsslechts 75 spaar zegels! Hoogtezon infraroodlamp Tuinstoel 200 zegels +f 39 100 zegels f4,50 (of 590 zegels) (of 145 zegels). 10-Transistor 6-Transistor Snelkookpan radio radio Keukenklok 200 zegels-tf 17 200 zegels t 29 200 zegels f 17 100 zegels f 16 (of 370 zegels). (of. 490 zegels). (of 370 zegels), (of 260 zegels). A/erk: Ferbedo. Modern en sterk. Geheel demonteerbaar, verstelbare rugsteun. Compleet met moersleutel. Vernikkeld stuur. Winkelprijs in deze uitvoering zeker f 22,75. Leverbaar na 1 april. Droomprijs: 100 zegels -f- 5,- bijbetaling of 150 «egels, Altijd'n kassabon voor 10% korting. DE GRUYTER OH BETERE Cl I WAAR PROCENT DE GRUYTER

De Vallei | 1963 | | pagina 4