YEENENDAALSE Let op dit embleem WINKELIERSVER. v»»™ va„ dit embleem 4 INNERLIJK UITLEVEN OP JE KAMER „JEANETTE" In Veenendaal zijn 100 winkels VANAF VANDAAG Vraag Uw winkelier om jubileumspaarxegels het levert U winst op Behang Henny Jansen VRAAG EN AANBOD DERDE BLAD „DE VALLEI" VRIJDAG 19 APRIL 1963 Nr. 32 GROEIEN IN EEN KLEINE RUIMTE Innerlijk leven Benutting van de ruimte Wat nu nog Voor een nieuwe Hoed Sjaal of Handschoenen naar Dameshoedenzaak DE LEZER" Houdt U het in de gaten, het is belangrijk voor U Vandaag is de grote dag waarop de meest grandioze actie begint, die de Veenendaalse Winkeliersvereniging ooit gevoerd heeft. De unieke JUBILEUMSPAARACTIE, die ter ere van het 40-jarig bestaan werd ontworpen, waaraan iedereen mee kan doen, en die voor iedereen winst oplevert. Spaarzegels zijn natuurlijk niets nieuws, maar de Veenendaalse Winkeliersvereniging doet het beter le U koopt prettig, zoals U gewend bent, bij de beste speciaalzaken (gegarandeerde merkartikelen, voorlichting, service) 2e U verdient zonder moeite 10 GULDEN op elke 50 gulden spaar geld. 3e Bovendien kunt U regelmatig profiteren van de zeer gunstige premie-aanbiedingen. De lijst van deelnemers is vermeld in het huis-aan-huis bezorgde spaarboekje, en in de speciale editie van de „VEENSE TOONBANK", die U een dezer dagen in Uw brievenbus krijgt. Te koop Gevraagd Aangeboden Woningruil Te huur Diversen reserve vrachtwagen-chauffeur magazijnbediende KRAAN EN VAN KUYK N.V. De tieners, die een eigen kamer heb ben - en het zijn er lang niet alle - moeten in die kamer meestal woeke ren met de ruimte. Want het is meestal zó, dat als je als jongen of meisje van een jaar of 18 een eigen kamer krijgt toebedeeld, deze nu niet direct de grootste van het huis is. Je moet je dus in een vaak te kleine ruimte met geringe middelen behelpen. Je moet ook voorwaarden weten te scheppen, die je geestelijke groei niet in de weg staan. Laat ik even zeggen, wat ik bedoel. In de laatste jaren voor al, is de medische wetenschap bezig met onderzoekingen over de psycho-soma- tiek. Het woord ziet er duurder uit dan het is, want het betekent eenvoudig. Door Armand Verveer dat er relatie bestaat tussen geest en lichaam. Psycho komt van psyche en betekent ziel of geest, soma betekent lichaam. De psycho-somatiek bestu deert dus de wederzijdse beïnvloeding van lichaam en geest. Wij hebben het allemaal wel eens ervaren. Als je kies pijn hebt (lichamelijk), dan heeft dit invloed op ons humeur (geestelijk). Heeft iemand je blij verrast, dan voel je neiging om een gat in de lucht te springen. Het is of je, zelfs na een zware schooldag, alle moeheid van je af voelt vallen. Heb je een gezellige kamer, dan vertoef je er graag en zijn er voorwaarden geschapen voor ver dere geestelijke groei. Hier in je ka mer krijg je de kans je zelf te ont dekken. Heb je gelegenheid door studie je kennis te vergroten. Daarom is het de moeite waard aandacht te geven aan de dingen in je kamer. Daar het op het innerlijk aankomt, is het nodig, dat wij ons behalve bui tenshuis, bijvoorbeeld in jazz-kelders en espressobars - waar ik overigens niets tegen heb - op zijn tijd ook uit leven binnenskamers. Innerlijk uitle ven gaat nu eenmaal beter op een ver trouwd plekje. Kijk maar eens naar dat leuke meisje (zie foto) dat zo heer lijk luisterend nageniet van de melo dieën uit de West Side Story. Ze be leeft als het ware opnieuw de onder gane emoties. Haar mannelijke leef tijdgenoot (zie foto) beoefent zelf actief de muziek. Dat kun je zien aan de trompet op zijn „secretaire" en de man doline op zijn bijna lege boekenplank Blameer hem niet om die schrale boekenplank, dat is zijn goed recht. Hij is immers vrij zijn kamer in te richten, zoals hij dat zelf wil? Zelfs om één boek op zijn boekenplank te hebben. Een ander heeft misschien boeken twee meter hoog opgestapeld aan alle vier wanden, omdat zijn leeshonger onver zadigbaar is. Weer een ander zal een complete knutsel-tafel naast zijn bed hebben staan, omdat knutselen zijn grote liefde is. Ik weet een meisje, dat een levens grote reproduktie van een zelf-portret van Rembrand in haar kamer - nau welijks 3,5 x 4 m - heeft staan. Never mind! Het voornaamste is dat je je hap py voelt. Waar het in een kleine kamer voor al op aankomt, is, het interieur ten volle dienstbaar maken aan de woon functie. Ieder stukje moet zinvol benut worden. Maar waar beginnen we? Begin bij een centraal punt. Heb je alleen een werk- of studeerkamer in te richten, begin dan een tafel en een stoel te plaatsen (vergeet niet een goe de leeslamp op of bij de tafel). Is deze studeerkamer ook slaapkamer, dan plaats je behalve tafel en stoel, een bed. Om ruimte te besparen is een op- klapbed heel geschikt. De plank boven het opklapbed kun je benutten voor boeken of versierings elementen, zoals een beeldhouwwerk je, een vaasje, e.d. Om deze primaire meubels heen, groepeer je de overige meubels en woninginrichtings attributen. Bijzetta feltje voor een pick-up bijvoorbeeld of radio. Een boekenplank of boekenkast je, als je kamer wat groter is. Inge steld op de aanwas van de boeken- voorraad is de zogenaamde combinatie- boekenkast. Deze bestaat uit losse een- groen zijn passieve kleuren. Je kunt natuurlijk ook actieve en passieve kleuren combineren. Behalve deze psychologische werking vervullen de kleuren nog andere func ties. Rood bijvoorbeeld heeft de eigen schap opdringend te zijn. Het is alsof deze kleur op je toekomt. Bovendien doet deze kleur warm aan. Heb je een kamer waar niet veel zon komt, dan kun je op een of meer wanden rood of schakeringen hiervan aanbrengen, waardoor je kamer warmer lijkt. Blauw is precies het tegenovergestel de van rood. Het is een kleur die koel Ondergane emoties herbelevend. Innerlijk uitleven met muziek. heden, die zodanig met elkaar kunnen worden gecombineerd, dat eenzelfde model er precies boven of naast kan worden geplaatst, zodat de ruimte ver dubbeld wordt. Overigens niet alleen voor de boekenkast bestaat dit com binatie-principe, maar ook voor andere meubelen die heel toepasselijk combinatie-meubelen heten. Voor de meisjes is een toilettafeltje belangrijk. Er bestaan diverse combi naties van bed en toiletkastje. En ach, het hoeft allemaal niet zo duur te zijn. Hoeveel ben je niet kwijt als je een bromfiets koopt Pas er echter voor op, dat de kamer niet te vol wordt. Er moet voldoende ruimte overblijven om je er gemakke lijk in te kunnen bewegen. Met tafel, stoel en bed, is eigenlijk het belangrijkste gebeurd. Wat nu nog? Sfeer scheppen. Dat moet je voor je zelf doen, want ieder mens heeft een eigen karakter. Daarom hangt er in elke kamer, af hankelijk van iemands persoonlijkheid, een andere sfeer. Sfeer krijgt je bij voorbeeld, door een harmonisch ver band te leggen tussen de dingen. Geen antieke stoel bij een grotendeels sta len schrijfbureau om het eens extra extreem te stellen. Ook met kleuren kun 'n bepaalde sfeer oproepen in je kamer. Er zijn kleuren, die je tot actie, werkzaamheid brengen z.g. actieve kleuren en de andere die je rustig, passief maken zijn de passieve kleuren. Geel, oranje, rood of nuances hiervan prikkelen tot activiteit. Blauw, paars, aandoet. Heb je 't geluk in een zon nige kamer in de letterlijke zin van het woord, te wonen, breng er dan wat blauw in aan. Zo kun je gevoelsmatig warmte-evenwicht bereiken. Blauw wekt ook de indruk terug te wijken. Hoofdstraat 47 - Veenendaal - Tel. 2462 Het is alsof blauw van je afgaat. Wil je je kamer wat groter doen lijken, werk dan met blauw. Groen is zowel wat warmte-werking als functie be treft, volkomen neutraal. Over de har monie van de kleuren? Dat is moeilijk; wat de één harmonisch vindt, vindt de ander afschuwelijk. Maar toch be staat er een algemene richtlijn. Kleu ren, die in het kleurenspectrum direct op elkaar volgen, harmoniëren het minst met elkaar. Rood en oranje dus niet, geel en blauw wel, geel en groen weer niet, enzovoorts. Denk erom, als ik hier een kleur noem, bijvoorbeeld blauw, dat ik er tevens alle schakeringen onder versta. Want er zijn oneindig veel tinten blauw, die niettemin de beschreven eigenschappen van blauw in min of meerdere mate hebben. Onvergeeflijk. Ik heb iets heel be langrijks vergeten. Namelijk de vloer. Vóór alles komt natuurlijk de vloer bedekking. De vloer is immers de plaats waar alle meubels op staan en het hele verkeer in je kamer overheen „rolt". Eerste voorwaarde voor de vloerbedekking is, dat-ie sterk moet zijn. Als je bezoek krijgt of een feestje wilt bouwen op je kamer, moet de vloer tegen een stootje kunnen. Heb je niet voldoende geld, op een zolder kamer kun je zelf de planken beitsen. Kun je je wat meer permitteren, dan heb je ruime keus. Naar smaak en „kapitaalkracht" heb je keuze tussen linoleumvloeren, twisted mattings, en vele andere soorten meer. Advies kun je altijd krijgen - vrijblijvend - bij de dichtstbijzijnde woninginrichter. En niet alleen over de vloerbedekking, maar over de hele inrichting van je kamer. Laat je bij de inrichting van je kamer door drie principes leiden, dan kom je er altijd wel uit. Deze drie principes zijn: nut, gemak en mooiheid. Een doelmatigheidsprincipe, een esthe tisch principe, en eigenlijk een aflei ding van het eerste: gemak. De dingen in je kamer moeten nuttig zijn, mooi en je moet er reuze gemak van heb ben. Als je de voornaamste dingen in je kamer hebt staan, wacht dan met het overige tot je vertrouwd bent met de spullen, die je hebt. Het risico tegen een tafeltje te moe ten aankijken, dat achteraf bezien niet past in je kamer, verklein je op deze manier. Geachte redakteur, Tot m'n verbazing las ik in „De Val lei" van 12 april j.l. in een recentie van een uitvoering van de Amerongse voet balvereniging DVSA, dat men nog en kele uren gezellig bijeen bleef „onder de muzikale tonen van de Clift Band uit Eist." Ik kan U n.l. verzekeren, dat de Clift Band uit Eist niet meer is opgetreden sinds oktober 1962, omdat ik zelf hiervan deel uitmaak. Ik moge U dan ook ver zoeken dit bericht in één van Uw vol gende bladen te willen rectificeren. Hoogachtend, A. v. d. Klift, Dwarsweg 28, Overberg (Blijkens een mededeling van de be trokken correspondent, is hem van de zijde van het bestuur van DVSA of ficieel meegedeeld, dat op de bewuste feestavond de dansmuziek verzorgd was door de „Clift Band" uit Eist. Zelfs in het orgaan van DVSA was deze naam vermeld. Achteraf blijkt dat het „The Red, White and Blue Stars" uit Eist zijn geweest. Door fou tieve inlichtingen is deze naamsveran dering tot onze spijt in de redactio nele kolommen terecht gekomen. Redaktie.) Te koop werkschoenen, zwarte en bruine. Bosman t/o de kerk Eist (U). Tel. 08377-280. Te koop antieke muziekdoos met 21 platen. In prima staat. J. Bosman t/o de kerk Eist (U), Tel. 08377-280. Te koop petroleum lampen, hangende en staande, ook met kralen kant; en enig an der antiek. Bosman t/o de kerk Eist (U) Tel. 08377-280. Te koop een chique lange bruidsjapon, maat 38. Niet in Veenendaal gedragen. Br. onder nr. 2663 aan het bur. van dit blad. Te koop Opel '56 in prima staat, 14.000 km. gelopen. Adres T .C. Hootsenstraat 25, Ederveen. Thuis zaterdag na 12 uur. Te koop radio Kayser met FM. Afmeting 37 x 26 x 18, bj. 1962. 95,—. Parallelweg 43, Veenendaal. Bromfiets. Wie is liefhebber van prachtige Sparta brom fiets met versnelling, voor- en achterwielvering, duo, kofferrek, geheel luxe chroomuitvoering voor 175,Nieuweweg 81, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. TV 43 cm. B. Heikamp, 2e Achterkerk- dwarsstraat 5, Veenendaal. Te koop of te ruil Taunus, ziet er goed uit. Wilhelmina- straat 29, Rhenen. Te koop prima accordeon, pianoklavier, 80 bas, 5 regis ters. Prijs 195,Vrijdag avond en zaterdag. Gelder land 9, Veenendaal. Te koop 2e hands meisjes- fiets van 4-6 jaar, jongens fiets van 6-8 jaar, jongens fiets van 10-12 jaar. Rijwiel handel Rein Veenendaal, Gortstraat 1, Veenendaal. Tel. 2456. Te koop mooie partij bad pakken voor slechts 7,95. Ie klas merk arikel. F. Bal- last, KI. Katerstraat 77, Vee- nendaal. f 1,50 per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent. Te koop aangeboden rozen, heesters, ligustrum, vaste planten, laan-, vrucht- en sierbomen. Kwekerij H. Verwoert, Molenweg 16, Achterberg. Te koop prima 2e hands hand- en trapnaaimachlnes. Fa. Koomen. Kerkewijk 17, Veenendaal. Te koop alle koolplanten van bloem-, rode- en witte kool. Selderie en peterselie- planten. Kwekerij A. Loef, Einde Sandbrinkstraat. Vee nendaal. Te koop alle soorten tuin planten, liguster, rozen, bloemheesters, coniferen. Kwekerij A. Loef, Einde Sandbrinkstraat Veenendaal. Tel. 2672. Te koop divan met kleed Ju- lianastraat 37, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. elektr. zig zag naaimachines, tegen ab normaal lage prijzen, o.a. Pfaff zig-zag naaimachine, elektr. in koffer, 175, Necci zig-zag elektr. in kof fer pracht m.c. 225, Einer zig-zag, elektr. in kof fer als nieuw 275,Op al deze naaimachines krijgt U 3 jaar schriftelijke garantie en gratis les. G. v. d. Garde. Naaimachines Cuneraweg 328, Rhenen. Tel. 08385-3338. Te koop gesloten motor-bak fiets en scooter, Triumpf Contessa 200 cc. Te bevr. Zandstraat 61, Veenendaal. Jazz-gitaar te koop. Davids- straat 31, Veenendaal. Te koop 400 hennen W.L. 8 weken oud, gelewiekt. Da Costaplein 8, Veenendaal. Te koop van part. VW de luxe juli 1959, kleur rood met roldak en belasting- kaart. Tevens 2 auto-impe- rials, een Kapt. Mobylette, een platenwisselaar met 104 platen en een antiek schilderstuk. Prinsenweg 11 Eist (U.) Zaterdag na Z uur. Te koop 175 hennen H x R, D. v. Deelen, Biesbosserweg 19, Renswoude. Te koop 2 éénpers. Engelse ledikanten. Keucheniusstraat 28, Veenendaal. Te koop 200 jonge hennen, kerngezond, 8 weken oud. Gelewiekt. Dorland, De Sav. Lohmanstraat 56, Veenen daal. Te koop goed onderhouden VW 1952 met '56 achterruit, nieuwe motor en roldak. Te bevr. Zandstraat 90, Vee nendaal. (na 7 uur). Te koop Jawa-motor Twin, in prima staat 400,en meisjesfiets 8-10 jaar 65,—. Nieuweweg 221, Veenendaal. Te koop 13 jonge konynen. Sav. Lohmanstraat 130, Vee nendaal. Te koop bloeiende violen, muurbloemen, primula's in bloei. Bezoekt nu de kweke rij A. Loef. Nog steeds einde Sandbrinkstraat nabij post kantoor. Te koop Citroën bestel (2 C.V.) Davidsplein 8, Veenen daal. Te koop mooie gevonde 8 weekse R x H hennen (ook in gedeelten). Haalboom. W. C. Beeremanstraat 8, Vee nendaal. Te koop motor, D.K.W. 175 cc. bj. 1954. Fluiterstraat 66, Veenendaal. Wegens aanschaf C.V. te koop een kolenhaard, Beckers en een kleine Hoen- son oliekachel. Beide als nieuw. Te bevr. Bergweg 76, Veenendaal. Tel. 3263. Te koop kinderwagen, hoog model (zwart) en rotanwieg, z.g.a.n. A. Spies, Driftweg 23, Eist (U.) Te koop aangeboden mid denstandswoning, bev. 3 sl. kamers, keuken, Engelse kamer, voor- en achtertuin. Br. onder nr. 2662 a. h. bur. van dit blad. Te koop nest mooie jonge boxers. Julianastraat 66, Vee nendaal. Te koop elektr. jazz-gitaar met hoes en lange lederen herenjas. Alles in zeer goe de staat. Paulus Potterstraat 11, Veenendaal. Te koop originele Friese staartklok in prima staat. Geluk, Markt, Veenendaal. Tel. 2272. Te koop zwarte dwergpoe dels met stamboom, 8 we ken. Telef. bereikbaar na 18 uur, 05483-208. Te koop drachtgie zeugen en twee weiders. Berendsen, B. v. d. Boschstraat 49, Ame- rongen. Tel. 1519. Te koop Morris Minor 1953. Gerevid. motor, nieuwe ban den, in prima staat van on derhoud. Kersweg 39, Ame- rongen. Te koop Marklin rangeer lo- komotief, transformator, 29 rails, 2 wagons 40,Em- malaan 88, Veenendaal. Te koop een toom beste big gen op Haarweg 83, Over berg. Te koop z.g.a.n. hand- en elektr. naaimachines, tegen zeer lage prijzen. O.a. Sin ger handnaaimachine met kap 50,Singer handnaai machine in koffer 75,—, Pfaff handnaaimachine f 60,-, Singer elektr. in koffer 125,Kayzer elektr. in koffer niet van nieuw te on derscheiden 175,—, Hus- quvarna elektr. in koffer pracht m.c. 145,Op al deze machines krijgt U 3 jr. schriftelijke garantie. U belt of schrijft wij komen. G. v. d. Garde, Naaimachines, Cu neraweg 328, Rhenen. Tel. 08385-3338. Te koop VW de luxe '60; VW de luxe '56; 2 VW's de luxe '55; VW bestel '56; Con sul '53; Opel Rekord '56; Opel Car-a-van '55; VW bus je '56; Mercedes Diesel 5- ton; Borgward Diesel l'/i ton; Opel Blitz '57; Voor een vertrouwde automobiel naar Verbindingsweg 3, Eist (U.) Te koop 120 hennen, WL gelewiekt, 11 weken oud. Veenendaalseweg 22, De Klomp. Te koop uitschuiftafel met kleed, 4 stoelen en Z fau teuils en rookstoel. K. Klum- penaar, Zandstraat 921, Vee nendaal. Te koop i.g.st.verk. Anglia 1956-1957. Boslaan 54, Vee nendaal. Tel. 3985. Te koop schaftwagen, 6 mtr. lang. Tegen elk aanml. bod. Tel. 08385-3694. Te koop de nieuwste zig-zag naaimachines, elektr. in kof fer met 3 jaar garantie 345,Vergelijkbare win kelprijs 448,Voordeel 103,Showroom geopend vrijdagavonds tot 10 uur. Za terdags tot 6 uur. Als U belt voor 10 uur 's morgens 08385- 2332, komen wij vrijblijvend bij U thuis. Naaimachine handel G. v. d. Garde, Gel derland 9, Veenendaal. Te koop Volkswagen 1950. Dijkstraat 85, Veenendaal. Te koop i.pr.st.z. 4-cylinder Wolsly 1956. Inruil voor klei nere auto mogelijk. Fluiter straat 13 E, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. salonkas- ten en inzinkbare trapnaai- machines, moeten weg we gens plaatsgebrek. Tegen zeer lage prijzen, o.a. Sin ger salonkast naaimachine 60,Pfaff inzinkbare naaimachine 50,Singer inzinkbare naaimachine, pracht m.c. 80,Vesta salonkast naaimachine als nieuw 100,Singer salon kast, deze m.c. kunt U niet van niem^ onderscheiden 200,Op al deze naaima chines krijgt U 3 jaar schrif telijke garantie. U belt of schrijft en wij komen. G. v. d. Garde, Naaimachines, Cu neraweg 328, Rhenen. Tel. 08385-3338. Gasstel te koop, merk Ataq 2'/ï pits, i.g.st. Valleiweg 109, Rhenen. Tel. 549. Flinke ruime woning met schuur en tuin te koop te Opheusden. Tevens 14 are grond ingeplant met bessen- struiken. A. de Wit, Tielse- straat 63, Opheusden. Herenr(jwiel ter overname, keurig onderhouden en zeer sterk, geheel compleet met verlichting enz. voor 65,—. Nieuweweg 81, Veenendaal. Te koop partij week-enders voor 7,95, merkartikel. Bal last, KI. Katerstraat 77, Vee nendaal. Accordeon plus madolin te koop 120 bassen, merk Scan- delli, kleur zwart, klank fan tastisch. Molenstraat 23, Rhe nen. Tel. 497. Te koop naaimachine als nieuw met 3 jaar garantie. Veritas in pracht salonkast, met 4 laden opzij 195,— Vesta in pracht kast 145,-. Als U belt 08385-2332 *s mor gens voor 10 uur, vrijblij vend op zicht bij U thuis. Naaimachinehandel G. v. d. Garde, Gelderland 9, Vee nendaal. Te koop bromfiets. Sparta MB 50, in zeer goede staat. Lindenlaan 34, Veenendaal. Verkoper herenconfectie zoekt werkkring in confec tiezaak. Br. onder nr. 2664 a. h. bur. v. d. blad. Gevraagd werkster voor en kele ochtenden of dagen per week. Mevr. v. Manen, Ker kewijk 147, Veenendaal. Wegens huwelijk der tegen woordige gevraagd net dag meisje (klein gezin). Mevr. Boers, Julianastraat 9, Vee nendaal. Meisje gevraagd voor dag of voor dag en nacht, bij voor keur dagmeisje bij de Weled. Heer H. Spliethoff „De Gro te Zandschulp", Overberg. Aanmeldingen bij T. A. v. d. Dikkenberg, Bergweg 31, Overberg. Tel. 03431-295. Hulp in de huishouding ge vraagd voor enkele halve dagen per week. Mevr. Flo- hil, Dr. de Visserstraat 47, Veenendaal. Gevraagd flinke werkster, tijden nader overeen te ko men. Mevr. Welkzijn, Vee nendaalseweg 55, De Klomp. Veenendaal. Wie wil gratis een groente tuin hebben? Grebbeweg 75, Rhenen. Flink meisje gevraagd voor dag of dag en nacht of al leenstaande juffrouw voor de huishouding in gezin van 3 personen. Mulderslaan 17, Veenendaal. Werkster gevraagd voor en kele morgenuren, tweemaal per week. P. Schuyt, Kerke wijk 84, Veenendaal. Werkster gevraagd voor donderdag- of vrijdagmid dag. Mevr. v. Dolderen, Grebbeweg 30, Rhenen. Gevraagd pakhuisknecht of event, iemand voor halve dagen. Fa. W. v. d. Grift en Zn., Rijksstraatweg 20, Eist (U.). Tel. 229. B.z.a. vader en zoon. I. bez. v. lichte vrachtauto voor licht vervoer. Alleen voor de middagen. Br. onder nr. 2666 a. h. bur. v. d. blad. Aangeboden combin^tiewas- machines met 200,— kor ting af fabriek. Kleine schoonheidsfoutjes door transport. Vanaf 385,— met agitator verwarming en pomp. Volledige service en garantie. Enkelvoudige was machines en centrifuges zijn uitverkocht. Te bezichtigen aan de fabriek zaterdagmor gen van 10 tot 12 uur en maandagavond van 7 tot 9 uur. „Domestic" Wasmachi- nefabriek, Industrieweg-zuid Amerongen. Tel. 03434-1944. Ter dekking aangeboden mijn zeldzaam mooie boxer (uitmuntend). Vader lands kampioen 1962. H. J. Dite- weg, Buurtlaan-west 93, Vee nendaal. Aangeb. woning in elke huurprijs en grootte op on verschillig welk punt in Amsterdam. Gevr. moderne woning in Rhenen. Br. lett. V. boekh. Waiboer, Rhenen. Te huur op goede stand, zit- slaapkamer met warme maaltijd voor dame. Br. oft- der nr.2665 a.h. bur. v. d. blad. Nieuwe TV toestellen te huur met recht van koop 59 cm beeld reeds v.a. 5,99 per week met 4 jaar gratis ser vice, verzekering enz. Ver der ook te huur alle elektr. apparaten voor slechts een zeer klein bedrag p.w. Alleen bij „De Kampioen", Hoofd straat 39, Veenendaal. Tel. 2137-2030. Te huur geheel automatische bromfietsen. Alleen voor personen boven 18 jaar. Al les nieuw materiaal, all. risk. verzekerd. Prijs 7,50 en 10,per dag. Bestel vroeg tijdig. Hoofdweg 10, Eder veen. Tel. 260. Voor een pijp naar Sigaren magazijn v. Walsem, Ach terkerkstraat 26, Veenendaal. Tel. 3179. Ook voor vloerbedekking en cocos naar Nic. v. Leeuwen, Achterkerkstraat 65. Vee nendaal. (gratis leggen). Alleen bij Huize Chic vindt U een uitgebreide sortering in Cosmetica. Huize Chic, Patrimoniumlaan 13, Vee nendaal. Een flinke voorraad meube len, waarvan veel als nieuw, vindt U steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver_ koophuis, Hoogstraat 30, Tel. 2209, Veenendaal. WITTE WATERVERF in plastic emmertjes van 4 kg. ƒ4,per stuk. Sneeuwwit, geeft niet af. Fa. Zimmer man Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. SCHOONMAAKTIJD. Laat nu uw plafonds witten, sau zen of afnemen door schoon maakbedrijf G. van Barne- veld, Boslaan 62, Veenendaal, Prachtige collectie behang, afranden mogelijk, plaktafel beschikbaar. Drog. „De Helm". Dr. Slot. de Bru- ineplein 25, Veenendaal-Z. Asbest golfplaten en asbest board in alle maten uit voor raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool, Holleweg 4, Tel. 08385- 2463, Veenendaal. Voor nieuwe bruine hakken passend bij elke kleur schoe nen, Schoenmakerij Valken burg, Gortstraat 38, huis adres nr. 25, Veenendaal. Dames wij kunnen onder Uw hooggehakte schoenen een modern laag of plat hakje maken, 6,50 per paar. Schoenmakerij Valkenburg, Gorstraat 25, Veenendaal. Europlast watervaste gips plamuur voor gaten en scheuren in muurwerk, voor schilderwerk enz. Verkrijg baar bij fa. Geha van Leeu wen, Hoogstraat 7, Tel. 3246, Veenendaal. Voor wonderwit naar Drog. „De Helm" Dr. Slot. de Bru- ineplein 25, Veenendaal-Z. Ons visitekaartje is een goe de schoenreparatie. Ons de vies: Goed geschoeid - on vermoeid. Blankesteijn Zn. Helling 14, Veenendaal. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko_ ninginnelaan 37 te Veenen daal. Tel. 2361. Voor al uw feesten, salade's, gebraden haantjes, warme hapjes, enz. Ook thuisbez. Lunchroom „De Lnife 1", Kerkewijk, V'daal. tel. 2085 Voor Flexa verf naar Drog. „De Helm", Dr. Slot. de Bruineplein 25, Veenendaal- Zuid. Hoortoestellen en batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, Veenendaal. Tel. 3184. Voor plaatwerk en uitdeu ken Gebr. Ploeg, Overberg, T»l. 03431-251. H. A. Sol. Orthopaedie - bandages - steunzolen breukbanden - korsetten - enz. Iedere donderdag van 2 tot 5 uur, zitting in Apo theek Zuidersma. Hoofdstr. 53, Veenendaal. Rutexon het enige afdoen de middel tegen vochtige en natte muren, kelders Be scherming tegen roest, o.a. auto's. Fa. Geha van Leeu wen, Hoogstraat 7. Tel. 3246. Veenendaal. Voor Cetalac en Ripolin verf in vele kleuren naar de Houtspecialist. Ook Uw le verancier voor vele hout soorten. Patrimoniumlaan 55, Veenendaal. Tel. 35Z0. Ook uw oude bed maken wij weer als nieuw (100*/» garantie). In een dag klaar. Nic. van Leeuwen, Achter kerkstraat 65, Veenendaal. Schoorsteenplaten in ver schillende uitvoeringen. „De Houtspecialist", Patrimo niumlaan 55, Veenendaal. tel. 3520. Blokfluiten, grote sortering prijzen v.a. 4.95. Muziek handel A. v. d. Weerd, Bea- trixstraat 60, Veenendaal. tel. 2102. Mondorgels, ruime keuze. Uitsluitend eerste kwaliteit. Muziekhandel A. v. d. Weerd Beatrixstraat 60, Veenen daal. Tel. 2102. Muziek voor orgel, ook op klavarskribo en cijferaccoor- den. Ruime keuze. Muziek handel A. v. d. Weerd, Bea trixstraat 60, Veenendaal. tel. 2102. Muur- en glansverf -B- Borstelwerk ■H- Kastpapier Zeemleer Behang wordt machi naal afgerand. Drogisterij en Fotohandel Zandstraat 7 - Tel. 2472 GEVRAAGD VOOR DIRECT EEN Aanmelden dagelijks gedurende kan toortijden van 8 tot 18 uur. LEVENSMIDDELENGROOTHANDEL J. P. C. Leinweberstraat 4-6 - Veenendaal

De Vallei | 1963 | | pagina 5