PAUK ffeAArêTGti Met Pinksteren: Motorcross en voetbal beslissing voor „Veenendaal" Kom werken bij Gehéniau en doet uw best ij zorgen voor u dan voor de rest BRIGADIER VISSER: Burgerlijke stand KERKDIENSTEN >»p4rftJofo" SPORTPROGRAMMA Geel-blauwen in Pinksterweekend tweemaal in 't veld ALWEER ZO'N MOOIE BRIL VAN OPTICIEN PARCOURS D.V.O.-TOCHT DINSDAGKOOPJES Gootsteen vergiet Schilmand 1.69 Tuingarnituur Gevonden en verloren Zie pagina 3 van het tweede blad MET PINKSTEREN.... •van Vchuppen Officiële bekendmaking ZONDAGDIENST we willen allemaal snelheid U vindt bij ons een zeer uitgebreide collectie SPORT- COLBERTS BLAZERS PANTALONS Lichtgewicht COSTUUMS een echte HERENMODE collectie le Pinksterdag Ingekomen en vertrokken 2e Pinksterdag Voor f 8.50 oen AO FA camera bij ARTIFOTO (BRENG UW OUDE CAMERA DAN MEE) In Veenendaal zal ongetwijfeld met Pinksteren de grote inassa sportliefheb bers zich begeven naar de internationale motorcross, waarover elders in ons blad al nadere gegevens vermeld, maar diegenen die de grote strijd van de voetbal ver. „Veenendaal" tot het laatste willen volgen zullen naar elders moeten trekken. Het reklame-make dat is een deel van ons bestaan gewurde. We hebbe dur van oogenblik tot oogenblik mee te make. Of ie nou langs de straat loopt, de krant opslaat of straks misschien naar de tillevisie kijkt, 't Is mar ge lukkig dat we et meerendeel zoo mar langs ons eige heen late gaan, anders zauwe 's avus onze ooge nog gien ins rustig dicht kunne doen. Onderlest mochte we nog weer ken- nismake mit een kollesaal stuk re- klame, dat et Veen rijker gemaakt heb. Ik en Driek ware mit zoo'n trouwe rooie bus een daggie naar Luntere ge wist, naar een verre neef van Driek. Tusse twee haakies: we hadde daar een machtig fijna dag in et nog lande- like Luntere en toen we 's avus, et was al scheemer, et Veen binnenrom- melde zage we iets geweldigs boove de huize oprijze. Ik mag gien reklame ma ke, vanzelf mar ik mag toch wel zegge, dat daar ver boove de huize een be paald soort wol wier angekondigd. Je kos et an De Klomp duidelik leeze. Een groote rooie lichtreklame. Mag dat eigelik? vroeg Driek an mijn. Ik von dat eerlik gezeid een bietj ie een onnoozele vraag, mar Driek bleek nog zoo onnoozel niet te zijn. Ik vraag dat hierom, zei ze, omdat jare geleje een Veense febriek es tij je an et bakkeleie gewist is over een re klame langs de Rijksweg nummero twaalf. Ze perbeerde steeds weer op een andere menier durlui segare an te prijze en ze zochten et steeds hooger op, mar et eind van et liedjie was toch dat de febriek z'n eige dur bij neerge- leege heb. Et was verbooje en et bleef verbooje. Of ie de reklame dur nou vast neetzette of op wieletjies. Een heele poos heb et groote burd op reils nog langs de weg gestaan, dat ken ik me ok nog veur den geest hale, mar nou is dat dan ok verdweene en et heele geval verleeje tijd. Ja. daar gooide Driek een balletjie op. De minse wurde mit de dag vernuf tiger en dur blijke toch altijd goo- chemers te zijn, die dur wat op wee- te. Dat bewijze die wolspinners nou al weer. Mar vraag ie mijn nou: wat is dur veur verschil in of iemand reklame maakt strak langs de weg of dat ie mand et een eind veerderop doet en et is in bei je gevalle eve duidelik. As ie gien toga en bef mag drage kun je daar mit de pet niet bij. Dat zijn klussies veur goochelaars mit hoofd stukke en artikele. Die eene reklame lijkt mijn et Veen gien schaai te doen. Er ziet er heel be schaafd en netjies uit. Mar wat, as dur meer op die gedachte komme. Dur zijn nog meer hooge gebouwe. ,t Zou ok wel iets zijn veur de ge meente. Veenendaal, industrieplaats, of zooiets. Booven op et nije gemeente huis. As ett zoo deur gaat is dur ge- leegenheid genogt om veur zoo'n mooie lichtreklame te spare. Veurloopig is dur toch nog gien gemeentehuis om dur onder te zette. Wout Blauwkous. P.S. Ik heb veurige week een bietjie in de ruimte zitte te prate over spurt- verdwazing en asof den duuvel dur mee speult hebbe we daar den afgeloo- pe zondag weer een staaltjie van mag- ge beleeve. We hebbe mit die voetbal wedstrijd een aardige reklame gemaakt in heel ons land. Vechtend en wel op de tillevisie. Het is bar moeilijk, misschien wel ondoenlik, om percies de schuldige an te wijze, mar in et algemeen kun je toch bij zooiets wel spreeke van spurt- verdwaazing. As ik me goed heb late veurlichte hebbe de speulders van beis- kante mekander gien enkele mep toe gediend, mar vloog et pebliek mekander in de kuuf. 't Schijnt nog moeiliker om een spurtieve kijker te zijn dan een spurtieve speulder. Wout. Dit Pinksterweekend zal namelijk de beslissing vallen. Veenendaal blijft derde klasser of zal ondanks de gewel dige krachtsontplooiing van de laat ste wedstrijd toch nog een trede lager in het amateurvoetbal dalen. Iedere rechtgeaarde Veenendaler, voetballer of niet, zal toch hopen dat de club zich handhaaft. Zo zullen de geel-blauwen zaterdag avond om half zeven de wedstrijd tegen JSV in Jutfaas, die destijds werd gestaakt wegens beenbreuk van Gijs Hensen, moeten uitspelen. Er resteren nog 32 minuten en Veenendaal heeft een 2-0 achterstand. Hoewel wij wei nig hoop hebben op puntenwinst voor Veenendaal is het toch niet geheel on mogelijk dat deze jongens nog twee doelpunten weten te maken. Hoe snel een doelpunt kan vallen bewees de wedstrijd van zondag wel. Doe je best geel-blauwen en wie weet sleep je er nog een punt uit. Gebeurt dat niet waarop wel de meeste kans bestaat) dan volgt de al- ler-maar dan ook allerlaatste gelegen heid in de wedstrijd op Tweede Pink sterdag tegen Holland in Utrecht. Zoals bekend werd Holland afgelo pen zondag uitgeschakeld voor de ti tel en heeft geen belang bij de strijd. In Zeist is er het belangrijke treffen Tenslotte besluit ook GWV zaterdag het voetbalseizoen met een uitwed strijd tegen Hoogvliet. GWV speelt, nu het geen enkel belang meer heeft, niet zo sterk en wij vrezen dat de Buurt- laanclub ook nu de punten in Hoogvliet zal moeten achterlaten. KERKEWIJK17 VEENENDAAL TEL.3313 OokVo&Zlekettfmdsdsden,!! tussen Zeist en Ultrajectum. Verliest Zeist dan is Veenendaal al veilig. Ul trajectum is opeens kanshebber ge worden dus zal haar uiterste best doen om Zeist te verslaan. Veenendaal mag er echter niet te zeer op rekenen en doet goed om Holland aan de kant te zetten. Een grote vraag is daarbij wel wie dan nu het Veenendaal-doel zal verdedigen. Immers, twee keepers wer den in de laatste twee wedstrijden uitgeschakeld. Geheel het dorp zal maandagavond benieuwd zijn of Vee nendaal zich heeft gehandhaafd. Ve len zullen de moedige geel-blauwen in Utrecht willen aansporten. Een groot supporterslegioen kan de spelers ver trouwen inboezemen. Het terrein van „Holland" ligt aan de Thorbeckelaan in het voormalige Zuilen, iets rechtaf bij de Amsterdamse Straatweg. Merino's moet afwachten of WOP in Voorthuizc.n de achterstallige wed strijd tegen Oranje Leeuwen in winst weet om te zetten. Gebeurt dat inder daad dan staan beide ploegen met ge lijk aantal punten bovenaan, waarbij er dan nog voor beide clubs 1 wed strijd te spelen is. Start Eltheto. Achterkerkstraat, Korte Molenstraat, Gcrtstraat, Munnikenweg, Kooiweg, Heuvelsesteeg, Dwarsweg. Na kamp Overberg rechts steeds weg vol gen tot Bergweg, Koenestraat, Voor- rangs over Holleweg, Burg. v. d. Bosch straat, rechtsaf voorrangsweg, Veense- weg vervolgen tot hotel La Montagne, Veenendaalsestraatweg, Defensieweg, rust. Na rust steeds de weg volgen tot voorrangsweg links Cuneraweg, Brin- kersteeg, spoor over, Groeneveldselaan, Valleistraat. Hoogstraat, Zandstraat, Fluitersstraat, Finish. 20 km. Achterkerkstr., Geerseweg, Rembrandt- park, Ferd. Bolstraat, einde. Links Adr. v. Ostadelaan, Dijkstr., Heemkerkstr., Oude Westersingel, Bergweg, Beuken laantje, einde. Links V'daalsestraatweg, Defensieweg, na viersprong pijlen vol gen tot bord richting Veenendaal. Links Cuneraweg, Brinkersteeg, Groeneveld selaan. Valleistraat, Hoogstraat, Zand straat, Fluitersstraat. Finish. 15 km. Zelfde route als 20 km tot rust. Na rust pijlen tot Cuneraweg. Brinkersteeg, Groeneveldselaan, Valleistraat, Hoog straat, Zandstraat, Fluitersstraat. Finish 10 km. Zelfde route als 20 km tot V'daalse straatweg. oude Veense Grintweg vol gen tot rust. Na rust pijlen volgen tot Cuneraweg, Brinkersteeg, Groeneveld selaan, Valleistraat, Hoogstraat, Zand straat, Fluitersstraat. Finish. 5 km. Achterkerkstraat, Geerseweg, Brug over. Links Kanaalweg, Lindelaan, Sta tionssingel, Kerkewijk, Industrielaan, Groeneveldselaan, Valleistraat, Hoog straat, Zandstraat, Fluitersstraat. Finish handig driehoekig model extra hoog, past in elke gootsteen nu slechts U.O7 royale schilmand, volteen gevlochten dus zeer stevig, nu voor speciale prijs dit hebben wij gezocht in de betere kwaliteit 10 mtr. slang zeer zware uit voering 1 koperen kraan aansluiting, 1 koperen spuitstuk samen hoogste kwaliteit, laagste A prijs. 7.40 Alleen dinsdag 4 juni Hoofdstr. 7 - Tel. 3103 - Veenendaal VEENENDAAL Gevonden: paar beige handschoenen; hondenhalsband met penning no. 200526; rode schoudertas met inh.; hondenpen ning no. 4166Z; afdekkapje van een Solex; donkerblauwe damesparaplu met wit handvat; sleutel union no. FA 570; tran sistor draagbare radio; Fordsleuteltje; kort grijs rijwielpompje; damestas met papieren; P.T.T. pet; bankbiljet; vier kante sigaretten aansteker; étui met bril; bruine linker motorhandschoen; veelkleu rige herentrui; damesrijwiel; fototoestel; bruine portemonnaie met inh.; honden penning no. 159985; bruine hondenhals band met penningno. 58188; 2 rijwieltas jes; paar zwarte sokken; huissleutel; sleu telring met f ietssleutel; donkerblauwe rechter damesglacé; beige portemonnaie met inh.; jonge Duitse herder; kinder- bril; kinderportemonnaie met inh.; bedel armband met 4 bedeltjes; rode autoped; bamboe grashark; 2 bankbiljetten; lips- sleutel; zwarte fietspomp; kinderbril; bos sleutels in zwart étui; rode damesporte- monnaie met inh. w.o. foto's en naam Joke v. d. Pol; bruin jong hondje; pakje inh. damesondergoed; bruin-zwart poes je; rode damesportemonnaie met inh.; ceintuur van japon; floraboek; zwart kin derfietsje zonder kettingkast; zwemdi ploma t.n.v. Beppie Jonkers; union sleu tel; witte kinderportemonnaie met rood- wit-blauw netje; doublé meisjesarmband; wit linker kinderschoentje; doublé arm bandje. Verloren: colbertjasje; bruin lederen damesportemonnaie met inh. w.o. zegels en waspapieren; donkerblauwe jongens jas met capuchon; lipssleutel no. P.C. 4474; zilveren halskettinkje met Huge nootkruisje; 2 bromfietssleutels; bruine schooltas; bruine damesportemonnaie m. inh.; blauw-rode sjaal; wit lederen kin derschoentje; ring met 5 sleutels; rode autoped; werktas, inh. paar handschoe nen; bruin lederen herenportemonnaie met ritssluiting, inh. een flink bedrag aan geld; witte kater met zwarte vlek- (Zie onze advertenties elders in dit nummer) ken; blauw geruite weekendkoffer, inh. lijfgoederen en rijbewijs; ronde gouden broche bezet met diamantjes; gouden da- meszegelrïng met vierkante zwarte steen; rond doublé dameshorloge met dubbele schakelarmband; zwarte jongensjas met capuchon; paar bruin lederen handschoe nen; sleutelring met 4 sleutels; lichtblau we damesparaplu; veelkleurige hoofd doek; reservewiel met band maat I8V4 x 20; schooltas met boeken; bruin lede ren portemonnaie met inh.; bruine lin ker nylon handschoen; linker wit kinder schoentje; ballpoint merk Parker; gele autoped; blauwe overall; rode autoped; gouden C.N.V. insigne; reservewiel (blauw) van vrachtauto; filmrolletje; armbandhorloge merk „Topic" met grij ze armband; baret van de Landmacht met Luwa embleem; grijze regenbroek en een bus verf; touwtje met 2 sleutels; bus witte lakverf; met bont gevoerd groen windjack; doublé dameshorloge; zwarte spaniel; wit kinderschoentje; zwarte fietstas; groene fietstas, inh. zon nebril, blauw hoofddoekje en stuk plas tic; zwart gympakje; beige damesporte monnaie met flink bedrag aan geld als mede zilverzegels; huissleutel; licht brui ne damesportemonnaie, inh. een bank biljet en zilvergeld. hopen we allemaal dat de zon schijnt. Als dat zo is en u trekt er op uit, neem uw fototoestel dan ook mee en als u dan toch kiekjes maakt, bedenk dan gelijk een spreek woord of gezegde en beeldt dit fotografisch uit want als u mee doet aan de grote amateur-fotowedstrijd welke ons blad in samenwerking met Studio Artifoto heeft georganiseerd dan maakt u kans op een van de fraaie hoofdprijzen, w.o. een film camera, een elektronenblitz, een belichtingsmeter enz. Prachtige prijzen en iedere abonnee van DE VALLEI, jong of oud, kan aan de wedstrijd meedoen. Het gaat er echt niet om of u vakkundig kunt fotogra feren, nee bij deze wedstrijd komen zij als overwinnaar uit de bus, die een spreekwoord of gezegde op de leukste manier in beeld hebben gebracht. Moeilijk helemaal niet, want er zijn al tal van abonnees die een gokje hebben gewaagd. Maar hoe meer zielen, hoe meer vreugd en bovendien is het een leuk tijd verdrijf. U weet het de wedstrijd sluit op 19 juni a.s. Denk niet te lang na en vooral wees niet te bescheiden. Pak uw toestel, knip en stuur de foto(s) op naar De Vallei, Parallelweg 10 of Artifoto, Hoofdstraat 84 in Veenendaal. BAD- EN STRANDMODE 1963 dliliu ollollu cynollo iilloulio yllo olicm <■1 (llilm 0II0II11 cyiiollii iillonlm yllo «li olioii Mol «llilio 0II0II11 cyiiollo olloiilio y clhho ollollii cynollo iillonli.» yllo olioil Gemeente Rhenen HINDERWET Burgemeester en wethouders brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van Gebr. Broere N.V. 's- Gravendeelsedijk 73 te Dordrecht om ver gunning tot het oprichten van een ben- zine-installatie op het perceel kadastraal bekend gemeente Rhenen, sectie G nr. 2136. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kan een ieder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen bij het ge meentebestuur, waar dit verzoek ter in zage ligt. De ingekomen bezwaarschrif ten worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op 11 juni, des voormiddags om 11 uur in het gemeentehuis. Rhenen, 27 mei 1963 Burgemeester en wethouders van Rhenen, De burgemeester, L. Bosch v. Rosenthal; De secretaris, Th. v. d. Willik. DOKTOREN EN APOTHEKERS VEENENDAAL: Dr. A. J. Verbeek, tel. 3885. Apotheker: Zuider Apotheek. Slot. de Bruïneplein 7, tel. 3714. Tweede Pinksterdag: dr. W. Remme, tel. 2061. RHENEN: Beide Pinksterdagen dr. F. Almekinders, tel. 432. Apotheek Deys geopend van 11.30-12.00 uur. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Prak tijken Bakker, v. d. Burg, Kars, Os- sendorp en Van Ommeren: Beide Pink sterdagen dr. W. A. Ossendorp te Ame- rongen, tel. 03434-1678. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOUDE: Beide Pinksterdagen dr. ter Velde te Renswoude, tel. 08387-450. SCHERPENZEEL: Beide Pinksterdagen dr: Van Vulpen, tel. 03497-220. OP RIJKSWEG 12 reed een dag of wat geleden een vier-persoons auto- tje met twee mannen en twee vrou wen. Ze gingen een dagje uit - 't was mooi weer en in opperbeste stem ming werd kilometer voor kilometer gereden. Totdat opeens met een enorme knal de achterband van de auto sprong. De bestuurder voelde plotse ling een hevig rukken, probeerde het voertuig op de weg te houden maar „verloor de macht over het stuur" zoals dat dan heel lakoniek in de krant komt te staan. De auto kwam op de zijkant te recht, schoof in die houding meters ver over de vluchtstrook, ramde een paaltje en kwam toen wonder boven wonder weer op de wielen terecht. Een geluk bij een ongeluk. Een dergelijk ongeluk kan natuur lijk iedereen overkomen, want theo retisch gesproken kan bij iedere auto een band springen, maar in dit geval echter lag het iets anders. Een technisch onderzoek na het ongeluk wees namelijk uit dat de banden vrijwel doorgesleten waren. De remmen deugden niet, het stuur had enorme speling, kortom het was levensgevaarlijk om met een derge lijk voertuig op de weg te komen. De mannen van de verkeerspolitie hebben hun hoofden geschud over zoveel „durf" en waaghalzerij. In het bijzonder de brigadier van de Vee- nendaalse politie, Cornelis Adrianus Visser. Behalve politieman is hij na melijk secretaris van de plaatselijke afdeling Veilig Verkeer. Een vereniging die geen kans on benut laat om de mensen er op te wijzen dat het verkeer tegenwoordig een zaak van leven of dood kan zijn. Op zulke momenten zal hij zich on getwijfeld afgevraagd hebben of het nog wel zin heeft om door te blijven gaan met Veilig Verkeer. Heeft het nog enige kans op suc ces? O— „Ja...!" zegt brigadier Visser. Hij is een prettig man met de ge moedelijkheid van 'n geboren Zeeuw. woord ió aan: Als jongen had hij al gauw in de gaten dat het boerenwerk zwaar was, doch dat was niet het ergste. „Lang werken en weinig of niks verdienen. Dat beviel me niet en daarom was ik zo'n beetje het „en- fant-terrible", vertelt hij achter zijn bureau. In 1944 - hij was toen 22 jaar - werd Schouwen-Duiveland onder water gezet. Ook Cor Visser moest evacueren. In de trein naar zijn on derduikadres werd hij bij een razzia gepikt. Uit Duitsland keerde hij pas na de bevrijding terug en meldde zich on middellijk als oorlogsvrijwilliger. Bijna vijf jaar zat hij in de Oost bij de militaire politie en werd in 1951 agent bij de Rotterdamse politie. In 1956 tenslotte kwam hij naar Vee nendaal waar hij inmiddels de lang van brigadier heeft bereikt. Maar om terug te komen op dat Veilig-Verkeerswerk; „Daar ben ik een paar jaaj- geleden automatisch ingetippeld. Een van mijn collega's ging weg en omdat net de school-verkeersexamens op het programma stonden, ben ik bijge sprongen. Later maakten ze me secretaris. That's all.lacht hij. Jawelmaar dat betekent in grote lijnen het volgende: school examens, verkeerscursussen, auto keuringen, verkeers-ritten, lezingen houden en tientallen andere activi teiten. Dat alles is leuk en interessant werk alsals je voelt dat degenen, voor wie je dat doet, daar ook inte resse voor hebben. Kijk en daar mankeert nog wel het een en ander aan. Worden die mensen van Veilig Verlig Verkeer nou nooit moedeloos als ze zo'n auto zien verongelukken? Krijgen ze nooit de neiging om te zeggen ik stop er mee als ze een ver- keerscursus organiseren en er komen uit een plaats met 25.000 inwoners zegge en schrijve acht mensen Terwijl het toch zo belangrijk is dat iedere weggebruiker alle verkeers tekens kan dromen en ze ook weet toe te passen Het nuchter antwoord van briga dier Visser is: „Het is nooit te con troleren of ons werk resultaat op levert. Maar ik vind dat het de moei te waard is om jezelf er voor in te spannen. Kijk het is geen onwil van de men sen. Neestel je voor zeg, want dan zou het er treurig uitzien. Nee. het is veeleer een soort nonchalance. De mensen denken nog teveel: ik weet mijn weetje wel, terwijl het verkeer met de dag ingewikkelder wordt. Als je je dat even realiseert dan begrijp je eenvoudig niet hoe ouders hun kind kunnen verbieden deel te nemen aan het school-ver- keers-examen, zoals dit onlangs is gebeurd „We krijgen nu het pinkster-week end. Weet u hoeveel ongelukken er 1 zullen gebeuren? Ik nietmaar wél weet ik dat diverse mensen zich speciaal voor de zomermaanden een tweedehands autootje aanschaffen en de weg opgaan. Of ze huren er een, terwijl ze anders sporadisch achter het stuur zitten Het grootste nadeel van dit alles is; snelheid, snelheid en nog eens snelheid. We hebben al snel-was- middelen, snel-kookpannen en noem maar op. We denken allemaal dat we te laat komen en ook daardoor komen zeer velen nooit meer waar ze naar toe wilden gaan. Ook met het oog op de pinksteren zou ik iedereen op het hart willen binden: mensen, WEEST VOORZICHTIG en DOE KALM AAN". VEENENDAAL Geboren: Gerritje Sophia, d.v. H. Zou- tewelle en J. A. Diepeveen; Agnita Aren- dina Maria, d.v. J. van Wakeren en M. N. Versteeg; Cornelia, d.v. A. van der Klift en C. Schoeman; Martinus Johan nes Jacobus, z.v. T. G. J. Molmans en M. J. Radt; Herriëtte Antonette, d.v. T. Willemsen en A. G. Heikamp; Hendrika Jacoba Wilhelmina, d.v. J. R. van Soest en M. C. W. Geerrink; Jannigje, d.v. A. van de Hoef en D. van Wagensveld; An- dries Wilhelm Gerard, z.v. A. Brouwer en T. M. van Hunen; Jan Dirk, z.v. B. van de Maat en A. H. Langelaar; Coen- raad, z.v. C. de Kleuver en E. M. A. Leppers; Julia Andrea, d.v. B. A. A. Har- kema en J. P. van Oostveen. Geboren te Rhenen: Hendrik, z.v. C. Bouman en L. C. Hannisse; Hendrika, d.v. C. Drost en J. van Manen; Abram Nelis, z.v. A. N. van den Bos en E. Schoe man; Wilma Heina, d.v. W. Heikamp en B. T. van Doorn. Ondertrouwd: K. R. Kets en B. van der Hoog. Gehuwd: G. J. de Boer en M. van den Broek; A. van Eeden en G. van Essen; H. de Bruin en A. H. van Esse; J. van de Haar en E. G. van Enk; F. H. Schoe- maker en W. Versteeg. Overleden: T. van Dijk, 73 jaar, e.v. G. Heikamp; J. A. Verbeek, 34 jaar, e.v. J. H. Kaspers (overl. te Rhenen); N. van Hunnik, 56 jaar, e.v. D. J. Anbeek (overl. te Rhenen). RHENEN Geboren: Julia Andrea, d.v. B. A. A. Harkema en J. P. van Oostveen; Abram Nelis, z.v. A. N. van den Bos en E. Schoeman; Roelina Catharina, d.v. R. van Silfhout en W. A. Jansen; Anna Margaretha, d.v. M. van Ewijk en H. W. Vermeer; Hendrika Bernarda, d.v. C. Drost en J. van Manen; Gerhardina, d.v. P. Opperman en J. G. Dicou; Freddy, z.v. H. M. de Kievid en D. J. Beumer; Jacobus Gijsbertus, z.v. J. van Ingen en D. N. van Gulik; Wilma Heina, d.v. W. Heikamp en B. T. van Doorn. Ondertrouwd: J. D. Honders en S. Mater. Gehuwd: L. D. Krijger en J. van Geen huizen; W. Landzaat en M. B. M. Boom; G. J. van den Berg en M. van Garderen; J. C. Scheffer en G. Henken; G. van Beek en M. J. Roerink. Overleden: J. A. Verbeek, 34 jaar, e.v. J. H. Kaspers; G. M. Baars, 66 jaar, e.v. D. Keijman. AMERONGEN Geboren: Hendrik Jacob, z.v. E. H. J. den Hartog en N. van Wakeren; Gerrit, z.v. G. Breeschoten en M. van de Pol; Dirk Gerrit, z.v. G. van Zomeren en A. Blaauwendraat. Gehuwd: A. M. C. van Wijgerden en J. Reemst. Overleden: A. van Remmerden, 76 jaar, wed. van A. van Barneveld. SCHERPENZEEL Geboren: Gerrit, z.v. M. Wagensveld en J. D. van de Weerdhof; Helena Adri- ana, d.v. F. Osnabrugge en M. Vermeu len. Gehuwd: R. van de Wetering en J. G. Veenendaal. Voor al uw herenmodes Hoofdstraat 75 VEENENDAAL Oude Kerk 9.30 uur dr. C. Graafland, 5 uur ds. D. van den Berg. Julianakerk 9.30 uur ds. P. de Jong, 5 uur ds. A. Vroegindeweij. Vredeskerk 9 en 10.30 uur ds. A. Wis- gerhof, 5 uur dr. C. Graafland. Sionskerk 9.30 uur ds. A. Vroegindeweij, 5 uur kand. Joh. van de Bank. Veeneind 3 uur kand. Joh. van de Bank. Dijkstraat 2.45 uur ds. A. Wisgerhof. Ger. Kerk Petrakerk 9.30 uur ds. Over- duin, 5 uur ds. Van Enk. Ger. Kerk Vaartbrug 9.30 uur ds. Van Enk, 5 uur ds. Overduin. Ger. Kerk geb. OCB 9.30 en 3 uur ds. Wielenga. Chr. Ger. Kerk Hoofdstraat 9.30 uur ds. Keuning, 5 uur ds. Langbroek. Chr. Ger. Kerk Beatrixstraat 9.30 uur ds. Langbroek, 5 uur ds. Keuning. Ger. Gem. in Ned., Fluitersstraat 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Ger. Gem. syn. geb. Eltheto 9.30 en 5 uur leesdienst. Ned. Prot. Bond ds. Boele van Utrecht. Leger des Heils 10 uur Heiligingssamen komst, 12 uur Zondagsschool, 6.45 uur Openluchtsamenkomst, 7.30 uur Ver lossingssamenkomst. R.K. kerk Salvatorkerk 7.30 en 9.30 uur H. Mis. 5 uur Lof. R.K. Kerk Willibrordkerk 8 en 10.15 uur H. Mis, 5 uur Lof. Ned. Herv. Kerk Sola Fide 9 uur ds. Spruyt van Amsterdam (Jeugddienst), 10.30 uur ds. Bos, 5.30 uur ds. Hait- jema van Putten. RHENEN Ned. Herv. Kerk 10 en 5.30 uur ds. N. Kooreman. Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 uur dhr. Jansen, 4.30 uur ds. Catsburg. Prot. Bond „Bella Vista" 10.30 uur kand. G. Scholten van Amsterdam. Ger. Kerk 10 en 5 uur ds. J. Meijnen van Velp. Ger. Gem. syn. 10 en 5.30 uur leesdienst. Ger. Gem. Plantsoen 10 en 5.30 uur leesdienst, dinsdag 4 juni 7.30 uur ds. v. d. Woestijne van Barneveld. Oud Ger. Gem. 10 en 6 uur leesdienst, donderdag 6 juni 7 uur ds. Wilting van Doetinchem. R.K. Ged. Kerk 8 uur Vroegmis, 10.15 uur Hoogmis, 7 uur Lof. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. Van Breu- gem, 6.30 uur ds. Stekelenburg. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur leesdienst. ELST Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. Stekelen burg, 6 uur ds. Van Breugem. Ger. Gem. 9.30 en 6 uur leesdienst. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. De Jager, 10.30 uur Jeugdkapeldienst, 6.30 uur ds. De Jager. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds. Zwaan. Ned. Prot. Bond 10.30 uur mej. mr. Klomp van Hilversum. R.K. Kerk 8 uur Vroegmis, 10.15 uur Hoogmis. OVERBERG Ned. Herv. Kerk 9, 10.30 en 6.30 uur ds. Van Viegen. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur leesdienst. RENSWOUDE Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur ds. Peut. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds. Slingerberg. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur ds. K. Schipper. Ger. Gem. 9.30 en 6.45 uur dhr. Van Beek. Oud Ger. Gem. 9.30 en 3 uur leesdienst, woensdag 5 juni 7.30 uur dhr. Kamp uit Utrecht. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk 9.30 en 18.30 uur ds. L. A. Klootwijk. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds. P. W. v. d. Veen. RHENEN Ingekomen: A. Cappielo, van Italië; E. R. Geerink, gez., van Amsterdam; A. Albers, van Leersum; W. van den Heu vel, van Nijmegen; S. F. Postma, van Wageningen; M. Kamphuis, g/m van der Linden, van Ede; S. Borgman, van Ha ren; E. G. Windsant, gez., van Soest; C. Jansen, van Wageningen. Vertrokken: J. van Geenhuizen, g/m Krijger, naar Dordrecht; W. Landzaat, naar Renkum; M. van Garderen, g/m van den Berg. naar Maurik; A. C. Versteeg, naar Wageningen; W. Reneman, gez., naar Vreeland; J. ter Haar, g/m Stolk, naar Veenendaal; H. J. Pelser, gez., naar Be verwijk; G. A. Toren, gez., naar Ede; J. Kouwijzer, gez., naar Rotterdam. AMERONGEN Ingekomen: E. A. Versteeg, van Ede; J. H. Stoltenkamp, van Zeist; M. Blitters- wijk, van 's-Gravenhage; A. Oostenbrug- ge-van de Hee, van Renswoude; C. A. van Loon-Smits, van Rotterdam; J. G. Onink-Engelen, van Tiel; P. B. Meijer, van Meerkerk. Vertrokken: S. A. Ketz, naar Rhenen. *Dick cRup HOOFDSTRAAT 84 VEENENDAAL PASFOTO'S M 10 SECONDEN KLAAR VEENENDAAL Julianakerk 9.30 uur ds. A. Wisgerhof. Vredeskerk 9.30 uur ds. P. M. Breugem van Achterberg. Ger. Kerk Vaartbrug 9.30 uur ds. Over duin. Chr. Ger. Kerk Hoofdstraat 9.30 uur ds. Keuning. Chr. Ger. Kerk Beatrixstraat 9.30 uur ds. Langbroek. Ger. Gem. syn. geb. Eltheto 9.30 uur dhr. Hakkenberg, woensdag 5 juni 7.30 uur dhr. Mouw van Rijssen. Ger. Gem. in Ned., Fluitersstraat 9.30 uur ds. Mallan. R.K. Kerk Salvatorkerk 7.30 en 10.15 uur H. Mis. R.K. Kerk Willibrordkerk 8 en 10.15 uur H. Mis. RHENEN Ned. Herv. Kerk 10 uur dhr. J. G. Bouwman, Jeugdkerk. Ger. Gem. syn. 3 uur ds. Wisse van Elspeet. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. Van Breu gem. Oud Ger. Gem. 7 uur ds. v. d. Poel van Ede. ELST Ned. Herv. Kerk 10 uur ds. Stekelen burg. RENSWOUDE Herv. Kerk 9.30 uur ds. Peut. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk 9.30 uur ds. v. d. Peut van Renswoude. Ger. Gem. 9.30 uur leesdienst. Oud Ger. Gem. 9.30 uur leesdienst. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk 9.30 uur ds. L. A. Klootwijk. Vrije Evang. Gem. maandag uur Evang. J. W. Delwig uit Rheden.

De Vallei | 1963 | | pagina 2