DE VALLEI DRUKWERK Horlogerie Van Manen 300 hengelaars op jubileumconcours „De Voorn" RHENEN voor de Jeugd Het loopt zo'n vaart niet met langere rokken REGENJASSEN D. v. d. Meijden L. HEIJ Bolderman mm ELEKTRO TECHN. BEDRIJF DE LEZER ACHTERBERG Zeug van Scheer nationaal kampioen VOOR DE VROUW VAN DELFT S KINDERWAGENS NAAR Auto huren? Dan naar >gV) EEN FLINKE ARBEIDSKRACHT VAN GEND LOOS Gemeente Utrecht gemeentelijke avondschool voor nijverheidsonderwijs. GROOT en KLEIN Drukkerij ,,De Gelderse Vallei" Hoogstraat 28 - Telefoon 2521 ELEKTRO-MOTOREN DIESEL-BRANDSTOFPOMPEN DYNAMO'S STARTMOTOREN Grote voorraad ONDERDELEN Het jubileumconcours van de Rhcncnsc hengelaarsvcreniging „De Voorn", gehou den ter gelegenheid van het dertig jarig bestaan van deze vereniging, is een onver deeld succes geworden. Niet minder dan driehonderd sportvissers waren uit alle oor den van Nederland naar de Grcbbcstad gekomen om er een kansje te wagen op écn van de vele mooie prijzen. De burgemeester van Rhenen, mr. Bosch ridder van Ro senthal, die erevoorzitter is van „De Voorn" had niet alleen een fraaie beker be schikbaar gesteld als ereprijs, hij toonde ook belangstelling voor de wedstrijden, hetgeen zeer op pry's werd gesteld. In het „Eigen Gebouw" was wethouder en loco-burgemeester H. Griffioen aan wezig om een waarderend woord te spre ken tot de organisatoren en de deelne mers en om de prijzen uit te reiken. De korpsprijzen vielen als volgt: 1 Ons Genoegen-Oss met 2180 gram; 2 Ons Ge- noegen-Oss met 1544 gram, dit waren res pectievelijk de A en B-ploeg van Ons Genoegen; 3 Ons Genoegen-Sittard met 860 gram; 3 HSV-Maasbracht met 840 gr. en 5 HSV-Tiel met 710 gram. De voorzitter van de jubilerende „De Voorn", de heer H. Terschegget reikte de persoonlijke prijzen uit, doch niet dan nadat hij de burgemeester en de wethou der dank had gebracht voor de betoonde belangstelling en de Rhenense zakenwe reld had bedankt voor de fraaie beschik baar gestelde prijzen. De uitslagen in de persoonlijke sector waren als volgt: 1 H. G. Meester-Amster dam met 1890 gram; 2 J. Timmerman- Maasbracht met 1050 gram; 3 G. Brands- Oss met 711 gram; 4 F. Wageman-War mond met 710 gram; 5 H. v. d. Heuvel- Tiel met 710 gram. RHENENS E.H.B.O. OP DERDE PLAATS Bij de in Gemert gehouden internatio nale EHBO-wedstrijden wist de EHBO- ploeg uit Rhenen, bestaande uit mevr. J. Blankensteijn-Buitenhuis, mej. J. Stomp- horst en de heer Th. Vermeulen, de der de prijs te behalen. Leidster mevr. Blan kensteen, kon een zeer fraaie beker in ontvangst nemen. Aangezien er door 40 ploegen aan deze wedstrijd werd deelgenomen is dit een bijzondere prestatie. Winnaar werd Roode Kruis-Purmerend met 167 pnt: 2 Budel met 160 pnt en 3 Rhenen met 159 punten. SPORTCLUB VERLOOR OP EIGEN TERREIN Sportclub Rhenen verloor op eigen ter rein van DVSA met 1-0 in de laatste minuut. Onmiddellijk na de aftrap ont wikkelde zich een felle strijd, waarbij reeds spoedig bleek dat de gasten be ter spel vertoonden dan de Rhenenaren, die slechts sporadisch in het strafschop gebied doordrongen. DVSA daarentegen ondernam voortdurend aanvallen, die niet van gevaar waren ontbloot. Toch had DVSA nog tweemaal vijf en veertig mi nuten nodig om de hechte verdediging van Sportclub met resultaat te door boren. Bij eën schermutseling voor het Rhenense doel wist de Amerongse mid denvoor in de laatste minuut de bal langs de bekwame doelman De Jong tegen het net te plaatsen, hetgeen meteen het einde van een felle, doch fraaie wedstrijd be tekende. Een goed begin is het halve werk. Zaterdag komt Sportclub uit tegen Beverweertse Boys uit Cothen, terwijl het tweede op Candia de eerste competitie wedstrijd zal spelen tegen Kulan 2. ACHTSTE LEERKRACHT SCHOOL MET DE BIJBEL Aan de school met de Bijbel aan de Achterbergsestraatweg, hoofd de heer Verbaas, is tot achtste leerkracht be noemd mej. M. J. Fintelman te Uddel. De Rhenense hengelaarsvereniging is het organiseren nog niet moe. Zaterdag komt er weer een onderlinge wedstrijd en wel om half vier verzamelen bij café „Centrum". Het inleggeld bedraagt voor deze wedstrijd slechts één gulden. Men kan zich voor deelname aanmel den bij de heren H. Terschegget, Beatrix- straat, Eist; W. Brouwers, G. Doustraat 24, Veenendaal en H. Pleijler, Berkenlaan 9 te Rhenen. Naar aanleiding van het artikel „150 jaren geleden" voorkomend in De Vallei van 6 sept. j.l. zou ik langs deze weg, gaarne een en ander willen opmerken. Het betreft allereerst de passage waarin wordt vermeld, dat onze regering zich ver hield van Europese conflicten, waar door de welvaart toenam. Is dit geen aan klacht tegen Nederlands deelname aan een geintegreerd Europa, waarin wij op gaan in het grote alles omvattende ge heel? M.i. is onze welvaart toch mede hierin gelegen, dat we als land en volk een afzonderlijke positie behoren in te nemen, dus geen al te sterke bindingen met andere landen, hetgeen nu echter niet het geval is getuige onze deelname aan de E.E.G. Indien mogelijk, zou ik voorts gaarne een nadere verklaring van de „onbeken de scribent" ontvangen betreffende zijn opmerking, als zou men onder invloed van de Franse schrijvers (in wezen vaak humanisten en atheisten) minder bijgelo vig, minder naief (kinderlijk argeloos) meer optimistische t.a.v. de mens, en meer kritisch tegenover Kerk en Staat worden. Ik meen te moeten concluderen, dat genoemde feiten voor de schrijver een stap vooruit zijn. Indien dit zo is, dan moet ik dit ten stelligste ontkennen, want we belanden gezien mede boven staande feiten in de tijd van humane ver lichting (Auf Klarung) waarin de rede van het menselijk verstand een domi nerende plaats in de samenleving gaat innemen. Een tijd waarin men niet meer rekent met een Hogere Macht, maar waarin de mens zelf bepaalt wat goed en kwaad is. Ten slotte nog een opmerking over het officieel gelijk stellen van alle godsdien sten en overheidsbescherming aan alle kerkgenootschappen. Wil de scribent dit positief of negatief benaderen? Ik ben bang van het eerste. De verhouding van Kerk en Staat is de eeuwen door en ook nu steeds een punt van discussie geweest, hetgeen ech ter zo niet behoeft te zijn, indien we ons laten voorlichten door de opvatting die de reformatoren en betrouwbare staats mannen hierover hebben gehad, waarvan we onder meer een neerslag vinden in art. 36 van de Nederl. Gel. Belijdenis. Daar vinden we recht Christelijk politie ke verhoudingen. U geachte redaktie dankend voor de mij toegestane plaatsruimte en overigens mijn waardering uitsprekend voor artikelen als hierboven bedoeld met hoogachting, G. Roodbeen Rijswijk (ZH), 9 september 1963 Leliestraat 23. Verschijnt als bijlage van het streekblad ,.De Vallei" onder redactie v. tante Jos Correspondentie te richten aan tante Jos, per adres Parallelweg 10 Veenendaal ONZE JARIGEN VAN DEZE WEEK ZIJN 5sept.Netta Joosten 5 Guusje Mulder 5 Klaas van de Heuvel 5 Gert Klumpenaar 6 Kees Boos (Rhenen) 6 T. Takken 8 Eva van Schuppen 8 Tine van Geerensteijn 9 Joyce Willems van Beveren 9 Hans Weyers 9 Marjan van Hardeveld 10 Reyer Demoet 10 Elsje Voerman 10 Tinie Hardeman (Bennekom) 10 Jopie van Beek 11 Marjan Oosterbeek 12 Ina Bouman (Rhenen) 12 Ellie Kooiker 12 sept. Ina Bouman (Rhenen). Ellie Kooiker 13 sept. Nellie v. d. Dikkenberg (Over- berg). 15 sept. Inge Harmsen 16 sept. Hermien Ariesen Heini van Drie 17 sept. Corrie v. Eldik (Rhenen) Dick Tijssen (Rhenen) Mineke v. Dijk Marien Visser Rosetta Boogaard 18 sept. Tonnie Verbeek (Achterberg) Leo Doeve Jarigen, allemaal van harte gefelici teerd en een prettige verjaardag. ZILVERPAPIER EN CAPSULES Beste jongens en meisjes. Ik heb van jullie deze week weer een grote hoe veelheid zilverpapier gekregen. Fijn zeg, dat jullie zo hard sparen. Maar denken jullie er nog eens aan dat jullie alleen die zachte doppen van de melk flessen sparen, aan de harde hebben we niets, die moeten we toch maar weg gooien. Denken jullie er nog eens extra aan, doen hè? Degene die deze week zoveel caspules en zilverpapier gebracht hebben zijn Lineke en Beppie van Kooten, Elfried- je, Ditta en Reneetje van den Bosch, Zusje en Cootje de Kamper, Gert van Veldhuizen en Guusje en Hennie Mul der. Alle jongens en meisjes heel hartelijk bedankt. Ik hoop a.s. week wéér zoveel zilverpapier en capsules te krijgen. Jongens en meisjes tot volgende week dan weer en de hartelijke groeten van Tante Jos. ZILVERPAPIER EN CAPSULES Van de week heb ik niet veel zilver papier en capsules gehad. Jullie sparen toch allemaal nog wel mee he? Kinderen Katz heel hartelijk bedankt, jullie wa ren de enigen die zilverpapier en cap sules brachten. Volgende week verwacht ik echt weer een hele berg net zo als de laatste paar weken. Doen jullie alle maal nog is heel erg je best, dat zou ik heel erg leuk vinden. Tot volgende week dan maar, allemaal hartelijke groeten van Tante Jos Figuur a. WEDSTRIJDEN OP HET STRAND Voor het geval je op het strand een paar spelletjes wilt doen zijn hier enkele voorbeelden: Wie kan in tien minuten tijd de meeste verschillende soorten schel pen vinden? Wie kan de meeste verschil lende soorten zeewier vinden? Wie kan in twee minuten tijd het diepste gat in het zand graven (je mag daarbij alleen je handen gebruiken)? Wie kan het hoogste zandkasteel bouwen? Wie kan in vijf minuten tijd de langste rij van stenen ma ken, waarbij dan alle stenen tegen elkaar aan moeten liggen? Leeuwarden, 4 september 1963 Mijnheer de Redacteur, Voordat U de discussie sluit, ook van een buitenstaander nog een reactie over de vakantie van onze chronische zieken. Dat een zekere heer Spanjerberg zich „gegriefd" voelt is al een belangrijk iets. Zoiets heeft men vaak, als men het er gens bij heeft laten zitten, toch niet met zichzelf eens is en men zich er dan uit wil praten. Wat het slagen van deze week betreft dat kan men het beste wat beoordeling aangaat, aan de zieken overlaten, en dan is de dankbetuiging van hen, mij persoon lijk meer waard, dan 10 ingezonden stuk ken van de eerste de beste inwoner van Veenendaal die zich dan even belangrijk wil voordoen en er part noch deel aan gedaan heeft en alleen maar kritiek heeft. De beste stuurlui staan ook hier altijd aan de wal. Laat het comité a.u.b. weer met deze zieken volgend jaar een vakantie houden. Ze hebben het nodig. De organisatie was zeer goed, mede dank zij de heren doktoren en Rode Kruis hier was op alles gerekend, ofschoon het organiseren moeilijker was dat het uit stippelen van een wandeltochtje. Laten de Veenendalers volgend jaar meteen spontaan het benodigde geld bij elkaar brengen, zonder dat er dan „ge- griefden" tussen door lopen. Het is altijd nog beter te geven dan te ontvangen en in dit geval zal het dub bel zalig zijn. U, geachte redactie, dankend voor uw plaatsruimte Hoogachtend, Jan van Ees. Leeuwarden. De varkensfokvereniging „Steeds Be ter" nam met niet minder dan achttien inzendingen deel aan de nationale vee- en paardententoonsteliing, die afgelopen zaterdag in Utrecht werd gehouden. Het waren alle varkens van „Het Groot York shire Ras", ingeschreven in „Het Sticht- sche Varkensstamboek". De heer C. Scheer boekte met één in zending een fantastisch mooi resultaat. Hij behaalde in de categorie zeugen het nationale kampioenschap. Voorts sleepten vijf inzenders van „Steeds Beter" eerste prijzen in de wacht, evenzcvele tweede en één derde prijs. Een zeer goed resultaat voor deze Ach- terbergse fckvereniging, die dit jaar geen regionale fokdag kon houden vanwege de mond- en klauwzeerepidemie. De Paryse haute couture heeft gedurende de tweede helft van de persweek de eerste indrukken, die wy U vorige week hebben gegeven, in grote trekken be vestigd: veel warmte, veel wol, vooral tweeds en veel bont. Het nieuws vindt men slechts in de kleine details en in de accesoires. Zy heeft voorts laten zien, dat het met de langere rokken nog niet zo'n vaart loopt. Hier en daar is er een centime- tertje meer aan de lengte besteed, maar nagenoeg onmerkbaar. Jacques Heim heeft voor zijn 8 cm langere rokken tot op zekere hoogte een medestander gevonden in Crahay, die zijn laatste colleétie voor Nina Ricci heeft' afgeleverd. Hjet compromis, dat Crahay vond, was dét hij de extra leng te slechts toepaste in mantels van jeug dig en vrij sportief karakter, duidelijk bestemd voor zeer koude dagen. Wat de materialen bij Ricci betreft viel het op, dat tweed onder de vele wellen stoffen een minder belangrijke plaats inneemt dan in de andere col lecties. Het waren hier vooral grove wollen crêpes, bouclé's, flannels en bas ket weaves. Om nog even bij Ricci te blijven: ont stellend veel stofkoopjes - soms 20 op een rijtje van buste tot rokzoom, soms in 2 rijen; jaspanden worden vaak tegen elkaar en niet over elkaar gesloten: twee knoopsgaten in de stof, waardoor een ceintuur, lint of vergrote manchet knopen zijn gestoken. Tenslotte: kos tuums van wollen Shetland met korte overjasjes met cape-achtige rug uit het zelfde materiaal, maar in contrasterende kleur. Bijvoorbeeld goudachtig bruin over grijs. Roberto Capucci, de Italiaan, die al tijd weer door zijn kleurcombinaties verrast, heeft wol toegepast zowel voor forse en kleurige, grof gebreide jakken als voor geraffineerde avondtoiletten, vaak in crêpe. Verder behoorde hij met o.a. Grès tot degenen, die naast tweed en flannel veel wollen jersey hebben verwerkt. Speciale Capucci-nieuwtjes kleurige kniekousen met op de plaats van de naad veters of blokjes en man tels en jakken van cobraleer. De Dior-collectie heeft veel indruk ge maakt door de gewaagde decolleté's. Bijzonder ruime hoefijzer- of V-uitsnij dingen, die de mannequins bezorgd con trolerende blikken in de spiegels deden slaan, zodra zij hun mantels hadden uit getrokken, en aan de Empire-stijl her innerende vierkante halsuitsnijdingen gewoon zijn te doen, maar vroeger of la ter zal zij de tunnel ingaan. Als zij dan zal proberen er weer uit te komen, zal er wat zand op haar vallen en daardoor zal zij verder de tunnel in zakken, tot zij aan het einde terecht komt in een holletje, waar zij zal worden gegrepen door een mierenleeuw. Deze mierenleeuw is eigen lijk een larve, die is gekropen uit een door zijn moeder in het zand gelegd ei. Die moeder zie je boven aan in de te kening. Zij heeft doorzichtige vleugeltjes met een spanwijdte van ongeveer 65 mm. De larve is een klein plat wezentje. Zij maakt haar mierenval door zich zelf achteruit in het zand te graven, waarbij zij tegelijkertijd het zand met haar hoofd wegwerpt. Nadat de larve een mier heeft gevangen, zuigt zij deze uit en werpt het omhulsel over de rand van de tunnel naar buiten. Figuur c. MAAK GEBRUIK VAN EEN OUDE MOTTENZAK Als er ook maar het kleinste gaatje in een mottenzak is gekomen, is het niet langer mogelijk de motten daaruit te weren, maar als je wat kleine zakjes nodig hebt voor je schoenen, je boeken of je toiletartikelen, kun je die gemak kelijk en vlug maken uit de goede stuk jes plastic, welke er van de mottenzak zijn overgebleven. Gebruik een liniaal en een oude stalen vork of lepel. Knip de zak uit in de maat, die je nodig hebt en leg haar dan op een vloeiblad om een onderlegger, opdat, als je straks aan liet werk gaat, de tafel niet door de hitte beschadigd wordt. Verhit de punt van de vork of le pel boven een gasvlam en ga er mee langs de rand van de liniaal op de plaats waar je wilt, dat de plasticlagen aan el kaar vast komen te zitten. Als je dat aan drie kanten doet, maar de vierde kant open laat, heb je aldus in een ommezien de zakjes klaar. Figuur 9. IN DE GEVAARLIJKE ZONE Dit verhaal vertelt ons niet of de para chutist al of niet aan de torenspits wordt geregen. Maar daar gaat het hier ook niet om. De zaak is, dat er in de tweede teke ning, de rechtse, een paar fouten zijn ge maakt, en wel om het precies te zeggen, zeven. Vergelijk de tekening maar eens of je de fouten kunt vinden. •9ir.qoG.ied aisjooA 9p japuo jaaui Mnpnqos uoa8 SI .19 U9 J99UI 19JU J9 SJ jjjaj] 0p UEA SJjUjl UlOOq 9Q uau9AvpjoA si qep 9U9 }9q ueA jnajq aa Jooui sinjij uaaS ijaaq Sgja aa "33A\ pgoA uaa si jg uauaMpjaA si uoisiinqo -eaed ap uba u?g -uajoiaaA uia jneq ijaaq 8iniBaqA iaq uga i.ieeis aa iSuissojdo met een band langs de onderzijde die de boezem naar boven drukt. Minder spectaculair, maar zeker zo indrukwekkend zijn de prachtige wollen tweeds, die in de collectie voor overdag thuis horen. Rood met groen geruite tweed bijvoorbeeld voor een pakje met jasje en coquet petje met pompoen en minuscuul klepje. Dit soort petjes van stof hebben soms in plaats van de klep wollen franje, dat als pony over het voorhoofd valt. Dior-kleuren in tweeds zijn o.a.: olijf groen met oranje, paars met zachtgeel, roze met chocolabruin. De verbrede schouderlijn, die bij de andere ontwer pers meestal vrouwelijk en rond is, heeft bij Dior iets hards en militairs doordat ze vierkant is. Er is nog een enkele bol le mouw en voorts een nieuwe epaulet- te-variant: rechthoekige opgestikte schouderpandjes. De collectie van Pierre Cardin be hoort tot de verrassendste en aantrek kelijkste van dit seizoen. Hij heeft met bijzonder veel fantasie en raffinement doorgeborduurd op het thema pellerine- cape-kimono zonder de mouw prijs te geven. Aan dit alles heeft hij een vleug je haast exotische romantiek en elegan ce meegegeven. Talloze kapnaden en stiksels, enkele halsdraperieën, maar vooral veel op okselhoogte aangezette mouwen bepalen de lijn, waarbij de aard en kleur van het materiaal feil loos de sfeer aanvullen. Veel kleurige wollen tweeds heeft hij gebruikt voor jeugdige jasjes waaronder zijn als hand schoenen aansluitende leren kaplaarzen voortreffelijk staan. Ook hier verder veel wollen basket weaves (tweekleurig en effen) en flannel; ook hier veel grijs, zwart-wit, bruin, beige en roze. Wij schreven het al: grijs is met zwart, wit en beige het belangrijkste. Het is intussen duidelijk, dat roze de Franse couturiers dit seizoen heel dier baar is, van licht en mat tot helder roze-rood en dat voor alle uren van de dag. Daarvan heeft ook Philippe Venet, wiens collectie uitmunt door uitgebalan ceerde elegance en volmaakte coupe, een ruim gebruik gemaakt. Ook bij hem zijn er naast de gebruikelijke stof fen gebreide wollen materialen voor japonnen en verder fijne zwarte wollen bouclé's voor „after-six"-japonnen; ook bij hem een lijn, die vaak wordt be paald door stiksels en kapnaden, vooral om de schouders en langs de rokzoom. Dat ook deze zomer een regenjas geen overbodige luxe was is inmiddels al wel gebleken. Reden voor ons, om er hier enige exemplaren van te laten zien. Het zijn jassen van katoenen stoffen, water afstotend en kleurecht. Bij alle voordelen die de katoenen regenjas toch al heeft, komt nog die van de poreusheid. Bij warm Een jas voor individualisten door het eigen ca chet ervan: rugceintuur, zijsplitten, borstzakje met klep en een contrasterend gevoerde kraag. Bin nenvoering: gedurfde streepdessins. (Model Falcon). Figuur b. EEN DRAMA IN HET ZAND Op sommige plaatsen in het zand zul je iets ontdekken, dat lijkt op een smalle tunnel. Als je er een poosje naar kijkt, is het mogelijk, dat je een mier naar de ingang van de tunnel ziet gaan. Zij zal er een poosje om heen draaien, zoals mieren (7) Maroef zat die avond in zijn werkplaats toen er een vriend bij hem binnen kwam rennen. „Haast je om de stad te verlaten", riep zijn vriend hem toe. „Je vrouw zal je voor de hoogste rechter in het land dagen en deze keer zul je er niet meer onderuit kunnen komen!" Maroef sloot snel zijn winkel, kocht wat brood met de losse centen, die hem waren overgebleven na de verkoop van zijn gereedschappen en rende de stad uit. Maar het regende die nacht hevig en daarom zocht hij beschutting in een oude ruïne, even buiten de mufen van de stad. Daar zat hij dan en huilde bedroefd. „Waar kan ik heen gaan om verlost te worden van mijn slechte vrouw", kreunde hij. 82*&) (8) „Alstublieft Allah, zendt mij iemand, die mij ver weg zal brengen, naar een land, waarin mijn slechte vrouw mij niet zal kunnen vinden!" Op dat ogenblik kwam er een don derslag, spleet de muur van de ruïne en stond er een mach tige geest voor Maroef. „Waarom heb je mij gestoord? Nie mand heeft dat tot nu toe durven doen, hoewel ik hier toch al gedurende 200 jaren heb gewoond. Maar vertel mij nu maar wat je van mij wilt, want ik wil iemand wel een gunst bewijzen en voor de verandering er eens uit trekken in plaats van als een nietsnut op deze plaats te blijven." weer zijn het geen plakkers, omdat ze de lichaamswarmte laten ventileren. Bij de damesmantels is over het alge meen de mode sterk op de smaak van de jeugdige vrouw afgestemd. De modellen hebben vele decoratieve elementen, soms zelfs wat te druk. Voor hen die er niet van houden is en blijft er de klassieke lijn met de onuitroeibare „stolpplooi". Sportieve en stoere jas met forse kleppen op de insteekzakken; stikselgarneringen en bolknopen. (Model Falcon). Deze jas heeft voor en achter jukstukken, raglan- mouwen en steekzakken met klepgarnering. Het Is een jas met militaire coupe, zoals de des kundigen het uitdrukken. (Model Falcon). Voor de heren is er - althans voor wie ervan houdt - de „jas van de luitenant", een tamelijk militair model dus. Daar naast houden de heren de onverwoestbare raglan, al is die dan iets gemoderniseerd. Aan de voering is over het algemeen veel aandacht besteed, alsook aan de afwer king. Hiervoor verhuren wij DE NIEUWSTE TROUWCOSTUUMS MET ALLE TOEBEHOREN Hoofdstraat 46 Hoofdstraat 43-45 Veenendaal Groots assortiment in VOUWWAGENS KINDERWAGENS WANDELWAGENS Jan Steenlaan 65, Tel. 3705 Veenendaal Verhaar van: OPELS REKORD-VOLKS- WAGENS 1200-1500 - AMI 6 - RENAULT 4 EN DAUPHINE EN ORG. V.W. SAMBA-BUSJES Voor Amerongen: B. v. REMMERDEN v. Reede Ginckell. 11 Amerongen tN.V. Algemene Transport- en Expeditie-Onderneming VAN GEND LOOS, Veenendaal, vraagt voor de spitsuren, gelegen tussen 14.30 en 19.00 uur Aanmelden Stationsplein 4 - Veenendaal HOOFDKANTOOR UTRECHT - TELEFOON 2M41 Voor de cursus 1963-1964 ter opleiding tot de V.E.V.-diploma's adspirant- VE V- cursist, sterkstroomhulpmonteur VEV, zwakstroomhulpmonteur VEV, elektronicahulpmonteur VEV, sterkstroommonteur VEV, zwakstroommonteur VEV, elektronicamonteur VEV, installateur VEV, bestaat gelegenheid tot inschrijving als leerling op maandag 16 en dinsdag 17 september a.s. des avonds tussen 19.00 en 21.00 uur, in het schoolgebouw Van Asch van Wyckskade 20. Aan dit adres kan eventueel ook schriftelijk om toezending van een inschrijfformulier worden verzocht. PRONTO HOEK ZWAAIPLEIN (wordt vervolgd) WIJ REPAREREN AL UW: (zo mogelijk een bruikleen-motor beschikbaar) NIEUWE EN GEBRUIKTE MOTOREN VOORRADIG Levering van alle voorkomende Elektr. Apparaten Aanleg van Licht- en Kracht-installaties. W. DE KRUIJF ZUIVELSTRAAT 5 VEENENDAAL TELEFOON 08385-2532

De Vallei | 1963 | | pagina 4