Bezoekt VEWIBETO 5 VAN 11 TOT EN MET 19 OKTOBER Grote Handel- en Industrie BEERS met direkte verkoop aan partieulieren. ZONDAGS GESLOTEN Openingsavond E.H.B.O. afd. Veenendaal ELST SCHERPENZEEL EDE Indrukwekkend concert van U.S.0. VRAAG EN AANBOD Instructiefilms en mislukte demonstratie Dwars door de Himalaya Kerkconcert Hervormingsdag in de Nieuwe Hervormde Kerk te Ede Aan onze zeer geachte clientèle W. Bovenschen en M. Roseboom, Aan onze zeer geachte cliëntèle Eerste Elster Bus Onderneming (E.E.B.O.) GEBR. VAN SCHUPPEN'S RITMEESTER SIGARENFABRIEKEN N.V. VEENENDAAL JONGE MANNELIJKE OF VROUWELIJKE administratieve kraeht Te koop Gevraagd Aangeboden Wonlngruil Ant. Achterberg Veenendaal-zuid Te huur Diversen Tweed sportcolberts: de nieuwste dessins en kleuren... ...een enorme collectie Harris Tweed: een naam die voor zichzelf spreektZuiver wol, hand- geweven. Bij ons vindt U een uitgebreide collectie met tal van exclusieve dessins en kleuren. De zaak waar U het voor 't kiezen hebt... Voor een Koed gevulde zaal gaf de E.H.B.O.-afdeling Veenendaal dinsdagavond in de Rilmeesterkanline een demonstratie van de nieuwe methode voor mond- op mond en mond- op neus beademing. Vertoond werden twee films die deze methode in theo rie en praktijk lieten zien. Met behulp van instrumenten werd aangetoond dat by de mond op mond (neus) beademing een veel grotere hoeveelheid lucht in de longen van een slachtoffer kan worden gebracht als met de tot nu toe gangbare methoden het geval was. Er wordt hier gebruik gemaakt van de zuurstof die in de uitademingslucht overblijft. Buitenlucht bevat n.l. 20*/o zuurstof, waarvan door de longen 7 wordt opgenomen in het bloed. Ver mengd met een hoeveelheid onver bruikte lucht in de z.g. „dode ruimte" (inademingslucht die geen dienst doet en ca V» van de uitademingslucht be draagt) komt het zuurstofgehalte van de totale uitademingslucht op 17 °/o. Aangezien voor een goede gaswisse- ling in de longen (opname van zuur stof uit de longen door het bloed) de concentratie van zuurstof in de lon gen constant op ca 14 moet worden gehouden, blijft er voor het slachtoffer 17 14 3% zuurstof over, hetgeen ruim voldoende is om de opname van zuurstof te waarborgen. In het buitenland wordt bij deze me thode dan tevens hartmassage toegepast door het samendrukken van de borst kas. Aangezien hieraan meerdere ge varen van bijkomende beschadigingen zijn verbonden, mag dit in Nederland door E.H.B.O.-ers niet worden toege past. Hoewel de gesproken tekst, door de Engelse taal, voor de meesten wel niet te volgen zal zijn geweest, werd door de vertoonde gevallen toch wel dege lijk een indruk verkregen van de grote mogelijkheden die deze methode biedt, ook zonder gebruikmaking van diver se instrumenten die men op de films kon zien en meer bestemd zijn voor ademhalingscentra, ziekenhuizen e.d. NOG TWEE PRIJSWINNARESSEN In het verslag van de Ruiterdag in Hoevelaken (21 september) werd ver meld dat de heer H. van Manen de 2e prijs behaalde bij het Caprilli-sprin- gen. Dis is echter niet geheel volledig omdat behalve de heer Van Manen nog 2 dames voor deze prijs in aan merking kwamen met hetzelfde aan tal punten, nl. mevr. Schimmel-Klomp met Arabella en onze ex-plaatsgenote mej. Mieke van Wakeren met haar paard Commére. ZOMERAVONDCONCERT Zaterdagavond 5 oktober a.s. geeft de Veenendaalse Harmonie Caecilia, onder leiding van haar dirigent de heer P. G. Adee, een concert aan de Julia- nastraat. Het programma zal bestaan uit populaire- en amusementsmuziek. De aanvangstijd is gesteld op 8 uur. De Volksuniversiteit brengt a.s. woensdagavond, 9 oktober, dit keer in gebouw Eltheto, een voordracht, ge titeld: „Dwars door de Himalaya" - de Nederlandse Himalaya-expeditie 1962 - met Prof. Dr. C. G. Egeler en Dr. T. de Booy en anderen. De voor dracht wordt gehouden door een der leden van de expeditie. In de tweede helft van 1962 opereer de een Nederlandse expeditie in wes telijk Centraal Nepal, met als hoofd doel een geologische exploratie en daarnaast de beklimming van de 7031 m hoge Nilgiri. Tijdens deze onderneming werd een 16 mm kleurenfilm opgenomen welke niet alleen de uitermate moeilijke be klimming van de Nilgiri illustreert, maar tevens een goede indruk geeft van de bevolking van deze groten deels nog onbekende streken. Boeiend is hierbij o.m. de tocht naar de in het uiterste noorden van Nepal gelegen stad Mustang, waar men het leven van de Bothia's, de Nepalese Tibetanen, van nabij kon bestuderen. Talrijke opnamen van deze primi tieve maar goedmoedige mensen, zo wel als van hun levensgewoonten, dra gen ertoe bij om van deze Himalaya- film iets ongewoons te maken. Een an der hoogtepunt vormt het bezoek aan het meer van Tilicho, op ongeveer 5200 meter hoogte gelegen, direct ten noorden van de „Grote Barrière" van de Hoge Himalaya. De verscheidenheid van landschaps- vorm en bevolkingstype maken het bezochte gebied bij uitstek geschikt voor een gevarieerde „documentaire", waarin behalve een sportieve presta tie, vooral ook culturele en volkenkun dige aspecten worden belicht. Het ge heel belooft een interessante avond te worden. Daar de afdeling nog niet over een eigen oefenpop beschikt, had zij voor deze avond een oefenpop geleend. „Miss Anne" weigerde echter door een de fect of foutieve constructie haar me dewerking te verlenen, zodat dit on derdeel van het programma helaas niet tot zijn recht kwam. Op de komende Vewibeto 5 hoopt de afdeling echter alsnog met een oe fenpop te demonstreren. Aan 11 geslaagden van de afgelopen cursus werd deze avond door dr. Har- ting het eenheidsdiploma E.H.B.O. uit gereikt. In de pauze werd nog een verloting gehouden, terwijl na afloop van deze leerzame avond een aantal personen zich opgaven voor de binnenkort aan vangende nieuwe cursussen. GROTE STERAVOND Vrijdagavond 8 november komt een keur van radio- en t.v. artiesten naar de jeugdherberg de Eikelkamp in Eist om de feestavond van de v.v. Oranje- Wit luister bij te zetten. Optreden zul len o.a. Niek Nobel, muzikale clown; De Valentino's; Sandu, telepaat en goochelaar en lest best Anneke Grön- loh. Voor niet leden zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar bij J. Zomer, Driftweg 5. GESPAARD Gedurende de maand september werd bij de rijkspostspaarbank alhier inge legd 31.690,74 en terugbetaald 17.956,98. Onder auspiciën van het Comité Or gelconcerten Ede wordt op donderdag 31 oktober a.s. (Hervormingsdag) een grote zan- en muziekavond georgani seerd in de Nieuwe Hervormde Kerk aan de Verlengde Maanderweg te Ede. Het Christelijk Kamper mannenkoor „Door Eendracht Verbonden" bestaande uit 130 man zal in afwijking van de traditionele orgelbespeling deze avond een uitvoering geven. Het koor is opgericht in 1917. In de loop der jaren is het tot grote hoogte op geklommen; regelmatig treden zij op voor de radio en reeds veel grammofoonopna men zijn verschenen. Het £taat onder be kwame leiding van dirigent Klaas J. Mul der. Feike Asma zorgt voor begeleiding en soli terwijl de baritonsolo's worden ge zongen door het koorlid Arie van Enk. Voor deze avond verwacht het comité een volle kerk; het is daarom gewenst zich vroegtijdig van plaatsbewijzen te voorzien daar het aantal beperkt is. NIEUWE SECR. PRODUKTSCHAP VOOR ZUIVEL In de op 2 oktober 1963 gehouden openbare vergadering van het Bestuur van het Produktschap voor Zuivel is de heer M. J. Maas benoemd tot se cretaris van dit produktschap. Hij volgt als zodanig de op 15 september j.l. overleden heer J. A. Tjaden op. De heer Maas is op 5 januari 1913 geboren te Rotterdam. Van 1930 tot 1934 studeerde hij aan de Handels hogeschool te Rotterdam. Vervolgens was hij achtereenvolgens werkzaam in de handel en in het verenigingsleven. Op 6 mei 1940 trad de heer Maas in dienst van de Nederlandse Zuivel- centrale, een der rechtsvoorgangers van het Produktschap voor Zuivel. Aanvan kelijk was hij werkzaam op de afde ling Export, later op de afdeling Prij zen en Heffingen. Sinds 1 januari 1942 was hij plaatsvervangend chef van deze afdeling van het Bedrijfschap voor Zuivel. In augustus 1947 werd de heer Maas benoemd tot hoofd van de afdeling Produktie en Afzet, in welke functie hij de naaste medewerker was van de heer Tjaden. Niemand van degenen, die maandagavond j.l. het concert van het Utrechts Stedelijk Orkest hebben beluisterd, zal kunnen zeggen dat hij geen waar voor zijn geld heeft gekregen. Naar het scheen had als Leitmotiv bij het samen stellen van het programma gegolden: als wij nu toch met het voltallig orkest naar Veenendaal komen, dan zullen wij ook de mogelijkheden hiervan zoveel mogelijk laten horen. Maar ook hier geldt, dat men van het goede te veel kan krijgen. De explosieve wijze waarop de mens uit de tijd der romantiek zich pleegt te uiten, kan wel eens wat vermoeiend wor den en het is de vraag of daardoor de met zoveel elan gespeelde vierde symfo nie van Brahms die in muzikaal-opzicht waarschijnlijk het hoogtepunt van de avond vormde, nog wel die aandacht ge kregen heeft die zij verdient. Men kan zich inderdaad afvragen of het om deze reden niet gewenst zou zijn meer afwis seling in het programma te brengen. Het werk van Tsjaikowski: Thema con variazioni, waarmee het concert geopend werd, had zo gezien beter door een ander werk vervangen kunnen worden; temeer daar het afgezien van de knappe instru mentatie die men ook in zoveel andere werken van de componist kan beluisteren en waarbij men dan nog muziek op de koop toe krijgt, niet geheel duidelijk is waarom het van de rommelzolder gehaald is. Hoe verrukkelijk klonk daarna het pia noconcert van Robert Schumann met zijn prachtige lyrische melodieën en zijn war me klank. Het is dunkt mij terecht dat dit concert één der meest geliefde uit de piano-literatuur is. Romantische muziek van klasse! De solo-partij werd impo nerend en muzikaal gespeeld door Her man Uhlhorn die een voor mij onbekend pianist is, hetgeen overigens niet zozeer iets zegt van Uhlman als wel van Uw re censent, die zijn leven ver van de cultuur slijt. De begeleiding klonk hier en daar wat ongeinspireerd, wat niet wegneemt dat er veel mooie momenten waren. Misschien hielden de orkestleden zich nog wat in om zich in de symfonie van Brahms volkomen te kunnen geven. Dit deden zij dan ook vanaf de eerste maat van deze in elk opzicht haast ongeëve naarde symfonie. Is niet het beste bewijs voor de schoonheid en diepte van een kunstwerk als het na vele malen te zijn gespeeld toch altijd weer vermag de uit voerenden zelf tot groot enthousiasme te brengen? Het is moeilijk te zeggen welk deel het mooist is, maar waarschijnlijk is de finale door de combinatie van grote geladenheid en strakke vorm het hoogte punt van het werk. Hulde aan het or kest en zijn dirigent, Paul Hupperts, voor de prachtige uitvoering. J. v. d. Putte Hierdoor delen wij u mede, dat wij ons om gezondheids redenen terug getrokken hebben uit onze BROMFIETS-, RIJWIEL- EN GARAGEBEDRIJF EN BENZINESTATION. Voor het vertrouwen dat u al die jaren in ons gesteld heeft, zeggen wij u grote dank. Wij bevelen de heren die het Bromfiets- en Rijwiel- Garagebedrijf en het Benzine station gaan voortzetten, gaarne aan. Zij zullen, naar wij vertrouwen u met evenveel zorg van dienst zijn, als u gewend geweest bent. Hoogachtend, Fa. H. HOUTH, Rijksstraatweg 81 Eist (Utr.) In verband met nevenstaand bericht, delen wij u méde, dat wij wel voortgaan met onze Ook voor TAXI- EN ZIEKENVERVOER zult u, als vanouds, een beroep op ons kunnen blijven doen. Wij bevelen ons gaarne aan. Hoogachtend, Fa. H. HOUTH, Veenendaalsestraat 11b- Eist (Utr.) Telefoon 08377-210 b.g.g. 321 WIJ ZOEKEN VOOR ADMINISTRATIEVE WERKZAAMHEDEN OP ONZE AFDELING ARBEIDSTECHNIEK EEN die het gevarieerde en verantwoordelijke werk met een grote mate van zelfstandigheid kan verrichten. Ulo-diploma is vereist. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken Kerkewijk 115 te Veenendaal. 1,50 per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent. Te koop Opel Olympia '54 motorisch prima. Te bevr. T. Versteeg, G. Terborchstraat 6, Veenendaal. Te koop heren-, Jongens-, en kinderschoenen, half jaar garantie. Schoenmakerij Val kenburg, Gortstraat 25, Vee nendaal. Te koop rubberlaarzen, alle maten. Koop rubberlaarzen bij de man die ze ook vul- caniseren kan. Schoenmake rij Valkenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Te koop prima 2e hands hand- en trapnaaimachlnes. Fa. Koomen. Kerkewijk 17, Veenendaal. Te koop pantoffels, grote sor tering. Pracht modellen. Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Te koop 2 houten schuren en ronde vulkachel. Munni- kenweg 69, Veenendaal. Te koop prima consumptie- ardappelen 8,per mud, thuisbezorgd 8,50. G. van Laar, Oude Veenendaalse Grintweg 19, Achterberg. Te koop Ford Am. 1960; 58.000 km gelopen. Morris 1000 1959 met voll. garantie. Grindweg 46, Wageningen. Tel. 08370- 2724. Te koop weck- en stoofpe ren per kist bij I. v. d. Maas v/h Gebr. v. Dolderen, Frie- sesteeg 15, Achterberg. Tel. 554. Te koop verchroomd haard stel f 15,Dennenlaan 9, Veenendaal. Tel. 3226. Te koop z.g.a.n. bromfiets, Batavus en z.g.a.n. lederen jas. (grote maat) Pr. Bern- hardlaan 2, Veenendaal. Te koop aangeboden Friese staartklok. G. A. v. Dam, Paardekop 14, Eist (U). Te koop prima aardappelen „Noordelingen" bij J. Baars, Oude Veensche Grintweg 35, Achterberg. Te koop van part. aan part. zeer mooie en goede Ford Taunus 12 M, met prima banden, bj. '56 t.e.a.b. Tel. 08385-3694. Te koop prima Noordelingen bij H. Jansen, Klompersteeg 17, De Klomp. Te koop prima winteraard appelen bij C. v. Ginkel, Cu- neraweg 322, Rhenen. Te koop pick-up voor spot prijs. Robbertsen, Hoofdweg 24, Ederveen. Te koop lange witte trouw japon maat 40. Dorpsstraat 115a, Renswoude. Te koop prima Noordelingen worden thuisbezorgd. C. Robbertsen, Veenweg 1, Renswoude. Tel. 08387-356. Te koop 2 CV, '61 kleur rood Patrimoniumlaan 22, Veenen daal. Tel. 2815. Te koop prima kinderwagen, klein model. Rembrandtpark 52*, Veenendaal. Te koop een prima haard, merk Etna Cabri. Prijs bil lijk. Boslaan 14, Veenen daal. Te koop een elektr. optel- kasregister merk Nationaal. Voorzien van optelbon, con- trolestrook, totaalteller en laden, z.g.a.n.. Slechts 2600 verrichte aanslagen. Te bevr. Tricotfabriek J. Diepeveen en Zn., Veenendaalseweg 1, De Klomp. Tel. 08387-467. Te koop andüvie. Parallel weg 117, Veenendaal. Te koop prima Noordelingen en Liberia's. G. Heikamp, Spoorlaan 67, Veenendaal. Tel. 3860. Te koop bergmeubels v.a. 185,—. Ruime sortering. Vebotex, Kerkewijk 37, Vee nendaal. Tel. 2730. Te koop prima eetaardappe- len Noordelingen en Liber- ta's. Worden ook thuisge bracht. Cuneraweg 218, Ach terberg. Tel. 08376-712. Te koop 4-pits gasstel met oven en wringer met bok. Panhuis 95, Veenendaal. Te koop houten noodwoning 4,5 x 10 mtr. met stenen binnenmuren, voor afbraak. Event, met schuur. Te bevr. Houthandel L. v. d. Bosch, Geerseweg 38, Veenendaal. Te koop Locomotief-Sachs bromfiets 100,—. Nieuwe- weg 90, Veenendaal. Te koop ong. 15 ton goed gewonnen prima kwaliteit los hooi, franco thuisbezorgd R. Kamphorst, Veenburger- weg 7, Pepersgoed, Hoeve laken. Tel. 03426-267. Te koop 2 clubs i.pr.st Schrijverspark 74'. Veenen daal. Te koop een huisorgel, eikenhout merk Worcester, 18 reg. 5 spell, doorlopende harp. G. v. Veldhuizen, Ver laat 27, Veenendaal. Te koop prima kinderfiets 6- 10 jaar 30,Patrim.laan 124, Veenendaal. Te koop prima klei-aardap- pelen 10,50 per mud, pri ma zandaardappelen 9,p. mud. J. de Haas, Jan Steen laan 73, Veenendaal. Te koop bloembollen. Heden uit voorraad leverbaar. Tul pen, hyacinten, crocussen, narcissen enz. enz. Zowel voor glas-, pot als voor de tuin bij Zaad en Voederspe cialist A. v. d. Weerd, Bea- trixstraat 74-80, Veenendaal. Te koop naaimachines voor abnormaal lage prijzen, met 3 jaar garantie Singer sa- lonkast 60,Husquevarna inzinkbaar 50,—; Haid en Neu in kast, als nieuw 150,—. Kaiser elektr. als nieuw van 375,nu f 200,- Naaimachinehandel G. v. d. Garde, Gelderland 9, Vee nendaal. Showroom geopend vrijdagsavonds tot 9 uur 's zaterdags tot 6 uur. Te koop 2 eenpersoons-di vanbedden zonder matras, i.g.st. Prijs 60,—. Wester singel 27, Veenendaal. Te koop kinderwagen, moet weg. Valleistraat (noodwo ning) achter nr. 150, Veenen daal. Te koop i.g.st.z. Fiat-600 bj. '57 met radio, schuifdak rui tensproeiers en stuurslot. Groenelaan 52, Veenendaal. Te koop mooi bruin hondje, Pekinees. Tevens g. onderh. kinderwagen, donkerblauw. Molenstraat 21, Veenendaal. Te koop kinderledikantje. Pr. Bernhardlaan 180, Vee nendaal. Te koop 2 heren- en 1 da mesfiets, 2 ponny's en - ponny-rijzadel, aanhangwa gen. Leesonweg 5, Ederveen. Te koop jonge honden, poe dels. D. v. Ravenhorst, Brinklanderweg 16, Eder veen. Te koop aangeboden brom fiets, merk Batavus Confor- te, juli '63. Nieuwprijs 850,- Vraagprijs 700,Schrij verspark 114s, Veenendaal. Koopt uw wintervoorraad aardappelen bij A. van 't Voort, Spoorlaan 32, Veenen daal. 8,— per mud. Te koop 2-pers. kamerledi kant, 1-pers. eikenledikant, staande schemerlamp, rook- fauteuil en haardstoel. Val- leiweg 91, Rhenen. Te koop goed onderh. kin derwagen. Jasmijnplantsoen 4, Rhenen. Te koop Morris Minor bj. laat '56 i.z.g.st. Jan Steen laan 27, Veenendaal. Tel. 3274, Te koop Taunus 15M, bj. '56 desk. onderzoek toegestaan. 1175,Schrijverspark 162, Veenendaal. Te koop jonge dwergkees. Dr. de Visserstraat 34, Vee nendaal. Te koop aardappelen, Noor delingen en zwarte kinder wagen, hoog model. Vonk, Vendelseweg 69, Veenendaal. Te koop T.V. 43 cm. z.g.a.n. prachtig beeld 250,—. Tel. 070-725793. Te koop 60 Hy-line hennen tegen de leg. 70 WL hennen, 4 maanden oud. Broederij Schoonoord, Munnikenweg 42, Veenendaal. Te koop platte wagen met opzet, 2 reservewielen f 385.- C. Hardeman, Dijkstraat 115, Veenendaal. Te koop ruime schuur be staande uit schotten, 6x4 mtr 2e Achterkerkdwarsstraat 4, Veenendaal. Te koop tafel, vier stoelen, 2 fauteuils, rookstoel met kussens en haardkachel (ko len). Br. onder nr. 2950 a. h. bur. v. d. blad. Te koop Deltakachel z.g.a.n. f 25,Bij kamp Ossenberg, Huize Langoor, Overberg. Te koop bloembakken en bloemschalen, crocuspotjes, hyacintglazen, potgrond enz. voor het oppotten van bloembollen. Zaad en voe derspecialist A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 76-80, Tel. 2965 Veenendaal. Kczyn met deuren te koop, geschikt voor garage. Spits bergenpad 5, Rhenen. Te koop mooie lichtgrijze VW de luxe, geen- oliever- bruik, in prima staat. P. H. v. Rijnstraat 30, Veenendaal. Te koop zich i.g.st. bev. plaatijzeren garage, br. 21/® m; hoog Z,75 m; lang 4,5 mtr. 1000,—. Br. letter R. boekh. Waiboer, Rhenen. Te koop pracht salonwagen. Kamer, keuken, sl. kamer en w.c. compl. gestoff. verwarming, elektr. verlich ting met meter aardvoud- schakelaar en 25 mtr. bui tenkabel prijs 3200,Te bevr. Gelderland 9, Veenen daal. Te koop Opel car-a-van '58. Fiat-500 '55. Wagens zijn in prima staat. Paardekop 5, Tel. 379, Eist (U). Te koop 2 C.V. '60 i.pr.st. Te bevr. Nieuweweg 129, Vee nendaal. Te koop Zundapp Bella scooter 200 cc. Dijkstraat 50, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. opklaplcdi- kant, 2-pers. Te bevr. Mr. Heemskerkstraat 19, Veenen daal. Te koop Grundig bandrecor der T.K. 14; z.g.a.n. 195,—. Bergweg 18, Veenendaal. Tel 3837. Te koop kanaries; r. man nen, schimmelmannen en -poppen, muziekpoppen, wit te kanaries, zebravinken. Pa rallelweg 37, Veenendaal. Te koop voetbalschoenen (maat 37) Rood-shirt en sportkousen. Lindenlaan 28, Veenendaal. Te koop Sparta-bromfiets, bj. '61. Nieuweweg 92, Vee nendaal. Te koop i.g.st.z. lederen jack, judopak m. 4, duivenmand, 5 broedschalen en drinkbak. De sav. Lohmanstraat 47, Veenendaal. Boerdery of bouwgrond te koop gevraagd. Brieven on der nr. 2940 a. h. bur. v. d. blad. Gevraagd net meisje voor de morgenuren. G. Hament, Kerkewijk 74, Veenendaal. Gevraagd prima kleine auto. Br. met voll. geg. onder nr. 2951 a. h. bur. v. d. blad. Heer zoekt net kosthuis met huis. verkeer. Br. onder nr. 2952 a. h. bur. v. d. blad. Gevraagd flink meisje voor dag of dag en nacht, zelfst. kunnende werken, niet ben. 18 jaar. Mevr. Brouwer, Acacialaan 1, Veenendaal. Te koop gevraagd te Vee nendaal of omg. woning m. inrit voor Opel en ruimte v. magazijn. Br. onder nr. 2954 a. h. bur. v. d. blad. Te koop gevraagd tweeper soons opklapbed met om bouw, zonder matras; afm. 1.90 x 1.20 mtr. Br. onder nr. 2955 a. h. bur. v. d. blad. Wij zoeken voor onze da messalon prima dameskap ster, moet zelfst. kunnen wer ken. Br. met opgave van leeftijd onder nr. 1181 aan N.V. boekh. en drukkerij Jac. v. Hardeveld, Scherpen- zeel. Gevraagd een meisje in de huishouding, liefst voor de middaguren. Kapsalon Emile, Gortstraat 11, Veenendaal. Nette jongeman vraagt kost huis liefst in Amerongen of omg. Aanm. „Domestic", In dustrieweg-zuid, Amerongen Tel. 03434-1944. Jongeman, 22 jaar i. bez. v. rijbewijs, zoekt bywerk als bakker, voor de middagen. Br. onder nr. 2956 a. h. bur. v. d. blad. Wie wil er tegen geringe ver goeding op werkdagen met mij meerüden naar Zeist. Vertrek Veenendaal 6.45 uur v.m. Retour uit Zeist 17.30 n.m. Br. onder nr. 2957 a. h. bur. v. d. blad. Te huur gevraagd zomer huisje met stookgelegenheid. Br. onder nr. 2958 a. h. bur. v. d. blad. Juffr. op leeftijd zoekt plaats in de huishouding bij nette werkende man alleen. Br. onder nr. 2959 a. h. bur. v. d. blad. Voor direct gevraagd slaap kamer zonder pension. Ho tel La Montagne. Tel. 2936. Veenendaal. Steeds aangeboden allerlei z.g.a.n. en nieuwe meubelen, wacmachines enz. Desge wenst met inruil. Doe uw voordeel lage prijzen. M. Vlastuin, Nieuweweg 60, Veenendaal. Tel. 3052. B.z.a. net meisje voor hulp in de huishouding voor in tern, in de huiselijke kring opgenomen. Omg. Veenen daal, Woudenberg, Scherpen- zeel. Tel. 458. Scherpenzeel. Net kosthuis aangeboden. Br. lett. S. boekh. Davelaar Hoofdstraat 41, Veenendaal. Aangeboden bovenwoning Zonnebloemstraat 1*. ('t Hoorntje) Gevraagd huis m. 3 sl. kamers geen flat. Inl. Emmalaan 27, Veenendaal. Aangeboden nieuwbouwwo- woning in 't Hoorntje. Gro te bovenwoning geen flat. Gevraagd kleinere woning, geen flat. Br. onder nr. 2962 a. h. bur. v. d. blad. Zojuist ontvangen Trappelzakken, Flanel en Pyamajasjes 1,45 per stuk. Teenage.r Kniekousen 2,25 per paar. Woningruil Leidschendam (bij den Haag)-Rhenen. Aan geboden 3 k. flat te Leid schendam met lift, huur 19,50 per week. Gevraagd wonjng met voor- en ach tertuintje te Rhenen of omg. Br. onder nr. 2961 a. h. bur. v. d. blad. Ook voor vrachten Opel Blitz te huur a 35 ct. per km. A. Kool, Schrijverspark 82, Tel. 2414. Te huur autobox. Valleistr. 52. Veenendaal (hoek Schrij- verswijk). Voor verhuur bij Ab kool achter 't stuur. Nieuwe VW's a 16 ct. per km. Schrijvers park 82, Tel. 2414. Te huur speciale dames- en heren bromfietsen. Geheel automatisch. Bestel s.v.p. vroegtijdig. Adres: D. W. Kulik, Hoofdweg 10, Eder veen. Tel. 260. Voor verhuur van stoelen, dissen glas- en aardewerk naar J. Kool, Holleweg 4, Tel. 2463. Alles prima ma teriaal en gratis thuisbe zorgd. Regenpakken - broeken - fietscapes, dames en heren plastic regenjassen. Leder en Sportmagazijn Albers, Hoofdstraat 15, Veenendaal. Tel. 2869. Voor al uw houtwaren. schuimrubber tochtstrip, schoorsteenplaten en con- densstrip, enz. enz. naar de Houtspecialist, Patrimonium laan 55, Veenendaal. Tel. 3520. Lederen vesten, motorwan ten en caps, Noorse truien en sokken, scooterbrillen, scooterjack's. Leder en Sportmag. Albers. Hoofd straat 15, Veenendaal Telef. 2869. Verenigingen en Scholen, Groot en Klein, Verzamelt Uw papier dan zal voor de hoogste prijs v. Dooren uw afnemer zijn. M. v. Dooren. Veenderweg 120, Ede. Tel. 08380-9619. Vriest al uw goederen, vlees, groenten, fruit enz. in bij Eerste Veenendaalse Diepvries. Komt u eens kij ken zonder enige verplich ting. Buurtlaan-Oost 5, Veenendaal. Tel. 3950. Vlakslijpinrichting „HADO", voor al Uw vlakslijpwerk. Dijkstraat 178, Veenendaal. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko. ninginnelaan 37 te Veenen daal. Tel. 2361. H. A. Sol. Orthopaedie - bandages - steunzolen breukbanden - korsetten - enz. Iedere donderdag van 2 tot 5 uur, zitting In Apo theek, Zuidersma, Hoofdstr. 53, Veenendaal. Lichtdrukken en fotoco- piëren. Artifoto, Hoofdstraat 84, Veenendaal. Voor al uw feesten, salade's, gebraden haantjes, warme hapjes, enz. Ook thuisbez. Lunchroom „D e L u i f e 1", Kerkewijk, V'daal. Tel. 2085. Maak uw huis tochtvrij met tochtband en tochtlatten van Geha van Leeuwen, Hoog straat 7, Veenendaal. Voor Valma Autowasproduc- ten naar GeHa van Leeuwen Hoogstraat 7, Veenendaal. Voor le klas schoenreparatie naar Blankestijn, Dahliastr. 39 Veenendaal. Spoedrepara- tie in 1 dag klaar. Een flinke voorraad meube len, waarvan veel als nieuw, vindt U steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis, Hoogstraat 30, Tel. 2209. Veenendaal. Voor verenigingen en scho len, moet een papieractie de moeite lonen, wilt u ons er bij halen. Wij willen het meest betalen. M. v. Dooren, Veenderweg 120, Ede. Tel. 08380-9619. ttauufwecd HOOFDSTRAAT VEENENDAAL Voor plaatwerk en uitdeu ken Gebr. Ploeg, Overberg, Tel. 03431-251. Grote sortering toilettafels, toiletspiegels en kapstokken. Vebotex, Kerkewijk 37. Tel. 2730. Veenendaal. Lederen jassen, le kwaliteit. Ook leverbaar in 6, 12 en 18 maanden termijn betaling. Leder en Sportmagazijn Al bers, Hoofdstraat 15, Telef. 2869. Veenendaal. Vogelkooien, Kamervolières, standaards (rotan-messing chroom-plastic) Speciaalzaak Hannisse. Achterkerkstraat 24, Tel. 3183. Veenendaal. Wenst U ruimte en geld, dan met uw papier naar van Dooren gesneld. Maar U hoeft niet te snellen, u kunt 9619 in Ede bellen. M. van Dooren, Veenderweg 120, Ede. Tel. 08380-9619. Voor de koude, tochtband en tochtstrip. Vebotex, Kerke wijk 37, Tel. 2730. Veenen daal. Vele soorten vogels in- en verkoop. Speciaalzaak Han nisse, Achterkerkstraat 24. Tel. 3183, Veenendaal. Reparatie en onderhouds middelen voor al uw lede ren kleding. Leder en Sport magazijn Albers, Hoofdstraat 15, Veenendaal Tel. 2869. Voor theorieles naar het be kende adres. Elke dinsdag avond 8 uur. Iedereen is har telijk welkom. Ab Kool. Schrijverspark 82, Tel. 2414. Nu kunt u het papier duur verkopen, u moet daarom naar van Dooren lopen. U kunt echter ook bellen, dan komen wij naar U toe snel len. M. van Dooren, Veen derweg 120, Ede. Tel. 08380- 9619. TV voor 25,95 per maand zonder vooruitbetaling. Mor gen al bij u thuis? Bel dan 08300-50087 (óók 's avonds). Honden en katten voeders, halsbanden, lijnen en kettin gen, kammen, borstels, klui ven en ballen, hondenman den. Verder alle artikelen om uw hond in conditie te houden. Speciaalzaak Han nisse, Achterkerkstraat Z4. Tel. 3183, Veenendaal. Bloembollen voor kamer en tuin, vindt u in de Speciaal zaak Hannisse, Achterkerk straat 24, Tel. 3183, Veenen daal. Poppell gasaanstekers A. v. Walsem, Sigarenmagazijn. Achterkerkstraat 26, V'daal. Tel. 3179. Combinatiewasmachines met f 200,korting af fabriek. Kleine schoonheidsfoutjes door transport. Vanaf 385,- met agitator, verwarming en pomp. Enkelvoudige wasma chines vanaf 245,Cen trifuges vanaf 95.Te be zichtigen aan de fabriek ie dere werkdag van 10 tot 12 uur. Industrieweg-zuid, Amerongen. Tel. 03434-1944. Kamerplantenmest, pol- grond, gedroogde stalmest, compost tonkinstokken en turfstrooisel. Speciaalzaak Hannisse, Achterkerkstraat 24, Tel. 3183, Veenendaal. Het kopen van een bruidsja pon maken wij tot een feest. Het is een groot genoegen onze exclusieve bruidsjapon nen te zien in onze speciale afdeling. Natuurlijk bij HEIN VAN SCHUPPEN, V'daal. Kunstvlechten voor een mo dern kapsel verkrijgbaar bij Huize Chic. Kost slechts 4,75. Huize Chic, Patrimo niumlaan 13, Veenendaal tel. 3891. Vogelzaden voor alle soor ten vogels. Krachtvoeders, mineralen, grind en zand. voederautomaten, drinkfon- teinen, medicijnen enz. Spe ciaalzaak Hannisse, Achter kerkstraat 24, Tel. 3183, Vee nendaal. Autolakken voor de kwast en spuit, in 40 kleuren. Verf spuit en schuurmachine te huur. fa. Zimmerman en Zn. Sandbrinkstraat 1, Veenen daal. Duivenvoeders, manden, me dicijnen en alle benodigd heden voor uw duiven. Spe ciaalzaak. Hannisse, Achter kerkstraat 24, Tel. 3183, Vee nendaal. Leuke en vlotte damestasjes div. kleuren 2,95. Leder en Sportmag. Albers. Hoofd straat 15, Veenendaal Telef. 2869.

De Vallei | 1963 | | pagina 6