PAUK van Engelenburg's Hoota en'ó speciaal GVVV tegen Quick Boys is een topper GVVV-Quick Boys N.V. GARAGE GEBR. HONDERS Burgerlijke stand KERKDIENSTEN „Beja" Tel. 4100 Grote Inruilactie „DE KAMPIOEN" DANSEN Maison Kramer van ENGELENBURG'S VEEL MODE-NIEUWS IN PULLOVERS en VESTEN "SSSp** G& ^kaatITOU cCeA ctefi Dit najaar brengt SJAALS AMERONGEN SPORTPROGRAMMA OOK VEENENDAAL TEGEN JSV BELANGRIJK A.s. zondag Veenendaal I - JSV I Aanvang 2.30 uur Terrein Bergweg A.s. zaterdag 3.15 uur Terrein Buurtlaan Voorlopige uitslag aktie Amerongs jubilerende Groene Kruis BEKENDMAKING Official dealer voor de Humber- en Sun- beam-automobielen van de Rootes Groep voor het Oostelijk gedeelte van de Provin cie Utrecht. HUMBER SUNBEAM HANDSCHOENEN 95 Algemene Jaarvergadering „Een school met de Bijbel" DINSDAGKOOPJES Spaarvarken 0.20 Keukenrek Balpennen Emaille trechter Ingekomen en vertrokken Gevonden en verloren HANDSCHOENEN ZONDAGDIENST Telefonisch bestellen by Snackbar 725,- Inruil oude T.V. 425, f 300,— Financiering mogelijk. Wollen jumpers nu 7,95 ANT. ACHTERBERG „WIENER WEINSTUBE" Aan de piano COR HUYDINK Adverteren doet verkopen N.V. MANTELFABRIEK Vijgendam 13 Veenendaal zoekt All-round naaimachine-monteur Assistente SPECIAALZAAK VOOR HET HELE GEZIN Wij hebben een grote sortering in 100% WOL ASTRALON en DRALON in de nieuwste modellen en kleuren. Speciaalzaak in gebreide bovenkleding Pr. Bernhardlaan 103 Veenendaal Deze set compleet met trafo42,50 U vindt in onze speciale afdeling o.a. het hele sortiment Marklin. Hoofdstraat 77 Tel. 2236 HET ADRES VOOR MERKSPEELGOED Vandaag las ik juust in de krant, dal et Hollandse deerntjie dat vleejaar uit- gekreeid wier tot et mooiste meisie van de weereld en alle ontwikkelde en onder ontwikkelde gebieden niet meer terug komt naar ons. Dat spet mijn nou echt. Die hadde we hier motte hauwe. Geleerde koppe hebbe we genogt en misschien hebbe we hier de allergeleerdste koppe wel onder ons, mar de mooiste dat ken dur mar eentjie weeze. En die hadde wij. Dat is een lillik woord: hadde. Ze bleft nou in Engeland. Daar vindt ze het veul fijnder. Daar bin de minse teminste niet zoo koud teuge dur. En daar zeuk ze dur ok niks achter. Achter dus verkiezing as miss weet-ik-veul. Dat geloof ik nou meteen. Die Engels- manne mit die bolhoeje op en dur stijve parrepluus, die lijke mijn veul vrinde- liker dan de Hollanders. Allenig lache ze nooit es een keertjie. Dat heb ik wel an Mek Millan bij Klezien van ons op et tillevisiekassie gezien. Mar affijn, dan ken dat mooie purtretjie daar niet uitge- lache wurde ok. Geloof me gerust, mooie juffrouw, ik zeuk dur niks achter, mar ik vin et ok niet noodig om ampart aardig en leuk teuge et knapste deerntjie van de wee reld te doen. Veur mijn zit dur niet zoo heul veul verdienste in. Wat mijn angaat, neem ik eeder m'n pet af veur iedere willekeurige zieke- huiszuster en teugen een gezinsverzurg- ster, bevurbeld. Blijf mar gerust an de overskant van de heeringvijver. Netjies is opgeruimd en opgeruimd staat net jies Van dat leste gaan we ok weer wark" make, heb ik magge leeze. Ik docht dat de heele aksie de witte vlag al geheese had, mar nee, we binne dur nog lang niet. Dur zit nog muziek in. De minse van et aksiekommitee zien nog brood in de verontreiniging van strate en pleine. Ik heb wel heel effe in m'n eige zitte gniffele toen ik van et veurstel van et gemeentebestuur las om nog es twee en een half honderd guide an de pooging om ons heele volk netter te make te spandeere. De zaak is nog niet hoopeloos. Deur alle anplakbiljette en andere reklame heeft een groot deel van ons volk toch mar in de gate gekreege dat ze et vader landse huishauwe niet schoon hauwe. Nee, et is nog niet zoo dat wij dur een petatbuiltjie of een benaneschelletjie minder om langs de weg smijte, mar de meeste van ons hebbe nou tenminste toch in de smieze, dat ze et mar zoo op de straat gooie. En nou as de gesmeerde blaksies de twidde fase van de strijd teuge et vuil inzette, roepe de minse van de aksie nog altijd optemistisch. Et kan heel goed bedoeld zijn, mar ik zou, as ik et veur et zegge had, dur nou meteen een eind an make. Kijk es hier, as dur verondersteld mag wurde dat na- genogt iedereen zooveer is dat ie bewust de zaak vuiler maakt, dan is de ted van et bonne uitdeele angekomme. Ik lijk misschien wel een bietjie op die gepensineerde opper koddebaier van een Veurdewind, mar ik wou de waarschou wing nou toch mar vervange dur een bekeuring. We kunne ons geld wel beeter besteeje. Wout Blauwkous. Wij hebben een prachtige collectie sjaals In zuiver Wol en wol met zijde. v.a. 3,75 - 14,90. Veenendaal Goed van Van der Zee Gaat langer mee GOED VOORBEELD DOET GOED VOLGEN De heren Smilde en Hendrikse heb ben vrijdagavond 1 nov. j.l. de oudjes in het Bejaardencentrum „De Ridder hof" een gezellige avond bezorgd. Het programma dat de heren brachten, be stond uit het vertonen van dia's en het houden van declamatie. Evenals het optreden onlangs van het Wagenings Mannenkoor, hebben ook deze heren veel sukses gehad. De be jaarden zijn de heren Smilde en Hen drikse dan ook zeer dankbaar. Het komende sportweekend biedt de voetballiefhebbers een uitge breid en zelfs verfijnd menu. Goed voetbal is te verwachten bij GVW tegen Quick Boys waarbij ieder de technisch knappe Katwijkers aan het werk wil zien. Daarenboven is de wedstrijd van „Veenendaal" op zondag tegen JSV eveneens een strijd van de eerste orde. In de lagere regionen gaat het steeds meer oprukkende Amerongse DVSA een uit wedstrijd spelen tegen De Meern. Beginnende bij „Veenendaal" dat toch maar twee overwinningen achter elkaar behaalde kan de volgende wedstrijd aan de Bergweg tegen J.S.V. wel weer span ning opleveren. Immers, de ploeg uit Jutfaas klopte zondag het ongeslagen Holland en zal nu haar best doen weer winst op te strijken. Speciaal de voorhoe de van de withemden, met midvoor van Krieken aan het hoofd, kan beslist voet ballen. Wanneer Veenendaal het spel over de snelle vleugels speelt is er een open wedstrijd te verwachten en hopelijk weer een kleine zege voor de oprukkende geel-blauwe ploeg. -8- En dan de topwedstrijd G.V.V.V. con tra Quick Boys. Waar de Katwijkers ko men stroomt het publiek toe. Hun spel is altijd op de basis techniek gegrondvest. Quick Boys bezet momenteel de derde plaats en G.V.V.V. de vierde. Bij winst van de Veenendalers wordt het dus stui vertje wisselen. Wij achten G.V.V.V., dat zeer moeilijk te verslaan is en sterk op winst speelt, geenszins kansloos. Quick Boys krijgt ongetwijfeld de handen vol aan de Buurtlaan en dat zullen velen met eigen ogen willen zien en beleven. -8- V.R.C. krijgt aan de Brinkersteeg be zoek van leider Be Quick met internati onaal Lugt in de gelederen. Een strijd tussen nummer 1 en nummer laatst. Af gaande op de wedstrijd van Be Quick van vorige week toen men maar liefst met 7-4 won krijgt V.R.C. een zwaar karwei op te knappen. We geloven helaas dat de Racing Club zaterdag geen punten zal af- kapen van dit goed spelende Zwolse team Be Quick '28. •8- Voor D.O.V.O., na de winst van vorige week, weer eens de zoveelste uitwedstrijd en wel tegen de oude rivaal Genemuiden. Deze club speelt nog altijd stevig voet bal en ook niet gespeend van technische vaardigheid. Daarom zal D.O.V.O. beslist snel moeten spelen en de bal het werk laten doen. Bij Genemuiden talmen kan oorzaak zijn, van een doodlopend spel. Daarom als D.O.V.O. het parool snelheid goed weet te hanteren is alles mogelijk dus ook een overwinning op Genemuiden. -8- Voor D.V.S.A., dat na de promotie weer verrassend in de running is weer een uitwedstrijd tegen De Meern. Schie tend als vorige week en de tegenstander niet onderschattend zien we er alweer een zege voor de Amerongers in. ■8- Van Rhenus dat in Maarssen een be zoek afsteekt kan hetzelfde niet worden gezegd. Rhenus zoekt nog naar haar vorm, speelt soms in 't geheel niet onaar dig, maar mist blijkbaar juist dat tikje stootkracht om succes te hebben. Zou het zondag in Maarssen wel eens een keer lukken groenwitten? We zijn be nieuwd. •fr R.K. Unitas kan na de zware nederlaag van vorige week proberen zich tegen Oranje Wit, dat naar de Nieuweweg komt te herstellen. Maar Oranje Wit zal zich niet zo gewillig laten overwinnen. Een De oproep tot de Amerongse bevol king is niet te vergeefs geweest. Dins dagmorgen j.l. bleek in totaal reeds meer dan 3500,te zijn bijeen ge bracht. Nog drie collectebussen moeten binnenkomenterwijl nog diverse toe zeggingen werden gedaan om een bij drage te gireren. Het comité deelt mede dat degenen, die om welke reden dan ook, nog niet in de gelegenheid waren wat in de col lectebus te doen of te gireren, nog steeds in de gelegenheid zijn hun steen tje bij te dragen door overschrijving op gironummer 127408 ten name van de Raiffeisenbank te Amerongen of door storting ten kantore van die Bank, Kon. Wilhelminaweg 59. Het comité zegt nu reeds de gevers zeer hartelijk dank voor hun bijdrage en de diverse collectanten voor hun gewaardeerde hulp. Wij hebben het genoegen U ervan in kennis te stellen, dat wij door de Haagse Auto Unie N.V. te Den Haag met ingang van 1 september 1963 zijn aangesteld tot: VOORSTRAAT 1 WOUDENBERG TEL. (03498) 334/572 spannende strijd tussen de streekgeno ten. Renswoude kan zondag eens proberen de eerste punten te veroveren nu Ach terveld op bezoek komt. Verliest Rens woude ook ditmaal dan is de situatie wel bijzonder precair voor Hardeman c.s. ■8- Scherpenzeel zal in Soesterberg veel tegenstand ontmoeten en waarschijnlijk de puntjes aldaar achterlaten. -8- Merino's kan in Naarden het onder- aanstaande Chefana wel bedwingen. De achterhoede van Merino's speelt con stant genoeg om Chefana te weerstaan. ■8- Sportvereniging Panter krijgt zaterdag leider T.O.V. op bezoek. De Baarnse ploeg zal wel alles op alles zetten, maar een gelijk spel kan er voor Panter wel overschieten. ■8- Muskettiers herstelde zich vorige week en kan ook D.E.V. uit Doorn er orider houden, maar oppassen blijft de bood schap. •8- Valleivogels krijgt het hooggeplaatste Veluwse Boys op bezoek. De Vogels zijn wat uit cadans, maar hier is een moge lijkheid tot opklimmen naar de top. ■8- Van groot belang is zaterdag de wed strijd D.V.S.A. tegen Woudenberg. Bij winst van de Amerongers nemen zij de eerste plaats in bezit, in 't geheel niet onmogelijk. ■8- Kulan kan het pas opgerichte Zwart Wit in Harderwijk wel onder zich hou den, maar het blijkt toch dat Kulan wat van slag is. Tegen de nieuwelingen mag men echter geen fout maken. 8- Advendo uit Ederveen is ook nog in de running en zal in Maarn de punten willen veroveren tegen het vrij zwakke S.V.M.M. Een ander resultaat zou ons tegenvallen. Tenslotte zal Sportclub Rhenen haar kansen niet willen verspelen als men in Driebergen tegen Rubo uitkomt. Het is een fors elftal, maar niet onverslaanbaar, dus geven we Sportclub nog goede kan sen. Ledervinyl met warme nylon voering Veenendaal Goed van Van der Zee Gaat langer mee Donderdagavond 14 nov. a.s. hoopt de vereniging „Een-^ehool met de Bijbel" te Amerongen haar jaarlijkse algemene ledenvergadering te houden in „Kerk- heem". Het bestuur hoopt dat de vergadering dit jaar beter bezocht zal worden dan de voorgaande jaren. De agenda voor deze avond luidt: Opening, notulen, jaarverslagen penningmeester en secre taris, bestuursverkiezing, aftredend zijn ds. L. Zwaan, J. H. H. Gortemöller en G. Breeschoten. Het bestuur stelt de volgende kandi daten voor, o.a.: A. J. Barink, ds. L. Zwaan, J. H. H. Gortemöller, C. van Viegen, G. Breeschoten en J. Wcstland. Verder vermeld de agenda een rond vraag. Na afloop van het officiële gedeelte zullen enkele mooie schoolfilms worden vertoond met de nieuwe geluidsprojec tor. een echt varkentje om straks te wassen onbreekbaar plastic enorm grote maat en een enorm koopje (j.oV/ van roestvrij staal 5 verschillende lepels aan een keurig rekje. Dit koopt u eens in uw leven voor uw leven lang-i cy rn nu slechts VOOR HEEL HET GEZIN zakje met 5 stuks A nu nog maar deze flinke trechter is niet alleen voor het vullen van uw oliekachel, maar ook voor andere huis houdelijke doeleinden A OQ sfudjods 'injqosaa V/.0;7 Alleen dinsdag 12 nov. Hoofdstr. 7 - Tel. 3103 - Veenendaal VEENENDAAL Geboren: Marinus Dirk, z.v. G. J. Bouwmeester en A. van Dijk; Huib, z.v. H. Zaal en J. Mulder; Petronella, d.v. G. Slotboom en K. M, van Hardeveld; Ge- rardus, z.v. L. H. Slok en W. Slotboom; Johanna Andrea Jacoba, d.v. J. H. Schou ten en T. Meijer; Andrie, z.v. J. H. Nap en W. R. Simonsz; Johan, z.v. J. Turke steen en J. W. H. Top; Jacob, z.v. J. Bol derman en G. van Nieuwamerongen; Geertje Maria, d.v. C. van Hoeflaken en M. Wiggemansen (geb. te Rhenen). Ondertrouwd: A. C. H. Gerritsen en A. H. van de Haar; A. van de Pol en P. M. van Hees; G. Petersen en E. A. Diepe- veen; A. J. Kompier en J. W. Jansen; H. Wisselo en H. van Roekei; W. Harde man en A. Achterberg. Gehuwd: D. Hensen en W. van Barne- veld; A. de Gooijer en S. Achterberg. Overleden: C. Kok, 46 jaar, e.v. C. H. van Rennes (overl. te Ede). RFIENEN Geboren: Klazina Laura, d.c. C. A. M. Crum en N. Roelofsen; Cornelia Johanna, d.v. C. ter Haar en G. Helms; Jelle Eppe, z.v. P. S. Zuidema en M. Jellema; Diana Louisa Maria, d.v. A. W. Buenk en L. J. M. van den Berg; Geertje Maria, d.v. C. van Hoeflaken en M. Wiggemansen; Alexander Jeanet Anne, z.v. A. Boers en O.' M. J. Theuns; Jan, z.v. J. W. Roelof sen en D. Louter; Adrianus Johannes, z.v. M. Veenendaal en H. Lazet; Gerritje, d.v. G. K. Lelyveld en H. Swagers; Henricus, z.v. T. J. Westerveld en W. H. Grijsen; Gerard Willem, z.v. J. Jeremiasse en G. C. Termaaten (geb. te Wageningen); Hen- drika Albarta, d.v. P. Hovestad en G. Mol (geb. te Wageningen). Ondertrouwd: H. J. van de Sluis en D. ter Burg; A. van Veen en N. van Roekei; J. Keuken en M. C. M. van den Berg; A. T. Spies en A. J. Jansen. Gehuwd: F. Zegveld en H. Aartse; M. Roseboom en C. G. Nellestijn. Overleden: M. Wulff, 72 jaar, geh. gew. m. H. van Capelleveen; P. J. Meiresonne, 6 dagen (overl. te Wageningen). AMERONGEN Geboren: Peter, z.v. J. J. Eijffius en A. Muller; Cornelia Ida Maria, d.v. H. J. Lammers en N. P. Kokké. Ondertrouwd: J. R. van Mourik en J. Brinkman; A. Kuipers en J. H. Maertz- dorff. Getrouwd: B. Methorst en G. van Soest. EDERVEEN Geboren: Cornelia J., d.v. J. C. van Donkelaar en J. Methorst. Ondertrouwd: G. van Middendorp en H. Stomphorst. RHENEN Ingekomen: G. J. H. Radt, van Veenen daal; J. W. M. Bergevoet, van Doetin- chem; A. Holwerda, van Leersum; H. W. C. Viets, wed. v. Van Walsem, van Scher penzeel; B. Meijer, van Echteld; M. H. Monnink, van Ede; R. Huibers, geh. m. Van Ingen, van Kesteren; M. A. P. Kim- mel. geh. m. Van Baal, van Breda. Vertrokken: S. Boutsma, naar Ameron gen; J. van Lent, naar Doorn; A. A. Verbaas, naar Doetmchem. AMERONGEN Ingekomen: J. M. Immink, van Leer sum; M. Veenendaal, van Zeist; S. Bouts ma, van Rhenen. Vertrokken: K. H. Alberts-de Rijk, naar Utrecht. VEENENDAAL Gevonden: bos met 10 sleutels; doublé schakelarmband; militaire tas met brood; groene regenbroek en jas; blauw gym- broekje; 2 contactsleutels resp. no's 134- 77 en P. 150-296; roodbruine rechter stof fen dameshandschoen; wit baby schoen tje; zwarte damesglacé; veelkleurige sjaal; étui met pasfoto; bruine rechter dameshandschoen; broche; hamer; hon denhalsband met penning no. 441Z62; blauw werkjasje; melkbus no. 2729; kin derportemonnee met inh.; ijzeren poelie; bruine portemonnee met zondagsschool teksten; boodschappentas met brood; be- delkettinkje met 3 bedeltjes; blauwe da mestrui en slobbroek; witte handschoen, kindervestje en witte sokken; muntbiljet; blauwe ochtendjas en 2 paar bruine schoenen; fazant (hen); étui met bril; blauwe ceintuur van jurk met witte gesp; bruin étui met sleutels; volleybalschoe nen; zilveren broche; stukje kachelpijp van 20 cm; hamer en nijptang; geel kin dersjaaltje; zwarte linker dameshand schoen; 2 muntbiljetten; geel-groen sjaal tje; herdershond met bruine halsband waaraan penning met no. 159890; gele wollen linker handschoen; wit plastic kinderschoentje; bedelkettinkje met 5 be deltjes; nieuwe steekbeitel; bruine heren portemonnee met inh.; zwarte rechter handschoen; groen-wit kinderportemon- neetje; rood gebloemd kinderbeursje met speldje M-brigade; portefeuille met inh. w.o. rijbewijs en rekening t.n.v. J. L. Bosman; dameshorloge met zwart band je; bankbiljet; paar bruin lederen hand schoenen; gekleurde kinderwant; kinder ringetje met rood steentje; bruine kralen ketting; zilveren schakelarmband met 2 bedeltjes; paraplu in beige hoes. Verloren: bruine herenportemonnee met inh.; oranje kleurige autoped; bruine da mesportemonnee met inh.; veelkleurige sjaal; gevoerde zwarte damesglacé; 2 bankbiljetten; rode autoped; gereedschap deksel van motor met voetsteun, volks wagen contaktsleutels; bankbiljet; zwart lederen portemonnee met ritssluiting, inh. geld en Marinepapieren; blauw-wit kin derschoentje; blauw étui inh. vulpen, pot loden en passer; herenpolshorloge met metalen rekband; blauw dekzeiltje; auto steeksleulel; boek: Oki de Wolf; paar grijze glacé's; kinder gebit; witte dames blouse 'en een rood keukengordijn; grijze trui; gele portemonnee met inh.; blauwe overall; bruine portemonnee met inh.; gouden damesring met bloedkoralensteen; witte damesportemonnee met inh.; vier kant nikkelen dameshorloge met gevloch ten nylon bandje; rood-witte kinderhand schoen; ring met 12 sleutels; badtas inh. pyama, ondergoed, een boek, paar laar- sen, een trui en een broek; zwarte dames portemonnee met inh.; nikkelen polshor loge met dito rekband; zwarte kat met witte bef en pootjes; bankbiljet groot f 1000,goud herenhorloge met doublé bandje; zilveren bedelarmbandje met 5 bedeltjes; bruine herenportemonnee, inh. f 95,—; Windser zakradio; Marokkaans lederen portemonnee met inh. w.o. foto; blauw-grijze damesportemonnee met inh.; dop van bromfietsbenzinetank; licht bei ge damesportemonnee met inh. ELST Gevonden: gebreide handschoen. Verloren: zwarte handschoen; gouden hangertje. VEENENDAAL Oude Kerk: 9.30 uur ds. A. Wisgerhof, 5 uur ds. Joh. Bos van Lunteren. Julianakerk: 9.30 uur ds. A. Vroeginde- weij, 5 uur ds. D. v. d. Berg. Vredeskerk: 9 en 10.30 uur ds. P. de Jong, 5 uur ds. A. Wisgerhof. Sionskerk: 9.30 uur ds. D. v. d. Berg, 5 uur ds. A. Vroegindeweij. Veeneind: 3 uur ds. A. Vroegindeweij. Dijkstraat: 2.45 uur ds. D. v. d. Berg. Ger. Kerk Vaartbrug: 9.30 uur ds. Van den Brink van Heelsum, 5 uur ds. Overduin. Ger. Kerk Petrakerk: 9.30 uur ds. Over duin, 5 uur ds. Van den Brink van Heelsum, zaterdag 7.30 uur avond stilte. Chr. Ger. Kerk Hoofdstraat: 9.30 uur leesdienst, 4 uur ds. Brons van Bun schoten. Chr. Ger. Kerk Beatrixstraat: 9.30 en 5 uur ds. Langbroek. Ger. Gem. syn. geb. Eltheto: 9.30 en 5 uur leesdienst. Ger. Kerk geb. O.C.B.: 9.30 en 3 uur ds. Wielenga. Ger. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Ned. Herv. Kerk „Sola Fide": 10 uur ds. Bos, 5.30 uur ds. Groenewoud van Amersfoort. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. De Pree. R.K. Kerken Salvatorkerk: 8 en 10.15 uur H. Mis, 5 uur Lof. Willibrordkerk: 8 en 10.15 uur H. Mis, 7 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligingssa menkomst, 12 uur Zondagsschool, 6.45 uur Openluchtsamenkomst, 7.30 uur Verlossingssamenkomst. Opwekkingssamenkomst in gebouw O.C.B., woensdag 8 uur. Spreker: C. v. d. Dussen, vertoont film „Black Gold". RHENEN Herv. Kerk: 10 uur ds. Kooreman, 5.30 uur ds. v. d. Berg. Prot. Bond: geen dienst. Ger. Kerk: 10 uur ds. Vol ten, 5 uur ds. Bohlmeijer. Ger. Gem. synodaal: zaterdag 9 nov. 7.30 uur dhr. Westrate, zondag 10 nov. 10 en 5.30 uur leesdienst. Ger. Gem. Plantsoen: 10 en 5.30 uur leesdienst, donderdag 14 nov. 7.30 uur dr. C. Steenblok van Gouda. Oud Ger. Gem.: 10 en 6 uur leesdienst, woensdag 13 nov. 7 uur dhr. Van Prooien van Grafhorst. R.K. Ged. Kerk: 8 uur Vroegmis, 10.15 uur Hoogmis en 7 uur Lof. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. C. van Viegen, 6 uur ds. A. Stekelenburg. Oud Ger. Gem.: maandag 2.30 en 7 uur ds. Mieras van Krimpen a/d IJssel (dankstond v. h. gewas). AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. G. T. Over- gauw van Leersum, bed. H.A., 6.30 uur ds. P. de Jong van Veenendaal. Ger. Kerk: 10 en 5 uur ds. L. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. F. H. van Aalst van Baarn. R.K. Kerk: 8 uur Vroegmis, 10.15 uur Hoogmis. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Steenbeek (emeritus pred.) te Zeist, 6.30 uur ds. Van Breugem. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur kand. J. J. v. Lienden van Eist, 6.30 uur ds. C. van Viegen. Oud Ger. Gem.: 10 en 6.30 uur lees dienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 3 uur ds. Schipper. Ger. Gem.: 9.30 en 6.45 uur leesdienst. Oud Ger. Gem.: 9.30 en 7 uur leesdienst. RENSWOUDE Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. Peut. Ger. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. Slingen- berg. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. Vergunst uit Ede, 6.30 uur ds. R. de Bruin uit Zetten. Ger. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. W. v. d. Veen. Vrijz. Herv.: 7.15 uur „De Schans" ds. Monné van Zeist. Vrije Evang. Gem.: maandag 8 uur, ds. D. W. Veldkamp uit Hilversum. WOENSDAG 13 NOV. (DANKSTOND) VEENENDAAL Oude Kerk 9.30 uur dr. C. Graafland. Julianakerk 7.30 uur ds. P. de Jong. Vredeskerk 7.30 uur ds. A. Vroeginde weij. Sionskerk 7.30 uur ds. A. Wisgerhof. Ned. Herv. Kerk „Sola Fide" 7.30 uur ds. Bos. Ger. Kerk Vaartbrug 8 uur ds. Over duin. Chr. Ger. Kerk Hoofdstraat 9.30, 2.30 en 7.30 uur ds. Keuning. Chr. Ger. Kerk Beatrixstraat 9.30 en 7.30 uur ds. Langbroek. Ger. Gem. in Ned. Fluitersstraat 2.30 en 7.30 uur ds. Mallan. Ger. Gem. syn. geb. „Eltheto" 2.30 en 7.30 uur ds. Verhoef van Barneveld. Prachtige leren handschoenen met warme trico voering en ongevoerd v.a. 9,90 - 35, Veenendaal Goed van Van der Zee Gaat langer mee DOKTOREN VEENENDAAL: Dr. H. C. Bisschop, Ker- kewijk 86, Telefoon 2776. RHENEN: Dr. G. E. Wijchers, Telefoon 328. Apotheek Deys. Op zondag geen geen dienst. Recepten kunnen worden aangeboden in de dienstdoende apo theek te Wageningen. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Prak tijken Bakker, Van de Burg, Kars, Os- sendorp en Van Ommeren: Dr. Ossen- dorp, Amerongen, Holleweg 2, Tel. 1678. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOUDE: Dr. ter Velde, Oude Holleweg 4, Rens woude, Tel. 08387-450. SCHERPENZEEL: Dr. W. v. Vulpen, Dorpsstraat, Tel. 03497-220. U KUNT NU OOK Dr. Slot. de Bruineplein 11 Veenendaal Ook voor bruiloften en partijen. Croquetten, slaatjes, worstjes etc. etc. Wij geven tot 425,voor uw oude T.V. toestel bij aankoop van één onzer nieuwste type's T.V. toestellen. VOORBEELD: Ook verhuur met recht van koop reeds v.a. 5,99 p.w. Vraagt inlichtingen. Alleen bjj Hoofdstraat 39 tel. 2137-2030. ZATERDAGAVOND 9 NOVEMBER IN CAFE „De Morgenster" ELST (U.) met kort mouwtje norm. 14,95 Veenendaal-zuid GEZELLIGE MENSEN TREFT U IN DE RHENEN voor een coupeur om behulpzaam te zijn bij het maken van patronen. AANMELDEN TIJDENS DE KANTOORUREN Weer fijne ROOMBORSTPLAAT ook in hart vorm 3 smaken. A.s. zaterdag Truffels, 200 gram voor f 1,25 Wie onze kwaliteit kent ZOEKT NIET VERDER „Het Kwaliteitshuis" Kerke wijk 21 Veenendaal Tel. 2365 TeL espressobar 3619 In onze espressobar ons bekende ESPRESSO-IJS. Ook om mee te nemen.

De Vallei | 1963 | | pagina 2