Geld verdienen - bij Berko kopen Berko Electro A-tje Ingebruikneming Ger. kerk te Renswoude Rijkspolitie Rhenen had liet weer druk KRUISWOORDPUZZEL net meisje Hienseh DE VALLET UW BLAD VRAAG EN A\NBOD U zult verwonderd staan Jeanette Bekendmaking 5-lichts Kronen Stofzuigers Theelichten f 8,75 Strijkijzers f 7,90 Mixers f 27,- f 42,- f 150,- verdienen f 400.- T.V. Patrimoniumlaan 45-47, Veenendaal, Telefoon 08385-2954 Te koop hoeden, sjaals en handschoenen ZIET....! Gevraagd Aangeboden Te huur Diversen Teakhout wandlamp f 5,50 Slaapkamerschaal f 6,50 Keukenlamp f 6,75 T.V. lampje f 7,95 In luxe Qfl Ril uitvoering reeds vanal "idU In vele modellen reeds vanaf reeds vanaf reeds vanaf Eleetrisehe dekens In vele modellen reeds vanaf' liw oude centrifuge of wasmachine is geld waard Koop nu een Berko wascombinatie Wasmachines reeds vanal f 99,- Centrifuges reeds vanal I 87,50 met 12 maanden garantie Een super grootbeeld nu slechts f 698,- Onder het gehoor van vele genodigden is vorige week donderdag avond met gepaste blijdschap de Gereformeerde Kerk in gebruik ge nomen. Dit kon men niet beter laten geschieden dan met het houden van een eredienst. Aan deze dienst werd medewerking verleend door een voor deze gelegenheid samengesteld zangkoor o.l.v. de heer N. v. 't Wout. Als openingslied zong men Psalm 150 1 en 3 en na de wet zong de ge meente Gez. 42 3. Het koor gaf hierna „God is mijn licht" ten beste. De Schrift werd gelezen uit Ps. 122 en het tekstwoord uit Ezechiël. In de pre diking komt duidelijk naar voren dat niet het gebouw het belangrijkste is, maar het evangelie. Zoals ook Ezechiël zegt de stad zal voortaan heten: De Here. Moge van deze gemeente ook kunnen worden gezegd: De Here vermaan me telken dage". Na de preek zong het koor .Prijs den Heer met blijde galmen' en werd het Onze Vader gebeden. De eredienst werd besloten met Gez. 29. Vervolgens richtte ds. Slingenberg zich tot de genodigden. In het bijzonder werd dank uitgesproken tot ds. Engel- kes uit Amersfoort, voorzitter van de classis, die garant stond voor een le ning. Ds. Zijlstra uit Amersfoort en ds. Van Enk uit Veenendaal werd ook dank gebracht, daar zij het idee geopperd hebben met een plan te komen voor de verbouwing. Verder waren nog aan wezig ds. Van Veen uit Scherpenzeel, oud-consulent der gemeente, ds. Peut, Herv. predikant en het college van b. en w. Tot ieder richtte de predikant zich tenslotte en sprak waardering uit voor hun opkomst. Ook werd aan de archi tect en alle aannemers een dankwoord gebracht. Verder werd nog het woord gericht tot alle schoonmaaksters en schoonma kers. Bijzondere dank ontvingen mevr. meneer PI. Vermeulen. Zij hebben bij zonder bijgedragen in dit alles, door vier maanden lang gastvrijheid te ver- Het was weer een programma „voor etck wat wils" wat de rijkspolitie in Rhe nen de afgelopen dagen kreeg te verwerken. De wielrijder v. R. uit het dorp Etst, die over de toeristische autoweg door de Rhenense bossen fietste, beklaagde zich omdat hjj meende dat de hagel uit een jachtgeweer hem om de oren was ge vlogen. Er waren inderdaad jagers in de bossen aan het schieten, doch zij scholen van de weg af in de richting van het bos. Zij veronderstelden dat de nietsver moedende fietser alleen maar was geschrokken van het schot. In het Goudenregenplantsoen waren jongelui aan het voetballen. De politie zag het en nam de bal af. Eén van de vaders maakte zich nogal boos. Hij zei: „We betalen voor het plantsoen en dat neem ik niet." Hij kreeg de bal terug. Toch zou hij het hogerop zoeken en zich beklagen bij de gemeenteraad. De automobilist S. reed met zijn auto op de Cuneraweg over een hond. De voorbumper van de wagen liep een deuk op. De eigenaar van de hond zal voor de kosten moeten opdraaien. In de Nude is de bromfietser M., af komstig uit Amerongen, over de kop gegaan. Zijn duo-passagier R. uit Ame rongen moest met een gewonde knie in een ziekenhuis worden opgenomen. M. was onder invloed en bleek bij na-con trole door de politie bovendien geen rijbevoegdheid meer te bezitten. Zijn rijbewijs was ingetrokken. Wellicht had hij daarom zijn toevlucht gezocht naar de brommer. De bromfiets werd in be slag genomen en de politie maakte pro ces-verbaal op. Achter de woning van de heer O. aan de Zuidwul werd een bromfiets stille tjes weggehaald. De politie heeft de dief nog niet kunnen grijpen. Van de 15-jarige L. werd de race brommer in beslag genomen. Er zat geen bel op, geen lamp en dus geen verlichting en de knaap was beneden de leeftijd. De brommer zal worden vernietigd. Bewoner M. van de Bergweg meende 's nachts een man te hebben zien staan nabij zijn woning. Hij belde de politie van het vermeende onraad, die met een speurhond drie uur lang de omgeving afzocht. Van de „man" geen spoor ge- vonder. De hond reageerde nergens op. Met grote snelheid is de chauffeur W. S. uit Utrecht met zijn personen auto nabij hotel „De Grebbe" uit de bocht gevlogen. De wagen sloeg een paar maal over de kop. De inzittenden mankeerden niets. De wagen was flink beschadigd. Opgave nr 56 Horizontaal: 1 plaats in Frankrijk aan de Maas, 5 schram, 99 vette vloeistof, 11 vreemde munt, 12 maanstand, 14 kiem, 16 achting, 17 in het jaar der wereld (afk. Lat.), 19 keukengerei, 21 bekende af korting, 22 haarvlecht, 24 wa ter in Limb., 26 beneden, 28 fijne haren zeef, 30 aanloop, 32 zoutziederij, 33 familielid, 35 vriendin (Fr), 37 per expresse (afk.) 38 boom, 40 vrucht, 42 staat meestal boven drukwerk, 44 rekening, 46 gesneden hengst, 48 zwak, 49 deel van Engeland. Vertikaal: 1 doodgoed mens, 2 muzieknoot, 3 zwemvogel, 4 klinknageltje, 5 kanaalpeil (afk.), 6 knaagdier, 7 palm boom, 8 waardeloze lading, 10 iemand de achting geven wel ke hem toekomt, 13 boterton, 15 als 4 vert., 18 bijwoord, 20 oningewijde, 22 kwel ling, 23 teken dat in de psalmen voorkomt, 25 hoepel, 27 groot ongeluk, 29 bakt men brood van, 31 inwendig lichaamsdeel, 34 lelieachtig gewas, 36 zeker tijdperk, 39 sociéteit (afk.), 41 meisjesnaam, 43 sluiskolk, 45 slede, 47 bekende afkorting. lenen aan de gemeente. Zij stonden deze tijd geheel belangeloos een be drijfsruimte af voor de kerkdiensten. Hierbij zijn zij werkelijk als prima gastvrouw en gastheer opgetreden. Ge tuige hiervan de prachtige bloemen die zij elke zondag weer verzorgden. Voor taan staan nu ook bloemen in de nieu we kerk. Te zijner tijd zullen zij hier voor een passend cadeau ontvangen. De heer Esser, 30 jaar organist, ont ving een boekenbon. ook hij heeft met veel belangstelling de werkzaamheden gevolgd en gesteund. Tal van genodigden brachten hierna hun felicitaties over, o.a. ds. Engelkes, ds. Peut, burg. Hosang. Tot slot werd nog gezongen „Wij lo ven U o God, wij prijzen Uwe naam". Nadien onderhielden de genodigden zich nog geruime tijd in het vereni gingsgebouw. Wederom is door de gemeente te Renswoude een nieuwe mijlpaal be reikt. Moge dit getuigen van 'n levende gemeente. De enige collecte die in de openings- dienst werd gehouden bracht het prach tige bedrag op van f 409,—. Een gedeelte van het gerestaureerde in terieur van de Geref. Kerk in Renswou de, welke vorige week donderdagavond met het houden van een eredienst werd geopend. GEVRAAGD voor de huishouding TEXTIEL Hoofdstraat 27 Veenendaal ƒ1.50 ncr advertentie t in 10 woorden, elk woord meer 10 cent. Te koop gemeste slachtha- nen, slachtkippen. eenden. Schot, Fazanterie. De Klomp. Veenendaalseweg 8, Veenen daal. Te koop Grundig radio en T.V. tafel, i.pr.st. Mevr. A. H. C. Boers. Kerkewijk 179, Veenendaal. INDIEN U ONZE EXCLUSIEVE EN GROTE SORTERING Daarom raden wij U aan: breng eens een bezoek aan onze zaak" Hoofdstraat 47 Telefoon 2462 Gemeente Veenendaal Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken bekend: dat bij hen is ingediend een aanvraag van de heren J. C. van de Haar en H. G. Veldhuizen te Veenendaal om vergunning tot het bouwen van een dubbel woonhuis met garage op een perceel grond gelegen aan de Brouwersstraat (complex „de Engelenburg"), kadastraal bekend gemeente Veenendaal, sectie C, nrs. 1206 (ged) en 1414 (ged). Dit bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende uitbreidingsplan. Alvorens een beslissing overeenkomstig artikel 20 van de Wederopbouwwet te nemen, worden de eigenaren van de aangrenzende percelen en andere belangheb benden in de gelegenheid gesteld vóór 19 november 1963 hun bezwaren tegen het eventueel verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bij hun college in te dienen. De hierbovenvermelde bouwaanvraag en de daarbijbe horende vragenlijsten en tekeningen liggen tot laatst genoemde datum ter inzage ter gemeentesecretarie, 2e afdeling, Hoofdstraat nr. 92. Veenendaal, 8 november 1963 Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, J. Hazenberg de secretaris Van Manen Te koop 2 kippenhokken, 5 x 5 meter, met astbestplaten. Panhuis 53, Veenendaal. 's Avonds na 5 uur. Te koop orgel. Mr. Heems kerkstraat 45, Veenendaal. Te koop Renault Ondine '61, 34.000 km gelopen, kleur wit. Zorgvuldig onderhouden, als nieuw. Elk deskundig onder zoek toegestaan. Bergweg 28, Veenendaal. Tel. 3368. Te koop wegens vertrek, schuur van betonplaten, 2,50 x 6 meter. Geschikt voor ga rage. Zandheuvelstraat 9, Rhenen. Te koop jonge dwergpin- chertjes met stamboom. Em- malaan 72, Veenendaal. Te koop een goed lopende Sparta bromfiets, bj. '58 met nieuwe banden. Boslaan 68, Veenendaal. Te koop kinderwagen. Ce derlaan 10, Veenendaal. Te koop prima aardappelen, Noordelingen. Buitenhuis. Ruisseveen 12, Veenendaal. Te koop witte jazz-gitaar met hoes f 45,—; radio, klein model f 17,50 en Simplex fiets f 15,Alles in prima staat. Parallelweg 125, Vee nendaal. Te koop 4 rotan-stoelen en tafel. Te koop gevraagd vloerkleed. Duistereweg 12, Rhenen. Te koop i.pr.st.z. kinderwa gen. Rembrandtpark 74 I, Veenendaal. Te koop i.g.st.z. compleet huiskamerameublement, ook in gedeelten. Tevens z.g.a.n. elektrisch orgel. Wilhelmina- straat 53, Tel. 08385-3573, Veenendaal. Te koop V\V '54. M. v. Doo- ren. Veenderweg 120, Ede. Tel. 9619. Te koop witte trouwjapon, maat 40. Brieven onder nr. 3009 aan het bur. van dit blad. Te koop krachtstroom-motor 1 pk. Klaas Katerstraat 85, Veenendaal. Te koop t.e.a.b. Jawa motor rijwiel, 250 cc, 10.000 km ge lopen, als nieuw. Te bevr. Einthovenstraat 1, Wagenin- gen. Te koop 500 zwarte hennen, CPI, 8 weken. J. D. v. d. Glind. Groep 3, Overberg. Te koop allerlei soorten bloembollen. Tulpen, hyacin then, crocussen, narcissen enz. enz. Zaad- en voeder specialist A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 76-80, Veenen daal. Te koop' Opel Cabriolet, bj. '55-'56 i.z.g.st. W. Derksen, Boslaan 54, Veenendaal. Tel. 3985. Te koop Fiat 600 bestel '62. Nieuwste type, i.pr.st. Fin. mogelijk. „De Kampioen". Hoofdstraat 39, Tel. 2137-2030, Veenendaal. Na 6 uur Mr. Heemskerkstraat 20. Te koop Renault-4 1958, f 450,—. De Sav. Lohman- straat 2, Veenendaal. Te koop heren-, jongens-, en kinderschoenen, half jaar garantie. Schoenmakerij Val kenburg, Gortstraat 25, Vee nendaal. Te koop rubberlaarzen, alle maten. Koop rubberlaarzen bij de man die ze ook vul- caniseren kan. Schoenmake rij Valkenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Te koop pantoffels, grote sor tering. Pracht modellen. Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Te koop prima 2e hands band- en trapnaaimachlnes. Fa. Koomen. Kerkewijk 17, Veenendaal. Boerderij of bouwgrond te koop gevraagd. Brieven on der nr. 2940 a. h. bur. v. d. blad. Kamers te huur gevraagd te Veenendaal voor verloofd paar dat wil trouwen. Br. onder nr. 2991 a. h. bur. v. d. blad. Gevraagd werkster voor de hele of halve woensdag. Hoog loon. Fa. Fr. Diepe- veen, Radio en T.V.. Hoofd straat 29, Veenendaal. Te koop gevraagd stukje bouwgrond in Veenendaal of omgeving voor het bouwen van een woning. Brieven on der nr. 3012 aan het bur. van dit blad. Te koop gevraagd 3 houten bureaus. Centrum voor wer kende Jongens, Kerkewijk 11a, Veenendaal. Tel. 3630. Gevraagd droge pronkbonen. T. de Gooijer,. Graan- en Meelhandel. Prins Bernhard- laan 136, Veenendaal. Spoed! Woonhuis met enige grond te koop gevraagd. Br. onder nr. 3010 aan het bur. van dit blad. Te koop gevraagd tot 1 ha grond, omg. Veenendaal. Brieven onder nr. 3008 aan het bur. van dit blad. Gevraagd z. sp. mog. dienst bode alleen v. huish. werk. Dinsdags vrij, volgens rege ling, zaterdags in dienst. Te vens gevraagd hulp voor de automatiek. C. Vink. Dorps straat 118, Renswoude. Tel. 23ST Nette werkster gevraagd v. een of twee morgens per week. Mevr. v. Wijk. Sta tionssingel 42, Veenendaal. Gevraagd jonge bruine poe del, reu. Aanb. p/a Bergweg 56, Veenendaal. Dame met dochter zoekt on- gem. z.-sl.kamer met kook gelegenheid in Veenendaal of omg. Mevr. Ch. de Hesse, Burg. ter Laanstraat 118, Zaandam. Gevraagd naaiwerk, liefst kinderkleding. Brieven onder nr. 3011 aan het bur. van dit blad. Dagblad „De Telegraaf" vraagt bezorgers. Melden bij J. v. d. Weerdhof, Aart de Gelderstraat 32, Veenendaal. Gevraagd met spoed nette jongen voor de bakkerij. Liefst met vak op de hoogte. Hoog loon. J. de Kievid. Nieuweweg' 186, Veenendaal. Tel. 2595. Gevraagd tegen 1 dec. meis je voor de winkel. H. Leu- sink. Hoogstraat 10, Veenen daal. Tel. 2396. Aangeboden 2 CV bestel, ty pe '60. i.pr.st. Griftweg 2, De Klomp. Tel. 08387-523. Solex. Oudere heer biedt we gens hoge leeftijd zijn keu rig onderhouden Solex bromfiets aan (Luxe chroom uitvoering). Geheel compleet f 165,Brieven onder nr. 3013 aan het bur. van dit blad. Onderwijzer heeft nog en kele uren vrij voor het ge ven van bijlessen. Brieven onder nr. 3014 aan het bur. van dit blad. Huur nu een grootbeeld TV, reeds v.a. 5,99 p.w. Geen vooruitbetaling met recht van koop. Keuze uit div. Ie klas merken. Uw oude toe stel heeft bij ons hoge in- ruilwaarde, welke wij in contanten uitbetalen, en op Uw nieuwe TV krijgt U 5 jaar gratis service. Alleen bij „De Kampioen", Hoofd straat 39, Veenendaal. Tel. 2137-2030. Te huur VW busje; VW de luxe en VW bestel met all- risk verzekering, radio en verwarming. Inl. J. Spie- rings. Schrijverspark 154, Veenendaal. Tel. 3866. Nieuwe VW te huur, zonder chauffeur, 16 ct.. per km, per uur, dag of per week, volgens afspraak. A. Kool, Schrijverspark 82, Veenen daal. Tel. 2414. Gestoff. kamer te huur voor alleen staande dame. Zonne- heuvel, Nieuweweg 42, Vee nendaal. Te huur Opel Blitz vracht wagen, zonder chauffeur. Ook voor verhuizingen. A. Kool. Schrijverspark 82, Tel. 2414. Hebt U een hekel aan ploe gendienst. Bij de N.V. IJzer- industrie wordt niet in ploe gen gewerkt. Waarschuwing! Breng de rol gaas terug op het terrein aan de Klaassenweg, anders gaat het geld kosten. De Ei genaar. Zoekt U interessant werk. komt dan eens praten bij de N.V. Veenendaalse IJzerin- dustrie. Reclame-aanbieding Nylons f L25 p.p. Twee paar voor f 2,25. Modekleuren. Kousen huis „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal. Wilt U een goed loon ver dienen, komt dan werken bij de N.V. Veenendaalse IJ- zerindustrie. Wilt U werken in een pret tige sfeer. Deze vindt U bij de N.V. Veenendaalse IJzer- ipdustrie. Schoenen! Alles tegen spot prijzen. Jongensschoenen, m. 35-36 f 7,50; 37-38 f 8,50; 39- 40 f 9,50. Herenschoenen voor het werk 39-42 f 12,50. 's- Avonds van 6.30 tot 8.30 uur. Dorpsstraat 66, Renswoude. Voelt U er iets voor te wer ken bij de N.V. Veenendaal se IJzerindustrie, komt dan eens praten op Schoolstraat 9, Veenendaal. Verenigde leergangen voor Schriftelijk Onderwijs, Tuin- laan 10, Schiedam. Het op leidingsinstituut voor erken de vestigings- en vakdiplo ma's. Vraagt inlichtingen over de opleiding, die U no dig hebt. Wij zenden U onze kosteloze Gids voor Zelfstu die. Tel. 010-69712. Voor autorijlessen in VW en voor rijbewijs CE en DE naar A. Kool, Schrijverspark 82, Veenendaal. Tel. 2414. Aardige praktisch geschen ken. Zakdoekjes met kant en borduursel. Make-up-, toi let-, naaigarnituur- en kou sentasjes. Kousenhuis „Tem po". Zandstraat 84, Veenen daal. Voor het slijpen van Uw rondrijders en Noren naar Fa. GeHa van Leeuwen. Hoogstraat 7, Veenendaal. Bezoekt iedere dinsdagavond onze verkeerslessen. Ieder een hartelijk welkom. Aan vang 8 uur. A. Kool. Schrij verspark 82, Veenendaal. Tel. 2414. Een prachtige collectie in kap- en toiletstellen bren gen wij nu reeds voor de a.s. feestdagen. Koop nu reeds. Huize Chic. Patrimonium laan 13, Veenendaal. Tel. 3891. Regenpakken -broeken fiets- capes, dames en heren plas tic regenjassen. Leder en Sportmag. Albers, Hoofdstr. 15, Veenendaal. Tel. 2869. Voor coniferen, rozen, hees ters, vaste planten en fruit bomen naar H. Verwoert Kwekerij, Molenweg 16, Ach terberg. Zuiver wollen merkdekens, 100 "la scheerwol, 20 bene den de normale prijs. Piet van Beek. Emmalaan 28, Veenepdaal. Tel. 2039. Reeds v.a. 1,50 p.w. kunt U bij ons een radio, centrifuge, wasmachine enz. huren met recht van koop, en uw oude app. kunt u bij ons inruilen. Alleen bij „De Kampioen", Hoofdstraat 39, Tel. 2137 en 2030. Veenendaal. Voor levertraan en vitamine. Drog. „De Helm", Dr. Slot. de Bruïneplein 25, Veenen- daal-Zuid. Lederen vesten, motorwan ten en caps, Noorse truien en sokken, scooterbrillen, scooterjacks. Leder en Sportmag. Albers. Hoofdstr. 15, Veenendaal. Tel. 2869. Combinatie wasmachines m. f 200,— korting af fabriek. Kleine schoonheidsfoutjes door transport. Vanaf f 385,— met agitator, verwarming en pomp. Enkelvoudige wasma chines vanaf f 245,Centri fuges vanaf f 95,—. Te bez. aan de fabriek iedere werk dag van 10 tot 12 uur. „Do- mestic". Industrieweg-Zuid, Amerongen. Tel. 03434-1944. Glasventilators voor keukens en huiskamers met slechte ventilatie 59,50 en 79, per stuk. Worden door ons kant en klaar in raam gele verd. Eventuele glaskosten extra. Fr. Zimmerman Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenen daal. Voor tochtstrip, schuimrub ber condensstrip, mozaïk- matjes enz. naar de Hout specialist. Patrimoniumlaan 55. Tel. 3520, Veenendaal. Maillots in alle maten. Wol stretch en Helanca crêpe. Een ideale dracht. Kousen huis „Tempo". Zandstraat 84, Veenendaal. Ontdek hoe mooi uw tuin kan zijn. Plant dit najaar bloembollen, tulpen, narcis sen, crocussen, hyacinthen enz. Zaadhandel A. v. d. Weerd. Beatrixstraat 76-80. Veenendaal. TV voor 25,95 per maand zonder vooruitbetaling, mor gen al bij U thuis? Bel dan 08300-50087 (ook 's avonds). Wasmachinefabriek heeft enige lichtbeschadigde, was machines, gloednieuw met garantie ƒ-125,— en 145,—. Ook z. voord. Centrifuges, en Combinaties. Vraagt'de monstratie. Postbus 24 Zwijndrecht. Geen stapels luiers meer! Pet-o-sec baby slip. Baby ligt altijd droog. Kousen huis „Tempo" Zandstraat 84. Veenendaal. Asbest golfplaten en asbest board in alle maten uit voor raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool, Holleweg 3, Tel. 08385- 2463, Veenendaal. Lichtdrukken en fotocopië- ren. Artifoto, Hoofdstraat 84, Veenendaal. Leuke en vlotte damestasjes div. kleuren 2.95. Leder en sportmagazijn Albers, Hoofdstraat 15, Vecnenlaal. Tel. 2869. Slijterij Stuyvenberg Eist (U) Tel. 08377-200. Voor al uw dranken. Reparatie en onderhouds middelen voor al Uw lederen kleding Leder en Sportma gazijn Albers, Hoofdstraat 15, Veenendaal. Tel. 2869. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken. Ko_ nmginnelaan 37 te Veenen daal. Tel. 2361. Voor Valma Autowasproduc- ten naar GeHa van Leeuwen Hoogstraat 7, Veenendaal. Een flinke voorraad meube len, waarvan veel als nieuw, vindt U steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis, Hoogstraat 30. Tel. 2209, Veenendaal. H. A. Sol. Orthopaedie - bandages - steunzolen - breukbanden - korsetten - enz. Iedere donderdag van 2 tot 5 uur, zitting in Apo theek, Zuidersma, Hoofdstr. 53, Veenendaal. Maak uw huis tochtvrij met tochtband en tochtlatten van Geha van Leeuwen, Hoog straat 7, Veenendaal. Voor plaatwerk en uitdeu ken Gebr. Ploeg, Overberg, Tel. 03431-251. Vriest al uw goederen, vlees, groenten, fruit enz. in bij Eerste Veenendaalse Diepvries. Komt u eens kij ken zonder enige verplich ting. Buurtlaan-Oost 5, Veenendaal. Tel. 3950. Voor le klas schoenreparatie naar Blankestijn, Dahliastr. 39 Veenendaal. Spoedrepara- tie in 1 dag klaar. Lichtdrukken en fotoco- piëren. Artifoto, Hoofdstraat 84, Veenendaal. Vlakslijpinrichting „HADO", voor al Uw vlakslijpwerk. Dijkstraat 178, Veenendaal. Voor al uw feesten, salade's, gebraden haantjes, warme hapjes, enz. Ook thuisbez. Lunchroom „De L u 1 f e 1", Kerkewijk, V'daal. Tel. 2085. Lederen jassen, le kwaliteit Ook leverbaar in 6, 12 en 18 maanden termijn betaling. Leder en Sportmagazijn Al bers, Hoofdstraat 15, Vee nendaal. Tel. 2869. Plaats een Kost slechts ƒ1,50 t/m 10 woorden, elk woord meer 10 cent. handig steelmodel reeds vanaf 49,50 slemodel reeds vanaf 99,50 59 cm met 2e programma en UHF type 1964 of voor 50 cent per dag

De Vallei | 1963 | | pagina 6