Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Jaarwisseling verliep in het algemeen rustig Agenda In Amerongen en de Betuwe was het rumoerig Zeer rustig 15e Schoolvolleybaltoernooi nu al groot sukses WAAR IS DE VALLEI-RIKS? Letters van „Watersnoodmonumenf praktisch onzichtbaar a - r Mm i Mti m n CAMBODJA Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude - Scherpenzeel Ingezetenen wisselden Nieuwjaarswensen tijdens receptie burgemeester OVERBERG SCHERPENZEEL EDERVEEN WIST U BROUWER - - 38e JAARGANG VRIJDAG 3 JANUARI 1964 Nr. 1 Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 lijnen)-Giro 563427 Redaktie: W- F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven bij de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprijzen op aanvraag Minimum per advertentie 5,— Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs f 1,95 per kwartaal Losse nummers 25 cent In verschillende plaatsen in onze omgeving verliep de jaarwisseling op rustige wijze. Wel werden overal de knallen van vuurwerk gehoord en was het op sommige punten extra druk met jeugdige feestvierders, die hun vreugde echter binnen de perken hielden. In Amerongen was het evenwel rumoeriger dan in andere jaren. In de Betuwe maakte de jeugd het wel zeer bont want daar werden de rotjes midden tussen de kerkgangers gesmeten. De politie heeft in beide plaatsen vrü hardhandig moeten ingrijpen waarna de rust weerkeerde. In VEENENDAAL gingen, tegelijk met de klokslagen en de loeiende sirenes, een aantal rotjes en gillende keuken meiden de lucht in, maar even later was de rust volkomen weergekeerd. De wisseling van Oud en Nieuw werd binnenshuis voortgezet. Meer of minder feestelijk gestemd zaten duizenden Veenendalers in de huis kamers. Om vier uur in de och tend zagen we op vele plaatsen het licht nog branden De politie meldde geen onregelmatig heden. Er was slechts een lantaarnpaal op de hoek Middellaan-Kerkewijk stuk gereden. Stukjes plastic en verf tegen de paal waren de stille getuigen. Ver moedelijk is een autobus tegen de paal gereden. Ordelijk In RHENEN werd tijdens de jaarwisse ling volop geschoten met vuurpijlen, don derbussen en rotjes, maar de politie be hoefde niet in te grijpen. Alles verliep ordelijk. Wel hadden de politiemannen de han den vol aan een ernstig ongeluk in het dorp Eist, waar de Rhenenaar R. B., oud 19 jaar, met een personenauto voor onge veer f 10.000,schade aanrichtte door in te halen terwijl dit niet meer mogelijk, was, waardoor een kettingbotsing tussen vier auto's ontstond.. Een medeinzittende de heer K. moest met een dubbele beenbreuk naar een Wagenings ziekenhuis worden ver voerd. B. klaagde over pijn in de le dematen. I. ij was rondom verzekerd. Voorts hebben vandalen kans gezien een defecte auto, die geparkeerd stond iangs de verkeersweg Rhenen-Veenen- daal totaal te vernielen. De politie heeft de zaak in onderzoek. In de nacht van woensdag op donder dag werd ingebroken bij de slijterij Ho- vestad, het kruideniersbedrijf Vollmuller en de dameskapper Fles. De politie uit Tiel had een vermoeden dat de daders van deze inbraken in Rhenen „op stap" waren. Zij stelde zich op bij het station Kesteren en konden daar de twee jeug dige knapen arresteren. Zij hadden ook nog kans gezien een bromfiets te stelen bij het Eigen Gebouw. De knapen waren afkomstig uit Tiel. Rumoerig De jeugd in AMERONGEN was op oud- jaarsavond rumoeriger dan in voor- CYPRÜS. Op de foto het Cypriotische klooster, waar drie Griekse monniken werden vermoord. De monniken waren bezig met het metselen van een muurtje op de voorgrond gaande jaren. Naast het afschieten van alle soorten vuurwerk werden talloze hekjes van hun oorspronkelijke plaats gehaald en elders neergezet. Heel wat landbouwwerktuigen, waaronder ook mestkarren, verdwenen uit de schuren en werden overal in het dorp terug gevonden. Enkele belhamels bonden een touw aan de klok van het kerkgebouw van de Prot. Bond en luidden perio diek gedurende de hele avond. Toen op een gegeven moment enkele opgeschoten jongelui overgingen tot het maken van een brandje midden op straat, werd het de politie te gortig en werd hardhandig ingegrepen. De rust keerde daarop spoedig terug in Ame rongen. Alleen schieten De politie te ELST meldde geen on regelmatigheden. Wel werd volop ge schoten en geknald, maar na half één was het rustig in Eist. Overigens had de politie het druk met het boven vermelde ongeluk nabij garage H. Juist tijdens oud en nieuw had er nog een kleine aanrijding plaats bij hotel Stuivenberg, toen een auto vanuit een inrit de straatweg opreed. Er ont stonden alleen enkele deuken in de twee auto's die hierbij betrokken waren. In EDERVEEN schoot de jeugd prak tisch de gehele avond met vuurpijlen en rotjes. Vooral in de omgeving van Hootsenplein en Van Wamelenweg wa ren de jongelui actief. Klokslag 12 uur ging de brandsirene en luidde de kerk- Gisteren, donderdag 2 jan. heerste er in Veenendaal en omgeving de volleykoorts. Er werd n.l. een begin gemaakt met het drie-daagse schoolvolleybaltournooi. Uit di verse plaatsen uit de omgeving, van Arnhem tot Driebergen, kwamen scholieren naar Veenendaal gereisd om deel te nemen aan het gigantisch opgezette schooltour- nooi. Er heerste in en om de sportzalen een levendige belangstelling van deelnemers (sters) en bezoekers. Zelfs burgemeester Hazenberg kon de verleiding niet weerstaan om zijn ambtelijke bezigheden even te verwisselen met die van het kijken naar de in Veenendaal zo populaire volleybalsport. De teams van de Veenendaalse scho len, zowel van het Lyceum als die van de Koningin Juliana en Ichtus ulo, doorbraken aan de lopende band de ban van de altijd en in grote mate aan wezige zenuwen en plaatsten zich van meet af aan de kop van bijna elke grdep. De ploegen van het Lyceum bakten het wel zo bruin, dat zij van de acht te verdelen eerste prijzen er liefst zeven in de wacht wisten te slepen. De prestaties op het gebied van het echt niet zo gemakkelijke volleyball- spel waren dan wel niet zo bijster hoog, maar dit werd ten volle gecompenseerd aan de mate van overgave en fanatisme waarmee werd gespeeld. De gehele organisatie loopt gesmeerd en is duidelijk in goéde handen. Liefst 140 teams van verschillende lycea en ulo-scholen uit diverse plaatsen moes ten hun weg vinden in de rijstebrij van wedstrijdschema's, hetgeen op een won derbaarlijke vlotte wijze werd afge werkt. Vandaag, vrijdag 3 jan., is het de beurt aan de wat oudere leerlingen. Dan komen de grote matadoren of wel de hoofdploegen van de diverse scholen tussen de lijnen. Ongetwij feld zullen deze teams weer oorver dovend worden aangemoedigd door een leger van supporters, die de zalen tot in de nok toe zullen vul len. Omstreeks half acht zal zowel in ge bouw Eltheto (voor de Lycea) als in de zaal van de Kon. Juliana Mulo (voor de Mulo-scholen) de finale worden ge speeld. Mocht hier eventueel een Vee nendaalse ploeg bij zijn en dat ligt in de lijn der verwachtingen, dan is het hek helemaal van de dam. Zaterdag komen de oud-leerlingen aan de beurt. Zonder twijfel zullen dit mooie en interessante wedstrijden kun nen opleveren, want de meeste volley ballers zijn hun carière destijds op de school begonnen. De finales hiervan zullen voor de dames aan het einde van de morgen worden gespeeld en die van de heren in de loop van de middag in gebouw Eltheto. D.O.V.O. werd tweede in zaalvoetbaltournooi Dovo heeft zaterdag de vrije voetbal dag benut om deel te nemen aan een zaalvoetbaltoernooi in een grote groen- tenhal te Waddinxveen. Na spannende wedstrijden kwam Dovo in de finale tegen RVVH uit Ridderkerk. Deze wed strijd eindigde in een 2-2 gelijk spel. Strafschoppen moesten de beslissing brengen. Pas in de tweede serie was RVVH het gelukkigst en won het toer nooi. In haar poule was Dovo zeer succes vol. Tegen Waddinxveen, Zuidland en De Lier waren de rood witten bijzonder schotvaardig. De tegenstanders maak ten geen enkel tegenpunt want Dovo's doelcijfers waren 9-0. Van de 11 doelpunten die Dovo op de harde vloer van het veilinggebouw pro duceerde kwamen er niet minder dan 8 van de voet van Klaa.s van Hal. Nieuwjaarsbijeenkomst gemeentepersoneel In De Korenbeurs hebben het Veenen daalse gemeentebestuur en het voltallige personeel van de gemeente gisteren nieuwjaarswensen uitgewisseld. Burgemeester mr. dr. J. Hazenberg hield een korte toespraak. Hij noemde enkele personeelsleden, die in het vorige jaar door min of meer ernstige ziekten werden getroffen met name en wenste dezen, voor zover dit nog niet het geval was, een spoedig herstel toe. Voorts dankte de burgemeester namens het gemeentebestuur alle personeelsleden van hoog tot laag voor de verrichte dien sten. Hij spoorde een ieder aan ook in 1964 weer zijn beste krachten in te zet ten voor de gemeenschap en wel zo, dat er nimmer reden behoefde te zijn om met het hoofd naar beneden te gaan lo pen. De heren J. de Rooi, W. Vink en G. van de Weerdhof, allen werkzaam bij gemeen tewerken, werden door burgemeester Ha zenberg gelukgewenst in verband met hun 25-jarig dienstjubileum. Zij kregen een jubileum-gratificatie aangeboden. Aanrijdingen Donderdagmiddag kwam de brom fietser Van H. op de Vendelseweg in botsing met een wielrijder, de heer D. Er ontstond schade, zowel aan de brom fiets als aan het rijwiel. De heer D. uit De Bilt reed met zijn personenauto op de Kerkewijk en wilde de Sandbrinkstraat inrijden. Hij sor teerde goed voor. maar trok op juist toen de wielrijder D. op het fietspad reed. Er ontstond een botsing, waarbij de wielrijder D. aan zijn duim werd verwond. Gisteravond werd de auto van de heer v. d. H. uit Ede uit het verkeer genomen. De auto had geen goede kop- lichten, terwijl bovendien de banden te ver w'aren afgesleten. klok. Een half uur lang vlogen de rot jes door het dorp. Toen ging Ederveen binnenshuis verder met de nieuwjaars viering. De rijkspolitie uit RENSWOUDE meldde een zeer rustige viering van oud en nieuw. Uiteraard vlogen de nodige donderbussen de nacht in, maar men behoefde niet in te grij pen. Wel erg bont maakte de jeugd het in OCHTEN. Tijdens een kerkdienst werd volop met vuurwerk gesmeten. De po litie heeft op krachtdadige wijze de ordeverstoring weten te beteugelen. f 22,50 WAARD Ditmaal is de Valleiriks niet ge vonden na te zijn uitgegeven bij fa. Slok, De Kleine Bijenkorf in Eist. Indien de nieuw uit te ge ven riks met het nummer IVM 083631 voor a.s. donderdag 12 uur op ons kantoor wordt ingeleverd ontvangt men de vinderspremie. De burgemeester van Veenendaal, Mr. Dr. J. Hazenberg en zijn echtgenote gaven op Nieuwjaarsdag gelegenheid aan alle ingezetenen om gelukwensery voor het pas begonnen 1964 uit te wisselen. De Nieuwjaarsreceptie, die om 12 uur begon in Hotel De Korenbeurs, was druk bezocht. Inwoners, uit alle lagen der bevolking, kwamen het eerste gezin van de gemeente hun beste wensen aanbieden. Naast de drie Wet houders en het merendeel van de leden van de Raad waren het hoofden van scholen, predikanten en vei particulieren, die burgemeester Hazenberg en mevrouw Hazen berg gelukwensten - receptie duurde tot 's middags half twee. Aan de Stationssingel prjjkt een monument dat in 1955 werd geplaatst tjjdens de 100 jarige her denking van de Waters nood die Veenendaal in de vorige eeuw heeft ge- troffen. Een willekeurige i voorbijganger of een vreemdeling die de fijne nuances niet weet, zal i ook moeten blijven raden naar de betekenis van dit monument, dat zo statig in het grasperk staat. De letters, die op het monument waren aange bracht zijn maar voor de helft zichtbaar. De tand des tijds of andere oor zaken maakten het op schrift tot een soort let- terpuzzel met hiaten. Naar wij vernamen werden de letters in die acht jaren al eens ver nieuwd, maar momenteel is er weer weinig of niets van over. De heren D. Sandbrink en B. v. d. Pol, resn voorzitter en secretaris van het in 1955 opge richte Watersnoodcomi té zagen een en ander met lede ogen aan en richtten thans een brief aan het college van B en W. van Veenendaal met het verzoek de zuil iH P 1 §!>v êWi' rntmm lil 1 HmII weer in ere te herstellen en het opschrift waaronder.: het wapen van de gemeente leesbaar te maken. Deze comitéleden wij zen er in dat schrijven op dat er steeds moeilijkheden waren met de koperen let ters op de zuil. Geen mens kan ontdekken wat de bedoeling van de zuil is. Zij dringen er bij B. en W. op aan; of een koperen plaat aan te brengen of een na tuursteen op te richten. Het monument is opgericht, precies op de plaats, waar een Veenendaalse familie in 1855 in het overstromingswater om kwam: Het feitelijke opschrift op de zuil luidde: WATERSNOOD 5 maart 1855 Ontembaar brak het water door de dijken. Van huis en hof en have moest men wijken. De bovenkant van deze zuil wijst aan Hoe hoog hier toen het water heeft gestaan. Ds. W. L. Tukker heeft nog niet beslist In tegenstelling met berichten in de dagbladpers, waarin vermeld werd dat ds. Tukker voor het beroep naar de hervormde gemeente van Veenendaal had bedankt, kunnen wij mededelen dat ds. Tukker nog geen beslissing in deze heeft genomen. Gisteravond sprak ds. Tukker in de Oude Kerk en maakte kennis met veel mensen uit de her vormde gemeente. De beslissing zal pas volgende week bekend worden. Veenendaal. SCHILDER VIEL VAN STIJGER De 34-jarige Veenendaalse schilder W. uit de Jan van Goyenstraat, is het nieu we jaar bijzonder onfortuinlijk begon nen. Hij was pas enkele uren aan het werk in het bouwcomplex 't Hoorntje, toen hij van een steiger viel, die 8 a 9 meter hoog was. De heer W. bleef op de grond liggen en moest met een hersen schudding en een bekkenfractuur naar het Julianaziekenhuis worden overge bracht. Gevaren in Zuid-Oost-Azië De gebeurtenissen in Cambodja verdienen bijzondere aandacht, want dreigen we reldbetekenis te krijgen en hebben deze alreeds. Het ligt naast Laos en Vietnam en zijn houding is dus van grote betekenis voor de afloop van de strijd in Zuid-Vietnam. Dezer dagen circuleerde in de pers het bericht, dat Cambodja had geweigerd om voortaan Amerikaanse hulp te aanvaarden en de televisie toonde aan, hoe nu tal van reeds met Amerikaans geld begonnen werken onafgewerkt bleven liggen. Dit vreemde bericht vraagt om verduidelijking. Cambodja ontving vrij veel Amerikaanse hulp, in totaal voor 350 miljoen dollar. Het is geen kleinigheid deze in ondank vry bot te wei geren. En het geschiedde dramatisch. In een grote volksvergadering in de hoofd stad Pnom-Penh werden twee gevan genen verhoord, die „bekenden" rebel len te zijn en door de Amerikaanse ge heime dienst te worden betaald. Hier op vroeg het staatshoofd de toejuiching van het volk bij zijn besluit met de uitzenders van deze rebellen niets meer te maken te willen hebben; en hij kreeg deze. Maar deze dramatiek is slechts in kleding en hoe het met de betekenis van deze rebellen staat, moet nog wor den onderzocht. Het drama moest ech ter dienen om de overgang van Cam bodja vanuit het westelijk kamp naar de Chinezen een uiterlijk motief te ge ven. De staatschef is de 41-jarige prins Norodom Sihanouk, in zijn vrije tijd saxofonist en zelfs bekend dichter van sexe-chansons. Prins Sihanouk was eerst koning, maar legde deze titel in 1961 af en noemt zich sindsdien „sam- dech", wat „leider" betekent. In februari 1963 bracht prins Sihanouk een bezoek van 17 dagen aan Peking, waar Mao hem zeide, dat neutraliteit in de strijd tussen imperialisme en socialisme geen stand kan houden en op verderf voor de neutralist uitloopt. Mao drong er op aan, dat Sihanouk zou kiezen. Terug gekeerd naar huis bewees Sihanouk, dat hij inderdaad zijn keuze had gedaan. Hij verklaarde van zijn land een volksrepu bliek te willen maken, stelde zijn land bezit ter verdeling onder het volk ter be schikking en kondigde maatregelen aan om de buitenlandse handel en het bank wezen .van zijn land te nationaliseren. Sihanouk noemt zijn nieuwe koers „Le ri- vage a gauche", de wending naar links. Openlijk verdedigde hij de aanval van China op India! in de herfst van 1962 en zeide, dat Ladakh en Assam rechtmatig tot China behoorden. Anderzijds beloofde Peking aan prins Sihanouk „onbegrensde hulp" tot voortzetting van het werk, dat de Amerikanen in Cambodja waren be gonnen. Inmiddels ia de oudst' .zoon an prins Sihanoük, prins Norodom Naradipo, de troonopvolger, ter voltooiing van zijn opvoeding naar Peking vertrokken en is er huisvriend van Mao en Tsjoe en- Lai. De wending naar links is dus dui delijk genoeg. Cambodja voegt zich bij de vrienden van China. Dit beduidt ook dat Cambodja over de afloop van de strijd in Zuid-Vietnam niet in het on zekere verkeert en deze goede afloop van harte gaat bevorderen. Zuid-Viet nam komt hierdoor vrijwel in een ho peloze positie. Kerstfeestvieringen Op 2e kerstdag vierden de kinderen van de zondagsschool het kerstfeest in de overvolle Ned. Herv. kerk. Het kerst verhaal werd verteld door ds. C. van Viegen. In de pauze werd getrakteerd, waarna ds. Van Viegen onder grote be langstelling van de kleintjes het ver haal „Hans in de sneeuw" vertelde. Zeven kinderen, die de zondagsschool verlieten kregen een zakbijbeltje. Deze kinderen werd toegezongen „Dat 's Heren zegen op U daal". Ds. Van Vie gen dankte de aanwezigen voor hun giften, die het mogelijk maakten dit Kerstfeest te houden. Alle kinderen keerden na afloop met versnaperingen en cadeautjes huis waarts. In Kamp Overberg vond een Kerst wijding plaats, waarbij een dameszang koor uit Veenendaal haar medewerking verleende. Ook hier was de zaal tot in alle hoeken bezet. ZEVENJARIGE JONGEN DRONK PETROLEUM De 7-jarige Teusje Demoed van de Pelikaanstraat bleek op Oudjaarsdag een hoeveelheid petroleum te hebben gedronken. De jongen werd onwel en begon te braken. Dr. Bisschop liet de knaap naar het Juliana-ziekenhuis overbrengen waar zijn maag werd leeg gepompt. BEROEP AANGENOMEN Ds. J. T. Cazander van Oosterwolde heeft het op hem van de kerkeraad van de hervormde gemeente le Scherpenzeel ge dane beroep aangenomen. Gemeente onderneemt actie tegen noodwoningen Zoals bekend staan er in en rond Eder veen een vry groot aantal noodwoningen. Mooie, zelfs zeer fraaie, maar ook minder sierlijke. Vele van deze noodwoningen z(jn door de eigenaars neergezet zonder een vergunning te hebben aangevraagd. De gemeente Ede spant zich reeds enkele jaren in om deze noodwoningen te laten verdwijnen. Nog vorig jaar werd een noodwoning - zij het onder heftig protest van de bewoner - van gemeentewege afgebroken. Ook in 1964 zal de gemeente waar schijnlijk de vinger opheffen tegen de noodwoningbewoners. Dit is overigens niet alleen een probleem dat in de ge meente Ede urgent is, maar bijkans over de gehele Veluwe een rol speelt. Twee jaar geleden werd een inwoner van Barneveld op straat gezet en huisde enkele dagen in het Marktgebouw.. Intussen is het zeker dat van over heidswege het oog gevallen is op de noodwoning van de heer B. Evers aan de Onderweg 4 a te Ederveen. De heer Evers kreeg bericht dat hij de woning moet ontruimen. Het is een aardige, fris geel geverfde noodwoning, die er ook van binnen zeer modern en aan trekkelijk uitziet. Hoe een en ander zich zal ontwikke len moet nog worden afgewacht, zeker is overigens wel dat de heer Evers zelf niet aan de afbraak van zijn met zorg en moeite gebouwde noodwoning zal beginnen. Het is al met al een netelige kwestie, hoe de mensen die nu in nood woningen verkeren, aan een andere wo ning te helpen. De 21 geplande woningen voor 1963 zitten nog in de cement en speciekuip. Dat zal nog wel een jaartje duren voor deze woningen kunnen worden betrok ken. Intussen wacht men op de Onder weg de gebeurtenissen maar af. De Amerikaanse politiek staat op dit front voor een onaangenaam echec. Nu wilden de Amerikanen hier alles ge heel alleen doen. Dit was beslist niet wijs. Achter-Indië is een voormalige Franse kolonie en de Franse invloed is er veel groter dan de Amerikaanse. Er wonen nog tienduizenden Fransen en de beschaafden spreken Frans, niet En gels. Samenwerking met Parijs zou dus vruchtbaar zijn geweest. Maar de USA konden het wel alleen. Thans tracht generaal De Gaulle ertoe te komen, dat Cambodja evenals Laos geneutraliseerd zal worden (waarbij Zuid-Vietnam dan wordt opgegeven). Bevordert Amerika de Franse initiatieven, dan is er enige kans, dat ze slagen, hoewel het moge lijk reeds te laat is. Sihanouk wil geen neutraliteit meer. Het is eigenaardig, dat de Amerikanen niettegenstaande rijke geldschenkingen toch bij de bevolking ginds een steeds groeiende tegenstand ontmoeten. DE VALLEI VERSCHIJNT VOORTAAN OP DINSDAG en vrijdags Na een opinie-onderzoek t.a.v. nieuws en advertenties is geble ken dat de verschijning van „De Vallei" op dinsdag de voorkeur heeft boven verschijning op woensdag. Hierom is besloten „De Vallei" voortaan op dinsdag te laten ver schijnen. Het vrijdagnummer zal dan in de nabije toekomst veel eerder worden verspreid, waarme de wij aan de wensen van onze ad verteerders tegemoet zullen ko men, terwijl aan het vrijdagkarak ter van „De Vallei" toch geen af breuk zal worden gedaan. Wij vertrouwen on de medewer king van onze adverteerders, door hun copie een dag eerder gereed te hebben n.l. voor de dinsdag krant zoveel mogelijk op maan dagmorgen en voor de vrijdag krant uiterlijk donderdagmorgens Voor uw medewerking zeggen wij u bij voorbaat dank. Directie-Uitgever Nieuwsblad „De Vallei" Parallelweg 10, Veenendaal Tel. 08385-2022. dat onze Kerstreportage over patiën ten en bejaarden reacties uitlokte? dat de Rhenense bejaarden uit het Rusthuis het Veenendaalse Leger des Heils nog eens extra bedankten? dat ook Henk Diepeveen, de patient uit het Julianaziekenhuis extra blij was? dat hij van de kinderen van een zon dagschool een mooie fruitmand kreeg? dat hij inmiddels het ziekenhuis heeft verlaten? dat er een stroom van inzendingen kwam op onze Kerstpuzzel? dat de uitslag in ons blad van dins dag a.s. wordt bekend gemaakt? VEENENDAAL vrijdag 3 januari 7.30 uur in geb. Eltheto (voor Lycea) en in de Kon. Juliana- school (voor ulo-scholieren) de finales van het schoolvolley- balltoernooi. zaterdag 4 januari Volleyballtoernooi oud-leerlin gen in Eltheto. Damesfinale in voormiddag. Herenfinale des namiddags. n.m. 6 uur Kerstboomverbran ding onder toezicht nabij Schrijverspark. AMERONGEN zaterdag 4 januari n.m. 7 uur Kerstboomverbran ding achter boerderij „Welge legen", Rijksstraatweg 2. N D S 1930 Makelaars- en Assurantiekantoor Kanaalweg 2 - Veenendaal Telef. 08385-2918, na 6 uur 3325 Alle verzekeringen Financieringen Hypotheken Koop en verkoop van onroerend goed Taxaties 'Qëizcrukthate DAMES* 3UN6WANS PRISMA PONTIAC OMEÖft voor betere uurwerken HQ0FDSTR. 91 VEENENDAAL

De Vallei | 1964 | | pagina 1