BERKO ELECTRO Serie aanbieding Pul lovers en Vesten 4.95 5.95 7.95 9.95 10.95 12.95 uan EKGELEHBURG'S Katoenen winter- kleding 1963-1964 I HUUR/«TV F. Hardeman Profiteer nu van onze bekende administratieve kracht flinke verkoopster lste klas monteur VRAAG EN AANBOD 2 bezorgers J vanaf slechts Q25 per v/eek GEMEENTE AMERONGEN Christelijke Huishoudschool FA. E. H. HOOTSEN Patrimoniumlaan 45-47 - Telefoon 08385-2954 VEENENDAAL Garagebedrijf n voor het hele gezin natuurlijk bij speciaalzaak Pr. Bernhardlaan 103 Veenendaal Te koop Gevraagd Te huur Diversen GEMEENTE AMERONGEN Het Rhenens nieuwsbl. DE VALLEI Bell TV huren heeft zoveel grote voordelen! Burgemeester en wethouders der gemeente Amerongen maken bekend dat het in de bedoeling ligt om met toepassing van artikel 20 der Wederopbouwwet: aan de heren A. Buurma te 's-Gravenhage en C. P. Engel, arts te Veenendaal vergunning te verlenen tot het bou wen van een dubbel woonhuis op het perceel kadas traal bekend gemeente Amerongen, sectie D nr. 3025 en 3026. Belanghebbenden zijn tot en met 10 januari 1964 in de gelegenheid eventuele bezwaren aan het gemeente bestuur kenbaar te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Jhr. Mr. O. R. van den Bosch; De secretaris, F. C. Magendans. Stationssingel 46 - Veenendaal Gevraagd liefst tegen 1 maart a.s. voor de verzorging van correspendentie en andere secretaresse-werkzaamheden. Salaris volgens Rijksregeling naar op leiding en ervaring. Sollicitaties voor 12 jan. 1964 aan de direktrice. Wegens huwelijk van tegenwoordige vragen wij voor spoedige indiensttreding: leeftijd boven 18 jaar, voor de afdeling luxe- en huishoudelijke artikelen. Hoofdstraat 77 - Veenendaal - Telefoon 2236 Gevraagd z.s.m. Haarweg 75 - Overberg - Telefoon 03431-390 1,50 per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent. Te koop 1200 hennen, Reds, 9 weken oud. (CPI) van moe- derdieren op het bedrijf aan wezig. H. v. Dijk, Meikade 38, Ede. Tel. 08387-371. Te koop heren-, jongens-, en kinderschoenen, half jaar garantie. Schoenmakerij Val- rij Valkenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Wegens overcompleet te koop Ford Thames, (Bestelw. 500 kg.) Bovenkamp-papier, Zui- velstraat 9, Veenendaal. Te koop drachtige zeug, bij na uitgeteld, 2e toom, wegens ophef. Middelbuurtseweg 20, Veenendaal. Te koop een 3-jarige rood bonte vaars, 20-l-'64 aan de telling. Te bevr. D. ter Haar, Weverstraat 23, Rhenen. Wegens plaatsgebrek te koop een 5-spel orgel. Vraagprijs f 350,J. F. van Ingen, Rijksstraatweg 3Z, Eist (U.). Tel. 248. Te koop Ford Taunus 12 M. Ook ruilen. Beatrixstraat 28, Eist (U.) Te koop hyacinthen en Am- marilla bollen. Hoofdweg 10, Ederveen. Te koop prima 2e hands hand- en trapnaaimachines. Fa. Koomen. Kerkewijk 17, Veenendaal. Te koop jonge hennen, 500 Olympia A witleghorn, 8 we ken. 1000 Olympia A 7 we ken. Broederij „Schoonoord", Munnikenweg 42, Veenendaal Tel. 08385-2823. Te koop kloostertafel (eiken) inzinkbare naaimachine (Sin ger) W. C. Beeremanstraat 42 Veenendaal. Te koop bankstel. Te bevr. 's avonds na 8 uur. Patrimo niumlaan 96, Veenendaal. Te koop 400 hennen, WL Burgwal, 10 weken oud. Da Costaplein 8, Veenendaal. Te koop g.o.h. tweeling-kin derwagen. Tevens te koop gevraagd kinderwagen één persoons. Beslist hoog model. K. Pater, Vendelseweg 18, Veenendaal. Te koop rubberlaarzen, alle maten. Koop rubberlaarzen bij de man die ze ook vul- caniseren kan. Schoenmake rij Valkenburg, Gortstraat 25 Veenendaal. Te koop broeken, 454/o wol, 55°/« terlenka 29,75. Alleen bij v. Beek, Pr. Bernhard laan 14, Veenendaal. Te koop gevraagd tegen ho ge prijzen huizen, boerde rijen en grond om op te bouwen. Brieven onder nr. 3028 aan het bur. van dit blad. Te koop Boxer, teef, 2 jaar. Nieuweweg 34, Ederveen. Te koop aangeboden olie- haard, i.pr.st. Gortstraat 44, Veenepdaal. Te koop pantoffels, grote sor tering. Pracht modellen. Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Te koop 6000 zwarte CPI hennen van 6-10 weken oud. Tevens CPI kuikens en ande re rassen. Alles met certifi caat. J. Mulder, Broederij, Nijkerkerweg 125, Barneveld. Tel. 03420-2345. Te koop VW bestel, ook rui len voor luxe wagen. Ven delseweg 42, Veenendaal. Voor opleiding tot magazijn bediende zoeken wij een pientere jongen van ca. 15 jaar. Soil, mondeling zater dag 4 jan. van 9-11 uur. Bo- venkamp-Papier, Zuivelstr. 9, Veenendaal. Gevraagd door particulier een leeg op te leveren woon huis in Veenendaal of omge ving. Br. onder nr 3087 a. h. bur. v. d. blad. Net meisje zoekt nette vrien din leeft. 17 jaar. Br. on der nr. 3088 a. h. bur. v. d. bl. Te koop gevraagd oude boerderijtjes of bouwgrond. Br. onder nr. 3078 a. h. bur. v. d. blad. Werkster gevraagd voor IV2 dag of 3 morgens per week. Tijden nader te overleggen. Mevr. Klein, Kerkewijk 23, Veenendaal. Voor al uw feesten, salade's, gebraden haantjes, warme hapjes, enz. Ook thuisbez. Lunchroom „De L u i f e 1", Kerkewijk, V'daal. Tel. 2085. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko_ ninglnnelaan 37 te Veenen daal. Tel. 2361. De nieuwste types TV o.a. Aristona, Philips, Bell, Kuba, enz. te huur met recht van koop. Reeds vanaf f 5,25 per week. Geen aanbetaling. Ge enkosten. 4 jaar service. Alleen bij „de Kampioen" Hoofdstraat 39, Veenendaal. Tel. 08385-2173 - 2030. Voor le klas schoenreparatie naar Blankestijn, Dahliastr. 39 Veenendaal. Spoedrepara- tie in 1 dag klaar. Slijterij Stuyvenberg Eist (U) Tel. 08377-200. Voor al uw dranken. Maak uw huis tochtvrij met tochtband en tochtlatten van Geha van Leeuwen, Hoog straat 7, Veenendaal. U zoekt iets aparts??? Komt kijken naar onze Genelex TV apparaten. J. Roelofsen en Co., Zandstraat 49, Veenen daal. Voor plaatwerk en uitdeu ken Gebr. Ploeg, Overberg, Tel. 03431-251. Voordelig en goed in onze Mabel Jones haarlak. U be taald slechts f 1,95 voor een grote bus. Huize Chic, Pa trimoniumlaan 13, Veenen daal. Tel. 3891. H. A. Sol. Orthopaedie - bandages - steunzolen - breukbanden - korsetten - enz. Iedere donderdag van 2 tot 5 uur, zitting in Apo theek, Zuidersma, Hoofdstr. Een flinke voorraad meube len, waarvan veel als nieuw, vindt U steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver. koophuis, Hoogstraat 30, Tel. 2209, Veenendaal. Spiegels, in elke gewenste vorm en afmeting. In drie prijsklassen Als wand-, pas en gangspiegels zonder lijst levert U direct uit voorraad de Glasslijperij van de Fa. Zimmerman en Zn., Sand- brinkstraat 1, Veenendaal. Voor Valma Autowasproduc- ten naar GeHa van Leeuwen Hoogstraat 7. Veenendaal. T.V. voor 25,95 per maand zonder vooruitbetaling. Mor gen al bij U thuis? Bel dan 08300-50087 (ook 's avonds). Asbest golfplaten en asbest board in alle maten uit voor raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool, Holleweg 3, Tel 08385- 2463, Veenendaal. Lichtdrukken en fotoco- piëren. Artifoto, Hoofdstraat 84, Veenendaal. Vriest al uw goederen, vlees, groenten, fruit enz. in bij Eerste Veenendaalse Diepvries. Komt u eens kij ken zonder enige verplich ting. Buurtlaan-Oost 5, Veenendaal. Tel. 3950. Voor het slijpen van uw rondrijders en Noren naar firma GeHa van Leeuwen, Hoogstraat 7, Veenendaal. Burgemeester en wethouders der gemeente Amerongen maken bekend dat het in de bedoeling ligt om met toepassing van artikel 20 der Wederopbouwwet: aan het gemeentebestuur van Amerongen vergunning te verlenen tot het verplaatsen en wederoprichten van 4 dubbele en 3 enkele bergschuren aan de Koningin Julianalaan en de Oranjelaan, kadastraal bekend ge meente Amerongen sectie D nr. 2989. Belanghebbenden zijn tot en met 10 januari 1964 in de gelegenheid eventuele bezwaren aan het gemeente bestuur Iftjnbaar te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Jhr. Mr. O. R. van den Bosch; De secretaris, F. C. Magendans. VRAAGT: voor dinsdag en vrijdag. Aanmelden G. van Daalen - Julianastraat 20 - Rhenen Links een reversible, dubbel poplin jack, dat aan boord en kraag met leuke motleven bedrukt is. De binnenkant is effen. Het meisje rechts is gekleed in een ski-jack dat eveneens van dubbel poplin is. De bontkraag maakt dit jack extra behaaglijk. (Modellen Sporthuis Centrum) Het herenjack is een Canadees model. Het is poplin op foamback basis. Opvallend is het kristalletjes-dessin. Zij heeft een „revrsible" poplin jack aan. Het heeft een wollen boord en 4 zakken. (Sporthuis Centrum). Hij draagt een dubbel poplin jack of foamback basis. Het heeft jukstukken aan de voorzijde en is van twee zakken voorzien. De manchetten worden met knopen ge sloten. Het linkerjack is revrsible en geheel geborduurd in prachtige tinten. De stof is poplin en de manchetten zijn evenals die van het rechter jack van tricot. Het rechter is, buiten de dessinering, gelijk aan het linker jack. Ook hier vier zakken, aan iedere kant twee. (Modellen Sporthuis Centrum) Hier een ski-coat voorzien van veel gemakkelijke zakken. De voering van teddybont is geheel uitknoopbaar; de halve ceituur rondt deze poplin coat stijlvol af. (Model Hazewind) Het damesmodel is een dubbel poplin jack met een foamback tussen- voering. Het is revrsible en de binnengijde is effen. (Model Sturka) Dit herenjack steelt de show op alle skischansen van Europa door de bijzonder aparte dessi nering. Het is uit dubbel opolin met een foamback tussenvoering en de manchetten zijn van tricot. (Model Sporthuis Centrum) Dit is een zeer exclusief gedessineerd skijack van Zwitserse poplin. Capuchon en ceintuur zijn met vossestaart gegarneerd. De voering bestaat uit een uni poplin. (Model Sporthuis Centrum.) Dit poplin ski-jack is aan één kant te dragen. Het heeft een bontkraag en is effen gevoerd. De twee schuine insteekzak- ken zijn van een rits voorzien. (Sporthuis Centrum). Zonder enige aanbetaling kan deze prachtige Bell TV morgen al in uw huiskamer staan. Voor iets meer dan 5 gulden per week. Dan kunt u genieten van sport, toneel, film, reportages op de 59 cm beeldbuis van Amerika's beste TV-toestel. U bent zeker van volmaakt kijkgenot want elke Bell TV Is gloednieuw. Geen aanbetaling! Gegarandeerd volledige gratis service en all risks verzekering gedurende de gehele huurperiode. Dus... geen bijkomende kosten. Ook de antenne kunt u desgewenst huren. En... overname van toestel op aantrekkelijke voorwaarden is altijd mogelijk. U profiteert van de geweldige ervaring van de Bell fabrieken, een van de grootste producenten van Radio en TV ter wereld, met meer dan 160.000 werknemers. Bell Telephone MFG Co. N.V. - ITT-USA Importeur: Holland - Impex N.V., Utrechtseweg 340, De Bilt, tel. 030 - 61141 (3 lijnen) modern asymmetrisch m met panoramisch gebogen 59 cm beeldbi volautomatisch. Prijs f 7 Met UHF (2e programma) j

De Vallei | 1964 | | pagina 6