Meer spanning dan goed voetbal in rommelig duel D.O.V.O. - Heerjansdam Van Hal (Dovo) en Hooghart (Heerjansdam) uit veld gezonden P Kansen Weer overwinning van Veenendaal: 3-1 tegen J.S.V. L Veluwse Boys - Musketiers 1-1 G.V.V.V. sloeg voor rust haar slag tegen Excelsior 1-3 CHIIcVUOfl ET ARAM ARAM BANK Gevaarlijker V. A. B. KIRPESTEIN CITY-MOTORS-EDE VRC moest leider Go Ahead zes doelpunten toestaan ELST EDERVEEN Debutant beleggingsadvies Deze teleurstelling kwam VRC niet meer te boven. Regelmatig werd de stand opgevoerd tot 6-1 ondanks het feit dat doelman v. d. Pol zijn heilig dom knap verdedigde. Aan de druk die Go Ahead uitoefende kon deze keeper niets verhinderen. De.wedstrijd DOVO tegen Heerjansdam, die voor de rust op een vrij laag pitje sudderde, ontlaadde in de tweede speelhelft tot een vuurhaard van spanning en sensatie. DOVO, was gedurende een vol uur steeds in de aanval, maar scoorde slechts 1 doelpunt. Een incident aan de rechtervleugel, waarbij twee spelers het verder meedoen werd ontzegd, was aanleiding tot meer pit en inhoud. Heerjansdam sleep te er zowaar een voorsprong uit, die later door DOVO, onder luid gejubel, weer werd teniet gedaan. De DOVO ploeg won overigens verdiend met 4-2 in deze vrij rommelige competitiewedstrijd. Dovo was in de aanval wat verzwakt. Nico Diepeveen verhinderd door mili taire plichten kon niet meespelen en de jonge Bruxvoort had een keelontste king. Zo had Dovo Klaas van Hal op de rechtsbuiten plaats gezet en de invaller Wim Hartog linksbuiten. Een serie doelrijpe kansen in het be gin van de strijd bracht Dovo geen doelpunten. Schoeman kopte uit fraaie positie net naast en Visser schoot te zacht in. Golven van roodwitte aan vallen spoelden naar het Heerjansdam- doel, maar de afwerking was om te huilen. Mol, Visser en Schoeman kon den maar geen gaten boren in de af weer van de Zuidhollanders. Na een half uur lukte dat echter wel aan de debutant Hartog. Hij kreeg de bal van Visser op links, bedacht zich niet, maar schoot onvervaard, vanaf de vleugel in de uiterste hoek. Doel man Kleinjan was een geslagen man (1-0). Het offensief van Dovo hield aan, maar het raffinement in de aanval was niet te bespeuren. Midvoor Mol, die aanmerkingen maakte op de leiding van scheidsrechter Smit, kwam in het boekje te staan. Heerjansdam's voor hoede speelde voor rust een zeer zwak ke partij. Het vijftal kwam feitelijk in het stuk niet voor. Kort voor de rust kopte Schoeman een voorzet van Van Merino's deelde met Lopik 1-1 Op het goed bespeelbare veld van Lo pik, dat omzoomd was door een talrijk publiek wist Merino's na een sportieve strijd een puntje mee naar Veenendaal te nemen, middels een 1-1 gelijk spel. Me rino's ondernam direct een serie aanval len, die echter strandden op de uitsteken de spil van Lopik. Ook de gastheren zaten niet stil en be legerden het doel van invaller keeper Blankestijn. De verdediging van Merino's, waarin de halfspelers v. d. Weerdhof en Van Manen uitblonken, gaf geen krimp. Juist in deze periode van Lopikse druk ontstond een doelpunt voor Merino's. Na een aanval, goed opgezet door C. Sukkel mocht Merino's een vrije trap nemen. Van zeker 25 meter lanceerde Tonnie v. d. Berg een schot dat dwars door de muur van verdedigers ging en in een doelpunt werd omgezet, 0-1. Lopik zette een fel tegenoffensief in dat na vijf minuten resulteerde in een doel punt, een schot van zeker 20 meter af stand, dat doelman Blankestijn te mach tig bleek, 1-1. Tot de rust bleef deze stand, ondanks aanvallen van beide zijden, ge handhaafd. Deze 1-1 gelijke stand zou uiteindelijk ook de eindstand worden want de defen sies overheersten en konden de aanvallen weerstaan. De wedstrijd was bijzonder sportief en werd door scheidsrechter P. Verkroost goed geleid. Panter won derby tegen NSVS met royaal verschil 5-1 De derby tussen Panter en NSVS ein digde in een ruime overwinning voor de ploeg van SVP. Het door enkele invallers verzwakte team van NSVS moest toe staan dat Panter een groot deel van de wedstrijd in de meerderheid was. Na 18 minuten opende Panter de doel- puntenreeks. Een voorzet van Spies gaf Kalter de gelegenheid om doelman Van Beek met een goed gerichte schuiver te passeren, 1-0. Tien minuten later wist NSVS de stand gelijk te trekken door een doelpunt van linksbuiten Bertus van Ma nen, 1-1. De aanvallen van SVP hadden echter een gevaarlijker tintje. Vlak voor de rust wist J. Bolderman met een af standsschot zijn club een 2-1 voorsprong te bezorgen. Na de rust zette Panter de ploeg wat om. Spies vertrok weer naar de links buitenplaats en Stuivenberg werd mid voor. Weer was SVP sterker en wist door een kopbal van Spies de score tot 3-1 op te voeren. Goed doorlopen van Stuiven berg betekende 4-1 en vlak voor het ein de wist Helderman een voorzet van Spies in de juiste richting om te buigen, zodat Panter met behoorlijke cijfers, 5-1 won. Hal weer eens rakelings naast. De 1-0 voorsprong van Dovo was slechts een flauwe afspiegeling van de vertoonde meerderheid. Incident Direct na rust trok Dovo er aan de andere kant tussenuit. Rechtsbinnen Visser knalde op doel, maar keeper Kleinjan, een vinnige doelman, stopte de schuiver. Hoewel Dovo stukken ster ker was, de (verdere) doelpunten ble ven maar uit. Totdat in de 18e minuut aan de rechtervleugel dat incident plaats vond. Klaas van Hal kreeg het aan de stok met de fanatieke linksbin nen Vlasblom. Er ontstond 'n hand gemeen, waarbij Vlasblom 'n bloed neus opliep. Back Hooghart die het voor zijn maat opnam, wilde ook handtastelijk worden, waarop ar biter Smit zowel Van Hal als Hoog hart naar de kleedkamer stuurde. K. VAN HAL naar kleedkamer Tien man De twee tientallen streden daarna met veel meer elan. De strijd werd span nender. Twee kogels van Mol werden door keeper Kleinjan keurig gestopt. Heerjansdam werd sterker. Een listig genomen vrije trap door de uitstekende spil Joop Visser, zeilde langs het Dovo- doel. In de 27e minuut ondernam Heer jansdam een uitval. Spil v. d. Kraats ging naar links, Verpoorte kon voorzetten en rechtsbuiten Van Workum deponeer de de bal beheerst in het net (1-1). Drie minuten later kwamen de gasten zo waar aan een voorsprong. Stopper Vis ser, een wel zeer geroutineerde en kun dige voetballer, zag dat keeper Harde- veld voor zijn doel had postgevat. Hij trapte de bal vanuit zijn eigen speel helft met een boog naar voren en had goed gemikt. Vanaf zeker 60 meter be schreef de bal een lijn naar het Dovo- doel (1-2). Weer gelijk Dovo veranderde de taktiek. De zwoegende Bertus Kroesbergen werd naar voren gedirigeerd. Hij smaakte het genoegen om direct al zijn deel te leveren. Met een listige schuiver ver sloeg Kroesbergen de keeper van Heer jansdam (2-2) Nog tien minuten van uiterste span ning restten. Een schot van Visser beuk te de deklat. De rechtsback Vat maakte hands. Geloei cm een strafschop, die de zwakke arbiter Smit niet gaf. Opeens Roel Schoeman als een pijl uit de boog op het doel af. Op eenvoudige manier lepelde Schoeman de bal over de keeper en Dovo leidde andermaal. De stand was 3-2, jeugd stormde het veld op. Spanning te snijden. Nog vijf minuten spelen. Heerjansdam weer in het ge drang. Vlak voor het einde gaf Schoe man de bal aan linksbuiten Hartog. die op de grens van buitenspel stond. Har tog schoot zuiver in en scheidsrechter Veenendaal blijft op het goede pad voortgaan. Na de fraaie zege van vorige week in Utrecht we.rd nu ook het Jutfase J.S.V. met lege handen naar huis ge stuurd. By Veenendaal ontbrak Rinie van Kooten wegens militaire dienst. Van Leeuwen stond nu midvoor. De jeugdige Hans de Gooyer als linksbuiten speelde een aardige partij voetbal. De J.S.V. defensie bleek deze middag niet waterdicht, met uitzondering van de Jutfase doelman Van Straaten, die enkele malen voor- treffeiyk ingreep. Hoewel er ook bij Veenendaal een ze kere matheid over het spel lag was de geel-blauwe aanval toch voortdurend in de JSV doelmond te vinden. De JSV spil kreeg handen vol werk en aarzelde en kele malen waardoor er gevaar voor een doelpunt ontstond. De strijd speelde zich voornamelijk op de Jutfase helft af, ook al omdat Veenendaal de stevige wind in de rug had. De combinaties bij Veenen daal klopten echter niet altijd, waardoor er soms een Jutfaas been werd uitgesto ken en de aanval werd afgeremd. Hennie van Leeuwen kon uit een goede positie op doel richten. De keiharde kogel beuk te de staander. Na 25 minuten opende Veenendaal de score. Een half mislukt schot door Gijs Heykamp gelost bleek voor doelman Van Straaten een te moei lijke opgave en de bal vloog in het doel, 1-0. JSV kwam vrij snel met het antwoord. Een der weinige aanvallen van de gas ten had vijf minuten later succes. Na een treuzeling in de Veenendaalse achterhoe de kreeg rechtsbinnen Schoonenberg ge legenheid de bal langs doelman v. d. Weyde te schieten. Gelijk, 1-1. Goed schot JSV kreeg blijkbaar moed door de te gentreffer. De gasten lanceerden enkele snelle aanvallen, maar Veenendaal hield het hoofd koel. Men verlegde het spel weer naar de helft van JSV. De jeugdige linksbuiten Hans de Gooyer bleek een hard schot in de benen te hebben. Hij stuurde enkele venijnige schoten in de richting van het Jutfase doel, maar kee per Van Straaten stond op zijn post. Deze keeper hield op werkelijk fraaie wijze de goed gerichte schoten. De rust brak aan met de 1-1 gelijke stand en alles was dus nog mogelijk. Na rust Men verwachtte na rust een JSV of fensief omdat men de wind als bondge noot kreeg. Het pakte echter geheel an ders uit. Veenendaal hernam de leiding. Reeds na vijf minuten lanceerde Hans de Gooyer een zeer scherpe voorzet, die door Stef Rebergen ineens op de wreef werd genomen. Een werkelijk verrassend doelpunt en een 2-1 voorsprong voor de geel-blauwen. JSV liet de moed niet zakken. De schutters had men blijkbaar in het Utrechtse achtergelaten. Het was vrij po ver wat de witte voorhoede liet zien. Wel konden enkele corners worden af gedwongen, maar doelpunten maken bleek toch te moeilijk voor de JSV aanvallers. Zeven minuten voor het einde werd de Veenendaalse overwinning een feit. Rechtsbinnen Bart Keuken liep met ge mak door de verdediging van de gasten, doelman Van Straaten was intussen ver uitgelopen en zeer listig plaatste Keuken de bal tussen de benen van de doelman door, zodat het leer naar een verlaten doel rolde en de doellijn passeerde, 3-1. Een verdiende overwinning voor Veenen daal dat hierdoor een plaats op de rang lijst steeg. VEENENDAAL Smit keurde het tweede doelpunt van de debutant goed, waardoor Dovo in deze sensatieminuten een 4-2 overwin ning kon wegslepen. Debutant WIM HARTOG .twee doelpunten VRC heeft het in Kampen tegen kop loper Go Ahead niet kunnen bolwer ken. Wel nam de ploeg uit Veenendaal de leiding, maar men moest de voor sprong al spoedig afstaan. De snelle Kamper voorhoede met de uitstekend spelende international Henk Kiel was het sterkste deel van de Go Ahead- ploeg. Vooral na rust stond VRC voort durend onder druk en keeper v. d. Pol, die in goede vorm verkeerde, kon niet voorkomen dat de score tot 6-1 werd opgevoerd. TEN AANVAL Gesteund door de wind trok Go Ahead ten aanval. VRC moest verdedigen. Wel lanceerde VRC enkele tegenaan vallen, maar deze waren niet gevaar lijk. Go Ahead sneed door de verdedi ging van de Racing, maar doelman v. d. Pol stond geen treffer toe. Toch was het VRC dat de leiding nam door Bep Jansen, die een fout van de Kamper spil afstrafte 0-1. Een paar minuten later was de stand alweer gelijk en kort daarna nam Go Ahead zelfs een voorsprong. Midvoor Kiel maakte met' een goede kopbal een knap doelpunt. 2-1. VRC kreeg voor rust nog een goede kans alsnog gelijk te maken, maar toen Verwoerd inschoot in een leeg cn ver laten doel, kon een der Go Ahead ver- derdedigers de bal nog juist van de lijn trappen. Opgevoerd Direct na rust moch Go Ahead een penalty nemen. H. Kiel gaf doelman v. d. Pol vanaf elfmeter geen schijn van kans en de stand sprong op 3-1. Verrassende zege van Kulan op leider Hulshorst Wat niemand, na de vrij povere pres tatie van Kulan tegen Sova, had ver wacht, gebeurde zaterdagmiddag. Het na 11 wedstrijden ongeslagen Hulshorst werd met 2-1 op eigen veld op de Ve- luwe geklopt. De prestatie van Kulan is des te gro ter wegens het feit dat de SKF-ploeg met drie invallers moest aantreden. Hulshorst, dat in twee jaar niet op eigen veld werd geklopt, kreeg een ne derlaag te slikken. Een keurig resultaat voor Kulan. De thuisclub koos de wind in de rug en trok ten aanval, maar Kulan nam het initiatief over. Kansen aan beide zijden leverden een attractief voetbal duel dat door het publiek werd ge waardeerd. Er ontstonden voor rust talrijke, ge vaarlijke situaties voor beide doelen. Pas na 35 minuten viel het eerste doel punt. Een door Van Lee goed genomen vrije trap deed de bal op het hoofd van Jan Hensen belanden. Diens kopbal naar Faber was afgemeten en met een hard schot gaf deze Kulanspeler keeper Den Besten het nakijken (0-1). Na rust werd Hulshorst fel aange moedigd en trachtte Kulan in de ver dediging te drukken. Kulan verweerde zich heftig en trok er tussenuit. Na vijf minuten ontstond het 2e doelpunt voor de SKF-ploeg. Diteweg plaatste de bal na een voorzet voor de voeten van Hen sen, die op zijn beurt de schietgrage v. d. Broek bediende. Deze bedacht zich geen moment en schoot hard en droog in de bovenhoek (0-2). De voorhoede van Hulshorst, die toch zeer produktief in dit seizoen is ge bleken met vijf goals per wedstrijd ge middeld, probeerde met man en macht de hatelijke nul weg te werken. Vier minuten voor het einde gelukte dat ook werkelijk. Toen Van Leeuwen hands maakte kon middenvoor Barms vanaf de penaltystip raak schieten. Deze mid voor, die al 35 goals op zijn conto had staan kon er tegen Kulan dus maar 1 noteren. Vlak voor tijd wilde hij nog snel ge lijkmaken, maar Vlaanderen zette hem de voet dwars. Het bleef 2-1, een ver rassende overwinning voor de moedig strijdende Kulan-ploeg. Musketiers dat zaterdag bfl het leiden de Veluwse Boys op bezoek ging, kreeg minder dan het verdiende. Zij speelden in de eerste helft een prachtige wedstrijd en ook in de tweede helft, toen de strijd een heftiger karakter kreeg waren zij technisch de betere ploeg. Direct na 't begin was Veluwse Boys iets sterker, maar na een wat verkennen nam Musketiers het initiatief volledig over, wat in de 25ste minuut tot een doel- Advendo en Woudenberg gelijk 1-1 De met spanning tegemoet geziene wedstrijd tussen Advendo en Wouden berg eindigde in een 1-1 gelijk spel, waarmede Woudenberg het meest ge baat is omdat deze ploeg 1 verliespunt minder heeft. Advendo kreeg voor rust volop ge legenheid de winst te behalen. De rood- witten waren steeds in de aanval. Er werden legio kansen gemist, hoewel vooral Brouwer en A. Pol soms in unie ke schietpositie kwamen. Na 20 minuten nam Advendo de lei ding. Jan van Beek schoot tegen de keeper op, de bal stuitte terug en werd door Brouwer in de juiste richting ge retourneerd (1-0). Advendo was sterker maar door slecht schieten en het goede werk van de Woudenberg-spil kwamen er geen verdere doelpunten. Na rust wilde Woudenberg terug slaan. Met fel spel wilden de gasten de gelijkmaker scoren. Advendo prepa reerde zich op de verdediging. Na 25 minuten kwam het verwachte doelpunt van Woudenberg toen de linksbinnen via de staander het doel trof (1-1). Hierna werd de strijd harder. Spil A. Lagerwey, die zich met de leiding van arbiter Van Veldhuizen bemoeide, werd naar de kleedkamer gezonden. De tien Advendo-spelers konden nog goed standhouden en zelfs gevaarlijk wor den. Kort voor het einde kwam Wou denberg weer opzetten, maar vooral keeper Rinie Veldhuizen stak in bla kende vorm en wist verdere doelpunten van de gasten te voorkomen. Het einde van deze spannende wedstrijd kwam met 1-1, waardoor de strijd om het kampioenschap tussen Advendo, Wou denberg en Sportclub Rhenen onver minderd blijft voortduren. punt leidde. Uit een goede aanval kwam middenvoor Slotboom vrij voor de keeper van Veluwse Boys, welke hij met een lis tige boogbal versloeg, 0-1. In deze stand kwam voor de rust geen verandering meer, al waren er aan beide kanten nog wel kansen. Na de thee werd het een gelijkopgaande strijd. De spanning steeg toen de midden voor van Veluwse Boys 20 min. voor het einde de partijen op gelijke voet bracht, 1-1. Er werd naarna nog krampachtig om de winst gespeeld en het zou Veluwse Boys gelukt zijn, ware het niet dat kee per Quint zijn supporters tot enthousias me bracht door kort voor het einde een strafschop te keren. Na de wedstrijd protesteerde Musketiers tegen het vervangen van 2 geblesseerde veldspelers in de tweede helft, wat regle mentair niet toegestaan is. Oranje-Wit won van Achterveld 6-1 Midvoor Doornspeek scoorde 4 maal Oranje Wit dat zondag haar nieuwe tenue wel toonde, kon echter niet in de hun vertrouwde kleuren spelen omdat de tegenpartij, die ook in de kleuren oranje en wit speelt, hiertegen bezwaar maakte. Voor Oranje Wit was dit geen moeilijke wedstrijd, zij speelden rustig en wisten toch vrijwel de gehele wedstrijd een licht overwicht te houden, wat dan ook in doelpunten tot uitdrukking werd gebracht. Na ongeveer 10 min. opende Doornspeek de score, uit een prachtig voorgespeelde bal van rechtsbuiten Slok, 1-0. Even later was het weer raak toen de achterhoede van Achterveld verzuimde in te grijpen en Doornspeek hiervan dankbaar profi teerde, 2-0. Hierna waren er nog wel kansen, maar in de score kwam voor de rust geen ver andering meer. Na de rust bracht de produktieve Doornspeek de stand al gauw op 3-0 met een prachtig schot via de binnenkant van de paal. Even probeerde Achterveld te rug te slaan, door met een snelle aanval de achterstand terug te brengen tot 3-1 door rechtsbuiten Marwijk. Nog geen twee minuten later was het echter weer Doorn speek, die een voorzet van rechtsbuiten Slok goed afrondde, 4-1. Oranje Wit bleef Anton Leppers naar ziekenhuis gebracht GVVV heeft de moeilijke uitwedstrijd tegen Excelsior in Rijssen goed afge rond. De Veenendalers trokken met elan en enthousiasme ten aanval en daar tegen was Excelsior niet opgewassen. Voor rust had GVVV de winst al praktisch in de zak. Een 3-0 voorsprong ontneemt men de felle GVVV-ploeg niet zo snel. Even na de rust raakte aanvoerder Leppers na een sliding dusdanig gewond dat hij per ziekenauto vanaf Rijssen naar het Streekziekenhuis in Bennekom moest worden overgebracht. Hij bleek een zware bloeduitstorting aan de knie te heb ben opgelopen. GWV moest haar rechtsbuiten Rob bie Kloot deze middag missen wegens militaire dienst. De jeugdige Beukhof nam zijn plaats in. De aanvallen van GVVV waren al direct gevaarlijker en resoluter. Jan v. d. Bovenkamp als mid voor stichtte veel verwarring in de Twentse rijen. In de 12e minuut gleed Bovenkamp langs de spil Harberts en op listige wijze liet de kleine midvoor het leer in het doel caramboleren (0-1). Kopbal GVVV zette de reeks van aanvallen door. Excelsior wilde ook naar voren dringen, maar werd door spil v. d. Kraats en de zijnen de voet dwars ge zet. GVVV kwam met pittig spel door het centrum oprukken. Uit een voor zet van rechts maakte Jan v. d. Boven kamp met een magnifieke kopbal een fraai doelpunt dat de voorsprong van GVVV tot 0-2 verhoogde. In de 33e mi nuut werd de score opgevoerd tot 0-3, toen Elso Scholts vanaf de vleugel in eens inknalde. Er was toen weinig gevaar voor GVVV meer aanwezig. De solide ach terhoede kon de met geringe kracht DE GROTE OPSTAND x34) Doodstil blijft Aram hangen aan het wankele snoer. De soldaat sloft zonder op te kijken naderbij. Dan, als de man recht onder hem is, springt Aram! Zijn volle gewicht treft de wachter in de rug en als een blok hout slaat deze voorover in de sneeuw. Als Aram haastig overeind krabbelt ligt de man roerloos ter aarde. „Het spijt me, ouwe jongen, maar ik had geen keus", mompelt de ridder. Terwijl hij de man haastig van zijn helm ontdoet, om deze zelf op te zetten, bemerkt Aram tot zijn opluchting, dat hij slechts bewusteloos is. Dan trekt hij snel de strijdbijl uit de gordel van de schildwacht en juist wil hij zich ook van diens schild meester maken, als van dichtbij stemgerucht opklinkt en een drietal wachters, druk pratend, de hoek omkomt. (Wordt vervolgd) uitgevoerde stormloop van Excelsior wel bedwingen. Ongeval Direct na rust gebeurde een onge val waarbij aanvoerder-rechtsback Anton Leppers werd gewond. Na een sliding bleef de GVVV-speler op het veld liggen. Een ontboden arts liet Leppers direct per zieken auto naar het Streekziekenhuis te Bennekom vervoeren. Aanvankelijk werd aan een beenbreuk gedacht, maar later bleek dat hij een zware bloeduitstorting in zijn knie had opgelopen. A. LEPPERS aan knie verwond W. van Dolder kwam de onfortuin lijke Leppers vervangen. Daar GVW toch al een grote voorsprong had op gebouwd kon men de ploeg rustig om zetten. J. v. d. Bovenkamp ging naar achter en Van Dolder voor spelen. Excelsior kon door het uitvallen van Leppers iets gevaarlijker worden. De ploeg van Leo Halle draaide beter dan voor de rust. Na een half uur kon de Twentse ploeg een tegenpunt noteren, zij het dan uit duidelijke buitenspel positie. De rechtsbinnen was de maker ervan (3-1). De gastheren wilden nog even doordrukken, maar vooral spil A. v. d. Kraats had er goed het oog in en kon met zijn medespelers verdere Rijs- sense doelpunten voorkomen. GVVV blijft door deze overwinning in de kopgroep van 2 B. Volleyball Moeilijke wedstrijd voor VCV-dames Voor de VCV-dames staat voor a.s. donderdagavond een uitwedstrijd op het programma tegen het Doornse Uni- tas. Deze ploeg is een goede bekende van de Veenendaalsen, daar zij in het verleden reeds vele malen in toernooien en in de competitie tegen elkaar heb ben gespeeld. Unitas is een team, dat zeer enthou siast pleegt te spelen en vooral in eigen huis moeilijk is te kloppen. VCV zal deze wedstrijd vermoedelijk met twee invallers moeten aanbinden. Dat is zeer jammer, daar deze wedstrijd van het grootste belang is voor VCV. Unitas staat slechts twee punten voor op VCV, hetgeen door een eventuele overwin ning van VCV dus geheel zou kunnen worden weggewerkt. Er zal alles aan moeten worden gedaan om dit te be reiken, want het is voorlopig voor VCV de enige kans om zich van een betere en vooral veiliger plaats op de ranglijst te verzekeren. De verwachting is, dat het in Doorn reuze zal gaan spannen, want ook Unitas is nog lang niet veilig. De reserve dames speelden j.l. zater dagmiddag in Utrecht tegen koploop- ster DSO 2. Het werd een aantrekke lijke wedstrijd waarin beide partijen om beurten een set wisten te winnen. Een gelijk spel dus, wat niet genoeg is voor de reserves van VCV, daar DSO reeds drie punten voorstond op de ranglijst. Muziekavond in Eltheto te hoog gegrepen De muziekavond die door muziek handel B. van Hees woensdagavond in het gebouw Eltheto georganiseerd werd is geen succes geworden. Enerzijds omdat het programma dat het - merendeels uit leerlingen van de Technische School bestaande - pu bliek voorgeschoteld werd niet aantrek kelijk genoeg was voor deze jeugdige toehoorders; anderzijds omdat het aan tal bezoekers dat deze avond wellicht wel kon waarderen, miniem was. Aan de hand van platen die de heer Paul Christiaan van de Westering draaide, leidde hij de aanwezigen in een „wandeling door het rijk der mu ziek". Het programma was te zwaar en be antwoordde niet aan de verwachtingen. Ondanks dit heeft een gedeelte van deze jongelui toch nog de moed op kunnen brengen dit hele programma uit te luisteren. Aan het slot van deze muzikale be schouwing werd nog de mededeling gedaan dat muziekhandel Van Hees voor de leerlingen van de Technische School een populaire avond met elec- tronische orgels zal verzorgen. Oranje-Wit in haar nieuwe tenue, ge schonken ter gelegenheid van het 30- jarig bestaan van de vereniging. komen en bij één van deze aanvallen sloeg een Achterveldverdediger de bal binnen de beruchte lijnen weg, penalty. Onink schoot feilloos naar 5-1. Zelfs werd het nog 6-1 door een vleugelschot van Bos, die een kwartier voor het einde de ge blesseerde Slok verving. Met deze stand kwam ook het einde. NHM Als het beheer van uw ver mogen u problemen geeft, vraag dan de N.H.M. eens Voor iedere cliënt stellen wij op verzoek een beleg gingsschema samen dat aan zijn omstandigheden is aan- gepast.Ons 14-daags Beurs bericht is op aanvraag gratis verkrijgbaar. NEDERLANDSCHE HANDEL-MAATSCHAPPIJ Agentschap Veenendaal, Kerkewijk 61

De Vallei | 1964 | | pagina 2