Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Tal van wensen en suggesties op vergadering »0verbergs Belang Agenda Adjudant J. Stappenbelt overleden Pony's op Rijksweg 12 oorzaak van ernstig ongeluk Anneke Grönloh en Rob de Nijs naar Veenendaal Beroepententoonstelling in gebouw Irene te Rhenen Grote ravage door gekantelde woonwagen Acties voor het dorpshuis in Amerongen WAAR LS DE VALLEI-RIKS? 38c JAARGANG VRIJDAG 14 FEBRUARI 1964 Nr. 13 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scberpenzeel Nieuw verenigingslokaal en kleuterschool het meest urgent WONINGNOOD IS PROBLEEM In Amerongen wel Wat klaar kwam WIST U Verlichting en maximum snelheid LEZING GAAT NIET DOOR Verenigingslokaal en kleuterschool Herv. bouwfonds loopt goed ELST Geeii districts- tentooiistelling kleurvogels Drie ongelukken bij de kerk ACHTERBERG 7,50 WAARD FD 186370 BROUWER Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal Tel. 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Redaktie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kannen ook worden opgegeven bij de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktpryzen op aanvraag Minimum per advertentie 5, Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 1,95 per kwartaal Losse nummers 25 cent In een vrij druk bezochte vergadering van Overbergs Belang hebben woensdagavond een groot aantal leden suggesties geopperd t.a.v. verbeteringen en voorzieningen, die in de buurtschap Overberg drin gend nodig zijn. Het meest urgent was wel de bouw van een verenigingslokaal annex kleuterschool. Het bleek voorts dat er in Overberg wat licht in de duisternis dient te worden gebracht, want tal van leden wilden het aanbrengen van nieuwe lantaarns bevorderen. De naamgeving van de Overbergse straten was eveneens een onderwerp van gesprek. UIT FILE GEREDEN Woensdagmiddag reed mej. I. M. M. van L. met haar personenauto uit een file en botste daarna tegen een gepar keerde auto op de Kerkewijk van de heer B. J. van E. Beide wagens werden zwaar beschadigd. De voorzitter van Overbergs Belang, de heer H. Regeling, was verheugd over de grote opkomst. Drie vertegenwoor digers van Leersums Belang werden welkom geheten, t.w. de heren Knoop en v. d. Boogert (leden van de raad van Leersum) en de heer Van Ingen. Burgemeester v. d. Bosch van Ameron gen was helaas verhinderd de vergade ring bij te wonen. Overbergs Belang is groeiende. Het ledental steeg tot 88. Dat schept wel problemen in verband met de ver gaderruimte. Stel dat alle leden eens opkwamen, dan had Overberg geen geschikte lokaliteit om ons te bergen. De enige lokaliteit is dit schoolgebouw en de verenigingen maken er een dankbaar gebruik van, maar het blijft een noodoplos sing, aldus de heer Regeling. De woningnood is nog steeds erg. De wond blijft doorbloeden. Er wordt prak tisch niets gebouwd in Overberg. Jonge mensen trekken weg, hetgeen een ver oudering van de bevolking tot gevolg heeft. Dit zijn dan de problemen van de ouderen, maar ook de jeugd is in moei- i Voorzitter REGELING woningnood is erg lijkheden, zelfs de allerkleinsten. Er is namelijk geen kleuterschool in Over berg, terwijl er dringende behoefte aan bestaat. De mensen uit de steden die 's zomers bij ons logeren, zeggen dan: Wat woon je hier toch prachtig op het platteland. Maar als ze al onze pro blemen kenden zou weer veel van dat mooie zijn weggenomen. In het kort stipte de heer Regeling aan dat de gemeente Amerongen on langs 500.000,uittrok voor drie ob jecten, t.w. de nieuwe woning van de burgemeester, een nieuw dorpshuis en een aula op het kerkhof. Hoewel ik wel geloof dat het voor de gemeente ook niet zal meevallen alles eerlijk te ver delen, meen ik toch wel te mogen vra gen, waarom er geen 10% van dit gi gantisch bedrag voor Overberg gevo teerd had kunnen worden. Hopelijk zal Overberg dit jaar haar aandeel krijgen in de woningtoe wijzing aan Amerongen, die vrij gunstig uitviel. Al waren het maar tien woningen, zo verzuchtte de voorzitter van Overbergs Belang. De secretaris, de heer Hasselaar, me moreerde in zijn jaarverslag de tot standkoming van enkele zaken die in 1963 op de verlanglijst prijkten. Zo stipte de heer Hasselaar aan TEENAGERSHOW Op zaterdag 22 februari zal in ge bouw Eltheto weer een teenagershow worden georganiseerd, waaraan bandjes uit de gehele omgeving, zoals o.a. uit Rhenen, Wageningen, Ede en Ederveen zullen deelnemen. dat u op de grote inzamelingsavond van Philadelphia niet alleen geld maar ook goederen kunt bezorgen? dat die goederen later op een bazar weer worden omgezet in geld? dat zang en muziek de giftenstroom begeleiden? dat een lucifersactie behoorlijk slaagde? dat een aannemersbond een groot bedrag stortte? dat u dinsdag allen welkom bent in Eltheto? 1. de verlichting langs de Parallelweg, die gereed kwam, al zijn er wellicht nog verbeteringen aan te brengen; 2. De algehele verlichting van de Dwarsweg was punt van bespreking op "de begrotingsvergadering 1964; 3. Er werd gepoogd verbetering aan te brengen bij de overwegen in de spoorlijn Utrecht-Arnhem. 4. De Haarweg-zuid zal door een ver harding worden verbeterd. Deze en meerdere punten hebben de volle aandacht van het gemeentebestuur van Amerongen, aldus de heer Has selaar. Bij de bestuursverkiezing werden de heren Regeling (voorz.) en Van Vliet herkozen. De rondvraag bracht vele tongen in beweging. Vele leden wilden bij de plaatselijke overheid aandringen om meer lichtpun ten te plaatsen op afgelegen plaatsen. Een andere suggestie was het invoeren van een maximum snelheid op de Haar- weg en Dwarsweg. De Haarweg in de richting Veenendaal bleek te smal voor zwaar autoverkeer, zodat een der leden pleitte voor eenrichtingverkeer. De bochten bij de Slaperdijk en de Zwarte Op 59 jarige leeftyd overleed in het Chr. Streekziekenhuis te Bennekom de heer J. Stappenbelt, adjudant van de gemeente-politie. De heer Stappenbelt was reeds geruime tyd ziek. De heer Stappenbelt werd op 19 okt. 1904 te Ommen (Ov.) geboren. Na een zesjarige diensttijd bij de militaire poli tie in Den Haag kwam de heer Stap penbelt in 1936 als agent van politie naar Veenendaal. Drie jaar later volgde zijn benoeming tot chef-veld wachter. Nadat de heer Stappenbelt enkele jaren op wachtgeld was gesteld, volgde in 1949 zijn benoe ming tot brigadier. In 1961 promoveer de hij tot adjudant van politie. De heer Stappenbelt was een bekend inge zetene en een plichtsgetrouw politie man. Terwijl het reeds zeker was dat hij aan een slopende ziekte leed, heeft hij nog enkele maanden actieve dienst verricht. De teraardebestelling zal plaats heb ben op zaterdagmiddag om 2 uur op de algemene begraafplaats aan de Mun- nikenweg. De lezing, die de heer Wim Mulder op woensdagavond zou houden voor de Volksuniversiteit, gaat wegens ziekte niet door. De lezing zal nu op woens dag 11 maart worden gehouden. SCHOLIEREN KRIJGEN VERKEERSLES Op alle lagere scholen wordt door de brigadier C. A. Visser een herhalings- les veilig verkeer gegeven. De kinderen zullen op 10 maart schriftelijk examen doen, wat het theoretische gedeelte be treft. Het praktische deel volgt dan in april. AANRIJDING Op de kerkewijk ontstond dinsdag morgen een aanrijding doordat de be stuurder van een vrachtauto, de heer A. W. uit Renswoude een geparkeerde auto te laat opmerkte. W. reed tegen de stilstaande bestelauto van de heer van D. uit Veenendaal op, waardoor een botsing ontstond, waarbij beide auto's behoorlijk werden beschadigd. GAT IN RIJWIELPAD De politie werd opmerkzaam gemaakt op het feit dat er een groot gat in het rijwielpad aan de Industrielaan was ontstaan. Door gemeentewerken werd het gat weer gedicht. Brug waren eveneens gens een der leden. ondingen" vol- Er werd gevraagd kunnpn we geen actie houden om tot het stichten van een verenigingsgebouw te komen? Maar de gehele bevolking zou dan moeten of feren, waarbij de overheid het ontbre kende zal aanvullen. Het zou een goede oplossing zijn de kleuterschool dan in A. WIJNAND, hoofd der school urgentieverklaring moeilijk L het verenigingsgebouw onder te bren gen, dan waren tegelijk twee problemen opgelost. De heer Wijnand, hoofd der school, verklaarde dat men wellicht het vereis te aantal leerlingen (32) wel zou halen en hij zag ook mogelijkheden in een verenigingsgeb./annex kleuterschool. Het moeilijke punt is echter de zaak op de urgentielijst te krijgen, aldus de heer Wijnand. Hierna gaf de heer Knoop uit Leer sum een toelichting in zijn kwaliteit als architect. Het gebouwtje kan er met weinig geld en moeite komen. Als ar chitect wil ik u gaarne adviseren, aldus de heer Knoop. Maar ik raad u aan het stichten van een kleuterschool nu reeds aan te vragen. Aan het slot van deze levendige ver gadering van Overbergs Belang werd nog eên gratis verloting gehouden. In de nacht van dinsdag op woens dag reed de Edese garagehouder Kr. in volle vaart over Rijksweg 12 ter hoog te van Maarsbergen. Plotseling ver scheen een pony op de weg, waa,rdoor de heer K. met volle vaart tegen het dier opreed. De auto sloeg over de kop en de heer K. moest met een ern stige rugblessure in het Julianazieken- huis worden opgenomen. Er bleken la ter nog meer pony's op de Ryksweg te hebben gelopen, want een andere auto mobilist reed ook nog een pony aan. Beide pony's we.rden gedood. De politie stelt een uitgebreid onderzoek in. TEGEN HEK VAN KERKHOF De heer E. de K. reed woensdagavond tegen het hek van het oude kerkhof aan het Kostverloren op. de K. wilde een bandrecorder pakken, die op de zit ting van de auto lag. Hierdoor afge leid botste hij tegen het genoemde hek. FIETSER TEGEN AUTO OP KRUISPUNT Op het kruispuntt Patrimoniumlaan- Talmastraat botste de wielrijder H. J. woensdag tegen een uit de Talmastraat komende auto van de heer H. de K. De schade aan de fiets was behoorlijk. In april a.s. wordt het eerste boekjaar van de bouwfondsaktie van de Veenen- daalse Hervormde Gemeente afgesloten. In totaal werd tot nu toe ingetekend voor meer dan 10.000 gulden. Men heeft goede hcop. dat de 12.000 gulden waarvoor men gezamenlijk intekende wordt gehaald. ORANJEDAG VERGADERT HEDENAVOND De vereniging .Oranjedag" houdt van avond een vergadering in hotel De Ko renbeurs teneinde zich met de verschil lende wijkcommissies te beraden over het programma op Koninginnedag. Daar het reeds vaststaat dat 's middags de motor cross op de Wielingsheuvel zal plaats vinden, wil Oranjedag bespreken of er een verder middagprogramma moet wor den opgesteld en in welke richting dat zal moeten gebeuren. JONGEN UIT KAMP OVERBERG WEGGELOPEN De politie te Eist heeft de 15-jarige J. J., die uit het observatiekamp te Overberg was weggelopen, aangehouden en weer op transport naar Overberg gesteld. De bekende teenag< sterren Anneke Grönloh en Rob de Njjs, tezamen met De Lords komen op vrijdag 28 febr. naar Veenendaal, ter gelegenheid van de uit voering, die de Scheepjeswolharmonie zal houden in het Ver. gebouw aan de Eiken laan. Voor de pauze zal de Harmonie, o.l.v. haar dirigent de heer M. de Graaf met een gvarieerd programma voor het voetlicht komen Na de pauze volgt dan het optreden van genoemde artiesten. Op de dinsdag in de zaal van café „Sportlust" gehouden vergadering van de Elster kleurvogelvereniging, ter ere van het 12l/i jarig jubileum, stonden enkele belangrijke punten op de agen da. Het wel of niet organiseren van de Districtstcntoonstelling, die door de Bond aan de jubilerende vereniging was toegewezen en het kiezen van be stuursleden in enkele vakante plaatsen waren de meest opvallende zaken. Dc vergadering had een vlot verloop. Het bestuur moest echter, op een der be langrijkste punten, het organiseren van de Districtstentoonstelling een teleurstel lende en tegelijkertijd ook verontrustende mededeling doen, namelijk dat deze ten toonstelling wegens gebrek aan een ge schikte zaalruimte in Eist niet georgani seerd kan worden. Men zal de Bond hier van schriftelijk op de hoogte stellen. Hierna ging men over tot de prijsuit reiking van de eind vorig jaar gehouden tentoonstelling. Een eervolle vermelding verdient de heer M. Onink, die met een enkele onderbreking nu voor de zesde maal het Bondskruis voor het kampioen schap eigen kweek won. De verdere uitslag mas: W. C. van Ewijk, kampioen E.K., nr. 2 B. Riems dijk, kampioen V.K., mevrouw Ouwen- dijk kampioenen vrije klas en A. Spies kampioen parkieten. Bij de bestuursver kiezing werd de heer J. van Tilburg tot le secretaris, de heer A. Spies tot 2e secr. en de heer B. Riemsdijk tot 2e pen ningmeester gekozen. GEVONDEN VOORWERPEN Een tas met bromfietsgereedschap, een bankbiljet van 10,- en een sleutel. GESLAAGD Voor het Praktijkdiploma Boekhouden slaagde dezer dagen onze plaatsgenoot de heer N. Drost. De heer Drost ontving zijn opleiding bij het instituut Dubbel W. te Veenendaal. De 4 prijswinnaars van de vorig jaar gehouden kleurvogcltentoonstelling tesa- men met voorzitter Onink temidden der prijzen. De laatste dagen gebeurden er weer een drietal ongevallen op de Rijks straatweg nabij de kerk. Zaterdagmid dag reed een personenauto op een ge parkeerde bestelauto. De bestuurder reed door, maar werd later opgespoord. Het bleek een zekere M. uit Bennekom te zijn. De bestelauto van de heer V. uit Eist werd beschadigd. Woensdag stopte een NBM-bus bij de halte midden in het dorp. Een achterop komende vrachtauto, bestuurd door V. uit Amerongen, remde krachtig maar gleed door zijn remmen. Een nieuwe personenauto van de heer B. die nader de botste tegen de vrachtauto op en schoot er onder. De personenauto van de heer B. uit Veenendaal werd zwaar beschadigd. Het derde ongeluk had ook midden in Eist plaats. Een vrachtauto, bestuurd door V. uit Amerongen, reed tegen een geparkeerde bestelwagen van J. uit Veenendaal. Vooral de bestelauto liep behoorlijke schade op. In dc komende weken n.l. van 18 februari t/m 4 maart 1964 zal in Gebouw „Irene"', Grutterstraat Rhenen een Beroepententoonstelling worden georganiseerd door het Gewestelijk Arbeidsbureau Veenen daal. In overleg met de Hoofden van scholen in de gemeenten Rhenen, Eist, Achterberg, Amerongen, Leersum en Overberg zullen de kin deren van de hoogste klassen in de gelegenheid worden gesteld om deze tentoonstelling te bezoeken. Deze expositie wil het kind, dat bin nenkort voor de keuze komt te staan een beroep te moeten kiezen, eniger mate vertrouwd maken met de beroe- penwereld, een wereld, die op het eer ste gezicht verre van overzichtelijk lijkt. Op een beroepententoonstelling is een zekere ordening in de veelheid van beroepen en opleidingen aange bracht. Uit een aantal belangrijke be roepssectoren van het maatschappe lijke leven zijn bepaalde „kernberoe- pen" gekozen en fotografisch in beeld gebracht. Hierbij is getracht de werkende mens zo goed mogelijk in zijn arbeid en BRANDJE WAS SNEL GEBLUST Donderdagmorgen ontstond brand bij de fam. K. aan de Dijk. In een schuur, die als werkplaats was ingericht, stond een oliekachel die plotseling in brand raakte. De vrijwillige brandweer van Achterberg was snel ter plaatse, maar behoefde geen dienst te doen. De be woners hadden het brandje met eigen middelen geblust. Ook de brandweer uit Rhenen, die inmiddels arriveerde, kon op haar basis terugkeren. De schade aan kachel en gebouw was zeer gering. Een gekantelde woonwagen veroor zaakte dinsdagavond op het kruispunt Weteringsteeg-Middélbuurtseweg in het buurtschap Achterberg een enorme ra vage. Overal rond de wagen lag de weg bezaaid met meubilair en stukken wrakhout. De eigenaar van de wagen, de heer B. en zijn echtgenote hebben bij familieleden de nacht door moeten brengen. De schade beloopt enkele dui zenden guldens. Met een personenwagen ervoor - die de woonwagen moest trekken - reden de heer en mevr. B. dinsdagavond op de Middelbuurtseweg in oostelijke rich ting. Ter hoogte van de Weteringsteeg raakte de wagen, doordat B. plotseling moest remmen voor een van rechts na derende automobilist, in de zachte berm. De wagen kantelde en werd to taal vernield. De dienst sociale zaken van de ge meente Rhenen en de rijkspolitie ver leenden onmiddellijk assistentie. Van het meubilair waaronder zich ook een televisietoestel bevond, werd hetgeen niet vernield was overgebracht naar het in 'de buurtliggende woonwagenkamp. Hoewel de heer en mevr. B. de nacht door hebben moeten brengen bij fa milieleden in het woonwagenkamp, heeft de gemeente Rhenen gezorgd dat zij binnen 24 uur weer een dak boven hun hoofd hadden. Ten gemeentehuize van Amerongen vond woensdagavond een belangrijke bij eenkomst plaats. Op uitnodiging van het bestuur van de Stichting Verenigings gebouw waren daar een twintigtal afgevaardigden van aangesloten verenigingen bijeen, om zich te beraden, hoe nog een bed,rag van 5000,bijeen te brengen. Burgemeester van den Bosch was als belangstellend gast aanwezig. De voorzitter, de heer G. A. Dagnelie zette uiteen dat het ministerie van Maatschappelijk Werk subsidie in de bouw geeft. Aan deze subsidiering is echter de voorwaarde verbonden dat de gemeenschap ook een bedrag op tafel legt. Oorspronkelijk had het ministerie deze plaatselijke bijdrage berekend over de kosten voor het Dorpshuis met af trek van de kosten gymnastiekzaal. De stichting zou dan zelf 14.500,moeten opbrengen. Er is aanwezig ruim 20.000,—, dus er zou nog geld over blijven. Thans heeft het ministerie ech ter bepaald dat voor de vaststelling van het eigen geld ook de kosten van de gymzaal meegeteld moeten worden. Dit heeft tot gevolg dat de stichting moet beschikken over 30.000, Aan dit bedrag komt dus 10.000,— tekort. Ondanks de medewerking van het gemeentebestuur is het niet gelukt de minister tot andere gedachten te brengen. De eis vah 10% eigen bijdrage van de gehele bouw blijft bestaan. Aan gezien het ministerie er echter van is doordrongen dat het hier geen kwestie van onwil, maar van onmacht is, om binnen een tijdsbestek van enkele maanden 10.000,bijeen te brengen, mag dit gehele jaar er nog voor ge bruikt worden. Intussen werd van een onbekende gever 5000,ontvangen, zodat thans nog 5000,resteert. De burgemeester merkte op dat het gemeentebestuur deze zaak van zeer groot belang vindt. De burgerij moet de gelegenheid krijgen uiting te geven aan het besef dat dit een eigen zaak is. Kennelijk is de ontvangen gift bedoeld als aanmoedigingsgift. Voor Ameron gen is dit een erezaak. We moeten niet gedachteloos accepteren de financiering van rijk, provincie en gemeente, maar als burgers ook ons steentje bijdragen. Er volgde een langdurige bespreking over de vraag welke acties gevoerd kunnen worden. Een bazar had bij ver schillende vertegenwoordigers voor keur, maar er is geen zaal beschikbaar. Het zou kunnen in de openbare school en in de grote vakantie. Er is in die tijd echter zoveel te doen, dat er geen plaats meer bleek voor een bazar, zon der dat andere activiteiten hiervan schade ondervinden. Vooral de winke liersvereniging zou hieronder lijden. Deze heeft nl. van 24 juli tot 1 augustus de lichtweek vastgesteld. Daaran komt de Oranjevereniging met het jaarlijks oranjefeest op 6, 7 en 8 augustus. Op 18 en 24 juli is de jaarlijkse Tiener show op de Burgwal. Een andere mogelijkheid is een col lecte. Besloten werd om op 29 februari een bliksem-huis-aan-huis-lijstencolec- te te houden. Hieraan zal worden mede gewerkt door Ons Genoegen, terwijl de verschillende verenigingen collectan ten zullen leveren. Het bestuur wekt de inwoners met klem op aan deze col lecte naar vermogen bij te dragen. Het is ons aller belang, dit Dorpshuis. Wij moeten er met ons allen voor zorgen, dat het tot stand komt. In de loop van dit jaar zal nog een verloting worden gehouden. Staande de vergadering werden de penningmeester enkele giften overhan digd, nl. 100,van de Oranjevereni ging; 40,van Willem Teil (hoewel deze vereniging eigenlijk geen direct belang bij het Dorpshuis heeft) en 100,van het Groene Kruis. Even tuele giften - het bestuur hoopt op een groot aantal, worden gaarne ingewacht op giro 474395 van de Coöp. Raiffeisen- bank, t.n.v. de heer E. van Geytenbeek. werkomgeving uit te beelden. Men zal er ongetwijfeld vele bekende beroepen aantreffen, maar vrij zeker ook een aantal beroepen, waarvan de meesten nog nimmer hebben gehoord. Toch kunnen deze beroepen, wanneer we letten op de richting waarin het eco nomisch leven zich ontwikkelt, voor tal van jongeren in de toekomst een in teressante werkkring vormen. Iedereen moet in het leven beslissin gen nemen, belangrijke beslissingen en minder belangrijke. Een van de be langrijkste beslissingen is wel het kie zen van een beroep. Er zijn weinig din gen te noemen die deze beslissing in belangrijkheid overtreffen. Het be roep neemt immers een zeer voorname plaats in het leven in. Met een varia tie op een bekend gezegde zou men kunnen stellen: onbekende beroepenonbeminde beroepen. De beroepententoonstelling wil trach ten iets van deze onbekendheid weg te nemen en de bezoekers in staat stel len hun blik te laten gaan over het uit gestrekte veld van opleidingen en be roepen. Voor ouders en overige belangstellen den is deze tentoonstelling in bovenge noemd tijdvak geopend op dinsdag en donderdagavond van 20.00 tot 21.30 uur. Ook tijdens deze avonduren zul len er rondleiders aanwezig zijn, die de bezoekers gaarne met voorlichting van dienst zullen zijn. Deze keer is de Valleiriks, na te zyn uitgegeven by Fotografie- handel v. d. Water, Fred. v. d. Paltshof in Rhenen, weer niet gevonden. Als u de nieuwe riks met het nummer aanstaande donderdag voor 12 uur op ons kantoor inlevert, wordt u de vinderspremie a contant uitbetaald. De woonwagen die dinsdagavond ter hoogte van de Wetcringsteeg-Middelbuurt- seweg in Achterberg kantelde, veroorzaakte een enorme ravage. VEENENDAAL Vrijdag 14 febr., 8 uur, hotel De Korenbeurs: Vergadering van „Oranjedag". Vrijdag 14 febr., 7.30 uur in Geref. Kerk: Gebedsuur in kader Wereld vrouwengebedsdag. Vrijdag 14 febr.: Bazar voetbalver eniging VRC in Eierhal van 7-11 uur. Zaterdag 15 febr., n.m. 1.30 uur: Rashondententoonstelling van kyno- logenclub „Neder Veluwe" in El theto. Zaal open 12.30 uur. Dinsdag 18 febr., 7.30 uur in El theto: Grote inzamelingsavond actie „Laat ons niet alleen steen" van Ver. „Philadelphia". ELST Vrijdag 14 febr.: Bingo-dansant- avond voetbalver, Musketiers in „Sportlust". Aanvang 7.30 uur. Zaterdag 15 febr.: Oliebollenactie van gymnastiekver. D.E.S. OVERBERG Dinsdag 18 febr.: Vergadering schoolver. „School met de Bijbel". Woensdag 19 febr., in Chr. school: Demonstratie en filmavond C.P.B., aanvang half acht. fëetiouüfiale .WEKKERS YA. Tij>50 voor betere uurwerken ,H00FDSTR,9IVEENENDAAL S l N D S 1930 Makelaars- en Assurantiekantoor Kanaalweg 2 - Veenendaal Telef. 08385-2918. na 6 uur 3325 Alle verzekeringen Financieringen Hypotheken Koop en verkoop van onroerend goed Taxaties

De Vallei | 1964 | | pagina 1