Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Grote bouwactiviteiten in Schrijverswijk n® Agenda Zeister groothandel geeft supermarkt en winkelgalerij in onderhuur Verhuur DRINGEND VERZOEK WAAR IS DE VALLEI-RIKS? Donderdag 12 maart a.s. raadsvergadering Kijk op de kerk 38e JAARGANG VRIJDAG 6 MAART 1964 Nr. 19 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel Flats Spoedig bouw van 64 bouwfondswoiiiii- gen in Engelenburg WIST U OPGERUIMD STAAT NETJES Indeling groepen school- voetbaltoernooi Oranjedag Verdeling velden op Sportpark nog niet beslist 15,— WAARD KT 741630 Plannen voor speelplaatsen aan dr. Colijnstraat Nog meer kleuters op wachtlijsten Middelbare scholieren gaan week naar België 550 scholieren doen verkeersexamen ELST AMERONGEN DIT JAAR WEER LICHTWEEK RENSWOUDE Ledenvergadering Ned. Roode Kruis Jaarvergadering Ned. Chr. Vrouwenbond (nagekomen berichten) OVERBERG EEN VUURTJE BLEEK EEN BRAND TE ZIJN BROUWER Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Redaktie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven bfl de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprjjzen op aanvraag Minimum per advertentie 5, Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50. elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 1,95 per kwartaal Losse nummers 25 cent Ondanks de grimmige maartse wind wordt er in de Schrijverswijk koortsachtig gewerkt aan een groot bouwproject. Tussen de Erasmusflat en de bijna gereedgekomen Heyermansflat is een winkelgalerij gebouwd. Boven deze winkels zullen maisonnettes komen en boven de hoekwinkel twee flatwoningen. Vier winkels zullen als supermarkt worden ingericht. De bouwfirma Fennis gaf de gehele win kelgalerij in huur aan Van Dijk's Groot handel te Zeist voor de tijd van 15 jaar. De Zeister firma zal de tien winkels on derverhuren aan nog niet bekende gegadigden. Wel is zeker dat er in de eerste vier winkels een supermarket komt. De transactie kwam gistermorgen tot stand. Tegen eind mei zal het gehele project worden opgeleverd. Behalve deze moderne winkelgalerij heeft de aannemersfirma Fennis uit Bus- sum nog een vrij groot aantal flatgebou wen, zowel in de vrije- als premiesector, in aanbouw. De Heyermansflat met 27 wo ningen zal over 5 a 6 weken gereed ko men. De Genestetflat met in totaal 32 wo ningen zal over enkele maanden kunnen worden betrokken. VIJFDE GEMEENTELIJK GYMNASTIEKLOKAAL IS GEREED Het gymnastieklokaal naast de Chr. Nat. School II is deze week gereed gekomen. Maandagmiddag zal de heer Heuge, pro vinciaal consulent voor de lichamelijke opvoeding de plaatselijke leraren en lera ressen instrueren omtrent het gebruik van de toestellen. Dinsdag zal het gymnastiek lokaal waarschijnlijk al door de scholie ren worden gebruikt. In dit flatgebouw zyn enkele koop woningen met vrye vestiging. Een derde project, een flatgebouw met 38 woningen zal ook nog dit jaar gereed komen. De firma Fennis heeft nu in totaal 195 woningen in het Schrijverspark gebouwd en 38 op het programma staan. Men le verde met deze bouwwerken 'n zeer groot aandeel in de vermindering van het wo ningtekort. In de Schrijverswijk gonst het van bouwactiviteit. Tientallen jonge ge zinnen zien hun grootste wens in vervul ling gaan nu zij een eigen woning gaan betrekken. Er bestaat een behoorlijke be langstelling voor het kopen van een buis van de Ned. ver. van Bouwkaswoningen in het nieuwe wooncomplex De Engelenburg. Binnenkort zal met de bouw van 64 woningen worden begonnen. Hierbij zijn 27 premiewoningen. De woningen zullen waarschijnlijk begin volgend jaar worden opgeleverd. De aanvragen overtroffen het aantal van 64, maar een groter contingent bouwkaswoningen kon nog niet worden verwezenlijkt. Het college van B. en W. streeft er namelijk naar om eerst inge zetenen en economisch aan de gemeente verbonden personen aan een huis het hel pen, waarbij een bepaald urgentieplan is opgesteld. Bij de aanvragen om vergun ning voor een bouwkaswoning in de En gelenburg bevond zich een aantal van niet-ingezetenen. Nieuwe R.K. Pastorie in sept. gereed Er wordt momenteel hard gewerkt aan de bouw van de nieuwe R.K. pasto rie aan de Adr. van Ostadelaan naast de Salvatorkerk. De nieuwe pastorie zal waarschijnlijk in september kunnen worden betrok ken. In het huidige stadium kunnen nog geen mededelingen worden gedaan wat er met de oude pastorie aan de Nieuwe- weg zal gebeuren, wanneer pastoor Goes eenmaal zijn intrek in de nieuwe, zuidelijke pastorie zal hebben genomen. dat de beroepententoonstelling in het gebouw Irene te Rhenen, welke is ge houden van 18 februari tot en met 4 maart was georganiseerd door de af deling jeugdbemiddeling van het Ge westelijk Arbeidsbureau Veenendaal? dat deze expositie werd bezocht door 16 scholen uit de gemeenten Ameron gen, Leersum en Rhenen? dat rond 950 scholieren vergezeld door de onderwijskrachten door deskundige explicateurs werden rondgeleid? dat deze afdeling jeugdbemiddeling die meisjes en jongens die straks de scholen willen verlaten gaarne van advies dient bij het zoeken naar een passende werkkring? dat deze afdeling jeugdbemiddeling scholieren en ouders eveneens kan ad viseren bij verdere studie? dat het in de bedoeling ligt een der gelijke tentoonstelling in september a.s. in de plaats Veenendaal te orga niseren? dat bij de bouw van de nieuwe Raif- feisenbank metershoge kranen en draglines betrokken zijn? dat een der draglines deze week per ongeluk een gasbuis stuktrok? dat hierdoor een lek ontstond? dat het gasbedrijf erger voorkwam? De winkelgalerij nog in dc steigers, straks een gemak voor de bewo ners van de Schryvers- wyk. HET VOORJAAR NADERT EN DE SCHOONMAAK BEGINT. Zeer tot hun spijt moet de dienst van gemeentewerken wekelijks constateren dat er inwoners zijn die afval, puin, huishoudelijke zaken enz. langs de wegen deponeren. Dit staat niet alleen slordig maar werkt zeer de rattenplaag in de hand en het is bovendien verboden bij politie-v er ordening. De dienst vindt het niet prettig om proces-verbalen te laten opmaken, maar als waarschuwingen niet helpen zal hier pertinent toe worden over gegaan. De dienst gemeentewerken zal dan tot opruiming overgaan en de onkostennota aan degenen, die meewerken vuilnis in welke vorm ook langs wegen of op andere plaatsen deponeren, presenteren. Elke woensdag kunt u alle afval in welke vorm ook met de extra ophaal dienst kosteloos meegeven (extra grote partijen moet u zelf naar de stort plaats laten vervoeren). Gemeentewerken, afdeling reinigingsdienst, doet dan ook een dringend beroep op allen om medewerking. Het is aller belang onze gemeente een goed aanzien te geven. Slordigheid is een zeer slechte eigenschap. Weet u wat wel zeer onbescheiden is? tuinafval etc. in de omgeving van andere inwoners te deponeren. Ook een zeer nare gewoonte is om 's avonds even met de auto of welk vervoermiddel ook, dergelijke afval buiten de kom van de gemeente in sloten of op stille wegen van de hand te doen. De werknemers van de reinigingsdienst hebben hun handen vol (per week het ophalen van 13.400 vuilnisemmers) voor hen is het niet prettig steeds dit klandestien weggeworpen vuil ook nog te moeten opruimen. Mogen wij rekenen op de medewerking van de inwoners Nu geen woorden maar daden en geen vuil langs de straten. Wij danken u bij voorbaat voor uw medewerking. Dienst gemeentewerken Veenendaal. FILM VOOR NED. CHR. REIS VERENIGING Op maandag 16 maart zal in het OCB gebouw een lezing worden gehouden door Lode van Gent en daarenboven een kleu renfilm over Afrika worden vertoond. De film is getiteld: In de ban van de wilder nis." DE SCIIEEPSBOTSING OP HET NOORDZEEKANAAL. De stremming van het scheepvaartverkeer op het Noordzeekanaal ten gevolge van de aanvaring tussen het 10.750 tons metende Nederlandse vrachtschip „Averdyk" en het 3500 tons metende Pa- ncmese stoomschip „Alexandra K" is inmiddels opgeheven. Met behulp van verschei dene lichters werden de schepen gelost. (Luchtfoto ANP) Gisteravond werd de indeling bekend gemaakt van het voetbaltoernooi voor scholieren, dat door de ver. „Oranjedag" in het kader van Koninginnedag wordt georganiseerd. De eindfinales zullen dan op zaterdag 2 mei worden gespeeld. Het toernooi zal op maandag 16 maart beginnen. Voorlopig hebben 5 voetbal verenigingen hun medewerking toege zegd en hun terreinen beschikbaar ge steld. Het terrein van „Veenendaal" is dinsdags en donderdags vrij, het Dovo- veld maandag en vrijdag. Merino's alle weekdagen behalve woensdag, Kulan alle dagen behalve zaterdag en GWV op alle werkdagen. Er zijn 5 groepen van vier scholen gevormd. De indeling luidt Groep 1: Patrim.school, Dr. Hekster- school. Chr. Nat. school 2 en de o.l. school aan De Klomp. Groep 2: Jul. v. Stolbergschool, Kon. Julianaschool, Salvatorschool, Pr. Wil- helminaschool. Groep 3: Pr. Beatrixschool, Gr. van Prinstererschool, Rehobothschool, R. v. Gaasbeekschool. Groep 4: Joh. Calvijnschool, Chr. Nat. school I, W. v. d. Westeringschool en Oranjeschool. Het volledige speelprogramma zal in ons blad van dinsdag a.s. worden be kendgemaakt. JAARVERGADERING VAN VEILIG VERKEER Op donderdag 12 maart a.s. wordt in hotel „De Korenbeurs" de jaarvergade ring gehouden van Veilig Verkeer afd. Veenendaal. Op de agenda komt als be langrijkste punt voor de bespreking over de te houden Veilig Verkeersrit in augustus. De Sportraad heeft nog geen definitieve beslissing genomen over de verdeling van de (zes) sportvelden op het nieuwe Sport park aan het Panhuis. Er zijn uiteraard grote moeilijkheden omdat er meer aanvragen zijn dan er velden beschikbaar komen. Onlangs kwam er nog een aanvraag van de Hockeyclub „Veenendaal". Zowel deze hockeyclub als de R.K. voetbalvereniging „Unitas" be drijven hun sport op zondag, waarbij de principiële kant van de zondagsport om de hoek komt kijken. Verder vroeg de vereniging DOVO drie velden aan, GWV twee en VRC één. De Sportraad krijgt het niet gemakke lijk. Ieder wil zijn deel van de (sport) koek, waaraan uiteindelijk wel gesnoeid zal moeten worden. Ditmaal is de Valleiriks na te z|jn uitgegeven bij Van Hierden's Woninginrichting Ederveen weer niet gevonden. Wanneer U ons de nieuwe riks met het nummer voor donderdag 12 uur komt to nen ontvangt u prompt de vin- derspremie. Momentcel is men bezig de laatste res ten te slopen van de oude Geerboerdery. Het heuveltje, waarop de boerderij heeft gestaan wordt op wegniveau gebracht. Behalve de bouw van de hervormde Sionskerk zou er op de hoek Dijkstraat- Dr. Colijnstraat een kerkgebouw van de Chr. Ger. Kerk verrijzen, maar deze plan nen zullen niet worden uitgevoerd. Er be staan plannen om de vrijkomende grond, waarop de boerderij heeft gestaan te'be stemmen als speelplaats voor de jeugd. In aansluiting op ons artikel van dinsdag j.l. ontvingen wij enkele reac ties, waaruit bleek dat het aantal kleu ters dat op de resp. wachtlijsten voor komt, nog groter is dan het getal (200) in het artikel genoemd. De ruimtebehoefte is eveneens groot bij de Chr. Nat. kleuterschool aan de Hoogstraat, een school die reeds 80 jaar bestaat en waarvan mej. Wesselo al 23 jaar leidster is. Het aantal kleuters dat bij mej. Wes selo op de wachtlijst staat bedraagt meer dan 100, ondanks het feit dat deze school de grootste in Veenendaal is. Aan deze oudste kleuterschool, waar vele oudere plaatsgenoten "Tiun jongste schooljaren doorbrachten, hopen wij zeer binnenkort een artikel te wijden. AFSCHEIDSRECEPTIE DOKTER ENGEL Zoals reeds vermeld heeft dokter C. P. Engel met ingang van 1 maart j.l. zijn praktijk als huisarts neergelegd. Uit de kring van zijn patiënten, col lega's, vrienden en andere relaties, werd een comité gevormd met het doel aan de scheidende arts en mevrouw Engel een afscheidsreceptie aan te bieden. Deze receptie zal gehouden worden op zaterdag 11 april a.s. in hotel „De Korenbeurs" 's namiddags van 4 tot 5.30 uur. Het comité bestaat uit de volgende personen: M. Berkhout, M. J. Buys- Wijnands, A. W. C. Kroes, J. Maris- Keulemans, H. R. M. Plomp, arts, A. C. Harting, arts, J. J. M. H. Righart, Dr. N. Rodenburg, J. Turkesteen, T. v. d. Wal en H. G. Wentzel. Nieuwe politie-auto Ter vervanging van de Panhard hebben b. en w. de gemeenteraad een krediet van 5000 gulden gevraagd voor de aanschaf van een nieuwe politie-auto. De keus is gevallen op een Renault R 8, omdat deze wagen en automatische versnelling heeft, hetgeen als een winstpunt moet worden beschouwd nu de auto door zoveel poli tiemannen moet worden bereden. Tarief puttenzuiger omhoog De tarieven van diverse gemeentedien sten gaan omhoog in verband met de plaatsgehad hebbende loonsverhoging. Het tarief voor het gebruik van de put- 26 meisjes en 28 jongens, allen leer lingen van het Chr. Lyceum te Veenen daal, gaan een week naar België. Het is overigens niet de bedoeling om de scholieren een snoepreisje te laten ma ken, want de trip staat op het program ma aangegeven als een werkweek. Met twee bussen gaan de scholieren - afkomstig uit de vierde klas van de Middelbare Meisjesschool, de vierde van de H.B.S.-A en de vijfde klas van het Gymnasium - op maandag 16 maart a.s. van start. Er worden bezoeken gebracht aan Mechelen, Brussel, Gent, Brugge, Door nik en Antwerpen. Op het programma staan o.m. een ontvangst op het Departement van On derwijs te Brussel, een lezing door de schrijver Karei Jonckheere en museum- bezoeken enz.Ook worden kennismakin gen gearrangeerd met leerlingen van middelbare scholen in België. Het bezoek vindt plaats mede op uit nodiging van de Nationale Culturele Raad van het Belgische Departement van Onderwijs. De leiding berust bij een aantal leraren van het Chr. Lyceum. Zaterdag 21 maart a.s. hopen de jon gelui met hun leiding weer in Veenen daal te arriveren. In dezelfde periode gaat een 35 man sterke ploeg H.B.S.-ers voor een werk week naar Rotterdam. De reis van deze groep is speciaal gericht op het bedrijfs leven in Rotterdam en omstreken. Men zal in Delft logeren. tenzuiger-faecalienauto gaat van f 22,50 naar f 23,50 per geval en het tarief voor buiten Veenendaal van f20,naar f21,— per uur. Ook voor het uitvoeren door de gemeen te van werken als het maken van inritten en daarbij komende karweien wordt in het vervolg meer berekend. Commissie voor de straatnamen Na het terugnemen van o.m. het voor stel tot het vaststellen van straatnamen in „De Engelenburg", wat zich in de laatste raadsvergadering afspeelde, hebben b. en w. een commissie van advies voor de straatnaamgeving ingesteld. In deze commissie hebben zitting de raadsleden: wethouder Ant. de Ruiter als voorzitter en verder mevr. H. Buddingh- de Vries Lentsch en de heren E. C. Diepe- veen, J. van de Haar, P. G. van Ojik en B. van Remmerden. Benoeming onderwijzeres dokter Heksterschool Voor een benoeming tot onderwijzeres aan de openbare lagere dokter Hek sterschool aan de Sandbrinkstraat is door b. en w. voorgedragen mej. K. A. van Pruissen te Amersfoort. De raad zal don derdag 12 maart a.s. over de benoeming beslissen. Scholen vragen nieuwe banken De (herv.) Rehobothschool en de afd. lager onderwijs van de Koningin Juliana school hebben nieuwe banken nodig. Voor de Rehobothschool betekent dit een uit gaaf van 3000 gulden, waarvoor de me dewerking van de raad wordt gevraagd. De Koningin Julianaschool heeft 90 sets en 2 klassebureaus nodig, in totaal voor 6000 gulden. B. en w. stellen voor in bei de gevallen medewerking te verlenen. De oude banken zullen dan op beide scholen kunnen worden vervangen door leerlin gensets. hetgeen thans ook is voorgeschre ven. Verhuur schoolgebouw aan bedrijf Als de gemeenteraad ermee akkoord gaat zal de bovenverdieping van de voor malige geref. gemeenteschool aan het eind van de Hoofdstraat worden verhuurd aan de N.V. P. Heij en Zn. alhier (Setter Set). Het bedrijf wil deze verdieping gaan ge bruiken als opslagruimte. De Amerongse brandweer druk bezig met het blussen van de brand in een hooitas op het erf van de fam. van B. aan de Parallelweg in Overberg. De be lendende boerderij en opstallen konden worden behouden. Op alle lagere scholen worden dins dag 10 maart de schriftelijke verkeers- examens gehouden. In totaal 550 leer lingen van de hoogste klassen zullen aan het verkeersexamen deelnemen. TONEEL VOOR MUSKETIERS Zaterdagavond houdt de voetbalver. Musketiers in de jeugdherberg „De Eikelkamp" haar jaarlijkse ontspan ningsavond. Medewerking verleent het toneelgezelschap „N.A.O." uit Veenen daal, dat het stuk „Als een kwartel" op de planken zet. Er is bovendien een grote verloting. In een bijeenkomst welke biet leden der winkeliersvereniging en particulieren gehouden werd is be sloten ook dit jaar weer een licht- week te houden. Men was het er over eens dat geprobeerd moet worden er dit jaar wat bijzonders van te maken. Om alles zo goed mogelijk te doen ver lopen, worden degenen die aan de verlich ting mee willen doen opgeroepen om zich te melden bij de bestuursleden der Win keliersvereniging. Dit geldt vooral voor niet-winkeliers. Dit is noodzakelijk om een juiste opgave te krijgen van het benodigde materiaal. Dit moet reeds vroegtijdig be steld worden, wil men de zekerheid heb ben over voldoende en het juiste materiaal te kunnen beschikken. De Winkeliers zul len dan weer zorgen dat Amerongen ook deze zomer „lichtdorp" wordt. De ledenvergadering van de afd. Rens woude zal dit jaar gehouden worden op donderdag 19 maart a.s. des avonds om 8 uur in het gebouw van Coöp. Landbouw- vereniging alhier. Tijdens deze vergadering zal een nieuw bestuurslid worden gekozen. Het bestuur stelt als candidaat voor: de heer A. C. Oosterbeek, van Reedeweg 26. De namen van eventuele tegenkandidaten kunnen tot en met maandag 16 maart a.s. schrif telijk worden ingediend bij mevrouw H. M. Lans-van Dongen, Taets van Ameron- genweg 42. POSTZEGELAKTIE 1963 VAN HET NED. ROODE KRUIS Ook de afdeling Renswoude heeft in 1963 actief deelgenomen aan de landelijke Postzegelactie van het Ned. Rode Kruis. De netto-opbrengst hiervan bedroeg voor de afdeling f87,77. Woensdagavond hield de afdeling Rens woude van de N.C.V.B. haar jaarverga dering in gebouw „Rehoboth". Na de opening en het gebruikelijke voor lezen der jaarverslagen volgde de be stuursverkiezing. Er werd gestemd voor een 2e presidente (mevr. Hosang is le presidente) en als dubbeltal was gesteld mevr. G. van 't Foort-van den Brink en mevr. E. Oosterbeek-Duijm, waarbij eerst genoemde werd gekozen. De dames Luijmes, Van 't Wout en Esser vulden een gedeelte van de avond met enkele voordrachten en declamatie. Mevr. van de Pol hield het gezelschap bezig met een spel. MAATSCHAPPELIJK WERKSTER VAN DE KERK De herv. centrale kerkeraad te Vee nendaal heeft besloten om te trachten een maatschappelijk werkster aan te trekken. GEMEENTE EN NOODGEMEENTE De centrale kerkeraad van de Vee- nendaalse herv. gemeente zal tijdens de eerstvolgende vergadering de verhou ding tot de noodgemeente Sola Fide be spreken. Ook zal een gesprek worden gevoerd met vertegenwoordigers van Sola Fide. Gisteravond omstreeks half zes zat de fam. van B., wonende aan de Parallelweg, na gedane arbeid aan de avondmaaltijd toen een van de huisgenoten de opmerking maakte dat kwajongens zeker weer een vuurtje stookten, omdat er wat rook langs de ramen trok. Men vond het evenwel verstandiger voor alle zekerheid even een kijkje te gaan ne men. Achterop de deel ontdekte men tot grote schrik dat de hooitas, geheel gevuld met pulp en stro praktisch in lichterlaaie stond. Direkt daarop werd de politie en de Brandweer van Amerongen gealar meerd, die reeds binnen tien minuten ter plaatse arriveerde. Daar de hooitas toch als verloren moest worden beschouwd bepaalde de brandweer zich tot het uit elkaar halen van de voorraad stro en pulp en het nat houden daarvan. Zo doende kon voorkomen wor den dat het woonhuis met de rest ook een prooi der vlammen werd. Enkele landbouwwerktuigen gingen eveneens ver loren. Om ongeveer half negen was de brandweer zover de toestand meester dat de bewoners het zelf verder konden klaren en de brandweer kon vertrekken. Men is gedeeltelijk verzekerd. Gaarne wil de fam van B. hierbij haar dank overbrengen aan de burgemeester, de brandweer en politie van Amerongen voor de voortreffelijke wijze, waarop zij in deze koude situatie geholpen hebben. VEENENDAAL Vrijdag 6 maart n.m. 8 uur Hotel de Korenbeurs: Lezing door mevr. Calkoen-van Thienen voor Soefi beweging. Zaterdag 7 maart geh. Eltheto. Uit voering Chr. Muziekclub „Weer klank", aanvang 8 uur. Zaterdag 7 maart achter Kon. Julia naschool, Vaardigheidsproeven gymnastiekver. „Sparta" Jeugd 4.30 uur, ouderen 7 uur. Maandag 9 maart. Hotel De Koren beurs. Jaarvergadering K.V.P. aanvang 8 uur. Dinsdag 10 maart. Verkeersexamens op alle lagere scholen. ACHTERBERG Vrijdag 6 maart. Lezing met dia's over Afrika in Buurtschapshuis. Aanvang 7.30 uur. ELST Zaterdag 7 maart n.m. 8 uur in de Eikelkamp. Jaarlijkse uitvoering en toneelavond v.v. Musketiers. Medewerking van toneelgezel schap N.A.O. uit Veenendaal met de opvoering van: „Als een kwar tel". RENSWOUDE Zaterdag 7 maart n.m. 3 uur in Re hoboth: Kinderoperette om 7.30 uur voor de groten: „Baron Kreefteneus". SCHERPENZEEL Vrijdag 6 maart geb. Philaletus. Voor de mannenvereniging spreekt Dr. H. J. Hegger ex-pries ter der R.K. kerk. AMERONGEN Zaterdag 7 maart. Erwtensoepactie voor het Dorpshuis. Dinsdag 10 maart. Verkeersexamen op lagere scholen. 3UN6UAN& PRisnft pontiAc j. OMEöA n voor betere uurwerken H0QFD5TP 91 VEENENDAAL N 1930 Makelaars- en Assurantiekantoor Kanaalweg 2 - Veenendaal Telef. 08385-2918, na 6 uur 3325 Alle verzekeringen Financieringen Hypotheken Koop en verkoop van onroerend goed Taxaties

De Vallei | 1964 | | pagina 1