Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Fraai gymnastieklokaal in Veenendaal-Zuid gereed Onderwijzend personeel kreeg instructies Akoestisch plafond en onbreekbaar glas Agenda Palmpaasoptocht Grote belangstelling bij uitvoering „Weerklank"' PAUL I VAN GRIEKENLAND t Wat nu weer...? irplieJ 38e JAARGANG DINSDAG 10 MAART 1964 Nr. 20 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel IN SCHRIJVERSPARK KOMEN 59 WONINGEN IN VRIJE SECTOR Prachtig interieur Kleedkamer en douches Nieuws uit de om <rc ving Veenzangers deze zomer naar Bonn Chr. Nationale School III start 1 sept. a.s. Ria Kleinhout (17) is al volleerd voegster Joop (Swiebertje) Doderer komt bij gemeentepersoneels vereniging Trek naar winkelcentrum Veenendaal groter dan naar Ede ELST Muziekver. Crescendo geeft uitvoering AMERONGEN Snertactie werd groot succes EEN VORST GING HEEN Zware opgave Koning Paul stond voor een zware opgave. Om te beginnen kon men van politieke eensgezindheid moeilijk spre ken. De Grieken zijn echte politiekers, de partijen, de meningen, de doelstel lingen waren vele en het gevaar be stond, dat er veel zou worden gepraat en weinig gedaan. Daarbij had men al meteen te maken met een communis tische opstand, die met behulp van de Engelsen moest worden neergeslagen, en dat was geen voorspoedig begin. Moedig man RENSWOUDE Toneeluitvoering Rijkspolitie Renswoude gemotoriseerd 2^ MULDER Bedaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Be dak tie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven b|j de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprijzen op aanvraag Minimum per advertentie 5,— Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, eik woord meer 10 cent Abonnementsprijs 1,95 per kwartaal Losse nummers 25 cent Maandagmiddag gaf de heer Heugen, provinciaal consulent voor de lichamelijke opvoeding een aantal instructies betreffende het gebruik van de moderne gymnastiektoestellen in het nieuwe gymnastieklokaal aan het Slotemaker de Bruineplein in Veenendaal-zuid. Een groot aantal onderwijzers en onderwijzeres sen luisterde belangstellend toe. Zij zullen in eerste instantie van de prachtige instrumenten gebruik ma ken. In twee flatgebouwen in het Schrijverspark t.w. de Heyermans- flat en de Genestetflat zijn een aantal woningen in de vrije sec tor geprojecteerd. Een aantal samenwerkende makelaars f werkend onder de naam Umaco hebben 59 flatwoningen in verkoop. De driekamer flats zullen rond f 24.000,gaan kosten. De vierkamerflats varieren van f 23.500,tot f 26.500,— al naar gelang de grootte van een bij te bouwen garage. Er is een ruime financieringsmogelijk heid aanwezig. De flats zullen over en kele maanden voor bewoning gereed zijn. De vijf scholen, waarvan de leerlingen in het nieuwe gebouw gymnastieklessen zullen krijgen zijn: de Chr. Nat. School II, de Patrimoniumschool, de Salvatorschool, de Rijk van Gaasbeekschool en de Groen van Prinstererschool. Behalve deze scho lieren zullen ook de turners en turnsters van „Sparta" op de nieuwe, toestellen kunnen trainen. Het nieuwe gebouw betekent een grote aanwinst voor dit deel van Veenendaal en feitelijk voor de gehele gemeenschap, om dat ook de grote gymnastiekvereniging er terecht kan. Vier avonden per week zal „Sparta" in het lokaal kunnen oefenen. De vrijdagavond is bestemd voor een vol leybalvereniging. Het nieuwe gebouw met een opper vlakte van 12x24 meter is wel zeer modern ingericht. Het is toegerust met een akoestisch plafond, waardoor de geluiden werden gedempt. In de ra men is onbreekbaar glas aangebracht, waardoor een eventueel hard gesmash- te bal niet door het glas kan vliegen. Er is volop gelegenheid voor het be oefenen van sporten als volleybal, korfbal en basketbal. Moderne turntoestellen als ringen, brug, rekken en paard staan a.h.w. op de gebruikers te wachten. Voor een totaal van f 24.000,aan mo derne turninstrumenten werd in deze zaal bijeengebracht. Naast de gymnastiekzaal is ruimte ge houden voor een zeer praktisch ingerichte kleedkamer, waarin kleedbanken zijn aan- VERNIELING VAN FIETS Een in Veenendaal werkende Rens- woudenaar, de heer De G., deed bij de politie aangifte van moedwillige ver nieling van zijn rijwiel. De kettingkast was volkomen gekraakt, de remkabels vernield en de trommelremmen geheel verbogen. Enkele maanden geleden deed zich hetzelfde geval voor. De fiets werd toen weer gerepareerd op kosten van het bedrijf. De politie stelt een uitge breid onderzoek in naar de dader(s) van deze wel zeer afkeurenswaardige daad. O O ZEIST: Vorige week nam de heer J. A. Hoekstra afscheid bij de NBM na een dienstperiode van 45 jaar. De Directeur van de Ned. Buurtspoorweg Maatschap pij de heer E. D. Kinkert, sprak de scheidende functionaris hartelijk toe. DEN DOLDER: In Den Dolder werd vo rige week een nieuwe R.K. lagere school in gebruik genomen. De school kreeg de naam John F. Kennedyschool. De ope ning geschieddee door de political coun cillor van de Amerikaanse Ambassade in Nederland, de heer Daniel Horowitz. EDE: De oude hervormde kerk aan de Grotestraat te Ede zal worden geres taureerd. De restauratie zal wel een paar jaar vergen. Eerst wordt het dak boven het koor vernieuwd. Voorlopig kunnen de diensten normaal doorgaan omdat een plasticbedekking regen en koude buiten houden. gebracht. Naast deze kleedkamer is de gemeenschappelijke badruimte waar ge legenheid is voor het nemen van een koude of warme douche. De aannemer van Brenk uit Opheusden heeft alle eer van zijn werk. Het lokaal mag er zijn, het is naar de meest moderne principes gebouwd. Behalve deze nieuwe lokaliteit zijn er nog gemeentegymnastiek lokalen aan de Hoogstraat, de J. G. Sand- brinkstraat, bij de Herv. Ichtus ULO en achter de Kon. Julianaschool. Het nieuwe lokaal aan het Slotemaker de Bruineplein kan wedijveren met elke gelegenheid in grotere plaatsen. Een gro te aanwinst voor onze plaats. Het bestuur van de Veenendaalsche Win keliersvereniging „Handel en Nijverheid" maakt bekend dat ook dit jaar weer een PALMPAASOPTOCHT zal worden geor ganiseerd en wel op zaterdag 21 maart a.s. Nadere gegevens omtrent deze optocht pu bliceren wij in ons blad van dinsdag 17 maart a.s. 104 leden van Sparta legden zaterdag de vaardigheidsproeven af, door deze vereniging uitgeschreven. Een der turnsters op de brug ongeluk. (Voor verslag zie pag. 2). De Chr. Muziekclub „Weerklank" gaf zaterdagavond in Eltheto haar eerste openbare uitvoering. Ondanks de koude bleek de zaal en zelfs de galerij geheel bezet. De leider van de muziekclub, de heer R. Valkenburg, sprak een kort wel komstwoord waarin hij zei zeer verheugd te zijn over de grote opkomst. Hij hoopte dan ook dat deze overweldigende belangstelling voor hun club een stimu lans mocht zijn op de ingeslagen weg voort te gaan. Na dit openingswoord gaf „Weerklank" o.l.v. de heer Valkenburg een eerste proeve van hun kunnen ten beste. Een vijftal christelijke liederen werden ten gehore gebracht. Het applaus dat hierop volgde, bewees wel dat de tijd die „Weerklank" aan de studie had besteed, beloond werd. Hierna volgde declamatie door mej. Kruidhof en de heer A. Valkenburg. In de laatste voordracht werd beklem toond hoe deprimerend de rassenschei ding werkt in de harten van neger christenen. De heer Koudijs speelde op gevoel volle wijze op het orgel en bracht „De vreemdeling van Galilee" ten gehore. De uitvoering van „Weerklank" groeide naar een climax en vooral de twee laat ste nummers oogstten grote bijval. Na het muzikale gedeelte werd een klankbeeld geboden, een fragment uit „Frontale botsingen", een pocket van de heer R. Valkenburg, die binnenkort zal verschijnen. Levendig werd nog eens voor de geest gehaald wat er zich in de laatste oor logswinter in en om Veenendaal heeft afgespeeld. „Het schot in het sperge bied" werd met aandacht gevolgd. De ouderen was het gebeuren niet vreemd en aan de jeugd was te merken dat men intense aandacht had voor de gebeur tenissen uit de oorlogsjaren, waarbij nu aanschouwelijk werd voorgesteld hetgeen vader en moeder hen reeds uit die vreselijke periode hadden verteld. Ds. C. Langbroek sloot de avond met een kernachtig woord, waarin hij vooral de ouderen opwekte dergelijke activi teiten van de jeugd van ganser harte te steunen. Na het zingen van ,,'k Wil U o God mijn dank betalen" gingen de aanwezi gen voldaan huiswaarts en konden te rugzien op een mooie ontspannings avond. De babyolifant RHENA van Ouwehands Dierenpark heeft haar voetzolen door gelopen. Parkarts Gouda Quint schreef een wat wonderlijk „recept" n.m. pan toffels. Een Rhenense schoenmaker maakte het recept klaar en zaterdagmorgen stapte de kleine dikhuid voor pers en televisie „gelaarsd" door het park. RHENA zal ongeveer een maand haar schoeisel moeten dragen. Dr. Gouda Quint heeft gegarandeerd dat zjj dan voldoende eeltvorming op haar voetzolen zal hebben om haar verdere leven barrevoets te kunnen slijten. Het 45 leden tellende mannenkoor „Dc Veenzangers" zal op 9 april haar jaarlijk se uitvoering geven in het Verenigingsge bouw aan de Eikenlaan. Op het programma komen o.a. opera- werken van Verdi voor, alsmede werken van Schubert, Palestrina en Edvar Grieg. Ook het Veenendaalse Dameskoor zal me dewerking verlenen. Het geheel staat on der leiding van de dirigent van het man nenkoor, de heer Gijsbert van Zanten. Verder in het seizoen zullen „De Veen zangers" nog haar traditionele bezoek brengen aan het Sanatorium „Zonneglo ren" te Soest en begin juni staat een trip naar West-Duitsland op het programma. Het Veenendaalse Mannenkoor zal uitvoe ringen geven in de stad Bonn, het rege ringscentrum van de Bondsrepubliek. ORGELCONCERT OP KONINGINNEDAG Op de avond van Koninginnedag (30 april) zal de bekende organist Simon C. Jansen een concert geven in de Chr. Ger. Kerk aan de Hoofdstraat. Een be roepstrompettist zal het orgelspel be geleiden. De vooral om zijn radiopre- ken bekende ds. Jac. van Dijk, Ned. Herv. predikant te Nijkerk, zal een herdenkingsrede uitspreken. De liedjes, die de schoolkinderen tij dens de aubade op de Markt zullen zin gen zijn thans ook bekend. Er komen ditmaal enkele minder bekende liede ren op het repertoire voor. De dirigent, de heer Gijsbert van Zanten, heeft het plan geopperd een keus te maken uit de zangbundel van de Federatie van Oranjeverenigingen. De schoolkinderen zullen de liederen in de komende weken instuderen. In de afgelopen week heeft men de ge legenheid gehad om leerlingen aan te ge ven voor de nu nog in aanbouw zijnde Chr. Nationale school III. Deze zesklassige school wordt gebouwd aan de Adr. van Ostadelaan, naast de r.k. Salvatorkerk. Tot hoofd is benoemd de 27-jarige heeft J. C. Gijzel. Omtrent be noeming van het verdere personeel is nog geen beslissing genomen. Men laat namelijk niet alleen kinderen, die per 1 september a.s. leerplichtig wor den, tot de school toe, maar ook oudere leerlingen. De keus wordt aan de ouders gelaten en men kan thans nog niet zeg gen hoeveel leerlingen o.a. van de Chr. Nationale school II aan het Dr. Slotema ker de Bruineplein zullen overgaan naar de nieuwe school. Ook het opheffen van de twee noodklas- sen van school II, die zijn ondergebracht in een houten gebouwtje op het school plein, zal hiervan afhankelijk worden ge steld. Ria Kleinhout uit Arnhem is een char mante jongedame. Zy is pas 17, maar weet van wanten. Al meer dan anderhalf jaar oefent zij het zuiver mannelijk beroep van voeger uit, waardoor zij waarschijn lijk de enige vrouwelijke beoefenaarster van dit onderdeel van het bouwvak is. Ria, die in het bedrijf van vader Klein hout werkt, komt om zeven uur 's morgens tezamen met haar 24 jarige broer al naar het bouwwerk. De laatste maanden was Ria bezig aan de flatgebouwen in de Schrijverswijk bij de firma Fennis. De voegen, die Ria weet te trekken, zijn recht langs de waterpas, getrokken. Haar werk onderscheidt zich in niets van een volleerde mannelijke collega. Vader Klein hout, die al ruim 40 jaar in het bouwvak zit, moet haar zo nu en dan wat afrem men want anders werkt Ria veel te hard. Ria houdt van dit „vrije vak". Zij was voordien werkzaam op een atelier, op een fabriek en in een winkel, maar dat opge sloten gevoel kon Ria maar niet kwijtra ken. Zij ademt liever de frisse lucht in, al is die dan in deze dagen wel wat erg fris. Het werk zelf vindt zij absoluut niet te zwaar voor een vertegenwoordigster van het „zwakke geslacht". Moeder Kleinhout opperde aanvankelijk wel enkele bezwaren vanwege het feit dat zij tussen al die mannen zou gaan werken. Maar Ria staat haar mannetje en het gaat opperbest. Ria Kleinhout zorgde er voor dat vele nieuwbouwwoningen rondom Nijmegen, Arnhem en Apeldoorn goed gevoegd wer den. De snelle en rappe dameshanden van de 17 jarige trokken de laatste tijd keurige rechte (voeg) lijnen aan de buitenmuren van de Heyermansflat in de Schrijvers- wijk. Een deskundige zou niet kunnen aanwijzen welke voeg door Ria is ge trokken. Het werk door haar gedaan kan de toets der kritiek ten volle doorstaan. Met een feestavond in Eltheto zal don derdagavond 19 maart het 10-jarig be staan worden gevierd van de Perso- neelsver. Veenendaal, de ontspannings vereniging van het personeel in dienst van de gemeente Veenendaal. Behalve Joop Doderer, die tevens de regie voert, zullen in Pé Lahnstein's revue „Het is Carnaval" voor de ge- meente-ambtenaren optreden: Carla Lahnstein met haar sprekende pop, Mr. Harvey, de Ned. chansonniere van het Franse lied Sacha Denisant, Wim Schol- te, De Albanos, de goochelaar Eddy Schuyer, Jacqueline, Luise Albanos en als begeleider Leslie Davis. De teksten zijn van Annie M. G. Schmidt, René van Vooren en Joop Do derer. Producer van het programma is Pé Lahnstein. De feestavond draagt een besloten ka rakter; toegang hebben de leden en hun introducé's. Speciale uitnodigingen heb ben o.a. ontvangen het voltallige col lege van b. en w., de raadsleden en alle oud-leden van de personeelsvereniging. Na afloop van de revue is er nog een gezellig samenzijn met muziek. Drs. J. Jacobs, rijksmiddenstandsconsulent voor Gelderland, verklaarde dezer dagen in een interview met een vertegenwoordiger van een te Ede verschijnend weekblad dat de winkeliers te Ede meer aandacht moe ten schenken aan de kwaliteit, prijs en service, maar tegelijkertijd het gezellig heidselement niet mogen onderschatten. De engheid van de Edese winkelstraten moet zowel uit verkeerstechnisch als za kelijk oogpunt, worden opgeheven aldus de middenstandsconsulent. De trekkracht van het winkelcentrum Ede is nog lang niet zo groot als dit b.v. met Veenendaal het geval is. De ingestelde koopavond bleek evenwel ook in Ede een succes te zijn. Parkeerproblemen rond het centrum in Ede vormen een belemmering voor ge zellig en snel winkelen, zo stelde Drs. Jacobs vast. Zaterdag 14 maart geeft „Crescendo" in de jeugdherberg „De Eikelkamp" een mu ziek- en toneeluitvoering. Op 't programma staat voor de pauze lichte muziek met o.a. de mars Pride of Texas, de mars der Medici en het optreden van de drumband. Na de pauze het to neelspel „Cupido in een speelse bui" opge voerd door leden van Crescendo. Entree f 1,25, ouden van dagen vrij toegang. Aan vang 7 uur met bal na. I Zaterdag heeft een groot deel van Ame rongen erwtensoep gegeten en daardoor bygedragen aan de totstandkoming van het Dorpshuis. Hoewel het er voor de organiserende dames eerst niet zo rooskleurig uitzag, omdat er weinig aanmeldingen om soep binnenkwamen is deze actie toch een groot succes geworden, doordat later een flink aantal bestellingen binnenkwamen. Niet minder dan 670 liter soep werd bij de huismoeders bezorgd. En het moet ge zegd worden, de soep smaakte heerlijk. Van 10 uur af reden de auto's door het dorp om hun last bij de verschillende hui zen af te leveren. Met deze actie werd een bedrag van f 500,bijeengebracht, dat door het Stichtingsbestuur zeker in dankbaarheid aanvaard is. Paul I van Griekenland is op 63-jarige leeftijd overleden. In hem verliest het land een vorst, die er krachtig toe heeft bijgedragen, dat het zich na de verschrikkingen van wereldoorlog II ophief en zijn plaats innam, zowel in de rij der Europese staten als (geassocieerd) in de Europese Economische Gemeenschap. Griekenland was voor koningen geen al te gezond land. Als zelfstandige staat bestaat het nog geen honderd vijf tig ja ren. In 1821 begon de opstand tegen de Turken en die antwoordden in hun eigen stijl door op 1ste Paasdag de Pa triarch van de Grieks Katholieke Kerk voor zijn altaar vandaan te halen en in zijn priesterlijk gewaad op te knopen in de deur van zijn kerk. Maar na acht jaren was Griekenland dan eindelijk vrij en onafhankelijk. Een Deense prins werd onder de naam George I de eerste koning. Hij werd in Saloniki vermoord. Zijn zoon Constatijn trouwde een zuster van de Duitse Keizer. Diens zoon, als George II koning geworden, heeft moeten vluch ten toen Griekenland onder Venizelos een republiek werd, maar werd daarna teruggeroepen. Aangezien hij geen kin deren had, was zijn broer Paul kroon prins. Samen moesten zij wijken voor de Duitse bezetting en toen wereldoor log II voorbij was, keerde de neef van Wilhelm II als Paul I terug als koning van Griekenland. Hij trouwde met Frederika Louise van Hannover, en dat behoeft niet slechts terwille van de statistiek te worden vermeld, want Griekenland had van toen af een koningspaar. Frederika was niet alleen maar echtgenote van de koning, zij was koningin en minstens zo actief als haar man. Een beetje te veel actief in de politiek zelfs, naar het oordeel van haar tegenstanders. In de buitenlandse politiek waren er problemen ten aanzien van de NATO, waarin men zat samen met Turkije, dat van ouds niet al te best stond aangeschreven, en dit vuurtje werd nog aangestookt door de aktiviteiten van Makarios op Cyprus. Met name tijdens het bewind van premier Karamanlis kwam Griekenland echter vele moeilijkheden te boven en begon het langzaam de weg te gaan naar herstel. Amerikaanse bedrijven vestigden er zich, men richtte zich op de EEG, maar vooral op het platteland heerst nog veel armoede en vele jonge Grieken trokken in die eerste jaren weg, met name naar de USA, om te proberen daar een dikkere boterham te verdienen. De koning stond voor de opgave in derdaad regerend vorst te zijn en tege lijkertijd zijn land als een constutionele democratie te besturen. Hij kon er niet mee volstaan en hij was er ook de man niet naar om ais verguld boegueeld van het schip staat te fungeren. Had hij het gewild, dan zou zijn „Friederike" hem wel op andere geaaenten heuben ge bracht. Het valt te begrijpen, dat in zo'n land, met zulk een uevuitcing en zuiKe pro blemen, de democratie wel eens in het nauw kwam en dat leidde dan weer tot heftige reacties van de minderheden. Vooral het blijvend opsluiten van vele communistische agitators in een con centratiekamp gai aanleiding tot uit barstingen, o.a. tijdens een „particulier bezoek" van de koningin aan Honden. Deze relletjes waren voor Karamanlis aanleiding de koning een gepland staat- siebezoek aan Engeland ai te raden. Paul wilde hier niet van weten en zette door, en Karamanlis was hierover zo kwaad, dat hij aftrad. Mede dank zij in tensieve politiemaatregelen geoeurde er niets en de koning bleek net bij het rechte eind te hebben gehad. Zijn moed zowel als zijn grote plichts getrouwheid bleek opnieuw toen open- i baar werd, dat hij reeds lang ernstig sukkelde met zijn gezondheid, maar dat veruorgen had gehquoen. (zie verder pag. 2) Op zaterdag 14 maart zal het toneelge zelschap .T.I.P." te Renswoude in gebouw Rehoboth het toneelspel „Van Ander Ras" opvoeren. Dit stuk tracht een beeld te geven van de strijd en eerzucht tussen blanken en kleurlingen in de Nieuwe Wereld. Het stuk werd geschreven door A. d' Usseau en J. Gow en vertaald door Froukje de Waard. De regie is in handen van P. van Manen en de grime wordt ver zorgd door de Fa. Zomerhuis te Ede. Gezien de capaciteiten van dit toneel gezelschap mag de verwachtig van de prestaties ook deze maal hoog gespan nen zijn. Er zal tijdens deze avond, welke om HALF ACHT een aanvang neemt, een gro te verloting met schitterende prijzen wor den gehouden. Kaarten zijn verkrijgbaar bij het bestuur en bij slagerij T. v. Kooten. SCHULD. De Engelse dichter en toneel schrijver Christopher Marlowe, gebo ren op 3 april 1564, had nog een oude schuld lopen bij een kleermaker voor een bedrag van tien shilling (onge veer vijl gulden). De 3U0 jaar be staande schuld zal door zijn nabe staanden worden vereffend aan de nog steeds bestaande kleermakerij. Het geld zal in oude munten worden uitbetaald. OOR. De 17 jarige Antonio Terranova in Aosta (Italië) werd onlangs een oor af gebeten in een gevecht met een onbe kende man. Dezer dagen kreeg Antonio het oor weer terug, netjes in een zak doek gewikkeld. In het ziekenhuis heb ben doktoren het lichaamsdeel er weer aangenaaid. VIERLING. In de Mexicaanse stad Jalapa is een vierling geboren. Tussen de ge boorte van het eerste en het vierde kind verliep meer dan 40 uur. Moeder en kinderen maken het goed. Sinds vorige week heeft de Postcom- mandant der Rijkspolitie te Renswoude de beschikking gekregen over een motor met zyspan. In verband met de uitgestrektheid van deze gemeente mag dit feit een grote vooruitgang worden genoemd. Hetgeen men voorheen per fiets moest afleggen kan thans in de kortst mogelijke tijd gereden worden, wat in gevallen van brand e.d. noodzakelijk is. VEENENDAAL Dinsdag 10 maart: Verkeersexa- 1 mens op lagere scholen. Donderdag 12 maart, n.m. 8 uur, 1 hotel De Korenbeurs: Jaarvergade- 1 ring Veilig Verkeer afd. Veenen- 1 daal. Donderdag 12 maart, n.m. 8 uur, hotel De Korenbeurs: Raadsverga dering. Donderdag 19 maart, in gebouw El theto: Viering 10-jarig bestaan per- soneelsver. gemeentepersoneel. Re gie: Joop Doderer. Aanvang half acht. RENSWOUDE Donderdag 12 maart: Kijkavond op Chr. Lagere School van 7-9 uur. Tel. 3184 Hoofdstr. 511 V'daal Ria Kleinhout glim lachend bezig een mooie, rechte voeg te trekken op een bouwwe.rk in de Schryverswyk. 1922-1962 Assurantiekantoor Elg. R. R. MULDER Makelaar in Assurantiën Kerkewijk 167 - Veenendaal VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN (1e en 2e) FINANCIERINGEN auto's, motoren, en*. Telefoon 08385-3000

De Vallei | 1964 | | pagina 1