Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Arbeidsbureau bemiddelt bij optreden bekende artiesten Voor de KANTONRECHTER Agenda Heer de Vries weet alles van hen af Documentatie Crescendo - Eist - oogstte veel goodwill met haar prachtige uitvoering De heer T. Eyffius neemt ontslag bij Amerongse brandweer Wat nu weer...? 38e JAARGANG DINSDAG 17 MAART 1964 Nr. 21 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel Gages v Dagwerk Nieuws uit de omgeving VUII Drs. Hiensch wordt 2e conrector bij Chr. Lyceum Palmpaasoptoclit crplieJc Vredeskerk krijgt opknapbeurt S.D.V. xOONDE NIEUWE-JJNIFORMEN LANGDURIGE GEMEENSCHAPSDIENST Verenigingsman RENSWOUDE Begrafenis C. v. Ravenhorst Uitstekend spel van T.I.P. MULDER Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal Tel. 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Re dak tie: W- F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven b|j de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktpryzen op aanvraag Minimum per advertentie 5,— Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 1,95 per kwartaal Losse nummers 25 cent Het Gewestelijk Arbeidsbureau verleent, zoals bekend, bemiddeling bij arbeidsovereenkomsten tussen werkgevers en werknemers. Weinigen zal bekend zijn dat men zich op een speciale afdeling van dit statig en zakelijk kantoor bezig houdt met het contracteren van bekende en ook wel minder bekende artiesten, voor een optreden in deze omgeving. Nog zeer recent trad Anneke Grönloh mede door bemiddeling van dit bureau in Vee nendaal op. Vrijdagavond werden de Selvera's door toedoen van de amb tenaar voor bijzondere bemiddeling, de heer Arend de Vries, naar Vee nendaal gehaald om op te treden in de kantine van de Scheepjeswolfa- brieken. De heer De Vries (29) is belast met de bijzondere bemiddeling voor licha melijk en geestelijk gehandicapten. De mogelijkheden worden dan bekeken en na overleg met de gemeentelijke auto riteiten wordt dan voor eventuele plaat sing gezorgd. Daarnaast behandelt de heer De Vries dan de aanvragen van verenigingen voor het contracteren van een of meer artiesten. Deze afdeling bezit een gron dige informatie en documentatie. Da gelijks krijgt men de adreswijzigingen van artiesten binnen, alsmede de be schikbare avonden. Vanuit Amsterdam wordt elke dag een stencil gestuurd, waar deze (nieu we) gegevens op zijn verwerkt. De afdeling bijzondere bemiddeling strekt zich uit over het gehele gewest. Verenigingen uit Veenendaal, Rhenen, Amerongen, Renswoude kunnen zich op het kantoor van de heer De Vries nader oriënteren, wanneer men een gezel schap wil laten optreden. De gages, die de artiesten vragen, zijn uiteraard bekend. Er bestaat een sterke wisselwerking tussen het succes wat de artiest(e) heeft en de gage die men op dat tijdstip vraagt. Anneke Grönloh, Rob de Nijs, Willeke Alberti e.a., liggen momenteel goed in de markt. Maar over een jaar kan de volgorde weer geheel anders zijn, zo verklaart de heer De Vries, die alles van de amusements wereld afweet. Het gebeurt wel eens dat artiesten langs komen op het kantoor aan de Kerkewijk, maar dat zijn diegenen, die moeilijk te plaatsen zijn. De grote ster ren zijn soms al een jaar tevoren „vol geboekt". Zij zijn ook praktisch alleen te berei ken via hun platenmaatschappij of ma nager. In Zaandam waar hij tevoren werkte had de heer de Vries een dagtaak aan OP 15 APRIL WEER BOOMPLANTDAG De jaarlijkse boomplantdag zal op 15 april plaats hebben. De plannen zijn om de jeugd nu de bomen te laten planten in de Schrijverswijk. Vorig jaar werden de bomen geplant in de Julianastraat, in 1962 gebeurde dat aan de Stationssingel. O WAGENINGEN. In Wageningen is men in middenstandskringen zeer geponeerd voor het plan de woensdagmiddagslui ting te laten vervallen. De gedachte werd geopperd de winkelsluiting thans naar de maandagmorgen te verplaatsen, zoals in vele andere gemeenten reeds het geval is. DOORN. In een vorig jaar met de Duitse Bondsrepubliek gesloten overeenkomst werd bepaald dat een aantal bezittingen van Huize Doorn zouden worden terug gegeven aan de familie Hohenzollern. Vorige week arriveerden in Doorn een aantal verhuiswagens om meubilair, enz. naar Duitsland terug te brengen. Na de le Wereldoorlog waren meer dan 70 wa gonladingen met keizerlijke bezittingen van Potsdam naar Doorn overgebracht. i EDE. Vrijdag 6 maart J.l. was het 25 jaar geleden dat de heer P. Bijl in dienst kwam bij de A.K.U.. De jubilaris, die hoofdmeester is van de conerij werd door de directie gehuldigd en ontving de gebruikelijke enveloppe met inhoud be nevens het zilveren AKU jubileum- speldje. naast de Apotheek het contracteren van artiesten. Maar het Arbeidsbureau bestreek daar een gebied met 100.000 mensen, terwijl dat in deze omgeving maar de helft is. Wan neer een optreden met bepaalde arties ten is vastgesteld gaat de heer De Vries het programma bekijken en met de ge contracteerde een praatje maken. Zo doende blijft hij op de hoogte van de bewegingen in de amusementswereld. De wisselingen zijn vrij sterk. In vorige jaren was Ria Valk b.v. altijd bezet. Nu kan zij zich veel meer vrijmaken. Er moet altijd rekening gehouden wor den met het feit dat bij een bepaalde categorie mensen ook bepaalde arties ten zullen moeten optreden. De heer De Vries vertelt ons: „Onze afdeling verzorgt ook kinder programma's b.v. met Anneke Elro, Pipo de Clown (als hij vrij is) en ande ren. Wij hebben reeds een aantal kin derprogramma's voor scholen in Rhe nen kunnen klaarmaken. Hoogtijdagen zijn de viering van het Koninginnefeest en St. Nicolaas. Enkele bedrijven in Veenendaal, Rhenen en Amerongen maakten van onze diensten gebruik. In de laatste weken konden wij An neke Grönloh naar onze omgeving ha len en nog afgelopen vrijdag kwamen de Selvera's mede door onze bemidde ling naar Veenendaal. Zij traden op in het kader van de amateurmuziekwed- strijden in de kantine van de Scheep- jeswolfabrieken. Het is prettig werk, vindt de heer De Vries. Je helpt de artiesten aan een optreden en het publiek is dan dank baar dat het programma zo aardig was. Een enkele keer is er een moeilijk heid. In Zaandam kwam een zangeres niet opdagen. Goede raad was duur. In een andere zaal op 2 km afstand trad een ander gezelschap op. Wij er snel naar toe en konden toen een der zange ressen bewegen om mee te gaan naar de zaal, die op de komst van een zan geres wachtte. De heer De Vries is uitstekend op de hoogte met het wel en wee van de ver schillende artiesten. Wanneer men een feestje wil organiseren is hij de juiste man om voor een gezellig feestprogram ma te zorgen. Met ingang van 1 september a.s. zal drs. H. Hiensch, leraar aan het Chr. Ly ceum, worden aangesteld als 2e con rector van het Lyceum. De heer Hiensch is op 3 okt. 1923 te Veenendaal geboren en beweegt zich al bijna vijftien jaar op onderwijsgebied. GESLAAGDEN SPORTSCHOOL VAN DER VELDE Bij sportschool van der Velde slaagden de volgende leerlingen bij de jongstleden gehouden judo en jiu-jitsu examens. Voor gele band: de heren S. Wildeman, H. Henzen, P. Vink en A. v. d. Kraats. Voor oranje band: D. v. d. Bovenkamp, J. Versteeg, T. Versteeg, Th. Schaaf, A. v. d. Marei en G. Meyer. Voor groene band: G. Voorsluis, B. van Kooten, Kees Diepeveen. Voor 2e graad Jiu-Jitsu: B. v. Kooten en G. Voorsluis. GERINGE BELANGSTELLING VOOR VERGADERING VEILIG VERKEER Donderdagavond hield de afd. Veenen daal van Veilig Verkeer haar jaarverga dering in hotel De Korenbeurs. Van de 375 leden, die de vereniging telt, waren er slechts zeven aanwezig. De aftredende bestuursleden, de Heren A. Boers, K. Koenders en C. A. Visser werden herko zen. Tevens werd de in aug. te houden Veilig Verkeersrit besproken. Er zal tij dens deze rit waarschijnlijk een klasse voor beginners worden ingelast MUZIEKAVOND VAN BUURTVER O.A.G. De buurtvereniging O.A.G. zal op 4 april weer een amateurmuziekavond organise ren, waarbij een fraaie wisselbeker als hoofdprijs beschikbaar wordt gesteld. De muziekavond zal plaats hebben in het Ver. gebouw aan de Eikenlaan. Vorig jaar was het Scherpenzeelse meisje Hennie Vermeulen de sterkste van alle deelne mers en mocht de fraaie beker in ont vangst nemen. De voorzitter van Cre scendo, de heer F. v. d. Berg, sprak een kort openingswoord tijdens de uitvoering van zaterdag. Rechts dirigent de heer van Ingen. Zoals bekend wordt a.s. zaterdagmiddag 21 maart de jaarlijkse PALMPAAS- OPTOCHT gehouden, uitgaande van de Veenendaalsehe Winkeliersvereniging „Handel en Nijverheid", in samenwer king met de leiding van het Veenen- daals Jeugdwerk „DE INSTUIF". Kin deren uit Veenendaal-Zuid, die aan deze optocht wensen deel te nemen moeten om half drie op het Slotemaker de Bruinepleln aanwezig zijn. Andere Veenendaalsehe kinderen melden zich om half drie in de Gemeente Eier- hal aan de Achterkerkstraat. De Veenendaalse Harmonie „CAE- CILIA" vertrekt met de kinderen van Zuid naar de Eierhal om de daar aan wezige kinderen bij de optocht te voe- straat naar het eindpunt aan de Tuin- gen. Vandaar vertrekt men via Kostver- loren, Zandstraat, Hoogstraat, Hoofd straat. waar aan alle deelnemende kin deren een surprise zal worden uitgereikt. Zaterdagavond gaf de Elster muziekvereniging Crescendo in de zaal van de Jeugdherberg een gave uitvoering ten beste. Ondanks het wat laat gekozen tijd stip van dit seizoen en de concurrentie van de televisie was de avond een suc ces voor deze sympathieke vereniging. Hoofdstr. 51 V'daal Voorzitter v. d. Berg, die deze avond opende met een woord van welkom, deed tevens een beroep op de Elster bevolking om deze vereniging, die in het dorp toch een bijzondere plaats verdient en ook inneemt, daadwerke lijk te steunen. Spreker wees hierbij op het ledental, dat toch zeker voor een korps als Crescendo groter kan en moet zijn. Hierna toonde de muzikanten dat door oefening een goed stuk muziek zeer wel mogelijk is, waarbij stukken als Koraal (J. S. Bach); Pride of Texas (Ernst Rübel) en de Mars der Medici (Joh. Wichers) duidelijk uitblonken. Ook de drumband liet zich van de allerbeste kant zien en tracteerde het publiek op enkele vlotte marsen. Na de pauze kwam eigenlijk het hoog tepunt van deze avond, n.l. het toneel spel in 3 bedrijven: „Cupido in een speelse bui", dat werd uitgevoerd door leden van de muziekvereniging, die hiervoor - niemand uitgezonderd - een pluim verdienen. De rollen Gerrit de Bottelier en Manuel Mooiweer kwa men zelfs heel goed tot hun recht. De avond werd besloten met een ver loting en een gezellig bal. RITMEESTER JUBILEUMWANDELTOCHT De Ritmeesterwandelvereniging, die dit jaar tien jaar bestaat, zal in verband hiermede op zaterdag 6 juni een grote ju bileumwandeltocht organiseren. Wandel clubs uit het gehele land zullen die dag naar Veenendaal komen. Gisteren begon men aan een aantal verbeteringen van het interieur van de Hervormde Vredeskerk aan de Ker- kewyk. Enkele schilders zijn bezig om de orgelgalerij een lichtere tint te ge ven en voorts komt er een geheel nieuw plafond. Ook zal een aantal nieuwe lampen worden aangebracht. Deze werkzaam heden beletten niet dat de kerkdiens ten gewoon doorgaan. Binnen twee we ken hoopt men met de verbeteringen klaar te zijn, zodat de Vredeskerk nog voor Pasen, althans qua interieur, een fris aanzien krijgt. Uit dank voor de bydragen van de Rhptrénse bevolking toonde de wandelsport ver. „S.D.V." de Rhenense invCoae.rs. zaterdagmiddag de nieuwe uniformen. Voor afgegaan door de muziekver. „Ops^Gcnoegcn" maakten de wandelsportliefhebbers, gestoken in een keurig geel mrhemoSlMiwe das en blauwe broek of rok een rondgang door Rhenen,^wiarvoor van de zycïfr-*qin het publiek grote belangstel ling bestond. In de periodieke bijeenkomst van de Amerongse Vrijwillige Brandweer heeft de commandant van het corps, de heer T. Eyffius bekend gemaakt dat hij heeft besloten als commandant af te treden. Door zijn gevorderde leeftijd, maar meer nog door zijn lichamelijke gesteldheid zag hij zich tot deze stap genoodzaakt. Hij heeft dit ontslag aan de burgemeester aangeboden. Wel zal hij voorlopig nog een innig contact met zijn „jongens" houden, want op aller verzoek blijft hij voorlopig bestuurslid van de Vrijwillige Brandweerveren!ging en blijft hy zich belasten met de administratie van de brandweer. Wie zijn opvolger zal worden is nog niet bekend. Door de vrijwillige brandweer is met algemene stemmen een voordracht opgemaakt. Uit deze voordracht zal door b. en w. een benoeming plaats vinden. Deze benoeming kan echter op korte termijn tegemoetgezien wor den. De heer Eyffius, hoewel van geboorte geen Ameronger, heeft zich sedert zijn vestiging alhier, geheel voor de Ame rongse gemeenschap ingezet. Vooral rijn functie bij de brandweer stond hierbij wel op de voorgrond. Op 21 mei 1927 werd hij bij de gemeentelijke brandweer aangesteld. In 1930 ging deze dienst over in een vrijwillig corps. In 1941 werd de heer Eyffius commandant. Evenzovele jaren is hij voorzitter van de brandweer vereniging. In de loop van de jaren is het mede aan zijn werk en wilskracht te dan ken, dat Amerongen nu over een prach tige brandweer beschikt. De verhoudin gen onderling zijn bijzonder goed, er heerst een prettige teamgeest. Het corps is, zoals het zijn moet, een hechte een heid. Maar bovendien is de uitrusting van het corps uitstekend. Men beschikt over een ultra moderne nevelspuit en bovendien over een nieuwe motorspuit. Met dit materiaal kan men wat beginnen. Gedurende 37 jaar heeft de heer Eyffius, met zijn kameraden, dag en nacht gereed gestaan om have en goed van de Ame rongse mensen te beschermen. Hij heeft dit gedaan, met uitschakeling van eigen belangen zonder zich hiervoor ooit op de borst te slaan. Voor de buitenstaandei mag het brandweerman zijn dan soms lij ken op het spel van grote mannen. Dc praktijk leert wel anders. De heer Eyffius weet hier van mee te praen. Het is heus geen pleziertje om bij tientallen graden vorst uit het bed te moeten, en te ver anderen in een pop van ijs die watei staat te spuiten in de gloeiende hitte van een brandend perceel. Dit is geen spel. maar je volkomen inzetten voor de mede mens. De heer Eyffius is steeds een bekende fi guur geweest in het Amerongse vereni gingsleven. Hij is al sedert 1945 voor zitter van de Oranjevereniging. Als be stuurslid van de Stichting Verenigings gebouw heeft hij het zyne bijgedragen aan de totstandkoming van de Dorps huis. In de dertiger jaren waren er in Amerongen twee kruisvereniging het Groene Kruis en wijkverpleging Zieken zorg. Van deze laatste was de heer Eyf fius voorzitter. In 1946 kwam een fusie W., kruidenier te Oosterbeek, had op 29 januari op de Benedendorpseweg in zjjn woonplaats bjj dichte mist met zijn per sonenauto gereden zonder groot licht te voeren. Ik dacht, dat het niet nodig was en dat er nog ongeveer 300 meter zicht was. De mist trok trouwens op, verklaarde ver dachte vrijdag voor het kantongerecht te Wageningen. De verbalisant, hoofdagent S.t getuigde echter, dat het zicht slechts 180 mtr. ge weest was. Er was duidelijk dichte mist en al het overige verkeer voerde groot licht. In zyn requisitoir sprak de officier, mr. Leusink van een grote gevaarstelling. Er kunnen ineens voertuigen opdoemen en dan kan men niet tijdig meer reage ren. Ik acht deze nalatigheid dan ook zeer ernstig en eis 40,of 8 dagen, zei h*j. Rechter Tiddens vonniste conform. W., adjunct-directeur te Arnhem, had met zijn auto op de Arnhemseweg te Ede gereden met een snelheid van 64,3 kilometer hoewel men daar reeds in de bebouwde kom is. Ik heb naar myn gevoel beslist niet zo hard gereden, betoogde W. toen hy vrjj- dag voor het kantongerecht te Wage ningen verscheen. Ik ben er altijd bijzon der attent op me aan de maximum snel heid te houden. De apparatuur van de politie werkt uiterst nauwkeurig. Er bestaat geen twyfel aan uw snelheid, antwoordde mr. Tiddens. Tweeduizend doden per jaar is al meer dan genoeg. Er moet dan ook streng worden opgetreden tegen over treders van de maximum-snelheid, oor deelde mr. Leusink, die daarna 30, of 6 dagen eiste. Hoe verdachte ook telkens herhaalde, dat hij zich altyd keurig aan de vyftig kilometer grens hield, het mocht niet baten. Rechter Tiddens achtte het bewfla geleverd en vonniste conform de eis. De V., chauffeur te Maarssen, had op 19 januari op de Utrechtseweg in Ooster beek met een bus binnen de bebouwde kom een snelheid van 70 kilometer ge voerd. Ik moet op tijd rijden en zat wat krap, verdedigde verdachte zich. De of ficier noemde echter de hoge snelheid van de bus levensgevaarlijk en bleef in zijn eis bij het schikkingsbedrag van 50,-. Je ziet dat wel meer op die weg evenals op het Onderlangs in Arn hem. Men rydt maar aan wanneer men haast heeft, zei mr. Leusink. De busmaatschappij had in een schrijven aan de officier aangedrongen op clemen tie op grond van het krappe tijdschema. Rechter Tiddens toonde zich zeer ver ontwaardigd over deze argumentatie en door zijn strafmaat wilde hij de maat schappij dan ook duidelijk maken, dat deze zich voor alles heeft te houden aan de maximum-snelheid en dat haar chauf feurs niet min of meer genoodzaakt die nen te worden zich aan de wettelijke be palingen te onttrekken. (zie verder pag. 4) tot stand en sindsdien is de heer Eyffius plaatsv. voorzitter van het Groene Kruis. Het aantal comité s en commssies waar- n de heer Eyffius zitting had is te groot Dm op te noemen. Voor hem is thans echter de tijd aange broken om zich terug te trekken. Hij doet dit met bloedend hart, zoals ook vele Amerongers met spijt van dit voornemen '.uilen kennis nemen. Hopenlijk zal er nog gelegenheid gegeven worden, waar- >p Amerongen van de man die meer dan 20 jaren op zo voortreffelijk wijze de jrandweer leidde van zyn dank hiervoor van getuigen. Onder zeer grote belangstelling werd za terdagmiddag op de Alg. Begraafplaats te Renswoude het stoffelijk overschot ter aarde besteld van de heer v. Ravenhorst, welke woensdagmorgen bij een ernstig ongeval om het leven kwam. Onder de meer dan 300 aanwezigen was een vertegenwoordiger van de Spoorwe gen, terwijl de heer Worst, directeur van de fa. Van Harten, waar de heer v. Ra venhorst werkzaam was, tevens aanwe zig was. Ds. v. d. Peut, de plaatselijke herv. pre dikant leidde de begrafenis en putte croost uit Psalm 103 en Lucas 13. Na de toespraak verzocht ds. v. d. Peut de menigte te zingen uit Ps. 99: God, de Heer regeert, waarna het lichaam aan de aarde werd toevertrouwd. Zaterdagavond presenteerde het Toneel gezelschap Tip het stuk „Van Ander Ras". Dit uit drie bedrijven bestaande spel behandelt het probleem van de ras sendiscriminatie in de U.S.A. Door dit bekende probleem van onze tyd, dat al aan vele kanten belicht wordt, was reeds in het eerste bedrijf de afloop te zien. Senator Langdon, voortreffelijk vertolkt door Jan van Voorthuizen, laat door een onrechtmatige beschuldiging de zoon van zijn negerin-huishoudster Bella, vertolkt door mevr. v. d. Pol-v. d. Broek, arres teren. Deze neger, Brett Charles, Ameri kaans officier in Europa wenst zich na melijk niet meer ondergeschikt te stellen onder de blanken. Hij zegt te willen vech ten voor de gelijkstelling van alle rassen. Een dochter van de Senator, Alice, neemt Brett Charles steeds onder bescherming, doch wanneer zij bemerkt dat haar zus ter Genova liefde heeft opgevat voor Brett, werkt zij mee aan de arrestatie van deze. Hieromheen worden allerlei verwikkelin gen geweven, waarbij een schrijver uit het Noorden van Amerika, doet blijken dat hij de geest van de zuiderlingen niet kan begrijpen. Alle rollen werden zonder onderscheid goed vertolkt. Het beste was wel Jan van Voorthuizen, waarbij vermeld moet wor den, dat zijn rol niet de moeilijkste was. Hinderlijk waren de talloze dialogen, die vrij lang waren en waardoor de zaal soms onrustig werd.' Burgemeester Hosang, die met zijn echt genote aanwezig was, opende de avond met een korte toelichting op het stuk en sloot tevens de voorstelling met 'n dank woord aan de speelsters en spelers. VEENENDAAL Dinsdag 17 maart Voorlichtingsavond „Philadel phia" in B.L.O.-school, Geerse- weg. Spreker dr. Hoeicnbos. In SKF-kantine EHBO-wed- strijden. Philicorda-show van fa. Van Hees, aanvang 8 uur. Woensdag 18 maart In hotel „De Korenbeurs" bijeenkomst Chr. Emigratie Centrale, aanvang 8 uur. Hotel „De Korenbeurs" verga dering afd. Veenendaal C.H.U., Spreker de heer P. Bode, bur gemeester van Elburg. Eltheto: n.m 3 en 8 u. voorjaars modeshow fa. N.V. Hein van Schuppen. Donderdag 19 maart geb. Eltheto, viering 10-jarig bestaan personeelsver. gemeen- tepersoneel. Regie: Joop Dode- rer, aanvang half acht AMERONGEN Woensdag 18 maart Jaarvergadering schietver. Willem Teil in Buitenlust. Jaarvergadering VARA in Bui tenlust. RENSWOUDE Woensdag 18 maart gecomb. vergadering Ger. en Herv. J.V. en M.V. in zaal Ger. Kerk. Donderdag 19 maart Ledenverg. Roode Kruis in geb. Coöp. Lanbouwvereniging. aanvang 8 uur. Ledenvergadering v.v. Rens woude in Rehoboth, aanvang 8 uur. OVERBERG Dinsdag 17 maart Vergadering C.P.B. in School met de Bijbel, aanvang 7.30 uur. KATER. Een Franse kater, genaamd Mou- mousse, ging dezer dagen zijn baas en bazin achterna toen deze met vakantie gingen. De kater legde een afstand van 100 kilometer af en sprong toen, enigszins vervuild en moe, door het keukenraam van zijn bazin op het vakantieadres. MUMMIE. In de buitenwijken van Rome werd een mummie opgegraven. Volgens archeologen betrof het hier een lijk van ;en 12-jarig meisje dat ongeveer 1800 jaar geleden, dus in de vroeg Romeinse be schaving leefde. BONEN. De Hertog van Windsor heeft ïan de chef-kok van een beroemd Parijs restaurant verklaard dat hij nog nooit bruine bonen had gegeten. 1922-1962 Assurantiekantoor Eig. R. R. MULDER Makelaar in Assurantiën Kerkewijk 167 - Veenendaal verZEKERen is ZEKERheid VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN (1e en 2e) FINANCIERINGEN auto's, motoren, enz. Telefoon 08385-3000

De Vallei | 1964 | | pagina 1