Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Tal van onwettige noodwoningen op Z.W.-Veluwe Voor de KANTONRECHTER Klandestiene bouwsels doorn in 'toog van gemeentebesturen Oogluikend irplieJ Fleurige stoet kinderen in Palmpaas optocht Veenendaal Enquête in Schrijverspark Winkels vrijdag avond gesloten Amerongse BB kwam bijeen AMERONGEN Interessante filmavond Ned.Bijbel Genoot schap te Renswoude Wat nu weer...? 38e JAARGANG DINSDAG 24 MAART 1964 Nr. 24 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Edervecn Renswoude Scherpenzeel Nieuws uit de omgeving Yuiliiisafhaaldieiist RENSWOUDE MULDER Bedaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 ltfnen) - Giro 563427 Bed&ktie: W« F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kannen ook worden opgegeven bfy de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprijzen op aanvraag Minimum per advertentie 5, Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent Op de zuid-west Veluwe werden in voorgaande jaren talrijke onwettige bouwsels en noodwoningen op getrokken, achter op boerenerven of langs stille sloten. Een en ander is een bijkomstig gevolg van de schrijnende woningnood, ook op het platteland. Vooral in de gemeente Ede werd deze zaak de laatste dagen in de actualiteit getrokken omdat het gemeentebestuur weer een der vele in de gemeente staande noodwoningen wilde afbreken. Hoewel velen aanwezig waren om te zien of gemeentewerken het plan zou doorvoeren, gebeurde het niet en werd bijtijds een andere regeling getroffen. Ook in en rondom het dorp Ederveen, behorende tot de gemeente Ede, kregen bewoners van dergelijke onwettige behuizin gen, bericht dat deze noodwoningen, waarvoor geen vergunning werd aangevraagd, zouden worden af gebroken. Vooral in de jaren '60, '61 en '62 tierde het kwaad van de onwettige noodwonin gen welig. Er blijft de vraag: Waren de gemeentebesturen hiervan op de hoogte en waarom werden geen maatregelen getroffen tijdens de bouw van deze meest houten noodwoningen? Of werd een en ander oogluikend toegestaan? Hoe het zij, de noodwoningen schoten als padde stoelen uit de grond, soms zelfs hele fraaie en comfortabele. Of de komst van de nieuwe burge meesterdr. P. J. Platteel, naar dc gemeente Ede er iets mee te maken heeft, kan slechts een veronderstel ling zijn, feit is dat begin vorig jaar door b. en w. van Ede werd aange kondigd dat streng zou worden op getreden tegen eigenaren van de klandestiene noodwoningen en dat men voor 1 april 1963 nog gelegen heid zou hebben voor registratie. Bij onwilligheid zouden maatregelen worden getroffen de bouwsels af te bre ken. Wel verklaarde burgemeester Plat teel destijds dat er een zekere soepel heid zou worden betracht omdat sommige noodwoningen er al jarenlang stonden. Afbraak In de loop van 1963 werden verschil lende noodwoningen afgebroken. Te Ederveen was dat het geval met een noodwoning op de Nieuweweg van de fam. Groeneveld. Andere Ederveense be woners kregen bericht dat ook hun nood woning zou worden afgebroken, maar deze maatregel werd niet toegepast. In verband met het feit dat er een aantal woningwetwoningen zal worden ge bouwd, zullen de bewoners waarschijn lijk mogen blijven zitten tot die huizen klaar zijn. Andere bewoners van nood woningen zullen zelf voor een oplos sing zorgen. In het vorige week onder de gemeen te Ede voorkomende geval werd nog niet tot afbreken besloten. Het betrof een stenen huis aan de Slunterweg waar het bejaarde echtpaar Meyer woonde. Mede cp aandringen van verschillende groepen van de bevolking en van raadsfracties om toch de menselijke kant van het vraagstuk te laten preveleren besloot het gemeentebestuur de woning wel te doen ontruimen maar er een andere bestem ming aan te geven b.v. als schuur of bedrijfsruimte. In de vergadering van de p ti AMERSFOORT. Een twee jaar oude her dershond uit Laren, heeft zich ontfermd over een leeuwenbaby, die in de nacht van zaterdag op zondag in Tony Boltini's winterverblijf ter wereld kwam. De broertjes en zusjes van de leeuwenbaby werden door de ontaarde moeder opge peuzeld. DOORN. Aan de zaterdagmiddag door de VVV georganiseerde palmpaasoptocht deden meer dan 200 kinderen mee. Na de tocht door het dorp werd een paasbrood van meer dan een meter lengte aan de patiënten van het „Zonnehuis" afgege ven, waarna in het IJskelderbos nog een grote eierzoekwedstrijd werd gehouden. CULEMBORG. Op de boerderij van Mevr. Snoek kreeg de koe Beppie een welgeschapen drieling. Verleden jaar verraste Beppie haar eigenares met een tweeling. Edese gemeenteraad werd langdurig ge sproken over het euvel van de nood woningen. Soepelheid De heer Hoolboom (VVD) zei dat af braak formeel juist was maar dat gezien de toegezegde soepelheid en de sociale indicaties in het betreffende gezin alles ervoor pleit de woning te laten staan. zonder veel rumoer of ergernis afgebro ken. Burgemeester Platteel vond dat hij docr de heer Koekoek op een vijandige manier was toegesproken. Als de rechter vennis wijst moeten wij dat accepteren. Het is geen prestigekwestie aldus Bur gemeester Platteel. Als er niet zou wor den ingegrepen zou er worden gezegd: Als je maar relatiés hebt dan mag het wel. Burgemeester Dr. P. J. Platteel 't Is geen prestigekwestie, maar wette lijk voorschrift. De hele situatie is een menselijke tragedie, maar desondanks moet de wet gehandhaafd worden. De Burgemeester wilde wel soepelheid betrachten maar wat te zeggen van het volgende? Er was laatst een geval van clandestiene bouw. De man des huizes overleed voordat de zaak was uitgepraat. De weduwe mocht natuurlijk in haar woning blijven. Toch kwamen er mensen op mijn spreekuur die zeiden: Waarom mag die weduwe wel blijven zitten en moet ik afbreken? Men leert totaal niets, ondanks alle bekendmakingen en waar schuwingen. Ze worden in de wind ge slagen. Deze mooie, stenen noodwoning aan dc Slunterweg onder Ede zou vorige week worden afgebroken. Er ontstond nogal wat rumoer om deze zaak en het resul taat is dat de woning mag blyven staan, zij het dat het gebouw als bedrijfsruimte moet worden ingericht. De heer van Loon (PvdA) wilde de ge meente de woning laten kopen. Na deze geruchtmakende zaak zal wel niemand een noodwoning meer bouwen. De wet moet echter worden nageleefd. Ook de heer Brons (CHU) wilde een zekere soepelheid betrachten. Afbraak zou buitengewoon te betreuren zijn. De heer de Nooy (AR) zei dat een en ander in de emotionele sfeer is getrok ken. Zijn advies luidde: Breek niet af. De heer Koekoek (Boerenpartij) was verheugd dat Ede geen zwarte dag had behoeven te beleven. Er is een tijd ge weest dat men noodwoningen heel ge woon vond en opeens kwam er een wen ding. Wij zijn als raadsleden door de burgerij gekozen en de bevolking keurt afbraak sterk af. Ook de heer Merlijn (KVP) was blij dat de afbraak niet was doorgegaan. De heer van Loon (PvdA) vroeg: Wat gebeurt er nu? Wordt er in de toe komst afgebroken of niet? De wen ding is gekomen met de komst van de burgemeester. (Dus toch? Red.) De burgemeester kreeg meteen een huis, anderen moeten jaren wachten zo voegde de heer van Loon er nog aan toe. Wethouder Wiegeraad (CHU) legde de situatie uit. In de oorlog werden in Ede 250 woningen vernield, 300 zwaar be schadigd en 500 licht. De gedragslijn van clandestien bouwen dateert uit de na oorlogse periode. Wij hebben zelfs ba rakken op het vliegveld Deelen ge sloopt om maar noodwoningen te kunnen bouwen. De burgerij begon er ook mee en het nam een dergelijke omvang aan dat het aan tal zelfs op ons bouwvolume werd ge kort. Dat kunnen wij niet hebben. Inmid dels zijn er al zo'n 30 noodwoningen Zaterdagmiddag om half drie vertrok een fleurige stoet kinderen in de tra ditionele Palmpaasoptocht in Veenen daal van het Slot. de Bruïneplein voor een tocht door Veenendaal. Met muzikale begeleiding van de Harmonie „Caecilia" trokken de kin deren door Kostverloren, Zandstraat, Hoogstraat, Kerkewijk, Sandbrinkstraat en Tuinstraat. Daar werd aan elk kind door de organisatie, de Veenendaalse Winkeliersver. „Handel en Nijverheid", een chocolade paasei uitgereikt. Ook de kinderen in het Juliana-zie- kenhuis werden op deze verrassing ge trakteerd. De tocht die in samenwer king met de Instuif was georganiseerd, verliep prima. De route was - vooral voor de kleinere kinderen - wel iets aan de lange kant. Hoewel de optocht ook dit jaar weer grote belangstelling had, gaat het spe- Diensten gemeentewerken Veenendaal. Wijziging vuilnisafhaaldienst i.v.m. de a.s. feestdagen. Op 27 maart a.s. (Goede Vrijdag) en 30 maart a.s. (2e Paasdag) wordt er GEEN huisvuil afgehaald. Het tijdstip van het afhalen van huisvuil op de overige dagen in die weken blijft ongewijzigd. cifieke van een Palmpaasoptocht er de laatste jaren wel een beetje af. Het geheel gaf echter een fleurig beeld te zien in de Veenendaalse straten. De Instuif heeft met een 20-tal meisjes de verzorging van dit evenement ge had. Het gemeentebestuur van Veenendaal wil door middel van een enquête on der de bewoners van het Schrijvers park een onderzoek instellen naar de behoefte aan kleuterscholen en scholen voor gewoon lager onderwijs in nieuwe wijken. De bewoners van het Schrij verspark hebben hiertoe een formulier ontvangen waarin om diverse gegevens wordt verzocht. Deze gegevens dienen om het ge meentebestuur bepaalde richtlijnen te geven voor het type onderwijs dat men wil volgen (openbaar of bijzonder) en om bij de bevoegde instanties meer kracht bij te kunnen zetten om zeer spoedig tot scholenbouw te komen. In de afgelopen 14 dagen zijn weer VIER nieuwe clandestiene bouwsels ge signaleerd. Waar moet dat naar toe zo- vroeg de burgemeester zich af. Problemen Intussen zit het gemeentebestuur van Ede voor lastige problemen. De wet eist dat er een vergunning moet worden aan gevraagd. Maar er zit dan ook een men selijke kant aan het vraagstuk. Velen willen zichzelf helpen in de heersende woningnood. Anderen, zoals jonge boe rengezinnen vestigen zich voorlopig in een z.g. bakhuis op het erf, hetgeen in het belang van het werk op de boerderij is. Wanneer de burgerlijke overheid al die bo.uwinitiatieven echter oogluikend zou toestaan was het hek van de dam. Daar tegenover staat dat de bouwpolitie de onwettige plannen al in de kiem moet smoren want het is bepaald onjuist en onredelijk een gezin dat soms 7 of 8 jaar in een noodwoning heeft gewoond zo maar op straat te zetten. Wanneer er een stokje voor gestoken was voor het kwaad was geschied zouden de sentimenten niet zo hoog zijn opgelaaid. In voorgaande jaren trad de overheid niet streng op waar door tientallen noodwoningen kon den verrijzen. Deze noodwoningaffaire doet zich uiteraard niet alleen in de gemeente Ede voor. In Barneveld moest een paar jaar geleden een noodwoning worden afge broken, waarna de bewoner zich met zijn gezin in de tuin van de burgemeester posteerde. Later kwam ook voor dit ge zin een aanvaardbare oplossirfg tot stand. In de dorpen rond Ede wordt de kwestie ncgal hoog opgenomen. Voor een be hoorlijk aantal niet geregistreerde nood woningen zijn de dagen geteld en is de slopershamer reeds omhoog opgeheven. Wel is te hopen dat het gemeentebe stuur ieder geval incidenteel en omgeven met tact en menselijkheid zal behande len, waarbij evenwel in grote mate een Salomo's oordeel en wijsheid nodig zal blijken te zijn. Het bestuur van de Veenendaalse Winkeliers Vereniging „Handel en Ny- verheid" deelt mee dat de koopavond van de Veenendaalse winkeliers van 6 tot 9 uur vervalt in verband met Goede Vrijdag. De winkels sluiten om 6 uur. PAASWIJDÏNGSAVOND CHR. GER. KERK In de Chr. Ger. Kerk aan de Bea- trixstraat wordt woensdagavond 25 maart een Paaswijdingsavond gehou den. Medewerking verlenen het Chr. Ger. Zangkoor en de Chr. Muziekclub „Weerklank". De meditatie wordt ge houden door ds. C. Langbroek en de schriftlezing door ds. J. Keuning. De Paaswijdingsavond begint om acht uur. VOORRONDE MISS BRIL VERKIEZING Hedenavond zal om 8 uur in de Blauwe Zaal van Café-Restaurant „Es planade" te Utrecht de voorronde wor den gehouden van de Miss Brilverkie- zing 1964. Hieraan wordt ook door een tweetal Veenendaalse dames deelgeno men n.l. mej. Romeijn en mevr. Hei kamp. SUCCES VOOR HOND UIT VEENENDAAL De heer en mevr. Rutten uit Vee nendaal hebben met hun Franse her der van het ras „Berger de Brie" het kampioenschap van Nederland en Frankrijk behaald tijdens een in Ois- terwijk gehouden wedstrijd. Vorig jaar behaalde deze hond reeds de graad uit muntend op een internationale wed strijd in Den Haag. De hond, genaamd Legionnaire de la haute tour, is twee jaar oud. PAASWIJDINGSAVOND IN ELTHETO Op woensdag 25 maart zal in gebouw „Eltheto" een paaswijdingsavond ge houden worden met medewerking van het Ritmeester Mannenkoor o.l.v. de dirigent Bertus van Vliet. De avond staat onder leiding van de heer Meijer en begint om half acht. SLUITING GEM. DIENSTEN In verband met Goede Vrijdag is de gemeente-secretarie van Renswoude vrijdag de gehele dag gesloten. Het bureau Burgerlijke Stand is alleen ge opend voor aangiften van 9-9.30 uur. De gem.-architect houdt spreekuur op donderdag 26 maart van 2-3 uur. Het huisvuil wordt donderdag 26 maart af gehaald. H., caféhouder te Wageningen, stond vrij dag voor de derde maal voor het kanton gerecht in zijn woonplaats terecht we- wens het overschrijden van de maximum snelheid. Ditmaal had de politie gecon stateerd, dat hij op de Ritzema Bosweg te Wageningen met zijn personenauto 90 km per uur had gereden. Ik heb ondoordacht een auto voor mij ingehaald, was het enige wat verdachte nu tot zijn verdediging wist te zeggen. Tegen de politie hebt u destijds ver klaard, dat u haast had om in Arnhem te komen, las rechter v. d. Brand in het proces-verbaal. U bent in 1960 en in 1963 al eens voor eenzelfde overtreding ver oordeeld en nu reed u bijna het dubbele van het maximum. En dat is niet zo'n gering feit, haakte de officier, mr. Boekraad, aan. Verdachte kan zich, gezien zijn verkeersverleden, kennelijk moeilijk intomen. De vorige maal heeft hij al een schikkingsbedrag van 80,betaald. Dat heeft niet ge holpen. Ik vraag daarom een boete van 100,en een ontzegging van de rijbe voegdheid voor zes maanden. Dat ik die boete krijg, begrijp ik, maar ik hoop, dat u die ontzegging laat ver vallen, zei verdachte geschrokken. De financiële gevolgen daarvan zijn voor mij erg groot. We zullen er integendeel voor zorgen, dat u die overtredingen in het vervolg nalaat, beloofde mr. v. d. Brand. Het vonnis luidde daarna een boete van 250,of 30 dagen en een ontzegging voor de tijd van een jaar. Op de Utrechtseweg te Oosterbeek had de 39-jarige K. uit Wageningen op 4 februari 's nachts omstreeks half twee een hem tegemoetkomende automobilist verblind met het grote licht van zijn personenauto. Met het overvloedige neonlicht op de Utrechtseweg kun je verkeer, dat klein licht voert, soms moeilijk aan zien ko men. Om anderen te waarschuwen draai ik daarom in Oosterbeek meestal het grote licht aan. Ik kom er al twaalf jaar driemaal per week langs en ik ken de si tuatie dus wel, zei de verdachte vrijdag voor het Wageningse kantongerecht. Als u altijd met verblindende verlich ting rijdt bent u al twaalf jaar in over treding. Weet u niet, dat u daar geen groot licht mag voeren? vroeg rechter v. d. Brand. Jawel, antwoordde K., maar ik dacht er het andere verkeer een dienst mee te bewyzen. U overtreedt de wet dus willens en wetens, concludeerde de rechter. 't Is soms bijzonder moeilijk om auto's, die met stadslicht rijden, aan te zien ko men, verdedigde K. zich. Er is ook nog zoiets als dimlicht, merk te mr. v. d. Brand op. Waarom hebt u dat hier niet gebruikt Ik heb deze auto in het geheel niet gezien. Ik vermoed, dat hij opeens uit een zijstraat gekomen is, luidde K.'s ant woord. De bestuurder zegt, dat hij knippersig nalen gegeven heeft, wist de rechter. Het gebeurde in het holst van de nacht en dan is er niet zoveel verkeer meer. Die tegenligger was dus heel goed te zien, zei de officier in zijn rekuisitoir. U hebt zich maar aan de regels te houden of u 't er mee eens bent of niet. Eis en vonnis luidden daarna 50,of 10 dagen. Vrijdagavond kwamen de Amerongse BB-ers ten gemeentehuize bijeen. De heer J. H. Wilmink, districtshoofd gaf een uiteenzetting hoe dc BB tegenwoordig in elkaar zit. De minister is bijgestaan door een landelijke commandant de opperste chef. Daar onder s in iedere provincie een provinciaal commando. De provincie is ingedeeld in kringen. Deze streek valt onder de Kring U3. Dit is een A kring omdat de stad Amersfoort er in is gelegen. De kringcommandant, de heer Staleman, zetelt in de commando post te Doorn. Hij wordt geassisteerd door verschillende commandanten van speciale diensten, zoals Reddingsdienst, A.B.C. dienst, Geneeskundige dienst enz. Al deze diensten worden bemand met noodwachtplichtigen. Naast deze over heidsdiensten bestaat er in iedere ge meente een Zelfbeschermingsploeg onder leiding van de burgemeester, die de uit- Politiehondenvereniging De Politiehondenvereniging te Ame rongen organiseert een provinciale wed strijd van jonge honden in de bossen by het Berghuis. Door een tiental honden zal worden uitgemaakt welk dier dit jaar dc beker heeft verdiend. De jury zal be staan uit drie keurmeesters, waaronder de heer T. de Man te Leersum. De wedstrijd wordt gehouden op 2e Paasdag en vangt aan om 9 uur. Eerst komt een gehoorzaamheidsoefening aan bod. En 's middags volgt dan het „bijt- werk", zoals dit in vakkringen wordt ge noemd. De toegang is voor iedereen gratis. Na afloop van de wedstrijd volgt prijsuitreiking in het Berghuis. RUILBEURS A.s. zaterdag om 2 uur is er weer Ruilbeurs in het zaaltje van Lievendael, georganiseerd door het Nut. Iedereen die wat te ruilen heeft is hartelijk wel kom. voering van zijn taak overdraagt aan het Hoofd Zelfbescherming. Het hoofd Zelfbescherming heeft een aantal vrijwil lige noodwachters tot zijn beschikking. Door de wijziging in de organisatie heeft het werk ook in Amerongen ge ruime tijd stil gestaan. Alle aanwezigen wilden echter zo spoedig mogelijk weer aan het werk. Getracht zal worden de ploeg met nog een aantal leden uit te breiden. In ieder geval gaan de oefeningen bin nenkort weer regelmatig door. HAANTJE PIK Zaterdagmiddag werd de door de Win keliersvereniging georganiseerde Palm paasoptocht weer gehouden Een groot aantal kinderen had evenveel zeer fraaie „Haantjes" in Lievendael ingeleverd, waardoor de jury een moeilijke taak kreeg, daar de mooisten uit te kiezen. Uiteindelijk gingen de prijzen naar een aantal kinderen die werkelijk pracht stukken hadden gewrocht. Nadat de jury haar werk had beëin digd werden alle werkstukken weer op gehaald en volgde een tocht door het dorp, waarbij uiteraard de muziekvereni ging Ons Genoegen niet ontbrak. De vrolijke marsmuziek en de fleurige kin dergroep trokken heel wat belangstel lenden langs de route. SLUITING GOEDE VRIJDAG Zoals gebruikelijk is de gemeente secretarie van Amerongen op Goede Vrijdag gesloten. Alleen voor dringende kwesties, betreffende de burgerlijke stand kan men terecht, doch uitsluitend tussen 9 en 9.30 uur. Bijbel zal bestemd zijn voor Cameroun, Andere werkzaamheden voor het N.B.G. zijn het vervaardigen van de Braille-Bij- bel voor blinden en de Bijbel op de band. De tweede film handelde over hét zen dingswerk in de voetsporen van de be kende ontdekkingsreiziger-zendeling Da vid Livingstone. Het wekt verwondering dat een avond als deze zo weinig in de belangstelling staat van het publiek. Vrijdagavond vertoonde het N.B.G. in het gebouw Rehoboth twee zeer belang- vlekkende films over het -werk van dit genootschap. Ds. Van de Peut, de plaatselijke voorzitter van het N.B.G., opende de avond en liet het kleine gezelschap er waren omstreeks 35 aanwezigen Psalm 11)6 vers 1 zingen, waarna hij een gedeelte uit Rom. 10 voorlas en in gebed voorging. Hij gaf in enkele woorden weer wat de bedoeling van deze filmavond was. Hij wees er op dat het 150 jaar bestaande Genootschap alle steun nodig heeft, van daar dat ledenwerving een van de be langrijke punten van de avond is. Wij moeten als christenen meehelpen de Bij bel te verspreiden. De heer Brugman, secretaris van het N.B.G. te Utrecht, die de film vertoonde, behoefde weinig aan de woorden van ds. V. d. Peut toe te voegen. Wel legde hij er de nadruk op, dat wie goed naar de films kijkt en er doorheen ziet, het werk van de Heilige Geest duidelyk zal bemer ken. Tot de jongelui zei hij, dat het beslist geen lachfilms zijn, doch films waar veel uit te leren valt. Er moet gezegd worden, dat deze jongelui met grote belangstel ling toeschouwers en toehoorders waren. De eerste film gaf het ontstaan van de Bijbel als boek weer. Men zag allereerst de Skandinavische bossen, de omgehakte bomen, welke tot pulp vermalen worden en ten slotte in de papierfabriek belan den. Daarvandaan belandde het papier in de drukkery, waar uiteindelijk de Bijbel als resultaten van vele ingewikkelde pro- cédé's tot stand kwam. Alvorens de tweede film vertoond werd sprak de heer Brugman met groot enthou siasme over het werk van het N.B.G. Hij constateerde vele zegeningen in de arbeid van de Bijbelvertalers. In reeds 1204 talen werd de Bijbel overgezet, maarer zyn zeker 2500 talen! Alleen al in Cameroun worden 140 dialecten gesproken, daar is thans een eigen By belgenootschap ogericht. De voertaal is er Frans; de vertaling gaat zeer langzaam, aangezien vele begrippen, zoals goloof, genade, zonde en verlossing bij de inheemse bevolking onbekend zijn. Het N.B.G. wil thans 150.000,— bijeen brengen. Daarvan zal een Bijbelsverha lenboek in het Frans worden samenge steld, waarin 124 Bijbelverhalen. Deze MUMMIE: De Belgische justitie beslis te een dezer dagen dat een mummie van 3000 jaar niet als een lijk, maar als kunstvoorwerp moet worden be schouwd. Dit nadat de politie had in gegrepen op een veiling waar een mum mie van 3000 jaar oud te koop werd aangeboden. De Belgische wet ver biedt de handel in stoffelijke over schotten. 1922-1962 Assurantiekantoor Eifl. R. R. MULDER Makelaar In Assurantiën Kerkewijk 167 - Veenendaal VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN (1« en 2e) FINANCIERINGEN auto's, motoren, enz. Telefoon 08385-3000 Zo zag onze tekenaar het vertrek van de Palmpaasoptocht zaterdagmiddag van de Eierhal voor een rondgang door Veenendaal.

De Vallei | 1964 | | pagina 1