Vriendenschaar maakte defensief Ou ten R E Y13 LET SNEL II Merino's had nog grote moeite met hekkesluiter Chefana 3-2 ARAM ARAM Commissie Veteranenvoetbal vergaderde met voetbalclubs Rhenus weerstond „De Meern" met 2-0 BANK TWEEDE BLAD „DE VALLEI" DINSDAG 28 APRIL 1964 Nr. 34 Veenendaal bleef met 4-1 de baas In een op redelijk peil staande voetbalwedstrijd heeft Veenendaal zich zondag de meerdere ge toond van een defensief zwak spelend Vriendenschaar. De geel-blauwen wonnen met 4-1. De Culemborgers verschenen met invallers voor keeper Wammes en spil Overbeek. Hun vervan gers Bleyenberg en de Jager lieten nogal steken vallen waarvan de Veenendaalse aanvallers dankbaar profiteerden. Missers V. A. B. KIRPESTEIN CITY-MOTORS-EDE SV Panter klopte Scherpenzeel in vlotte wedstrijd Na rust Musketiers na rust stukken sterker dan NSVS 2-3 STERKER EDERVEEN Keurige prestatie van Hollandia-meisjes in Rotterdam RHENEN Opnieuw wandelsportsucces voor SDV DE GROTE OPSTAND Korfbalnieuws „Arena" DE VOORN VERGADERDE Komend seizoen groot aantal wedstrijden Spelmotief van Rhenus: Niets te verliezen, alleen maar te winnen. EERSTE SUCCES WAS VOOR GROENWITTEN Rhenense handbalclub zet overwinningenreeks voort Agentschap Veenendaal Kerkewijk 61, Tel. 3941 Goede safe De Veenendaal-elf rukten snel op naar het Culemborgse doel. Al in de 2e minuut kwam Gerritsen in mooie positie maar zijn kopbal zoefde juist langs de paal. Ook Hans de Gooyer zag zijn kopbal langs de staander gaan. Dis Veenendaal offensief duurde tien minuten. Toen kwamen ook de blauw zwarten naar voren. Het spel van de Culemborgers was echter zonder fan tasie, uitgezonderd dat van de kleine terriër Pietje Sleeuwenhoek, die razend snelle rushes ondernam. In de 14de minuut knalde hij recht tegen keeper Jacobs op. Veenendaal nam het heft weer in handen. Een algemene aanval bracht Van Leeuwen in vrije positie. Toen doelman Bleyenberg de bal losliet kreeg Van Leeuwen de bal voor de schoen en op laconieke wijze verdween het leer in de onbeschermde hoek, 1-0. Vriendenschaar liet het er niet bij zitten. De ijverige Sleeuwenhoek zette zijn mede-aanvallers aan het werk. Middenvoor Van Zoelen bleek echter een specialist in het missen van kan sen. Twee opgelegde scoringskansen werden door de Culemborger om zeep gebracht. Veenendaal deed het beter. In de 23ste minuut weer zo'n akelig misverstand in de Vriendenschaar de fensie. Back Van Haaften wilde terug spelen, trapte half in de grond, waarna Stef Rebergen zich van het leer meester maakte en met een doffe knal het net liet trillen, 2-0. Door het steeds weer ontstaan van mooie doelrijpe kansen aan beide kanten werd de strijd leven dig. Vriendenschaar was dicht bij een doelpunt toen doelman Jacobs was ge passeerd, maar back Looyen was op het juiste moment opgedoken om de bal over de lat te koppen. VEENENDAAL De Sportver. Panter was zaterdag in de wedstrijd tegen Sche,rpenzeel weer behoorlgk op dreef. In een aardige wedstrijd heeft Panter een 3-2 over winning behaald op de Scherpenzelers. Aanvankelijk wogen beide partijen aardig tegen elkaar op en ontstond een stjrgd met wisselende kansen. Peter Kalter knalde al na vijf minuten te gen de onderkant van de lat. Panter drukte stevig door en wist na een kwartier de leiding te nemen. Na een misverstand tussen keeper en spil van Scherpenzeel kon J. Stuiven- berg de bal oppikken en in de touwen knallen, 1-0. Na deze openingstreffer was Panter steeds in de meerderheid en werd de achterhoede van Scherpen zeel onder zware druk gezet. Na 25 minuten liep er een geoliede Panter- aanval over rechts. Helderman zette scherp voor en A. van Kooten schoot de bal in de uiterste benedenhoek, 2-0. Scherpenzeel kwam opzetten en in de 35ste minuut kreeg de linksbinnen een unieke kans zodat de bal via het been van een der Panterverdedigers in het doel verdween, 2-1. Na de rust kwam Panter met een serie aanvallen. De wedstrijd was vrij levendig en er werd een behoorlijk tempo gedraaid. De Scherpenzeelse achterhoede moest nog wel eens aan de noodrem trekken. Na een kwartier spe len maakte Stuivenberg er 3-1 van na een mooie pass van P. Kalter. Vijf mi nuten later trof Stuivenberg nogmaals de roos, maar deze goal werd wegens buitenspel geannuleerd. Na deze 3-1 stand ging Panter het wat kalmer aan doen zodat Scherpen zeel aan een eindoffensief kon begin nen. In de allerlaatste speelminuut schoot de middenvoor de bal voor de tweede maal in het doel van Panter, 3-2. De S.V. Panter heeft door deze overwinning een goede 2e plaats op de ranglijst veroverd. Hans de Gooyer kreeg aan de andere kant een goede gelegenheid in te kop pen, maar de bal stuitte op de lat. Een fraaie pass van Van Leeuwen naar Gerritsen bracht Vriendenschaar in moeilijkheden, maar Gerritsen miste finaal. Van Leeuwen stootte in de vol gende minuut weer door maar werd door back Van Haaften gevloerd. Pe nalty besliste de Rhenense scheidsrech ter Scholte. Kees Hensen schoot de strafschop via de paal in het net: 3-0. Ook na de rust was Veenendaal veel meer aanvallend dan Vriendenschaar. Keeper Bleyenberg had teveel last van plankenkoorts en zo werd de Culem borgse defensie nerveus. Toch konden ook de blauwe voorwaartsen wel enig gevaar ontwikkelen. De listige Sleeu wenhoek wist na 20 minuten op rechts een wig te drijven. Keeper Jacobs ver liet zijn doel, waarna Sleeuwenhoek zich handig omdraaide en de bal in een totaal verlaten doel deponeerde, 3-1. Een volgende aanval van Vrienden schaar werd nog maar net tot staan gebracht toen A. Gerritsen redding bracht. Na een half uur loste Hennie Van Leeuwen een schuiver waarop doelman Bleyenberg zich volkomen verkeek. Hij viel finaal over de bal heen en deze blunder bracht Veenen daal op een voordelige 4-1 score. Twee minuten voor het einde ont stond een klein incident op de linker vleugel. Back Van Haaften die als ver dediger schuld had aan de twee Vee nendaalse doelpunten wilde die fouten gaan goedmaken en trok naar voren. Hier ontmoette hij back Gaasbeek op zijn weg en kwam het tot een duel. Van Haaften kon zich niet beheersen, bemoeide zich voor de tweede maal met de leiding van scheidsrechter Scholte, die de Culemborger vlak voor het scheiden van de markt nog naar de kleedkamer stuurde. Met gebogen hoofd verliet de Vriendenschaar-man het veld. Er gebeurde weinig of niets meer. Veenendaal had de fouten bij Vriendenschaar koel en beheerst uit gebuit. NSVS moest zaterdag met 3-2 de meerdere erkennen in het Elsterse Musketiers, dat vooral in de tweede helft volledig de toon aangaf en het meeste uithoudingsvermogen tentoon spreidde. In de eerste helft kon NSVS de zaak nog behoorlijk bgbenen en was zelfs gevaarlijk. Toch nam Mus ketiers na een half uu,r de leiding door een onhoudbaar doelpunt. Rechtsbuiten Van Kesteren sloeg even later terug toen hij goed doorliep na een aanval in het centrum en de Elster doelman het nakijken gaf, 1-1. NSVS ontketende nog enkele aanval len op het Musketiersdoel, maar het juiste schot ontbrak ten enemale. Na rust was Musketiers volledig de baas. Reeds na drie minuten scoorde Kranenburg 1-2, maar nog vond NSVS kracht om terug te slaan. Door P. Bleyenberg werd het andermaal gelijk. Deze linksbuiten passeerde drie Eiste- naren en kogelde de bal in het net, 2-2. Juist voor het scheiden van de markt wist Musketiers de winst te grijpen toen doelman Van Beek de enige fout van de wedstrijd maakte. In plaats van de bal weg te stompen sloeg hij het leer over de doellijn, 2-3. Musketiers won verdiend van een vooral na rust zwakker NSVS dat vooral aanvallend weinig kracht ontplooide. Hierdoor komt NSVS weer in de di recte bedreiging voor de voorlaatste plaats. De concurrenten hierbij zijn DEV en Veslaco. Het programma voor NSVS met nog twee wedstrijden te spelen is bovendien vrij moeilijk. Men speelt nog thuis tegen TOV en uit te gen Scherpenzeel. Het elftal van Merino's dat door een 3-2 over winning op Chefana wat uit de degradatie (zorgen) kwam. Door een moeilgk bevochten 3-2 overwinning op het onderaan bengelende Che fana heeft Merino's haar kans om in de le klasse te blijven volledig behouden. Het bleek echter dat Chefana uit Naarden zich maar niet voetstoots gewonnen wilde geven. De ploeg uit Naarden nam zelfs een 2-0 voorsprong. De voorhoede van Merino's kreeg in deze beginperiode ook een serie kansen, maar de voor linie schoot veel te onbesuisd. Nog juist voor de rust kon de weer opgestelde J. v. d. Berg via een goed genomen vrije trap de achterstand tot 2-1 reduceren. Na rust was Merino's sterker dan de Gooilanders, die uitgespeeld raakten. De D.S.-ploeg zette alles op alles om de achterstand in te lopen. Toen J. v. d. Berg alweer een vrije trap mocht nemen, stormde de actieve halfspeler Chr. v. d. Weerdhof mee naar voren en wist met een onhoudbaar schot de overigens goed spelende Chefana-doel- man te paseren. Gelijk, 2-2. DOVO OEFENDE TEGEN ARC D.O.V.O. benutte de vrije zaterdagmid dag door het spelen van een vriend schappelijke wedstrijd tegen de 3e klassér A.R.C. uit Alphen a. d. Rijn. De gasten kwamen met drie invallers binnen de lijnen. D.O.V.O. spande zich niet zo geweldig in, maar wist desindanks een 2-1 over winning te behalen. Voor rust had mid- voor Roel Schoeman al tweemaal het Alfense doel geraakt 2-0. Hoewel D.O.V.O. duidelijk beter was dan de 3e klassers, wisten de gasten tien mi nuten voor het einde de eer te redden en een tegenpunt te scoren. Eindstand 2-1 voor D.O.V.O. VOETBALLER BRAK BEEN De 17-jarige v. d. Bovenkamp van de Prins Bernhardlaan kwam tijdens de za terdag gespeelde voetbalwedstrijd Kulan 3-Advendo 3 in botsing met de Ederveense speler van Londen. De Kulanspeler brak hierbij zijn been en werd naar het Streek ziekenhuis te Bennekom overgebracht. Chefana speelde wat ongeïnteresseerd verder. Deze ploeg kan haar lot toch niet meer ontlopen. Merino's was nu volkomen de baas en kon tien minuten voor het einde de overwinning veilig stellen. De onvermoeibare Kees Sukkel ving het leer met zijn borst op na een voor zet van H. Mengen en met een gewel dig elan kogelde Sukkel de bal in de touwen, hierna hoog opspringend van blijdschap. Er heerste uiteraard grote vreugde bij Merino's over deze, overigens moei zame 3-2 overwinning want de kans om de plaats in de eerste klas te be houden zit er nu weer volop in. GVVV-ERS IN SELECTIE-ELFTAL Twee spelers van GVVV namen zater dag deel aan selectiewedstrijden te Putten op de Veluwe. M. v. d. Bovenkamp en D. van Manen speelde beiden een vlotte par tij. De wedstrijd Rood tegen Blauw ein digde in een 3-3 gelijk spel. ADVENDO-ADSPIRANTEN KAMPIOEN Zonder zelf te spelen zijn de aspirantjes van de v.v. Advendo te Ederveen kam pioen geworden. De ccncurrentjes, de jongens van Mus ketiers verloren hun wedstrijd en hier door konden de Ederveense knapen de vlag in top steken. EERSTE PRIJS IN HAVENTOCHT De wandelclub Hollandia Tricot haal de zaterdagmiddag een fraaie prestatie in de Maasstad. Veertig meisjes van Hollandia namen deel aan de 17de Kon. Julianatocht in Rotterdam, een tocht die dwars door het gehele havengebied voerde en waaraan niet minder dan 3000 wandelaars deelnamen. De Veenendaalse meisjes behaalden de eerste prijs tussen deze keur van wandelverenigingen, een wel zeer eer vol resultaat. Na de wandeltocht, die 18 km bedroeg werd een gezellige rond vaart door de havens van de wereld stad gemaakt en een bezoek gebracht aan de werven van de Rotterdamse Droogdok Mij. De meisjes hebben in Rotterdam een bijzonder goede indruk achtergelaten, want tijdens het défilé voor de jury klaterde het applaus op na het voorbij trekken van de Veenendaalse wandel club, getooid in frisse blauwwitte uni formen. De wandelsportve,reniging Sterk Door Vriendschap te Rhenen heeft j.l. zaterdag weer aan een tweetal wandel tochten deelgenomen. De Senioren gingen naar Velp en na men daar deel aan de door Steeds Voorwaarts aldaar uitgeschreven tocht. Zij wisten er beslag te leggen op de tweede prijs. De Junioren gingen op bezoek bij De Vrolijke Zwervers in Opheusden. Of, en zo ja, welke prijs deze jongelui 55 Vanuit zijn schuilplaats ziet Aram de roeiboot door de gracht glijden in de richting van de ha ven. „De geraffineerde schurken," mompelt hij bit ter. „Zij steken hun graanschuren in brand om de hongerige opstandelingen tot wanhoop te brengen." Met woede in zijn hart volgt hij op veilige afstand de roeiboot tot hij bij de kade komt, waar het boot je in de richting van een voor anker liggend vracht schip koerst. Haastig ontdoet Aram zich van zijn monnikspij en laat zich in het ijskoude water zak ken. Niemand aan boord van het vrachtschip be speurt de zwemmer, die even later bij het achter schip opduikt. Met van het ijskoude water ver stijfde spieren werkt Aram zich behoedzaam langs de ankerketting omhoog. Alles schijnt stil op het achterdekAram waagt zijn kans, slaat zijn arm over de reling, trekt zich op enkijkt recht in het gezicht van een der schepelingen (Wordt vervolgd) hier behaalden kan nog niet worden gezegd. De uitslag was namelijk nog niet bekend gemaakt toen de Rhene- naren naar huis gingen. Men kon ook niet wachten op de uitslag, want dan zouden deze jeugdige wandelaars veel te laat thuis zijn gekomen. Afgelopen zaterdag speelde het tweede team van „Arena" tegen Hemur Enge. Hoewel Arena veel hoger geklasseerd staat, heeft het de Rhenenaren toch nog veel moeite gekost de overwinning te behalen. Wel had Arena het eerst succes door Ernst Schouten, maar de Amerongers kwamen gelijk. Vlak na rust werd het 2-1 door Bap v. Setten en met deze score bleef Arena net de meerdere. Het derde team moest de verre reis naar Putten ondernemen om tegen kop loper De Meeuwen de strijd aan te bin den. Nou, die strijd bleek er in het ge heel niet te zijn, want De Meeuwen be haalde een 16-1 overwinning en tevens het kampioenschap. De jeugdploeg speelde op het eigen ter rein tegen Austerlitz. In een leuke wed strijd wisten de jeugdige Rhenenaren de punten thuis te houden door met 1-0 te winnen. Het doelpunt was van Reinder Evers. Zaterdag a.s. speelt Arena I op „Sport en Spel" tegen RDZ uit Zeist. Het belooft een spannende wedstrijd te worden, met kansen voor Arena. De aspiranten nemen deel aan het Sa- mos-jeugd-toernooi in Utrecht. Vrijdagavond j.l. hield de Hengelaarsvereniging „de Voorn in één van de za len van het „Eigen Gebouw" haa,r jaarvergadering. In zijn openingswoord her dacht voorzitter H. Terschegget de sportvrienden die in het afgelopen jaar wa ren overleden t.w. de heren R. Albers, J. Demond en S. de Beer. De vergadering nam ter nagedachtenis staande één minuut stilte in acht. Tot bestuurslid werd benoemd de heer W. Hovestad, terwijl het be stuurslid de heer A. Rijkse in het ver volg de functie van tweede secretaris zal vervullen. De aftredende bestuurs leden, de heren H. Pleyer, H. Albers en W. van Zetten werden bij acclamatie herkozen. VEEL WEDSTRIJDEN Vervolgens vond de bespreking plaats van de in het komende seizoen te hou den wedstrijden. De competitiewed strijden vinden plaats als volgt: 13 juni, Ede; 27 juni, Oosterbeek; 11 juli, Ren- kum; 22 augustus, Rhenen; 5 septem ber, Veenendaal; 26 september, Wage- ningen. De onderlinge wedstrijden zullen plaats vinden op: 6 juni; 13 juni (juni oren); 20 juni; 4 juli; 11 juli (junioren); 22 augustus; 5 september en 19 sep tember. Een goed gevuld programma dus, waaraan de vele liefhebbers hun hart kunnen ophalen. De commissie, die zich jaarlgks beijvert, het Veteranenvoetbaltoernooi te orga niseren t.b.v. de autotocht van de Veenendaalse bejaarden kwam maandagavond in Hotel „La Montagne" bijeen voo,r een oriënterende bespreking met vertegen woordigers van enkele voetbalclubs. Besloten werd de nog te spelen wedstrijd tussen Ritmeester en NSVS welke wedstrijd nog resteert uit het toernooi 1963 alsnog te doen spelen, liefst op een zaterdag bij voorkeur om 7 uur 's avonds. De verenigingen NSVS en Ritmeester zullen nog nader contact met elkaar opnemen voor het vaststellen van de datum. Aan alle clubs die vorig jaar hebben meegedaan werd gevraagd ook dit jaar medewerking te verlenen. Van de v.v. Veenendaal en Merino's kwam bericht dat zij niet kunnen meedoen. De be doeling is dat het toernooi op vrijdag 15 mei zal starten. Als competitieleider zal worden gevraagd de heer M. van Kooten. Er deden zich wat moeilijkheden voor omdat enkele scheidsrechters zich heb ben terugggetrokken. Er werd opge merkt dat er in dit toernooi dikwijls niet sportief werd gespeeld. Bovendien zijn er uitlatingen bekend van spelers dat zij menen zich niet van de scheids rechter te hoeven aantrekken. Daarom wordt besloten dat er in verband hier mee een waarschuwing moet uitgaan. Aan de clubs zal worden verzocht de aanvoerders erop te wijzen dat zij moe ten handelen volgens de voorschriften van de KNVB en bovendien de aan wijzingen van de scheidsrechter zon der meer moeten opvolgen. Vier Veenendaalse KNVB clubs zul len voorts ieder een wedstrijd spelen tegen een door hen uit te kiezen tegen stander, vanwege de kosten niet te ver uit de buurt. De verenigingen zullen hun kosten in rekening kunnen bren gen waarna het overblijvende van de recette ter beschikking komt van de Vereniging Oranjedag. Als derde activiteit stelde de voor zitter aan de orde een of meer wed strijden van gemengde elftallen uit de ze Veenendaalse clubs. Aan Veenen daal, DOVO, GVVV en VRC zal wor den gevraagd mee te doen aan deze opzet. Er werd meegedeeld dat vorig jaar f 500,kon worden overgemaakt aan de Vereniging Oranjedag. Dit was erg weinig omdat Oranjedag steeds meer kosten heeft, speciaal met het feest van de schoolkinderen en de Tocht Ouden van Dagen e.e.a. als gevolg van hogere prijzen en grotere deelname. Daarom streeft men ernaar dit jaar de f 1000,te halen. Als er boven dit bedrag nog wat overschiet kan dit met toestemming van Oranjedag worden be stemd voor de vakantie Chronische Zieken. Tenslotte werd besloten i.v.m. het tekort aan scheidsrechters ook en kele arbiters van buiten Veenendaal aan te trekken. Rhenus heeft de voor haar zo belangrijke wedstrijd tegen „De Meern" met 2-0 gewonnen. Een wedstrgd waarin sportief voetbal te zien was. Candia heeft de G,roenwitten al waren niet alle spelmomenten even fraai toch nog geluk ge bracht, in het slot van deze competitie. Deze overwinning leverde Rhenus weer twee kostbare punten op om van de onderste plaats te geraken en zodoende het degradatiegevaar te ontlopen. Concurrent in de onderste regionen Wgk bg Duur stede leed zendag een 4-1 nederlaag, zodat Rhenus thans een punt minde.r heeft met twee wedstrgden minder gespeeld dan voorgenoemde club. Rhenus dat niets te verspelen had, maar alleen te winnen begon na het beginsignaal een krachtig offensief in te zetten, waarbij het doel van „De Meern" enige malen onder schot werd genomen. Het publiek dat in grote ge- Het was echter Rhenus dat er voor zorgde dat de stand op het „scorebord" veranderde. Een misverstand in de achterhoede der gasten was hier de oorzaak van. Bij een vrije trap op on geveer dertig meter van het doel - ge nomen door de rechtshalf - liet een achterspeler van de gasten de bal rol len voor zijn mede-achterspeler. Deze was hierop niet berekend en de doel- Het is RHC in de uitwedstrijd tegen het Utrechtse Achilles gelukt zgn reeks van overwinningen voort te zetten. Vooral tijdens de eerste helft hadden de Grebbestadbewoners een groot veldover- wicht, dat zij dankzij de goed opgezette aanvallen wisten te verkrijgen. Omdat ook de verdediging voor de thee geen enkele krimp gaf, had Achilles geen schijn van kans. Zoals reeds gezegd, zette RHC vooral in het begin in aanval na aanval op, waarin speciaal Kees van de Pol uitblonk. Hij maakte de eerste vier doelpunten en had het leeuwenaandeel in de andere vier die voor de rust werden gemaakt. Tot tegenpunten konden de Utrechte naren niet komen, zodat de rust met 8-0 voor RHC inging. Na de thee deden de Grebbestadbewo ners het wat rustiger aan, waardoor Achilles iets meer loskwam. De strijd ging meer gelijkmatig op en het werd er als kijkspel aantrekkelijker door. Omdat de Rhenenaren op een fikse voorsprong konden bogen, gingen zij proberen om beurten een doelpunt te maken. De aan vallen werden hierdoor iets minder effec tief, doch dat kon de overwinning niet in gevaar brengen. De eindstand werd 12-4 waardoor RHC een stap dichter bij het kampioenschap kwam. De doelpunten werden gemaakt door K. v. d. Pol (5), Th. Mekking (2), F. Hoef sloot, P. de Zwarte, H. Stevens, C. Tolle naar en H. v. d. Broek. NHM Als uw bedrijf groeit,wilt u misschien eens rustig pra ten over uw financierings problemen De N.H.M. neemt graag de tijd om met u mee te den ken en u alle gewenste inlichtingen te geven. NEDERLANDSCHE HANDEL-MAATSCHAPPIJ geen bijna gelukte toen de Rhenense spil hands maakte. De scheidsrechter wees onverbiddellijk naar de beruchte stip. Penalty! Deze werd onbeheerst Spelmoment uit de voetbalwedstrijd Rhe nus De Meern, die door de Candia bewo ners met 2-0 werd ge wonnen. tale aanwezig was, genoot van deze spannende wedstrijd waarin alle spe lers zich volledig gaven. De tegenstan der zat echter ook niet stil en stelde alles in het werk om een doelpunt te forceren. Het eerste succes in deze match kwam echter van de kant van Rhenus. Een doorgeefbal werd door de Rhenen se linksbuiten - die snel naar binnen was gekomen - tot een onhoudbaar doelpunt verwerkt. Nog was Rhenus met dit doelpunt niet in veiligheid. De spelers van De Meern bouwden enkele goede aanvallen op, maar de Rhenense achterhoede bleef voor de gasten ge sloten. Keer op keer kwamen de doe len aan beide kanten in gevaar. man die verwachtte dat het leer door een van zijn medespelers gekeerd zou worden had de bal voor het nakijken. Even daarna was het De Meern die een kans had. De bal kwam tegen de onderkant van de lat en gelukkig stond daar een van de achterspelers van Rhe nus die de bal op fraaie wijze uit de gevarenzone deed verdwijnen. Gedoel punt werd er niet meer, zodat met een 2-0 stand de rust inging. In de tweede helft was het tempo bij de groenwitten danig afgezakt. De Meern zette alles in het werk om ver andering in de stand te brengen, het en keihard naast geschoten. Het was een opluchting voor de Rhenense sup porters, die geweldig meeleefden. Even nog was het Rhenus dat het doel der gasten in gevaar bracht. De keeper van De Meern kon door uit lopen nog net een doelpunt voorko men. Toen de scheidsrechter voor de laatste maal floot kende de vreugde aan de zijde van Rhenus - dat door deze overwinning het degradatiegevaar enigszins van zich afschudde - geen grenzen.

De Vallei | 1964 | | pagina 3