HAM ROL LADE GE HAKT UHIC Extra aanbieding VLEES WAREN AFWEZIG 1. een Hulpchauffeur 2. een Arbeider Heerlijke gekookte Gebraden Heerlijk gekruid Gebraden Veenendaal Gelderse Soepel spelend Veenendaals elftal overklaste ijverig Streekteam 6-1 AFTRAP OVERBERG Amerongse raad besteedde veel aandacht aan Overberg Twee personeelsleden namen afscheid van „Kamp Overberg" „DE GELDERSE VALLEI" „DE VALLEI" UW BLAD Rayonvoetbalwedstrijd trok veel publiek Fraaie combinaties Kon. onderscheiding voor de heer J. Heikamp Na rust P.T.T.-er Van Garderen ontving oorkonde Wegwerker Onclcrscheiding na 40 jaar trouwe dienst EDERVEEN UITBUNDIGE VIERING VAN KONINGINNEDAG AMERONGEN OVERBERG Roelanda Jacqueline Dr. Quarles van Ufford Grondprijzen RENSWOUDE Praktisch pedagoog Ontroerd JACOBUS VAN BEEK DANKBETUIGING Het comité ,Laat ons niet alleen staan', destijds voortgekomen uit de Ouder vereniging Philadelphia en de Com missie Nazorg BLO, wil gaarne dank betuigen aan de speeltuinvereniging De Berm. Zij voelt zich zeer geroerd door wat „gezonde kinderen" - groot en klein - voor onze gehandicapten hebben gedaan door het organiseren van een feestelijke Braderie op Ko ninginnedag. M. KOOIJMAN oogarts J. J. Th. Visscher Tandarts Rhenen tV GEBOORTEKAARTJES •fr VERLOVINGSKAARTJES •fr ONDERTROUWKAARTEN Gemeente Rhenen 150 gram 150 gram ISO gram Geldig vrijdag 1 en zaterdag 2 mei Hoogstr. 16 Een bijzonder aardige wedstrijd deze streekontmoeting. Een wel zeer knap spe lend Veenendaals elftal legde weliswaar haar wil op aan het ijverig zwoegende streekteam, maar de wedstrijd bleef vanwege de verrassende en knappe combi naties, die (soms) op de mooie grasmat van het Veenendaal-terrein werden geto verd. Het publiek genoot zienderogen van de witte voorhoede, die razendsnel voetbal leverde. De 6-1 nederlaag voor de jongens uit de omgeving betekende dan ook geen smadelijke nederlaag. De „witte" Veenendalers waren nu eenmaal te sterk. De o,ranjehcmden deden tot het einde hun best, hetgeen zeer werd ge waardeerd. Uitblinkers bü het „Veenendaal"-elftal: v. d. Bovenkamp (GVW), Diepeveen (DOVO) en Scholts (Merino's). Bij de streekmannen speelde de kwie ke rechtshalf v. d. Ham een kundig partijtje. De Veenendaalse Harmonie „Caecilia" speelde voor de aanvang van de wedstrijd een aantal pittige marsen. Toen arbiter Litz de spelers bijeenriep werd onder intense stilte het volkslied gespeeld. Precies half zeven gaf Burgemeester Hazenberg de aftrap en brachten de streekspelers de bal aan het rollen. In tussen stroomde het publiek nog toe, zelfs een kwartier na het begin drongen hon derden langs de kassa's. De witgehemde Veenendalers trokken al direct sporen in de wat aarzelende defentie van de streekclub. Na enkele prachtige rushes van Diepenveen met minieme scoringskansjes sloeg de kwik zilverachtige Jan v. d. Bovenkamp in de 13de minuut zijn slag. Na een zeer knappe, De heer J. Heikamp die vorig jaar augustus 40 jaar in dienst was bij N.V. van Gend en Loos, werd woensdag op het Hoofdkantoor te Utrecht begiftigd met de Ere-medaille in brons verbon den aan de Orde van Oranje Nassau. In een plechtige bijeenkomst werd de heer Heykamp gedecoreerd en hem de onderscheiding overhandigd door de directeur van N.V. Van Gend en Loos, Hennus. Op 18-jarige leeftijd begon de heer Heikamp bij van Gend en Loos en een jaar later kreeg hij zijn vste aanstel ling. In 1941 werd de heer Heikamp als chef aangesteld. Tot op heden is de heer Heikamp als loodsbaas bij van Gend en Loos werkzaam. snelle aanval rondde de kleine GVWer de zaak af en versloeg keeper Rotterdam kansloos 1-0. Na een prachtige pass van Diepeveen kreeg van Leeuwen een goede kans, maar mist juist op het beslissende moment. Even later kreeg dezelfde van Leeuwen een pass van Verwoerd en nu was het wel raak. De flegmatieke Veenendaler drukte de bal zeer listig over de doellijn 2-0. De witte druk bleef aanhouden. Bree- schoten en Veldhuizen met doelman Rot terdam kregen handen vol werk. Het pu bliek leefde kennelijk mee met de boeien de strijd. Men applaudiseerde voor een flitsende reactie van keeper Rotterdam na een kopbal van van Leeuwen. Bij een hoekschop werd de Oranje Wit-doelman echter aan zijn linkerhand geblesseerd. Het schot van J. v. d. Bovenkamp, een lis tige punter, moest hij na die blessure dan ook laten gaan 3-0. Aan de andere kant kreeg rechtbinnen Palm een opgelegde kans, maar faalde voor een open doel. Doelman Rotterdam kon de strijd niet voortzetten waarna aanvoeder Breescho- ten de keeperstrui over zijn hoofd trok. Hij ontpopte zich als een aardige doelman, want hij stopte nog twee venijnige scho ten uit de witte aanval. De rust brak aan met de vrij grote 3-0 voorsprong van de Veenendalers, die deze stand verdiende door uitgekookt technisch spel. Na rust bleek keeper Van Viegen van DVSA zijn Elster collega te hebben ver vangen. De streekclub kwam even op zetten. Maar spil Scholts, een kopspecia- list bij uitstek, liet de bewegelijke mid denvoor Blankestijn geen ogenblik ruimte om gevaarlijk te worden. Alle hoge bal- Woensdag 29 april j.l. ontving oud-P.T.T.- er T. H. van Garderen, Haarweg 61 te Overberg in tegenwoordigheid van de Burgemeester van Amerongen en de di recteur van het postdistrict Utrecht een oorkonde als bl(jk van erkentelijkheid voor het feit dat hjj al meer dan 40 jaar lang trouw in dienst is geweest. Tijdens een gezellig samenzijn 's avonds kwamen nog vele collega's en vrienden de jubila ris hun gelukwensen aanbieden. ACHTER DE SCHERMEN Er zijn in ons leven veel mensen, die op de een of andere manier voor het voetlicht treden. Vaak worden de stille werkers achter de schermen dan vergeten. De man op het podium ontvangt de hul de van het publiek, maar wie denkt aan de toneelknecht achter de coulissen, zon der wiens zorg genoemde hulde ook uit blijft. Zo'n man achter de schermen is ook de heer van Garderen geweest. Veer tig jaar lang heeft hij trouw zijn taak vervuld: het rondbrengen van het „nieuws" in Overberg. Soms bracht dit nieuws vreugde, soms verdriet. Op 16-jarige leeftijd trad hij al in dienst bij de Posterijen. In weer en wind was hij de man die dag in, dag uit de post rondbracht. In 1952 werd hij tot besteller le klas bevorderd en in 1962 reeds bij zijn 40-jarig ambtsjubileum werd hem een oorkonde met insignes uitgereikt. Ondanks het feit dat zijn gezondheid vaak niet al te best was, deed deze inwo ner van Overberg zijn plicht, daar hij dit als zijn levensvervulling beschouwde. De raad van Amerongen heeft dinsdagavond zeer vlot een agenda van 12 punten afgewerkt. Voor kwart voor negen was de vergadering al gesloten. Besloten werd aan de stichting de Hazenberg een subsidie toe te kennen van f 50,B. en w. zijn van mening dat deze nuttige instelling ook van gemeentewege steun ver dient. Voorgesteld werd de Gasthuisstraat tot eenrichtingverkeersweg te bestem men. Dit in verband met het toenemend gevaar voo.r de schoolkinderen die de school in die weg bezoeken. De heer v. d. Veer (PvdA) vroeg met klem aandacht voor de zeer gevaarlijke situatie bij de openbare school. Medegedeeld werd dat b. en w. hier de nodige aandacht aan besteden. De heer Tenge (VVD) meende dat de situatie in de Gasthuisstraat al jaren zo is. De aanleiding tot dit voorstel is het autoverkeer. Maar hierdoor wordt het drijven van vee door deze straat naar de uiterwaarden ook belemmerd. Hierdoor zijn nooit moeilijkheden ontstaan. De voorzitter zegde toe een ander bord te zullen plaatsen, zodat koeien er wel door mogen. Besloten werd van Mevr. G. W. Jansen- Schoonbeek te Amerongen een perceel grond te kopen tegen een prijs van f 5250. Deze grond ligt in het uitbreidings plan bij de Kievit. Van de heer W. Meerwijk werd een perceel grond gekocht aan de Koenestraat voor f 10.350,Ook deze grond is nodig voor woningbouw. B en W dienden een aanbeveling in voor de benoeming van een wegwerker, vermeldende als nr. 1. W. J. Gregoor, 2. D. Meerman en 3. G. Blankestijn. De voorzitter was verheugd dat zoveel solli citanten hadden gereageerd. De heer Gre- Hedenmorgen werd de heer G. Schreu- der onderscheiden vanwege het feit dat hen 40 jaar als chauffeur In dienst wa® bij de fa. G. H. van Leeuwen. In een bijzonderé bijeenkomst werd de jubilaris toegesproken door Burgemeester Mr. Dr. Hazenberg, die de heer Schreuder prees om zijn groot verantwoordelijk heidsgevoel en plichtsbetrachting. De burgemeester speldde de jubilaris de Ere-Medaille in brons verbonden aan de Orde van Aranje Nassau op de borst. Een der directeuren, de heer Mr. J. F. van Leeuwen, gewaagde van de grote moeilijkheden in de beginperiode en ver klaarde dat de opbloei en vooruitgang van deze zaak mede aan de heer Schreu der was te danken. Als 14-jarige jongen kwam de huidige jubilaris in dienst. De heer B. B. v. Leeuwen overhandigde de heer Schreuder een polshorloge als ge schenk. In een a.s. bijeenkomst van het gehele personeel zal men de heer Schreu der nogmaals in het zonnetje zetten en een cadeau aanbieden. De heer en mevrouw Schreuder werden bovendien met bloe men verrast. In Ederveen begon de Koninginne dag feestelijk. De kinderen van de Ju- lianaschool hadden zich om negen uur op het schoolplein verzameld. Na aan komst van de muziekver. Irene zongen de kinderen o.l.v. het schoolhoofd, de heer Valkhof een aantal vaderlandse liederen. De ouders luisterden geboeid toe. In optocht ging het daarna naar het Hootsenplein waar gezellige kinderspe len werden gehouden, waarvoor veel belangstelling bestond. De ouders spoorden hun kinderen tot grote pres taties aan. Eeveneens in de morgenuren werd op het voetbalterrein aan de Schras een wedstrijd gespeeld tussen een Ad- vendo combinatie en een elftal uit De Klomp. De Ederveners wonnen met 4-2. (vervolg van pag. 1) Door vele ingezetenen werd de geste zo op prijs gesteld dat zij spontaan be dragen aan geld beschikbaar stelden. Bovendien zorgde een winkelier nog voor een traktatie. De welverdiende eerste prijs ging wat de groepen betreft naar nr. 30: Hans en Grietje. De 2e prijs was voor de uitbeelding van de Jaargetijden. De 3e prijs ging naar de Lentefee en alle overigen verdienden een eervolle ver melding. Er waren o.m. Indianen, clowns, zeerovers, muzikanten, poezen, kabouters, danseresje en wat niet al. De eerste prijs voor de individuelen ging naar Elfje. Nummer twee werd de tovenaar en de derde prijs ging naar nr. 19: Pierrot. Al met al toch een demonstratie van saamhorigheid van de bevolking van Eist, hetgeen op deze nationale feest dag weldadig aandeed. De verjaardag van H.M. de Koningin is in Amerongen op sobere wyze ge vierd. Tegen tien uur in de morgen trokken van de scholen de kinderen naar de Hof, waar de muziekvereni ging Ons Genoegen reeds stond opge steld. Op het bordes verscheen de burge meester met zijn echtgenote, leden van de raad en genodigden. De kinderen van de kleuterscholen zongen enkele liederen, waarbij aan mevr. van den Bosch bloemen werden aangeboden. Hierop was het de beurt aan de kin deren van de lagere scholen. Ook zij boden bloemen aan. De burgemeester hield een korte toespraak, waarbij hij het belang van deze viering nog eens beklemtoonde. De aubade werd beslo ten met het gezamenlijk zingen van het Wilhelmus. Hierop trok de kinderscha re, begeleid door Ons Genoegen in een lange stoet door het dorp. Weer op de scholen aangekomen werd aan ieder kind een tractatie uitgereikt. 's Middags werden in het plantsoen van Lievendael kinderspelen gehouden. Vele kinderen namen hieraan deel. Het onderwijzend personeel bood ook hierbij de helpende hand. Bij gebrek aan zaalruimte, was het de Oranjever eniging dit jaar niet mogelijk in de avonduren nog iets te organiseren. In Overberg bleef het programma eveneens beperkt tot de morgenuren. Om 9 uur brachten de schoolkinderen met overgave een aubade, waarna de kinderspelen werden gehouden, die een zeer aardig verloop hadden en waarbij de jeugd haar beste beentje voorzette. Er werden fraaie prijzen aan de winnaars uitgereikt. Op de school werden de kinderen getrakteerd. In het kamp Overberg begon de feest dag met het hysen van de vlag en een toesp.raak van de directeur. Ons Genoegen uit Amerongen ver leende muzikale medewerking. Behalve r een ygjdiQQp wercj een voetbalwedstrijd zie baar) brengt de gespeeld tussen het personeel en de bal aan het rollen, j jongens. Het personeel won met 7-2. Rechtsbinnen Palm's Middags waren er volksspelen op kan een aanval op- 1 het voetbalveld. Om half acht 's avonds werden de prijzen uitgereikt, waarbij een bandje voor de gezelligheid zorgde. FAMILIEBERICHTEN Dankbaar en blij geven wij U kennis van de geboorte van onze dochter M. R. Vroon G. G. Vroon-van Barneveld Veenendaal, 23 april 1964 Rozenstraat 9 Arts voor Allergische Ziekten Utrecht GEEN SPREEKUUR t/m 13 mei Spreekuren Diakonessen- huis en woensdagmiddag Emmalaan 17, van 15.00 tot 17.00 worden waarge nomen. (AR) had meer succes. Hij meende dat de totale kosten van verbetering van de Haarweg toch niet op dit complex behoe ven te rusten. De Haarweg wordt een verkeersweg. Houdt u maar eens een verkeerstelling. B en W. bleken bereid deze post af te voeren, wat op de prijs f 0,75 per meter gaat schelen. De heer Tenge was het steeds al niet met het prij- zenbeleid eens. Hij vond het onjuist dat het tekort van het ene complex wordt verhaald op een ander. Bij grote gemeenten doet men dat niet. Daar wordt de prijs eenmaal vast gesteld en als de exploitatie dan niet sluit wordt dat niet zo nauw genomen. Burgemeester Mr. Dr. Hazenberg (nog even zetten. len weden een prooi voor de blonde Vee nendaalse stopper. Toch moest Veenen daal even aan de noodrem trekken toen Palm was doorgebroken en Drost op het nippertje redding bracht. Nadat doelman Pavert zich nog eens onvervaard voor de voeten van Blankestijn had gestort rukte de witte aanval weer op. Een wel zeer uitgekookte pass van H. van Leeuwen naar de geheel vrijstaande Bovenkamp betekende 4-0 want keeper van Viegen kon het schot onmogelijk houden. Weer een kans voor het streekteam. De 15-jarige Hensen schoot in de richting van Pavert, die uitgelopen was, maar de bal rolde tergend langzaam naast de staander. Pech voor de streekclub. Twee VRCers leverden nog verder hun aandeel aan de eindscore. Door een mis greep van doelman Viegen kon de toesnel lende Verwoerd de bal in de touwen ja gen 5-0 en de op het middenveld opval lende invaller Leo Rebergen schoot tussen een haag van spelers door nummer zes in het doel. Het pleit ten zeerste voor de jongens uit de omgeving dat zij tot het einde volhielden. Middenvoor Blanke stijn smaakte het genoegen door een non chalance van aanvoerder Gerritsen de eer voor zijn elftal te redden 6-1. Ondanks de hoge eindscore een aan trekkelijke wedstrijd, waar het winnende elftal tot zeer aanvaardbaar voetbal kwam en ondanks het feit dat men niet op el kaar was ingespeeld een groot onderling teamverband toonde. Het was bovendien een sportieve kamp, waarin geen wan klank werd vernomen. Van het winnende elftal kregen alle spelers namens „De Vallei" een herinneringstrofee. Het ver liezende team ontving een medaille. Na de wedstrijd waren spelers en or ganisatoren nog enige tijd gezellig bijeen. AGENDA VEENENDAAL Vrijdag 1 mei in het O.C.B.-ge bouw: Algemene ledenvergade ring V.V.Z. Aanvang 8 uur. Vrijdag 1 mei in het N.V.V.-ge- bouw: Bijeenkomst in het kader van de 1 mei-viering-Forum, ge organiseerd door de Vrouwenbond van de P.v.d.A. Spreekster mevr. Freriks-v. d. Berg. Aanvang 7.30 uur. Zaterdag 2 mei in het N.V.V.-ge- bouw: In het kader van de 1 mei viering: Familiefeest. Spreker J. H. Scheps, lid der tweede ka mer. Aanvang 7.30 uur. Zaterdag 2 ei op het terrein v.v. Veenendaal: Finales schoolvoet- baltoernooi. Aanvang 9.30 uur om 3e en 4e prijs. Aanvang 10.30 uur om le en 2e prijs. Zaterdag 2 mei op verschillende plaatsen in Veenendaal Kinder spelen in het kader van feeste lijkheden op Koninginnedag. Van 14.00-17.00 uur. AMERONGEN Zaterdag 2 mei: Heuvelrugwandel tocht, georganiseerd door w.s.v. De Woudlopers. Maandag 4 mei: Herdenking geval lenen. Om 19.40 uur vanaf De Hof naar Nieuwe Alg. Begraaf plaats „Stille Tocht". Op maandagavond vanaf 18.00 uur zullen vanaf alle openbare gebou wen, particuliere woningen en vaartuigen de vlaggen halfstok worden gehangen. Om 20.00 uur zal in het hele land twee minuten stil te in acht worden genomen. goor kreeg 8 stemmen en werd benoemd. De heer Blankestijn kreeg er 2 en de heer Meersman 1. Het was voor de raad een moeilijk te verteren zaak dat de grondprijzen aan zienlijk verhoogd moeten worden. De voorzitter noemde dit een schrikbarend resultaat van de ontwikkeling der laatste jaren. Voorgesteld werd de grond tussen Julianae aan en Koenestraat te brengen op f 28,de gronden aan de Kieviet op f 36,en f 38,per meter en de grond te Overberg op f 24,80. Vooral de prijsverhoging in Overberg bracht de Overbergse raadsleden in het geweer. De heer Dikkenberg (SGP) merk te op dat enige jaren geleden deze prijs als zwarte handel zou worden aange merkt en voor de politierechter zou ko men. We hebben de grond gekocht voor f 3,en vragen nu f 24,80. Eerder was de prijs vastgesteld op f 12,50. Hierbij wa ren de kosten van wegaanleg e.d. reeds opgenomen. De heer Hasselaar (CHU) vond de cijfers van de calculatie niet erg reëel. Zij raken kant noch wal. Sommige zijn exhorbitant hoog. Hij had de indruk dat de prijs moedwillig was opgevoerd. Dit ontlokte de voorzitter de opmer king dat wy allemaal bezwaren heb ben tegen dergelijke prijzen. Maar we moeten de realiteit niet uit het oog verliezen. De situatie in Over berg is moeilijk. Het is een agrarisch gebied. Zou de bouw van villaatjes e.d. toegestaan kunnen worden, dan lag het makkelijker, maar Overberg moet zjjn karakter bewaren. De prijsverhoging komt voort uit het standpunt van G.S. De heer Tiel (CHU) had vernomen dat een particulier in Overberg ook al f 30,— per meter had gevraagd. Overberg is dus al aardig aan gepast, meende hij. De heer Doornenbal Ook hij vond de raming van de kosten veel te hoog. Dc heer Blankestijn (partyl.) meende dat deze prijzen nog gunstig afsteken b(j wat elders betaald moet worden. Ook de heer v. d. Veer (PvdA) kon zich met het idee van B en W wel verenigen hoewel beide heren over het algemeen de grondprijzen te hoog vonden. De Raad besloot het stuk Haarweg tus sen Heuvelsesteeg en gemeentegrens van Leersum om te dopen in „Zandschulper- weg". Een dik boekwerk kwam ter tafel, n.l. de recreatieverordening. Een raadscom missie had zich hiermede al intensief be zig gehouden, zodat deze verordening nu zonder meer kon worden vastgesteld. De leden van de Commissie tot wering van schoolverzuim krijgen in het vervolg f 5,per vergadering in plaats van f 2,—. De woning Rijksstraatweg 38 te Eist (U.) werd onbewoonbaar verklaard. Enkele begrotingswijzigingen passeerden snel de revue. In Renswoude wachtten de kinderen al een uur van tevoren bij de Chr. La gere School. Getooid met sjerpen, speld jes, vlaggetjes enz. verbeiden de kinde ren de komst van de muziek die hen naar het gemeentehuis zou begeleiden. De kleuters werden op de kleuter school afgehaald en zo trok de kin derstoet naar het Gemeentehuis. Burgemeester Hosang hield een korte toespraak waarna de kinde ren een aantal vaderlandse liede ren zongen. De hoogste klassen gingen na de au bade op speurtocht in de omgeving van Renswoude. Enthousiast togen allen op weg en dankzij een stralend zonnetje •slaagde de tocht in alle opzichten. Ook de wedstrijden in het Bos verliepen succesvol. Jeugd en leiding gingen na afloop voldaan huiswaarts. Een eervolle vermelding voor de jeugdvereniging Immanuel, die zich ge heel belangeloos voor de jeugd inzette en zich bereid verklaarde dit ook vol gend jaar weer te doen. Onder het genot van een kopje kof fie en enige verfrissing werd in „Kamp Overberg" afscheid genomen van de heer H. Boer - die wegens het berei ken van de pensioengerechtigde leef tijd de dienst gaat verlaten, en de heer C. Kramer, die in dienst bij de gemeen te Veenendaal is getreden. Vele perso neelsleden en zelfs „oud-gedienden" gaven door hun aanwezigheid blijk een prettige herinnering te hebben aan hun scheidende collega's. Mede namens het departement sprak de directeur enkele afscheidswoorden, waarbij hij zich het eerst tot de heer H. Boer richtte. Hij memoreerde voor al de opgewektheid, vitaliteit en hu mor van de heer Boer, die daarmee vaak moeilijkheden oploste en zich ont popte als een „praktisch pedagoog". Hij hoopte dan ook dat het hem vergund zou zijn nog vele jaren te mogen ge nieten van zijn pensioen temidden van zijn gezin. De heer C. Kramer werd dank ge bracht voor de voortreffelijke wijze waarop hij zich in de afgelopen jaren van zijn taak heeft gekweten. „Uw heengaan betekent een verlies voor het kamp", zo besloot de directeur zijn toe spraak. Onder luid applaus werd hierna aan de heer H. Boer een enveloppe met in houd en aan de heer C. Kramer een boekenbon overhandigd. Zichtbaar ont roerd door dit alles dankten de beide scheidende functionarissen hun colle ga's en allen die met hen gewerkt heb ben voor de prettige samenwerking: De heer Kramer merkte nog op dat het werk wat hij gedaan heeft parallel loopt met hetgeen wat hij nu gaat doen, n.l. „van de nood der jongens over naar de nood der gezinnen." OPBRENGST Na aftrek van alle onkosten aan het organiseren van deze voetbal wedstrijd verbonden, bleef een na delig saldo van f 150,Dit werd door ons blad geheel aangevuld. Daarenboven stelde onze courant een gift beschikbaar kb.v. de Ned. Ver. van het Roode Kruis. Hier bij gold de overweging dat dit een algemene en geen plaatselijke charitatieve instelling is omdat de wedstrijd moet worden gezien als een streekevenement. De heer G. Devilee reikt bloemen uit aan de winnaars in de 50 cc klasse tijdens de Motorcross op de Wielingsheuvel. Op het Erepodium 1. S. v. d. Sluis, Arnhem. 2. Wout Jansen, Veenendaal en 3. R. Slijkhuis, Arnhem. Heden ontsliep zacht en kalm na een smarte lijk doch geduldig gedragen lijden, in de volle Zekerheid des Geloofs, onze innig geliefde man, vader, behuwd- en grootvader in de ouderdom van 72 jaar. „Dan ga ik op tot Gods altaren Tot God, mijn God, de bron van vreugd". Veenendaal, Ederveen, Veenendaal, Ottawa (Can.), Ottawa (Can.), Veenendaal, H. v. Beek-Smit G. Hardeman G. P. v. Beek A. v. Beek-v. Dijk P. S. Diepeveen-v. Beek J. Diepeveen P. v. Beek F. v. Beek-Diepeveen S. H. v. Hunnik-v. Beek H. J. v. Hunnik en kleinkinderen Veenendaal, 28 april 1964 Buurtlaan W. 7 De teraardebestelling zal D.V. plaats- hebben za terdag 2 mei a.s. te 12 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in het Verenigings Gebouw van de Chr. Ger. Kerk, Beatrixstraat, vertrek 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren: vrijdag avond van 7.30 tot 9 uur. DANKBETUIGING Voor de vele bewijzen van deelneming ontvangen tij dens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder GEERTRUIDA VAN DIJK- VAN DE HEUVEL betuigen wij onze hartelijke dank in het bijzonder aan dokter Kets en het verplegend personeel van het Groe ne Kruis te Veenendaal. Uit aller naam: Fam. van Dijk De spreekuren in het Groene Kruisgebouw te Veenendaal van worden vanaf 1 mei uitgebreid en zijn dan als volgt: Maandag t/m vrijdag van 8- 9'/ï uur. Maandag - dinsdag - donderdag van 14 tot 15 u. De ochtendspreekuren worden waargenomen door dr. M. Cozijnsen. van 4 t.m. 16 mei Voor spoedgevallen Tand arts H. v. d. Spoel VOOR GAAT U NAAR: Bij het bedrijf gemeentewerken kunnen worden ge plaatst: in de rang van werkman B. De bruto- beloning bedraagt voor 25-jarigen en ou deren f493,10 per maand; bij de plantsoenendienst. Aanstelling ge schiedt naar gelang van ervaring en be kwaamheid in de rang van tuinman of tuinman A. De minimum bruto beloning bedraagt voor 25-jarigen en ouderen f493,10 per maand; voor een vakbekwa me tuinman van tenminste 26 jaar kan dit bedrag oplopen tot f 528,32 per maand. De hierboven genoemde bedragen worden nog ver hoogd met 4% huurcompensatie terwijl voorts aan spraak bestaat op een vakantietoelage van 4°/o van de jaarwedde. De gemeente Rhenen biedt gunstige arbeidsvoorwaar den, o.a.: O vijfdaagse werkweek; O vakantieverlof van 15 dagen per jaar; O ambtenarenpensioenregeling; O ziekte- en ongevallenregeling; O jaarlijkse verstrekking van werkkle ding; O rijwieltoelage; O premie-spaarregeling; O tegemoetkoming studiekosten. Schriftelijke sollicitaties vóór 8 mei a.s. te richten aan de burgemeester; verder bestaat de gelegenheid tot aanmelding ten gemeentehuize, afdeling personeelsza ken, tijdens de kantooruren. 79 99 45

De Vallei | 1964 | | pagina 14