Pinksteren Ant. de Ruiter VOOR EEN ZONNIGE ZOMER |lein 2 VERPLEEGHULPEN CONTROLEUR DRUKWERK N.V. Handel Mij. „Sarvi" AFWEZIG AFWEZIG II. E. G. Pilon AFWEZIG ,DE VALLEI" UW BLAD van^chuppen Patrimoniumlaanbewoners sturen petitie naar B. en W. U kunt het toch niet afschreeuwen Officiële bekendmaking Gemeentesubsidie gevraagd in kosten nieuw r.k.-jeugdgebouw AMERONGEN Gevonden en verloren OVERBERG ACHTERBERG „Mon Repos" banketbakkersleerling of 3e bediende net meisje Banketbakkerij M. v. d. Spek GROOT en KLEIN Drukkerij „De Gelderse Vallei" VERPLAATST HOOFDSTRAAT 50 - Veenendaal FAMILIEBERICHTEN VERLOOFD Anja van Berkum en Jelle Houweling 23 mei 1964 Alphen a. d. Rijn Goudenregenplantsoen 27 Hooftstraat 187 Receptie: 19.30-21.00 uur Gebouw: Onderweg- Lijsterlaan Alphen a. d. Rijn F. Almekinders Arts van 16-25 mei Waarneming door plaatselijke collega's ARTS van 19 - 27 mei Waarneming volgens be kende regeling. J. H. Rademaker Arts EDERVEEN van 22 mei t/m 14 juni Waarneming Dr. S. T. Heij De Klomp. Dr. ter Velde, Renswoude. Heden behaagde het de Heere nog geheel on verwachts van onze zijde weg te nemen, onze geachte nicht WILLEMINA VEENENDAAL in de gezegende leeftijd van 85 jaar. Namens neven en nichten Veenendaal, 12 mei 1964 Verlaat 19 De teraardebestelling zal plaats hebben D.V. za terdag 16' mei 1964 te 12.30 uur. Vertrek van het sterfhuis te 12 uur. DANKBETUIGING Onze zeer hartelijke dank aan familie, vrienden en kennissen en in 't bijzonder aan 't bestuur O.C.B. voor de prachtige cadeaus en de onver getelijke dag die zij ons hebben bezorgd bij ons 25-jarig huwelijksfeest. J. Leppers L. Leppers-Roelofsen Fluitersstraat 7 c Veenendaal. RUSTHUIS Hoofdstraat 47 - Driebei'gen-Rijsenburg Tel. 03438-2870. vraagt zo spoedig mogelijk HOLLANTOR N.V. fabrikante van vezelvliezen zoekt voor haar Kwaliteitsdienst een die belast zal worden met het testen en controleren van produkten in verschil lende stadia van het produktieproces. Vereisten opleiding minstens L.O. I (liefst enige jaren ULO) leeftijd ca. 30 jaar bereidheid tot 3-ploegendienst Schriftelijke sollicitaties te richten aan HOL LANTOR n.v., afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer B. van Egmond, Verlaat 22, Veenendaal. Kinder tuinbroeken vanaf 3,95 Jongens korte spijkerbroeken mt. 5 6,60 Jongens korte broeken poplin mt. 5 8,30 Stevige korte jongensbroek rib mt. 3 6,60 Zomer jongens pantalons div. maten 7,50 Lange jongens spijkerbroeken mt. 5 8,80 Heren zomer pantalons 9,50 Zwembroeken Helanca vanaf 5,50 Meisjes shorts effen en gestreept Dames shorts uni- en gestreept 10,50 Dames badjasjes 39,75 Helanca badpakken v.a19,50 Dames pantalons katoen en Helanca Dames spijkerbroeken Jongens blouses korte mouw mt. 27 t.e.m 31 3,15 Effen meisjes blouses: 3 kleuren no-iron mt 50 5,75 Badlakens Hoofdstraat 12 Veenendaal Tel. 2627 Gevraagd voor onze banketbakkerij voor onze automatiek voor de verkoop. Werktijden van 8-3 uur. Zaterdags vrij. Herenstraat 38 RHENEN Tel. 374 De wildste robbedoes wordt een dametje-in-de-dop in dit schattige jurkje Met vele andere modellen voorradig in frisse zomerse kleuren. Laat uw dochters komen kijken de meisjesafdeling van Lip - S YNE-i GAT - |N TSHf.' A Tl ON A L - H A O A C. van Parallelweg 30 naar met ingang van 20 mei 1964 auto-onderdelen en gereedschappen Tel. 2190 Parkeerstroken ter vervanging van huidige parkeerhavens gewenst Op de Patrimoniumlaan, die steeds drukker bereden wordt, bestaan problemen in verband met het parkeren. De huidige parkeerhavens bieden wel ruimte, maar de trottoiruitbouw verhindert dat meerdere auto's een plaatsje kunnen vinden. Wanneer twee wagens juist geparkeerd staan is de parkeerhaven geheel gevuld. Wanneer er dan nog (wat veelvuldig gebeurt) onjuist en ondeskundig wordt geparkeerd (waarbü de auto's soms schuin staan, soms half op het trottoir) kan er feitelijk maar 1 wagen staan. Om aan deze onmogelijke verkeerssitu atie een einde te maken is een commissie van drie gevormd, die zich in een petitie tot het college van B en W hebben ge wend en daarin wijzen op de vrij hope loze toestand. Men verklaarde dat het verkeer de laatste jaren in Veenendaal zeer intensief is geworden en dus ook op de Patrimoniumlaan. Het blijkt dat vele vrachtauto's en zelfs autobussen deze weg berijden. Wanneer er (wat ook voor schijnt te komen) dubbel geparkeerd wordt geeft een en ander aanleiding tot de meest ge vaarlijke situaties. Men wenst van de zijde van de opposanten de aanleg van een parkeerstrook zoals in de Hoofdstraat, Zandstraat enz. is aangelegd. Ook wil men het probleem aan de verkeerscom- missie voorleggen „teneinde te pogen de Patrimoniumlaan als voorrangsweg aan te merken. Hierbij wijst men op de onge lukken, die gebeurden op de kruispunten Tamastraat-Gerard Doustraat en Klaas Katerstraat-Frans Halslaan. Ongelukken waarvan enkelen met dodelijke afloop. De commissie is het in 't geheel niet te doen om pogingen aan te wenden van de Pa trimoniumlaan een kale, snelweg te ma ken. Ook ligt het niet in de bedoeling de Wanneer u de goede hoe danigheden van uw artike len onder de aandacht van het kopend publiek wilt brengen. Daarvoor staat „De Vallei" te uwer beschikking Dit nieuwsblad wordt, doordat het plaatselijk en regionaal nieuws brengt, niet ge lezen, maar „gespeld" van A tot Z. In die sfeer genieten ook uw adver tenties een bijzondere be langstelling. De resultaten bewijzen dat Adverteert dus in De Vallei. Het blad met verreweg de grootste oplaag. Gemeente Veenendaal Burgemeester en wethouders van Vee nendaal maken bekend; dat zij, ter uitvoering van de door de ge meenteraad vastgestelde verplichte va kantieregeling voor levensmiddelen- en kapperswinkels, bij hun besluiten van 28 april 1964, nrs. 10286 en 11296, nadere re gelingen hebben vastgesteld voor wat be treft de bepaling der tijdvakken van slui ting en de groepenindeling der diverse winkels. In dit verband wijzen zij belanghebben de met nadruk op het bepaalde in de des- betrefende vakantiesluitingsverordenin- gen, dat men verplicht is het voor zijn (haar) winkel vastgestelde sluitingstijd vak en de daaraan voorafgaande week, met gebruikmaking van een raambiljet op voor het publiek van de openbare weg af weerneembare wijze aan de straatzijde van de winkel bekend te maken. Veenendaal, 15 mei 1964 Burgemeester en van Veenendaal: de burgemeester, J. Hazenberg, de secretaris, Van Manen. wethouders Gemeente Rhenen WIJZIGING REINIGINGSDIENST Burgemeester en wethouders van Rhenen brengen ter openbare kennis dat de reinigingsdienst op maandag 18 mei a.s. niet zal functioneren. Het huis afval zal worden opgehaald op dinsdag 19 mei 1964. Rhenen, 13 mei 1964 Burgemeester en wethouders van Rhenen De secr. W. C. Pieters De burg H. Griffioen waarn. Subsidie gevraagd voor berocpententoonstelling Evenals in 1962 wordt ook dit jaar in Veenendaal door het gewestelijk arbeids- burau een beroepingstentoonstelling ge houden. B en W van Veenendaal stellen de raad voor in de kosten van deze expo sitie een subsidie te verlenen. Zij zijn van mening, dat een industrie gemeente als Veenendaal hierbij veel be lang heeft. De kosten van de tentoonstelling van 1-16 september a.s. worden begroot op 8 a 900 gulden. Voorgesteld wordt een bijdrage te verlenen tot de helft van de kosten en niet, zoals door de directeur van het arbeidsbureau werd gevraagd, een bijdrage van 500 gulden. Stichting voor lichamelijke opvoeding en sport B en W willen overgaan tot instelling van een stichting voor lichamelijke op voeding en sport. Een dergelijke stich ting zal dan kunnen worden belast met het beheer overde sportterreinen, zalen, een gemeentelijk zwembad e.d. Volgens het college zijn er bepaalde voordelen aan te wijzen, n.l. grotere be sluitvaardigheid en het feit dat deskun digen buiten het gemeentebestuur in een dergelijke stichting zitting kunnen nemen. Het ligt in de bedoeling de sportraad naast deze stichting als algemeen advies college voor sportzaken te handhaven. Het is evenwel niet uitgesloten, dat de positie van de sportraad dan enigszins zal moeten worden veranderd. Hierover zullen B en W zich nog beraden. In de ontwex-p-situatie is het aantal le den van de stichting bepaald op zeven, die worden aangewezen door B en W. Een lid van het college zal als voorzitter op treden. Zo hoog mogelijke opvoering van bedrijfsschade wordt tegengegaan De gemeente wil paal en perk stellen stellen aan een zo hoog mogelyke opvoe ring van het gebruik van landbouw gronden, die op korte termijn in een uit breidingsplan kunnen worden opgenomen. Het kan voorkomen dat de eigenaren van gronden hiertoe overgaan om ook een zo hoog mogelijke vergoeding wegens be drijfsschade van de gemeente in de wacht te slepen. Plaatsvervangend wethouder Volgens de gemeentewet kan een col lege van B en W niet beraadslagen of be sluiten als niet meer dan de helft van de leden aanwezig is. Voor het Veenendaalse college betekent, dat slechts één lid afwezig mag zijn. B en W vinden het echter niet denk beeldig dat op een gegeven moment twee leden van het college niet present zijn. Om in zo'n geval toch te kunnen be sluiten wordt de raad voorgesteld het oudste lid van de gemeenteraad tot vaste plaatsvervangende wethouder te benoe men. MEER DAN 500 SCHOLIERE ONTVINGEN VERKEERSDIPLOMA Donderdagmiddag mochten 518 leer lingen van lagere scholen het begeerde verkeersdiploma in ontvangst nemen in gebouw Eltheto. De Hoofdinspecteur van Politic, de heer W. C. H. Dekken, wees de jeugd op het toenemend aantal verkeersongelukken, ook in Veenen daal, en bond hen op het hart de thans verworven kennis in de praktyk te brengen. Burgemeester Mr. Dr. J. Hazenberg richtte zich tot de scholieren en zei dat het belangrijk was dat een zo groot aantal kinderen met succes dit ver- keersexamen had afgelegd. Jullie gaven blijk de verkeersregels te kennen en nu mogen jullie iemand die het ver keerd doet op zijn fout wijzen, dat moe ten jullie zelfs doen. Hierna reikte de Burgemeester aan hen, die het examen geheel foutloos hadden gemaakt de diploma's met lof uit. Deze 19 leerlingen waren: Gijs- bertus Huibers, Johanna J. de Kleuver, Johanna J. Kruidhof, Sijtje van Leeuwen, Gerard v. Engelenburg, Roe lof Klem, Jan Pier Bos, Willem J. A. Boers, Leendert Hardeman, Jan van Hensbergen, Geertruida C. de Kruiff, Aletta Leppers, Dirk C. Reede, Hen drik van Dijk, Jacob van Manen, Ger- rit J. v. d. Scheur, Rijk Slok, Jannetje van Zanten, Frank v. d. Weerd. Deze leerlingen ontvingen bovendien een presentje van de afdeling Ver- keersinspectie bestaande uit een foto album, ballpointset enz. Ook degenen, die slechts 1 fout had den gemaakt ontvingen het diploma met lof. In totaal namen 557 leerlin gen aan het examen deel. Hiervan wer den er 39 afgewezen. Negentien hadden 0 fouten en 59 slechts 1 fout. Er werden in Elthetó een drietal vro lijke filmpjes gedraaid waar de jeugd zich opperbest mee vermaakte. Slechts helft van donors ver scheen op bloedplasma-avond Dinsdagavond werd onder leiding van dokter Bisschop en een afname-team uit Amsterdamgeholpen door colonne leden van het Veenendaalse Roode Kruis in de kantine van de Ritmees tersigarenfabrieken van 270 donors bloed afgenomen. Slechts 50 °/o van hen, die zich als donor hadden aangemeld verschenen op de bloedplasma-avond, terwijl een aantal van 70% normaal moet worden geacht, aldus het plaatselijk bestuur van hét Roode Kruis. Het is aan de ene kant verheugend dat weer 270 mensen bloed afstonden, maar aan de andere kant is het aantal wegblijvers teleurstellend. Het ligt dan ook in de bedoeling om nog voor de volgende afname in het voorjaar van 1965 een actie te gaan voeren om het aantal donors op te voeren. bomenrij te doen sneuvelen, die immers een geheel eigen aspect aan de Patrimo niumlaan geef{. Plaatsing van jonge bo men aan de rarid van het trottoir zou ook, indien er een parkeersti'ook komt, goed mogelijk zijn. Wij wensen slechts het al gemeen belang te dienen en wijzen op een gevaarlijke situatie, die voor alle ver keersdeelnemers geldt! Zo stelde het co mité. Het bleek dat 90"/o van de bewo ners van de Patrimoniumlaan zich achter het standpunt van het comité stelde. Afschrift Wij laten hierbij de volledige tekst vol gen van het schrijven dat de bewoners van de Patrimoniumlaan aan het college van B en W hebben gericht: Zeer Geacht College, Ondergetekenden (zie bijgaande hand- tekeninglijst) nemen de vrijheid Uw aan dacht voor het volgende te vragen: Door het steeds intensiever gebruik van auto's door het kopend publiek wordt de parkeermoeilijkheid steeds groter. De Patrimoniumlaan is voorzien van parkeerhavens. Dit is op zich zelf reeds een uitkomst, maar deze hebben echter het grote nadeel, dat zij gescheiden zijn in delen van plm. 10 meter door een uit bouw van het ti-ottoir, waarin een boom is geplant. Zo zijn er dus verscheidene parkeerhavens, waarin bij netjes parkeren twee auto's geplaatst kunnen worden. De praktijk geeft echter een ander beeld en wel, als één auto niet juist geparkeerd staat (wat helaas maar al te vaak voor komt) er voor de tweede wagen geen plaats meer is, waardoor dus een loze ruimte ontstaat. Zijn de parkeerhavens nu één parkeerstrook, dan is dit probleem grotendeels opgelost en er kunnen zelfs een groot aantal wagens méér geparkeerd worden. Het doel van dit schrijven is, dat onder getekenden, allen bewoners van de Pa trimoniumlaan, U verzoeken de in ge noemde laan geplante bomen en de desbe treffende trottoiruitbouw te laten verwij deren, zodat een grotere parkeermogelijk- heid ontstaat, te slepen. Als het gebruik wordt geïntensiveerd in overeenstemming met het uitbreidings plan kan hiertegen geen bezwaar worden gemaakt, doch wel wanneer dit in strijd is met een plan. B en W hebben de raad voorgesteld hiervoor een verordening in het leven te roepen. De R.K. Jeugdraad heeft verzocht om een gemeentesubsidie van f 1000,— als by- drage in de kosten van een nieuw jeugdgebouw, dat f 5000,zal gaan kosten. B en \V stellen de raad voor dit verzoek in te willigen, omdat zij enerzyds de waarde van dit jeugdwerk erkennen en aan de andere kant oog hebben voor de bijzondere onge lukkige samenloop van omstandigheden waarin het R.K.-Jeugdwerk verzeild is ge raakt. De St. Willibrordusschool is namelijk niet meer beschikbaar en het gebouwtje dat men aan de Dahliastraat bezat moet ruimen voor uitbreiding van industrie. Muziek en tekenen op Veenendaalse Ulo-scholen Op de Ned. Herv. ULO-school en de Koninging Julianasehool (afd. ULO) wil men vakleerkrachten aanstellen voor mu ziek en tekenen. Beide schoolbesturen hebben het ge voelen van de Veenendaalse gemeenteraad hierover ingewonnen. Volgens B en W., die de gemeenteraad hierover via een nota inlichten is het initiatief van de schoolbesturen toe te juichen, omdat aan het geven van de vakken muziek en tekenen door speciaal hiervoor opgeleide leerkrachten met het oog op de culturele vorming van de op groeiende leerling veel waarde wordt ge hecht. Beide schoolbestui-en zijn voornemens voor beide vakken één lesuur per week uit te trekken. De kosten zullen rond 10.000 gulden per jaar bedragen. Huishoudschool in voormalige r.k. Willibrordusschool Aansluitend op het bovenstaand bericht kunnen we melding maken van een voor- stel van B en W om de voormalige R.K. Willi'oroi-dusschool aan de Nieuweweg, thans eigendom van de gemeente, te ver huren aan het bestuur van de Chr. Huis houdschool alhier voor f 4000,per jaar. Eerste graduaties Judokwai - Veenendaal Maandag j.l. zijn onder grote belang stelling van diverse ouders en familie leden de eerste judo-examens gehou den. De leraar van de vereniging, de heer W. de Boer gaf voor het afnemen van de examens een korte uiteenzet ting terwijl enige gevorderden in de sport een en ander demonstreerden. De volgende judoka's behaalden de witte band (6e Kuy). Junioren: C. Re bel, W. van Veenendaal, R. van Vee nendaal, K. Stuivenberg, M. Bouw meester, W. Kroesbergen, H. van Bar- neveld, J. van Stempvoort, K. van Stempvoort, J. van Haaien, H. van Doorn. Dames: F. van de Weerdhof, J. F. Wagenaar, J. Septer, M. van de Grift, B. Waayenberg. Heren: B. Schuurman, H. van de Grift, G. Hei kamp, H. Pomp, D. Wisselo, A. van de Waal, J. van Soest, R. van Ginkel. Voor de oranje band slaagde de heer A. van de Grift. KANS OP NIEUW MEUBILAIR VOOR GELDERSE KLEUTERSCHOOL Het bestuur van de bijzondere neutrale Gelderse Kleuterschool aan de Prins Bernhardlaan wil het bestaande meubi lair vervangen in verband met de slechte toestand waarin het verkeert. B en W adviseren de raad evenwel af wijzend op het desbetreffende verzoek te beschikken, omdat naar hun mening het meubilair op eenvoudige wijze nog goed kan worden opgeknapt. KLAP KWAM HARD AAN Dinsdagmiddag reden de 16-jarige wielrijder S. uit Veenendaal en het 14- jarige meisje van E. uit Ederveen per fiets op de Prins Bernhardlaan. S. reed links naast een vriend. Het passeren de meisje gaf S. spelenderwijs een klap op de schouder. De jongen kwam te en bleef bewusteloos liggen. Nadat dokter Remme eerste hulp had ver leend werd de jongeman naar zijn wo ning vervoerd. GESCHORST De spil van het eerste elftal van Sportver. Panter, Joh. Spies is door de afdeling Utrecht van de KNVB ge schorst gedurende de periode van 8 mei tot 1 oktober. GITAAR WEG De fam. B. deed aangifte van diefstal van een gitaar. De 15-jarige M. werd ter zake van deze diefstal aangehou den. Proces-verbaal werd opgemaakt. Drie jongens in de leeftijd van 12 en 13 jaar werden betrapt bij het weg nemen van een rolcentimeter in een Veenendaalse winkel. Zij werden aan de ouders overgegeven. JEUGDAPPEL Zondag 24 mei a.s. is er weer een jeugd- appel in de Geref. Petrakerk. Spreker is drs. S. Tigchelaar, leraar aan het Chr. Lyceum alhier over het onderwerp „Ge loof onder voorbehoud". De bekende (radio)organist Piet van Egmond zal zijn medewerking verlenen. Het ligt in de bedoeling in die school leerlingen uit de buitengemeenten be paalde lessen te geven, aangezien er geen ruimte meer is in het schoolgebouw aan de Stationssingel. J aarvergader ing verenigingsgebouw De Stichting Verenigingsgebouw houdt haar jaarvergadering op woens dag 20 mei a.s. om 8.20 uur in café Wurster, Burg. van den Boschstraat. Op de agenda staan o.a. jaarverslagen, voordracht benoeming bestuursleden (aftredend en herkiesbaar zijn de heren E. van Geytenbeek, M. G. Harinck en J. de Kroon), rondvraag. Voordien is er te 7.30 uur gelegen heid het Dorpshuis in aanbouw te be zichtigen onder leiding van de archi tect, de heer C. M. Ploeg. Hier aan sluitend wordt om 8 uur een bijeen komst belegd van de Raad van het Verenigingsleven onder leiding van de heren Esveld en Buis. Op deze bespre king moet de voordracht worden sa mengesteld inzake de aftredende en her kiesbare bestuursleden. Het bestuur hoopt dat vele leden deze belangrijke vergadering zullen bijwonen. VEENENDAAL Gevonden: beige portemonnaie met inh.; slagersmes; muntbiljet; zwarte portemon nee met inh., w.o. notitieblaadjes; grijze autoped; gladde brede trouwring met inscriptie „Aartje 4-ll-'60"; donkerblauwe jongensjas; muntbiljet; 2 gewichten van kolenhandelaar; lederen honkbalhand schoen (linker); lederen bal; ring met 2 sleutels; hondenhalsketting; bruin dek zeil; marrokkaans lederen portemonnee met inhoud; pakje met onbekende inhoud, waarop de naam Philips voorkomt; Fon- gers kinderfiets; verchroomde vierkleuren ballpoint; heren polshorloge met grijs bandje; doublé dameshorloge met zwart bandje; zakmes; Sparta bromfiets; 2 bad handdoeken en 2 zwembroeken; blauwe meisjesregenjas met capuchon; blauwe heren nylonregenjas; hex-enhoed; bank biljet; grijze kinderwagendekje; rood achtige paraplu; zwart lederen linker dameshandschoen; rode autoped met ver chroomd stuur. Verloren: grijze linker herenhand schoen; bankbiljet; groenwit kindersokje; mapje, inh. ziekenfondspapieren en tand- artskaart; zwarte vulpen; crème kleurige dames portemonnee, groot model, met groot bedrag aan geld en 1 couponbriefje van ziekenfonds op naam (tegen beloning terug te bezorgen); bankbiljet; sleutel van Sparta bromfiets; damespolshorloge met terlenkabandje; bruine herenportemonnee met inhoud, w.o. bromfietssleutel en fo to's; damesbril met zwart bruin montuur, vlinder model; grijs kinderwagendekje; bril met licht montuur; gele slipper; bril met bruin montuur; doublé kleurig dames polshorloge met zwart bandje; bruin le deren portemonnee met inh.; gele auto ped; zwarte kunstlederen herenportemon nee, inh. zwem abonnement op naam en foto's; bankbiljet; blauw ijzeren water pas; grijze portemonnee met inh.; doublé damespolshorloge met zwart bandje; bruine herenportemonnee met inh., w.o. foto's, mesje en bromfietssleutel; zilveren broche; bruin lederen jongens portemon nee met inh., w.o. sleutels en lidmaat- schapkaart D.O.V.O.; rose-witte sjaal; bruine damesschoen met hoge hak; paar lichte dameshandschoenen; bankbiljet; verwijskaart van Dr. Planken; paar grijze dames zomerhandschoenen; Ierse Setter met gele halsband; ring met een bosje sleutels; beige dames knipportemonnee met inh.; handdoek met duikersbril; Ne derlands paspoort t.n.v. verliezer; groot mes met gebogen handvat; wit veter schoentje; bruin lederen slipperschoen; gouden zegelring met inscriptie „J.S.". ELST Gevonden: dameshorloge. Aan komen lopen: een jong zwart hond je bij Prattenburg. PREDIKBEURT OUD GER. GEM. Voor de Oud Grereformeerde ge meente te Overberg hoopt op zaterdag 23 mei voor te gaan Ds. du Marchie van Voorthuiysen uit Leersum. PUZZELRIT VAN P.J.G.U. De afd. Rhenen van de P.J.G.U. or ganiseert op 20 mei a.s. een puzzelrit voor auto's, motoren, scooters en brom fietsen. Gestart wordt vanaf de O.L. school in Achterberg. Ook niet-leden kunnen deelnemen, echter alleen af komstig uit de buurtschap Achterberg. De route voert grotendeel door de ge meente Rhenen.

De Vallei | 1964 | | pagina 14