Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Zes rechte wegen zullen Veenendaal van zuid naar noord doorsnijden £S MUZIEKPARADE-RHENEN D.V.S.A. kampioen Agenda Eerste „Club van honderd "-avond werd groot succes ZES Dir. Kroes bij uitreiking getuigsehriften Chr. Nijverheidsavondschool: Nieuws uit de omgeving Ds. A. Stekelenburg nam afscheid van Hervormde gemeente te Eist EDERVEEN Wat nu weer...? 38e JAARGANG DINSDAG 2 JUNI 1964 Nr. 44 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel Westelijke rondweg komt gereed Tunnel? TOEKOMST STELT HOGE EISEN Ir Het is Uw eigen Rode Kruis dat u om hulp vraagt MULDER Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 mnen)-Giro 563427 Redaktie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven bty de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschoning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprijzen op aanvraag Minimum per advertentie 5, Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent Veenendaal is lintvormig gebouwd, dat is ten overvloede bekend. De grootste verkeersader, de Kerkewyk, moet tot nu toe alle noord-zuidverkeer verwerken. Teneinde deze verkeersweg te ontlasten en ook de lengtevorm wat uit te bre- den heeft de stedebouwkundige Ir. van Embden het uitbreidingsplan in een soort ei-vorm gegoten, waarin lange, rech te wegen zowel aan de west als oostzijde van de thans gebruikte verkeersader zullen worden aangelegd. In totaal zullen een zestal verbindingen Zuid-Noord worden geprojecteerd, de reeds bestaande Kerkewijk inbegrepen. De meest westelijke rondweg lopende vanaf de Bergweg naar de Munnikenweg zal het eerst gereed zijn. De werkzaam heden aan de overgang over het spoor lijntje naar Amersfoort nabij de Geer zijn in volle gang. Op korte termijn, men denkt 1965. zal deze westelijke rondweg worden voltooid. Er is nog slechts één knelpunt, de boerderij „De Kleine Geer", die nog geen gemeenteeigendom is. De tweede verbinding lopende vanaf de Klaas Katerstraat in noordelijke richting is veel moeilijker te verwezenlijken. Ook deze weg zou uiteraard de spoorlijn moe ten kruisen en het lijkt wel uitgesloten dat de Ned. Spoorwegen vergunning zul len verlenen een tweede overgang te projecteren op 400 meter van de meest westelijke. Misschien zullen onze nazaten nog eens door een tunnel gaan verklaarde de Directeur van Gemeentewerken. In ieder geval zou deze weg het stations- emplacenment moeten doorsnijden en dat schept uiteraard grote moeilijkheden, hoe wel het oude Stationsgebouw zeer binnen kort zal verdwijnen evenals de woning op het Stationsplein. Deze weg volgt in noordelijke rich ting de Kastanjestraat en moet aansluiten op het Kostverloren. De uitmeynding van die straat wordt dan verbreed waardoor een rechte verbinding met de Julianastraat wordt verkregen. Deze weg is reeds dubbelbaans aangelegd met het oog op een drukker verkeer. Dwars over de Vendelseweg en Nieuwe- weg gaat de weg naar het noorden. Het is nog niet geheel vaststaand of de Mun nikenweg zal worden doorgetrokken schuin lopend naar de uitmonding op de Nieuwe- weg of dat men de oorspronkelijke rechte baan zal handhaven. Ook de oostelijke randwegen zijn reeds gepland. De onlangs gereedgekomen over weg nabij de Ambachtstraat moet als een onderdeel daarvan worden gezien. De weg doorsnijdt de Industrielaan en gaat via Engelenburg en Schrijverswijk naar de Valleistraat. Verderop zal de weg door het plan Dragonder worden geleid. De meest oostelijke verbinding is die tussen de Brinkersteeg en de Buurt- laan-oost, waarbij de huidige Groene- veldseweg geducht zal worden ver breed. De bestaande Kerkewijk zal nabij de Hoofdstraat worden doorgetrokken en op de Mulderslaan uitmonden, waarna het eveneens in de bedoeling ligt de Konin- ginnelaan door te trekken. De reconstructie van de Prins Bern- hardlaan en Mulderslaan (later ook de Emmalaan) is of voltooid of in volle gang. Ook de Buurtlaan en de Stationsweg in de richting De Klomp komen aan de beurt, maar ook hier blokkeren kwes ties van grondonteigening soms de be staande plannen. „Het is van groot belang om kennis te vermeerderen'' In tegenwoordigheid van de Inspecteur van het Ny verheidsonderwys, de heer L. v. Waegeningh en de Adj. Inspecteur, de heer A. Boxman vond vrijdagavond in de gezellig ingerichte grote zaal van gebouw „Eltheto" de uitreiking plaats van de getuigschriften van de cursisten van de aspirant-cursussen voor metaal- bewerken, de bouwnijverheid en van de geslaagden van de verschillende lascur sussen. De heer Kroes, directeur van de Chr. Nijverheidsschool opende deze avond en verwelkomde alle aanwezigen, in het bijzonder de afgevaardigden van de In spectie van het Nijverheidsonderwijs. Deze vergaande uitbreidingen zul len het groeiende Veenendaal een geheel andere vorm geven. Men kan dan letterlijk „alle kanten uit". Een groot deel van bovengenoemde plannen is pas in een verre toe komst te verwezelijken. De rondweg-west zal het eerst gereed zijn. Al deze noord-zuidverbindingen menden uiteindelijk uit in een parallelweg langs Rijksweg 1Z omdat het uitgesloten is dat er nog meer afritten worden ge maakt. WAGENINGEN: De stationsrestauratie van de NBM nabij de Stadsbrink zal in de toekomst worden uitgebreid. De belangstelling van de zijde van het publiek is zo groot geworden dat men tot uitbreiding en verbetering van de huidige accomodatie moet overgaan. Het restaurant zelf zal vergroot wor den terwijl men aan de noordzijde van het station een kelder gaat bou wen met daar bovenop de nieuwe wachtkamers en dienstvertrekken voor de NBM. RENKUM: De Oosterbeekse politie heeft vorige week preces-verbaal op gemaakt tegen de Renkumse koop man G. die in een café aldaar teveel geestrijk vocht tot zich had genomen. De man die in verregaarniê staat van ■dronkenschap verkeerde had tevens .een ruit van het café ingeslagen. Hij werd door de politie ter ontnuchtering op het hoofdbureau opgesloten. ZEIST: Het nieuwe bosbad Dijnselburg kreeg vorige week woensdag reeds de 50.000ste bezoeker, nadat het twaalf dagen eerder geopend werd. De gelukkige kreeg bij monde van de •voorzitter van de stichting Zeister rZwembaden de mededeling te horen •dat hem een gratis zwemabonnement :zal worden verstrekt. Overigens gaat Ihet goed met de exploitatie van dit recreatiebad, dat nu reeds heeft be wezen in een grote behoefte te voor zien. "EDE: Onder grote belangstelling van toeristen, pers- en filmmensen werden woensdag tweehonderd schapen van ■de Edese kudde geschoren. Deze jaar lijkse weer terugkerende folklore •vond plaats nabij de Ginkelse kooi. "Voor de toeristen was er trouwens nog meer folklore te zien. Vrouwen in oud-Veluwse dracht lieten zien hoe op een oud spinnewiel van een pluk wol een draad gedraaid wordt, terwijl eenieder diverse oude volksspelen kon beoefenen. Niet alle 420 schapen van de kudde kregen een beurt. De lammetjes die de afgelopen winter geboren werden mogen hun vacht nog tot volgend jaar bewaren. De heer Kroes legde in zijn ope ningswoorden vooral de nadruk op de waarde van handvaardigheid door de eeuwen heen. Hij waarschuwde de ge slaagden voor de toekomst. „Ongetwij feld zal in de maatschappij van mor gen meer gevraagd worden dan nu. Het is van het grootste belang om de kennis te vermeerderen. De plaatsen die nu door ouderen worden bezet zul len over enige tijd door de jongeren moeten worden ingenomen. Hiervoor zullen hoge eisen worden gesteld," al dus de heer Kroes. Hij spoorde de ge slaagden aan verder te gaan door het deelnemen aan één der vele cursussen die aan deze school gegeven worden. Na de pauze vertoonde men een film over het werk van jonge mensen in de Vcenendaler leverde knap werkstuk op beroepenmanifestatie te Utrecht De 19-jarige Gerrit v. d. Broek, werk zaam by de Machinefabriek Maco (Di recteur de heer Cornelissen) nam vorige week deel aan een vierdaags examen ty- dens een beroepenmanifestatie, die in een der Jaarbeurshallen te Utrecht werd ge houden. Er waren slechts 12 geselecteerden uit het gehele land aanwezig die dus tot de allerbesten behoorden. Onze plaatsgenoot speelde het klaar in 16 uur een ingenieus werkstuk gereed te maken. Het was een gedegen stuk con structiewerk met een minimale tole rantie. De jury, bestaande uit leden van de vereniging tot veredeling van het ambacht had een moeilijke taak de win naars aan te wijzen. Uiteindelijk kreeg G. v. d. Broek de derde prijs met een gemiddelde van 7,6 punt. De lande lijke winnaar lag daar slechts 0,2 punt boven. De heer v. d. Broek ontving zijn opleiding op de avondschool van de Chr. Technische School te Veenen daal. toekomst „Bestemming Toekomst" ge naamd. Alvorens de heer Zoet, adj. directeur van de school deze samen komst sloot werden de getuigschriften aan de volgende personen uitgereikt: Zie verder pag. 2 Sparta geeft herengymnastiek Reeds geruime tyd blykt er by he ren (boven 25 a 30 jaar) behoefte te bestaan aan een beetje lichaamsoefe ning. Niet om nog in een bepaalde tak van sport te gaan uitblinken, maar gewoon om een „buikje" of wat styve ledematen te voorkomen dan wel weg te werken. Zuiver wat conditietrai ning dus. De gymnastiekvereniging „Sparta" begint deze week met een speciaal uurtje voor deze heren. De bedoeling is wat vrije oefeningen, lichte toestel training, enige spelletjes en dergelijke te verzorgen. Voorlopig worden deze lessen alleen in Veenendaal-zuid, in het gymnastiek lokaal aan het Dr. Slotemaker de Bruï- neplein gegeven, en wel op vrijdag avond. Voor nadere bijzonderheden verwij zen wij u naar de advertentie in dit nummer. H.M. DE KONINGIN ONTHULT VAN GOGH-MONUMENT IN ZUNDERT In Zundert heeft H.M. De Koningin een monument onthuld van de gebroeders Theo en Vincent van Gogh, vervaardigd door de Franse beeldhouwer Ossip Zadkine. Het beeld is geplaatst op een stenen sokkel, aangeboden door de F,ranse gemeente St. Remy de Proven ce, waar Vincent van Gogh btfna een jaa,r heeft gewoond. De foto toont H.M. De Koningin met de burgemeester van Zundert, de heer G., J. A. Manders na de onthulling van het monument «S3 ij faj. i.fis l(* Voortbouwend op wat er tijdens de muziekles op de Chr. Ulo-school aan ervaring was opgedaan met de muziekparade werd in de hal van deze school een muziekparade gehouden voor de Eerste Club van Honderd. Het geheel stond onder supervisie van de heer H. Bolt, die dit 1 december uitwerkte. De Eerste Club van Honderd bestond uit leerlingen en oud-leerlingen. Er waren 4 series van vijf platen, terwijl voor elke serie uit de Honderd, 20 jongelui als jurylid optraden. De heer Bolt sprak een kort openingswoord, waarin hij in het bijzonder de heren J. Bosch en J. de Jong verwelkomde, die aan deze avond ook hun medewerking zouden verlenen. Na de eerste serie plaatsjes speeldenZandijk, die zich voortreffelijk van hun Tiny en Janneke Zandijk een quatre mans van Diabelli. De heer J. Bosch hield een korte in leiding over het onderwerp „luisteren is een kunst". Op populaire wijze vertelde hij over Bach en Schumann. Hij vertelde hoe hij zijn eerste orgellessen kreeg en hoe hem werd onderwezen hoe een fuga is opgebouwd. Eerst kon hij er maar één stem uit halen, later ontdekte hij er meer in. Hij bracht een paar kinderstukken van Schumann ten gehore en lichtte hier bij toe dat eigenlijk wordt uitgebeeld van wat kinderen in hun spel meemaken. Er is wel meer te beluisteren dan in teen- agermuziek. Na de tweede serie was het pauze. De derde serie werd wederom gevolgd door een quatre mains van Tiny en Janneke taak kweten. De heer J. de Jong besprak vervolgens het onderwerp „Wat is ritme". Het ritme waarop in dit programma het meest is geageerd is de wals. Is dit wel ritme? Het is meer de maat 1 2 3. Er is weinig ver schil tussen ritme en maat. De heer de Jong belichtte dit met diverse voorbeel den op het gebied van de jazz-muziek; de muziek waarvoor hij het meest voelt. Hij vroeg zich af hoe het kwam dat de mensen van mars naar 4-kwarts ritme overgingen en dat later uitbreidden. 2 en 4 kwart is eigen maat. Ritme maakt de maat die er boven zit. In moderne jazz muziek gaat men met 4-kwarts maar foef jes uithalen. Ritme en drum zijn bij el kaar gevoegd. Bill Evans begon de wals in te voeren in de jazz. Ook Dave Brubeck doet dit. De samba heet tegenwoordig Bossa Nova. De jazz heeft invloeden van westerse, maar ook van Zuid-amerikaanse muziek. Aan het einde van de 4de serie bleek dat het plaatje Washington Square met 79 punten had gewonnen, met 78 punten kwamen An der schonen blauen Donau en Vous permittez, monsieur uit de bus. De heer Bolt overhandigde de heren Bosch en de Jong voor hun medewerking een platenbon en dankte de meisjes Zan dijk voor hun medewerking. Marijke Breve uit Amerongen had een gemerkt programma en won daarmee een exemplaar van het winnende plaatje dat door de firma Haagsman ter beschikking was gesteld. Het was een avond die zeer in de smaak viel en die zeker dient te worden herhaald. Kinderen van ANMB-leden maakten gezellig uitstapje Ruim 150 kinderen van leden van de Alg. Ned. Metaalarb. Bond maakten za terdag hun jaarlykse uitstapje. De tocht ging ditmaal naar het sprookjespark „De Efteling" in Kaatsheuvel. In opgewekte stemming vertrokken de kinderen in twee autcbussen en vier VW busjes in de rich ting De Klomp. Onderweg werden nog een aantal kinderen van leden uit Ederveen en Renswoude opgepikt waarna men linea recta naar Brabant reed. Het was een stralende zomerdag zodat zowel de jeugd als de begeleiders een onverge telijke uitgaansdag hadden Na het be zoek aan De Efteling keerde men via Den Bosch weer naar huis terug. Vlak bij Hedel werd nog even gestopt voor een koele dronk. De kinderen werden aan de Bergweg opgewacht door de arbeidersmuziekver. „Oefening Baart Kunst" uit Rhenen, die zich aan het hoofd van de stoet plaatste en een rond gang door het dorp maakte. Via Berg weg, Klaas Katerstraat, Adr. van Os- tadelaan, Rembrandtlaan en Kerke wijk trokken muziek en de bussen naar de Hoofdstraat. In de Zandstraat werd de stoet ontbonden en keerden de kin deren zeer voldaan na dit genoeglijke uitstapje naar huis terug. Thema: Ik ben met U al de dagen tot de voleinding der wereld Zondagmiddag nam ds A. Stekelenburg, die gedurende 4x!t jaar de Hervormde Ge meente te Eist heeft gediend, afscheid wegens vertrek naar Lexmond. De af- scheidsdienst werd bijgewoond door een groot aantal predikanten uit de classis Doorn en de Ring Rhenen, waarvan ds Stekelenburg resp. scriba en quaestor was. Wij merkten o.m. op ds. A. Vroegindewey uit Veenendaal, ds. L. v. d. Peut uit Renswoude, ds P.M. Breugem uit Achterberg, ds C. van Viegen uit Over berg, ds G. Kaastra uit Amerongen en ds J. J. Moll uit Driebergen. Namens het gemeentebestuur van Rhenen was de loco-Burgemeester, de wethouder H. Griffioen tegenwoordig. Bejaard slachtoffer aan ongeval overleden Zaterdagmorgen overleed in het Ju- lianaziekenhuis de 90-jarige heer de F., die vorige week woensdag op de Hoofd weg te Ederveen door een vrachtauto werd gegrepen. De bejaarde man had een gebroken rechterarm, een hersen schudding en inwendige kneuzingen op gelopen aan de gevolgen waarvan hij is bezweken. BANDEN In een bewogen en indringende af- scheidspredikatie sprak ds Stekelenburg voor het laatst de gemeente van Eist toe. Er zijn tal van banden gelegd in de loop der jaren, zo merkte de scheidende leraar op. Nu het uur van scheiden is aangebroken vervult weemoed ons hart. De kansel is echter niet de plaats voor Ds A. Stekelenburg gevoeligheden, maar om er het Woord van God vanaf te spreken. Ds Stekelen burg bepaalde de gemeente bij de woor den uit Matth. 28 20, waar Jezus tot zijn verzamelde discipelen sprak: En zie, Ik ben met U, al de dagen, tot aan de voleinding der wereld. Dit is een troostwoord dat Christus, 40 dagen na zijn opstanding aan de zijnen gaf aldus ds Stekelenburg. Op He Olijfberg, waar Hij de discipelen voor het, laatst zag. schonk Hij hun dit bemoedigende woord, verbonden met de opdracht om het Evangelie te verkondigen aan alle creaturen. Betekent dit geen tegenstel ling, terwijl Hij op het punt stond heen te gaan? Neen, want Hij blijft bij Zijn Kerk ook nadat hij, en misschien wel juist omdat Hij, ten hemel opvoer en gezeten is aan de rechterhand des Va ders. Dit woord zij ook de gemeente van Eist tot troost en bemoediging. Dit woord is geen vergulsel voor de bittere pil om een scheiding te verzoeten, maar echt en waarachtig aldus ds Stekelen burg. Vreemd Het zal vreemd zijn elkaar niet meer te ontmoeten zei de scheidende predi kant. Hoewel er in Eist verschillende deuren voor ons gesloten bleven, waren er toch anderen die wagenwijd open stonden. Wij mochten met verschillen den van U meeleven in droeve en blijde dagen en ook in Uw huizen het Woord van God spreken. Toen ik in Eist kwam zei men mij dat er een stuk woestijn braak lag, maar God gaf mij de kracht en gezondheid onder U met vreugde te arbeiden. Herhaaldelijk werd de vraag opgeworpen, in deze weken: Als we nu geen dqjninee meer hebben, wat zal er dan van de gemeente van Eist worden? zo verklaarde de schei dende leraar. (Zie verder pag. 4). Voor het eerste elftal van DVSA en voor enige duizenden toeschouwers was de spanning zaterdagavond groot. Niet omdat de wedstrijd zo spannend was, maar de spanning draaide om het kampioenschap. Zou dat ene puntje toch niet komen? Het kwam wel. Maar zou het kampioenschap in de laatste seconden nog verloren gaan? Uit een hoekschop ontstond voor het DVSA doel een zeer gevaarlijke toestand. Langs de lijnen hield men de adem in, en toen een doelpunt reeds in de lucht hing, blies de scheidsrechter voor het laatst. De spanning ebde weg in een laaiend enthousiasme. Het publiek stormde het veld op en daar gingen de blauwhemden op de schouders. DVSA was kampioen en promoveerde naar de grote KNVB. Het strijdlied Geen woorden maar Daden galmde over het veld. De zenuwen waren eindelijk verdreven. Voor het kleedlokaal was intussen een ruimte vrij gemaakt. Daar was het vol tallig college van burgemeester en wet houders aanwezig. Als eerste richtte de burgemeester, Jhr. mr. O. R. van den Bosch zich tot de nieuwe kampioenen. DVSA is kam pioen, voor de 2e keer in goed een jaar, zei hij. Maar wat hebben we in spanning gezeten. Reeds enige weken ging het ge rucht dat het kampioenschap in de lucht hing. Sommigen waren ervan overtuigd. Dat dit gevaarlijk kan zijn bleek van avond. Het gemeentebestuur heeft be wondering voor de wijze waarop het kampioenschap werd behaald. Door hard werken en een goede teamgeest heeft men het doel bereikt. Zelf was ik ver schrikkelijk blij met dat ene doelpunt. Nu gaat u in de grote KNVB spelen, wie weet komt u over 5 jaar in de eredivisie. Het kan, dat heeft een club uit 'n kleine plaats als Volendam getoond. We moe ten steeds proberen het hoogste te be reiken. Het was een bijzonder aardige geste van de burgemeester dat hij enkele flessen champagne had meegebracht. De kurken knalden en het glas werd geheven ter ere van dit elftal. Vervolgens was het woord aan de heer van de Pol, vertegenwoordiger van de KNVB. Hij feliciteerde DVSA en wenste het elftal heel veel succes voor de toe komst. Ook de voorzitter van Storm vogels sprak zijn gelukwensen uit. Stormvogels heeft het gelijkspel overi gens lang niet cadeau gegeven. Ondertussen werden van alle kanten bloemen aangevoerd in de kleuren van DVSA, blauw en wit. De voorzitter van DVSA, de heer Kei man, dankte voor de vele gelukwensen en voor de morele steun die Amerongen gaf. Een uitgelaten elftal stormde toen op nieuw het veld op, nu zonder bal, maar met bloemen en de vlag van DVSA. Mid den op het veld hurkte men neer en hief het strijdlied Geen Woorden maar Daden aan, dat opnieuw door velen werd over genomen. Hierop volgde een eretocht door het dorp op een versierde wagen, vooraf gegaan door Ons Genoegen. Heel het dorp liep uit om de spelers toe de jui chen en geluk te wensen. Het slot van deze zware dag was een denderende fuif in hotel Het Berghuis, waar tot ver na middernacht de overwinning werd gevierd. Tel. 3184 Hoofdstr. 51 V'daal Een welverdiende overwinning overi gens, ondanks het niet zo fraaie spel in deze laatste wedstrijd. De zenuwen speelden een te grote rol. (Zie verder pag. 4). Burgemeester v. d. Bosch temidden van de feest- viorende DVSA-familie. Links voorzitter Keyman en rechts aanvoerder Breeschoten, die het feest- glas heffen ter ere van het kampioenschap. BEGELEIDING. Als Kroestsjef medio juni een bezoek brengt aan Zweden zal hij begeleid worden door een zeven tien jarige Zweedse schoonheid die vloeiend Russisch spreekt. Het is Inge- la Gullers, studente aan de universiteit van Göteburg. Ingela heeft vier jaar Russisch gestudeerd. LEEUWEN. Volgens berichten van het nieuwsagentschap Lusitaina uit Por tugees Oost-Afrika zijn daar de laatste dagen veertien mensen door hongerige leeuwen verslonden. Bij een jacht op de verhongerde dieren zijn vier leeuwen gedood. BELEDIGING. Een Belgische snoepfa brikant heeft zich voor de rechtbank moeten verantwoorden, omdat hij snoepjes in de handel had gebracht on der de naam: Beateltjes. Bij aankoop van 250 gram kon men in het bezit komen van een foto van het Britse en semble. De zakelijke leiders van de Beatles gingen hier niet mee accoord. Bovendien achtten zij de naam van de snoepjes beledigend. OEFENING. In de Verenigde Staten houden lucht- en landmacht op het ogenblik de grootscheepse legex-oefening Dessert Strike. Aan deze oefening die bedoeld is om de werkelijkheid zo dicht mogelijk te benaderen, nemen 100.000 eenheden van het leger aan deel. Tot dusver zijn 31 man gesneuveld. VEENENDAAL Woensdag 3 juni: n.m. 2 uur Schoolkorf bal wedstrijden op SKF terrein. AMERONGEN Dinsdag 2 juni: Concert door 45-jarige muziekver. „Ons Ge noegen" op De Hof. Aanvang 7.30 uur. Vrijdag 5 juni: Laatste ontspan ningsavond in de Ridderhof. RENSWOUDE Vrijdag 5 juni: 8.30 uur Jaar lijkse ledenvergadering Groene Kruis in Wijkgebouw van Reede- weg. 1922-1962 Assurantiekantoor Elg. R. R. MULDER Makelaar in Assurantiën Kerkewijk 167 - Veenendaal verZEKERen is ZEKERheid VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN (1e en 2e) FINANCIERINGEN auto's, motoren, enz. Telefoon 08385-3000

De Vallei | 1964 | | pagina 1