KIJKGRIJP- BROENWOUDT's KIJKGRIJP supermarkt M. K00IJMAN Dr. M C0ZIJNSEN CONDITIETRAINING HEREN J. v. Rhee's Slagerij EEN SCHOONMAAKSTER Schoyderkarbonade .500 gram 1,89 Ribkarbonade .500 gram 2,19 Haaskarhonade .500 gram 2,29 Mager doorregen varkenslappen .500 gram 99 Varkenslever .500 gram 99 Gehakt (half rund- half varkensvlees .500 gram 1,49 Doorregen runderlappen .500 gram 1,79 98 198 69 145 59 59 AANBIEDINGEN ADVERTEREN DOET VERKOPEN Tijdrovend? NIEUWSBLAD „DE VALLEI" JOHANNES DE FLUITER legt de praktijk te Veenendaal m.i.v. 1 juni a.s. neer Gevestigd: A. van Manen J. van Manen-van Ginkel BIER ZONDAGSPUDDING HOTELKOFFIE SLASAUS BESSENWIJN (4 soorten SAMOS var» hef eiland EIERKOEKEN JAN HAGEL reuze pak 400 Groente en Fruit Prachtige krop-sla 2 voor 25 Spitskool gesneden kg. 39 Gesneden rabarber kg. 39 Sinaasappelen, heel zoet 8 stuks 99 SLAGERIJ Vrijdagavond 5 juni a.s. start de gym nastiekvereniging Sparta" te Veenen daal in het gymnastieklokaal Dr. Slo- temaker de Bruïneplein met een spe ciaal lesuur voor heren boven 25 a 30 jaar, die wat conditietraining kunnen gebruiken. Schapenvlees 95 ct. per 500 gram Paardenvlees 2,29 per 500 gram Krabbetjes 49 ct. per 500 gram Paardenrookvlees 1,39 per 250 gram Gemeente Veenendaal HAAR BORSTEL Douche- laken OVER HEMD 895 BADMIN- Koffie TONSET VERGIET filters 395 HAAR- CREME VLEESWAREN CHOPPED PORK ONTBIJTSPEK „DE HOF" net meisje meisje meisje DRUKWERK- VOORRAAD De Gelderse Vallei Reedo groot aantal aanmeldingen voor Ritmeester Jubileumtocht Zaterdag Veenendaal-Beverwijk ELST Toespraken RENSWOUDE EDERVEEN COMITÉ DORPSHUIS ORGANISEERT TEENAGERSHOW EDE Uitgebreide gegevens FAMILIEBERICHTEN Met droefheid geven wij U kennis, dat de Hee- re, door een droevig ongeval uit ons midden heeft weggenomen, onze geliefde vader, be huwd-, groot- en overgrootvader weduwnaar van Geertruida Broerse in de gezegende ouderdom van 90 jaar Ederveen: Wed. A. de Wit-de Fluiter Rijswijk: W. van Leeuwen-de Fluiter T. J. van Leeuwen Ederveen: A. de Fluiter C. H. de Fluiter-v. Voorthuisen Veenendaal: T. Wagensveld-de Fluiter C. Wagensveld ScherpenzeelJ. de Fluiter J. de Fluiter-Vonk Renswoude: C. de Fluiter Ederveen: G. de Fluiter D. de Fluiter-v. Donkelaar G. Marcus-de Fluiter H. Marcus klein- en achterkleinkinderen Ederveen, 30 mei 1964 Nieuweweg 8 De teraardebestelling zal plaats vinden op de al gemene begraafplaats te Ederveen woensdag 3 juni a.s. om 13 uur. Vertrek van huis om 12.30 u. Met diepe verslagenheid ontvingen wij het be richt dat door een ongeval is overleden ons medelid J. HENDRIKS De trouw en toewijding, die hij in onze vereni ging ten toon spreidde zal altijd een voorbeeld voor ons zijn. Wij verliezen in hem een goede vriend en een trouw lid. Hij ruste in vrede. Scheepj es wolharmonie Heden nam de Heere na een ernstige ziekte ge heel onverwacht van onze zijde weg, in de Hope des Eeuwigen Levens, mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd- en groot vader GERRIT DIEPEVEEN in de ouderdom van ruim 72 jaar. C. H. Diepeveen-van Schuppen kinderen, behuwd- en kleinkinderen Veenendaal, 1 juni 1964 Molenstraat 5 De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben vrijdag 5 juni 1964 te 15 uur op de algemene begraafplaats te Veenendaal. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond na 19.30 uur. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere heden geheel plotseling van onze zijde weggenomen, onze geliefde zoon, broer, zwager en kleinzoon WILLEM JACOBUS DIEPEVEEN op de leeftijd van ruim 18 jaar. A. Diepeveen H. Diepeveen-Ditewig J. A. Zoutewelle-Diepeveen H. Zoutewelle Fam. Ditewig en Diepeveen Veenendaal, 29 mei 1964 Larikslaan 2 De teraardebestelling zal D..V. plaats hebben woensdag 3 juni 1964 te 15.00 uur op de alge mene begraafplaats te Veenendaal. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond na 19.30 uur. OOGARTS OOGARTS KerkewUk 42 Veenendaal Tel. 08385-4124 Spreekuren vanaf 1 juni: van maandag t/m vrijdag van 910 uur; voor particulieren: dinsdag en vrijdag van 13.3014 uur en volgens afspraak Door Gods goedheid waren onze geliefde ouders en grootouders op 22 maart 1964 j.l. 40 jaar in de echt verbon den. Door ziekte hopen wij deze dag te herden ken D.V. op 5 juni 1964. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Veenendaal, juni 1964 Panhuis 43 DANKBETUIGING Het is ons een behoefte U heel hartelijk te danken voor Uw medeleven tijdens de ziekte en bij het overlijden van onze geliefde vader, behuwd en grootvader JACOB BRUYS Fam. M. W. Bruys Veenendaal, mei 1964 Patrimoniumlaan 27 2 pullen 79 2 pakken 49 250 gram 1.49 grote fles 59 LITERKRUIK 1.79 per fles 2.49 pak NU 42 gr 89 Contributie f 3,per maand Wekelijkse lessen. Aanvang 's avonds kwart voor acht. Aanmelden: vrijdagsavonds aan de zaal. Valleistraat 23, Tel. 3373, Veenendaal Voor de secretarie der gemeente wordt gevraagd voor de morgenuren (7-12 uur). Tijdens deze uren moet bovendien koffie geserveerd worden. Uurloon voor meerderjarigen bruto f 2,08 Sollicitaties: secretarie, afdeling personeelszaken, Hoofdstraat 92 te Veenendaal, waar ook inlichtingen worden vertrekt. 2-kleurige vulling Altijd raak- prijs 95 x 125 Altijd raak- prijs Tricot-nylon 10.95 de tweede Altijd raak- prijs 40 „Marco" Plastic 2 rackets 1 shuttle handig model Altijd raak- 1 net Altijd raak- prijs Altijd raak- prijs Prijs 2 grote potten, geen, 1.38 maar f' Altijd raak- prijs 150 gram „Homburg" 150 gram mager Bussum, Zeist, Utrecht, Ede, Verilo, Veenendaal, Apeldoorn. Café-Restaurant Renswoude. Tel. 08387-213 vraagt voor dag en nacht. (van 8-12 uur v.m.) (van 2-10 uur n.m.) Soil, persoonlijk aan bo venstaand adres. Allerminst indien U er voor zorgt dat Uw op „peil" is, kan dat later kosten en moeite besparen. Wilt drukwerk met nieuwe frisse Ideeën? Mogen wjj dan eens offerte maken? Bel nu en wij komen direct. DRUKKERIJ Parallelweg 10 Veenendaal Tel. 08388-2022* kant maar de classis een goede scriba verliest. Ook namens de gemeente van Veenendaal mag ik U danken voor de daar vervulde diensten op zondagmid dagen. Ds Breugem richtte zich tot ds Ste kelenburg en tot de gemeente die hij nu als consulent zal dienen. Ik hoop U in Uw woningen te bezoeken al zal dat wel niet zo frequent gebeuren als Uw eigen predikant deed zo verklaar de ds Breugem. Namens de kerkeraad sprak ouderling A. Kok de scheidende predikant toe. Onze gemeente passeert weer een mijl paal in haar geschiedenis nu U ver trekt. U was een harde werker en wij danken U en mevr. Stekelenburg voor de ijver en toewijding. Op verzoek van ouderling Kok zong de gemeente ds Stekelenburg dé zegenbede uit Psalm 121 toe. Na afloop van de dienst maak ten honderden gemeenteleden van de gelegenheid gebruik om ds en mevr. Stekelenburg in het gebouw „Pniel" de (afscheids)hand te drukken. Volgende week zal ds Stekelenburg in zijn nieuwe gemeente Lexmond worden bevestigd door ds Vroegindewey van Veenendaal. Voor de zaterdag te houden Ritmeester Jubileumwandeltocht, ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan, bestaat reeds grote belangstelling. Wandelclubs uit vele plaatsen zegden toe naar Veenendaal te komen. Niet alleen uit deze omgeving o.a. Rhenen, Ede, Betuwe enz., maar ook uit Amersfoort, Apeldoorn, Harderwijk en Oosterbeek zullen de wandelaars deelnemen. Een groep van de Kon. Marechausee uit Schaarsbergen geeft eveneens acte de presence. Men verwacht meer dan 1000 tippelaars te mogen begroeten. De route voert door de mooie omge ving van Prattenburg. Boven op de Berg slaan de wandelaars linksaf en trekken naar de Oude Grindweg. De Ritmeester Wandelclub behaalde in Rhenen een ere-prijs, een wissel beker die door de Burgemeester van Rhenen werd uitgereikt. Bovendien ont ving de leider de heer Breekveldt een aardige attentie in de vorm van een verzilverd bestek. Zaterdag vindt een sportontmoeting plaats tussen Veenendaal en Beverwijk. Om twee uur treden de veteranen van de voetbalvereniging „Veenendaal" aan tegen de veteranen van Beverwijk. Om half vier is er de grote wedstrijd tussen Veenendaal I en Beverwijk I (2e klasser KNVB). Om zes uur ver zamelen spelers en besturen zich om de gezellig ingerichte koffietafel, in het NVV-gebouw aan de Tuinstraat. In de avonduren is er een gezellig bal. Ds C. A. Snoep 75 jaar Ds. C. A. Snoep te Haren by Gronin gen, emeritus predikant van de Neder landse Hervormde Kerk, hoopt vrydag 29 mei a.s. vyfenzeventig jaar te worden. Ds. Snoep werd op 29 mei 1889 in de hervormde pastorie van Linschoten in Utrecht geboren. Hij bezocht eerst het gemeentelijk gymnasium te Doetinchem en studeerde daarna nog theologie aan de rijks uni versiteit te Utrecht. Nadat de heer Snoep in 1915 door het provinciaal kerkbestuur van Overijssel was toegelaten tot de vangeliebediening in de Nederlandse Hervormde Kerk en hij eerst enige tijd te Nieuwe Pekela werkzaam was ge weest als hulpprediker werd hij op 25 maart 1917 door zijn vader, wijlen ds. P. Snoep, toen nog predikant te Eist bij Amerongen*), bevestigd als predikant van de hervormde gemeente van Urk. Daarna diende de jubilaris verder nog de hervormde gemeente van Giethoorn 1919 tot 1926; Vierhuizen en Zoutkamp in de classis Winsum 1926 tot 1929; Kantens in de classis Winsum 1929 tot 1935; Ul- rum 1935 tot 1947 en op 16 maart 1947 werd hij door zijn broer, wijlen ds. Joh. Snoep, toen nog predikant te Veenwou- den, bevestigd als predikant van de her vormde gemeente van Nieuwwolda in de classis Winschoten. Deze zijn zesde en laatste gemeente diende ds. Snoep tot 1 mei 1955, toen hem na ruim achtendertig volbrachte dienstjaren op bijna zesenzes tig jarige leeftijd emeritaat werd ver leend. Na zijn emeritaat verstigde ds. Snoep zich eerst metterwoon te Willems oord, waar hij tot februari 1960 nog bijna vijf jaar bijstand in het pastoraat heeft verleend. Naderhand verhuisde hij van Willemsoord naar Haren bij Gronin gen Ds Snoep was o.a. lid van het classi caal bestuur van Kampen; eerst lid en naderhand pracses van het classicaal be stuur van Winsum en praeses van het classicaal bestuur van Winschoten. Na de invoering van de nieuwe kerkorde van de Nederlandse Hervormde Kerk op 1 mei 1951 was ds. Snoep ook nog enige jaren praeses van het breed moderamen van de classicale vergadering van Win schoten. Te Nieuwwolda was hij verder ook nog enige jaren praetor van de ring Midwolda. Wijlen ds. P. Snoep diende de herv. gemeente van Eist van 1912 tot om streeks 1919 of 1920. Afscheid ds A. Stekelenburg (Vervolg van pag. 1). Ik moet daar een ernstige waarschu wing tegen laten horen: Wij mogen nooit op mensenwerk bouwen. Als al de vruchten na het vertrek van de do minee verloren zouden gaan kon het wel eens zuiverend werken want dan was het slechts mensenwerk. Wat God eenmaal begonnen is zal hij voleindigen Hadden wij een goede betrekking met de predikant? Hoofdzaak is dat wij een goede betrekking met Christus hebben aldus ds Stekelenburg. De vrees dat het werk nu, na ons vertrek plotseling tenietgedaan zou worden i^ ongegrond, want God werkt door want „Ik ben met U" zegt de Heere. Hij blijft dezelfde. Hij waakt over zijn gemeente. Hij zorgt voor het zaaien, maar eveneens voor het binnenhalen van de oogst. De geschiedenis van de gemeente te Eist leert ons dat er donkere tij den waren, waarin alles verloren scheen. Toen riep God mannen, die de geringe krachten mochten sa menbundelen. Al is de onverschil ligheid in dit dorp, evenals overal elders, groot er mochten toch veel goede dingen gebeuren, waarbij ik o.a. denk aan de restauratie van de kerk aldus ds Stekelenburg. Ook in de vacaturetijd zal God de gemeente van Eist niet verlaten. Tot de oudere gemeenteleden en de zieken, die via een bandrecorder de predikatie later zullen beluisteren sprak ds Ste kelenburg hartelijke woorden van troost. Al zult U mijn stem niet meer horen, klem U maar vast aan Gods Woord: Ik ben met U. Ik had in Eist meer willen doen o.a. voer het jeugdwerk aldus de scheiden de predikant, maar er ontbrak veel tijd. Achteraf bezien was de periode van 4V2 jaar snel om, het was maar een kor te spannende tijd. Wij mogen echter geloven dat er vruchten werden gevon den. Wij hebben slechts gezaaid, het is een Ander die maait. Met de gewichtige vraag: Zullen we straks als tarwe wor den bijeenvergaard in Gods schuren of als kaf in buskens worden gebonden en verbrand? besloot ds Stekelenburg zijn met grote aandacht gevolgde afscheids preek. Hierna richtte ds Stekelenburg zich tot de Wethouder Griffioen, die het ge meentebestuur van Rhenen vertegen woordigde. Misschien hebt U op deze warme zondagmiddag Uw siësta moe ten verzuimen, maar ik dank U voor Uw komst. Er was veel contact op schoolgebied en dat contact was altijd even prettig zei ds Stekelenburg. Alleen kwam er pas geleden een schaduw als een onweersbui over die goede betrek kingen. De zaak zou tot volkomen klaar heid zijn gekomen als ik niet was ge bonden aan mijn ambtsgeheim. Wij hebben evenwel een brandschoon ge weten volgens ds Stekelenburg. Het Hoofd der School vertrekt ook uit Eist, echter niet om deze reden. Wij hopen dat de wolken spoedig mogen over drijven en wilt U mijn groeten over brengen aan de Burgemeester van deze gemeente. Tot de afgevaardigden van de Geref. Gemeente de heren Kievit en v. d. Brink sprak ds Stekelenburg hartelijke woor den, waarin hij erop wees dat er op schoolgebied al een ware oecumene tot stand kwam. Het schoolbestuur werd dank gebracht voor de prettige samenwerking. Echter voor myn komst naar Eist was ds v. d. Peut al de grondlegger geweest voor de stichting van de Christelijke school en hiervoor zeg ik deze predikant nog dank. De Chr. kleuterschool is mo menteel zeer goed bezet. De heer Boe- ve, hoofd der school gaat ook ver trekken. Ik wens hem Gods zegen toe. Tot zijn a.s. bevestiger ds A. Vroeg indewey sprak de scheidende predikant warme woorden vanwege de goede sa menwerking in het Breed Moderamen van de classis Doorn. De a.s. consulent ds Breugem werd door ds Stekelen burg bij de gemeente ingeleid. Woorden van dank werden voorts gericht tot de koster, de heer Kroesbergen en de or- ganiste mevr. van Viegen. Tot slot richtte de scheidende predi kant zich met een persoonlijk woord tot de jeugd, de gemeente en de kerke raad. Hierna werd ds Stekelenburg toege sproken door Wethouder Griffioen, die gewaagde van een vruchtbare samen werking, al hebt U het mij nu moeilijk gemaakt. Ik kan slechts zeggen dat ik weet hoe de kaarten liggen in de door U bedoelde kwestie en U geen onwil hebt getoond. Ik wens U Gods onmis bare zegen toe op Uw werk te Lex mond aldus de heer Griffioen. Ds Vroegindewey als praeses van de classis verklaarde dat Eist haar predi- LEDENVERGADERING GROENE KRUIS Vrijdag 5 juni a.s. houdt de Ver. het Groene Kruis haar jaarlykse ledenverga dering. Het bestuur roept de leden op deze vergadering, welke om half negen des avonds in het wijkgebouw Van Ree- deweg 1 aanvangt, bij te wonen. De agenda vermeldt: financieel over- zich en bestuursverkiezing. Het comité tot oprichting van een Dorpshuis te Ederveen zal op zaterdag 13 juni a.s. weer een teenagershow or ganiseren, ditmaal op het sportterrein aan de Schras. Jeugdbandjes uit de omgeving zullen hun beste beentje voorzetten om de teenershow tot een succes te maken. Behalve de plaatselijke band The Blue Sharks zullen bandjes uit Ede en Renkum optreden. Het comité wil nog meer aktiviteiten ontwikkelen, o.a. staat een grote voet balwedstrijd op het programma. De plannen hiervoor zijn nog niet geheel uitgewerkt. Zoals bekend dient het comité over een bedrag van 15 mille te beschikken, eer men tot realisering van de plannen kan overgaan. Een derde van dit be drag heeft men reeds bijeen, verzameld na verschillende evenementen, zoals een winkelbeurs, modeshow, teenershow, verloting enz. Het onbrekende bedrag hoopt men in enkele seizoenen bijeen te kunnen bren gen, zodat Ederveen in de toekomst een eigen Dorpshuis zal bezitten. terrein. Hij is daar werkzaam geweest tot omstreeks 1921. Daarna was de jubi laris tot 1935 nog ongeveer twaalf jaar docent aan de omstreeks 1923 opgerichte theologische opleidingsschool te Karoeni op Soemba. Na zijn terugkeer in Neder land diende ds. Krijger nog enige jaren de Gereformeerde Kerk van Amsterdam Zuid en die van Nieuwer Amstel-Noord als ouderling en in de jaren 1939/1940 maakte hij als secundis-lid deel uit van de generale synode (van de Gereformeer de Kerken in Nederland) van Sneek. Na de oorlog keerde ds. Krijger nog maals naar Soemba terug en is hy daar van 1946 tot 1949 nogmaals ruim drie jaar verbonden geweest als docent aan de theologische opleidingsschool te Ka roeni. Hij maakte daar toen de laatste fase mee van het vooroorlogse zendings werk, nl. de zelfstandigwording van de christelijke kerk op Soemba. Na zijn te rugkeer in Nederland diende ds. Kryger nog enige jaren de Gereformeerde Kerk van Amsterdam Centrum als ouderling en van eind 1952 tot begin 1954 nog ruim een jaar die van Weesp als hulp prediker en heeft hij daar in die periode het ambtswerk waargenomen voor ds. R. Groeneboer, toen deze als legerpredikant in militaire dienst was. Van zijn hand verscheen indertijd een Maleis Handboek voor de christelijke ethiek en in 1948 erkende de Regering zijn verdiensten met hem te benoemen tot officier in de orde van Oranje Nas sau. Ds L. P. Krijger tachtig jaar Ds. L. P. Kryger te Zeist, emeritus predikant van <le Gereformeerde Kerken in Nederland en oud-docent aan de theo logische opleidingsschool te Karoeni op Soemba in Indonesië, hoopt zaterdag 30 mei a.s. de leeftyd van de zeer sterken te bereiken. Ds. Krijger werd op 30 mei 1884 uit een rijks ambtenaarsgezin te Ede gebo ren. Hij bezocht eerst het stedelyk gym nasium te Dordrecht en studeerde daar na nog aan de Vrije Universiteit te Am sterdam, waar hij in 1908 zijn kandi daatsexamen theologie aflegde. Nadat de heer Krijger kort daarna na prae- paratoir examen door de classis Zwolle was beroepbaar verklaard in de Gere formeerde Kerken in Nederland werd hij op 13 december van datzelfde jaar (1908) door wijlen ds. J. Hania, toen nog predikant te Steenwijk, bevestigd als predikant van de Gereformeerde Kerk van Oldemarkt. Ongeveer twee jaar la ter werd de jubilaris door de Gerefor meerde Kerk van Groningen beroepen als predikant voor de missionaire arbeid op Soemba in het voormalige Nederlands Oost Indië. Na eerst nog ongeveer twee jaar te Rotterdam en te Leiden te heb ben gestudeerd vertrok ds. Krijger in 1912 als eerste missionair predikant voor West Soemba naar het zendings- DVSA kampioen (Vervolg van pag. 1). Reeds meer dan 30 jaar wordt er te Amerongen gevoetbald. Oorspronkelijk als afdeling van de Sportvereniging Amerongen. De club heette toen „Ame rongen". In die tijd waren namen als Henzen, J. de Haas, A. van Soest en la ter Veenhof, de Kroon, v. d. Berg en an deren bekende namen voor de plaatse lijke voetballiefhebbers. Dit duurde zo tot 1940 in welk jaar de club ter ziele ging. Eerst in 1945 kwam er weer wat activiteit op het voetbalfront. Direct na de bevrijding werd de voetbalclub NSVA opgericht (Nieuwe Sportvereniging Amerongen). De officiële oprichting van DVSA vond plaats op 27 juli 1945. 'Sinds die tijd is de club blyven bestaan. Er wa ren echter grote moeilijkheden, voorna melijk door het ontbreken van een rede lijk terrein. Er moest gevoetbald wor den aan de Koenestraat op een terrein dat zo helde, dat met een lichte trap de bal van het ene einde naar het andere rolde. Het veld bestond overigens meer uit stof dan uit gras. Het gemeentebe stuur kreeg eindelijk de mogelijkheid tot het aanleggen van een sportveld. Het terrein aan de Burgeal, dat op 1 november 1958 officieel in gebruk werd genomen is nog steeds een prachtig veld, hoewel het voor DVSA eigenlijk al veel te klein is. Door de uitbreiding van het aantal elf tallen zou er nodig een nieuw speelveld bij moeten komen. Van stonde af aan ging het met DVSA ook beter. In 1962 werd een trainer aangesteld, de heer A. den Hartog. Dank zy zijn onvermoeide werk met de jongens kon het gebeuren, dat op 12 mei 1963 DVSA kampioen werd in de 2e klasse afd. Utrecht en daardoor promoveerde naar de le klasse. Ruim 30 jaar had het geduurd voor dit succes werd bereikt. Maar de spirit bleef. De teamgeest werd steeds beter. Technisch en mentaal kwam het elftal omhoog. Dit laatste sei zoen heeft men in de le klasse laten zien dat er in Amerongen gevoetbald kan worden. Na enkele wedstryden reeds kwam het elftal in de kopgroep. Als ernstige concurrent bleef Voorwaarts, Utrecht DVSA op de voet volgen. Ten slotte was er nog 1 puntje nodig om het kampioenschap te behalen. Voor de spe lers: G. Blankestijn, A. van Viegen, R. van de Water, G. van Dijk, G. Breescho- ten, D. van Soest, E. van Viegen, J. van Esterik, C. van Ommeren, J. Buis en H. van Dijk, is deze avond het verdiende loon geworden voor een lange tijd zwoe gen, trainen, vechten om de overwinning. Het bestuur van DVSA bestaande uit de heren J. Keiman, voorzitter, A. Brinkman, secretaris en P. H. v. Mal- sen, penningmeester heeft gedaan wat het kon om de spelers de nodige steun te geven. Ook de elftalcommissie ver dient in deze een extra vermelding. De woorden Door Vriendschap Sterk, staan in het blazoen van de vereniging. Dit zijn geen holle woorden, maar zij zijn waar gemaakt. van elke in Nederland verschijnende courant staan tot Ww beschikking. Wij het plaatsen van Uw advertenties zonder prijsverhoging in bladen door GEHEEL NEDERLAND. Parallelweg 10 - Tel. 2022 (2 lijnen) - Veenendaal

De Vallei | 1964 | | pagina 6