Sportclub llli en en kampioen door 3-1 overwinning op S.V.M.M. (Maarn) G.V.V.V. - met vele invallers - verloor van Kozakken Boys O V g II C Ki SVH© I Hf ARAM ARAM Sportclub Rhenen begon in 1949 met zaterdagvoetbal SKF-JUNIOREN ONGESLAGEN KAMPIOEN VAN G.U.K.B. Zenuwen speelden Sportclub in eerste helft parten RHENEN V. A. B. KIRPESTEIN CITY-MOTORS-EDE DE GROTE OPSTAND TWEEDE BLAD „DE VALLEI" DINSDAG 9 JUNI 1964 Nr. 46 Een gelijk spel was voor Sportclub Rhenen voldoende om kampioen te worden, toen men zaterdagmiddag met een bus vol sup porters velen waren ook op eigen gelegenheid gegaan naar Maarn trok, om daar de strijd, we mogen wel zeggen de zo be langrijke strijd aan te binden met SVMM aldaar. Het werd een spannende strijd in deze wedstrijd, die sportclub Rhenen het kampioenschap in de derde klasse van de afdeling Utrecht in het zaterdagvoetbal zou brengen. Doch dat wist men zaterdag middag toen Sportclub de aftrap nam nog niet, want er kwam meteen al een hevig offensief op het doel der Rhenenaren. Dit of fensief werd echter doorstaan, keeper de Jong trapte uit en even later stond Palm buitenspel. Er volgde wat heen en weer getrap dat resulteerde in een corner op het Sportclub doel, doch doelman de Jong was op zijn post en wist de bal te vangen. Vcenendaal verloor van gasten uit Beverwijk Zaterdag had een sportuitwisseling plaats tussen de voetbalclubs Veenen- daal en Beverwijk. Het eerste elftal van de geel-blauwen verloor met 5-2 van de westelijke 2e klasse kampioen. Voor de rust was het een aardige ont moeting al drukte het lome weer het tempo. Veenendaal nam in deze periode een 2-1 voorsprong. Beide doelpunten kwa men van de voet van Hennie van Leeu wen. Na rust verplaatsten de gasten het spel en verschenen keer op keer voor doelman Jacobs. In korte tijd was de achterstand omgezet in een 3-2 voor sprong. Doelman Jacobs ging bij deze doel punten niet geheel vrijuit. Op zeker moment gaf hij er plotseling de brui aan en verliet het speelveld. De jonge Er werd na 10 minuten spelen een nieuwe aanval opgezet. Palm werd ge vloerd voor het doel der gastheren en hiervoor werd SVMM een vrije trap toegekend. Toen er een kwartier was gespeeld brak midvoor v. d. Berg door, er volgde een schot en de bal bleef liggen in het zand. Wat later ontstond er een paniek voor het doel van Sport club, waaruit een vrije trap die door keeper De Jong goed werd gestopt. Dat deze wedstrijd voor de Rhene naren erg belangrijk was kon men wel zien aan de zenuwen die de spelers parten speelden en zo kon het voor komen dat de backs nog al eens een bal misten. Toen Sportclub opnieuw een aanval opbouwde werd Palm voor het doel der gastheren ten val gebracht. De rechts back van SVMM viel over Palm heen en schopte daarbij de eigen doelman tegen het hoofd. De keeper werd hierbij geblesseerd, doch kon toch nog weer worden opgelapt. Het spel ging verder met vele aanval len van Sportclub. Er kwamen verschil lende schoten van Palm, maar deze had den geen succes evenmin als van v. d. Berg die tweemaal hoog over het doel schopte. Na 40 minuten spelen brak de mid denvoor van SVMM door. Deze gaf de bal door aan zijn rechtsbuiten. Doel man de Jong kwam uit zijn goal en toen hij een moment niet op zijn plaats was wist de middenvoor van de gast heren hem met een kopbal uit een wir war van spelers te verrassen, 1-0 voor SVMM dus. Nadat er nog een paar hoekschoppen waren genomen brak de rust aan. VEENENDAAL De tweede helft zette in met aanval len van de Rhenenaren en een kopbal van middenvoor v. d. Berg ging over. Linksbuiten Baumer liep evenals Palm diverse malen in de buitenspelval. SVMM begon weer op te rukken, maar de aanvallen werden door de achter hoede veel beter verwerkt dan vóór de rust. Een hoekschop werd door Op perman achter geschoten. Door goed samenspel op het middenveld wist van de Berg na 10 minuten door te breken en de gelijkmaker voor Sportclub was er. Even later werd goed samengespeeld over de rechtervleugel. Deze aanval werd afgewerkt met een schot van Palm, doch de bal ging over. Nu kwam er een periode met een hele serie out- trappen van SVMM. Kort daarop werd rechtsbuiten v. d. Pol vastgehouden het geen een vrije trap opleverde. Er werd nu weer wat heen en weer getrapt en na 20 minuten spelen kwam er een mooie voorzet over rechts, een kopbal van Palm en de Rhenenaren leidden met 2-1. Enthousiasme onder de Sport club supporters natuurlijk! Ook voor het Sportclub doel ontstond nog wel eens een benarde situatie, maar met verre passes wist men de voorhoe de aan het werk te houden. Aan het spelbeeld was te zien dat Sportclub er na de rust veel beter in zat ook hadden de gastheren wat min der uithoudingsvermogen. Vijf minuten voor het einde wist rechtsbinnen Opper man een tweetal tegenstanders te pas seren en van kortbij scoorde hij het derde doelpunt. Er was een laaiend enthousiasme on der spelers, bestuur (getooid met blauw witte hoge hoeden) en supporters zo werd deze competitie afgesloten met 86 doelpunten vóór en 14 doelpunten tegen Sportclub. Direct na het eindsignaal werden bloemen aangeboden aan aanvoerder Baars van de Voetbalvereniging SVMM uit Maarn en RUBO uit Driebergen. keeper Hans de Bruin uit het derde elftal kwam hem vervangen. Ook deze I reserve-doelman kon niet verhinderen I dat Beverwijk de score opvoerde en I uiteindelijk met 5-2 won. De veteranen van Veenendaal en Be- I verwijk speelden een voorwedstrijd. Ook hier toonden de gasten zich stuk- i ken sterker en versloegen de Veenen- daalse oudjes met 7-1. Ondanks beide nederlagen was het feest er niet minder om. In het NVV gebouw aan de Tuinstraat werd een ge zellig diner aangericht en later op de 1 avond werden zowel Veenendaalse als Beverwijkse benen over de vloer be wogen voor een daverend bal. Het elftal van Sportclub Rhenen dat j.l. zaterdag de kampioenstitel be haalde. Staande v.l.n.r.; W. Opperman, K. v. d. Pol, M. Baumer, K. v. d. Berg, H. Baars, H. Palm, P. de Jong. Knielend v.l.n.r. J. Baars, G. Bud ding, J. Spies, J. Stomp- herst, G. Opperman. GVVV speelde zaterdag haa,r laatste competitiewedstrijd tegen Kozakken Boys uit Werkendam en moest een 3-0 ne derlaag incasseren. Door allerlei oorzaken moest GVVV met niet minder dan vier invallers aantreden, zodat de kwaliteit van het team danig was verzwakt. Tegen de volledige ploeg uit Werkendam had DIT GVVV geen enkel verweer. Het elftal was op vele plaatsen gewijzigd. Op het appel ontbraken Ge.rard Hoedeman (geschorst), v. d. Kraats, Leppers en van Maanen geblesseerd. Hierdoor stonden de invallers A. van Hunnik, G. Veenendaal, H. Diteweg en D. v. Limburg op gesteld, terwijl de jeugdige doelman Van Dyk weer tussen de palen stond. De invallers deden uiteraard geweldig hun best, maar konden het praedicaat tweede klassers niet bereiken. Het elftal van GVVV betrad dus behoorlijk gehavend het veld. Merino's kon militair elftal niet weerstaan. 0-4 Het elftal van Merino's kon het zater dagmiddag niet bolwerken tegen het militaire elftal uit Arnhem en verloor met 0-4. Het militaire team speelde een vlot partijtje, fris van de lever. Vooral de Ajaxied Schipper bleek een handige voetballer. Bij de rust hadden de militairen reeds tweemaal doel getroffen, waarbij echter de Merino-back Pleyler een handje had geholpen door de bal in eigen doel te plaatsen. Ook in de tweede helft domineerde het Landmachtelftal over alle linies en voerde de score tot 4-0 op. Het laatste doelpunt ontstond na een strafschop, die heel slim door de Ajax-speler Schip per werd genomen. Bij Merino's viel het goede spel van de jonge spil Van Kruistum op. De wedstrijd werd zeer goed geleid door de Veenendaalse scheidsrechter Rebergen. APPLAUS Nadat J. v. d. Bovenkamp al eens gepoogd had door te stoten, maar geen steun ontving van zijn medespelers kwamen de Brabanders met hun aan vallen. De blonde linksbinnen v. d. Heuvel (ex-international) stichtte ge vaar voor de veste van de 16-jarige keeper Van Dijk, die evenwel met man nenmoed zijn doel verdedigde. Her haaldelijk klonk het applaus op als Van Dijk weer eens een kogel van mid voor Visser of de binnenspelers Maas en v. d. Heuvel uit zijn doel had ge doken. Toch werd hij na een kwartier door de listige v. d. Heuvel gepasseerd, maar de beste speler bij GVVV, rechtshalf M. v. d. Bovenkamp wist de bal nog tot hoekschop te verwerken. Kozakken j Boys rook een doelpunt. Toch duurde het tot vijf minuten voor rust voor de openingsgoal werd gescoord. Nadat Visser al eens tegen de lat had gekogeld j kreeg linksbinnen v. d. Heuvel in de 40ste minuut de bal vrij, sprintte v. d. Bovenkamp voorbij en legde aan voor een krachtige schuiver, die voor de moedig duikende keeper Van Dijk be slist onhoudbaar was, 0-1. Sportclub Rhenen duel leerde hevig voor haar kampioenschap. Na rust Ook na rust was de ploeg uit Wer kendam toonaangevend. Het wat ver warde spel van de GWV'ers leverde geen suces op. Alleen J. v. d. Boven kamp wilde nog wel eens een poging wagen om doelman Schaddellee te ver schalken, maar deze individuele acties sorteerden weinig effect. In de 12de minuut trok Kozakken Boys de stand naar 0-2 toen v. d. Heuvel tussen twee v. d. Bovenkamps doorglipte en de bal listig in het doel deponeerde. GWV wilde er toen nog wat aan doen. Scholts kwam vinnig doorgelopen, maar de stoere Werkendammers ston den geen doelpunt toe. Aan de andere kant ondernam Kozakken Boys een vlotte aanval over de rechtervleugel. Middenvoor Visser wipte de bal om hoog, waardoor het leer tegen de lat vloog. De terugspringende bal werd toen door dezelfde Visser laconiek in de juiste richting geretourneerd en het stond 0-3. Enkele schuchtere pogingen van J. Bovenkamp c.s. waren niet ver rassend genoeg om doelman Schaddel lee te kunnen verontrusten. Met een schot, van de jonge midvoor Van Hun- nik, precies in de handen van de Bra bantse doelman had GVVV haar kruit wel verschoten. Dit was dus de laatste competitie wedstrijd van de blauwwitten en tevens de laatste wedstrijd op het Buurtlaan- terrein want in 't volgend seizoen hoopt men het Sportpark te gaan bespelen. Postduivennnieuws De Eerste Veenendaalse Postduiven vereniging „De Luchtreiziger" te Vee nendaal heeft deelgenomen aan de wed vlucht vanaf St. Chislain Hornu, 213 km. De duiven werden losgelaten om 10.15 uur. De eerste werd geklokt om 15.24 uur door de heer H. v. Kooten. De verdere uitslag is: H. v. Kooten 1, 12; B. H. C. Schuur man 2, 15, 29; A. v. d. Bovenkamp 3, 13; H. de Vos 4, 26, 33; W. J. v. Dam 5; G. J. Bovenschen 6, 11, 17, 31; H. Zwijnen 7; R. J. v. Kooten 8, 9, 25; F. Spies 10. 22; G. Fasse 14, 16, 21, 28; J. A. v. Eden 18, 27; J. v. d. Sluis 19; H. Beyk 20, 24; C. Heikamp 23; W. Slot boom 30, 32; C. Methorst 34. VETERANENTOERNOOI In het kader van het Veteranenvoet- baltoernooi werden vorige week weer een viertal wedstrijden gespeeld. Op het terrein van NSVS traden maandag de elftallen van DOVO en Frisia aan. Het werd een gedecideerde 4-0 over winning voor de DOVO mannen. De tweede wedstrijd ging tussen NSVS en SKF. Hoewel de Neveda- ploeg voor rust een 2-0 voorsprong be zat, zag SKF kans om in de tweede speelhelft deze stand geheel te nivel leren, zodat het einde kwam met een 2-2 gelijk spel. Vrijdagavond speelden GVW en VSW op het terrein aan de Buurtlaan. De veteranen van GVVV hadden meer routine en behaalden een grote 6-0 overwinning. De tweede wedstrijd tus sen Boxal en Frisia leverde een 1-0 zege op voor de mannen van de Rozen straat. (66) „Uit elkaar, vechtjassen!" snauwt de voorste der burgers en dreigend richt hij zijn lans op de matroos, die Aram tracht weg te sleuren. „Dit zijn matrozen van het vrachtschip, dat in de haven ligt," hijgt Aram. „Een schip met een ruim vol graan, burger! Het graan van Avidis, de graankoper „Je liegt!" snauwt de man met de lans. „Die schurk Avidis heeft zijn graanschuren in brand gestoken!" „Jawel", antwoordt Aram, „maar alleen om jullie te misleiden! Het graan had hij voor hij de brand aanstak reeds aan boord van het vrachtschip laten brengen!" „Ik geloof, dat hij de waarheid spreekt", zegt een der burgers. „Herkennen jullie hem niet? Dat is de man, die van Avidis het graan uit de ge broken kar opkocht en het aan onze vrouwen uit deelde enkele dagen geleden!" „Pas op, daar neemt een matroos de benen!" schreeuwt plotseling een ander en voor Aram en de anderen van hun ver rassing bekomen zijn, snelt de man de vluchteling na, die reeds in de donkere stegen verdwenen is. (wordt vervolgd) WATERPOLO VZC dames hadden goede start Ook de damesafdeling van VZC ving dit competitieseizoen zeer goed aan. Met een klinkende 4-2 overwinning in eigen huis tegen het toch altijd goed voor de dag komend ZEW uit Ermelo kan men dit jaar het seizoen met ver trouwen tegemoet zien. Aan de sterke Coby van de Bosch heeft VZC een speelster van formaat, waarvan veel wordt verwacht. Onge twijfeld zal dit meisje in de toekomst meer van zich laten horen. Ook de meisjes-adspiranten, dit jaar voor het eerst in competitieverband uitkomend, konden hun eerste wedstrijd met een 4-1 overwinning afsluiten. Dit zeer jonge team, waarvan diverse speel sters de afgelopen winter waren onder gebracht bij de zwemtraining van Jan Stender, kan nog voor verschillende verrassingen zorgen, mits er zuinig met deze krachten wordt omgesprongen. Ditmaal werden de meisjes van Woel waters uit Harderwijk het kind van de rekening. De reserve heren konden niet tot een sukses komen. Tegen het sterke en ge routineerde AZPC 5 uit Amersfoort moesten zij met 1-4 het onderspit del ven. In v.roeger jaren had de jeugd in Rhenen wat meer gelegenheid om te voet hallen dan tegenwoordig en zo waren er omstreeks 1949 nog een aantal jongens die gingen voetballen op het zogenaamde Hollandia veldje, de ouderen onder de lezers ongetwijfeld nog wel bekend. Een van degenen die hier nog wel eens stond te kijken en die zich voor het voetbal interesseerde was de heer H. Rijkscn, Bos- landweg 18. Onder de jongens die daar voetbalden waren er een aantal die in Wageningcn schoolgingcn op de IIBS. De heer Rijksen floot daar eens een keer een wedstrijd en hij kreeg het vertrouwen van deze jongens, want er kwamen vragen of het niet mogelijk was in clubverband op zaterdagmiddag te gaan voet ballen. N De heer Rijksen voelde daar wel wat voor en er werd onder meer contact op genomen met de heer Van Dam, het toen malige hoofd van de School met de Bijbel aan de Achterbergseweg. Zo werd na diverse besprekingen op september 1949 Sportclub Rhenen opge- P.V. „De zaterdagvliegers" De leden van de p.v. „De Zaterdagvlie gers" waren op 30 mei jl. in concours met 210 duiven vanaf Neufvilles. De eerste duif meldde zich cm 12.26 uur bij de heer W. Davelaar en haalde een snelheid van 1115.43 m per minuut. De rest van de uitslag was: W. Davelaar 1, 12, 25; G. Ariessen 2, 11, 21; C. J. Stuivenberg 3, 4, 5. 6, 8, 19; D. v. Ginkel 7, 15, 29; W. v. d. Haar 9, 33; M. v. Stempvoort 10. 20; J. v. Ojik 13, 16; G. v. Rotterdam 14; Gebr. Gijsbertsen 17, 24, 26, 28. 34, 36. 42, 43; P. Vink 18; Jac. v. Kooten 22; H. v. Ginkel 23, 31; J. D. Heikamp 27; F. Weertman 30; G. Met horst 32, 35. richt. Nooit zal de heer Rijksen deze da-, turn vergeten, want hij is inmiddels ge trouwd en heeft twee kinderen, maar de 20ste september 1949 was de dag van zijn verloving en tevens de dag waarop zijn verloofde (nu zijn vrouw) jarig was. Men kan eigenlijk wel zeggen dat de heer Rijksen de motor van Sportclub Rhenen is geweest en voor een groot deel nog is, want het eerste jaar dat de ver eniging bestond bekleedde hij het voorzit terschap en nu is hij toch ook al weer bijna veertien jaar secretaris, wat toch wel een heel lange tijd is. Voorzitter is momenteel de heer J. Ph. Smit. Sportclub Rhenen kan op het ogenblik een drietal seniorenelftallen en één juni orenelftal in het veld brengen. Het eerste elftal is al eens meer kam pioen geweest en wel in het seizoen 1952- 1953 en in het seizoen 1953-1954, al weer tien jaar geleden. Henk Baars, die nu aanvoerder is was de enige van het huidige elftal die toen meespeelde en die ook nu weer zijn beste krachten gaf om dit kampioenschap te bereiken. Als aardigheid kan nog worden ver meld, dat deze vereniging in 1952 in Rhe nen de voetbalwedstrijd DOS-THEOLE organiseerde. Door dit kampioenschap komt Sport club Rhenen nu automatisch in de twee de klasse van de afdeling Utrecht en we spreken de hoop uit dat de Rhenenaren zich in de komende competitie daar op hun plaats zullen voelen en er behoorlijke resutaten zullen behalen. We zouden wil len zeggen: „Op naar het volgende kam pioenschap!" KORFBAL Zaterdag 6 juni was de grote en beslissende dag voor deze junioren aangebroken. Met drie punten voorsprong op nummer twee Olympia en 6 punten op nummer 3 Altius, was, met nog drie wedstrijden voor de boeg, deze misschien de beslissende. Immers bij een gunstige uitslag voor SKF waren zij onbereikbaar geworden. Met drie busjes en vier auto's werd de reis aangevangen en om ca. 4.15 uur floot de scheids rechter voor de eerste maal. Na enig terrein verkennen van beide kanten werd het tempo door SKF wat opgevoerd en reeds na 7 minuten liep D. Lodder zich mooi vrij en het was 1-0. Na 5 minuten kreeg J. Voorthuizen de bal goed aangegeven en men kon van vak gaan verwisselen met de stand 2-0. Olym pia liet echter zien, dat ze niet van plan waren om de puntjes cadeau te geven. Ook hier kwam in de 20e minuut een goe de aanval, die keurig werd afgewerkt en het was 2-1. Even moest SKF dit ver werken, maar het was W. de Jong die weer afstand bracht,, door een beheerst doelpunt 3-1. Nu kwam het derde vak aan bod, het duurde hier wat langer en het ging wat stroever, maar hier werd aan beide kanten een doelpunt gemaakt van SKF zijde door B. v. d. Pol, waarna de eerste opstelling weer aan bod kwam. Maar wat hier ook gedaan werd voor rust werd niet meer de korf doorboord en de stand was 4-2. Na rust liep dit vak ineens wel en na 10 minuten was de stand weer door D. Lodder en J. Voorthuizen gebracht op 6-2. Nu week de spanning iets ook van de toeschouwers en men dacht er al aan om bloemen te halen en de spandoeken te ontrollen. Maar weer dacht Olympia er anders over want voor het tweede vak gevaarlijk kon worden maakte zij korte metten, met de vorige aanval en de stand was 6-4. Nu was inderdaad alles mogelijk en men deed het onmogelijke. Drie strafwor- pen, 2 voor Olympia en 1 voor SKF wer den gemist en onder ondragelijke spanning verliepen de laatste minuten maar geluk kig voor SKF zonder doelpunten en zo waren zij ongeslagen kampioen. Voorwaar een mooi resultaat van veel trainen en kameraadschap om in twee achtereenvol gende zaterdagen ongeslagen 2e voor het landskampioenschap te worden, en kam pioen van de afdeling. Na bloemen te hebben ontvangen van het bestuur, alsook namens de SKF per- soneelsver. en van de aanvoerder van Olympia reden allen zingend huiswaarts na het nemen van vele foto's. Dat vele Veenendalers bij het binnen rijden hoorden dat SKF kampioen was geworden laat zich denken. SDV WANDELDE AVONDVIERDAAGSE Evenals de voorgaande jaren heeft de Wandelsportverenigng Sterk door Vriend schap te Rhenen ook dit jaar weer aan de Avondvierdaagse deelgenomen. Deze was georganiseerd door De Jonge Zwer vers te Wagcningen, maar SDV heeft hiervan drie avonden in Rhenen gewan deld en alleen de slotavond in Wageningen. Van de zijde van de bevolking was de belangstelling dit jaar groter dan de voor gaande jaren, hetgeen wel bleek uit het feit dat vele mensen de wandelaars iedere avond weer langs de route ston den op te wachten. Zaterdagmiddag vond de feestelijke slotwandeling plaats. Voorafgegaan door de muziekvereniging „Oefening Baart Kunst" en voorzien van de nodige bloe metjes zetten de wandelaars de laatste kilometers in. Zowel OBK als SDV mochten zich bij deze slotwandeling in een enorme publie ke belangstelling verheugen. Dat de leden van SDV zeer aktief aan de wandelsport meedoen, is overduidelijk wanneer we weten dat de senioren a.s. zaterdag in Arnhem aan een wandeltocht gaan deelnemen en de junioren doen dit in Amerongen. KAMPIOENSELFTAL SPORTCLUB WERD INGEHAALD Het was zaterdagavond feest in de Sportclub gelederen toen het elftal dat door een 3-1 overwinning op SVMM in Maarn het kampioenschap in de derde klasse van de afd. Utrecht zaterdag voetbal had behaald terugkeerde in de Grebbestad. Voorafgegaan door de muziekvereni ging Ons Genoegen met daarachter be stuur en spelers en gevolgd door een bus supporters en andere belangstellen den trok men door Rhenen naar café het Viaduct waar men nog even bijeen- bleef om het kampioenschap te vieren. Ter gelegenheid van dit kampioen schap werd aan de vereniging door een drietal personen een wedstrijdbal aan geboden, terwijl er eveneens een kist sigaren werd geoffreerd. DE DUIVEN VLOGEN De Postduivenvereniging Rhenen en omstreken organiseerde een wedvlucht naar Tergnier over een afstand van 302 km. In concours waren 210 duiven. De snelste duif deed over deze afstand 5 uur en 9 minuten. De uitslagen luiden als volgt: K. v. d. Vooren 2, 4, 6, 10, 11, 22, 30, 32, 37; J. Baars 3, 9, 20, 21; C. Spies 5, 16, 34, 35; G. Hovestad 7, 12, 17, 23; Gebr. Hove- stad 8, 28; B. v. Ingen 13; P. v. Eist 14, 19; T. v. Dorland 15; G. v. Estrik 18; J. Bleijenberg 24, 26, 27, 39, 41, 42; J. Men- ge 25, 31; J. Toonen 29; J. Terschegget 33; O. v. Schoneveld 36; W. Brouwers 38; H. Eibers 40. Aan de wedvlucht naar Corbeil na men in totaal 115 duiven deel. Hier be droeg de afstand 433 km. De uitslagen luiden als volgt: K. v. d. Vooren 1, 2, 3, 5, 11, 12, 20, 21; C. Spies 4; A. v. Vee nendaal 6, 8; P. v. Eist 7, 15, 17; J. Baars 9, 18; G. Hovestad 10, 14, 23; J. Bleijenberg 13, 19; J. Menge 16; E. Boelhouwer 22. Midget-golf wedstrijden ook al op baan te Rhenen Hoewel Midget-Golf voor Rhenen nog een nieuwe sport is zullen er ook op de Grebbeberg al spoedig wedstrijden worden gehouden en wel in het kader van de voorzomerwedstrijden om de Grensland-Beker. Het is namelijk zo, dat gedurende de maanden juni en juli interland Midget- golf-wedstrijden tussen Nederlandse en Duitse clubs uit het grensgebied wor den gehouden. Deze wedstrijden worden georganiseerd door de Midgetgolf- Sportclub Recklinghausen en vinden aan de Duitse kant plaats op de banen te Bocholt, Recklinghausen en Hoog- Elten. Aan de Nederlandse zijde zal onder meer worden gespeeld op de banen Bad-Boekelo, Ouwehands Midgetgolf- park te Rhenen, Midgetgolfbaan Epe e.a. De finale van deze wedstrijden zal worden gehouden op de Elterberg te Hoog-Elten en de prijsuitreiking ge schiedt in het Kurhotel.

De Vallei | 1964 | | pagina 3