kom werken bij Boxal mannelijke en vrouwelijke arbeidskrachten jjeoeg^ VRAAG EN j AANBOD Te koop Aangeboden Gevraagd Te huur Woningruil Diversen ALLE PRIJSKLASSEN W. van Schuppen en Zn. NEDERLANDSCHE GAS MAATSCHAPPIJ N.V. Gasbedrijven te Veenendaal, Rhenen,Eist, Amerongen en Leersum Wat daarover nog te zeggen? Door Krant, radio of televisie zal het U wel duidelijk zijn gewor den hoe een onvoorstelbare grote voorraad gas er in onze vaderlandse bodem is aangeboord. Binnen afzienbare tijd hopen wij met de werkzaamheden aan te vangen om deze goedkope brandstof te kunnen distribueren. Op geen enkele andere wijze zult U dan goedkoper kunnen ko ken, water verwarmen en Uw huis verwarmen, dan met aardgas. Uw, nu in gebruik zijnde gastoestellen moeten aangepast worden aan het gebruik van aardgas, wij bouwen zoveel mogelijk uw oude toestel geheel gratis, voor U om, zodat het geschikt is voor aardgas. Dit zal bijv. gebeuren indien U nog in het bezit bent van een zeer goed, betrekkelijk nieuw toestel of wanneer U zich de bijbetaling op een nieuw toestel niet kunt permitteren. Maar wanneer U in het bezit bent van een wat ouder, nu minder gangbaar of min of meer ver sleten gastoestel, dan geven wij U toch de raad te overwegen of U nu maar niet, met een zeer hoge inruilvergoeding, zoals hieronder nader vermeld, tot de aankoop van een nieuw modern toestel zal besluiten. Bedenk dat een toestel dat, door welke oorzaak dan ook, op het stadsgas niet zo best brandde, ook na de ombouw op aardgas geen prima brandend toestel oplevert. Ook de techniek heeft, vooral in de laatste jaren, niet stil gestaan bij de ontwikkeling van gas- verbruiktoestellen. De modernere toestellen zijn meestal zuiniger in gebruik, bieden meer com fort, geven automatische regeling van de oventemperatuur, hebben meer beveiligingsappara tuur, zijn desgewenst voorzien van een grill-brander enz. enz. De hierboven genoemde inruilvergoeding is voor kook- en baktoestellen de navolgende: 15,per bander +15% van de brutoprijs van het nieuwe toestel. Onder brander wordt ook verstaan de brander(s) in de oven. De centrale aansteekpit van een fornuis, strijkijzerbrander of kleine brander, zoals o.a. bij een 2V2 vlams comfoor, hebben eveneens een inruilwaarde van f 15,- Een 2 vlams comfoor wordt door ons gratis ingeruild voor een nieuw crème standaardcomfoor. U levert bijv. in een 4 vlams fornuis met oveni Hiervoor ontvangt U 5 x 15,75, U koopt een 4 vlams fornuis van bijv. 340, Hierop geniet U een vergoeding van 15%. 51, Totaal 126, U betaald dus voor dit fornuis 340,126,214, In verband met de grote hoeveelheden werk, wanneer eenmaal met de ombouw begonnen is, stellen wij U nü reeds in de gelegenheid, in onze toonkamer aan de Kerkewijk te Veenendaal, met gebruikmaking van de inruilvergoeding een keuze uit de modernste gasapparaten te komen maken. U kunt nu alles nog rustig bekijken. Het door U gekozen apparaat kunt U nü gebruiken met het huidige stadsgas, terwijl op de dag van overgang op aardgas, met een zeer kleine verandering Uw apparaat geschikt is voor aard gas. U ondervindt op deze wijze maar een zeer geringe hinder van de omschakeling op aardgas. Nederlandse Gas Maatschappij N.V. E. J. STRUBBE, directeur. Deze inruilactie geschiedt in samenwerking met de plaatselijk erkende gasinstallateurs en win keliers. Bij Boxal N.V. Aluminium Emballage fabriek te Veenendaal is plaats voor; die in de diverse productieafdelingen mee kunnen werken aan de verdere groei van de onderneming. Voor gehuwde vrouwen kun nen speciale regelingen overwogen worden. De arbeidsvoorwaarden zijn gunstig (b.v. reiskostenvergoeding wordt gegeven; trans port van en naar woonplkatö wordt, indien mogelijk, verzorgd; werkkleding wordt ver strekt), de zaterdag heeft u beschikbaar voor het uitvoeren van uw hobby's, de sfeer is plezierig om in te-werken. Het is een nog jong bedrijf, dat zich echter sterk ontwikkelt, omdat aluminium verpak kingen hoe langer hoe meer worden aange wend voor het verpakken van allerlei produk- ten. Deze ontwikkeling is in esn beginfase en begint hoe langer hoe sterker te worden. Het beste is, dat u eens komt praten op de personeelsafdeling, om de mogelijkheden, die Boxal u biedt, persoonlijk te vernemen. Natuurlijk kunt u zich ook schriftelijk tot ons wenden; BOXAL N.V. ALUMINIUM EMBALLAGE FABRIEK - ROZENSTRAAT 19 - VEENENDAAL - TEL. (08385) 3844 Is fabrikante van alumi nium aerosols (spuitbus sen) en aluminium bussen voor vele doeleinden. Boxal Veenendaal maakt deel uit van de Boxalgroep, die ook fabrieken heeft in Fribourg, Zwitserland en Beaurepalre, Frank rijk. De Nederlandse N.V. onderhoudt nauwe betrekkingen met Thomassen Drijver Blik- embaiiagsfabrieken N.V. te Deventer. 1,50 per advertentie Lm. 10 woorden, elk woord meer li ©ent Te koop Burgers bromfiets. Cuneraweg 261, Achterberg. T koop partij weckflessen. G. Meurs, Weteringsteeg 51, Achterberg. Te koop alle soorten kool- planten ook bloemkool. Kwe kerij Jac. Buitenhuis, Nwe. Veenendaalseweg 200, Rhe- nen. Tel. (08376) 2031. Te koop witte damessandalen en slippers. Italiaanse im port. f 7,95. H. Klijsij, Gort straat 53, Veenendaal. Te koop kinderwagen, half hoog model. Nieuweweg 131, Veenendaal. Te koop trouwjapon als nieuw, maat 36-38. Te bevr. Spoorlaan 13, Veenendaal. Na 18 uur. Solex ter overname. Geheel luxe chroomuitvoering, pri ma banden enz. f 135,—. Nieuweweg 81, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. tweekleurige kinderwagen. Zuiderkade 41, Ede. Sparta-bromfiets. Wie is lief hebber van zeer mooie Spar ta. Kleur zacht groen. Prima banden enz. voor f 175, Wil zonodig goede fiets bij inruilen. Nieuweweg 81, Vee nendaal. Te koop z.g.a.n. VW de luxe, km stand 48.000. Te bevr. Nwe. Veenendaalseweg 234, Rhenen. Uit de hand te koop tegen contante betaling 3 ha hooi- gras. Uiterwaard aan de Rijn, bandijk onder Ingen. Ook in percelen, uiterlijk te maaien 19 juni. Te bevr. J. M. v. Doorn. Pr. Bernhard- laan 52, Veenendaal. Te koop bungalow tent. Te bevr. Schrijverspark 84III, Veenendaal. Te koop weide hooi, luzerne hooi, dijkhooi, gedorsen hooi. Gerritsen Fouragen, Eder- veen. Tel. 298. Te koop 10 mooie schrammen Buurtlaan-Oost 73, V'daal. Te koop DKW, 250 cc, i.pr.st. Das gereviseerd. Prijs f 275, Te bevr. zaterdag J. Hasse laar. Zandheuvelweg 4, Vee nendaal. Te koop Opel Rekord bj. '57. Ziet er keurig uit. Govert Flinckstraat 46, Veenendaal. Te koop TV, beeld 43 cm. Br. onder nr. 3367 a.h. bur. v. d. blad. Damesrywiel ter overname, keurig onderhouden en zeer sterk, geheel compleet met verlichting enz. voor f 85,—. Nieuweweg 85, Veenendaal. Te koop 2 binnenschuifdeu ren, groot raamkozijn (1.75 mtr.) en kozyn met tuindeu ren, alles met glas. Buurt- laan-oost 131, Veenendaal. Te koop wegens overcom pleet goed onderhouden in- zinkbare trapnaaimachine. Rozenstraat 22, Veenendaal. Tel. 3685. Te koop z.g.a.n. kinderledi- kantje met bedje. Groene- laan 47, Veenendaal. Te koop Grundig televisie 53 cm, 2 luidsprekers en nieuwe beeldbuis f 390,Moet weg. Prins Hendrikweg 19, Wage- ningen. Te koop eenden en ganzen. Middellaan 97, Veenendaal. Te koop herenschoenen van af f 14,75, herensandalen f 14,75, jongenssandalen v.a. f 10,65, open meisjesschoenen, kinderschoentjes. Aantrekke lijke prijzen. Doe uw voor deel bij H. Klijsen, Gortstr. 53, Veenendaal. Te koop aangeboden VW de luxe '58, i.z.g.st. met garantie. N. v. d. Haar, Gelderland 11, Veenendaal. Tel. 2238. Te koop Opel Rekord type '61. km stand 67.000. Ceder laan 2, Veenendaal. Te koop schuur, kachel en TV-antenne. 2c Achterkerk- dwarsstraat 3, Veenendaal. Te koop helft van dubbel woonhuis. Buurtlaan-west. Moet huurhuis aanwezig zijn, (eengezinswoning in zuid). Br. onder nr. 3369 a.h. bur. v. d. blad. Te koop prima slachthanen, Achterkerkstraat 43, V'daal. Te koop jonge slachthanen f 2,10 en f 2,25 per stuk. Benedenweg 24, Veenendaal. Te koop witte trouwjapon met toebeh. maat 38-40. Niet in Veenendaal of omg. ge dragen. Schrijverspark 120 I, Veenendaal. Te koop nieuw 2 persoons Auping wentclbcd. Middel laan 17. Tel. 3210, Veenen daal. Te koop van Part. Fiat-1100, bj. '58. Goed onderhouden. Leinweberstraat 15, Veenen daal. Te koop Imperial, lux mo del, roestvrij, poten in goot, voor Dauphine en 3-wieler kinderfietsje. Bergweg 28, Veenendaal. Te koop prima Gritzner handnaaimachine f 35, Pfaff elektr. in koffer f 125, 3 jaar garantie. Showroom G. v. d. Garde. Gelderland 9, Veenendaal. Tel. (08385) 2332. Herenrywiel te koop f 35, Zandheuvelstraat 15, Rhenen. Te koop aangeboden woon huis (hoekhuis) aan de zon zijde. Met juli leeg te aan vaarden. Te bevr. De Sav: Lohmanstraat 79, Veenen daal. 's Avonds na 7 uur. Te koop Renault - R 4 1963, i.pr.st. Te bevr. Kerkewijk 64. Tel. 2338. Te koop 3 pinchertjes (2 m en 1 vr.). Taets van Ameron- genweg 8, Renswoude. Te koop een ronde tafel. Hui ze Chic. Patrimoniumlaan 13. Veenendaal. Te koop een hok rode en wit te hennen, aan de leg. W. G. Vlastuin, 2e Melmseweg 8, Veenendaal. Jonge slachthanen te koop f 1,25 per stuk. J. Meerveld, v. d. Pollstraat 29, Veenen daal. Herenrijwiel te koop f 35,—. Zandheuvelstraat 1'5, Rhenen. Te koop Renault Dauphine bj. 1958. Rood met schuifdak. H. v. d. Weerd, Verbindings weg 22, Eist (U.). Te koop BMW 600, 4 pers. 2 deurs, bj. 1959. i.z.g.st. Em- malaan 16, Rhenen. Aangeboden een Smyrna vloerkleed z.g.a.n. Bejaarden centrum, Kerkewijk 77, 3e F 1, Veenendaal. Aangeboden Opel Rekord 1958/59 met schuifdak en ra dio. I.pr.st. v. Amerongen, Stationsstraat 46, Veenendaal. Tel. 3678. Aangeboden St. Bernhard en tevens nest jonge pupjes. W. v. Deelen, Haarweg 10, Overberg, tel. (03431) 397. Bywerk aangeboden. Enkele uren per dag, liefst persoon die zelfstandig boerenwerk kan verrichten. Voor gega digden per adres Vlastuin, Dijkstraat 165, Veenendaal. Aangeboden wegens verhui zing elektr. fornuis. Te bevr. Lindenlaan 18. Veenendaal. 's Avonds na 7 uur. Te koop Renault Dauphine, bj. 1962, 22.000 km gelopen met radio. Ie Engenaar. Schadevrij. Elk deskundig onderzoek toegestaan. Te bevr. Spoorlaan 45, V'daal. Te koop: herensandalen, het bed sandalen, p.p. f 13,50 ook voor jongens alle maten, oudste model, met neus en hiel tot de modernste voet- Werkschoenen, instap, breed model en veter f 14,50 p.p. Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 25,Veenendaal. Nette hulp in de huish. ge vraagd voor dag of d.e.n. Liefst boven 18 jaar. Moet lief zijn voor kinderen. Mevr. G. v. Velze, Banketbakkerij, Dorpsstraat 41, tel. 2334, Doorn. Gevraagd werkster voor een dag in de week (donderdag). A. G. v. d. Haar, Pr. Bern- hardlaan 176, Veenendaal. 3 jonge poesjes dol op Felix, zoeken goed tehuis. Hoofd straat 38, Veenendaal. Jamin-ijsverkoop. Wij hebben nog plaats voor een flinke jongen voor de middag- en avonduren. G. Hament. Ker kewijk 74. Veenendaal. Tel. 3079. Wie wil bejaard echtpaar vrijdags helpen met hun huish. werk. Davidsstraat 9. Veenendaal. Te koop gevraagd vrystaand huis, boerderijtje of grond waarop gebouwd mag wor den. Br. onder nr. 3349 a.h. bur. v. d. blad. HELFT VAN DUBBEL WOONHUIS. Laagst mogelij ke overschrijvingskosten door zelf te bouwen, daarom me debouwer gezocht voor te bouwen dubbel woonhuis in nieuwe woonwijk Engelen burg. Serieuze gegadigden gelieven te schrijven onder nr. 3373 a.h. bur. v. d. blad. Gezinsverzorgster zoekt per 31 juli a.s. een zit-slaapkamer in Veenendaal. Br. onder nr. 3374 a.h. bur. v. d. blad. Meisje, 21 jaar (3jaar HBS en 2 jaar verpl. opl.) zoekt tijdelijk prettige werkkring en kamer zonder pension. Br. onder nr. 3375 a.h. bur. v. d. blad. Ter overname gevraagd ver rekijker. Larikslaan 35. Vee nendaal. Te koop gevraagd vaars-kal veren tot 1 juli A. van 't Voort, Spoorlaan 32, V'daal. Amerongen en Eist, doet Uw voordeel in deze dure tij den! Nu de vleesprijs van varkens omlaag gaat en de jonge groente in aantocht is, kunt U niet beter doen dan een diepvrieskluis te huren voor f 60.— per jaar. Deze is geplaatst op het terrein van de heer Schouten, t/o 't Clubhuis Inl. bij: J. Brink man Hul 1, tevens bij de eigenaar over de vleesprii- zen L. W. Koen, Holleweg 2a. Amerongen. Aangeboden eengezinswoning (hoekhuis) 2 kamers, 3 sl. ka mers, keuken enz. Grote tuin. voor, achter en opzij. Huur f 11,per week. Ruime inrit voor auto (Veenendaal-west) Gevraagd eengezinswoning Veenendaal-zuid. Liefst Eng. kamer (geen flat of duplex). Br. onder nr. 3372 a.h. bur. v. d. blad. Aangeboden woning te Nij megen. Gevraagd woning te Veenendaal. Br. onder nr. 3371 a.h. bur. v. d. blad. Aangeboden benedenwoning met tuin. 4 Slaapkamers (ge lijkvloers). Gevraagd eenge zinswoning (3 sl. kamers). Br. onder nr. 3370 a.h. bur. v. d. blad. Het betrouwbare adres voor het leveren en leggen van alle soorten vloerbedekkin gen. Ook voor prima veren en kapok bedden. Wii maken en repareren tevens Uw zon neschermen en markiezen. Teus van Dijk. Eenvoudlaan 35, Veenendaal Een pracht kollektie badmut sen, badtassen en zonnebril len, brengen wij u deze zo mer en de prijzen zijn zeer laag. Badmutsen vanaf f 0,95. Badtassen v.a. f 1,25. Huize Chic, Patrimoniumlaan 13, Veenendaal. Tel. 3891. Celstofartieken, luiers, zak doekjes, verband. Kousen huis „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal. Witte waterverf, sneeuwwit, geeft niet af, in plastic em mers van 4 kg f 3,80; 2 kg f 2,1 kg f 1,15. Handige witluiwagentjes, wit haar f 1,40. Fa. Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenen daal. Gezinskrediet, zonder borg stellingen van auto's, brom fietsen, vee-kredieten, enz. Br. onder nr. 3368 a.h. bur. v. d. blad. Nieuw boord met origineel „Parmastift" voering, ver lengt de gebruiksduur van Uw overhemd of weekender. Kousenhuis .Tempo" Zand straat 84. Veenendaal. Berko Elektro heeft nog eni ge inruil TV's v.a. f 99,TV, incl. 2e programma, v.a. f 250 met garantie. Berko Elektro, Veenendaal. Patrimonium laan 45-47. Fa. Marathon. Postbus 60, Veenendaal. Financieringen binnen 24 uur. Tel. (08385) 3838. (08380) 2289. Eet nu nieuwe haring en de juiste gestoomde makreel. Zaterdag op de markt, bij Hans Hartog. Sensatieprijzen. Heeft U al lang op een lood gieter gewacht? Ja? bel dan even Reiff's Loodgietersbe- drijf. Tel. (03440) 2477 of kom even langs. Cuneralaan 9, Rhenen. Ons devies is help snel en goed. Weer verkrijgbaar nieuwe koolzaadhoning. Oogst 1964. Verder alle soorten bloemen en heidehoning. Zaterdags op de markt. C. v. Holland, Ruisseveen 20, Veenendaal. Tel. 3202. Wasbare Latex muurverf, sneeuwwit in bussen van 2,5 kg. Speciaal voor keukens en douchecellen. Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. Lichtdrukken en fotoco- plËren. Artifoto, Hoofdstraat 64, Veenendaal. Voor uw autobekleding is het Juiste adres Autobeklederij D. v. d. Broek, Emmalaan 15, Veenendaal. Tel. 3285. Speciale dames- en heren bromfietsen te huur. Geheel automatisch, tevens enkele z.g.a.n. sport- en gewone rij wielen te koop bij D. W. Kulik, Hoofdweg 10, Eder- veen. Tel. (08387) 260. Voor plaatwerk en uitdeu ken Gebr. Ploeg, Overberg, Tel. 03431-251. Een flinke voorraad meube len, waarvan veel als nieuw vindt u steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis. Hoogstraat 30, Tel. 2209. H. A. Sol. Orthopaedie - bandages - steunzolen - breukbanden - korsetten - enz. Iedere donderdag van 2 tot 5 uur, zitting in Apo- theek, Zuidersma, Hoofdstr. j Dames, eindelijk sandalets en slippers te koop waarvan de riempjes niet los laten. Dus kwaliteit. Ook voor meisjes. Schoenmakerij Val kenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Inca lakken voor eerste klas werk. voor binnen en buiten, in 40 kleuren f 6,45 per kg. netto gewicht. „Supralux" lakverf, een populaire Verf van prima kwaliteit voor binnen f 3,per hele bus van ong. 1 kg. Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. Asbest golfplaten en asbest board in alle maten uit voor raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool, Holleweg 3, Tel 08385- 2463, Veenendaal. Pain de luxe. Maak zondags Uw ontbijttafel compleet met onze luxe broodjes en kren- tebollen. G. Hament, Kerke wijk 74, Veenendaal. Tel. 3079. Waarom lang wachten? Bel toch even Reiff's loodgieters- bedrijf. Wij laten U niet wachten maar helpen snel. Ons telefoonnummer is voor lopig (03440) 2477. Ga geregeld naar de kapper! Ook op gemakkelijke betalingscondities HOOFDSTRAAT 100-102 TEL. 2729 AARDGAS Geweven naambandjes, merk- pennen, houdbaar in de was. Voorkomt zoekraken van Uw goederen. Kousenhuis ..Tem po", Zandstraat 84, V'daal. Loopt u te trappelen van de pijn. BlankesteÜn rekt uw schoenen groot en klein. Blankesteijn. Elektr. Schoen makerij. Helling 14, Veenen- De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko. ninginnelaan 37 te Veenen daal. Tel. 2361. Ladders en trappen voor de vakman, direct uit voorraad leverbaar. Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Vee nendaal. Lancome, Yardley Mac Fac tor. Revlon, Gala of London, enz. enz. zijn verkrijgbaar bij Huize Chic, Patrimonium laan 13, Veenendaal. Tel. 3891. - H g| Vfe M CviluilUdd! tï> piartl'i voui Te koop VW 1953 i.pr.st. Rembrandtpark 81, V'daal. Te koop de nieuwste zig-zag naaimachines, elektr. in kof fer. Wereldberoemde mer ken. Weer enkele stuks door vervoer licht beschadigd. 3 jaar garantie, voor slechts f 298,Showroom G. v. d. Garde, Gelderland 9, Vee nendaal. Tel. (08385) 2332. Te koop zware windbuks. Te bevr. Cuneraweg 396, Rhe nen. MUMimUM EMBALLAGE FABRIEK

De Vallei | 1964 | | pagina 8