D. G. Schans Zn. Grote serie aanbieding Pullovers en Vesten 5." - 7.95 - 9. van Engelenburg's li DOVO, na 2-1 overwinning op C.J.V.V. wederom een stapje verder in bekerwedstrijd Op de KE(E)PER beschouwd AFWEZIG blikken1(1 Piet de Jong DRAAI] ERS Automatiek Draaijers Automatiek 5 LUNCHW0RST KALFSGEHAKT VARKENSVLEES DE VALLEI UW BLAD VRAAG EN AANBOD VETERANENTOERNOOI Beslissingswedstrijd DOVO-Musketiers werd door DOVO-veteranen met 1-0 gewonnen HENDRICUS VAN LEEUWEN Elsje Ver steeg-van Ravenswaay Frans August Witbols Feugen S. T. HEY Arts a.s. vrijdag 10 juli om 3 uur Te koop Te huur Gevraagd Aangeboden Maakt thans gebruik van de mogelijkheid Uw oude toestellen in te ruilen tegen zeer aantrekke lijke voorwaarden, U levert in bijv. een 4 vlams fornuis met oven Hiervoor ontvangt U 5 x f 15,f 75, U koopt een 4-vlams fornuis van bijv. f 310,— Hierop geniet U een vergoeding van 15% f 46,50 Totaal f 121,50 U betaalt dus voor dit fornuis f 310,met aftrek van f 121,50 f 188,50. Levering op zeer aantrekkelijke termijnbetalin gen is eveneens mogelijk. Vraagt geheel vrijblijvend inlichtingen. Onze 25-jarige ervaring op gastechnisch gebied is de beste waarborg voor 100% service onzerzijds. ONZE ZAAK IS GESLOTEN VANAF 18 JULI TOT 3 AUGUSTUS Loodgieter sbedrijf Gastechnisch Bureau Groenelaan 64 VEENENDAAL Telefoon 08385-2826 Woningruil Diversen WIJ ZIJN GESTART met een DAMES, HEREN EN KINDER 95 SPECIAALZAAK Prins Bernhardlaan 103 - Veenendaal Visser en v. Manen opbouwend goed SPORTCLUBRHENEN een vriendenclub FAMILIEBERICHTEN Tot onze diepe droefheid heeft de Heere heden geheel onverwachts van onze zijde weggenomen, in de Hope des Eeuwigen levens, onze zeer ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Weduwnaar van HENDRIKA JANSSEN in de ouderdom van 81 jaar. Veenendaal, H. van Leeuwen J. van Leeuwen-Lieftink G. van Leeuwen H. van Leeuwen-Anbeek Scherpenzeel, H. van Schaik-van Leeuwen E. van Schaik Veenendaal, H. J. van Leeuwen E. van Leeuwen-v. d. Haar Utrecht, E. G. Bouman-van Leeuwen W. J. Bouman Doorn, H. van Beek-van Leeuwen W. G. van Beek Doorn, 4 juli 1964 Dorpsstraat 6 De teraardebestelling zal plaats hebben D.V. donderdag 9 juli 1964 te 11.30 uur op de Alge mene Begraafplaats te Veenendaal De rouwdienst zal worden gehouden op Dijk- straat 61 te Veenendaal. Vertrek vandaar te 11 u. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond na 7.30 uur op Dijkstraat 61. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere heden, na een langdurig smartelijk doch geduldig ge dragen lijden, van onze zijde weggenomen, on ze geliefde zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder in de ouderdom van 86 jaar. Fam. Versteeg kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen Veenendaal, 5 juli 1964 Fluitersstraat 28 De teraardebestelling zal plaats hebben D.V. woensdag 8 juli 1964 te 3 uur. Vertrek van het sterfhuis te 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond na half acht. Na een zeer langdurig, doch geduldig gedragen lijden is heden uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, be huwd- en grootvader op de leeftijd van bijna 63 jaar A. M. Witbols Feugen-Simons kinderen en kleinkinderen Ederveen, 6 juli 1964 Bruinhorsterweg 3 De teraardebestelling zal plaats vinden vrijdag 10 juli a.s. om 13.00 uur op de Alg. Begraaf plaats te Lunteren. Vertrek van huis om 12.30 u. DE KLOMP van 12 juli t.e.m. 5 aug. Waarneming: dr. Radema ker, Ederveen; dr. ter Velde, Renswoude. pemncj Thuisbezorging voor bruiloften en andere feestelijkheden. Voor HARTIGE HAPJES dus naar Patrimoniumlaan 52a VEENENDAAL 1,50 per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer It cent. Te koop 3 pers. klapcaravan met voortent. Compl. inge richt f 1400,—. J. Wattstraat 48, Ede. Te koop wegens overcom pleet dicpvrleskast 3600 1, in prima conditie. Geschikt voor verpakt ijs, vlees, groenten enz. G. Hament, Kerkewijk 74, Veenendaal. Te koop Gogo T 700 i.g.st. Ie eigenaar. Esdoornlaan 11, Rhenen. Na 6 uur. Te koop jonge hennen 400 R. x H x H 12 weken, 400 R x H x H 9 weken. Alle met CPI vleugelmerk en afstammings bewijs. Broederij Verwijs, Ederveen. Te koop dwergpoedeltje, 2*/t mnd. gekr. gitzwart, f 85,—. Tel. (070) 725793. Te koop prima nieuwe aard appelen en zware slachtha- ncn. Schot, Veenendaalseweg 8, De Klomp. Te koop i.pr.st. verk. twee ling kinderwagen. Te bevr. D. Diepeveen, J. P. C. Lein- weberstraat 52, Veenendaal. Solex. Wie is liefhebber van keurig onderhouden Solex bromfiets. Luxe chroomuit voering. Geheel compleet uitgerust voor f 125,Nieu- weweg 81, Veenendaal. Te koop een 2 CV (leljjk eendje) de luxe bj. '58 met achter zijruiten. Schrijvers park 123, Veenendaal. Te koop prima nieuwe aard appelen. 20 cent per kg. Braafhart, Gelders Beneden eind 14, Veenendaal. Te koop driewieler Messer- schmidt. Geschikt voor 20 km en voor motorrijbewijs. Mei kade 69, Ederveen. Glaskisten te koop. Handels- ve»\ Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenen- Te koop VW-busje i.pr.st. bj. 1957, Leesonweg 5, Ederveen. Nieuwe aardappelen te koop, 20 cent per kg. Bij E. v. Eden, Benedeneind 18, Vee nendaal. Te koop in Veenendaal-zuid keurig gelegen moderne nieuwbouwwoning met mooie tuin eventueel met garage enz. Zonodig direkt leeg te aanvaarden. Koopprijs f 30.000,Liefst huurwoning of flat beschikbaar. Br. onder nr. 3405 a.h. bur. v. d. blad. Te koop HMVV bromfiets, leren jas en helm. Schrij verspark 42 III, Veenendaal. Meisjesfiets ter overname. Leeftijd 5-8 jaar. Zeer mooi voor f 45,en meisjesfiets leeft. 7-12 jaar. Zeer sterk met verlichting voor f 55, Nieuweweg 81, Veenendaal. Te koop prima studieharmo- nium. Vraagprijs f 250, Middellaan 107, Veenendaal. Tel. 3805. Te koop goed onderhouden kinderwagen. Hoog model. Middellaan 138, Veenendaal. Te koop elektrische gitaar f 80,Pr. Bernhardstraat 47, Amerongen. Imperials te huur f 1,p.d. J. v. Wijk, v. Deventerstraat 7, Rhenen. Diepeveen Tricot (nabij De Klomp) te Veenendaal vraagt nette meisjes vanaf 15 jaar in haar groeiend bedrijf. Komt u eens praten? Nette gehuwde vrouw zoekt licht werk van 9-11.30 uur voor dinsdag, woensdag, don derdag en vrijdag. Br. onder nr. 3404 a.h. bur. v. d. blad. Diepeveen Tricot (nabij De Klomp te Veenendaal vraagt nette meisjes voor leuk werk dat goed betaald wordt. Je leert iets waar je later altijd wat aan hebt. Kom geheel vrijblijvend eens praten. Wie heeft zaterdag de ver keerde Solex meegenomen bij bloemisterij Bouman. Terug te bezorgen Diepeveen, Pa rallelweg 57, Veenendaal. Weggelopen. Op 2 juli is mijn jonge Cocker Spaniel (goud kleur) bij de Grebbesluis weggelopen. Gaarne bericht. Ladage, Grebbesluis, Rhenen. B.z.a. chauffeur voor luxe of bestelwagen tijdens de le week van de fabrieksvakan- tie. 18 t/m 25 juli a.s. Inl. tel. 3593, Veenendaal. In onze E. Cocker, Spaniel en Border Terrier Kennel is nog plaats voor enkele pen sionhonden. Mevr. Favejée, Cuneraweg 65, Rhenen. Aangeboden Ariel 500 cc met of zonder zijspan i.g.st. van part. plm. 37.000 km. Oost- steeg 97, Wageningen. AARDGAS Kosthuis of kamer aangebo den. Tel. 4163, Veenendaal. Aangeboden 4 kamerwoning (3e etage) A'dam-west. Ge vraagd zelfde of iets grotere woning te Veenendaal. Vasco da Gamastraat 32III, Am- sterdam-west. Aangeboden ruime woning aan de Westersingel. Ge vraagd andere woning in Veenendaal met tuin. Br. on der nr. 3406 a.h. bur. v. d. blad. Aangeboden, Gorinchem nieu we eengezinswoning, bev. 3 si. kamers, keuken, douche, woonkamer, huur f 73,p.m. Gevraagd woning te Veenen daal. Flat geen bezwaar. Te bevr. Hoepmakerstraat 30, Gorinchem of Klaas Kater straat 121, Veenendaal. Heeft u al lang op een lood gieter gewacht? Ja? Bel dan even Reiff's loodgietersbe- drijf. Tel. (03440) 2477, oe kom e/en langs Cuneralaan 9, Rhenen. Ons devies is: Help snel en goed Voor al uw doe het zelf ar tikelen, voor komplete aan rechten en voor deuren naar Houthandel Joh. Bos en Zn., Middellaan 89, tel. (08385) 3196, Veenendaal. Voor uw autobekleding is het Juiste adres Autobeklederij D. v. d. Broek, Emmalaan 15, Veenendaal. Tel. 3285. Waarom zo lang wachten? Bel toch even Reiff's loodgie- tersbedrijf. Wij laten u niet wachten, maar helpen snel. Ons telefoonnummer is voor lopig (03440) 2477. Lichtdrukken en fotoco- piëren. Artifoto. Hoofdstraat 84. Veenendaal Kippenhokkenglas in de ma ten 38 x 51,5, 38 x 59,5, 33 x 44, 48,5 x 59,5 cm, los en in volle kisten. Fa. Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. Tel. 2261. Gezinskrediet zonder borg stellingen. Financiering van auto's, bromfietsen, veekre dieten enz. Br. onder nr. 3368 a.h. bur. v. d. blad. Sssisislslsisisls^s s|s|s|s|s|s|sl«s SSSSSSSSS9S 5|s|s|s|<5 s|sfs|* SSSSSCSCSCSCSC s9?sfs|sfs|s£ *$cSfsfs/< m elk 200 gram -• \'.r. v - - Zaterdagavond omzeilde DOVO een lastige klip in de bekerstrijd. CJVV uit Amersfoort dat al 3 twee de klassers (zelf is 't derde klasser) heeft uitgeschakeld trok tegen DOVO onbevangen ten strijde. Trai ner Zwarthuis die pas met het militaire elftal terug gekomen is uit Turkije en de rechterhand van ex- bondstrainer Elek Schwartz was, zal zeer zeker in de toekomst met CJVV van zich gaan doen spreken. In deze wedstrijd was de routine en het spelinzicht beslissend. De 2-1 overwinning van DOVO was de juiste uitslag. Bij DOVO speelde Slotboom op de linksbuitenplaats omdat v. Hall niet speelde wegens een onwillige nekspier. DOVO trok in 't begin meteen in de aan val en meer dan eens waren er situaties, waarbij keeper van de Zauw handelend moest optreden. In de 12de minuut werd een voorzet van Slotboom wel onder- derschept maar niet voldoende wegge werkt, de bal kwam bij Visser, die geen fout maakte 1-0. Even later ranselde kee per v. Hardeveld een schitterend geno men vrije trap der Amersfoorters uit de kruising van paal en lat. Het werd nu een meer en meer gelijkopgaande strijd met aan beide kanten hachelijke momen ten. Zo forceerde Diepeveen na een half uur spelen een corner die hoog voor het doel kwam. Er ontstond een vreemde springpartij, waarbij middenvoor Schoe- man geblesseerd raakte en even naar de kant gebracht werd. Even werden de rood- witten nerveus keeper Hardeveld voor kwam door goed uitlopen de gelijkmaker. Ook aan de andere kant zag Visser geen kans om de goed reagerende doel man van de Zauw te omspelen. Pechvo gel Schoeman werd met een applaus te rug ontvangen en men werd weer rustiger. Doelman Hardeveld zorgde vlak voor het einde van de eerste helft, door op tijd uit zijn doel te komen dat DOVO de thee kon nuttigen met een verdiende 1-0 voorsprong. Reeds 8 minuten na de hervatting lie pen de Veenendalers verder weg van hun tegenstanders. Diepeveen kreeg de bal goed aangespeeld van Visser, passeerde enkele CJVV-ers, zette keurig terug naar J. v. Manen, die ineens inknalde 2-0. Nog gaf CJVV zich niet gewonnen. Ze kwa men zelfs heel dicht bij een doelpunt. Na een kwartier was 't wederom Diepeveen die prachtig voorzette, keeper van de Zauw reikte echter hoger dan Schoeman. Uit deze corner kopte Visser in, kee per van de Zauw sloeg de bal terug, weer was 't Visser die inschoot nu ketste Het doel van CJVV ontsnapt aan een doorboring tijdens de wedstrijd DOVO-CJVV j.l. zaterdagavond. Wat op de foto een doelpunt l{jkt, leerde de praktijk anders, het schot ging n.l. net naast. de bal op de muur van Amersfoort ver dedigers af. Direct daarop brak rechtsbinnen v. Zoeren door, maar oog in oog met doelman v. Hardeveld faalde deze CJVV-er. Ook een doelpunt van Vah- stal - rechtsbuiten van CJVV werd wegens off-side afgekeurd. Rechtsback Walles kon in de 22ste mi nuut een vrije trap van Slotboom nog naast tikken. CJVV ging in de aanval. Wederom kwam een Amersfoorter alleen voor keeper Hardeveld maar opnieuw wierp deze zich moedig op de bal. Een combinatie Visser-Diepeveen sneed door de CJVV verdediging. Keeper van de Zauw stopte het schot van de DOVO- rechtsbuiten echter fraai. Even later liep spil Meskes de bal in eigen doel. Maar deze was hiervoor reeds achter geweest. Maar ook de DOVO-verdediging liet deze middag weieens steekjes vallen. Zo kreeg 10 minuten voor het einde middenvoor Holteeuwis een opgelegde kans, hij wachtte te lang en linksback A. v. Ma nen kon nog net ingrijpen. Schoeman probeerde het nog eens maar zijn sprong had iets hoger moeten zijn, nu kopte de voortreffelijk spelende spil Meskes weg. Even voor 't einde kwamen de Amers foorters aan een verdiend tegenpunt door een dekkingsfout in de DOVO verdedi ging kon linksbuiten Versteeg scoren. 2-1. Vrijdagavond traden op het DOVO-terrein de Musketiers en DOVO veteranen voor de laatste maal aan om uit te maken wie toernooiwin- naar zou worden. Het was DOVO tenslotte die volkomen verdiend met 1-0 zegevierde, al hebben zij de grootste moeite gehad met de enthou siaste Musketiers veteranen. Voor rust een steeds aanvallend DOVO- team dat niet tot scoren in staat was mede door het goede werk der Elster verdediging. De sporadische aanvallen der Mus ketiers zorgden er voor dat ook de DOVO-achterlinie niet zonder werk was. Met de rust nog steeds een ge lijke stand 0-0. Na de hervatting kon men merken dat de beslissing moest komen. Men speelde soms te enthousiast. Na 10 minuten kwam dan het eerste en wat naderhand bleek het winnende doelpunt. Een prachtig schot van rechtsbuiten de Jong trof buiten be reik van doelman Wildeman doel, 1-0. Even later werd de maker van dit doelpunt door te ver gaande geest drift door scheidsrechter Rebergen naar de kant verwezen. Vlak voor 't einde kwam de oudste speler van dit toernooi de 51-jarige Quint nog vlak bij de gelijkmaker, zijn schot ging echter net naast. De uitslag van het toernooi werd hierdoor: 1. DOVO 2. Musketiers 3. GVW 4. NSVS De heer Middelhoven reikte hierna de bekers uit. De prijs voor de spor tiefste ploeg werd aan NSVS toegewe zen. Bij deze laatste wedstrijd was goede publieke belangstelling. P.V. „DE ZATERDAGVLIEGERS" De leden van de P.V. „De Zaterdag vliegers" waren op 27-6-1964( met 98 duiven in concours vanaf Orleans. De duiven werden gelost om 5.30 uur en de eerst aankomende meldde zich bij de heer M. v. Stempvoort, wat neer komt op een snelheid van 980.44 mtr. p. minuut. De verdere uitslag luidt: M. v. Stempvoort 1-17; C. J. Stuiven- berg 2-6-19-20; D. v. Ginkel 3-15-16; W. H. Septer 4-14; J. v. Ojik 5; W. Davelaar 7-10-11-12; Gebr. Gijsbertsen 8; J. D. Heikamp 9; C. W. de Koning 13; W. v. d. Haar 18. Zoals bekend is Rhenen twee voetbal clubs rijk, waarvan de „Sportclub Rhenen", een zaterdagploeg is. De Grebbestad vereniging is opgericht in 1949, dus nog een Benjamin in de voet ballerij. Sportclub Rhenen presteerde het in het afgelopen seizoen kampioen te worden van de 3e klasse U.P.V.B. en promoveerde daardoor naar de 2e klas. In de Burg. Schimmelpenninckstraat no. 21 troffen wij de nog jonge (22- jarige) Piet de Jong aan, de goalie van de Sportclub. Hij is in de maand januari van dit jaar pas in het huwelijksbootje gestapt met Jannie Brouwers, die enkele jaren in het eerste damesteam van de bekende Veenendaalse volleybalvereni ging V.C.V. heeft gespeeld en thans trainster is van de damesafdeling van de Rhenense Athletiek Vereniging R.A.V. Een sportief huwelijk dus en in de ko mende jaren zal de sport een grote plaats innemen in dit jonge en sportieve gezin. Piet de Jong bekijkt de zaken nogal nuchter en voelde zich in het geheel niet lekker toen hem enkele vragen werden gesteld. Maar ook dat kreeg even later een sportieve oplossing en vertelde hij ons: „Ik ben eigenlijk per toeval bij de Sportclub terecht gekomen. In 1949 ging ik eens naar een vriendschappelijke wed strijd van de Sportclub kijken op Candia. Toen ik op het terrein arriveerde bleek dat de Sportclub met een manco te kam pen had, want om de één of andere reden kwam men een speler te kort. Men wist blijkbaar, dat ik al eens tegen een bal had getrapt en vroeg mij of ik de lege plaats wilde innemen. Dat heb ik toen maar gedaan en het ging geloof ik niet onverdienstelijk. De tweede helft van de wedstrijd kreeg ik de twijfelachtige eer in het doel te gaan staan. Dat ging eigenlijk nog wat beter en men was over mij geloof ik nogal tevreden. Vanaf die tijd ben ik lid geweest van de Sportclub en het bevalt me nog steeds uitstekend. Het is een echte vriendenclub met een voorbeeldige sfeer en ook gedurende de wedstrijden van het eerste zijn en blijven het vrienden. Dit is dan ook wel een der hoofdredenen dat ik bij de Sportclub ben gebleven. Reserve. De eerste jaren werd ik steevast op gesteld als reserve-doelman. Want mijn vriend Chris Verwoert keepte als de beste en daar kon ik echt niet aan tippen. Tjonge, jonge die kon er wat van. Van hem heb ik dan ook het meeste opge daan. In het seizoen 1961-1962 kreeg hij echter de zo gevreesde voetbalknie, het geen hij opliep in de militaire dienst. De Sportclub moest hem toen node missen en ik moest daarna onder de lat om hem te vervangen. Een dankbare taak was dat toen natuurlijk niet, maar ik geloof dat ik vanaf die tijd ook geen onverdien stelijke beurt heb gemaakt. Blessures. Ik verdedig het doel over het algemeen met veel plezier. Anders zou ik het uiteraard niet doen. Toch voel ik me niet altijd even prettig, want eerlijk gezegd ben ik een beetje bang om een stevige blessure op te lopen. Het keeperswerk brengt de nodige gevaren met zich mee en daar ik al eens een flinke opdoffer heb gekregen op mijn mond, wat me de nodige pijn en onkosten heeft gekost, blijft bij mij altijd de vrees bestaan dit nog eens te moeten meemaken. Maar ja, als je eenmaal aan een wedstrijd bezig bent dan vergeet je dat wel weer. Over het algemeen wordt er in die onderafde lingen veel te hard gespeeld en ik geloof dat de scheidsrechters er voor een groot deel debet aan zijn. Ik weet dat het een groot vraagstuk is bij de bond om vooral goede scheidsrechters te krijgen, maar soms heb ik me wel eens doodgeërgerd over het feit, dat in bepaalde wedstrijden letterlijk alles werd toegelaten. Ja, dan ontaardt de partij natuurlijk in een ruige bedoening. En vooral de keeper loopt dan werkelijk gevaar flink geblesseerd te worden. Een slappe leiding in vooral de onderafdeling vind ik absoluut af- keurbaar omdat juist daar veel plaatse lijke of streekwedstrijden worden ge speeld en ja, daar weten we allemaal vol doende over mee te praten. Goede sfeer. De sfeer in de Sportclub is fantastisch goed. Het is, zoals ik al een paar maal heb gezegd, een echte vriendenclub. En zowel de trainer als het bestuur doen zoveel mogelijk hun best om dat zo te houden. Dat is geloof ik ook wel de re den dat ik blijf voetballen en vooral blijf keepen. De verstandhouding van de spe lers van het eerste elftal, waarin ik dus speel, is helemaal buitengewoon goed. Zelden valt er een onvertogen woord en iedereen helpt iedereen over een zwak punt heen als dat nodig is. Het succes van onze promotie naar de 2e klas van de UPVB schrijf ik dan ook voor het grootste deel daaraan toe. Trouwens, ik geloof dat geen tnkele vereniging met een beroerde sfeer een stap verder komt. Spannend. De laatste competitie vond ik vooral als keeper een spannende zaak. Hoewel ik gedurende de gehele competitie slechts 14 maal ben gepasseerd, zijn er toch altijd wel de nodige spannende momen ten waarbij de keeper zijn hoofd koel moet trachten te houden. Steeds stonden we op de tweede plaats en pas in de laatste fase van de competitie zag ons team kans op de eerste plaats te wippen en we stonden die niet meer af. We hebben er allemaal hard voor gevochten, hoewel wij slechts eenmaal in de week trainen. Dit is misschien wel wat weinig, maar ja, dat doen we zo al jaren. Trai ner Henny van Walsum uit Rhenen doet het volgens mij goed en we hebben alle maal naar onze zin bij hem. Moreel. Hoogtepunten heb ik geloof Ik nog niet zo gehad, of het moest het pas behaalde kampioenschap zijn. Dat vind ik natuur lijk fantastisch. We zijn er allemaal naar toe geleefd en zoals gezegd hebben we er allemaal reuze ons best voor ge daan. Natuurlijk heb ik ook wel eens geblun derd. Een uitgesproken blunder weet ik me echt niet zo gauw te herinneren, maar tastte ik eens mis, dan stond gelijk de hele ploeg klaar om mij over een eventuele inzinking heen te helpen. Nooit ben ik uitgefoeterd of wat dan ook. Mijn ploeggenoten hielpen me over alle moei lijkheden heen. Dat is natuurlijk een sterk pluspunt voor een ploeg en het tekent de hele moraal van ons elftal. Sportclub. Onze vereniging is niet zo groot. Ik geloof zo'n 70 leden, de jeugd inbegre pen. De jeugd doet het goed en lk ge loof dat de Sportclub daar niet over in behoeft te zitten. Toen we de laatste tijd zo in de running waren stroomde er ook meer publiek naar Candia, wat voor de penningmeester vooral een prettig ding was. Dat was een financieel meevallertje en dat kan een kleine vereniging als de onze best gebruiken. Zenuwen. Gedurende een wedstrijd heb ik be paald weinig last van zenuwen, maar voordat ik de wei betreedt ligt het wel wat anders. Als ik maar eenmaal een actie heb kunnen uitvoeren, dan zijn do zenuwen taboe. We wonnen veel wed strijden zo ruim, dat er voor mij dan helemaal geen reden was om ook maar aan zenuwen te denken, laat staan zijn. Toekomst. De toekomst voor de Sportclub ziet er vrij rooskleurig uit. De huidige ploeg is door de bank genomen vrij Jong en de Jeugd zal straks ongetwijfeld veel open gevallen plaatsen kunnen innemen. Want nogmaals, de Sportclub is een vriendenclub en daarmee is ook voor de toekomst alles gezegd."

De Vallei | 1964 | | pagina 3